ویزای توریستی جمهوری چک و روند اخذ آن

ویزای توریستی جمهوری چک
 • ویزای توریستی جمهوری چک و شرایط عمومی آن (کلیات)
 • ویزای توریستی جمهوری چک و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی جمهوری چک و ریجکتی
 • ویزای توریستی جمهوری چک (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی جمهوری چک و مدت درخواست
 • ویزای توریستی جمهوری چک و تمدید آن
 • ویزای توریستی جمهوری چک و خدمات موسسه Mie
 • ویزای توریستی جمهوری چک و وقت سفارت جمهوری چک
 • ویزای توریستی جمهوری چک و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی جمهوری چک تضمینی
 • ویزای توریستی جمهوری چک بدون تضمین و تفاوت آن با ویزای تضمینی
 • ویزای توریستی جمهوری چک و نکات مهم

ویزای توریستی جمهوری چک و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی جمهوری چک ، شرایط اخذ ویزا جمهوری چک و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کشور جمهوری چک در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. مراحل اخذ ویزای توریستی جمهوری چک چیست؟ آیا احتمال دارد درخواست جهت اخذ ویزای توریستی جمهوری چک ریجکت شود؟ وضعیت دریافت وقت سفارت جمهوری چک برای در خواست ویزای توریستی این کشور چگونه است؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ داده و نکات مهم دیگری در مورد اخذ ویزای توریستی جمهوری چک را بیان می نماییم. توریست و جذب توریست همیشه جزو اهداف هر کشوری بوده است. صنعت توریسم یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای دولتها می باشد و به همین علت هیچ کشوری نیست که از توریست استقبال نکند. تنها موردی که در خصوص دریافت ویزای توریستی باید رعایت شود این است که شخص اثبات کند قصد وی تنها گردشگری می باشد و پس از گردشگری به کشور خود باز می گردد که این موضوع با نشان دادن علقه و بستگی به خاک کشور خود اثبات می گردد. در سالهای اخیر افرادی که با انواع ویزاهای کوتاه مدت و توریستی به کشورهای اروپایی سفر کرده و به صورت های غیر قانونی در این کشورها مانده اند و به کشور خود بر نگشته اند، افزایش پیدا کرده است و به همین سبب موجب شده است خیلی کشورهای اروپایی شرایط سخت گیرانه ای جهت صدور ویزاهای توریستی به برخی کشورها اعمال کرده اند که این موضوع درصد رد شدن ویزاهای توریستی را افزایش داده است به همین جهت درخواست ویزای توریستی باید با مدارک کافی که در همین مقاله به آنها اشاره خواهد شد به سفارت ارسال شود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر حقوق بین الملل آماده مشاوره و راهنمایی و اخذ پرونده شما عزیزان در خصوص ویزای توریستی کشور جمهوری چک میباشد و جهت کسب اطلاعات دقیق و بررسی شرایط میتوانید با شماره تلفن های دفتر تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

راه های مهاجرت به جمهوری چک

ویزای توریستی جمهوری چک و شرایط عمومی آن (کلیات)

ویزای توریستی جمهوری چک و دریافت این ویزا کاملا بستگی به شرایط شخص دارد. فردی که بتواند علقه خود به خاک کشورش را نشان دهد یا دعوتنامه از شخصی در این کشور داشته باشد، شانس بسیار خوبی برای دریافت ویزای توریستی این کشور دارد. کشور جمهوری چک جزو کشورهای عضو اتحادیه شنگن می باشد بدین معنی که ویزای توریستی این کشور اعتبار بسیار زیادی دارد و شخص برای دریافت این ویزا باید درخواست ویزا شنگن به سفارت جمهوری چک بدهد. برای سفر به کشور جمهوری چک در اولین مرحله شخص باید بررسی کند که آیا اصلا نیازی به ویزا برای ورود به این کشور دارد یا خیر؟ کشور جمهوری چک جزو کشورهای عضو اتحادیه شنگن می باشد و در صورتی که شخص، ویزای یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن را داشته باشد، بدون نیاز به ویزا می تواند به این کشور سفر کند. از سال ۲۰۰۷ که کشور جمهوری چک به عضویت اتحادیه شنگن درآمد اشخاص با درخواست ویزا شنگن می توانند به این کشور زیبا و دیگر کشورهای عضو اتحادیه شنگن سفر داشته باشند. از سال ۲۰۱۷ تا به حال از ۶۲۳ هزار درخواست ویزا شنگن که به کشور جمهوری چک ارسال شده است ۵۹۴ هزار نفر از متقاضیان، موفق به اخذ ویزای توریستی این کشور شده اند و آمار ریجکتی ویزای این کشور در مدت مشابه چیزی در حدود ۴٫۴ % می باشد که این آمار، نرخ پایین رد یا ریجکت شدن ویزا شنگن این کشور را نشان می دهد.

