ویزای توریستی لهستان و بررسی آن

ویزای توریستی لهستان
 • ویزای توریستی لهستان و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی لهستان ( اخذ ویزای توریستی لهستان ) تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی لهستان و کلیات آن
 • ویزای توریستی لهستان و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی لهستان و ریجکتی
 • ویزای توریستی لهستان (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی لهستان و مدت درخواست
 • ویزای توریستی لهستان و تمدید آن
 • ویزای توریستی لهستان و خدمات مؤسسه Mie
 • ویزای توریستی لهستان و وقت سفارت لهستان
 • ویزای توریستی لهستان و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی لهستان تضمینی
 • ویزای توریستی لهستان بدون تضمینی و تفاوت آن با ویزای تضمینی
 • ویزای توریستی لهستان و نکات مهم

ویزای توریستی لهستان و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی لهستان و تمامی شرایط و قوانین ویزای توریستی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. افراد سالانه به دلایل مختلفی اقدام به سفر از طریق ویزاهای توریستی به کشورهای مختلف شنگن از جمله اهستان می نمایند .ویزای توریستی لهستان از جمله ویزاهایی است که گردشگران و یا افرادی که بستگان درجه یک در لهستان دارند می توانند برای دریافت ویزای توریستی درخواست دهند که شرایط و قواعد خاصی را برای متقاضیان در پی دارد. ویزاهای توریستی صرفا به منظور سفر کوتاه مدت جهت بازدید کشور مورد نظر می باشد که البته این ویزاها به ویزاهای کوتاه مدت ( short visa ) می باشند. مقاله حاضر که توسط کارشناسان مجرب و وکلای موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است، در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد تا به تمام پرسش های شما در زمینه ویزای توریستی لهستان به طور خلاصه پاسخ داده شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای توریستی کشور لهستان می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش، تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی و رایگان بهره مند شوید.

ویزای توریستی لهستان و شرایط عمومی

ویزای توریستی لهستان مناسب برای متقاضیانی است که صرفا قصد گردش و دیدن کشور به عنوان توریست را دارند و یا برای دیدن اقوام و اشنایان خود قصد سفر به لهستان را برای مدتی محدود دارند . ویزاهای توریستی اصولا ویزاهای کوتاه مدتی می باشند که در صورت داشتن شرایط خاصی به متقاضیان اعطا می گردد .برای دریافت ویزای توریستی لهستان متقاضیان باید علقه های خاصی را به اداره مهاجرت کشور لهستان نشان دهند و اثبات کنند که وابستگی هایی را در کشور مبدا دارند و اثبات به بازگشتشان نمایند و افسر ویزا باید متقاعد شود که شما به منظور گردش و سپس قصد بازگشت به کشور خود را دارید و عملا نمی خواهید که بعنوان پناهنده در لهستان بمانید. نمودار صنعت گردشگری و توریسم لهستان :

ویزای توریستی لهستان

ویزای توریستی لهستان ( اخذ ویزای توریستی لهستان ) تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی لهستان

ویزای توریستی لهستان برای متقاضیان در صورت ارائه درست و منظم مدارک مورد نیاز این ویزا می تواند تضمین و گارانتی برای این ویزا وجود داشته باشد . صرفا تضمین و گارانتی برای ویزاها نه تنها ویزای توریستی بلکه تمامی ویزاهای اقامتی لهستان وجود ندارد مگر در صورت ارائه مدارک حکم مالی و معنوی از جانب متقاضی . برای اخذ ویزای توریستی لهستان متقاضیان باید تمکن مالی بسیار قوی هم چنین ارائه اسناد معتبر ملک و املاک که تمامی این موارد علقه های مادی پرونده برای ویزای توریستی می باشد که فرد هم چنان باید در کنار علقه های مادی علقه معنوی هم اثبات نماید . که در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور علقه های الزامی که افراد باید ارائه دهند را مورد بررسی دقیق قرار داده است :

 • علقه مادی : وابستگی های مادی فرد می باشد که اطمینان به برگشتن فرد به کشورش را تضمین می کند مانند : ملک و املاک – حساب بانکی معتبر و سنگین – داشتن شغل و فیش حقوقی – داشتن کسب و کار معتبر در کشور مبدا
 • علقه معنوی : وابستگی های معنوی فرد به افراد خانواده و نحوه زندگیش است که تضمین بر بازگشت به کشور مبدا می باشد مانند : داشتن همسر و فرزند ( مجرد نبودن )

