ویزای توریستی فنلاند و بررسی کامل شرایط اخذ آن

ویزای توریستی فنلاند مراحل و پروسه اخذ ویزای توریستی ، هزینه ها و قوانین کلی و تمامی نکات در مورد ویزای گردشگری فنلاند در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. نحوه گرفتن ویزای توریستی کشور فنلاند چگونه است؟ مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی فنلاند چیست؟ آیا داشتن دعوت نامه برای ویزای توریستی کشور فنلاند الزامی است؟ جواب ویزای توریستی فنلاند چگونه قابل پیگیری است؟ پروسه ی اخذ ویزای توریستی فنلاند چه مدت است؟ ادعای ویزای توریستی فنلاند تضمینی تا چه حد صادق است؟ آیا پناهندگی فنلاند با اخذ ویزای توریستی امکان پذیر است؟ کلید دستیابی به پاسخ این قبیل پرسش ها در مطالعه این نوشتار می باشد.

فنلاند کشوری در قاره ی اروپا با آب و هوایی سرد است که جزء کشور های مرفه و سطح بالای اروپا به حساب می آید. گردشگران و توریست های زیادی برای دیدن مناظر و مناطق گردشگری به کشور فنلاند سفر می کنند. البته ویزای توریستی فنلاند صرف گردشگری و تفریح و تفرج در این کشور صادر نمی گردد و به دلایلی از قبیل دیدار خانواده و آشنایان، شرکت در دوره های تحصیلی کوتاه مدت، شرکت در سمینار و … نیز می تواند برای شخص متقاضی صادر شود. این مقاله برای کسب اطلاعات دقیق و کامل در خصوص ویزای توریستی فنلاند برای شما عزیزان تهیه شده است. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سالها تجربه در زمینه ی مهاجرت می تواند در راه مهاجرت به کشور های مطرح جهان مانند اتریش، کانادا، آلمان و … همراه شما باشد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه اطلاعات خود را در مورد هر روش مهاجرتی به صورت رایگان تکمیل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا مباحث و عناوین زیر را بررسی کنیم:

ویزای توریستی فنلاند
 • ویزای توریستی فنلاند و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی فنلاند و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی فنلاند و مدت درخواست
 • ویزای توریستی فنلاند و تمدید آن
 • ویزای توریستی فنلاند و وقت سفارت فنلاند
 • ویزای توریستی فنلاند و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی فنلاند (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی فنلاند و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی فنلاند و ریجکتی
 • ویزای توریستی فنلاند تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی فنلاند و نکات مهم
 • ویزای توریستی فنلاند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی فنلاند و شرایط عمومی آن

جمهوری فنلاند کشوری است در منطقه ی اسکاندیناوی که در شمال اروپا قرار گرفته است و عضو اتحادیه ی اروپا و عضو معاهده ی شنگن است. فنلاند با کشور های، نروژ، سوئد، و روسیه مرز مشترک دارد. زبان این کشور فنلاندی و سوئدی است. کشور فنلاند شادترین کشور جهان است. در رنکینگ جهانی شادترین کشور ها در سال ۲۰۱۹ برای دومین سال پیاپی کشور فنلاند در صدر این لیست قرار دارد. این لیست بر اساس فاکتور هایی چون سخاوت، امید به زندگی و آزادی مطرح شده است. کشور فنلاند در رتبه بندی کشور های پیشرفته، با بالاترین کیفیت زندگی از شاخص ترین کشور های طرفدار صلح بر اساس انستیتوی Legatum در میان کشور های صلح آمیز جهان بوده است. بر اساس لیست خطر سفر، در سال ۲۰۱۹ که کشور های جهان را در سه دسته خطرات پزشکی، امنیت شخصی و ایمنی جاده ها مورد بررسی قرار می دهد، کشور فنلاند پایین ترین سطح تهدید در بین کشورهای جهان را دارد. دین مردم در فنلاند مسیحیت است که ۷۸ درصد مردم پیرو این دین هستند و ۲۲ درصد مردم در فنلاند بدون مذهب می باشند. جمعیت فنلاند حدود ۵ میلیون نفر است که حدود ۱ میلیون نفر آن در شهر هلسینکی، پایتخت این کشور زندگی می کنند. در این مقاله در مورد ویزای توریستی فنلاند که نوع c میباشد خواهیم پرداخت. در ادامه با ما باشید:

