ویزای توریستی لوکزامبورگ و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی لوکزامبورگ ، شرایط اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ، مدارک لازم و پروسه اقدام جهت اخذ ویزای گردشگری لوکزامبورگ به صورت کاملا تحلیلی و دقیق در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ چه شرایطی دارد؟ چه مدارکی جهت اخذ ویزای گردشگری کشور لوکزامبورگ مورد نیاز است؟ وقت سفارت لوکزامبورگ جهت اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ چگونه است؟ در این مقاله سعی بر آن است تا به این سوالات و دیگر سوالات شما خصوص پروسه اخذ ویزا به جهت انجام مقاصد کوتاه مدت در کشور لوکزامبورگ پاسخ داده شود. ویزای توریستی لوکزامبورگ تنها به جهت گردشگری صادر نمی شود و دیگر مقاصد کوتاه مدت نظیر دیدار با خانواده ، شرکت در کنفرانس ها، دریافت خدمات درمانی را نیز در بر می گیرد. لوکزامبورگ کشوری در اروپای غربی می باشد که با کشورهای زیادی مرز مشترک دارد و یکی از کشورهای ثروتمند جهان محسوب می گردد. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با مجموعه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش، تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های رایگان مشاورین حقوقی استفاده نمایید. مشاورین موسسه حقوقی ملک پور می توانند در مورد همه روش های مهاجرتی در این کشور چون کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دهند و در جهت اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ راهنمایی های لازم را انجام دهند. هم چنین می توانید با بیان سوالات و ابهامات ذهنی خود در مورد کشور لوکزامبورگ، در بخش سوالات همگانی و یا بخش دیدگاه در انتهای مقاله، در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمایید. در ادامه موضوعات زیر مورد ارزیابی دقیق تر قرار می گیرد:

ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • شرایط عمومی ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • مدت درخواست ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • تمدید ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • وقت سفارت برای ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • پروسه اقدام برای ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • وثیقه برای ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • ریجکتی ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • تضمین و گارانتی ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • نکات مهم ویزای توریستی لوکزامبورگ
 • سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی ویزای توریستی لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در اروپای غربی می باشد که با بلژیک در غرب ، فرانسه از جنوب و آلمان در شرق همسایه است. این کشور یکی از کوچکترین کشورهای جهان و هم چنین دومین کشور ثروتمند جهان،  پس از قطر است. جمعیت این کشور حدود ۶۰۰ هزار نفر است و شهر لوکزامبورگ نیز پایتخت آن است. یکی از ویژگی های مهم کشور لوکزامبورگ ، چند فرهنگی بودن آن است. تقریبا ۴۵٪ از جمعیت این کشور، تبعه لوکزامبورگ نیستند. در کل، این کشور افراد زیادی با بیش از ۱۷۰ ملیت مختلف را در خود جای داده است. این وضعیت در بازار کار نیز بی تاثیر نبوده است به  طوری که با هجوم گسترده کارگران فرامرزی فرانسه ، بلژیک و آلمان رو به رو است. هزینه زندگی در لوکزامبورگ در مقایسه با میانگین هزینه ها در اتحادیه اروپا،  نسبتاً زیاد است. هزاران نفر هر ساله، عمدتاً به دلیل سطح بالای کیفیت زندگی، به این کشور مهاجرت دارند. لوکزامبورگ دارای سیستم بهداشتی و سطح امنیت اجتماعی بسیار بالایی است. این کشور ثروتمندترین کشور در اتحادیه اروپا است و شهروندان آن از سطح  زندگی بالایی برخوردار هستند. لوکزامبورگ یک مرکز مهم برای بانکداری خصوصی بزرگ است و سیستم مالی آن کمک زیادی به اقتصاد این کشور می نماید. شرکای اصلی تجاری لوکزامبورگ، کشورهای آلمان ، فرانسه و بلژیک هستند. زبان لوکزامبورگی زبان رسمی این کشور است، در حالی که آلمانی و فرانسوی برای اداره امور کشور استفاده می شوند. حدود ۴۵ درصد از جمعیت این کشور در خارج از کشور متولد شده اند و در درجه اول شامل پرتغالی ها ، فرانسوی ها، ایتالیایی ها، بلژیکی ها و آلمانی ها هستند. واحد پول این کشور یورو است. پاسپورت لوکزامبورگ از جهت اعتبار در رتبه دوم جهان، در کنار کشورهایی چون فنلاند و اسپانیا قرار دارد. اعتبار هر پاسپورت به تعداد کشورهایی است که با داشتن آن می توان بدون نیاز به اخذ ویزا به آنها سفر کرد. با در دست داشتن پاسپورت کشور لوکزامبورگ می توانید به ۱۲۷ کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید؛ هم چنین امکان سفر به ۴۲ کشور با اخذ ویزای فرودگاهی نیز وجود دارد و برای ورود به ۲۹ کشور نیاز به اخذ ویزا می باشد. ویزای توریستی لوکزامبورگ به شما این امکان را می دهد تا حداکثر برای مدت ۹۰ روز در این کشور یا سایر کشورهای حوزه شنگن حضور داشته باشید.