ویزای توریستی جمهوری چک و مدارک مورد نیاز

ویزای توریستی جمهوری چک و مدارک مورد نیاز یکی از مهمترین مسائلی می باشد که شخص متقاضی دریافت این ویزا باید به آن توجه کند. حتی بهترین پرونده ها جهت اخذ ویزای توریستی با ارائه اشتباه مدارک یا نقصی مدارک ممکن است ریجکت شوند و این امر در سابقه سفر شخص ممکن است تاثیر منفی داشته باشد.در ارائه مدارک باید نهایت دقت انجام شود و حتی الامکان با وکیل متخصص مشورت نمود. مدارک مورد نیاز دریافت ویزای توریستی کشور جمهوری چک در زیر برای شما عزیزان فراهم گردیده است:

 • فرم درخواست که باید با نهایت دقت پر شود و این فرم هم میتواند به صورت آنلاین تکمیل و سپس پرینت شود و هم میتواند به صورت دستی پر و به سفارت جمهوری چک ارائه شود.
 • ۲ تصویر که باید در فرمت پاسپورت باشد و با پس زمینه ای روشن ارائه گردد. در ارائه تصویر نیز دقت شود که کامل با شرایط اعلام شده یکسان باشد.
 • پاسپورت و کپی ویزاهای قبلی شخص که تا ۳ ماه قبل از بازگشت اعتبار دارند. پاسپورت باید حداقل ۲ صفحه خالی داشته باشد.
 • کپی رزرو بلیط بازگشت. البته نیاز نیست حتما این بلیط خریداری شود و می توان آن را رزرو کرد.
 • بیمه نامه معتبر که تا سقف ۳۰ هزار یورو در کشور جمهوری چک و سایر مناطق اتحادیه اروپا اعتبار داشته باشد.
 • رزرو پرواز رفت و برگشت به کشور جمهوری چک که تاریخ ورود و خروج از این کشور در آن ثبت شده باشد.
 • اثبات امکان اقامت شخص که می توان از رزرو هتل های ارزان قیمت نیز استفاده کرد که البته این موضوع زیاد از دید آفیسر ویزا جالب نمی باشد.
 • اثبات تاهل یا تجرد شخص که در صورت تاهل مدرک ازدواج و مدارک هویتی فرزندان و … نیاز است.
 • تمکن مالی برای مدت حضور شخص در این کشور.

برخی مدارک نیز الزامی نیست ولی می تواند به پرونده و افزایش شانس دریافت ویزا کمک کند که این مدارک نسبت به شرایط افراد ممکن است متفاوت باشد و علقه های شخص را نسبت به کشور خود به اثبات برساند. برخی مدارک نظیر مدارک دانشجو بودن شخص، فیش حقوقی و یا قرارداد کاری شخص ، املاک و دارایی های شخص در کشور خود و… می تواند بازگشت شخص به کشور خود را تا حدودی از دید آفیسر ویزا تضمین کند. همینطور وجود دعوتنامه از طرف یک شخص مقیم کشور جمهوری چک یا یک شرکت و … می تواند برای دریافت این ویزا بسیار کمک کند ولی در صورتی که شخص با دعوتنامه ویزا این کشور را دریافت کند و به کشور خود بازنگردد ممکن است پیامد های مختلفی برای صادر کننده دعوتنامه داشته باشد.

