ویزای توریستی ترکیه و بررسی بر آن

ویزای توریستی ترکیه ، شرایط و مدارک مورد نیاز به جهت اخذ ویزای توریستی ترکیه به منظور گردشگری و سیر و سیاحت در این کشور، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا به جهت سفر به کشور ترکیه به ویزای توریستی نیاز است؟ در صورت نیاز به اخذ ویزای توریستی ترکیه چه مدارکی را باید ارائه نمود؟ آیا دستیابی به اقامت کشور ترکیه و همچنین تابعیت و پاسپورت ترکیه از طریق اخذ ویزای توریستی ترکیه امکان پذیر خواهد بود؟ در این نوشتار سعی بر آن داریم تا تمامی الزامات و شرایط اخذ ویزای توریستی کشور ترکیه و تمامی شرایط سفر به کشور ترکیه را خدمت شما سروران به صورت کامل شرح دهیم. کشور ترکیه به دلیل دارا بودن مناظر زیبا و بکر و همچنین اماکن تفریحی و گردشگری متعدد ، مقصد بسیاری از توریست ها از اتباع کشورهای مختلف می باشد. با توجه به همسایگی کشور ترکیه با کشور عزیزمان به عنوان مقصدی به جهت سفر های تفریحی و سیاحتی مورد استقبال بسیاری از هموطنان ارجمندمان قرار گرفته است. با توجه به روابط و مناسبات گسترده میان کشور ما و کشور ترکیه متقاضیانی که تمایل به سفر به کشور ترکیه دارند، نیازمند گذراندن مراحل بسیار پیچینده ای و صرف زمان قابل توجهی نیستند. لازم به ذکر است بر خلاف بسیاری از کشور ها که اتباع آنها قبل از ورود به ترکیه، نیاز به اخذ ویزای توریستی دارند، برای ما ایرانیان به جهت سفر به کشور ترکیه نیاز به اخذ ویزای توریستی نیست و ایرانیان بعد از ورود به این کشور می توانند ویزای توریستی را به صورت رایگان اخذ نمایند. علاقمندان به اخذ ویزاهای توریستی کشورهای مختلف می توانند با استفاده از کلید واژه ملک پور اطلاعات کاملی در رابطه با ویزای توریستی کشور مورد نظر خود در کلیه سایت های موسسه حقوقی ملک پور بیابند. همچنین می توانند در صورت هرگونه سوال و یا ابهام در ادامه مقاله ذیل در قسمت دیدگاهها سوالات خود را مطرح نمایند، تا در کمترین زمان به پاسخ درست دست یابند.

در ادامه به شرح مباحث ذیل خواهیم پرداخت:

ویزای توریستی ترکیه
 • ویزای توریستی ترکیه و نگاهی بر صنعت گردشگری ترکیه
 • ویزای توریستی ترکیه و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی ترکیه و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی ترکیه و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی ترکیه و وقت سفارت ترکیه
 • ویزای توریستی ترکیه و تمدید آن
 • ویزای توریستی ترکیه به صورت تضمینی
 • ویزای توریستی ترکیه با وثیقه یا بدون وثیقه
 • ویزای توریستی ترکیه و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی ترکیه و نکات مهم
 • ویزای توریستی ترکیه و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی ترکیه و نگاهی بر صنعت گردشگری ترکیه

کشور ترکیه در سالهای اخیر از نظر صنعت توریسم با رشد بسیار چشمگیری همراه بوده است. ترکیه با مناطق و مناظر تفریحی زیبا و بکر به همراه اماکن تاریخی و  گردشگری بسیار، سالانه مقصد بسیاری از علاقمندان تاریخ و هنر می باشد. ساختار شهری شهرهای کشور ترکیه تلفیقی از سنت و مدرنیته است و این مطلب در شهر استانبول دارای نمود بیشتری می باشد. وجود هتل های لوکس ، اماکن تفریحی فراوان، مناظر زیبا و مراکز خرید متعدد و همچنین مجموعه های ورزشی  بسیار مجهز، مقصد بسیاری از هموطنان ما به جهت مسافرت می باشد. به اختصار می توان گفت کشور ترکیه به دلیل تعدد مجموعه های رفاهی و استراحتگاههای تابستانه، ساحلی و همچنین چهار فصل، اماکن تاریخی و تفریحی دارای پتانسیل عظیمی در رابطه با توریسم می باشد که البته بسیار هم مورد استقبال قرار می گیرد و میزبان انواع شهروندان کشورهای متفاوت در سراسر جهان می باشد.در خصوص ویزای توریستی ترکیه لازم به ذکر است که شهروندان ایرانی به دلیل توافق بین دول کشورهای ایران و ترکیه نیازی به اخذ ویزای توریستی نخواهد داشت.

