ویزای توریستی سنت کیتس و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی سنت کیتس ، شرایط و روند اخذ این نوع ویزا و تمامی نکات مهم و تاثیر گذار در خصوص ویزای توریستی سنت کیتس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. چگونه می توان ویزای سنت کیتس را برای سفر توریستی به این کشور دریافت نمود؟ آیا ویزای توریستی سنت کیتس قابلیت تمدید را دارد؟ برای اخذ این ویزا داشتن وثیقه یا تضمین نیاز است؟ اعتبار ویزای توریستی سنت کیتس چند روز است؟ این مقاله به منظور پاسخ دهی به این سوالات و سوالات مرتبط با این نوع ویزا به رشته ی تحریر در آمده است. اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای توریستی کشور سنت کیتس هستید، این مقاله می تواند راه گشای شما در این زمینه باشد. موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش با داشتن سابقه ی درخشان در زمینه ی مهاجرت می تواند پاسخگوی شما در رابطه با انواع روش های مهاجرت باشد. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با موسسه با مشاورین زبده تلفنی ارتباط برقرار کنید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید. در ادامه مباحث و عناوین زیر را مورد بحث و ارزیابی قرار می دهیم :

ویزای توریستی سنت کیتس
 • ویزای توریستی سنت کیتس و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی سنت کیتس و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی سنت کیتس و مدت درخواست
 • ویزای توریستی سنت کیتس و تمدید آن
 • ویزای توریستی سنت کیتس و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی سنت کیتس (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی سنت کیتس و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی سنت کیتس و ریجکتی
 • ویزای توریستی سنت کیتس تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی سنت کیتس و نکات مهم
 • ویزای توریستی سنت کیتس و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی سنت کیتس و شرایط عمومی آن

سنت کیتس و نوویس، کشوری تشکیل شده از دو جزیره ی کوچک در دریای شرقی کارائیب است. مساحت آن مجموعا ۲۶۹ کیلومتر مربع است و پایتخت آن شهر باستر است. جمعیت این دو جزیره در مجموع ۵۲۰۰۰ نفر است. واحد پول سنت کیتس دلار کارائیب می باشد. سنت کیتس دارای تابستانهای گرم و زمستانهای کمی سرد است. میانگین دمای تابستان حدود ۳۰ درجه سانتیگراد و میانگین دمای زمستان در حدود ۲۷ درجه سانتیگراد است. افراد این جزیره اکثراً سیاهپوست هستند و زبان رسمی آنها انگلیسی است. فرقه های مذهبی اصلی این جزیره، مذهب آنگلیکن و متدیست است و تعداد کمی از کاتولیک های رومی هستند. زبان رسمی این کشور کوچک انگلیسی است.

پرچم سنت کیتس | سفر به سنت کیتس | پاسپورت سنت کیتس

صنعت نیشکر که صنعتی قدیمی در اقتصاد سنت کیتس بوده است، به دلیل کاهش درخواست بازارهای خارجی، به توقف نزدیک شد و جای آن به عنوان مهمترین بخش اقتصادی، جهانگردی و صنعت توریست جایگزین گشت.

 

سنت کیتس برروی نقشه

مقصد عمده ی صادرات سنت کیتس در سال های گذشته را در تصویر زیر مشاهده می فرمایید.

نمودار کشور های مقصد صادرات سنت کیتس

در نمودار زیر نیز تعداد توریست های وارد شده به کشور سنت کیتس را بر حسب هزار نفر مشاهده می فرمایید:

نمودار تعداد توریست های وارد شده به کشور سنت کیتس را بر حسب هزار نفر

بارش باران در جزیره ی نوویس در حدود ۵۵ اینچ و سنت کیتس حدود ۴۸ اینچ در سال می باشد. بیشتر بارش ها در اواخر تابستان و پاییز است که با فصل طوفان مطابقت دارد. سنت کیتس و نوویس در منطقه طوفان آتلانتیک قرار دارند، جایی که طوفان های شدید ممکن است بین ماه اوت تا ماه نوامبر رخ دهد. هوای سنت کیتس و نوویس به طور متوسط هر ۳ سال یک بار توسط یک سیستم طوفان گرمسیری تحت تأثیر قرار می گیرد. آب و هوای بسیار خوب و مداوم سنت کیتس باعث می شود که گردشگران جزایر کارائیب، در هر زمان از سال به جزیره سنت کیتس یا جزیره نوویس مراجعه کنند. فصل های زمستان و بهار بهترین زمان سال برای گردشگری در سنت کیتس و نوویس است. هوا در این جزایر در کل مشابه است، اگرچه در ارتفاعات بالاتر در مرکز جزیره سنت کیتس، ممکن است هوای کمی خنک تر باشد.

در نمودار زیر میانگین دمای روزانه در ماه های سال در سنت کیتس را بر حسب فارنهایت مشاهده میفرمایید:

 

 نمودار آب و هوایی کشور سنت کیتس

جاذبه های توریستی سنت کیتس

 

پارک ملی بریمستون هیل

پارک ملی بریمستون هیل پارکی در جزیره ی سنت کیتس است که به منظور اهداف نظامی بریتانیا در این جزیره در سال های ۱۸۵۴ و ۱۸۵۵ ساخته شده که جز آثار ملی ثبت شده در سازمان یونسکو نیز به شمار می رود. این بنا گردشگران و توریست های قابل توجهی را به خود جذب می کند و از آثار قدیمی این کشور به حساب می آید.

پارک ملی بریمستون هیل | جاذبه های گردشگری سنت کیتس | ویزای توریستی سنت کیتس

پارک ملی بریمستون هیل | جاذبه های گردشگری سنت کیتس | ویزای توریستی سنت کیتس

جنگل های گرمسیری سنت کیتس

هنگامی که به جنگل های بارانی گرمسیری سنت کیتس می روید، مناظر خیره کننده ای را مشاهده می کنید. در دل این جنگل می توانید از طریق زیپ لاین تجربه ای فراموش نشدنی را به دست آورید. زیپ لاینی به طول ۱۳۵۰ فوت در دل جنگل های گرمسیری می تواند تجربه ای جالب و خاطره انگیز برای شما باشد.

 

 جنگل های گرمسیری سنت کیتس | ویزای توریستی سنت کیتس

جنگل های گرمسیری سنت کیتس | ویزای توریستی سنت کیتس

سواحل جزایر کارائیب 

سواحل جزایر کارائیب همواره از جاذبه های توریستی هستند. ساحل Pinney در سنت کیتس از برجسته ترین و زیبا ترین سواحل در این جزیره به شمار میرود. تفریحات آبی، غواصی و طبیعت زیبای این ساحل گردشگران زیادی را هر ساله به سمت خود می کشاند.

سواحل جزایر کارائیب |جاذبه های گردشگری سنت کیتس | ویزای توریستی سنت کیتس

سواحل جزایر کارائیب |جاذبه های گردشگری سنت کیتس | ویزای توریستی سنت کیتس

سرمایه گذاری در سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس و مدارک مورد نیاز

برای اخذ ویزای توریستی سنت کیتس و نوویس مدارکی را باید به سفارت این کشور ارائه داد که عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر که حداقل دارای ۳ ماه اعتبار باشد.
 • عکس پاسپورتی با زمینه ی روشن ۶ قطعه در ابعاد (۴*۳)
 • تکمیل فرم درخواست ویزا و امضا شده توسط متقاضی ( تکمیل فرم درخواست ویزای برای همراهان شامل همسر و فرزند)
 • ترجمه ی تمام مدارک هویتی به زبان انگلیسی مانند: شناسنامه، کارت ملی، گواهی نامه، فیش حقوقی سه ماه آخر، اسناد ملکی و …
 • پرینت بانکی از حساب و گردش مالی در ۶ ماه گذشته
 • اسناد ملکی باید ترجمه شده باشند (انگلیسی) و مهر تایید وزارت امور خارجه را داشته باشند.
 • کپی از صفحات پاسپورت
 • بیمه ی مسافرتی شخص متقاضی
 • نامه ی رزرو هتل و کپی از بلیط بازگشت

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ وکیل مهاجرت

به جهت دستیابی به اطلاعات کامل تر در باب ویزاهای مختلف سنت کیتس ، می توانید به این لینک مراجعه بفرمایید.