فنلاند بر روی نقشه - فنلاند کجاست؟

شاید مطالعه این مقاله نیز برای شما مفید باشد : ویزای فنلاند

نقشه فنلاند با موقعیت بزرگترین شهر های آن - شهرهای فنلاند

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

مقاله مرتبط

مهاجرت به فنلاند

مکان های توریستی فنلاند

کلیسای اوسپنسکی

این کلیسا، الگو برداری شده از کلیسایی در قرن ۱۶ میلادی در روسیه ساخته شده است و بزرگترین کلیسا در اروپای غربی در مذهب ارتودکس به شمار می رود. قدمت این کلیسا به سال ۱۸۶۰ میلادی بر می گردد که در هلسینکی پایتخت فنلاند است. این کلیسا با داشتن ۱۳ گنبد با کلاهک های سبز رنگ، جلوه و شکوه خاصی را به شهر هلسینکی داده است. این ۱۳ گنبد به نشانه ی عیسی مسیح و حواریون می باشد.

تزئینات، علائم و نشانه ها در این کلیسا بسیار زیبا و خیره کننده است که همین امر سبب جذب گردشگران زیادی به این کلیسا شده است.

شفق ها قطبی در فنلاند

 

شفق های قطبی در قنلاند - جاذبه های گردشگری فنلاند - ویزای توریستی فنلاند

برای اکثر مردم ، دیدن شفق های قطب شمال یک اتفاق خارق العاده است. فنلاند کشور برتر جهان برای دیدن این پرده های چشمگیر نوری در سراسر آسمان باشد. اگرچه در بعضی مواقع ، حتی در اکثر مناطق جنوبی کشور می توان این پرده های نوری را دید، اما بهترین مکان برای دیدن آنها در منطقه نزدیک به شمال دایره قطب شمال است. در اینجا ، بین سپتامبر و مارس، شفق های قطبی در آسمان قابل  مشاهده هستند. این منطقه هتل های بسیاری دارد که گردشگران بسیاری در این هتل ها مستقر می شوند.

پارک ملی لمنژوکی

 

پارک ملی لمنژوکی - جاذبه های گردشگری فنلاند - ویزای توریستی فنلاند 

کسانی که به دنبال تجربه اقامت کوتاه مدت یا تفریحی در بیابان های قطب شمال هستند، پارک ملی لمنژوکی تجربه بسیار جالبی برای آنها خواهد بود. جنگل های متفرقه پارک ملی فنلاند یکی از گسترده ترین قسمت های جنگل های وحشی در سراسر اروپا است و بیش از ۲۵۸۹ کیلومتر مربع مساحت دارد. در دل این جنگل ها کلبه هایی به صورت اجاره ای وجود دارد که دارای امکاناتی همچون سونا و شومینه های هیزمی برای گردشگران است که در آنها مستقر می شوند. رودخانه Lemmenjoki ، چشم انداز فوق العاده ای به درون دره ای خیره کننده دارد که به جنگل های کاج منتهی می شود. گردشگران امکان اجاره ی قایق در این رودخانه را دارند تا از طبیعت فوق العاده ی این پارک لذت ببرند.

نمودار زیر تعداد ورودی های اقامتی توریستی در فنلاند از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۷ (در مقیاس میلیون) را نشان می دهد:

نمودار تعداد ورودی های اقامتی توریستی در فنلاند از سال 2006 تا 2017 (در مقیاس میلیون)

نمودار زیر نشان دهنده ی سود ناشی از صنعت توریسم و گردشگری تا سال ۲۰۱۸ در فنلاند و پیش بینی سود این صنعت تا سال ۲۰۲۸ را در فنلاند نشان میدهد. این مبالغ بر حسب میلیون می باشد.