ویزای توریستی جمهوری چک و ریجکتی

همانطور که اشاره شد ویزای توریستی جمهوری چک از سال ۲۰۱۷ تا کنون در ۴٫۴% کل درخواست ها ریجکت شده است. حال سوال مهم این است که در صورت ریجکت ویزای توریستی جمهوری چک ، چه اقداماتی می توان انجام داد  و چه دلایلی برای ریجکتی ویزا را می توان تصور کرد؟ مهمترین بخش دریافت یک ویزا این می باشد که پرونده و اظهارات متقاضی واقعیت به امر و ویزا مورد نیاز داشته باشد و نشان دهد که هدف از دریافت ویزای توریستی تنها گردشگری در آن کشور و کشورهای حوزه شنگن می باشد. در صورتی که آفیسر ویزا متوجه شود شخص هر گونه قصد دیگری در خصوص دریافت این ویزا دارد (برای مثال یافتن و جستجوی کار یا پناهندگی و …) ویزا را رد می کند. به همین جهت پرونده و مصاحبه و تمامی مدارک باید به گونه ای تدارک دیده شود که اثبات کننده این موضوع باشد که متقاضی تنها هدفش گردشگری می باشد و پس از مدت مورد نظر به کشور خود باز خواهد گشت. در صورت ریجکتی ویزا شخص تا مدت مشخصی (بسته به کنسولگری مربوطه) فرصت خواهد داشت تا نامه اعتراض را به سفارت ارائه دهد و دلایل و مدارک خود را تکمیل کند و یا تغییر دهد. برخی از دلایلی که ممکن است ویزا ریجکت شود در زیر آمده است :

 • سوابق کیفری شخص
 • مدارک تقلبی یا اشتباه
 • عدم ارائه دلایل مناسب جهت سفر
 • پاسپورت آسیب دیده
 • پاسپورت نامعتبر
 • نبود برنامه سفر مشخص
 • عدم تمکن مالی مناسب
 • مدارک تولد یا ازدواج نامعتبر
 • بیمه نامه نامعتبر

اقدامات بدون تحقیقات کافی ممکن است به ریجکت شدن ویزا ختم شود که بهتر است اشخاص قبل از ریجکتی ویزا با وکیل مشورت نمایند ولی موسسه حقوقی ملک پور بعد از ریجکتی و در خصوص نامه اعتراض (appeal letter) می تواند شما را راهنمایی نماید تا به بهترین شکل شانس خود را برای دریافت ویزا افزایش دهید. جهت بررسی پرونده می توانید با موسسه و مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

ویزای توریستی کشور جمهوری چک ( با وثیقه یا بدون وثیقه )

ویزای توریستی جمهوری چک همیشه نیاز به ارائه وثیقه ندارد. همانطور که اشاره شد جهت دریافت ویزای توریستی ارائه دعوتنامه معتبر بسیار به روند پرونده کمک می کند. به خصوص اگر شخص برای اولین بار درخواست ویزای توریستی شنگن می کند بهتر است با دعوتنامه معتبر همراه باشد که شانس دریافت ویزا را بالاتر ببرد. در غیر این صورت موسسات و وکلا برای شخص دعوتنامه ارسال می کنند که جهت ارسال دعوتنامه مبلغی بابت وثیقه جهت بازگشت شخص به کشور خود دریافت می کنند تا دعوتنامه صادر کنند. مبلغی که بابت وثیقه پرداخت می شود معمولا توافقی می باشد. بدون وثیقه در صورتی که شخص برای اولین بار درخواست ویزای توریستی دهد، شانس کمی برای اخذ ویزا دارد. البته ویزای توریستی هیچ گاه تضمین قطعی ندارد و به خصوص در سالهای اخیر موفقیت در اخذ ویزای توریستی، ریسک بالایی دارد اما پرونده های قوی به خصوص با دعوتنامه شانس بالایی برای دریافت ویزا دارند.

ویزای توریستی جمهوری چک و مدت درخواست

ویزای توریستی جمهوری چک از نوع ویزا C اروپا می باشد که این نوع ویزا کوتاه مدت است و حداکثر مدت زمان اقامت شخص ۹۰ روز می باشد که بستگی به قصد و هدف شخص از گردشگری و سفر به حوزه شنگن ممکن است این زمان متفاوت باشد. عموماً ویزا ۹۰ روزه برای اولین درخواست صادر نمی شود و کوتاه  مدت است ولی در صورتی که شخص برای چندمین بار درخواست ویزای توریستی می دهد ممکن است مالتیپل ویزا یا  (Multiple visa) برای شخص صادر شود که این ویزای توریستی بلند مدت است. به این صورت که ممکن است برای شخص ویزای توریستی ۲ ساله صادر شود که طی ۲ سال شخص می تواند هر موقع بخواهد در کشور چک رفت و آمد داشته باشد و تا زمانی که قاعده ۹۰/۱۸۰ را نقض نکند جهت تردد به حوزه شنگن موردی ندارد. قاعده ۹۰/۱۸۰ به این معنی می باشد که شخص از هر ۱۸۰ روز نمی تواند بیش از ۹۰ روز را در حوزه شنگن باشد و باید به کشور خود بازگردد. پروسه رسیدگی به درخواست پرونده از زمان وقت سفارت عموماً ۱۵ روز می باشد ولی بسته به متقاضیان و شلوغی سفارت ممکن است زمان دریافت این ویزا تا ۱ ماه نیز بطول انجامد.