ویزای توریستی سنت کیتس و مدت درخواست

به طور کلی ویزای توریستی سنت کیتس به مدت ۹۰ روز صادر میشود. این ویزا به صورت یکبار ورود است و بعد از خارج شدن از کشور سنت کیتس با وجود داشتن اعتبار نیز ویزای متقاضی باطل می شود. ساکنان خارجی که دارای گواهی اضطراری هستند ( این گواهی فقط در کشور سنت کیتس و نوویس صادر می شود) می توانند وارد این کشور شوند.

شهروندان کانادایی با شناسنامه یا گواهی تابعیت معتبر نیز می توانند به مدت ۱۸۰ روز در سنت کیتس بدون ویزا اقامت داشته باشند.

مسافرانی که دارای شناسنامه یا گواهینامه رانندگی یا گواهی معتبر صادر شده از آمریکا هستند نیز می توانند بدون ویزا به سنت کیتس سفر کنند.

 بچه های بزرگتر از پنج سال، باید یک سند رسمی یا شناسنامه عکس دار داشته باشند ( افراد بالای ۵ سال که قصد اخذ ویزای توریستی سنت کیتس را دارند، می بایست یک سند رسمی یا شناسنامه عکس دار معتبر داشته باشند )

شهروندان آنتیگوا و باربودا، دومینیکا، گرانادا، سنت کیتس و نوویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین نیز برای ورود به این کشور باید کارت های شناسایی و پاسپورت را نشان بدهند.

ویزای توریستی سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس و تمدید آن

ویزای توریستی سنت کیتس  single (یکبار ورود) است و پس از خروج متقاضی از سنت کیتس ویزای وی باطل می شود. در حالت کلی ویزای توریستی سنت کیتس قابلیت تمدید را ندارد. مگر در شرایط خاص. به طور مثال فرد برای معالجه درمانی با ویزای توریستی به سنت کیتس سفر کرده است، دوره ی درمان شخص بنا بر دستور پزشک طولانی تر از مدت انقضای ویزای توریستی شده است، متقاضی می تواند با ارائه ی درخواست، تمدید ویزا را انجام دهد. اما به طور کلی بعد از تمام شدن زمان انقضای ویزای توریستی سنت کیتس، شخص باید این کشور را ترک کند و در صورت خارج نشدن دولت این کشور فرد خاطی را جریمه می کند.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

ویزای توریستی سنت کیتس و پروسه اقدام

کشور سنت کیتس در ایران سفارت خانه ای ندارد و افراد متقاضی باید از کشور هایی که در آنها سفارت سنت کیتس وجود دارد، اقدامات لازم را انجام دهند. کشور هایی که در آنها سفارت سنت کیتس وجود دارد عبارتند از: ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، جامائیکا، کوبا، تایوان، کانادا و بلژیک. برای صدور ویزا قبل از ورود از مسافران خواسته می شود تا با نزدیکترین نمایندگی سنت کیتس و نوویس با کشور خود یا سفارت انگلستان تماس بگیرند و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند. بعد از ارائه ی مدارک خواسته شده پرونده ی متقاضی روند اداری خود را طی می کند. ویزای صادر شده به مدت ۳ ماه معتبر است و بعد از سه ماه شخص باید این کشور را ترک کند. افرادی که اقامت بیشتر از ۳ ماه را می خواهند باید برای اخذ ویزای کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری در سنت کیتس اقدام کنند؛ همه ی متقاضیان باید برای ورود به سنت کیتس ویزا داشته باشند در جدول زیر نام کشور هایی که شهروندان آنها برای ورود به سنت کیتس نیاز به ویزا ندارند را برای شما آورده ایم:

لیست کشور هایی که اتباع آنها برای سفر به سنت کیتس نیاز به اخذ ویزا ندارند

 شهروندان کشور های ذکر شده به مدت ۳ ماه می توانند بدون ویزا در سنت کیتس بمانند اما شهروندان کشور کانادا تا ۶ ماه هم می توانند در این کشور بدون ویزا بمانند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

ویزای توریستی سنت کیتس (با وثیقه یا بدون وثیقه)

بمنظور بالا بردن شانس ویزا برای افرادی که اولین بار برای ویزای توریستی درخواست می دهند، بهتر است که دعوت نامه ایی ارائه شود. در حالت کلی برای اخذ دعوت نامه ی توریستی بعضی از کشور ها، موسسات و شرکت هایی وجود دارند که در ازای اخذ ضمانت یا وثیقه، دعوت نامه ی توریستی را به متقاضی اعطا می کنند. این ضمانت یا وثیقه برای برگشت متقاضی از کشور مورد نظر به ایران است که شخص به قصد پناهندگی وارد کشوری نشود. شخص متقاضی بعد از بازگشت می تواند ضمانت و وثیقه ی خود را از موسسه مورد نظر دریافت کند. این وثیقه یا ضمانت درصد ویزا گرفتن را بالا می برد و اکثر افراد برای اینکه ریسک ویزای خود را پایین بیاورند این وثیقه را به موسسه می دهند. پیشنهاد ما همواره برای مهاجرت به متقاضیان، همکاری با موسسات حقوقی و مهاجرتی با تجربه و بین المللی است تا تجربه ی سفری راحت و امنی داشته باشند.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

پرچم کشور سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس و خدمات مؤسسه MIE

ویزای توریستی سنت کیتس و به طور کلی مهاجرت و اخذ ویزا امری مهم و حساس می باشد. مشورت با مشاورین متخصص و وکلای امور مهاجرت بسیار مهم است تا در این راه به شما کمک کنند تا به درست ترین روش ممکن به هدف خودتان برسید. اگر قصد هر نوع مهاجرت به کشور سنت کیتس را دارید بهتر است که با وکلای امور مهاجرت کار را پیش ببرید تا با درصد موفقیت بیشتری ویزای خود را اخذ نموده و تجربه ای عالی از سفر یا مهاجرت به این کشور زیبا را داشته باشید. موسسه ی حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت به اکثر کشور های جهان همراه شما در این خصوص خواهد بود. شما عزیزان می توانید با تماس با موسسه، اطلاعات تکمیلی را از مشاورین مجرب جویا شوید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

ویزاها و مصاحبه های موکلین
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی سنت کیتس و ریجکتی

ویزای توریستی سنت کیتس مانند انواع ویزا های دیگر سنت کیتس ممکن است به دلیل ارائه ی اشتباه مدارک و نقصان اسناد مورد نیاز، نداشتن بیمه ی مسافرتی، ارائه ی مدارک دست کاری شده و جعلی به کنسولگری، و یا سوء ظن آفیسر سفارت به متقاضی، ویزای متقاضی رد شود. برای از بین بردن ریسک این کار بهتر است با وکیل مهاجرتی و یا موسسات معتبر و با تجربه در این راه قدم بگذارید تا هم احتمال رد شدن ویزای شما کم شود و هم امور به طرز صحیح انجام شود. موسسه ی حقوقی ملک پور می تواند هم در خصوص ویزا های توریستی و هم در خصوص راه های دیگر مهاجرت به سایر کشور های دنیا همراه شما هم وطنان عزیز باشد تا با دانش و تجربه ی خود زمینه ساز سفری راحت و امن برای شما همراهان همیشگی شود.