ویزای توریستی لهستان را تنها علقه های افراد می تواند تضمین و گارانتی کند البته باید توجه داشت دعوت نامه معتبر نیز می تواند برای اخذ این ویزا بسیار تعثیر گذار باشد . از مهم ترین اقدامات برای گارانتی شدن ویزای توریستی چیدمان صحیح مدارک می باشد که در این موضوع اقدام و مشاوره با موسسه حقوقی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

ویزای توریستی لهستان و کلیات آن

ویزای توریستی لهستان یکی از انواع ویزاهای مهاجرتی کوتاه مدت می باشد که گردشگران و توریستان می توانند به مدت محدود برای سفر به کشور لهستان از آن استفاده نمایند . بسیاری از مردم خواهان سفر به اروپا و شنگن می باشند کشور لهستان از کشورهای اروپایی و عضو شنگن می باشد که افراد خارج اتحادیه اروپا برای سفر به کشورهای اروپایی از جمله لهستان نیازمند دریافت ویزا می باشند. البته باید درنظر داشت که اخیرا دریافت این ویزا خیلی برای ایرانیان سهل و راحت نیست زیرا در سال های اخیر اکثریت ایرانیان از طریق ویزای توریستی وارد اروپا و لهستان شدند و درخواست پناهندگی دادند بنابراین طبق این موضوع و برای اثبات عدم پناهندگی شخص باید مدارک کاملی را برای دریافت این ویزا ارائه دهد . درکل در پروسه اقدام ویزای توریستی لهستان بهتر است که بسیار محتاط و دقیق پیش رفت و در جمع اوری و ارائه مدارک بسیار دقیق عمل کرد زیرا تمامی مراحل دریافت ویزا به ارائه درست مدارک بستگی دارد . باید توجه داشت که درصورت ردی ویزای توریستی برای اقدام دوباره این ویزا کار دشواری است و بسیار پر ریسک و از انجایی که کیس مورد نظر یکبار رد شده پس قانع کردن افیسر برای بار دوم می تواند بسیار دشوار و گاهی غیر ممکن می باشد. انواع ویزای توریستی عبارت است از:

 • ویزای شنگن نوع c کوتاه مدت : ویزای شنگن متحد (نوع ویزای C-type معتبر در کشورهای عضو شنگن) به دارنده مجوز می دهد تا در قلمرو تمام کشورهای شنگن اقامت کند.
 • ویزای شنگن نوع D بلند مدت : اگر قصد اقامت در خاک لهستان را در مجموع بیش از ۹۰ روز (حداقل ۹۱ روز) در یک یا چند رفت و امد در یک دوره نیم ساله داشته باشسد می توانید در صورت داشتن صلاحیت از این ویزا استفاده نمایید .

شما عزیزان می توانید برای اطلاعات تکمیلی به سایت ملکپور مراجعه نمایید و تمامی خدمات موسسه را در باب ویزای توریستی مطالعه نمایید .

ویزای توریستی لهستان و مدارک مورد نیاز

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای توریستی لهستان

ویزای توریستی لهستان دارای شرایط خاصی است و متقاضیان برای دریافت این ویزا باید مدارک و اسناد خاصی را که اداره مهاجرت برای اعطای ویزا مشخص کرده است را اماده به سفارت تحویل دهند . پس از بررسی مدارک مورد نیاز و در صورت داشتن صلاحیت لازم ویزا به فرد متقاضی اعطا می گردد . نکته بسیار مهم در بحث ویزای توریستی لهستان چیدمان مدارک متقاضیان می باشد.

مدارک مورد نیاز برای درخواست و اخذ ویزای توریستی کشور لهستان ( برای ۱ نفر )

 • ارائه گذرنامه ( با ۶ ماه اعتبار + پاسپورت قدیمی )
 • فرم درخواست ویزا ( کامل شده )
 • ۲ قطعه عکس ۳۵ x ۴۵ (۸۰٪ اندازه صورت )
 • نامه پوشش (درصورت خودكار بودن در صورتحساب شرکت)
 • کوپن هتل
 • بلیط بازگشت
 • برنامه سفر روزانه
 • بیمه سفر
 • ارائه اسناد مالیات بر درآمد برای ۳ سال گذشته ( در صورت وجود )
 • گردش حساب بانکی
 • حقوق و دستمزد برای ۳ ماه گذشته (در صورت شاغل بودن متقاضی )
 • ارائه صورتحساب شرکت ( در صورت مدیر عامل بودن )
 • ارائه اسناد بازنشستگی و اسناد حقوق بازنشستگی
 • ارائه مدارک کارمندی و استخدامی ( در صورت کارمند بودن )
 • اشتغال به تحصیل و ارائه شناسه دانشجویی ( برای دانشجویان )
 • نامه ی NOC اجازه از شوهر یا پدر اگر ( برای بانوان )

