ویزای توریستی قبرس و بررسی آن

ویزای توریستی قبرس
 • ویزای توریستی قبرس و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی قبرس تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی قبرس و کلیات آن
 • ویزای توریستی قبرس و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی قبرس و ریجکتی
 • ویزای توریستی قبرس ( با وثیقه یا بدون وثیقه )
 • ویزای توریستی قبرس و مدت درخواست
 • ویزای توریستی قبرس و تمدید آن
 • ویزای توریستی قبرس و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی قبرس و وقت سفارت قبرس
 • ویزای توریستی قبرس و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی قبرس تضمینی
 • ویزای توریستی قبرس بدون تضمینی و تفاوت آن با ویزای تضمینی
 • ویزای توریستی قبرس و نکات مهم

ویزای توریستی قبرس و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی قبرس و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور قبرس و همچنین فرم درخواست ویزای توریستی کشور قبرس در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت . ویزای توریستی کشور قبرس یکی از مواردی است که افراد به قصد گردشگری می توانند این کشور زیبا را انتخاب نمایند. شرایط اخذ ویزای توریستی ممکن است برای هر فرد و با توجه به شرایطی که دارد ممکن است متفاوت باشد چرا که افرادی که برای نخستین بار اقدام به اخذ ویزای توریستی قبرس می نمایند می توانند به مدت ۳ ماه یا کمتر ویزای خود را دریافت نمایند و افرادی که برای دفعات متعدد اقدام به اخذ ویزای توریستی قبرس می نمایند می توانند ویزای بلند مدت و چند بار ورود را دریافت نمایند . شاید بهتر است بدانید که اخذ ویزای توریستی کشور قبرس در مدت زمان بسیار کمی قابل دریافت می باشد بنابراین فردی که قصد اخذ ویزای توریستی این کشور را داشته باشد می تواند درمدت کم و به راحتی این ویزا را دریافت نماید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در این مقاله به بررسی ویزای توریستی قبرس می پردازد همچنین موسسه حقوقی ملک پور شما را با اخذ ویزای توریستی کشور قبرس آشنا می نماید.

اخذ ویزای توریستی قبرس
راههای مهاجرت به قبرس

ویزای توریستی قبرس تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی قبرس ممکن است طبق شرایط خاصی برای فرد متقاضی اخذ گردد همچنین ممکن است فردی به دلایل مختلف قصد سفر به کشور قبرس را داشته باشد که ممکن است برای اقامت کوتاه مدت یا به عنوان یک گردشگر و یا حتی بازرگان و . . . اقدام به اخذ ویزای توریستی قبرس را نمایید  اگر بخواهیم در مورد تضمینی و یا با گارانتی بودن ویزای توریستی صحبت نماییم باید بگوییم که این نوع ویزا در صورتی می تواند برای شخص متقاضی تضمینی باشد که شخص متقاضی تمامی مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی را ارائه نماید همچنین بتواند از این کشور دعوت نامه معتبر داشته باشد در این صورت می توان گفت که ویزای توریستی شخص می تواند با تضمین انجام گردد در صورتی که فردی قصد اخذ ویزای توریستی را داشته باشد اما مدارک وی برای درخواست ویزای توریستی مناسب و کافی نباشد و یا نتواند دعوت نامه معتبر ارائه نماید نمی توان گفت که این ویزای توریستی با گارانتی و یا تضمینی انجام شود چرا که در این صورت ممکن است ویزای توریستی شخص متقاضی رد گردد که البته دلایل ردی ویزا نیز باید بررسی گردد.

ویزای توریستی قبرس و کلیات آن

ویزای توریستی قبرس برای افرادی است که تمایل دارند به عنوان گردشگربه  این کشور سفر نمایند که البته متقاضیان برای دریافت ویزا باید مدارکی مبنی بر اخذ ویزای توریستی را ارائه نمایند تا با توجه به مدارک ارائه شده بتوان درخواست ویزای توریستی فرد متقاضی را مطرح کرد.

