ویزای توریستی قطر و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی قطر ، شرایط دریافت ویزای توریستی قطر، مدت زمان درخواست این نوع ویزا، چگونگی تمدید آن، هزینه هایی که بابت اخذ آن باید پرداخت نمود و شرایط گرفتن وقت سفارت دراین مقاله به طورکامل مورد تفحص قرار می گیرد. ویزای فرودگاهی قطر چیست؟ آیا ویزای قطر فوری صادر می گردد؟ برای دریافت ویزای توریستی قطر چه مدارکی نیاز است؟ شرایط اخذ ویزای فرودگاهی قطر برای ایرانیان چیست؟ آیا امکان ریجکتی ویزای توریستی قطر وجود دارد؟ پروسه اقدام برای ویزای فرودگاهی قطر به چه صورت می باشد؟ چگونه می توان وقت سفارت قطر را درخواست نمود؟ ما در این مقاله تلاش نموده ایم ضمن پاسخ به این قبیل سوالات تمام نکاتی که مربوط به ویزای توریستی قطر می باشد را با سرتیتر و تفکیک شده شرح دهیم تا شما عزیزان با کسب اطلاعات کافی برای ویزای توریستی کشور قطر اقدام نمایید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با ارائه خدمات آنلاین می تواند شما را برای مهاجرت به بیش از ۷۰ کشور راهنمایی نماید. همچنین شما می توانید با این موسسه تماس حاصل نمایید تا با صورت رایگان، مشاوره تلفنی جهت روش های مختلف مهاجرت دریافت فرمایید. در ادامه موارد زیر مورد تحلیل و بررسی قرار خواهند گرفت :

ویزای توریستی قطر
 • ویزای توریستی قطر و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی قطر و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی قطر و مدت درخواست
 • ویزای توریستی قطر و تمدید آن
 • ویزای توریستی قطر و وقت سفارت
 • ویزای توریستی قطر و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی قطر و وثیقه
 • ویزای توریستی قطر و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی قطر و ریجکتی
 • ویزای توریستی قطر و تضمینی و گارانتی
 • ویزای توریستی قطر و نکات مهم
 • ویزای توریستی قطر و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی قطر و شرایط عمومی

کشور قطر یک امارت مستقل (یک سلطنت اسلامی عربی) در منطقه خلیج فارس است. این کشور در شبه جزیره واقع شده است که از شبه جزیره عربستان تقریبا ۱۶۰ کیلومتر (۹۹ مایل) از شمال تا خلیج فارس امتداد دارد و با عربستان هم مرز است. قطر مرزهای دریایی با بحرین، ایران و امارات متحده عربی دارد. قطر دارای ۲٫۶۷۵٫۵۲۲ نفر جمعیت و ۱۱٫۵۸۶ کیلومتر مربع وسعت است. پایتخت این کشور و بزرگترین شهر آن، دوحه می باشد. زبان رسمی و گفتاری آن عربی است. واحد پول قطر، ریال می باشد. این کشور در بین کشورهای عربی، یکی از بالاترین شاخص های توسعه انسانی را دارد. سالانه افراد بسیار زیادی تمایل سفر به کشور قطر را دارند. ایرانی ها بدون اخذ ویزا از قبل می توانند ویزای فرودگاهی قطر دریافت نمایند. ویزای توریستی قطر توسط برخی از آژانس های مسافرتی توسط سازمان های جهانگردی قطر صادر می شود که به مدت ۳۰ روز اعتبار دارد.

نقشه قطر - جغرافیای قطر - قطر کجاست؟

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : انواع ویزای قطر و راهنمای اخذ آن

اتباع بیش از ۸۰ کشور واجد شرایط ورود بدون ویزا به کشور قطر هستند و مدت اقامت مجاز آن ها متفاوت است. اتباع کشورهای واجد شرایط، پس از ارائه یک پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار شش ماه و یک بلیط تایید شده رفت و برگشت هواپیما، نیاز به هیچگونه ویزای  قبلی ندارند و می توانند هنگام ورود به قطر، ویزای توریستی قطر را در فرودگاه دریافت نمایند. طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۷ تعداد ورود گردشگران به این کشور ۲٫۲۵۶ نفر بوده است که در نمودار زیر قابل مشاهده است:

نمودار تعداد گردشگران کشور قطر در چند سال اخیر

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اقامت و تابعیت کشور های عربی

مقاله مرتبط

اقامت و تابعیت کشور های عربی

برخی از جاذبه های گردشگری کشور قطر

در این قسمت از مقاله به چند جاذبه های دیدنی در کشور قطر خواهیم پرداخت:

موزه هنرهای اسلامی

بزرگترین مجموعه هنرهای اسلامی جهان که از سه قاره تشکیل شده است. این موزه افسانه ای چنان غنی از گنجینه است که برای بازدید کننده ها بسیار جذاب است. این موزه از جزیره خود ساخته شده است و در منظره وسیعی از چمن زارها و درختان قرار گرفت است. این موزه مانند قلعه های مدرن با حداقل پنجره ها ( برای کاهش مصرف انرژی) شکل گرفته است. در داخل ساختمان شاهکاری از نور و فضا است که چشمان شما به سمت گنبد را جلب می کند. این مجموعه سه طبقه است. طبقه اول و دوم مجموعه از منسوجات نفیس، سرامیک، کار مینا و شیشه است که همگی به صورت مفهومی به نمایش گذاشته شده است. در طبقه همکف یک فروشگاه بزرگ موزه وجود دارد. روزهای پنجشنبه ساعت ۲ بعد از ظهر تورهای رایگان ۴۰ دقیقه ای با راهنمای (انگلیسی، عربی) برای دیدار از این جاذبه گردشگری به این مکان وارد می گردند.

موزه هنرهای اسلامی قطر - جاذبه های گردشگری قطر - ویزای توریستی قطر

مجسمه سازی در دبی

این مکان از هفت صفحه فولادی به شکل مجسمه تشکیل شده است. شما می توانید درون این مجسمه ها قدم بزنید و به آسمان خیره شوید. اولین اثر از هنرمند مشهور ریچارد سرا که توسط اداره موزه های قطر به سفارش خود راه اندازی شده است.

مجسمه سازی در دبی - جاذبه های گردشگری قطر - ویزای توریستی قطر

ویزای توریستی قطر و مدارک مورد نیاز

 با توجه به این که یکی از مهم ترین موارد در بحث دریافت ویزای توریستی قطر ارائه مدارک مورد نیاز می باشد، می بایست مدارک را درست و بدون ایراد ارائه دهید تا در جواب ویزا به مشکل بر نخورید و بتوانید جواب مطلوب را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی قطر

 • فرم درخواست را پر کرده و پس از امضای آن توسط هتل مربوطه ارسال کنید.
 • کپی واضح از گذرنامه شخص را ضمیمه کنید و جزئیات لازم (نام – تاریخ تولد – شماره گذرنامه – تاریخ انقضا – جنس – ملیت) را ارائه دهید.
 • کپی ثبت نام معتبر از شرکت.
 • کپی درخواست رزرو هتل.
 • هزینه (QR 100) توسط کارت اعتباری.
 • فرم درخواست (کپی پیوست) توسط مدیر هتل یا نماینده وی ارسال می شود.
 • رزرواسیون هواپیمایی را ارائه دهید
 • ارائه کپی فیش حقوقی
 • بیمه مسافرتی
 • نامه تمکن مالی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

ویزای توریستی قطر و مدت درخواست آن

برای دریافت ویزای توریستی قطر مدت درخواست و اعتبار آن برای افرادی که تمایل به اخذ این نوع ویزا را دارند بسیار حائز اهمیت می باشد. زمان دریافت ویزای توریستی قطر برای کشورهای مختلف، متفاوت است. برخی کشورها نیاز به دریافت ویزای توریستی قطر برای ورود به این کشور را ندارند. ویزای توریستی قطر با توجه به کشور مبدا و هدف و برنامه ای که شخص تعریف می کند ۳۰ روز یا ۹۰ روز صادر می گردد. اعتبار ویزای توریستی قطر از تاریخ صدور ۵۸ روز است. در حالی که مدت زمان اقامت به مدت ۹۰ روز از تاریخ ورود محدود می شود. ویزای توریستی قطر برای ایرانی ها که توسط هتل ها و آژانس های مسافرتی و یا ویزای فرودگاهی صادر می شود، ۳۰ روزه می باشد. شما می بایست تا قبل از اینکه مدت زمان اعتبار ویزا تمام شود از کشور خارج شوید. در غیر این صورت برای شما جریمه اعمال می گردد.