ویزای توریستی جمهوری چک و تمدید آن

ویزای توریستی جمهوری چک و تمدید آن یکی از مباحثی است که اشخاص در این مورد ابهام دارند که آیا می توان ویزای توریستی را داخل حوزه شنگن تمدید کرد یا شخص باید به کشور خود بازگردد و از کشور خود درخواست تمدید ویزا بدهد. اشخاص ممکن است به دلایلی نظیر درمان ، نیاز به بررسی شرایط، جهت انجام فعالیت های تجاری و… نیاز به مدت بیشتری جهت حضور در کشور جمهوری چک یا شنگن داشته باشند ولی طبق قواعد عمومی شخص پس از اتمام مدت دوره ویزا باید از حوزه شنگن خارج شود مگر اینکه آن را تمدید کند. قبل از صحبت در خصوص روش تمدید ویزا شنگن بهتر است انواع ویزا شنگن را بررسی کنیم:

 • یک بار ورود (Single entry)

  این نوع ویزا به مدت ورود شخص صادر می شود و شخص پس از بازگشت به کشور خود، حق ورود دوباره به حوزه شنگن را ندارد، مگر اینکه یک بار دیگر درخواست ویزا بدهد.

 • دو بار ورورد (double entry)

  این نوع ویزا به برخی اشخاص که دلایل مورد نیاز را اعلام کنند برای ۲ بار ورود به حوزه شنگن صادر می شود. شخص با یک بار خروج از حوزه شنگن یک بار دیگر اجازه ورود را به این کشور دارد.

 • چند بار ورود (multiple entry)

  این ویزا به شخص اجازه می دهد هر چند بار که مایل هست به حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشد به این شرط که در یک بازه ۶ ماهه بیش از ۳ ماه در کشور جمهوری چک حضور نداشته باشد.

در هر یک از انواع ویزا شخص می تواند درخواست تمدید ویزا را بدهد ولی باید دلیل بسیار محکمی جهت تمدید ویزا داشته باشد که با درخواست او موافقت شود. عموماً در صورت اتمام دوره ویزای شخص باید به کشور خود بازگردد و حتی در ویزاهای چند بار ورود شخص بیش از ۹۰ روز اجازه حضور در کشور جمهوری چک و یا دیگر کشورهای حوزه شنگن را ندارد ولی در صورتی که شخص بتواند دلایل بسیار قوی جهت حضور در خاک این کشور ارائه دهد، ممکن است با درخواست وی موافقت شود.

ویزای توریستی جمهوی چک و خدمات موسسه MIE

ویزای توریستی جمهوری چک و دریافت آن می تواند از طریق خود شخص و از طریق وکیل نیز انجام گیرد. برای دریافت ویزای توریستی کشور جمهوری چک ، شخص باید مدارک اعلام شده را کامل کند و به زبان چک و یا انگلیسی ترجمه کند و سپس برای دریافت وقت سفارت اقدام نماید. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل با تسلط کامل بر قوانین کشور جمهوری چک و دیگر کشورها می تواند هم به صورت تخصصی پرونده شما را به عهده بگیرد و در آماده سازی مدارک و ارائه پرونده و تمامی قدم های راه شما را راهنمایی نماید و هم می تواند با مشاوره های تخصصی به شما عزیزان جهت دریافت ویزای توریستی مشاوره دهد که حتی بدون نیاز به وکیل یا موسسه خود جهت دریافت ویزای توریستی اقدام فرمائید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و بررسی پرونده می توانید با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان موسسه ما بهره مند شوید.