ویزای توریستی لهستان و ریجکتی

ویزای توریستی لهستان و ریجکتی ان یکی از مهم ترین نگرانی های افرادی است که برای ایم ویزا درخواست می دهند .البته لازم به ذکر است که درصورت اقدام اشتباه و نا اگاهانه درخواست این ویزا امکان ریجکتی بسیار بالا می رود که همان طور که مستحضر می باشد ریجکتی در ویزاها می تواند برای درخواست های بعدی و حتی برای درخواست ویزاهای اقامتی هم می تواند ایجاد مسئله کند. ریجکتی های ویزاهای توریستی اغلب به دلیل قانع نشدن افسر ویزا برای بازگشت افراد به کشور مبدا می باشد و افیسر ویزا به دلیل جلوگیری از درخواست های پناهندگی افراد این ویزا را رد می کند .برای قطعی و محکم تر شدن این ویزا بهتر است که از کشور لهستان دعوتنامه ی معتبری برای تضمین افراد از افراد و یا مراکز معتبر صادر شود تا کیس ویزا را در صورت عدم ارائه علقه مهنوی ( تجرد افراد ) ریجکت نشود . لهستان در مجموع ۷۸۹۳۴۳ درخواست ویزای توریستی شنگن را از بین ۸۲۳۱۰۱ درخواست پذیرفته است و نرخ ویزاهای ریجکتی ۳.۹۲ ٪ بوده است . هر متقاضی حق دارد که درخواست تجدید نظر در کنسول را نسبت به امتناع و لغو ویزا در طی ۱۴ روز پس از تصمیم ارائه دهد.. برای تعیین وقت آنلاین نیازی نیست هزینه درخواست تجدید نظر را پرداخت کرد و همانهزینه درخواست اولیه کافی است .امروزه افراد به دلیل عدم اگاهی از دشواری های این ویزا اقدام خودسرانه بدون هیچ اطلاعاتی در جهت اخذ ویزای توریستی لهستان اقدام به درخواست این ویزا می کنند و یا با نداشتن اطلاعات از شرایط و قوانین اقدام با آژانس های مسافرتی نامعتبر می کنند و ریجکت می شوند .موسسه حقوقی ملک پور می تواند شما عزیزان را در راستای ویزای توریستی کشور لهستان رهنمایی نماید و به شما عزیزان مشاوره دهد . لازم به ذکر است که در صورت سابقه ریجکت ویزای توریستی جهت اقدام مجدد می توانید با مشاورین و وکلای خبره مشورت به عمل بیاورید .

ویزای توریستی لهستان (با وثیقه یا بدون وثیقه)

ویزای توریستی لهستان برای افرادی که نمی توانند از کشور بنا به هر دلیل خارج شوند و یا باید در زمان مشخصی به کشورشان بازگردند مانند افراد مشمول سربازی شرایطی را فراهم نموده است و اجرایی ساخته است . این افراد می توانند با قرار دادن وثیقه ای معلوم اقدام به دریافت ویزا و خروج از کشور نمایند. در این راستا موسسه حقوقی ملک پور می تواند شما عزیزان را منباب اعمال وثیقه برای ویزاهای توریستی لهستان راهنمایی و مشاوره دهد تا شما عزیزان بتوانید هرچه سریعتر برای دریافت و اخذ ویزای توریستی اقدام نمایید .

ویزای توریستی لهستان و مدت درخواست

ویزای توریستی لهستان را اگر بخواهیم از جنبه ی زمان پردازش ویزا بررسی و تحلیل نماییم می توان به این نتیجه رسید که مدت زمان پردازش ویزا بیش تر از ۱۴ روز نم باشد ولی در برخی موارد این پردازش بسته به موقعیت و شرایط فرد و مدارکش می تواند تا ۳۰ روز به طول بی انجامد . تمامی درخواست های ارسالی کمتر از ۱۴ روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده در صورت پر خطر بودن متقاضی برای کشور لهستان بررسی می گردد .