اعتبار معافیت و حداکثر مدت اقامت اتباع کشور های مختلف برای اخذ ویزای توریستی قطر

ویزای توریستی قطر و تمدید آن

ممکن است فکر کنید روند تمدید ویزای توریستی قطر پیچیده است و به زمان و هزینه زیادی نیاز خواهد داشت؛ اما در واقع اینطور نیست! به منظور جذب توریست برای بازدید و کشف زیبایی های خلیج فارس، این کشور مراحل تمدید ویزای توریستی قطر را آسانتر کرده است. برای آن دسته از دارندگان گذرنامه که واجد شرایط ورود با ویزا به مدت ۳۰ روز باشند، می توانند برای یک بار مدت اعتبار ویزای خود را به مدت ۳۰ روز تمدید کنند. این مقاله توسط افرادی که در زمینه مهاجرت تخصص دارند گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از مطالب و محتویات آن بدون ذکر منابع غیرقانونی بوده و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه رضایتی نخواهد داشت. برای درخواست تمدید ویزای ۳۰ روزه قطر، بازدید کنندگان دارای ویزای ۳۰ روزه می توانند به اداره مهاجرت وزارت کشور (وزارت امور داخلی) مراجعه نمایند و گذرنامه و بلیط خود را به پیشخوان ارائه دهند و در صورت لزوم برای تمدید ویزای توریستی قطر هزینه لازم را پرداخت کنند.

جدول هزینه تمدید ویزای توریستی قطر

ویزای توریستی قطر و وقت سفارت

افرادی که تصمیم به دریافت ویزای توریستی قطر دارند و باید از قبل برای ورود به این کشور ویزا دریافت کنند، می بایست قبل از هر اقدامی برای وقت سفارت قطر در کشور خود درخواست نماید. برای درخواست وقت سفارت می توان به دو صورت از جمله ویزای الکترونیکی (E visa ) و یا از یکی از سرویس های معتبر به نام VFS GLOBAL اقدام نمود. لازم به ذکر است که خوشبختانه افرادی که از کشور ایران برای ویزای توریستی قطر اقدام می کنند نیازی به تعیین وقت سفارت ندارند و می توانند ویزای فرودگاهی دریافت کنند.

جدول آدرس سفارت قطر - وبسایت سفارت قطر - شماره تماس سفارت قطر در تهران

سفارت قطر

ویزای توریستی قطر و پروسه اقدام

شهروندان بیش از ۸۲ کشور این امکان را دارند که بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی قطر وارد این کشور شوند. شهروندان آن کشورهایی که مایل به بازدید از قطر هستند مجبور به درخواست ویزا یا پرداخت هزینه نمی شوند. به آنها در هنگام ورود به هر بندر از کشور قطر ویزا داده می شود. برخی از کشورها مثل ایران، می بایست ویزای توریستی قطر را فرودگاهی دریافت کنند. این بدان معناست که متقاضیان می توانند در فرودگاه این کشور برای ویزای توریستی قطر اقدام کنند که ویزای فرودگاهی قطر نام برده می شود. برای اخذ ویزای فرودگاهی باید واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و مبلغی معادل ۱٫۵۰۰ دلار آمریکا ارائه دهید. ویزای توریستی که توسط هتل ها و آژانس های مسافرتی دریافت می شود، در شورای ملی گردشگری قطر اعطا می گردد به شرح زیر می باشد:

 • فرم درخواست را تکمیل نموده و پس از امضای آن توسط هتل مربوطه ارسال کنید.
 • کپی واضح از پاسپورت شخص را ضمیمه کنید و جزئیات لازم ( نام، تاریخ تولد، شماره گذرنامه، تاریخ انقضا، جنسیت، ملیت) را ارائه دهید.
 • یک کپی از ثبت نام آژانس معتبر
 • ارائه کپی درخواست رزرو هتل
 • پرداخت هزینه به مبلغ ۱۰۰QR
 • فرم درخواست توسط مدیر هتل یا نماینده وی ارسال شود.