جدول زیر اطلاعات کامل در مورد آب و هوای کشور لوکزامبورگ در اختیار شما  قرار می دهد. بهترین زمان برای سفر به این کشور فصل بهار و تابستان می باشد زیرا به دلیل شرایط آب و هوایی امکان بازدید آسان را برای شما فراهم می آورد.

نمودار آب و هوای کشور لوکزامبورگ

 برخی از مکان های دیدنی کشور لوکزامبورگ در ادامه برای شما عزیزان آورده شده است:

 • شهر قدیمی لوگزامبورگ

شهر قدیمی لوکزامبورگ | جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ | ویزای توریستی لوکزامبورگ

این منطقه جز میراث گردشگری یونسکو شناخته شده است. استحکامات قدیمی این منطقه، در محل تلاقی رودخانه های آلزت و petrusse واقع شده است. Pétrusse)رودخانه ای در کشور لوکزامبورگ است که به رودخانه الزت در شهر لوکزامبورگ می پیوندد(.

 • موزه ملی هنر و تاریخ لوکزامبورگ (MNHM)

موزه ملی هنر و تاریخ لوکزامبورگ | جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ | ویزای توریستی لوکزامبورگ

یکی از موزه های معروف در سطح جهان است که زندگی هنری ، اجتماعی ، مذهبی و روشنفکرانه مردم لوکزامبورگ از شانزدهم تا اوایل قرن بیستم را نشان می دهد.

 • The Bock Casements

The Bock Casements | جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ ویزای توریستی لوکزامبورگ

 این پناهگاه یکی از قدیمی ترین بناهای این کشور است که قدمت آن به سال ۱۶۴۴ باز می گردد و  قادر به پناه دادن به هزاران مدافع و همچنین تجهیزات، اسب ها، کارگاه ها، آشپزخانه ها و کشتارگاه ها بود. در خود فلات Bock بقایای قلعه قدیمی وجود دارد که در سال ۱۹۶۳ کشف شده است.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد لوکزامبورگ

مقاله مرتبط

مهاجرت به لوکزامبورگ

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ، مدارکی مورد نیاز است که در ادامه در قالب جدول برای شما عزیزان آورده می شود:

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ

مدت درخواست ویزای توریستی لوکزامبورگ

توصیه می شود به جهت تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ در ترکیه، حداقل ۶ هفته زودتر از تاریخ اقدام به سفر تان ، درخواست وقت سفارت دهید و اقدامات لازم را برای دریافت ویزای لوکزامبورگ انجام دهید. از آنجا که پروسه اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ ، مستلزم طی مراحل اداری متفاوتی است، هیچ تضمینی در مورد اینکه آیا ویزا به شما اعطا می شود یا خیر وجود ندارد؛ زیرا این امر کاملاً حق سفارت لوکزامبورگ در ترکیه است. در صورتی که قصد دریافت وقت سفارت برای اخذ ویزا دارید، به دو صورت آنلاین یا حضوری امکان درخواست دارید. بسیاری از افراد برای اینکه در وقت خود صرفه جویی نمایند از دریافت وقت آنلاین استفاده می نمایند. تفاوت میان وقت آنلاین و حضوری تنها در این مورد است که درخواست شما در وقت آنلاین به صورت الکترونیکی به ثبت می رسد و کلیه مدارک مورد نیاز به صورت اسکن شده بارگذاری می شود، در حالی که در وقت سفارت حضوری مدارک به آفیسر ویزا ارائه می گردد. افرادی که به سفارت لوکزامبورگ در ترکیه برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ مراجعه می نمایند، باید به صورت کاملا واضح اهداف خود از سفر را برای آفیسر ویزا شرح نمایند. این مقاله حاصل تلاش های علمی جمعی از مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پور است و از آنجایی که برای جمع آوری مطالب این مقاله زمان زیادی صرف شده است، کپی برداری از مطالب آن امری غیر اخلاقی و غیر قانونی است و پیگرد قانونی دارد.

سمبل کشور لوکزامبورگ | مهاجرت به لوکزامبورگ | سفر به لوکزامبورگ

تمدید ویزای توریستی لوکزامبورگ

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، امکان تمدید ویزای توریستی می باشد. از آنجایی که ویزای توریستی لوکزامبورگ از نوع تایپ C می باشد ( در واقع از نوع ویزاهای کوتاه مدت است) اصولا قابلیت تمدید نخواهد داشت و در صورت پایان اعتبار مدت زمان ویزا، شخص موظف است که کشور را ترک کرده و در صورت تمایل، دوباره اقدام به اخذ ویزای توریستی نماید. نکته ای که باید در نظر داشت این است که در صورتی که در مدت زمان مشخص شده خاک کشور را ترک ننمایید، در صورت اقدام برای اخذ ویزای مجدد، شانس ویزا کاهش پیدا می کند و بابت روزهایی که به صورت غیر مجاز در این کشور حضور داشته اید، جریمه از شما اخذ خواهد شد.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

وقت سفارت برای ویزای توریستی لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ باید از قبل وقت سفارت گرفته شود. نکته بسیار مهم این است که کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد؛ در نتیجه در صورتی که قصد اخذ انواع ویزای کشور لوکزامبورگ را دارید، می توانید از کشور ترکیه اقدام نمایید که سفارت آن در شهر آنکارا واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارت لوکزامبورگ در ترکیه می توانید از جدول زیر استفاده نمایید.

آدرس و اطلاعات ارتباطی سفارت لوکزامبورگ در ترکیه

پروسه اقدام برای ویزای توریستی لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ مراحل زیر باید طی شود:

قدم اول

لطفاً قبل از درخواست برای ویزا ، هدف بازدید خود از این کشور را مشخص نمایید. کارمندان سفارت در ترکیه در كل مراحل درخواست ویزا به شما كمك كرده اما مجاز به مشاوره یا راهنمایی در انتخاب دسته ویزا نیستند. از آنجا که این پروسه در درجه اول ماهیت اداری دارد، اینکه پردازش آن چه مدت طول می کشد، قابل پیش بینی نیست، زیرا این امر کاملاً حق سفارت لوکزامبورگ در ترکیه است.

قدم دوم

درخواست های ویزا و اجازه اقامت لوکزامبورگ در مرکز درخواست ویزا در استانبول پذیرفته می شود. لطفاً قبل از بازدید از مرکز درخواست ویزا ، قوانین امنیتی را مطالعه کنید.

قدم سوم

ارسال درخواست: به مركز درخواست ویزا مراجعه كنید و فرم تکمیل درخواست ویزا را همراه با مدارك لازم ارائه دهید.