سفر توریستی - ویزای توریستی

در ادامه نموداری مبنی بر تعداد بازدیدکنندگان از کشور ترکیه در یکسال گذشته را  مشاهده خواهید نمود:

نمودار تعداد بازدیدکنندگان ترکیه در یکسال گذشته

همچنین می توانید آمار دقیقی از میزان افراد بازدیدکننده از کشور ترکیه طی ۵ سال گذشته را در نمودار ذیل مشاهده فرمایید.لازم به ذکر است تعداد افرادی که به عنوان توریست وارد خاک کشور ترکیه شده اند در ماه مه سال ۲۰۱۹ به میزان ۴٫۰۲۲ میلیون نفر نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

نمودار میزان افراد بازدید کننده از ترکیه در پنج سال اخیر

مقاله مرتبط

مهاجرت به ترکیه

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اقامت ترکیه

مقاله مرتبط

راه های اخذ اقامت ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و شرایط عمومی

کشور زیبای ترکیه از جمله همسایگان شرقی ایران محسوب می گردد که از جنوب شرقی در همسایگی کشورهای سوریه و عراق و در بخش غربی که بیشتر می توان گفت قسمت اروپایی ترکیه محسوب می گردد؛ در همسایگی یونان و بلغارستان قرار دارد. کشور ترکیه در صنعت توریسم در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری داشته ست و افراد بسیاری از اتباع بسیاری از کشورها سالانه از کشور ترکیه دیدن می کنند. کشور ترکیه به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم می گردد که در جای جای این کشور می توان سنت و مدرنیته را در کنار هم مشاهده نمود. کشور ترکیه با دارا بودن اماکن تاریخی بسیار سالانه مقصد بسیاری از علاقمندان تاریخ است و همچنین با دارا بودن اماکن تفریحی بسیاری در صدد جذب توریست های متعددی از سراسر جهان می باشد. همانند ترکیب ظاهری کشور ترکیه ، اقتصاد آن نیز مخلوطی از صنایع بومی و مدرن می باشد. کشور ترکیه در بخش تولید فراورده های کشاورزی و صادرات آنها در سال های اخیر جزء رتبه های پنجم الی دهم جهان بوده است. در سالهای اخیر کشور ترکیه از رشد اقتصادی خوبی برخوردار بوده است؛ اما کماکان از شرایط اقتصادی ثابتی برخوردار نیست و در بسیاری از مواقع دچار تزلزل می گردد. ترکیه همچنین همچنین از شرایط کاری مناسبی برخوردار نیست .جالب است بدانید کشور ترکیه از سه طرف به دریا ختم می شود.

ویزای توریستی ترکیه

کشور ترکیه در یک نگاه

جدول اطلاعات عمومی کشور ترکیه

ویزای توریستی ترکیه - ویزای ترکیه - اخد اقامت ترکیه - پاسپورت ترکیه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و مدارک مورد نیاز

همانطور که به آن اشاره شد، به جهت سفر به تركیه به دلیل توافقاتی كه بین دول دو كشور ایران و تركیه صورت گرفته است، ضرورتی به جهت اخذ ویزای توریستی ترکیه به منظور سفر به این كشور وجود ندارد؛ بعبارت ساده تر الزام اخذ ویزای توریستی ترکیه برای ما ایرانیان برداشته شده است. اتباع و شهروندان كشورهای تركیه و ایران می توانند بدون اخذ ویزای توریستی مقصد، به هر یك از كشورهای تركیه و ایران سفر نمایند و به مدت ٩٠ روز معادل ۳ ماه در كشور مقصد اقامت داشته باشند. بدین صورت:

توجه!