ویزای توریستی جمهوری چک و وقت سفارت جمهوری چک

ویزای توریستی جمهوری چک و دریافت ویزای توریستی نیازمند دریافت و رزرو وقت سفارت از سفارت کشور جمهوری چک در تهران می باشد. شخص جهت دریافت وقت سفارت از سال ۲۰۱۷ باید از طریق موسسه بین المللی VFS اقدام کند.جهت دریافت وقت سفارت باید به آدرس ایمیل  appointmentCzechRepublic@vfshelpline.com درخواست خود را ارسال بفرمائید.  توجه نمایید که از ارسال چند ایمیل و ارسال مستقیم ایمیل به سفارت خودداری شود. جواب درخواست معمولا تا ۷۲ ساعت کاری به شخص ارسال می شود.

توجه شود هزینه های بررسی مدارک توسط سفارت جمهوری چک تنها به صورت نقد و به یورو دریافت می شود. رسیدگی به ویزاهای توریستی و کوتاه مدت نیز تنها در روزهای دوشنبه ساعات ۱۰ الی ۱۲ بررسی می شود.

ویزای توریستی جمهوری چک و پروسه اقدام

متقاضیان اخذ ویزای توریستی جمهوری چک می بایست پروسه زیر را جهت اخذ ویزای خود طی نماید:

 • تکمیل مدارک مورد نیاز و در صورت نیاز مشاوره با وکیل و متخصص جهت تکمیل مدارک.
 • دریافت وقت سفارت از طریق ایمیل appointmentCzechRepublic@vfshelpline.com به VFS
 • دریافت جواب طی ۷۲ ساعت و آماده سازی مدارک و حضور در سفارت و پرداخت مبلغ فرم ویزا
 • منتظر ماندن جهت دریافت جواب سفارت که معمولا ۱۵ روز به طول می انجامد.
 • در صورت رد شدن ویزا کامل کردن نقصی های پرونده و تکمیل آن و اعتراض به رد شدن پرونده

پروسه اقدام برای دریافت ویزای توریستی برای اولین بار، شاید نیاز به مشاوره و دریافت راهنمایی از وکیل دارد و بهتر است در صورتی که شخص تجربه کافی در خصوص دریافت این ویزا ندارد ابتدا با یک متخصص مشاوره کند و از شرایط موجود اطلاعات کافی را کسب کند و سپس برای درخواست اقدام کند. در زیر یک نمونه ویزای توریستی جمهوری چک را مشاهده می فرمائید.

ویزای توریستی جمهوری چک

ویزای توریستی جمهوری چک تضمینی

ویزای توریستی جمهوری چک و ویزای توریستی دیگر کشورها در حال حاضر عموماً هیچ گونه تضمینی ندارد و نمی توان به قطع تضمین کرد که شخص با ارائه مدارک، ویزای خود را دریافت می کند. با افزایش مهاجرت غیر قانونی و اشخاصی که با ویزاهای توریستی به اروپا می روند و در این کشورها درخواست پناهندگی می دهند، دریافت ویزاهای توریستی به خصوص با توجه به شرایط فعلی کمی پر ریسک می باشد و در صورتی که پرونده شخص و علقه هایی که نشان می دهد قوی نباشد عموماً به شخص ویزای توریستی تعلق نمی گیرد. البته کشور جمهوری چک به علت عدم پذیرش پناهنده شاید سخت گیری کمتری در خصوص ویزای توریستی داشته باشد ولی به هر صورت هیچ گاه نمی توان ویزاهای توریستی را تضمین کرد زیرا نظر شخص آفیسر ویزا در صدور ویزا بسیار موثر است ولی در صورتی که پرونده اشخاص قوی باشد و مدارک آنها مناسب و کافی باشد، موسسه حقوقی ملک پور  در صورت رد شدن ویزا بابت خدمات خود هزینه ای دریافت نمی کند