ویزای توریستی لهستان و تمدید آن

ویزای توریستی لهستان

ویزای توریستی لهستان برای افراد متقاضی که یک بار درخواست ویزای توریستی داده اند و قصد درخواست مجدد این ویزا را دارند برای تمدید ان در شرایط خاصی می تونند اقدام نمایند. شما می توانید این ویزا را به دلایل زیر تمدید نمایید و یا گسترش دهید :

 • دلیل اجباری : افراد گاها در مجبور به ماندن در لهستان و یا کشورهای شنگن می شوند که باید دلایل قانع کننده ای داشته باشد .از جمله دلایلی که می توان ارائه نمود برای تمدید دلایل بشردوستانه می باشد.

هنگامی که در خواست این ویزا را می دهید و به شما زمان داده می شود برای این درخواست باید مقامات را با دلایل شخصی قانع کننده ای از درخواست اقامت اضافه خود را در لهستان توجیه نمایند . هزینه این روش برای تمدید ویزا ۳۰ یورو می باشد.

 • دلیل اختیاری : افراد گاها برای تمدید ویزای توریستی و مسافرت های بعدی خود اقدام می نمایند . این ویزا به چند روش تمدید می گردد این ویزای برای اولین بار به مدت ۹۰ روز تمدید می گردد و پس از آن می توانید مجدد درخواست دهید حتی بلند مدت تر . نکته مهم در رابطه با ویزای توریستی لهستان این است که پس از چند بار درخواست و رفت و امد به وسیله این ویزا افراد می توانند برای ویزای بلند مدت توریستی درخواست دهند که می تواند ۲ ساله و یا ۵ ساله باشد .

ویزای توریستی لهستان و خدمات موسسه MIE

ویزای توریستی لهستان را می توانید از طریق موسسه MIE دریافت نمایید. این موسسه در زمینه ویزاهای توریستی کشورهای مختلف اقداماتی دارد اما در ابتدا با بررسی شرایط شما امکان موفقیت و شانس دریافت این ویزا را بررسی خواهد کرد. در صورتی که امکان دریافت ویزای توریستی لهستان برای شما بالا باشد به شما پیشنهاد می دهند که اقدام نمایید درغیر اینصورت وقت و پول شما را هدر نداده و کلیه راه های دیگر که برای شما ممکن است را بررسی خواهند نمود تا شما عزیزان بتوانید در زاستای بهتری در باب ویزاها قدم بردارید . در این زمینه می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و شرایط خود را بررسی کنید.

ویزای توریستی لهستان و وقت سفارت لهستان

آدرس سفارت لهستان

برای اقدام به ویزای توریستی لهستان با توجه به دارا بودن سفارت در کشور ایران شما عزیزان می توانید با مراجعه به سفارت لهستان واقع در تهران مراجعه نمایید . اغلب برای گرفتن وقت سفارت برای موضوع ویزای توریستی لهستان باید ۱ ماه الی ۴ ماه قبل درخواست خود را ارسال نمایید.هزینه ای که معمولا سفارت ها برای درخواست ویزای توریستی کشور لهستان از متقاضیان دریافت می شود ۶۰ یورو می باشد .

آدرس سفارت لهستان

 • تهران – بلوار افریقا ( جردن ) کوچه پیروز پلاک ۲

شماره های تماس با سفارت لهستان

 • تلفن : ۰۲۱۸۸۷۸۷۲۶۲
 • فکس : ۰۲۱۸۸۷۸۸۷۷۴

آدرس وبسایت سفارت لهستان

 • www.teheran.polemb.net

ویزای توریستی لهستان و پروسه اقدام

ویزای توریستی لهستان برای افرادی که می خواهند برای این پروسه اقدام نمایند مراحل مختلفی را دارد که در این مقاله به تحلیل علمی ان می پردازیم . برای اقدام به درخواست ویزای توریستی باید مراحل زیر انجام شود :

 • ثبت نام و باز کردن حساب کاربری در سایت سفارت لهستان
 • انتخاب گزینه ویزای توریستی لهستان ( در صورت اقدام به ویزای توریستی )
 • تکمیل نمودن فرم اطلاعات شخصی ( برای هر فرد جداگانه فرم پر شود ) + امضای الکترونیک برای تایید اطلاعات
 • دریافت وقت سفارت لهستان
 • واریز هزینه های دریافت ویزا
 • ثبت اطلاعات مربوط به پاسپورت متقاضی

ویزای توریستی لهستان تضمینی

ویزای توریستی لهستان می تواند تضمینی باشد اگر مدارک و قوانین این ویزا را به درستی اجرا نمایید و در چیدمان مدارک این ویزا بسیار اگاهانه اقدام شود . أساسا چیزی به نام تضمین برای نه تنها برای ویزای توریستی بلکه برای ویزای های دیگر نباید داشته باشم و نداریم زیرا دریافت این ویزا بسته به قوانین و نظر افسر ویزا می باشد ولیکن گاهی در صورت بالا بودن شانس ویزا به واسطه مدارک قوی موسسه متعهد می شود برای تضمین ویزا و در صورت عدم نتیجه بخش بودن پروسه ویزا مبلغی دریافت نمی گردد.