اتباع كشورهای تركیه و ایران به جهت سفر به این دو کشور تنها با در دست داشتن پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار ٦ ماه بر طبق توافقات بین دو كشور می توانند به آنها سفر نمایند، حال این سفر می تواند به صورت تورهای گردشگری كه در آژانس های هوایی ارائه می گردد، باشد و یا به صورت شخصی بدون نیاز به مدارك دیگری.

همانطور كه شرح داده شد شهروندان ایرانی به منظور سفر به كشور تركیه نیازمند اخذ ویزای توریستی نخواهند بود و تنها با در دست داشتن پاسپورت می توانند به تركیه سفر نمایند. لازم به ذكر است كه شرایط ذكر شده تنها به منظور سفر و اقامت كوتاه مدت قابل اجرا خواهد بود و چنانچه شهروندان ایرانی تمایل به كار در كشور تركیه و یا تحصیل در این كشور داشته باشند، باید ویزای كاری و یا تحصیلی این كشور را با در دست داشتن مدارك مورد نیاز و مراجعه به سفارت این كشور در ایران دریافت نمایند. به جهت دستیابی به اطلاعات و راهنمای کامل من باب انواع ویزاهای این کشور می توانید به مقاله ای با عنوان ویزای ترکیه از همین وبسایت رجوع فرمایید.

 تعداد محدودی از كشورها به منظور سفر و اقامت كوتاه مدت نیازی به اخذ ویزای توریستی ترکیه ندارند كه كشور ایران نیز جزئی از این تعداد محدود می باشد. كشور تركیه برای شهروندان كشورهایی كه برای سفر به تركیه نیازمند ویزا بودند تا سال ٢٠١٥ پس از ورود به فرودگاه و خاك تركیه ویزا صادر می نمود اما بعد از سال ٢٠١٥شهروندان كشورهایی كه به منظور سفر به تركیه نیازمند اخذ ویزای توریستی ترکیه هستند، باید به صورت الكترونیكی و آنلاین در مدت زمان ٤٨ ساعت قبل از ورود به خاك تركیه  اقدام به درخواست ویزای توریستی نمایند.

ویزای توریستی ترکیه

از جمله مداركی كه به جهت اخذ ویزای توریستی ترکیه نیاز خواهد بود عبارتند از:

 • پاسپورت با حداقل ٦ ماه اعتبار
 • فرم تكمیل شده درخواست ویزای توریستی تركیه
 • عكس
 • بیمه نامه
 • گواهی تمكن مالی
 • رسید فیش پرداختی هزینه های ویزا
پاسپورت ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و پروسه اقدام

دریافت ویزای توریستی ترکی هدارای مراحل خاص و پیچیده ای برای شهروندان ایرانی كه تمایل به سفر به تركیه و گردش در این كشور دارند، نیست؛ چرا كه اتباع ایرانی به جهت سفر به كشور تركیه نیازی به ویزای توریستی ترکیه ندارند و تنها با خرید بلیط و همچنین در دست داشتن پاسپورت این امر میسر می گردد. در كنار كشور ایران ،اتباع كشورهای عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن نیز به جهت سفر به كشور تركیه نیازمند تهیه ویزای توریستی ترکیه نیستند. لازم به ذكر است كه شهروندان كشور لتونی نیز می توانند بدون ویزای توریستی ترکیه به مدت سی روز معادل یك ماه در این كشور اقامت داشته باشند. شهروندان كشورهایی كه به منظور ورود به خاك تركیه نیازمند ویزا هستند می توانند ویزای توریستی ترکیه را در مدت ٤٨ ساعت قبل از ورود به خاك تركیه با ارائه كلیه مدارك مورد نیاز از طریق آنلاین تهیه نمایند. از جمله كشورهایی كه شهروندان آن به جهت سفر به تركیه نیازمند ویزای توریستی ترکیه نیستند عبارتند از:

جدول اسامی کشورهای بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی برای سفر به ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و دلایل ریجکتی