در مورد ویزای توریستی باید گفت که فرد متقاضی می تواند ۲ نوع ویزای توریستی درخواست نماید یکی ویزای توریستی کوتاه مدت و دیگری ویزای توریستی بلند مدت . در مورد ویزای توریستی کوتاه مدت باید بگوییم که اشخاصی که برای اولین بار درخواست ویزای توریستی قبرس را می نمایند می توانند ویزای توریستی کوتاه مدت دریافت نمایند که گاها ممکن است این ویزا بین ۱ تا ۳ ماه صادر گردد که با یک بار ورود و خروج به خاک قبرس مدت این ویزا به اتمام می رسد اما ویزاهای توریستی بلند مدت این خصوصیت را ندارند چرا که در صورتی که فردی قبلا سابقه اخذ ویزای توریستی را داشته  باشد با شانس بالاتری می تواند درخواست ویزای توریستی بلند مدت را نماید که در این صورت ویزای توریستی فرد متقاضی ممکن است تا ۶ ماه یا حتی ۱ سال و در برخی موارد بیش از ۱ سال صادر گردد  معمولا ویزاهای توریستی بلند مدت قابلیت چندین بار ورود و خروج به خاک قبرس را دارند که در این صورت شخص متقاضی می تواند چندین بار به خاک قبرس ورود و خروج داشته باشد و از مدت ویزای خود استفاده نماید. برای اطلاعات بیشتر درباره قبرس می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید .

ویزای توریستی قبرس
مهاجرت به قبرس

ویزای توریستی قبرس و مدارک موردنیاز

برای ویزای توریستی قبرس شاید مهمترین مواردی که وجود داشته باشد ارائه مدارک مورد نیاز باشد چرا که ارائه مدارک یکی از مهمترین اصول در اخذ ویزای توریستی است ارائه مدارک در اخذ ویزای توریستی بسیار حائز اهمیت است چرا که در اخذ و یا رد ویزا می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد .  مدارک مورد نیاز ویزای توریستی قبرس از قرار زیر است :

 1. فرم درخواست ویزای توریستی باید توسط متقاضی و به صورت کامل تکمیل گردد  ( اگر فردی زیر سن قانونی باشد فرم درخواست ویزا باید توسط سرپرست وی تکمیل شود ) پس از تکمیل فرم ویزا باید ۲ قطعه عکس به اندازه عکس گذرنامه ضمیمه فرم ویزا شود .
 2. برای کودکان زیر ۱۸ سال برای درخواست ویزا توریستی باید رضایت نامه کتبی والدین وجود داشته باشد .
 3. ارائه پاسپورت اصلی همراه با کپی از صفحات اصلی فرد متقاضی که باید مدت اعتبار پاسپورت شخص متقاضی بیشتر از ۶ ماه باشد
 4. رزرو موقت بلیط قبل از اخذ ویزا یکی از ضروریات برای درخواست ویزای توریستی می باشد .
 5. رزرو هتل که باید به تایید مدیر هتل نیز برسد یکی دیگر از ضروریات اخذ ویزای توریستی می باشد .
 6. در صورتی که قصد سفر تجاری به قبرس را دارید ارائه یک دعوت نامه رسمی از شرکتی در قبرس ضروری است .
 7. در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی برای بازدید از اقوام و آشنایان را دارید باید دعوت نامه ای از طرف آنها دریافت نمایید که در این دعوت نامه باید آدرس کامل و  شماره تلفن به صورت کامل ذکر گردد.

ویزای توریستی قبرس و ریجکتی

اخذ ویزای توریستی قبرس

ویزای توریستی قبرس می تواند به دلایل متعددی ریجکت شود از مهمترین دلایلی که برای ریجکت شدن ویزای توریستی وجود دارد این است که فرد متقاضی مدارک خود را به صورت کامل ارائه ننماید در صورتی که حتی یک مدرک شخص متقاضی به صورت ناقص به سفارت ارائه گردد سفارت ویزای فرد متقاضی را ریجکت می نماید . از دلایل دیگری که برای ریجکتی ویزای توریستی وجود دارد این است که فرد متقاضی در صورتی که برای ویزای توریستی قبرس اقدام نماید باید بتواند علقه های خود را به سفارت اثبات نماید علقه شامل علقه های مادی و معنوی خواهد بود و در

صورتی که فرد نتواند اثبات نماید که به کشور خود باز میگردد و سفارت در بازگشت وی متقاعد نشود ویزای توریستی شخص متقاضی ریجکت خواهد شد برای اثبات علقه فرد متقاضی باید بتواند موارد مانند تمکن مالی قوی ، سند ملک ، شغل مناسب که بتواند وابستگی فرد را عنوان نماید و همچنین در صورت متاهل بودن ماندن اعضا خانواده در کشور خود می تواند علقه بسیار قوی برای بازگشت فرد محسوب گردد تا فرد متقاضی بتواند ویزای توریستی خود را اخذ نماید و در صورت عدم ارائه هر یک از مدارک فوق ویزای توریستی شخص متقاضی ریجکت خواهد شد در صورتی که ریجکتی دارید جهت اقدام مجدد با ما مشورت کنید .