ویزای توریستی لهستان بدون تضمینی و تفاوت آن با ویزای تضمینی

ویزای توریستی لهستان برای متقاضیان این ویزا همان طور که بررسی کردیم می تواند با ضمانت انجام شود ولیکن در صورتی این تضمین اعمال می گردد که مدارک شخص بسیار قوی و معتبر باشد. در این صورت از سمت موسسه تضمین می گردد که مبلغ دریافتی در صورت عدم قبولی ویزا و رد شدن ویزای توریستی لهستان به متقاضی عودت داده می شود . تفاوت تضمین نمودن ویزا همان قوی بودن کیس متقاضی می باشد . نکته مهم و حائز اهمیت این است که متقاضی برای دریافت ویزای توریستی در کشور لهستان اگر دعوت نامه رسمی داشته باشند خود به خودی ین ویزا گارانتی می گردد .البته باید در نظر داشت که تمکن مالی برای ویزای توریستی لهستان بسیار اهمیت دارد.

ویزای توریستی لهستان و نکات مهم

زمانی که برای ویزای توریستی لهستان قصد اقدام دارید باید نکات مهم آن را رعایت نمایید در ادامه قصد داریم مهمترین نکات ویزای توریستی لهستان را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم :

 • برای اقدام ویزای توریستی لهستان باید مدارک ۲ الی ۳ ماه قبل از تاریخ سفر آماده باشد
 • قبل از هر اقدامی برای ویزای توریستی لهستان باید از اماکن تاریخی جاذبه های گردشگری مکان های توریستی این کشور اطلاعات دقیق به دست بیاورید تا در مصاحبه این ویزا بتوانید به افسر ویزا پاسخ مناسب را دهید.
 • یکی دیگر از نکاتی که در باب ویزای توریستی شنگن می‌توان به آن اشاره نمود این است که هدف از این مسافرت فقط گردش و بازدید است و فرد قصد بازگشت دارد بدین ترتیب که آفیسر ویزا قانع شود که شما بعد از موعد مقرر آن کشور را ترک خواهید نمود.
 • برای درخواست ویزای توریستی لهستان یکی از مهم‌ترین مدارکی که باید ارائه شود دعوت نامه از افراد درجه یک می باشد در غیر این صورت اگر دعوتنامه نداشته باشیم و بار اولی باشد که برای ویزای توریستی درخواست می دهیم باید از موسسات حقوقی معتبر که می‌توانند برای شما دعوتنامه ارسال نمایند اقدام نمایید و کمک بگیرید .
 • باید توجه داشت که برای اقدام به ویزای توریستی بهترین گزینه که مدارک شما را بسیار قوی میکند ارائه تمکن مالی بسیار قوی از جمله سند ملک – حساب بانکی قوی می باشد که جزء مهمترین اقدامات برای این دریافت ویزا توریستی می باشد.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی لهستان و سخن پایانی

ویزای توریستی لهستان را در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دادیم .در یافتیم که این ویزا چه شرایطی را دارد و برای اقدام به دریافت این ویزا چه مدارکی را لازم به ارائه دارید و برای اقدام به این ویزا باید محتاط عمل کرد و با توجه به قوانینی که سفارت لهستان تعیین نموده حرکت نماییم . به همین دلیل بر آن شدیم تا اهم اطلاعات مربوط به مشکلات ویزای توریستی لهستان را شرح داده و نیز نکات مهمی را درباب ویزاهای توریستی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجرب ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نمایید و نیز پرسش های خود را در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه و نظرات بیان کنید تا در کمترین زمان ممکن بهترین پاسخ را دریافت نمایید.همچنین شما عزیزان در جهت انتخاب مسیر مناسب برای مهاجرت از طرق قانونی و بی خطر می توانید ویدیو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را خریداری نموده تا خود به عنوان وکیل مهاجرتی با علم کافی و اگاهی تمام اقدام نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