ویزای توریستی نروژ و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی نروژ ، شرایط و ضروریات سفر توریستی به نروژ، اقامت توریستی در نروژ و مواردی از این قبیل در این نوشتار مورد ارزیابی علمی و تخصصی قرار خواهند گرفت. شرایط اخذ ویزای توریستی نروژ چیست؟ برای دریافت ویزای توریستی نروژ چه مراحلی لازم است طی شود؟ کمک گرفتن از وکلای مجرب حقوقی چه تأثیری در پروسه سفر توریستی به نروژ دارد؟ آیا می توان اخذ ویزای توریستی نروژ را تضمین نمود؟ در این مقاله پاسخ به چنین سوالاتی و رفع این قبیل ابهامات مد نظر قرار گرفته است. نروژ کشوری چهار فصل است که در هر فصلی جاذبه های گردشگری خاص خود را دارد و گردشگران می توانند برای دیدن این جاذبه های توریستی در فصل های مختلف برنامه ریزی کنند. شرایط آب و هوایی نروژ همواره گردشگران را غافلگیر می کند به نحوی که حتی در فصل تابستان ممکن است با بارش باران مواجه شوند و از اینکه ژاکتی را همراه خودشان نیاورده اند حسرت بخورند. سفر به چنین کشوری می تواند بسیار هیجان انگیز باشد، اما در صورت عدم رعایت اصولی الزامات ممکن است فرد نتواند موفق به دریافت ویزای توریستی نروژ شود. کارشناسان و متخصصین زبده مؤسسه حقوقی ملک پور همیشه آماده آن هستند که جامع ترین اطلاعات را درباره سفر توریستی به نروژ و سایر شیوه های مهاجرتی از طریق تماس رایگان تلفنی در اختیار شما سروران گرامی قرار دهند. مطالب زیر موضوع بررسی و ارزیابی علمی در این مقاله هستند:

ویزای توریستی نروژ
 • ویزای توریستی نروژ و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی نروژ و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی نروژ و مدت درخواست
 • ویزای توریستی نروژ و تمدید آن
 • ویزای توریستی نروژ و وقت سفارت نروژ
 • ویزای توریستی نروژ و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی نروژ با وثیقه یا بدون وثیقه
 • ویزای توریستی نروژ و خدمات موسسه حقوقی ملک پور MIE
 • ویزای توریستی نروژ و ریجکتی
 • ویزای توریستی نروژ و تضمین و با گارانتی
 • ویزای توریستی نروژ و نکات مهم
 • ویزای توریستی نروژ و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی نروژ و شرایط عمومی آن

نروژ یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی است که در قلب کره زمین واقع شده است. البته این کشور به وسعت آنچه ما تصور می کنیم نیست. این کشور حدود ۵٫۲ میلیون نفر جمعیت دارد و بارها به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و مقصدی مناسب برای گردشگری معرفی شده است. اخذ ویزای توریستی نروژ به عنوان کشوری متمدن، یکی از امن ترین کشورهای دنیا و کشوری با نرخ جرائم پایین قطعاً مورد توجه گردشگران بسیاری است؛ کشوری که امنیت حتی در شب هایش هم جاری است. به موجب قانون حق دسترسی به طبیعت (Allemannsretten) که در نروژ حاکم است همه افراد می توانند آزادانه و بدون پرداخت هیچ هزینه ای به پارک های ملی و بسیاری مناطق دیگر بروند و این نکته ای تأثیرگذار بر صنعت گردشگری در این کشور است. البته قیمت غذا برای دارندگان ویزای توریستی نروژ که قصد دارند غذای خود را در رستوران صرف کنند چندان ارزان نیست.

جالب اینجاست که تفاوت آب و هوایی در نقاط گوناگون نروژ کاملاً محسوس است به نحوی که در جنوب نروژ شاهد سواحل زیبا و آب و هوای گرم و در شمال شاهد چشم اندازهای قطبی هستیم. در زیر اطلاعاتی درباره کشور نروژ ارائه شده است و شما همراهان گرامی می توانید اطلاعاتی را درباره برخی جاذبه های توریستی این کشور دریافت کنید.

