ویزای توریستی مالتا و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی مالتا ، شرایط و چگونگی اخذ ویزای توریستی مالتا و هزینه های آن در این مقاله به طور کاملا تخصصی و علمی مورد تفحص، تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. چه مدارکی برای دریافت ویزای توریستی کشور مالتا نیاز است؟ چه مواردی باعث می شود که ویزای توریستی کشور مالتا ریجکت شود؟ چگونه می توان برای دریافت ویزای توریستی مالتا وقت سفارت گرفت؟ پاسخ به تمام این سوالات شما و نکات مربوط به دریافت ویزای توریستی مالتا در این مقاله به طور مشروح آمده است. خیلی از افراد تمایل به سفر به این جزیره زیبا دارند ، به همین روی ما سعی نموده ایم در این مقاله تمام زوایای مربوط به اخذ ویزای توریستی کشور مالتا را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم به شما عزیزان کمکم شایانی نماییم. همچنین شما عزیزان با برقراری تماس تلفنی رایگان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE مشاوره ای  اتریش و خدمات آنلاین این مجموعه اطلاعات ارزنده ای دریافت نمایید. در ادامه به مطالب زیر خواهیم پرداخت:

ویزای توریستی مالتا
 • شرایط عمومی ویزای توریستی مالتا
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی مالتا
 • مدت درخواست ویزای توریستی مالتا
 • تمدید ویزای توریستی مالتا
 • وقت سفارت برای ویزای توریستی مالتا
 • پروسه اقدام ویزای توریستی مالتا
 • وثیقه در ویزای توریستی مالتا
 • خدمات موسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی
 • ریجکتی ویزای توریستی مالتا
 • هزینه درخواست ویزای توریستی مالتا
 • تضمین و گارانتی ویزای توریستی
 • سخن پایانی در باب ویزای توریستی مالتا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی ویزای توریستی مالتا

افرادی که تمایل به سفر و اخذ ویزای توریستی مالتا را دارند باید قبل از هر اقدامی تمام زوایای این کشور را از جهات مختلف مورد بحث و بررسی قرار دهد. در این قسمت از مقاله به شرایط عمومی کشور زیبای مالتا خواهیم پرداخت. کشور مالتا تا قبل از ۲۱ سپتامبر ۱۹۶۴ زیر سلطه بریتانیا بوده بود و پس از آن مستقل گردید. سالیانه افراد زیادی برای دیدن طبیعت زیبای مالتا به این کشور سفر می کنند تا بتوانند از جاذبه های گردشگری و تاریخی این جزیره بهره مند شوند. این کشور یکی از کوچکترین کشورهای اتحادیه اروپا می باشد. مالتا با توجه به آثار معماری غنی و عضو بودن در حوزه شنگن افراد بسیاری را به خود جذب می نماید. این جزیره کوچک و زیبا در جنوب اروپا قرار داد. پایتخت این کشور والتا می باشد. کشورهای هم مرز مالتا، تونس(از شرق) ، ایتالیا (از شمال) و لیبی (از جنوب) می باشند. مساحت کشور مالتا ۳۱۶ کیلومتر مربع بوده و جمعیت آن ۴۰۲٫۰۰۰ نفر می باشد. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن انگلیسی می باشد. شما بعنوان یک ایرانی برای سفر به این جزیره زیبا نیاز به دریافت ویزا خواهید داشت. لذا شما عزیزان با اخذ ویزای توریستی مالتا می توانید وارد این کشور شوید. یکی از نکات مثبت این کشور این است با اخذ ویزای شنگن می توانید از مالتا دیدن فرمایید. لازم به ذکر است که بدانید این کشور در ایران سفارت ندارد و شما برای دریافت ویزای کشور مالتا باید به سفارت اتریش مراجعه بفرمایید که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

مالتا بر روی نقشه

تعداد بازدیدهای گردشگری در مالت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ از ۲۶۵۷۰۱٫۳۸ نفر به ۲۸۰۵۲۱٫۶۶  افزایش یافته است. تعداد ورودهای گردشگری در مالت از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۹ به طور متوسط ۱۲۵۸۵۳٫۹۶ نفر را بوده است که در اوت سال ۲۰۱۸ به ۳۱۷۴۹۰٫۲۶ نفر ( بیشترین تعداد ) و در دسامبر ۲۰۰۵ به کمترین تعداد یعنی ۴۰۴۱۲  نفر رسیده است. در نمودار های زیر می توانید تعداد توریست های وارد شده به مالتا در ۱۰ سال و چند ماه اخیر را مشاهده فرمایید :