ویزای توریستی آنلاین

افرادی که طبق آنچه در مطالب فوق گفته شد واجد شرایط نیستند، می توانند برای ویزای توریستی قطر به صورت آنلاین اقدام کنند. هزینه اخذ ویزای توریستی قطر ۱۰۰ ریال قطر می باشد. دارندگان ویزای توریستی قطر مجاز هستند تا ۳۰ روز در این کشور بمانند. بازدیدکنندگان برای درخواست ویزای توریستی قطر به صورت آنلاین می بایست طبق موارد زیر عمل نمایند:

 • فرم آنلاین را تکمیل نمایند.
 • اسناد مورد نیاز ( از جمله اسکن های پاسپورت و عکس های شخصی ) را بارگذاری نمایند.
 • رزواسیون هواپیمایی را ارائه دهید.
 • با استفاده از یک visa یاMaster Card معتبر، پرداخت آنلاین صورت گیرد.

پس از اتمام درخواست، متقاضیان می بایست از طریق پست الکترونیکی منتظر پاسخ درخواست ویزای توریستی قطر باشند. ( کلیه ویزا با صلاحدید وزارت کشور قطر تایید و صادر می شود )

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

ویزای توریستی قطر و وثیقه

لطفا به این نکته توجه لازم را داشته باشید که اخذ ویزای توریستی با وثیقه هرگز از سوی سفارت خانه ها اتفاق نمی افتد. در واقع کنسولگری ها هرگز مبادرت به اخذ وثیقه جهت صدور روادید نمی نمایند. از طرفی یکی از نکاتی که کمک بسیار شایانی به اخذ ویزای توریستی و بالا بردن شانس ویزا شدن می نماید، داشتن یک دعوتنامه از یکی از بستگان و آشنایان در کشور مقصد است. در صورت عدم دسترسی به آشنایان ساکن کشور دلخواه، معمولا برخی از موسسات این امکان را فراهم آورده و مبادرت به اخذ دعوت نامه می نمایند به ازای آن یک وثیقه همچون سند ملک یا سفته و… می نمایند تا اطمینان از بازگشت متقاضی حاصل شود و بعد از بازگشت متقاضی وثیقه ستانده شده باز گرداننده می شود. در بحث ویزای توریستی قطر برای ایرانی ها نیازی به ارائه وثیقه نمی باشد ؛ چون به راحتی می توان ویزای فرودگاهی دریافت نمود یا از سمت آژانس های مسافرتی اعطا گردد.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

ویزای توریستی قطر و خدمات موسسه MIE

تغییرات قوانین مهاجرتی کشورها و به روزرسانی موضوعاتی از این دست باعث شده است تا نیاز مبرم به وکیل کارکشته و مشاوران متخصص که از اهم اطلاعات نوین کشورهای دنیا مطلع و مشرف باشند، بیشتر محسوس شود. از این رو برای تمام متقاضیانی که قصد مسافرت به کشور قطر و اخذ ویزای توریستی قطر را دارند توصیه می گردد اطلاعات خود را در خصوص این کشور و قوانین داخلی آن بالا ببرند. این امر با دسترسی به یک وکیل متخصص و یا مشاوره با تجربه قطعا می تواند تسهیل و تسریع گردد. مخاطبان محترم می توانند با ارتباط تلفنی رایگان با موسسه حقوقی ملک پور از مشورت و اخذ اطلاعات مورد نظر از مشاوران کار بلد مجموعه به صورت کاملا رایگان بهره مند گردند. از طرفی در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی تر و بررسی جزئیات بیشتر در خصوص همه کشور ها متقاضیان می توانند با رزرو وقت مشاوره با برترین کارشناسان مجموعه از تخصص و اطلاعات همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردند.