جزایر لوفوتن

جزایر لوفوتن مجمع الجزایری در شمال غربی نروژ است که به عنوان یک جاذبه توریستی برای گردشگران خارجی و نروژی ها به یک اندازه جذابیت دارد. با وجود اینکه این مجمع الجزایر در مدار شمالگان قرار گرفته آب و هوای شرجی و مرطوب دارد. بازدید از سواحل زیبا، روستاهای ماهیگیری سنتی، کایاک و حیات وحش از جاذبه های توریستی این منطقه محسوب می شود. گردشگران همچنین می توانند از موزه جنگ لوفوتن بازدید کنند و از تاریخچه ماهیگیری در منطقه اطلاعات کسب کنند.

موزه کشتی های وایکینگ ها، اسلو

موزه کشتی های وایکینگ ها، اسلو - جاذبه های گردشگری نروژ - ویزای توریستی نروژ

این موزه که در شهر اسلو واقع شده و بزرگترین موزه نروژ محسوب می شود، سه کشتی عظیم وایکینگ ها در قرن نهم را در خود جای داده است. بزرگترین این کشتی ها کشتی اوزبرگ با ارتفاع ۷۰ فوتی است که در سال ۸۰۰ پس از میلاد مسیح ساخته شده است. بازدید کنندگان از این موزه همچنین می توانند نمایشگاه ها و فیلم هایی را مشاهده کنند که بر اهمیت زندگی دریایی در فرهنگ وایکینگ ها متمرکز هستند.

مسیرهای ریلی چشم نواز   

هیچ چیز بهتر از سفر با قطار ، زیبایی های طبیعی و چشم نواز مناطق روستایی را در نروژ به تصویر نمی کشد. در چنین کشور کوهستانی ، ریل های راه آهن بیش از ۳٫۲۱۸ کیلومتر امتداد یافته و در مسیر آنها ۷۷۵ تونل و بیش از ۳٫۰۰۰ پل به چشم می خورد. زیباترین مسیر ریلی از اسلو آغاز شده، راه آهن برگن (Bergen Railway) را در بر گرفته و تا فلات کوهستانی هاردنگرویدا (Hardangervidda) امتداد می یابد. دیگر مسیرهای ریلی چشم نواز در نروژ عبارتند از راه آهن دورِ (Dovre Railway) که اسلو را به تراندهایم متصل می کند و راه آهن رائوما (Rauma Railway) که اتصال دهنده دومباس (Dombas) و آندالسنس (Andalsnes) است.

راههای مهاجرت به نروژ

ویزای توریستی نروژ و مدارک مورد نیاز

دریافت ویزای توریستی نروژ ممکن است برای شهروندان کشورهای مختلف دارای شرایط متفاوتی باشد. بدان معنا که افرادی که قصد دارند ویزای توریستی نروژ را دریافت کنند ملزمند بسته به تابعیت خود مدارک متفاوتی را ارائه دهند تا موفق به اخذ ویزای توریستی نروژ شوند. ارائه صحیح مدارک تا حدی اهمیت دارد که هرگونه قصور در این زمینه می تواند در روند اخذ ویزای فرد مشکل ایجاد کند و چه بسا شانس دریافت ویزا توسط فرد را از بین ببرد. ارائه مدارک زیر برای دریافت ویزای توریستی نروژ ضروری است:

 • پرداخت هزینه رسیدگی به درخواست
 • فرم درخواست ویزا
 • پاسپورت دارای حداقل ۳ ماه اعتبار پس از پایان سفر. پاسپورت لازم است طی ده سال گذشته صادر شده باشد
 • بیمه مسافرتی
 • نشان دادن تمکن مالی برای مدت اقامت در نروژ و سفر برگشت ( مبلغ مورد نیاز برای هر روز اقامت در نروژ اغلب ۵۰۰ کرون نروژ در نظر گرفته می شود). البته یک فرد ساکن نروژ می تواند ضمانت مالی برای فرد متقاضی ارائه دهد )
 • در صورتیکه فرد زیر ۱۸ سال باشد فرم درخواست لازم است توسط والدین وی و یا هر فرد دیگری که سرپرستی وی را به عهده دارد امضا شود
 • در صورتیکه برای دیدار شخص خاصی به نروژ می روید دریافت دعوتنامه از وی ضروری است
 • رزرو مکانی برای اقامت برای روزهای نخست اقامت در نروژ