نمودار تعداد توریست های مالتا در ده سال گذشته

نمودار تعداد توریست های مالتا در ماههای مختلف سال 2018 و 2019

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مالتا

مقاله مرتبط

پاسپورت مالتا

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی مالتا

برای دریافت ویزای توریستی مالتا یکی از مهم ترین مواردی که بسیار حائز اهمیت می باشد چیدمان و ارائه درست مدارک می باشد که در ادامه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی مالتا را شرح می دهیم. از ابتدا متقاضی باید فرم درخواست ویزا را به طور کامل و قانونی تکمیل نماید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی مالتا:

 • پاسپورت (حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد)
 • دو قطعه عکس با اندازه پاسپورت
 • هزینه ویزا
 • بلیط برگشت هواپیما
 • داشتن مدارک هویتی (شناسنامه و کارت ملی )
 • مدارک مربوط به وضعیت تاهل و یک نسخه کپی از آن ها
 • هدف از سفر مشخص باشد
 • داشتن بیمه نامه
 • داشتن دعوت‌نامه
 • اثبات تمکن مالی
 • اثبات اینکه در مالتا محل اقامتی دارید یا هتل رزرو کرده اید.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

مدت درخواست ویزای توریستی مالتا

برای اخذ ویزای توریستی مالتا یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه نمود مدت زمان پردازش برنامه های ویزا است. برای درخواست ویزای کوتاه مدت شنگن حداقل سه ماه قبل از سفر باید اقدام شود. مدت زمان بررسی مدارک و برنامه های کاربردی طی ۷ تا ۱۵ روز مورد بررسی قرار می گیرد. در بعضی موارد مدت زمان بررسی ممکن است تا ۳۰ روز و گاها در مواردی استثنایی تا ۶۰ روز به طول می انجامد. لذا اکیدا به شما توصیه می گردد که ۱۵ روزه مانده به سفر به مالتا برای اخذ ویزای توریستی اقدام نکنید زیرا در این صورت نمی توان تضمین نمود که درخواست شما به موقع بررسی شود و هر چه زودتر این برای درخواست ویزا اقدام داشته باشید؛ حاشیه امنیت بیشتری خواهید داشت. افرادی که ویزای Multiple شنگن را دارند باید قبل از اتمام ویزا، مجدد برای ویزا درخواست دهند. البته این در صورتی امکان پذیر است که پاسپورت حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. برای درخواست باید به سفارت محل زندگی یا سفارت یک کشور عضو اتحادیه اروپا که کشور مالتا با آن توافق نامه نمایندگی دارد، مراجعه بفرمایید. همچنین اگر کشور مالتا در کشور شما سفارت ندارد می توانید مستقیم به وزارت امور خارجه برای ویزای توریستی مالتا درخواست دهید. شما اگر در ایران زندگی می کنید به دلیل اینکه مالتا در ایران سفارت ندارد، شما می بایست به سفارت اتریش در ایران درخواست ویزا دهید. سفارت اتریش در ایران کارهای مربوط به ویزای مالتا را بر عهده دارد.