همانگونه كه در بند های فوق ذكر شد اكثر شهروندان اكثر كشورها بدون نیاز به ویزای توریستی ترکیه می توانند به این كشور سفر نمایند و به گردش و تفریح بپردازند. شهروندان كشورهایی كه به جهت ورود به تركیه نیازمند اخذ ویزای توریستی ترکیه هستند، نیز همانطور كه شرح داده شد با اندك مداركی كه مورد نیاز است می توانند از طریق الكترونیكی ویزای توریستی ترکیه را دریافت نمایند و به كشور تركیه سفر كنند. روند و پروسه دریافت ویزای توریستی ترکیه بسیار ساده می باشد و در اكثر مواقع افراد موفق به اخذ آن خواهند شد؛ چرا كه كشور تركیه در رابطه با شهروندان دیگر كشورها به خاك خود سختگیری نمی كند. به همین منظور افرادی كه متقاضی سفر به تركیه و اخذ ویزای توریستی ترکیه هستند دچار ریجكتی نخواهند شد و به دفعات مكرر می توانند به این كشور سفر داشته باشند. تمامی اطلاعات ذكر شده در این نوشتار متعلق به موسسه حقوقی ملك پور می باشد و هرگونه كپی برداری از آنها شرعاً و قانوناً حرام است و پیگرد قانونی خواهد داشت.

ویزای توریستی ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و وقت سفارت ترکیه

به جهت سفر به كشور تركیه و اقامت كوتاه مدت در این كشور نیازی به اخذ ویزای توریستی ترکیه نیست. در نتیجه نیازی به مراجعه به سفارت كشور تركیه نیز نخواهد بود. در صورتی كه افرادی علاقمند به تحصیل و یا كار در كشور تركیه هستند به منظور دریافت ویزای تحصیلی تركیه و یا ویزای كاری تركیه باید به سفارت این كشور مرجعه نمایند و مدارك مورد نیاز به اخذ هر كدام از ویزاها را ارائه نموده و اقدام به اخذ آنها كنند. اخذ انواع ویزاهای تركیه از طریق آنلاین و از طریق سایت سفارت تركیه نیز امكان پذیر خواهد بود.

آدرس و مشخصات سفارت ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و تمدید آن

كسانی كه به اخذ ویزای توریستی ترکیه تمایل دارند، باید نسبت به این مطلب آگاهی كامل داشته باشند كه مدت زمان اعتبار ویزای توریستی ترکیه و در كل مدت زمانی كه می توان به صورت توریستی در كشور تركیه اقامت داشت ٣ ماه معادل ٩٠ روز خواهد بود.

توجه!

شهروندان ایرانی نیازی به اخذ ویزای توریستی ندارند، اما باید به این نكته توجه داشته باشند كه مدت زمان اقامت آنها نیز ٣ ماه معادل ٩٠ خواهد و باید پس از پایان ٣ ماه و یا ٩٠ روز كشور تركیه را ترك نموده و به كشور خود بازگردند. در غیر اینصورت دولت ترکیه با آنها برخورد تندی خواهد داشت.

 در صورتی که متقاضیان ویزای توریستی تمایل به اقامت در ترکیه بیشتر از ۹۰ روز داشته باشند و یا به صورت متوالی به کشور ترکیه سفر نمایند؛ باید به سفارت کشور ترکیه در کشور خود مراجعه نمایند و درخواست خود مبنی بر اقامت بیش از سه ماه و یا نود روز را به سفارت کشور ترکیه ارائه نمایند. در صورتی که متقاضیان تمایل به اقامت در ترکیه به مدت یک سال داشته باشند می توانند اقامت یکساله این کشور را دریافت نمایند و به فراخور شرایط خود ویزای تحصیلی و کاری این کشور به مدت یک سال را دریافت نمایند در صورتی که .تحصیل و یا کار متقاضی بیشتر از یک سال به طول انجامد اقامت متقاضیان به بیش از یک سال قابل تمدید می باشد.