نمونه استیکر ویزای توریستی نروژ

شاید این مقاله هم برای شما مفید باشد : انواع ویزای نروژ و راهنمای اخذ آن

ویزای نروژ

ویزای توریستی نروژ و مدت درخواست

شهروندان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا که نوعی توافق را برای ورود بدون ویزا به نروژ امضا نموده اند، نیازی به اخذ ویزای توریستی نروژ ندارند. در مقابل، تبعه برخی کشورها همچون ایران برای ورود به نروژ به شکل توریستی ملزم به اخذ ویزا هستند. ویزای توریستی نروژ در بازه زمانی ۱۸۰ روزه به فرد امکان ۹۰ روز حضور به صورت یکبار ورود را می دهد و فرد می تواند در بازه زمانی ۹۰ روزه به کشور نروژ ورود نماید. اقامت برای مدتی بیش از مدت تعیین شده منوط به شرایط خاصی است که در بخش بعد به آن خواهیم پرداخت و در صورتیکه فرد در موعد مقرر کشور نروژ را ترک نکند ناچار به رویارویی با عواقب ناخوشایندی همچون پرداخت جریمه و اخراج اجباری خواهد شد. این مقاله با همت و با تکیه بر اطلاعات علمی و تخصصی کارشناسان و مشاورین زبده موسسه ملک پور به رشته تحریر درآمده است و کپی برداری از نوشته های آن کاملاً غیر مجاز است.

مدت زمان در خواست ویزا - Time - وقت سفارت

مهاجرت به اروپا یا کانادا

ویزای توریستی نروژ و تمدید آن

در صورتیکه تمایل داشته باشید بیش از اعتبار ویزای توریستی خود در نروژ و یا منطقه شنگن اقامت داشته باشید، لازم است درخواست تمدید ویزا دهید. به علاوه، ورود و خروج مجدد به منطقه شنگن مستلزم ارائه درخواست برای یک ویزای جدید است. باید توجه داشت که در حالت عادی ویزای توریستی شنگن نهایتاً ۹۰ روزه صادر می شود و در حالت عادی امکان حضور بیش از بازه تعریف شده در منطقه شنگن نیست. تمدید ویزای توریستی نروژ تنها در موارد خاصی امکان پذیر است. به عنوان مثال، در مواردی که فرد شدیداً بیمار می شود و یا حادثه ای طبیعی رخ می دهد. در صورت موافقت با تمدید ویزا در موارد اضطراری لازم است هزینه رسیدگی به درخواست پرداخت شده و الزامات درست مانند دفعه اول ارائه درخواست برای اخذ ویزا رعایت شوند. این درخواست از جانب افرادی مورد قبول قرار می گیرد که بیش از ۹۰ روز در نروژ و یا منطقه شنگن اقامت نداشته باشند.

مهم تر از همه آنکه فرد متقاضی تمدید ویزای توریستی نروژ باید دلیل خاصی را مبنی بر اتفاقات پیش بینی نشده برای درخواست خود داشته باشد. رخ دادن تصادف، کنسل شدن پرواز، بیمار شدن یکی از اعضای نزدیک خانواده و به تعویق افتادن ملاقات کاری برخی از این دلایل به شمار می روند.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