وقت سفارت ـ وقت درخواست ویزا ـ وقت مصاحبه ویزا

تمدید ویزای توریستی مالتا

در پایان اعتبار ویزای شنگن یا ویزای توریستی مالتا ، یکی از دغدغه های افراد و نگرانی هایشان این است که آیا راهی وجود دارد که بتوانند اقامت خود در مالتا را به طور موقت تمدید نمایند. ممکن است شما جز آن دسته از افرادی باشید که نیاز به کسب تجربه بیشتر در سفر دارید یا یک کارفرمایی در کشور مالتا یا حوزه شنگن پیدا نمودید یا جز بیمارانی هستید که به دنبال معالجه پزشکی در مالتا یا چند کشور عضو منطقه شنگن هستید که نیاز به ماندن بیشتر دارید. پس از اتمام ویزای شنگن و یا ویزای توریستی مالتا شما مجاز به اقامت در اروپا و کشور مالتا نخواهید بود مگر اینکه ویزای خود را تمدید نمایید. طبق قوانین شنگن، ویزای اقامت کوتاه مدت برای حداکثر سه ماه در یک دوره شش ماهه امکان پذیر می باشد. در بسیاری از مواقع برای افرادی که قصد سفر به ۲۸ کشور عضو شنگن را دارند ۹۰ روز کافی نیست که بخواهند از تمام جاذبه های گردشگری این کشورها دیدن نمایند و یا با فرهنگ و سنت های غنی آشنا شوند. گرچه که قانونا ویزای توریستی قابل تبدیل و تغییر نیست ولیکن اگر شما دلیل محکمی داشته باشید که بتوانید درخواست خود را پایه گذاری کنید شانس برای تمدید ویزا دارید. برای تمدید ویزای توریستی مالتا به این نکته باید توجه داشته باشید که اگر بعد از انقضای ویزای خود، حتی یک روز بعد، با داشتن دلیل درخواست کنید، باعث اخراج شما از آن کشور می شود. شما باید حداقل یک هفته قبل از اتمام ویزای توریستی مالتا یا ویزای کوتاه مدت شنگن فعلی برای تمدید اقدام کنید. برای تمدید نیاز به ارائه مدارک مورد نیاز دارید (هر آنچه که ثابت کند وضعیت شما نیاز به تمدید ویزا دارد)  که در مطالب فوق به آن ها اشاره شده است. پس از جمع آوری این اسناد قرار ملاقات مصاحبه را به صورت آنلاین به اداره مهاجرت ترتیب دهید. در برخی از کشورهای عضو شنگن شاید نیاز به مصاحبه نباشد. معمولا درخواست تمدید ویزای توریستی مالتا چند روز تا ۱ ماه طول می کشد، زیرا باید توسط مراجع ذی ربط رسیدگی شود. در این مدت زمان شما مجاز به ماندن در آن کشور هستید. اگر ویزا به شما اعطا شود می توانید در آن کشور بمانید و در غیر این صورت ۱ یا ۲ روز فرصت برگشت دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای مالتا و راههای ورود به این کشور ‌( ویزای درمانی و … ) پیشنهادی می کنیم به مقاله ای با عنوان ویزای مالتا از همین وبسایت مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

وقت سفارت برای ویزای توریستی مالتا

برای دریافت ویزای توریستی مالتا قبل از هر اقدامی باید برای وقت سفارت آن اقدام نمایید. همان طور که مستحضر هستید کشور مالتا در ایران سفارت ندارد و شما می بایست به سفارت اتریش در ایران برای تعیین وقت سفارت درخواست دهید. در مرحله اول شما باید فرم درخواست را تکمیل نمایید. شما می توانید از طریق ایمیل، حضوری، یا تلفنی برای وقت سفارت درخواست دهید. تعیین وقت سفارت مالتا که برای ایرانیان در سفارت اتریش در ایران امکان پذیر است توسط VFSGLOBAL صورت می گیرد. برای تعیین وقت سفارت می توانید وارد لینک مقابل شوید.

https://www.bmeia.gv.at/fa/oeb-teheran

 یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که باید حداقل ۳ تا ۴ ماه زودتر از رفتن به سفر برای وقت سفارت  اقدام نمایید. پس از تعیین شدن وقت سفارت امکان تغییر دادن آن وجود ندارد. زمانی پرونده شخص مورد بررسی قرار می گیرد که هزینه های کنسولگری را پرداخت نماید. برای درخواست وقت سفارت ویزای توریستی مالتا می توانید به آدرس سفارت اتریش در ایران در جدول زیر قابل مشاهده است رجوع بفرمایید.