ویزای توریستی فنلاند و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نظر برای ویزای توریستی فنلاند باید طبق ترتیب و فهرست خواسته شده به سفارت ارائه گردد؛ در غیر این صورت، درخواست ویزا رد خواهد شد. مدارک مورد نیاز عبارتند از:

 • فرم درخواست ویزای توریستی فنلاند به صورت تکمیل شده و بدون خط خوردگی همراه با امضای متقاضی
 • شما باید یک پاسپورت معتبر داشته باشید
 • پاسپورت شما باید دارای اعتباری باشد که در مدت اقامت شما معتبر باشد
 • پاسپورت شما باید طی ۱۰ سال گذشته صادر شده باشد
 • یک کپی از فرم درخواست تکمیل شده و امضا شده خود داشته باشید
 • اثبات رزرو هتل ، رزرو پرواز و یک برنامه سفر دقیق را برای کل مدت اقامت خود در فنلاند
 • کپی از بلیط سفر
 • اثبات توانایی مالی خود در طول مدت اقامت در فنلاند
 • اثبات داشتن بیمه درمانی معتبر مسافرتی با حداقل پوشش ۳۰،۰۰۰ یورو که کل مدت سفر شما به فنلاند را شامل می شود
 • رسید پرداخت هزینه ی ویزا
 • عکس رنگی پاسپورتی که مربوط به حداکثر ۶ ماه پیش باشد

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی فنلاند

ویزای توریستی فنلاند و مدت درخواست

برای بازدید از فنلاند به عنوان توریست ، بازدید کننده به ویزای کوتاه مدت نیاز دارد. ویزای کوتاه مدت مجوز ورود به فنلاند و لذت بردن از اقامت موقت برای مدت زمانی است که بیشتر از ۹۰ روز نباشد. این ویزای کوتاه مدت به ویزای شینگن ( توریستی ) نیز معروف است. ویزای شینگن برای همه کشورهای اروپایی که بخشی از توافق نامه شینگن هستند از جمله فنلاند معتبر است. با ویزای شینگن، یک بازدید کننده می تواند در فنلاند و همچنین در تمام ۲۶ کشوری که در توافقنامه شینگن شرکت میکنند سفر کند. کشورهایی که بخشی از توافقنامه شینگن هستند عبارتند از:

لیست کشور های عضو پیمان شینگن - ویزای توریستی شنگن

متقاضی باید درخواست ویزا به اضافه ی مدارک مورد نیاز خود را ۳ ماه قبل از سفر به فنلاند به سفارت فنلاند ارائه دهد. لازم به ذکر است چنانچه در کشور متقاضی اخذ ویزای توریستی فنلاند کنسولگری یا سفارت فنلاند وجود نداشته باشد، وی می تواند از سفارت دیگر کشور عضو شنگن امور ویزای توریستی فنلاند را انجام دهد اما روند اخذ این ویزا بیشتر از ۳ ماه به طول می انجامد

ویزای توریستی فنلاند و تمدید آن

به طور کلی ویزای توریستی فنلاند قابل تمدید نیست. اما در صورت بروز حوادث اضطراری ویزا قابل تمدید است. موارد اضطراری ممکن است شامل حوادث و مواردی مانند لغو ناگهانی پروازها یا بیماری حاد برای دارنده ویزا، یا به دلایل بشر دوستانه باشد که در این صور مقامات پلیس محلی در فنلاند می توانند ویزا را تمدید كنند، این امر در صورتی است كه صاحب ویزا بتواند مدرکی مبنی بر عدم خروج از فنلاند و منطقه شینگن به دلایل اضطراری که در بالا گفته شد اثبات کند. در غیر این صورت ویزای شخص قابل تمدید نیست. شایان هزینه تمدید ویزای توریستی فنلاند ۳۰ یورو می باشد.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