ویزای تحصیلی نروژ
کار در نروژ و ویزای کاری نروژ

ویزای توریستی نروژ و وقت سفارت نروژ

افراد علاقه مند به دریافت ویزای توریستی نروژ لازم است حداقل ۱۵ روز پیش از سفر توریستی خود به نروژ درخواست خود را ارائه دهند. ثبت آنلاین اطلاعات پیش از تحویل مدارک ضروری از مراحل مهم در اخذ ویزای توریستی نروژ محسوب می شود. متقاضیان ملزمند برای تحویل مدارک طبق اصول اعلام شده به سفارت نروژ در ایران مراجعه کنند. پس از ارائه درخواست فرد این تقاضا عموماً در بازه ای ۱۵ روزه در سفارت مورد بررسی قرار می گیرد. گاهی برای تبعه برخی کشورها نیاز است از کشورهای دیگر حوزه شنگن استعلام گرفته شود و چنین پروسه ای گاهی ۸ روز به طول می انجامد. در هنگام مراجعه به سفارت باید تمامی مدارک تمام و کمال ارائه شوند. هزینه صدور ویزای توریستی نروژ ۶۰ یورو است و نیازی به پرداخت هزینه برای کودکان زیر ۶ سال نیست. گفتنی است هزینه تعیین شده برای کودکان ۶ تا ۱۲ ساله ۳۵ یورو است. نتیجه رسیدگی به درخواست اغلب از طریق ایمیل و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود. اطلاعات سفارت نروژ برای اطلاع دقیق تر شما سروران گرامی در جدول زیر قرار داده شده است:

جدول اطلاعات سفارت نروژ - آدرس سفارت نروژ در تهران - شماره تلفن و فاکس سفارت نروژ

ویزای توریستی نروژ و پروسه اقدام

متقاضیان اخذ ویزای توریستی نروژ لازم است حداقل ۱۵ روز پیش از برنامه ریزی برای سفر درخواست خود را ارائه دهند. در واقع، نهایتاً تا سه ماه قبل از سفر امکان ارسال درخواست وجود دارد. توصیه ما به شما عزیزان آن است که تا زمانی که ویزای شما صادر نشده بلیط خود را خریداری نکنید. پیش از ارائه مدارک مورد نیاز فرد ملزم است درخواست خود را به شکل آنلاین به ثبت برساند و هنگام ارائه مدارک از فرد اثر انگشت گرفته می شود. بسته به شرایط ممکن است از افراد خواسته شود تا هنگام انجام مصاحبه مدارک اضافه تری را نسبت به آنچه ذکر نمودیم ارائه نمایند. در ایران در اکثر موارد نتیجه درخواست شما ظرف ۲۰ روز پس از دریافت مدارک توسط سفارت ارائه خواهد شد و افرادی که قصد دارند از ایران برای اخذ ویزای توریستی نروژ اقدام کنند باید شهروند ایران باشند و یا در ایران اقامت قانونی داشته باشند.

 افراد در صورت احساس نیاز به ورود چند باره به نروژ باید به شکل مستند دلایل خود را ارائه دهند. فرد با دریافت ویزای چند بار ورود می تواند نهایتاً در مدت ۵ سال چند بار وارد نروژ شود. در چنین شرایطی، سفارت به دقت پرونده را ارزیابی خواهد کرد تا مشخص شود که نیاز واقعی برای ویزای چندین بار ورود وجود دارد یا خیر؟ افراد زیر واجد شرایط دریافت ویزای چند بار ورود هستند:

 • اعضای خانواده نزدیک شهروندان نروژی یا شهروندان خارجی با اجازه اقامت دائم در نروژ
 • دریانوردان، خلبانان
 • افرادی که در جلسات رسمی دولتی حضور دارند
 • مسافران مکرر که طی سال گذشته بیش از یک بار به منطقه شنگن سفر کرده اند و قصد دارند تا سال آینده چندین بار به نروژ سفر کنند.

ویزای توریستی نروژ با وثیقه یا بدون وثیقه

داشتن دعوتنامه از فردی آشنا در کشور نروژ تأثیر بسزایی در اخذ ویزای توریستی نروژ دارد و شانس فرد را برای دریافت این ویزا تا حد زیادی افزایش می دهد. در بسیاری موارد افراد چنین آشنایی را در نروژ ندارند تا دعوتنامه ای را برای آنها ارسال کند. در چنین شرایطی، برخی موسسات برای فرد متقاضی ویزای توریستی نروژ دعوتنامه صادر کرده و در ازای آن از فرد وثیقه دریافت می کنند. این وثیقه مبلغ ثابتی ندارد و در مورد آن بین فرد و موسسه توافقی صورت می پذیرد. در نهایت و پس از اینکه شخص به کشور مبدأ باز می­ گردد وثیقه به وی برگشت داده می شود. بنابراین، می توان گفت که این وثیقه تنها تضمینی است برای بازگشت فرد به کشور و کاربرد دیگری ندارد. این مقاله با تکیه بر دانش علمی و تخصصی مشاورین زبده موسسه ملک پور نگارش شده و کپی برداری از مطالب آن به هیچ وجه مجاز و قانونی نیست.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