پاسپورت - مهاجرت

کار در ترکیه
تحصیل در ترکیه

ویزای توریستی ترکیه به صورت تضمینی

برای متقاضیان ایرانی تمایل به سفر به کشور ترکیه دارند نیازی به اخذ ویزای تویستی نیست ، پس لزومی هم به ارائه تضمین توسط موسسات حقوقی به منظور اخذ ویزای توریستی ترکیه وجود ندارد؛ کما اینکه به دلیل شرایط سیاسی در امور بین الملل ارائه تضمین و قطعیت در رابطه با اخذ ویزا به متقاضیان کاری اشتباه خواهد بود. چرا که در امور بین الملل هیچ قطعیتی وجود نخواهد داشت؛ چون بخش قابل توجهی از شانس دریافت ویزا به نوع رابطه با کشور مقصد و همچنین روابط کشور مقصد با کشور محل اقامت متقاضی خواهد بود. شرط اعتبار موسسات حقوقی داشتن صداقت با موکلین شان است. لذا متقاضیان دریافت انواع ویزاها باید در رابطه با تمامی شرایط و مراحلی که نیاز به طی آن است، اطلاعات کامل دریافت نمایند و با اشراف کامل در این مسیر گام نهند. موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای توریستی و در کل انواع ویزاها با به کارگیری کارشناسان ، متخصصین  وکلای زبده تلاش می نماید کلیه مراحل اعم از چینش مدارک ، طی نمودن یک به یک مراحل و همچنین اصول ارائه مدارک تمامی مسیر را با گام هایی محکم به جهت موفقیت در پرونده طی نمایید؛ اما در رابطه با ارائه تضمین و همچنین اطمینان قاطعانه در رابطه با اخذ ویزا ترجیح موسسه حقوقی ملک پور رفتار و گفتار صادقانه با متقاضی می باشد.

سفر توریستی ترکیه - ویزای توریستی ترکیه

ویزای توریسیتی ترکیه با وثیقه یا بدون وثیقه

همانطور که در بندهای فوق ذکر شد به دلیل توافقاتی که بین دول کشور های ترکیه و ایران در سالهای گذشته صورت گرفت به جهت سفر به کشور ترکیه نیازی به اخذ ویزای توریستی ترکیه نخواهد بود. پس در رابطه با ارائه وثیقه نیز باید خدمت شما سروران عرض شود که نیازی به ارائه وثیقه از طرف شهروندان ایرانی به جهت سفرهای تفریحی و توریستی به کشور ترکیه نیست. البته شهروندان دیگر کشورها با توجه به الزام اخذ ویزای توریستی ترکیه باید با توجه به قوانینی که در رابطه با سفر به کشور ترکیه برای آنها وجود دارد، تحقیقات خود را در رابطه با نیاز وثیقه و یا عدم نیاز به ارائه وثیقه تکمیل نمایند.

پناهندگی ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و خدمات موسسه MIE

با توجه به این مطلب که شهروندان ایرانی نیازی به اخذ ویزای توریستی ترکیه ندارند و علاقمندان سفر تفریحی به کشور ترکیه خود با مراجعه به آژانس های هوایی می توانند جهت سفر به کشور ترکیه اقدام نمایند و هیچگونه نیازی به کمک موسسات حقوقی – مهاجرتی نخواهند داشت با توجه به مطالب ارائه شده موسسه حقوقی ملک پور خدماتی در رابطه با اخذ ویزای توریستی ترکیه ارائه نمی نماید.  موسسه حقوقی ملک پور به تمامی عزیزانی که تمایل به اخذ انواع ویزاهای کشورهای مطرح و پیشرفته اروپایی ، کانادا و استرالیا و..دارند خدمات گسترده ای ارائه خواهد نمود و در جهت فراهم نمودن شرایط اقامت دائم و اخذ پاسپورت بهترین کشورها از نظر خدمات شهروندی و رفاه اجتماعی در تلاش خواهد بود.