ویزای توریستی فنلاند و وقت سفارت فنلاند

پس از ارائه ی مدارک به سفارت فنلاند، بررسی مدارک متقاضی در سفارت و انجام امور اداری ۳ هفته زمان خواهد برد که این زمان را باید با تعطیلات سفارت و تعطیلات رسمی حساب نمود. در بعضی موارد، آفیسر ویزا ممکن است مدارک بیشتری برای ارائه از متقاضی طلب کند که در این صورت، زمانی بیشتر از زمان گفته شده، پروسه ی ویزا به طول می انجامد. هزینه ی پرداختی برای ویزای توریستی فنلاند برای افراد بالغ ۶۰ یورو و برای کودکان ۶ سال الی ۱۱ سال ۳۵ یورو باید پرداخت شود. برای فرزندان کمتر از ۶ سال نیاز به پرداخت هزینه نیست. این مبالغ در صورت رد شدن ویزا به هر دلیلی، قابل بازگشت نمی باشد.

جدول هزینه های لازم برای اخذ ویزای توریستی فنلاند

تحصیل مهندسی در فنلاند

ویزای توریستی فنلاند و پروسه اقدام

پروسه اخذ ویزای توریستی فنلاند به این صورت است که مدارک خواسته شده سفارت فنلاند را باید با ترتیب مشخص به سفارت ارائه داد. (مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فنلاند در بالا گفته شده است) بعد از ارائه ی مدارک باید امور اداری مانند انگشت نگاری و پرداخت هزینه ها را انجام داد. ( هزینه هایی که بابت ویزا پرداخت می شوند قابل برگشت نمی باشد) نحوه ی ارائه ی مدارک باید به صورت حضوری باشد و آنلاین امکان پذیر نیست. پس از انجام امور اداری باید منتظر جواب سفارت برای صدور ویزای توریستی فنلاند بمانید. روند بررسی درخواست در سفارت معمولا ۳ هفته زمان خواهد برد که جواب ویزای شخص صادر شود. اگر درخواست ویزا تایید شد، برای متقاضی ویزای ۱۸۰ روزه ی شنگن صادر می شود که می تواند تا ۹۰ روز در کشور های عضو شنگن رفت و آمد داشته باشد. سابقه ی سفر به کشور های حوزه شنگن و اتحادیه اروپا، و داشتن دعوت نامه ی رسمی از فنلاند می تواند اثر مثبتی در اخذ ویزای توریستی فنلاند می گذارد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

ویزای توریستی فنلاند (با وثیقه یا بدون وثیقه)

افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی فنلاند را دارند برای اینکه شانس ویزا گرفتن خود را بالا ببرند، می توانند دعوت نامه ای از سوی اقوام یا بستگانی که در فنلاند دارند دریافت کنند. دعوت نامه فقط از سوی کسانی که اقامت فنلاند را داشته باشند یا شهروند و تبعه فنلاند باشند و یا موسسات یا شرکت های معتبر دولتی می توانند صادر شود و کسانی که پناهنده هستند یا اقامت دانشجویی دارند نمی توانند دعوت نامه ای به متقاضی بدهند. داشتن این دعوت نامه می تواند به شانس ویزا شدن فرد کمک زیادی کند. اما کسانی که دعوت نامه ای ندارند، موسساتی وجود دارند که در ازای مبلغی پول به عنوان وثیقه دعوت نامه ای برای متقاضی صادر می کنند. این وثیقه برای برگشت شخص به کشور است که ضمانت کند که شخص قصد پناهندگی در فنلاند را ندارد. این مبلغ وثیقه پس از بازگشت قابل برگشت است و متقاضی می تواند وثیقه ی خود را دریافت کند.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