قدم چهارم

پرداخت هزینه: افسر صدور ویزا مبلغ قابل پرداخت به لیر ترکیه ( هزینه ویزا + هزینه خدمات به صورت نقدی ) را برای شما مشخص می کند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

وثیقه در ویزای توریستی لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ ، دعوت نامه می تواند یکی مدارکی باشد که تاثیر بسیار زیادی در توجیه آفیسر ویزا برای ورود شما به این کشور دارد. در واقع عوامل بسیار زیادی مثل سابقه سفر فرد به حوزه شنگن، تمکن مالی کافی و یا نحوه نشان دادن علقه نسبت به کشور خود، در صدور یا ریجکتی ویزای توریستی لوکزامبورگ نقش دارند. بسیاری از افرادی که درخواست ویزای توریستی لوکزامبورگ را دارند، اما بنا به دلایلی شرایط ارائه دعوت نامه به سفارت را ندارند، می توانند از موسسات مهاجرتی کمک بگیرند. موسسات مهاجرتی نیز در قبال دریافت مبلغی به عنوان وثیقه برای شما دعوت نامه صادر می کنند تا با قرار دادن آن در پرونده، شانس دریافت ویزای توریستی خود را بالا ببرید. نکته مهم این است که مبلغی که بابت وثیقه پرداخت می کنید صرفا بابت تضمین بازگشت شما به کشور است و بعد از برگشت شما به کشور، کل مبلغ وثیقه به شما عودت داده می شود.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ

موسسه حقوقی ملک پور با سابقه درخشان خود در امر مهاجرت، خدمات مهاجرتی در زمینه روش های گوناگون مهاجرت چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج ارائه می دهد. در صورتی که در جستجوی اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ هستید، می توانید از طریق تماس با موسسه حقوقی ملک پور از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی استفاده نمایید. هم چنین می توانید در صورت نیاز با رزرو وقت مشاوره تخصصی از طریق اسکایپ با مشاوران تخصصی به صورت تصویری صحبت نمایید و از همه جزئیات پروسه اخذ ویزای توریستی اطلاع کسب نمایید. هم چنین با خرید محصول ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت می توانید در مورد همه کشورها و روش های مهاجرتی و قانونی موجود در آنها اطلاعات کسب نمایید و هم چون وکیلی مجرب در امر مهاجرت عمل نمایید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ریجکتی ویزای توریستی لوکزامبورگ

ریجکتی ویزای توریستی لوکزامبورگ با توجه به دلایل متفاوتی اتفاق می افتد. در واقع برای اخذ ویزای توریستی نظر آفیسر ویزا یکی از مهم ترین عواملی می باشد که موجب ریجکتی ویزا می شود.

 • داشتن سوء پیشینه
 • عدم اعتبار پاسپورت
 • عدم توجیه هدف سفر
 • عدم اعتبار دعوت نامه ارسالی
 • عدم نشان دادن علقه نسبت به کشور متبوع متقاضی
 • تمکن مالی نامناسب
 • ارائه مدارک ناقص و یا نا معتبر
 • عدم اعتبار بیمه مسافرتی
 • نداشتن سابقه سفر