راه دیگری برای متقاضیان امر مهاجرت وجود دارد. برای دسترسی کاملا ساده به راه های مهاجرت و تکمیل اطلاعات متقاضیان، مدیریت محترم مجموعه ملک پور اقدام به تولید مجموعه کلیپ ها و آموزش های ویدئویی تحت عنوان راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت نموده اند که در این مجموعه ویدئو کلیه راه های مهاجرتی از قبیل تحصیل، کار و سرمایه گذاری و… را بررسی نموده و به توضیح جزئیات پرداخته اند. به طوری که بعد از تماشای این مجموعه هر فردی می تواند وکیل خود در امر مهاجرت بوده و با بالا بردن سطح اطلاعات فردی در حد یک وکیل مهاجرتی و سنجش شرایط شخصی مبادرت به انتخاب یکی از مسیر های متنوع مهاجرت نمایند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با سابقه درخشان در امر مهاجرت هموار بر این تلاش بوده که نظر اعتماد مخاطبان محترم را جلب نموده و موجب اطمینان خاطر عزیزان گردد.

به همین خاطر برای آشنایی بیشتر مخاطبان محترمی که آشنایی کافی از موسسه حقوقی ملک پور ندارند، بخشی از ویزا های مجموعه را در سایت و کانال تلگرامی مجموعه قرار داده ایم تا مخاطبین بزرگوار با خاطری آسوده مبادرت به انتخاب مسیر نمایند.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی قطر و ریجکتی

بعضا ممکن است افرادی که برای اخذ ویزای توریستی قطر اقدام می کنند، مدارک کاملی را ارائه داده باشند ولی در برخی موارد ویزای توریستی آن ها ریجکت می شود و نمی تواند نتیجه مطلوب را دریافت کنند. در موارد زیر عواملی که ممکن است باعث ریجکتی ویزای توریستی قطر شود به طور کامل شرح داده می شود:

 • در مواردی به دلیل اینکه ممکن است قاچاق انسان صورت گیرد. معمولا افرادی که زیر ۲۴ سال هستند و درخواست ویزای توریستی قطر را دارند به شکل سخت گیرانه برای آن ها ویزا صادر می شود و اگر بیم وجود داشته باشد ممکن است ریجکت شوند.
 • افرادی که سابقه جنایی دارند و مرتکب به جرمی شده اند.
 • اگر شما از قبل برای برای ویزای توریستی قطر درخواست نموده اید ولی نتوانستید آن را دریافت کنید، حتما می بایست درخواست قبلی خود را لغو کنید و مجدد برای ویزای توریستی قطر درخواست دهید.
 • وجود هر غلط املایی در مشخصات هویتی
 • به دلیل ناواضح بودن اسکن پاسپورت

به طور کلی برای دریافت ویزای فرودگاهی قطر می بایست تمام مدارک را به طور کامل ارائه دهید تا برای شما مشکلی پیش نیاید. شما می توانید برای اینکه از احتمالات پیش گیری کنید بهتر است برای اخذ ویزای توریستی قطر با کارگزار ویزای قطر اقدام کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید.

ریجکتی ویزای توریستی ـ Rejected Visa

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی قطر و تضمینی و گارانتی

باتوجه به نکاتی که خدمت مخاطبان عزیز عرض شد، ذکر این نکته ضروری است که در خصوص انواع ویزا و از جمله ویزای توریستی امکان اخذ ویزا به صورت تضمینی وجود ندارد. به عبارت دیگر هرگز در خصوص یک پرونده نمی توان گفت که کاملا تضمینی منتج به ویزا می شود. چرا که در روند اخذ ویزای یک کشور علاوه بر شرایط متفاضی، عوامل بیرونی متعددی دخیل هستند که مهمترین آن روابط سیاسی کشور مبدا و مقصد ، نظر شخص مامور اداره مهاجرت در سفارت می باشد. در این خصوص موسسه حقوقی ملک پور(MIE  اتریش) با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و صدها پرونده منتج به نتیجه از همان ابتدای امر با سرلوحه قراردادن اصل صداقت در دستور کار کاملا صادقانه با تمامی مشتریان و متقاضیان فعالیت می نماید و به هیچ عنوان با وعده های دروغین مبادرت به جلب نظر مشتری نمی نماید. این مجموعه با بهره مندی از بهترین و متخصص ترین مشاوران که اطلاعات کاری و فنی ایشان همواره به روز رسانی می شود با آگاهی از کوچکترین مقررات مقرر شده روز دنیا و همین طور با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین وکلای بین المللی در حوزه مهاجرت در سراسر جهان به صورت کاملا شفاف در خدمت مشتریان محترم می باشد و مبادرت به انتخاب بهترین مسیر با توجه به شرایط فردی هر متقاضی می نماید که در این مسیر احتمال شانس ویزا شدن بسیار بالاتری برای متقاضی وجود داشته باشد.