پناهندگی در فنلاند

ویزای توریستی فنلاند و خدمات مؤسسه MIE

فنلاند، کشوری بسیار سطح بالا از نظر سطح رفاه، امنیت و کیفیت زندگی است. طبیعت زیبا و بکر در این کشور سبب شده است که افراد زیادی به قصد اخذ ویزای توریستی فنلاند اقدام می کنند. آگاهی کامل از شرایط و نکات مربوط به مهاجرت به فنلاند از انواع روش ها، کمک بسیاری به شما در این زمینه می کند.  موسسه حقوقی مهاجرتی ملک پور با داشتن تجربه ای ۱۵ ساله می تواند در زمینه ی مهاجرت به کشور های سطح بالای دنیا، همراه شما عزیزان باشد. شما می توانید با مطالعه مقالات مربوط به کشور ها، از سایر روش های مهاجرتی در سایت موسسه ملک پور اطلاعات جامع و به روز در مورد کشور های جهان را به دست آورید و یا از طریق تماس با مجموعه می توانید شرایط کشور مورد نظرتان را به صورت رایگان از مشاورین تلفنی دریافت کنید.

وکیل مهاجرت | سرمایه گذاری در خارج از کشور

ویزاها و مصاحبه های موکلین
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی فنلاند و ریجکتی

ویزای توریستی فنلاند و یا هر ویزای دیگری ممکن است بر اساس یک سری از دلایل ریجکت شوند. این دلایل ممکن است مربوط به مدارک ارائه شده و یا خود شخص شود که عبارتند از:

 • هدف از سفر و شرایط اقامتی شخص در فنلاند واضح نباشد و برای آفیسر اثبات نشود.
 • برای مدت اقامتش در فنلاند هزینه ها و مخارج روزانه را نداشته باشد.
 • خطری برای نظم عمومی کشور فنلاند، امنیت داخلی یا روابط بین المللی محسوب شود
 • در ویزایی که شخص در سفر قبلی اش گرفته بیشتر از زمان تایید شده در آن کشور مانده باشد.
 • اگر شخص ممنوعیت از ورود به فنلاند یا برخی کشورهای شنگن را داشته باشد.
 • ارائه مدارک جعلی و دست کاری شده و مدارکی که اعتبار آنها به اتمام رسیده به سفارت.
 • عدم ارائه ی بیمه ی مسافرتی.
 • نشان ندادن پرینت تمکن مالی مورد نیاز.
 • داشتن سابقه ی فعالیت های تروریستی.

داشتن یکی از این دلایل سبب ریجکت شدن درخواست ویزای توریستی فنلاند برای شخص متقاضی می شود.

Visa Rejected. Now What | ویزایم ریجکت شده است. حالا باید چکار کنم؟

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی فنلاند تضمینی و با گارانتی

 درخصوص تضمین و یا گارانتی ویزای توریستی فنلاند یا به طور کلی در مورد امور مهاجرت این نکته را باید یاد آور شد که در این راه هیچ تضمین و گارانتی مبنی بر انجام شدن صد در صدی ویزا وجود ندارد و همیشه امور مهاجرتی با ریسک رد شدن همراه است. موسسات و دفاتری هستند که با نشر اکاذیب، تبلیغاتی دروغ مبنی بر تضمین صد در صدی امور ویزا دارند که این تبلیغات صرفا برای جذب مشتری است. برای ویزای توریستی فنلاند و سایر ویزا ها، اگر مدارک و شرایط مورد نیاز سفارت با اصول و ترتیب خواسته شده ارائه شود ریسک کار کمتر می شود اما داشتن دعوت نامه روی پرونده ویزا های توریستی میتواند تا حدود زیادی به بالا رفتن شانس متقاضی کمک کند. در همین زمینه موسساتی هستند که در ازای وثیقه، دعوت نامه ای را به متقاضی ارائه می دهند که پس بازگشت شخص از آن کشور وثیقه به وی برگردانده می شود. توصیه ی ما برای انجام امور مهاجرتی همکاری با وکیل امور مهاجرتی است که با دانش و تجربه ی خود بتواند امور مربوط به مهاجرت را به نوعی پیش ببرد که ریسک کار کم شود و درصد موفقیت پرونده بالا رود.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزای توریستی فنلاند و نکات مهم

