ویزای توریستی عمان و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی عمان ، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ این نوع ویزا ، چگونگی و روند اخذ ویزای توریستی عمان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی عمان چیست؟ انواع ویزای توریستی کشور عمان کدام است و افراد با اخذ این نوع ویزا چند روز می توانند در این کشور اقامت داشته باشند؟ نحوه تعیین وقت سفارت برای اخذ ویزای توریستی عمان و روند آن چگونه است؟ شما با مطالعه این نوشتار به پاسخ سوالات مذکور و دیگر پرسش ها در باب ویزای گردشگری کشور عمان خواهید رسید. کشور عمان یکی از کشورهای ثروتمند شبه جزیره عربستان می باشد که عمده درآمد خود را از نفت به دست می آورد، اما در سیاست های اقتصادی جدید خود بر موضوع توریسم تمرکز دارد و به دنبال جذب گردشگران بیشتر و افزایش درآمد ملی از این طریق می باشد. در این مقاله که مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآورده اند موضوعات مربوط به اخذ ویزای توریستی عمان مورد بحث قرار می گیرد و امیدواریم ابهامات و سوالات شما نیز در رابطه با سفر به عمان با اخذ ویزای این کشور مرتفع گردد. موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE  اتریش همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به هم وطنان عزیزمان ارائه نماید با تماس با این موسسه پاسخ سوالات خود را در رابطه به امور مهاجرت به رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی عمان
 • شرایط عمومی ویزای توریستی عمان
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی عمان
 • مدت درخواست ویزای توریستی عمان
 • تمدید ویزای توریستی عمان
 • وقت سفارت برای ویزای توریستی عمان
 • پروسه اقدام برای ویزای توریستی عمان
 • وثیقه در ویزای توریستی عمان
 • خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی عمان
 • ریجکتی ویزای توریستی عمان
 • تضمین و گارانتی ویزای توریستی عمان
 • نکات مهم ویزای توریستی عمان
 • سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی ویزای توریستی عمان

کشور عمان یکی از کشوره های حوزه شبه جزیره عربستان می باشد که بالغ بر ۵۰۰,۳۰۹ کیلومتر مربع مساحت و قریب به پنج میلیون جمیعت دارد. عمان با کشورهایی نظیر یمن، امارات متحده عربی و عربستان مرز مشترک دارد و شرق و شمال این کشور به دریای پارس و عمان منتهی می گردد. پایتخت کشور عمان مسقط می باشد و دارای نظام حکومتی سلطنتی است.  اقتصاد کشور عمان به پایه فروش نفت می باشد و از این حیث هفتمین کشور تولید کننده نفت خام جهان می باشد. واحد پول این کشور ریال عمان نام دارد و هر ریال عمان معادل ۲٫۶ دلار آمریکا می باشد.

پرچم عمان ـ‌ ویزای عمان ـ کار در عمان ـ مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان ـ عمان بر روی نقشه ـ عمان کجاست؟

جدای از درآمد حاصل از فروش نفت، ماهی گیری و کشاورزی سهم بیشتری در تولید ناخالص داخلی کشور عمان دارند و در اهداف اقتصادی خود در طی سالیان اخیر به دنبال جذب توریسم و گردشگر و افزایش درآمدهای حاصل از گردشگری بوده اند و همانطور که در نمودار زیر نیز قابل مشاهده می باشد درآمد صنعت گردشگری در عمان ، طی سالیان اخیر افزایش داشته است.

نمودار درآمد صنعت گردشگری در عمان در سالیان اخیر

آب وهوای کشور عمان در فصل تابستان بسیار گرم و طولانی می باشد و دارای رطوبت بالایی است و در فصل زمستان از دما کاسته می شود و زمستان های نسبتا سردی دارد. اما در برخی مناطق این کشور مانند شهر صلاصه در فصولی از سال دارای آب و هوای بسیار مطبوعی می باشد و پوشش های گیاهی این شهر را احاطه می نماید. به جز اتباع برخی از کشورها که از اخذ ویزا معاف می باشند، افرادی که قصد بازدید از عمان را دارند بایستی ویزای توریستی عمان را دریافت نمایند. برخی از حقایق اقتصادی و زندگی در عمان در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد.