 این موسسه با اخذ مبالغ بسیار جزئی به عنوان پیش پرداخت مبادرت به فرایند اخذ ویزای مشتریان می نماید. در صورت نتیجه بخش شدن مابقی قرارداد اصلی دریافت می شود و چنانچه در هر صورت که پرونده موفقیت آمیز نبود مبلغ اولیه مسترد می گردد. اکثر موسساتی که از کلمه تضمینی در عبارات خود استفاده می کنند صرفا جنبه تبلیغاتی و جلب نظر مشتری را داشته و مبادرت به وعده های کاذب می نمایند. البته لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای توریستی قطر ایرانی ها نیازی به این موارد ندارند و می توانند ویزای فرودگاهی دریافت نمایند.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزای توریستی قطر و نکات مهم

 بیشتر شهروندان و مهاجران با قوانین و مقررات مربوط به ویزای توریستی در قطر آشنا نیستند. دستورالعمل های زیر در جهت جلوگیری از نقص قوانین ورود و اقامت در این کشور کمک می کند:

 • در جهت ویزای ویزیتور، هنگام ورود به کشور، مدت زمان ویزا با نوع ویزای ویزیتوری می بایست مطابقت داشته باشد. اگر این ویزا یک دیدار خانوادگی باشد، ویزای یک ماهه اعطا می گردد. اگر بازدید کننده تمایل به ماندن بیش از یک ماه باشد، وی باید قبل از پایان دوره مجاز، معاینه پزشکی را انجام دهد و درخواست تمدید کند. توجه داشته باشید که اگر ویزا قبل از انقضا تمدید نشود، برای هر روز تاخیر، جریمه ای از ۲۰۰ ( ریال قطر ) QR تا حداکثر ۱۲۰۰۰ QR می بایست پرداخت شود.
 • در صورت ورود به کشور قطر برای اقامت در این کشور، وی باید پس از ورود ظرف مدت ۳۰ روز معاینه پزشکی انجام دهد. پس از اتمام مراحل معاینه پزشکی، اثر انگشت باید گرفته شود و سپس مراحل اقامت تکمیل می شود.
 • پس از اینکه اعتبار ویزا برای اقامت در این کشور به اتمام رسید، و بیشتر از ۹۰ روز در این کشور باشد، در صورت تخلف قوانین، وی می بایست از ۱۰ ریال در روز تا ۶۰۰۰ ریال جریمه پرداخت نماید.

توصیه های مهم مهاجرتی

پرچم قطر - مهاجرت به قطر - مسافرت به قطر - ویزای قطر - پاسپورت قطر - اقامت قطر

سرمایه گذاری در قطر
تحصیل در قطر

ویزای توریستی قطر و سخن پایانی

ویزای توریستی قطر ، شرایط و چگونگی دریافت ویزای توریستی قطر، پروسه اقدام آن برای کشورهای مختلف و همه نکات مربوط به اخذ ویزای توریستی را در مطالب فوق خواندید. همانطور که دریافتید، در بین کشورهای عربی، قطر یکی از بالاترین شاخص های توسعه انسانی را دارد. سالانه افراد بسیار زیادی تمایل سفر به کشور قطر را دارند. ایرانی ها بدون اخذ ویزا از قبل می توانند ویزای فرودگاهی دریافت نمایند. ویزای توریستی قطر توسط برخی از آژانس های مسافرتی توسط سازمان های جهانگردی قطر صادر می شود که به مدت ۳۰ روز اعتبار دارد. بهتر است برای دریافت ویزای توریستی قطر با کارگزار مربوطه اقدام نمایید تا بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت نمایید. اگر شما عزیزان در پی مهاجرت هستید و تصمیم دارید برای دیگر کشورها اقدام نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش) تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی های مشاورین موسسه استفاده نمایید. همچنین می توانید هم اکنون در انتهای همین مقاله یا در بخش انجمن سوالات همگانی سایت، نظرات و سوالاتتان را مطرح بفرمایید تا متخصصین ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