آدرس سفارت اتریش در ایران برای اخذ ویزای توریستی مالتا

پروسه اقدام ویزای توریستی مالتا

اگر شما شهروند کشوری غیر از کشورهای اتحادیه اروپا هستید، برای شما دریافت ویزای توریستی مالتا برای ورود به این کشور ضروری است. این ویزا به شما اجازه می دهد تا مدت حداکثر سه ماه (۹۰ روز) در طول ۶ ماه (۱۸۰ روز) از تاریخ ورود به منطقه شنگن در خاک مالتا و سایر کشورهای عضو شنگن عبور و یا در آن مدت اقامت داشته باشید. ویزای توریستی مالتا به چند صورت صادر می گردد؛ یکبار ورود، دوبار ورود و چند بار ورود. به طور معمول اگر اولین بار برای سفر به محدوده شنگن و یا مالتا سفر می کنید، ممکن است اعتبار ویزای توریستی مالتا ی شما به مدت ۱۵ یا ۲۰ روز باشد. اگر شما قبلا سفر به محدوده شنگن را داشتید ویزای توریستی شما ۹۰ روزه و یا بیشتر صادر می گردد که باید حداقل سه ماه زود تر از سفر درخواست دهید تا پرونده شما مورد بررسی قرار گیرد. پروسه دریافت ویزای توریستی مالتا به شرح زیر می باشد:

 • حداقل ۳ ماه زود تر برای درخواست ویزای توریستی مالتا اقدام گردد.
 • کلیه درخواست برای دریافت ویزای توریستی مالتا باید به صورت کتبی در یکی کنسولگری ها و یا سفارتی که نماینده مالتا هستند ثبت شود.
 • قبل از ثبت درخواست لطفا برای دریافت اطلاعات دقیق با سفارت یا کنسولگری مسئول تماس بگیرید.
 • باید توجه داشته باشید که موارد زیر که شامل اسناد عمومی است یکی از مهم ترین مواردی است که برای درخواست ویزا ضروری است و هر سفارت خانه و کنسولگری حق درخواست مدارک بیشتر را دارند.
 • فرم درخواست ویزا که باید با تمام جزئیات لازم تکمیل و توسط متقاضی امضا گردد.
 • داشتن پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل ۶ ماه
 • دو قطعه عکس در اندازه عکس پاسپورت
 • اثبات اسکان مانند رزرو هتل
 • بلیط بارگشت معتبر
 • ارائه تمکن مالی قوی ثابت کن می توانند هزینه های خود را پرداخت کند.
 • ارائه بیمه درمانی که در سراسر حوزه شنگن معتبر باشد.

فرم درخواست ویزا

وثیقه در ویزای توریستی مالتا

معمولا برای اخذ ویزای توریستی مالتا  در صورتی که دعوتنامه نداشته باشید نیاز به ارائه وثیقه خواهید داشت. دلیل ارائه وثیقه این است که افراد به این واسطه علقه مادی به کشور خود نشان دهند و ثابت نمایند که قصد و نیت ایشان بازگشت به ایران است. به بیانی دیگر می توان گفت چیزی تحت عنوان وثیقه جزو مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت مالتا وجود ندارد. این وثیقه توسط موسسات حقوقی و آژانس های هواپیمایی از متقاضیان دریافت می گردد تا ضمانتی برای بازگشت ایشان به کشور ایران باشد. به طور مثال موسسه حقوقی ملک پور به این صورت عمل می نماید که مبلغ مشخصی را در حساب داخلی و یا بین المللی از فرد متقاضی اخذ ویزای توریستی مالتا دریافت می نماید تا افراد در صورت ورود به خاک کشور مقصد و اعلام پناهندگی خسارتی به اعتبار موسسه وارد ننمایند. در واقع ارائه وثیقه به عنوان یک عامل بازدارنده سبب می گردد افرادی که تمایل به اقدام در زمینه پناهندگی را دارند رویکرد خود را تغییر داده و روش های درست و ایمن تر را انتخاب نمایند و افرادی که تمایل به اقدام قانونی و اخذ ویزای توریستی مالتا دارند نیز می توانند در شرایطی امن از این امکان برخوردار شوند و پس از بازگشت به کشور خود وثیقه خود را تمام و کمال دریافت نمایند.