ویزای توریستی قبرس ( با وثیقه یا بدون وثیقه )

ویزای توریستی قبرس می تواند با وثیقه و یا بدون وثیقه باشد . ارائه دعوت نامه معتبر برای ویزای توریستی کشور قبرس بسیار حائر اهمیت است . بهتر است بدانید که اگر برای اولین بار قصد دریافت ویزای توریستی کشور قبرس را دارید در صورتی که بتوانید دعوت نامه معتبر ارائه نمایید از شانس بالاتری برای اخذ ویزا برخوردار خواهید بود. در اینجا باید گفت که برخی از موسسات و وکلا هستند که گرفتن وثیقه از فرد متقاضی برای وی دعوت نامه معتبر صادر می نمایند اما در قبال آن از شخص متقاضی مبلغی را به عنوان وثیقه دریافت خواهند کرد که دریافت این مبلغ یه صورت توافقی بین طرفین می باشد . اگر برای نخستین بار است که درخواست ویزای توریستی می نمایید به شما پیشنهاد می کنیم که با یک دعوت نامه معتبر اقدام نمایید و در صورتی که نتوانید دعوت نامه معتبر دریافت کنید بهتر است درخواست ویزای خود را به تعویق بیندازید . اگر بخواهید برای ویزای توریستی قبرس با وثیقه یا بدون وثیقه اقدام نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره مند گردید .

اخذ ویزای توریستی قبرس
مهاجرت به قبرس

ویزای توریستی قبرس و مدت درخواست

ویزای توریستی قبرس دارای مدت مشخصی می باشد اما باید گفت که هر فرد با توجه به شرایطی که دارد می تواند درخواست ویزای توریستی نماید . در صورتی که برای اولین بار است که ویزای توریستی قبرس را دریافت می نمایید باید بدانید که مدت حضور شما در این کشور نباید از ۳ ماه بیشتر باشد در صورتی که به صورت مستمر برای ویزای توریستی قبرس اقدام نمایید می توانید ویزای بلند مدت ( multiple) دریافت نمایید که در این صورت بهتر است مجموع حضور شما در این کشور بیش از ۳ ماه در هر نیم  سال نباشد تا با شرایط بهتری بتوانید ویزای توریستی خود را تمدید نمایید.

نکته مهمی که در مورد ویزای توریستی قبرس باید گفت این است که ویزای چندگانه قبرس برای مدت ۱ سال نیز معتبر است که در این طول مدت اقامت شما در قبرس نباید بیش از ۹۰ روز در هر دوره ۱۸۰ روزه باشد  در صورتی که چندین بار برای ویزای توریستی قبرس اقدام نموده اید می توانید ویزای ۱ ساله و بلند مدت را نیز دریافت نمایید که در صورت ویزای بلند مدت توریستی مدت حضور شما نباید بیش از ۹۰ روز باشد البته بهتر است بدانید که در موارد خاصی شخص متقاضی می تواند بیش از ۱ سال درخواست ویزای توریستی نماید که گاهی ممکن است این ویزا طبق شرایط خاص و برای مدت ۵ سال صادر گردد. اما در کل باید بدانید که ویزای کوتاه مدت یا ویزای توریستی در اکثر مواقع و برای مدت ۳ ماه صادر خواهد شد.

ویزای توریستی قبرس و تمدید آن

ویزای توریستی قبرس در صورتی که توسط فرد متقاضی اخذ گردد امکان تمدید شدن را دارد اما در مورد تمدید ویزای توریستی باید گفت که ویزای توریستی کشور قبرس در صورتی که مدت آن به اتمام برسد قابلیت تمدید در خاک کشور قبرس را ندارد و اگر فردی قصد تمدید ویزای توریستی خود را داشته باشد باید به کشور محل اقامت یا کشوری که در آن اقدام به ویزای توریستی قبرس نموده است  باز گردد تا بتواند ویزای توریستی خود را تمدید نماید چرا که ویزای توریستی تنها در خاک کشور قابلیت تمدید را ندارد و اگر شخص متقاضی به کشور خود باز گردد می تواند مجدد درخواست ویزای توریستی را نماید تا بتواند وارد کشور قبرس شود که در این صورت می تواند درخواست مجدد ویزا و به صورت بلند مدت را نماید.