شرایط و اطلاعات عمومی زندگی در کشور عمان

برخی از اماکن گردشگری کشور عمان که گردشگران می توانند با اخذ ویزای توریستی عمان از آن دیدن نمایند در ذیل قابل مشاهده می باشد.

شهر صلاصه عمان

شهر صلاله یکی از مهمترین شهرهای کشور عمان محسوب می شود و در جنوب این کشور قرار دارد. این شهر در برخی از ماه های سال شاهد بارش های موسمی است که باعث سرسبزی و شادابی این شهر می شود. این شهر معماری قدیمی و بسیار زیبایی دارد. افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی عمان به این شهر سفر می نمایند.

 

شهر صلاصه عمان | جاذبه های گردشگری عمان | ویزای توریستی عمان

کویر شنی وهیبه، رمال اَلوَهیبة (Wahiba Sands)

در مرکز کشور عمان، تپه های عظیمی از ماسه وجود دارد که کیلومترها ادامه می یابد و نام آن کویر شنی وهیبه است. بیشتر گردشگران برای بازدید از مناطق بیابانی عمان به این مناطق سفر می کنند. در این مناطق بعضی از اقوام قدیمی  و عشایرها زندگی می کنند‌. این منطقه خاطره بسیار جالب و شگفت انگیزی را در نظر افرادی که با اخذ ویزای توریستی عمان به این کشور سفر نموده اند ایجاد می نماید.

کویر وهیبه | جاذبه های گردشگری عمان | ویزای توریستی عمان

راس الجنز (Ras al Jinz )

یکی دیگر از مکان های دیدنی عمان که در شرق این کشور قرار دارد، راس الجنز است. این منطقه حفاظتگاه لاک پشت ها می باشد. بسیاری از گردشگران برای دیدن لاک پشت ها به این منطقه سفر می کنند، البته این منطقه جذابیت های دیگری همچون موزه و مرکز بازدید لاک پشت ها دارد، و علاقمندان می توانند از آنها بازدید کنند.

 راس الجنز | جاذبه های گردشگری عمان | ویزای توریستی عمان

شبه‌ جزیره مسَندَم Musandam Fjords

در شمال کشور عمان شبه جزیره مسندم قرار دارد که در بسیاری از مناطق آن دیگر کسی زندگی نمی کند و در حال حاضر افراد کمی در این استان زندگی می کنند، این موضوع سبب شده حیات وحش فراوانی در این استان دیده شود. گردشگرانی که از این استان دیدن می کنند می توانند از دیدن دلفین ها و سواری با قایق های سنتی نیز لذت ببرند.

 

شبه‌ جزیره مسَندَم | جاذبه های گردشگری عمان | ویزای توریستی عمان

 

شهر مسقط Muscat

شهر مسقط مهمترین شهر و مهمترین بندر کشور عمان است که اماکن دیدنی بسیار زیادی همچون موزه ها، قلعه ها و کاخ ها را در خود جای داده است. مسجد بزرگ سلطان قابوس در این شهر قرار دارد. سالانه گردشگران بسیار زیادی با اخذ ویزای توریستی عمان به این شهر سفر می کنند تا از این اماکن دیدنی بازدید نمایند. در این شهر بازارهای بسیار زیادی وجود دارد که گردشگران می توانند سوغاتی های خود را از آنجا تهیه کنند.