پناهندگی در نروژ

ویزای توریستی نروژ و خدمات موسسه حقوقی ملک پور MIE

شاید بسیاری افراد تصور کنند که اخذ ویزای توریستی نروژ پروسه ساده ای ست که نیاز به کمک گرفتن از وکلای امر مهاجرت ندارد. با این حال، باید توجه داشت که پروسه اخذ ویزاهای توریستی پروسه ای پیچیده است که در صورت عدم رعایت الزامات و گوشزد آنها توسط متخصصین امر مهاجرت ممکن است به درستی طی نشود و فرد از دریافت ویزای توریستی نروژ باز بماند. موسسه MIE سال هاست که در حوزه مهاجرت به هموطنان عزیزمان خدمت رسانی کرده و با تکیه بر به روزترین اطلاعات تخصصی افراد را در اخذ انواع ویزا یاری نموده است. به علاوه، آنلاین بودن خدمات این موسسه به شما متقاضیان مهاجرت کمک می کند از هر جای ایران و جهان بتوانید دریافت کننده خدمات مهاجرتی به روز، تخصصی و علمی باشید. موسسه MIE صفر تا صد پروسه مهاجرت شما عزیزان را مدیریت می کند بدین طریق که در ابتدا به شکل تخصصی از خدمات مشاوره بهره مند می شوید و بعد یک تیم تخصصی و ماهر مدیریت پرونده شما را بر عهده می گیرد تا تمامی مدارک به موقع تحویل و کلیه الزامات به شکل تخصصی رعایت شوند.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای توریستی نروژ و ریجکتی

بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای توریستی نروژ به هنگام ریجکت ویزای خود می پرسند که چه چیزی موجب شده سفارت و یا کنسولگری ویزای آنها را ریجکت کند. در چنین مواردی قطعاً مسئله ای وجود داشته که افسر ویزا در مورد آن قانع نشده است. در بسیاری از موارد افراد به درستی متوجه دلیل ریجکت ویزای خود نمی شوند.

در بخش زیر به برخی دلایل ریجکت ویزای توریستی نروژ اشاره شده است:

 • توضیحات ناکافی درباره هدف و شرایط سفر و اقامت در نروژ:

گاهی اوقات افراد به درستی و به وضوح دلایل سفر توریستی خود به نروژ را ذکر نمی کنند.

 • انجام اعمال مجرمانه در گذشته و حال:

اقدامات مجرمانه فرد در گذشته و حال تأثیر بسزایی در صدور رأی توسط افسر ویزا دارند. در چنین مواردی ممکن است فرد تهدیدی برای امنیت داخلی و عمومی کشور و یا منافع عمومی در منطقه شنگن محسوب شود.

 •  ارائه اطلاعات و مدارک جعلی:

گاهی متقاضیان دریافت ویزای توریستی نروژ هویت و مدارک جعلی ارائه می دهند. این مسئله نه تنها موجب ریجکت ویزای آنها می شود عواقب ناخوشایند دیگری را نیز به دنبال دارد.

 • پاسپورت مخدوش:

در صورتیکه پاسپورت فرد مخدوش شده و دارای شرایط نامناسبی باشد به عنوان مثال صفحات آن جدا شده باشد دلیل محکمی برای ریجکت ویزای فرد وجود دارد.