ویزای توریستی قبرس و خدمات موسسه MIE

از جمله خدمات موسسه mie ارائه خدمات در امر ویزای توریستی می باشد یکی از انواع ویزاهایی که می توان برای قبرس درخواست داد ویزای توریستی این کشور می باشد این نوع ویزا برای اشخاصی صادر خواهد شد که قصد سفر و گردشگر در قبرس را برای مدت کوتاه و کمتر از ۹۰ روز داشته باشند در این صورت می توانند درخواست ویزای توریستی این کشور را نمایند. در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی را داشته باشید در صورتی که دارای دعوت نامه معتبر هستید می توانید به صورت شخصی برای تین نوع ویزا اقدام نمایید و یا از وکیل مهاجرت به قبرس کمک بگیرید . موسسه حقوقی mie اتریش یکی از با سابقه ترین موسسات در امر مشاوره حقوق بین الملل افتخار دارد که شما متقاضیان گرامی را در اخذ ویزای توریستی قبرس راهنمایی نماید اگر برای نخستین بار است که قصد اخذ ویزای توریستی را دارید می توانید با تماس رایگان با مشاورین موسسه mie اتریش اطلاعات کاملی درباره ویزای توریستی بدست آورید و با اطلاعات کامل برای این نوع ویزا اقدام نمایید .

ویزای توریستی قبرس و وقت سفارت قبرس

ویزای توریستی قبرس و همچنین وقت سفارت قبرس ممکن است با بسیاری از کشورها متفاوت باشد در اینجا در مورد وقت سفارت قبرس مواردی را عنوان می نماییم تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد وقت سفارت قبرس و ویزای توریستی این کشور داشته باشید در صورتی که بخواهید برای اخذ ویزای توریستی وقت سفارت درخواست نمایید باید در نظر داشته باشید که روند بررسی یک درخواست کامل ۳ روز کاری می باشد بنابراین برای درخواست ویزا باید زمان بندی درست و دقیقی داشته باشید تا بتوانید از ویزای خود استفاده نمایید  همچنین بهتر است بین ۱ تا ۳ ماه قبل از اقدام به آماده کردن مدارک خود نمایید تا در صورت مراجعه به سفارت بتوانید مدارک خود را به صورت کامل ارائه نمایید همچنین برای مصاحبه باید درخواست ویزای توریستی vfs نمایید .درخواست وقت سفارت قبرس از طریق vfs انجام می شود همچنین برای درخواست وقت سفارت قبرس می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید و درخواست وقت سفارت خود را مطرح نمایید و در صورت تایید وقت سفارت برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی قبرس را دارید می توانید با موسسه حقوقی MIE اطلاعات لازم را بدست آورید .

http://www.vfsglobal.com/cyprus/india/Schedule_An_Appointment1.html

http://www.mfa.gov.cy/mfa/embassies/embassy_Tehran.nsf/dmlindex_fa/dmlindex_fa?OpenDocumen

ادرس سفارت قبرس

 • تجریش دزاشیب خیابان شهید کریمی پلاک ۱۹۴

شماره تماس سفارت قبرس

 • 21 22219842 0098
 • فکس : ۰۰۹۸ ۲۱ ۲۲۲۱۹۸۴۳

پست الکترونیک سفارت قبرس

 • tehranembassy@mfa.gov.cy
 • tehranconsulate@mfa.gov.cy

ویزای توریستی قبرس و پروسه اقدام

در صورتی که بخواهید برای ویزای توریستی قبرس اقدام نمایید باید بتوانید پروسه اقدام را به درستی انجام دهید در ابتدا باید مدارک اخذ ویزای توریستی خود را به صورت کامل تکمیل نمایید و سپس درخواست وقت سفارت دهید که با مشخص شدن وقت سفارت باید مدارک خود به همراه فرم درخواست ویزا را به سفارت ارائه نمایید که معمولا از زمان اقدام به مدت ۳ روز کاری ویزای شخص متقاضی صادر خواهد شد .

فرم ویزای قبرس

ویزای توریستی قبرس تضمینی

ویزای توریستی قبرس

اگر بخواهیم در مورد ویزای توریستی قبرس به صورت تضمینی صحبت نماییم باید بگوییم که در واقع هیچگونه تضمینی برای ویزای توریستی وجود ندارد یا بهتر است بگوییم اساسا چیزی به نام تضمین نباید داشته باشیم  چرا که اگر متقاضی ویزای توریستی مدارک قوی ارائه نماید می تواند بدون مشکل ویزای خود را اخذ نماید و در صورتی که مدارک ارائه شده به سفارت نتواند افسر ویزا را در بازگشت شخص متقاضی به کشور خود متقاعد نماید به طور قطع ویزای توریستی فرد ریجکت خواهد شد به همین دلیل نمی توان تضمینی برای ویزای توریستی در نظر گرفت اما

گاهی در صورت بالا بودن شانس ویزا و در اثر ارائه مدارک قوی موکل موسسه مورد نظر می تواند بپذیرد که در صورتی که شخص متقاضی نتواند ویزای خود را اخذ نماید مبالغی را از بابت ویزا دریافت ننماید شاید تنها چیزی که بتوان در مورد ویزای توریستی تضمین داد همین مورد باشد که این مسئله نیز با موافقت موسسه مورد نظر قابل انجام خواهد بود.