شهر مسقط | جاذبه های گردشگری عمان | ویزای توریستی عمان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اقامت و تابعیت کشور های عربی

مقاله مرتبط

اقامت و تابعیت کشور های عربی

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی عمان

ویزا های عمان به طور کلی به کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شوند و از این بین ویزاهایی نظیر؛ ویزای توریستی عمان، ویزای چند ورودی، ویزای تجار برای کسب و کار در عمان به مدت کوتاه، ویزای بازدید از خانواده و … به عنوان ویزاهای کوتاه مدت شناخته می گردد. همانطور که بیان داشتیم، افرادی که قصد گردشگری در کشور عمان را دارند بایستی ویزای توریستی عمان را دریافت نمایند که این افراد می توانند با اخذ ویزای اکترونیکی (evisa) یا اخذ ویزا در فرودگاه این کشور ، از عمان بازدید نمایند. به طور کل شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی عمان به شرح ذیل می باشد:

 1. پاسپورت دارای اعتبار حداقل ۶ ماه.
 2. گرفتن عکس رنگی به صورت دیجیتال
 3. ارائه نمودن کپی از پاسپورت
 4. هنگامی که افراد درخواست ویزای الترونیکی عمان را دارند بایستی خارج از عمان باشند.
 5. هزینه های اخذ ویزای توریستی عمان برای ۳۰ روز مبلغ ۲۰ ریال عمان و برای ۱۰ روز مبلغ ۵ ریال عمان می باشد.
 6. ارائه دادن نامه تمکن مالی.
 7. فرد بایستی بلیط رفت و برگشت خود را داشته باشد و محلی را برای سکونت و اقامت خود رزرو نموده باشد.
 8. متقاضیان می توانند پس از ۳ ماه از تاریخ صدور ویزای توریستی عمان از آن استفاده نمایند.
 9. چنانچه تاریخ ویزای فرد به اتمام برسد به ازای هر روز اضافه فرد بایستی جریمه ۱۰ ریالی پرداخت نماید.

نکته بسیار اساسی در رابطه با ویزای کشور عمان این موضوع است که صرف داشتن ویزای توریستی عمان نمی توانند تضمین کننده ورود افراد به خاک عمان باشد و بایستی پلیس رویال کشور عمان ویزای افراد را تایید نماید. چنانچه قصد دارید با دیگر ویزاها به اقامت بلند مدت تحصیلی، کاری و … کشور عمان دست یابید، پیشنهادی می کنیم مقاله انواع ویزای عمان و راهنمای اخذ آن را از دست ندهید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

مدت درخواست ویزای توریستی عمان

گردشگران می توانند دو نوع ویزای توریستی عمان را با توجه به مقاصد گردشگری خود انتخاب نمایند که تنها در مدت زمان آن با هم تفاوت هایی دارند. این دو نوع ویزای توریستی عمان شامل ویزای توریستی ۱۰ روزه و ویزای توریستی ۱ ماهه می باشد که پس از تاریخ صدور آن افراد ۳ ماه فرصت دارند که از آن استفاده نمایند و پس از فرصت سه ماهه ویزا به خودی خود ابطال و منقضی می گردد. هر دو نوع ویزای توریستی عمان تک ورودی می باشد و افراد پس از خروج از عمان بایستی درخواست ویزای جدید نمایند. با الکترونیکی شدن ویزای توریستی عمان روند اخذ ویزا تسریع یافته و باعث اتلاف وقت نمی گردد. یک نمونه ویزای توریستی عمان در ذیل قابل مشاهده می باشد.

یک نمونه ویزای توریستی عمان

تمدید ویزای توریستی عمان

ویزای توریستی عمان زیر مجموعه ویزاهای visit sponsored visas  قرار می گیرد و افراد از این طریق با توجه به شرایط خود می توانند ویزای توریستی عمان را دریافت نمایند. نکته قابل ذکر این موضوع است که قبل از اتمام تاریخ ویزا افراد می توانند یک بار ویزای خود را تمدید نمایند و مدت تمدید، بسته به مدت زمان ویزای فرد می باشد در واقع افرادی که ویزای ۱ ماهه عمان را دریافت نموده اند، می توانند این نوع ویزا را برای یک ماه دیگر تمدید نمایند و افرادی که ویزای ۱۰ روزه کشور عمان را دریافت کرده اند قابلیت تمدید برای ۱۰ روز بیشتر را دارند.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