وثیقه ـ وثیقه و تضمین جهت اخذ ویزای توریستی

خدمات موسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی

برای دریافت ویزای توریستی مالتا نیاز به بررسی همه جهات می باشد. با توجه به اینکه در حال حاضر دریافت ویزا برای متقاضیان ایرانی با دشواری رو به رو است، بهتر است که بی گدار به آب نزنید و با متخصصین این امر مشورت فرمایید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای  MIEاتریش  با ارائه خدمات آنلاین در سراسر نقاط دنیا، با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان با همکاری بهترین وکلای مجرب در سراسر جهان می تواند در زمینه تمام روش های مهاجرت از جمله تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی مشاوره تخصصی ارائه دهد تا شما سروران با آگاهی کامل در زمینه مهاجرت و اخذ ویزای خود قدم بگذارید. همچنین مشاوران متخصص ما می توانند در جهت چگونگی اخذ ویزای توریستی مالتا، نکات مربوط به دریافت ویزا از جمله چیدمان درست مدارک و مواردی که شانس ویزا شدن شما را ارتقا می دهد کمک شایانی نماییم.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

همچنین شما می توانید به وارد لینک زیر شوید و ویزاهای موفق موکلین را مشاهده بفرمایید.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ریجکتی ویزای توریستی مالتا

برای دریافت ویزای توریستی مالتا باید تمام زوایای آن را مورد بررسی قرار داد و با آگاهی کامل اقدام نمود. یکی از مهم ترین مواردی که باید برای افراد حائز اهمیت باشد این است که دلایل ریجکتی را به طور کامل شناسایی کنند تا بتوانند برای اخذ ویزا نتیجه مطلوب را دریافت کنند. خیلی از افراد بدون آگاهی با ارائه نادرست مدارک با شکست مواجه می شوند که در بعضی مواقع جبران ناپذیر می باشد. اگر شما آن مدارکی مورد قبول آفیسر است را ارائه ندهید امکان ریجکتی شما بالای ۹۰ درصد می باشد. شما باید ثابت نمایید که امکان بازگشت شما به کشور خود ۱۰۰ درصد می باشد. چون اگر افیسر حس کند که شما وابستگی به کشور خود ندارید ریجکت خواهید شد. در صورت داشتن ریجکتی و اقدام مجدد می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا شما را در جهت اقدامات لازم راهنمایی بفرمایند.  مواردی که ممکن است باعث ریجکتی شما شود اعم از موارد زیر می باشد:

 • داشتن سابقه کیفری
 • ارائه مدارک و اسناد دروغین
 • نشان ندادن هدف از سفر
 • نشان ندادن تمکن مالی مناسب
 • نشان ندادن علقه در کشور خود
 • منطبق نبود هدف سفر و وضعیت درآمد و تمکن مالی شخص

ریجکتی ویزا ـ ریجکت ـ Visa Refused ـ Rejected Visa

پرچم مالتا ـ نقشه مالتا ـ ویزای توریستی مالتا

هزینه درخواست ویزای توریستی مالتا

برای سفر به خارج از کشور و دریافت ویزای توریستی مالتا شما باید هزینه هایی را پرداخت کنید که غیر قابل بازگشت می باشد. اگر برای اولین بار برای دریافت ویزای شنگن و یا ویزای توریستی مالتا اقدام می کنید هزینه ویزا ۶۰ یورو می باشد. اگر ویزای خود را برای بار دوم برای کشور مقصد تمدید می کنید افراد بالای ۱۸ سال ۶۰ یورو و زیر ۱۸ سال ۳۰ یورو باید پرداخت کنند.کل این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تنظیم شده است و لذا هرگونه کپی برداری و بهره ورری از مطالب این مقاله بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد. اگر اولین بار است که درخواست تمدید ویزای شنگن در کشور مقصد دارید و دلیل شما بشردوستانه باشد نیاز به پرداخت هزینه ویزا ندارید ولی اگر دلایل شما شخصی بوده باشد باید ۳۰ یورو پرداخت نمایید