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی نروژ تضمینی و با گارانتی

سوالی که اغلب ذهن متقاضیان دریافت ویزای توریستی نروژ را به خود مشغول می کند آن است که آیا اساساً چیزی به نام تضمین در پروسه دریافت ویزای توریستی نروژ وجود دارد یا خیر؟ شما سروران گرامی لازم است توجه داشته باشید که به دلیل متأثر بودن پروسه های مهاجرتی و به خصوص پروسه دریافت ویزاهای توریستی از فاکتورهای گوناگون به طور کلی نمی توان دریافت ویزای توریستی نروژ و دیگر پروسه های مهاجرتی را تضمین کرد و تنها مسئله ای که به فرد کمک شایانی می کند چینش صحیح مدارک و کمک گرفتن از وکلای مجرب و زبده حوزه مهاجرت است. در واقع، در صورتیکه فرد متقاضی با رهنمودهای تخصصی وکیل مهاجرت مدارک را به شکل صحیح ارائه دهد ریسک ویزای خود را تا حد زیادی کاهش می دهد و می تواند به نتیجه پروسه خود امیدوار باشد. کارشناسان موسسه ملک پور با سابقه درخشان در امر مهاجرت آماده کمک رسانی به شما سروران گرامی در زمینه اخذ ویزای توریستی نروژ و دیگر پروسه های مهاجرتی هستند. شما سروران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات جامع و تخصصی در حوزه اخذ ویزای توریستی نروژ و دیگر پروسه های مهاجرتی محصول راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه نمایید.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی نروژ و نکات مهم

افراد متقاضی اخذ ویزای توریستی نروژ لازم است مدارک خود را نهایتاً ۳ ماه پیش از سفر به نروژ به مرکز رسیدگی به درخواست های ویزا، سفارت و یا کنسولگری ارائه دهند. یکی از نکات مهم درباره ویزای شنگن آن است که اگر قصد ورود و خروج چند باره به منطقه شنگن را دارید باید این مسئله در فرم درخواست شما ذکر شود. در صورتیکه فرد قصد داشته باشد طی سفر خود از چند کشور در حوزه شنگن بازدید کند لازم است درخواست خود را به سفارت و یا کنسولگری کشوری که مقصد اصلی است ارائه دهد. از مسائل مهم دیگر آن است که فرد مجاز نیست با در دست داشتن ویزای توریستی نروژ در این کشور به کار مشغول شود. به علاوه، با استفاده از ویزای توریستی نروژ نمی توان برای مجوز اقامت در این کشور درخواست داد. از طرفی در مواقع تمایل به اقامت بیش از بازه زمانی تعیین شده در نروژ لازم است دلایل مجاب کننده ای ذکر شود و فرد نشان دهد در موقعیت غیر منتظره ای قرار گرفته است. مقاله ای با عنوان « پاسپورت نروژ » می تواند به شما تمامی راههای اخذ مهاجرت به نروژ ، اخذ اقامت دائم آن و نهایتا تابعیت و شهروندی نروژ را معرفی نماید.

اقامت نروژ
پرچم نروژ - مهاجرت به نروژ - ویزای نروژ - پاسپورت نروژ
ویزای توریستی نروژ و سخن پایانی

ویزای توریستی نروژ از جنبه های گوناگون در این مقاله مورد ارزیابی قرار گرفت. کشور نروژ با توجه به آب و هوای چهار فصل و جاذبه های توریستی فراوان همواره هدف سفر توریستی گردشگران بسیاری بوده است. طبیعت مسحور کننده نروژ که همزمان آب هوای معتدل و قطبی را به تصویر می کشد هر متقاضی اخذ ویزای توریستی نروژ را بیش از پیش ترغیب به سفر توریستی به نروژ می کند. در این نوشتار اخذ ویزای توریستی کشور نروژ از نقطه نظرات تحت بررسی علمی قرار گرفت. اگرچه نروژ مقصد جذابی برای گردشگران در سرتاسر دنیا و همچنین ایران محسوب می شود اخذ ویزای توریستی نروژ با ریسک هایی نیز مواجه است و همین مسئله ضرورت کمک گرفتن از وکلای زبده مهاجرت را آشکار می سازد. مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین موسسه ملک پور به شما کمک می کند راحت تر بتوانید پروسه اخذ ویزای توریستی نروژ را طی کنید. امکان ثبت نظرات در بخش دیدگاه (ثبت پرسش) نیز خدمتی دیگر از موسسه ملک پور برای شما عزیزان است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. زری گفته:

  سلام
  خواهرم اقامت نروژ رو داره و میخواد ک برام دعوتنامه بفرسته… ایا لازمه که من ضمانت نامه ای به سفارت خانه بدم؟ مثل سند مالکیت به نام خودم؟ اخه من هیچ سند مالکیتی ندارم.
  چه نوع ویزایی درخواست بدم که بتونم بعد رسیدن به اونجا درخواست پناهندگی هم بدم؟

  Rating: ۵
  پاسخ