وقت سفارت برای ویزای توریستی عمان

با توجه به این که پس از رایزینی انجام گرفته با سلطان عمان در اردیبهشت ۹۷، شهروندان ایرانی می توانند از طریق دریافت ویزای الکترونیکی و ویزای فرودگاهی به این کشور به صورت هوایی مسافرت نمایند و از آنجایی که نیازمند مصاحبه با افسر ویزای عمان نیستند،  می توانند با عدم حضور در سفارت عمان در ایران، ویزای خود را دریافت نمایند و مدت زمان لازم برای بررسی مدارک برای صدور ویزا بسیار کم می باشد. بجهت کسب اطلاعات بیشتر آدرس سفارت عمان در ایران و ساعات کاری این سفارت را در قالب جدول زیر خدمت شما گرامیان ارائه نموده ایم :

آدرس و اطلاعات سفارت عمان در ایران

وقت سفارت برای اخذ ویزا

پروسه اقدام برای ویزای توریستی عمان

برای دریافت ویزای تویستی عمان دو روش وجود دارد و همانطور که بیان نمودیم افراد می توانند هم در کشور عمان درخواست ویزا نمایند و هم با اخذ ویزای الکترونیکی به کشور عمان سفر نمایند. برای اخذ ویزای الکترونیکی بایستی در ابتدا تمامی مدارک لازم برای اخذ ویزا را فراهم نمود و سپس از طریق سایت سلطنت عمان یک پروفایل کاربری ایجاد کرد و گزینه apply for sponsored visa  را کلیک کرده و از طریق سیم کارت (شماره تلفن) یا به وسیله Identity card  (شماره ملی یا شناسه پاسپورت) وارد شده و نوع ویزای خود را انتخاب نموده و تمامی اطلاعات خواسته شده را تکمیل می نمایید و پس از تایید، اسکن عکس خود را آپلود می نمایید و پس از تایید نهایی اطلاعات، مبلغ مربوط به ویزای خود را پرداخت کرده و منتظر پردازش اطلاعات و دریافت ایمیل مبنی بر صدور ویزا  خواهید بود.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

وثیقه در ویزای توریستی عمان

افرادی که قصد گردشگری در عمان را دارند، باید از موسسه ای که تاییدیه اسپانسر بودن را گرفته است درخواست نمایند و از آنجایی برخی از افراد هنگام درخواست ویزای توریستی عمان ممکن است به کشور خود باز نگردند، مبلغی را به عنوان وثیقه نزد موسسه حقوقی قرار می دهند که تضمین کننده بازگشت آنها به کشور خود می باشد و پس از بازگشت آنها به کشور این مبلغ به متقاضیان عودت داده می شود. مبلغ وثیقه با توجه به پرونده فرد تعیین می گردد. موسسه حقوقی ملک پور شما را در دریافت ویزای توریستی عمان یاری می نماید و شما با تماس با این موسسه می توانید اطلاعات جامعی در رابطه با اخذ ویزای توریستی عمان دریافت نمایید.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی عمان

همانطور که بیان نمودیم افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی عمان را دارند، با توجه به رعایت روند اخذ ویزا که توضیح داده شد، می توانند ویزای خود را دریافت نمایند و نیازی به وکیل مهاجرت در این زمینه ندارند و چنانچه در رابطه با روند انجام کار یا تهیه مدارک لازم نیاز به کمک داشته باشند، می توانند با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایند و اطلاعات رایگان دریافت نمایند. موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت کاری و تحصیلی به عمان و همچنین در رابطه با مهاجرت از طرق گوناگون به سایر کشورها نیز خدمات مشاوره ای رایگان ارائه می نماید، لذا افرادی که قصد تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… در اروپا یا کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، نیوزلند و … را دارند می توانند با اخذ مشاوره رایگان مسیر مهاجرت و مقصد خود را بیابند. تمامی موضوعات مربوط به مهاجرت و قوانین حقوقی کشورهای مختلف در محصول راهنمای گام به گاه انتخاب مسیر مهاجرت گردآوری شده است که شما عزیزان با خرید این محصول می توانید از تمامی شرایط و ضوابط مهاجرت به کشورهای مختلف اطلاعات جامعی به دست آورید در واقع محصول گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به عنوان تنها مرجع مهاجرتی شناخته می گردد که موسسه حقوقی ملک پور این محصول را با قیمتی نازل در اختیار هموطنان عزیزمان قرار داده است.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ریجکتی ویزای توریستی عمان