ویزای توریستی جمهوری چک بدون تضمین و تفاوت آن با ویزای توریستی تضمینی

در حال حاضر ویزای توریستی جمهوری چک بدون تضمین و با تضمین، بسیار در تبلیغات به چشم می خورد. همینطور ویزاهای توریستی تضمینی و بدون تضمین کشورهای دیگر زیادی را ما در تبلیغات مختلف موسسات مختلف مشاهده می کنیم. شاید روزانه تبلیغات زیادی نظیر ویزای توریستی کانادا به صورت ۱۰۰% تضمینی و ویزای توریستی شنگن ۱۰۰% تضمینی مشاهده می کنیم که اکثرا دروغ های بزرگی بیش نیستند که جهت کشاندن افراد جهت عقد قرارداد می باشند. هیچ شخصی نمی تواند دریافت هیچ گونه ویزا را به صورت کامل تضمین کند، زیرا این امر مغایر با اصول حقوقی و منطق و عرف می باشد. تضمین یک امر زمانی مفهوم و معنی دارد که تمامی پروسه به عهده خود شخص باشد و در اموری مانند اخذ ویزا و اقامت و مهاجرت که نظر سفارت و آفیسر ویزا تعیین کننده سرنوشت پرونده می باشد، تضمین قطعی دریافت ویزا تبلیغی بسیار غیر حرفه ای و عملی دور از اخلاق و اصول حقوقی می باشد که متقاضیان باید به این موارد توجه کنند. در برخی موارد، تضمیناتی جهت دریافت ویزا از طرف موسسات وجود دارد که این تضمینات شامل عودت مبلغ دریافت شده قرارداد در صورت رد شدن پرونده می باشد که موسسه حقوقی ملک پور با این سیاست قرارداد های خود را نزد موکلین خود تضمین می کند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هرگونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری است.

ویزای توریستی جمهوری چک و نکات مهم

ویزای توریستی جمهوری چک نکات بسیار مهمی دارد که در این بخش به آنها می پردازیم. یکی از مهمترین نکات در خصوص دریافت ویزای توریستی جمهوری چک این می باشد که اکثر طول سفر شخص باید در کشور جمهوری چک باشد. یعنی شخص وقتی از سفارت کشور جمهوری چک درخواست ویزا شنگن می دهد با اینکه می تواند در کشورهای دیگر حوزه شنگن نیز مسافرت و تردد داشته باشد ولی عمده حضور وی باید در خود کشور جمهوری چک باشد و جهت رفت و آمد به کشورهای دیگر حوزه شنگن نیز باید قبل از دریافت ویزا در سفارت، اهداف سفر خود و کشورهای دیگری که قصد گردشگری به این کشورها دارد را اعلام کند. حتما جهت گردشگری در کشور جمهوری چک ابتدا از مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری این کشور آگاه باشید و قبل از سفر به این کشور در خصوص مناطق دیدنی این کشور حتما تحقیق بفرمائید.

راه های اخذ اقامت کشور چک

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر درمورد اخذ ویزای توریستی جمهوری چک می توانید سایر مقالات مرتبط زیر مجموعه کشور چک را مطالعه فرمایید و یا از ویدئوهای مؤسسه در این زمینه استفاده نمایید. همواره نیز می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش ، تماس برقرار نمایید و در خصوص اخذ ویزای توریستی جمهوری چک به روش های قانونی به صورت تخصصی مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. ایضا شما می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله طرح کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی جهوری چک و سخن پایانی

ویزای توریستی جمهوری چک و گردشگری در کشور جمهوری چک می تواند تجربه بسیار عالی و یک سفر بسیار مهیج برای اشخاص باشد. توجه داشته باشید که اشخاصی جهت دریافت اقامت از طریق دریافت ویزای توریستی اقدام می کنند که این اصلا روش مناسبی جهت دریافت اقامت و مهاجرت به کشور جمهوری چک نمی باشد به این علت که طبق قاعده های حقوقی ویزاهای توریستی قابلیت تبدیل به کارت اقامت و یا ویزاهای دیگر و بلند مدت از جمله تحصیلی را ندارد و شخص برای دریافت اقامت و تبدیل ویزا باید نهایت به کشور خود بازگشته و درخواست نوع ویزای مشخص خود را بدهد. به همین علت اگر شخصی درخواست تحصیل در این کشور را دارد ابتدا باید درخواست ویزا تحصیلی بدهد و نمی تواند با ورود به این کشور از طریق گردشگری و ثبت نام در دانشگاه ها اقامت تحصیلی این کشور را اخذ کند. ولی جهت گردشگری و یا حتی بررسی محیط و شرایط این کشور زیبا شخص می تواند با ویزای توریستی جمهوری چک وارد شود و مدتی را در این کشور به صورت گردشگری زندگی کند و در صورت علاقه، پس از بازگشت به کشور خود جهت دریافت اقامت این کشور از روش های دیگر اقدام کند که ما در همین وب سایت تمامی روش های اخذ اقامت کشور جمهوری چک را مورد تحلیل و بررسی قرار داده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای توریستی کشور جمهوری چک می توانید با دفاتر و مشاورین متخصص ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره تخصصی و رایگان ما استفاده نماید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