ریجیکتی ویزا ـ Rejected Visa

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی سنت کیتس تضمینی و با گارانتی

همانطور که گفته شد برخی موسسات برای بالا بردن شانس ویزای توریستی متقاضی ، در ازای دریافت وثیقه یا ضمانت، دعوت نامه معتبری را برای شخص درخواست دهنده ویزا صادر می کنند. این دعوت نامه شانس ویزا شدن متقاضی را افزایش میدهد اما باید به این نکته ی بسیار مهم توجه داشت که در امر مهاجرت، هیچ تضمین و گارانتی مبنی بر انجام صد در صدی امور وجود ندارد. دیده شده است که بعضی موسسات صرفا برای بازار گرمی اقدام به تبلیغات دروغ مبنی بر انجام تضمینی امور مهاجرت می کنند که این موارد به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و نمی توان گفت که تضمین صد در صدی برای اخذ ویزا وجود دارد. لذا موسسه ی ملک پور بنا به تجربه ی خود در این زمینه توصیه می کند که برای انجام هر روش از راه های مهاجرت، با وکیل و موسسات معتبر اقدام کنید.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

مزایای پاسپورت سنت کیتس

ویزای توریستی سنت کیتس و نکات مهم

نکات مهم در خصوص ویزای توریستی سنت کیتس ، ارائه ی صحیح مدارک به سفارت و پایین آوردن ریسک ویزا، باطل شدن اعتبار ویزای توریستی بعد از خارج شدن از کشور سنت کیتس، یکبار ورود single)) بودن ویزا توریستی سنت کیتس می باشد. کشور سنت کیتس کشوری توریستی است که همه ساله گردشگران بسیار زیادی به دلیل آب و هوا و مناظر و طبیعت فوق العاده ی این کشور به آن سفر می کنند. صنعت توریسم در چند سال گذشته این کشور را تبدیل به یکی از مناطق پر بازدید در جهان کرده است که از همه ی جای دنیا به این کشور سفر می کنند. این کشور مستعمره ی بریتانیا است و زبان رسمی ساکنان آن نیز انگلیسی است. برای دست یابی به تابعیت این کشور زیبا می توانید از طریق سرمایه گذاری ، پاسپورت سنت کیتس را نیز به دست آورید و به ۱۲۵ کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید. برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی سرمایه گذاری در سنت کیتس مراجعه فرمایید.عدم شرط حضور و اجازه ی خرید ملک از دیگر محاسن پاسپورت این کشور است. مالیات بر درآمد نیز در این کشور وجود ندارد و شهروندان این کشور مالیاتی را پرداخت نمی کنند. امکان زندگی در کشورهایی که در قلمرو بریتانیا هستند مانند ولز، ایرلند، اسکاتلند، جزایر زیبای برمودا، دومینیکا، گرانادا و … را دارند. امکان کار کردن در کشور انگستان به صورت آزاد تا ۲ سال برای دارندگان پاسپورت سنت کیتس نیز وجود دارد. به طور کلی ویزای توریستی قابلیت تغییر را ندارد و نمی توان با این نوع ویزا در کشور مورد نظر تحصیل، کار، و یا سرمایه گذاری کرد.

نماد و سمبل کشور سنت کیتس
ویزای توریستی سنت کیتس و سخن پایانی

ویزای توریستی سنت کیتس ، مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا، مراحل و روند اخذ ویزا توریستی سنت کیتس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. سنت کیتس کشوری با جاذبه های دیدنی و طبیعی بسیار زیاد است. صنعت توریسم برای این کشور کوچک بسیار با اهمیت است. سواحل، جنگل ها و آبشار های متنوع، این کشور را در لیست کشور های زیبای جهان قرار داده است و به همین علت افراد زیادی برای سفر به این کشور اقدام می کنند. امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعاتی در باره ی این کشور و روند اخذ ویزای توریستی سنت کیتس به دست آورده باشید. موسسه ی حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت می تواند همراه شما در این راه باشد تا با تخصص وکلای مجرب خود برای شما سفری امن و مهاجرتی آسوده را رقم بزند. شما عزیزان می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور از مشاوره های رایگان تلفنی با مشاورین ارشد، اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید و یا می توانید در قسمت پرسش و پاسخ همگانی این وبسایت، سوالات خود را درباره ی ویزای توریستی سنت کیتس مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