ممکن از است افرادی که برای اخذ ویزا اقدام می نمایند به دلایلی ویزای آنها ریجکت گردد که معمولاً دلایل ریجکتی ویزا به شرح ذیل می باشد:

 1. افسر ویزا متقاعد نگردیده است که فرد قصد بازگشتن به کشور خود را دارد
 2. تمکن مالی لازم برای کسب ویزا ارائه نگردیده است.
 3. پاسپورت فرد معتبر نبوده است.
 4. ممکن است در سوابق خود از کشوری ریجکت شده باشد که این مسئله در دریافت ویزای توریستی بسیار تاثیر گذار است.
 5. مدارک لازم برای دریافت ویزا ارائه نگردیده است یا فرد مدارک جعلی ارائه نموده است.
 6. هدف سفر فرد برای اخذ ویزای توریستی مشخص نباشد و افسر ویزا به این موضوع شک کند.
 7. افرادی که دارای سوء پیشینه می باشند با ریسک ویزا مواجه می باشند.
 8. چنانچه فرد قبلا در کشوری اعلام پناهندگی نموده باشد برای اخذ ویزا دچار مشکل می گردد.
 9. چنانچه مدارکی را که نشان دهنده علقه و وابستگی فرد به کشور باشد، ارائه نگردد سبب می شود ریسک ویزا افزایش می یابد.
 10. برخی اوقات عدم داشتن سابقه سفر نیز بر ویزای فرد تاثیر می گذارد.

نکته حائز اهمیت این موضوع است که افراد در گردآوری و ارائه مدارک لازم نهایت دقت خود را به کار گیرند و با موسسه معتبری اقدام نمایند. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه درخشان در زمینه های مهاجرتی و با کوله باری از تجارب مختلف همواره در کنار هموطنان عزیزمان می باشد. با توجه به دانش به روز کارشناسان و وکلای موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت ، افرادی که دارای ریجکتی ویزا از کشوری هستند می توانند از طریق موسسه حقوقی ملک پور اقدام نمایند و با طی کردن پروسه اخذ ویزا ، ویزای خود را دریافت نمایند. زیرا این موسسه دارای تجربه های بسیاری از این دست بوده است. شما عزیزان می توانید در سایت موسسه حقوقی ملک پور و در قسمت مصاحبه و ویزای موکلین برخی از ویزا های موفق و مصاحبه موکلین را مشاهده نمایید و از اعتبار درخشان این موسسه آگاه گردید. چنانچه در زمینه اخذ ویزای توریستی عمان ابهامی یا سوالی دارید کارشناسان موسسه حقوقی ملک آماده ارائه خدمات رایگان به شما عزیزان می باشند.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط مهاجرت به عمان