ریجکتی ویزا | Visa Rejected

دلایل ریجکتی ویزا
پناهندگی لوکزامبورگ

تضمین و گارانتی ویزای توریستی لوکزامبورگ

نکته بسیار اساسی در اخذ ویزاهای توریستی از جمله ویزای توریستی لوکزامبورگ این است که هیچ گونه تضمین و گارانتی در این زمینه وجود ندارد. بیشتر اوقات تضمین دادن به متقاضیان، بیشتر جنبه تبلیغات و جذب مشتری دارد. در واقع اخذ ویزای هر کشور، بستگی به عوامل زیادی دارد که مهم ترین آن نظر آفیسر ویزا می باشد. روابط سیاسی و اجتماعی کشورها با یکدیگر در اخذ ویزا تاثیر زیادی دارد. موسسه حقوقی ملک پور برای اطمینان خاطر شما کاربران گرامی، ویزاهای موکلین را در وب سایت رسمی خود و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام قرار داده است. در صورت تمایل با مراجعه به لینک زیر، می توانید استیکر ویزاهای موکلین را مشاهده بفرمایید. هم چنین نکته بسیار مهم در روند کاری موسسه حقوقی ملک پور این است که در صورتی که قصد عقد قرارداد داشته باشید با مبلغ اندکی به عنوان پیش پرداخت روند کاری شما انجام خواهد شد و باقی مبلغ قرارداد در انتهای کار اخذ خواهد شد. به این شکل ریسک پرونده شما به حداقل خواهد رسید.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزاها و مصاحبه های موکلین

نکات مهم ویزای توریستی لوکزامبورگ

در صورتی که در جستجوی اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ می باشید، بهتر است بدانید که این ویزا از نوع ویزای کوتاه مدت است و افراد حداکثر نود روز می توانند در این کشور یا دیگر کشورهای حوزه شنگن حضور داشته باشند. ویزاهای کوتاه مدت قابل تبدیل به ویزاهای بلند مدت نیست. یعنی در واقع شما نمی توانید با اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ به تحصیل یا کار در این کشور بپردازید. نکته دیگر هم این است که لوکزامبورگ جز کشورهای حوزه شنگن می باشد، در نتیجه برای ورود به آن نیاز به اخذ ویزای شنگن است و همه شهروندان کشورهای حوزه شنگن می توانند بدون اخذ ویزا به این کشور ورود پیدا نمایند. اخذ ویزای توریستی موجب بهره مندی شخص از حقوق شهروندی آن کشور نمی شود و فرد تنها به عنوان گردشگر وارد این کشور می شود. ویزای توریستی لوکزامبورگ اصولا قابلیت تمدید ندارد و برخی از افراد این تصور اشتباه را دارند که می توانند بعد از پایان مدت ویزای توریستی ، بدون نیاز به خروج از این کشور و درخواست مجدد ویزای مربوطه برای تحصیل یا کار اقدام نمایند.

توصیه های مهم مهاجرتی

هزینه های زندگی در لوکزامبورگ
سرمایه گذاری در لوکزامبورگ

سخن پایانی

ویزای توریستی لوکزامبورگ ، شرایط اخذ ویزای توریستی این کشور و مدت زمان لازم و شرایط تمدید ویزای توریستی لوکزامبورگ به صورت کاملا علمی توسط مشاورین مجرب مجموعه حقوقی ملک پور مورد تحلیل قرار گرفته است. لوکزامبورگ یکی از کشورهای اروپایی با جاذبه های گردشگری فوق العاده می باشد که سالیانه تعداد زیادی گردشگر و توریست را به سمت خود جذب می نماید. این مقاله با همت موسسه حقوقی ملک پور تنظیم گردیده است و سعی بر آن است تا اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ با استفاده از منابع معتبر در اختیار شما بزرگواران قرار گیرد. عضویت این کشور در حوزه شنگن راه را برای ورود و خروج شهروندان کشورهای حوزه شنگن و هم چنین افرادی که موفق به اخذ ویزای شنگن شده اند، باز گذاشته است و هم چنین ویژگی های ویزای توریستی لوکزامبورگ ، وقت سفارت لوکزامبورگ و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا مورد بررسی قرار گرفته است. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان مشاوران حقوقی با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا جهت رزرو وقت تخصصی با کارشناسان ارشد اقدام نمایید. هم چنین شما بزرگواران می توانید سوالات و ابهامات خود را در انتهای مقاله در قسمت بیان دیدگاه مطرح نمایید و یا با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ، سوالات خود را بیان نماید تا کارشناسان حقوقی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دقیق آن را اعلام نمایند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