از نکات مهم در خصوص ویزای توریستی فنلاند می توان به نقش مثبت دعوت نامه معتبر از کشور فنلاند اشاره کرد. ترتیب درست و ارائه ی کامل مدارک، نقش به سزایی در روند امور اخذ ویزا دارد. سابقه ی سفر به اتحادیه ی اروپا و شنگن از دیگر نکات تاثیر گذار در اخذ ویزای توریستی فنلاند می باشد. ویزا های توریستی قابلیت تبدیل به دیگر ویزا ها اعم از تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری را ندارند یعنی شخص که با ویزای توریستی وارد کشور فنلاند می شود فقط به منظور دید و بازدید و گشت و گذار می تواند در این کشور حضور داشته باشد. متقاضی بعد از اتمام انقضای تاریخ ویزا، باید خاک کشور فنلاند را ترک کند و در صورت عدم ترک خاک این کشور، پلیس فنلاند شخص را جریمه می کند که این در سفر های بعدی شخص به اتحادیه ی اروپا و شنگن سابقه ی بد و منفی در نظر گرفته می شود که می تواند بعد ها سبب ریجکت شدن درخواست ویزا شود. ارائه ی مدارک جعلی و مدارکی که اعتبار آنها به اتمام رسیده است نیز می تواند سبب ریجکت شدن درخواست ویزای توریستی فنلاند شود. توصیه ی موسسه حقوقی ملک پور در مورد هر کدام از روش های مهاجرت این است که همکاری با وکیل امور مهاجرتی معتبر و متخصص می تواند سبب انجام امور به صورت دقیق تر و سریع تر باشد. چنانچه قصد اخذ شهروندی و تابعیت کشور فنلاند را دارید اما از چگونگی آن و راههای اخذ آن بی اطلاع هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله « پاسپورت فنلاند » را از دست ندهید.

توصیه های مهم مهاجرتی

پرچم فنلاند - مهاجرت به فنلاند - ویزای فنلاند - پاسپورت فنلاند
ویزای توریستی فنلاند و سخن پایانی

ویزای توریستی فنلاند نکات مربوط به اخذ ویزای توریستی فنلاند مدارک مورد نیاز، مدت زمان مجاز حضور با ویزای توریستی، پروسه ی اخذ ویزا و تمامی نکات و زوایای مربوط به ویزای توریستی فنلاند در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. فنلاند کشوری سطح بالا در شمال اروپا است که مردمان این کشور به واسطه ی سطح رفاه، امنیت، دریافت حقوق و سایر موارد به شاد ترین کشور جهان بدل شده اند. این کشور گردشگران و توریست های زیادی را همه ساله به دلیل جاذبه های فرهنگی و گردشگری به خود جذب می کند. دانشجویان نیز به دلیل داشتن سطح بالای آموزش و دانشگاه های معتبر، جهت ادامه ی تحصیل در مقاطع دانشگاهی به این کشور وارد می شوند. امیدواریم با خواندن این مقاله نکات مهم و تاثیر گذار در مورد اخذ ویزای توریستی فنلاند به دست آورده باشید. موسسه حقوقی ملک پور با ارائه ی مقالاتی معتبر درباره ی انواع روش های مهاجرتی در کشور های جهان، اطلاع رسانی دقیق و وسیعی در این زمینه دارد. شما می توانید برای کسب اطلاع از روش های مهاجرت و بررسی دقیق شرایط خود، با موسسه تماس بگیرید و اطلاعات خود را به صورت رایگان از مشاورین تلفنی دریافت کنید و یا می توانید سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کنید تا در کمترین زمان به انها پاسخ داده شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما باید هزینه ها زمان حضورتون در کشور مقصد رو در حساب نشون بدین. معمولا برای اروپا ۱۲ هزار یورو برای سه ماه کفایت می کنه

   پاسخ