توضیحاتی در خصوص کار در عمان و شرایط آن برای پزشکان و پرستاران و دیگر تخصصها

محیط شهری مسقط عمان و توضیحات بیشتر

فرهنگ شهری و نحوه رانندگی در مسقط

فرودگاه عمان و مقایسه آن با دیگر فرودگاههای کشورهای عربی

فایل ویدئویی میزان رضایت مردم عمان از حکومت و نحوه اخذ تابعیت عمان

فایل ویدئویی مسیر داخلی شهر مسقط تا فرودگاه و مقایسه آن با کشورهای اروپایی

فایل ویدئویی شرایط عمومی و توصیف کشور عمان

فایل ویدئویی خیابان های مسقط و مقایسه آنها با محیط شهری در امارات

فایل ویدئویی پرواز First Class عمان به قطر

فایل ویدئویی مهاجرت به عمان یا کشورهای تاپ غربی

فایل ویدئویی نگاه درست واقع بینانه و علمی مهاجرت به عمان

تضمین و گارانتی ویزای توریستی عمان

بسیاری از موسسات با بیان نمودن گارانتی و تضمینی بودن ویزا و تبلیغات کاذب در پی دستیابی یه سود بیشتر می باشند و منافع مالی خود را دنبال می نمایند، کما اینکه در مسائل حقوقی هیچ چیزی قابل تضمین و به صورت صد درصدی نمی باشد و هیچ موسسه حقوقی نمی تواند اذعان نماید که اخذ ویزا به صورت صد در صد اتفاق می افتد زیرا مجوز اخذ ویزای هر فردی با بررسی مدارک و شرایط وی توسط افسر ویزا صادر می گردد و چنانچه افسر مهاجرت قانع نگردد که فرد قصد بازگشتن به کشور خود را دارد، ویزای وی را رد می کند و این موضوع به طور کامل بسته به نظر افسر ویزا می باشد، اما از آنجایی که موسسه حقوقی ملک پور از وجود مشاوران با تجربه و وکلای با دانش و خبره در زمینه مهاجرت بهره می برد و بیش از هزاران پرونده موفق در کارنامه این موسسه وجود دارد یک اطمینان خاطری را برای موکلین ایجاد می نماید که پروسه مهاجرتی وی به طور صحیح و با نظم و مقررات خاصی انجام می گردد و چنانچه شرایط فرد برای اخذ ویزا مناسب باشد و فرد نتواند ویزای خود را اخذ نماید،  موسسه هزینه ای در قبال فعالیت های انحام شده برای اخذ ویزای موکل ، دریافت نمی نماید.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

نکات مهم ویزای توریستی عمان

یکی از مهم ترین نکاتی که بایستی گردشگرانی که قصد اخذ ویزای توریستی عمان را دارند در نظر داشته باشند، این موضوع است که از اردیبهشت سال ۱۳۹۷ با توجه گفتگوهای صورت گرفته افراد می توانند با اخذ ویزای الکترونیکی و یا اخذ ویزای فرودگاهی به این کشور مسافرت نمایند و از اماکن گردشگری آن دیدن نمایند. روند اخذ ویزای اکترونیکی از نظر صرفه جویی در زمان به عنوان یک روش بسیار کم هزینه تلقی می گردد.  افرادی که قصد سفر به کشور عمان را دارند، بایستی مدارک لازم را به طور صحیح گردآوری نمایند و از معتبر بودن پاسپورت خود اطمینان حاصل کنند. همچنین می بایست بلیط رفت و برگشت خود را دریافت نموده باشند و حتما فرد بایستی با  موسساتی که دارای اعتبار می باشند، اقدام نماید. با دریافت راهنمایی های لازم از مشاوران موسسه حقوقی ملک پور نیز می توانید آگاهی های کافی در رابطه با روند و مراحل اخذ ویزای توریستی عمان را بدون پرداخت هزینه دریافت نمایید.

توصیه های مهم مهاجرتی

پرچم عمان | مهاجرت به عمان | سفر به عمان
سرمایه گذاری در عمان
سخن پایانی

ویزای توریستی عمان ، مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای این کشور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به سرمایه گذاری دولت عمان بر مسئله توریسم و گردشگری در آینده نچندان دور این کشور میزبان گردشگران بسیار زیادی از سرتاسر دنیا خواهد بود. ایرانیانی که قصد گردشگری در این کشور را دارند، بایستی ویزای توریستی عمان را دریافت نمایند که مدت آن یا ۱۰ روز یا ۳۰ روز می باشد. ویزای کشور عمان به صورت الکترونیکی یا در خاک این کشور قابل حصول می باشد. افراد با آگاهی از روند اخذ ویزای توریستی عمان می توانند بدون مراجعه به وکیل ویزای خود را دریافت نمایند یا از طریق آژانس های هواپیمایی معتبر برای اخذ ویزای توریستی عمان اقدام نمایند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اخذ ویزای توریستی عمان یا سایر کشورها می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید. چنانچه شما بزرگواران در رابطه با موضوع این مقاله ( ویزای توریستی عمان ) ابهام یا سوالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه این مقاله یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی سایت، سوال خود را مطرح نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