هزینه در خواست ویزا

تضمین و گارانتی ویزای توریستی

برای دریافت ویزای توریستی مالتا به صورت کاملا تضمینی وجود خارجی ندارد؛ ولیکن ممکن است از سوی افراد سودجو آن هم برای جلب نظر مشتری ادعا گردد. متذکر می شویم که در امر اخذ هرگونه ویزا یا دریافت مشاوره مهاجرت حتما با موسسات خوشنام و آوازه کار کنید.
از این رو موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ایی MIE اتریش، با سوابقی درخشان و موفقیت های بی شمار در امر مهاجرت درخدمت شما متقاضیان محترم می باشد. این موسسه با تجربه ای بالغ بر ۱۵ سال در زمینه مهاجرت به سراسر جهان و با به خدمت گرفتن بهترین و متخصص ترین مشاوران سراسر کشور برای خدمت رسانی به هم میهنان عزیز اعلام آمادگی می کند. از مصادیق کار با موسسه ملک پور می توان به این نکته اشاره کرد مثلا درخصوص اخذ ویزای توریستی مالتا ، مشاورین این موسسه با بررسی و مطالعه مدققانه شرایط متقاضی و در نظر گرفتن احتمالات، بطور کاملا صادقانه و رو راست در ابتدای امر شانس موفقیت متقاضی را به ایشان اعلام می کنند و بعد از سنجش کلیه مسیر های ممکن و در صورت بودن شانس بالا برای درخواست کننده درخصوص بهترین مسیر حرکت ، پرونده متقاضی را جهت انجام روال لازم قبول می نمایند. در صورت بروز اتفاقات و شرایط خاص به طوری که اگر پرونده منجر به اخذ ویزا نشد، کلیه مبالغ دریافتی را به مشتریان محترم باز می گردانند.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

نکات مهم ویزای توریستی مالتا

برای دریافت ویزای توریستی مالتا باید به کنسولگری کشور مالتا در کشوری که با آن توافقنامه نمایندگی دارد درخواست دهید.  برای ورود به کشور مالتا باید ویزای شنگن دریافت نمایید. متقاضیانی که ویزای شنگن دریافت می کنند این بدان معنا نیست که هر کجای حوزه شنگن بتوانند ورود کنند. یعنی مثلا اگر شما ویزای شنگن خود را از اسپانیا دریافت کردید ولی از ایتالیا ورود داشتید، کشور ایتالیا می تواند با توجه به قوانین وضع شده به شما اجازه ورود ندهد و شما را از محدوده شنگن اخراج نماید. پس شما همیشه باید آماده پاسخ به سوالاتی از جمله هدفی که از سفر دارید باشید. یکی از مهم ترین موارد نشان دادن محل اقامت خود در کشور مورد نظر و تمکن مالی است که ثابت کنید توانایی لازم برای پرداخت هزینه های سفر خود را دارید. لازم به ذکر است که شخص برای مصاحبه و یا انگشت نگاری حتما باید در سفارت حضور داشته باشد. همان طور که در مطالب فوق گفته شد مالتا در ایران سفارت ندارد ولیکن شما برای انجام روند کاری و درخواست ویزای توریستی مالتا از سفارت اتریش در ایران می توانید بهره مند شوید.

توصیه های مهم مهاجرتی

تحصیل در دوره های زبان مالتا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سرمایه گذاری در مالتا
سخن پایانی در مورد ویزای توریستی مالتا

ویزای توریستی مالتا ، شرایط چگونگی اخذ ویزای توریستی مالتا و هزینه های آن در این مقاله به طور کاملا بررسی شد. همان طور که در مطالب فوق بیان شد، برای دریافت ویزای توریستی مالتا باید تمام زوایای آن را مورد بررسی قرار داد و با آگاهی کامل اقدام نمود. یکی از مهم ترین مواردی که برای دریافت ویزای توریستی مالتا باید به آن دقت داشته باشید این است که دلایل ریجکتی را به طور کامل شناسایی کنید تا بتوانید برای اخذ ویزا نتیجه مطلوب را دریافت کنید. خیلی از افراد بدون آگاهی با ارائه نادرست مدارک با شکست مواجه می شوند که در بعضی مواقع جبران ناپذیر می باشد. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIEاتریش با ارائه خدمات آنلاین در سراسر نقاط دنیا، با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان با همکاری بهترین وکلای مجرب در سراسر جهان می تواند در زمینه تمام روش های مهاجرت از جمله تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی مشاوره تخصصی ارائه دهد تا شما سروران با آگاهی کامل در زمینه مهاجرت و اخذ ویزای خود قدم بگذارید. همچنین شما می توانید با موسسه تماس تلفنی رایگان برقرار نمایید تا مشاورین، شما را راهنمایی نمایند و یا در انتهای مقاله یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی سوالات خود را در زمینه دریافت ویزای توریستی مالتا مطرح فرمایید تا در اسرع وقت پاسخ آن را دریافت کنید.

0 پاسخ