ویزای توریستی قبرس بدون تضمینی و تفاوت آن با ویزای تضمینی

ویزای توریستی قبرس هم می تواند با تضمین و هم بدون تضمین باشد که در بخش بالا به تضمینی بودن ویزای توریستی پرداخته شد و اساسا باید گفت که تضمینی برای ویزای توریستی وجود ندارد و تضمینی بودن ویزای توریستی به موسسه مورد نظر بر میگردد اما در این بخش قصد داریم تا کمی در مورد ویزای توریستی بدون تضمین و تفاوت آن با ویزای تضمینی صحبت نماییم که البته شاید پاسخ آن نیز مشهود باشد در مورد بدون تضمین بودن ویزای توریستی بحثی وجود ندارد چرا که در صورتی که مدارک شخص متقاضی کامل و قوی باشد برای درخواست ویزا تضمین معنا ندارد و شخص متقاضی می تواند به راحتی ویزای توریستی خود را اخذ نماید و در صورتی که مدارک فرد متقاضی ناقص باشد و یا نتواند سفارت را از حیث بازگشت فرد متقاعد نماید ویزا ریجکت خواهد شد تنها تفاوتی که در مورد ویزای تضمینی با ویزای بدون تضمین وجود دارد این است که موسسه مورد نظر می تواند تضمین نماید که در صورتی که شخص متقاضی مدارک کامل و قوی ارائه نماید اما ویزای وی ریجکت گردد موسسه مبلغی در قبال آن دریافت ننماید اما گاهی موسسه مورد نظر در این باره تضمینی ندارد و کار اخذ ویزا را بدون تضمین انجام می دهد و در صورتی که ویزای فرد متقاضی ریجکت گردد مبلغی عودت نخواهد شد که البته می توان گفت با تضمین یا بدون تضمین بودن ویزای توریستی به موسسه مورد نظر ارتباط خواهد داشت.

ویزای توریستی قبرس و نکات مهم

ویزای توریستی قبرس دارای نکات مهم بسیاری است که بیان آن شاید خالی از لطف نباشد اگر در اندیشه اخذ ویزای توریستی کشور قبرس هستید باید بدانید که برای اخذ ویزای توریستی در ابتدا باید علقه ( وابستگی ) خود را به کشور خود اثبات نمایید که این امر برای مدارکی مانند تمکن مالی قوی ، ارائه سند ملکی ، ارائه کسب و کار و از همه مهمتر وابستگی عاطفی و خانوادگی شخص می باشد که در اخذ ویزای توریستی می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد از مهمترین موارد دیگری که برای ویزای توریستی وجود دارد این است که در صورتی که ویزای توریستی کشور قبرس را برای اولین بار دریافت می نمایید ممکن است ویزای کوتاه مدت به شما تعلق گیرد و پس از اخذ چندین بار ویزای توریستی می توانید ویزای بلند مدت درخواست نمایید از نکات مهم دیگری که باید به آن پرداخت تکمیل فرم درخواست ویزا می باشد که باید به صورت کامل توسط متقاضی تکمیل گردد و در صورت تکمیل فرم باید ۲ قطعه عکس ۶*۴ ضمیمه فرم درخواست ویزا گردد تا قابلیت ارائه به سفارت قبرس را داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به قبرس می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی قبرس و سخن پایانی

ویزای توریستی قبرس شاید این روزها کمتر مورد توجه افراد قرار گیرد اما همچنان هستند افرادی که برای گردشگری قبرس را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می نمایند چرا که اگر قبرس را مقصدی برای گردشگری خود انتخاب می نمایید می توانید به ۳ بخش آن ورود داشته باشید یعنی بخشی که در قسمت ترکیه وجود دارد و بخشی که در قسمت یونان و اتحادیه اروپا واقع شده و بخش سوم آن قبرس می باشد که اشخاص متقاضی می توانند در صورت تمایل یکی از ۳ قسمت را برای گردشگری انتخاب نمایند. ویزای توریستی قبرس به راحتی و در مدت کمی قابل دریافت می باشد فقط کافی است شخص متقاضی مدارک لازم خود را آماده و به سفارت ارائه نماید تا در مورد ۳ روز کاری بتواند ویزای توریستی خود را اخذ نماید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در این مقاله ویزای توریستی قبرس را بررسی نموده است تا در صورتی که قصد سفر به قبرس را دارید بتوانید اطلاعات کافی از اخذ ویزا توریستی داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