موسسه حقوقی ملک پور - موسسه MIE اتریش

همچنین در رابطه با اخذ ویزاهای توریستی کشورهای top اروپایی ، کانادا و استرالیا نیاز به دارا بودن دانش و تخصص بالایی می باشد؛ چرا که متقاضی باید مدارکی دال بر تمایل به بازگشت به کشور خود را ارائه نماید. به همراه مدارک محکم، درستی طی نمودن یک به یک مراحل جهت دریافت ویزای توریستی از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از پانزده سال سابقه در امر مهاجرت و به کارگیری بهترین کارشناسان و متخصصان و وکلای زبده در امور بین الملل آماده است که شما سروان را در کلیه پروسه ها اعم از توریستی ، تحصیلی ، کار  و سرمایه گذاری راهنمایی و کمک نماید تا در ابتدا با بهترین و مطمئن ترین مسیر مهاجرت کاملا آشنایی پیدا کرده و سپس با آگاهی کامل در مسیر مورد نظر گام نهید. در این مسیر پرپیچ و خم که نیاز به یک راهنما برای طی نمودن آن به درستی است نیز موسه حقوقی ملک پور شما را تنها نخواهد گذاشت.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه
ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای توریستی ترکیه و نکات مهم

از جمله نکات مهم در رابطه با ویزای توریستی ترکیه و سفر به ترکیه وجود دارد، این مطلب است که اگرچه نیازی به اخذ ویزای توریستی ترکیه برای ایرانیان وجود نخواهد داشت اما به این نکته توجه داشته باشید که شهروندان ایرانی که تمایل به سفر به کشور ترکیه دارند تنها به مدت نود روز معادل سه ماه می توانند در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. پس حتما باید قبل از سفر به کشور ترکیه پاسپورت خود را چک نمایند که در زمان اقامت در ترکیه اعتبار پارسپورتشان به اتمام نرسد و بهتر است اعتبار پاسپورت حداقل ۶ ماه باشد و در صورتی که اعتبار پاسپورت کمتر از شش است ، قبل از سفر به ترکیه پاسپورت خود را تمدید نمایند. از دیگر نکات مهم در رابطه با سفر به ترکیه این مطلب است که در صورتی که متقاضی تمایل به اقامت در ترکیه بیش از نود روز داشته باشد قبل از خروج از ایران به سفارت ترکیه مراجعه نموده و درخواست خود مبنی بر اقامت بیش از نود روز در ترکیه را ارائه نماید و موافقت دولت ترکیه را اخذ کند.

نکته مهم

ویزای توریستی ترکیه و سخن پایانی

ویزای توریستی ترکیه و راهها و نکات مهم در رابطه با ویزای توریستی ترکیه و همچنین تعداد کشورهایی که به منظور سفر به ترکیه نیاز به اخذ ویزای توریستی کشور ترکیه ندارند، در نوشتار فوق به صورت کامل شرح داده شد. همانطور که در بندهای فوق ذکر شد امکان اخذ ویزای توریستی ترکیه برای شهروندان ایرانی بدون هیچگونه شرایط سختگیرانه موجود است و در واقع با توجه به توافقات بین دول کشورهای ایران و ترکیه نیازی به اخذ ویزای توریستی کشور ترکیه نخواهد بود و تمامی شهروندان ایرانی می توانند با در دست داشتن پاسپورتی با اعتبار بالای شش ماه به این کشور بدون نیاز به وکیل مهاجرت سفر نمایند. لازم به ذکر است که این شرایط تنها برای کشورهایی است که در رابطه با ویزای توریستی با کشور ایران وارد توافق شده باشند و به جهت سفر به دیگر کشورها نیاز به اخذ ویزای توریستی خواهد بود که هر کدام از کشور شرایط خاص خود را خواهد داشت که تنها از طریق مشورت با کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت می توان به آگاهی کامل در این زمینه دست یافت. همه سرورانی که تمایل به سفر و یا مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا را دارند می توانند به کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایند و با کارشناسان موسسه در رابطه با مهاجرت و شرایط آن صحبت نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردند. همچنین در صورتی که سوالات مهاجرتی دارید و می خواهید به پاسخی کامل و صحیح دست یابید سوال و ابهام مد نظر خود را در قسمت پرسش های همگانی همین وبسایت مطرح نمایید و در اسرع وقت به پاسخ صحیح برسید. در کلیه سایتهای موسسه حقوقی ملک پور مقالات ، فایل های تصویری و همچنین فایل های صوتی بسیاری در رابطه با مهاجرت ،کار،تحصیل،سفر و سرمایه گذاری در کشور های مختلف دنیا قرار داده شده تا اطلاعات و آگاهی شما سروران افزایش یافته و اخبار موثقی در رابطه با قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