ویزای توریستی نیوزلند و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی نیوزلند ، شرایط اخذ ویزای توریستی نیوزلند ، روش ها و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای گردشگری این کشور، در مقاله پیش رو به صورت کاملا دقیق و علمی مورد بررسی قرار گرفته است. هزینه ویزای توریستی نیوزلند چقدر است؟ وقت سفارت نیوزلند چگونه رزو می شود؟ مدارک لازم برای ویزای تویستی نیوزلند کدامند؟ آیا ادعای « ویزای توریستی نیوزلند تضمینی » ادعایی صادق است یا کذب؟ در این مقاله سعی بر آن است تا به همه سوالات تخصصی شما عزیزان در این خصوص پاسخ کامل و دقیقی داده شود. کشور نیوزلند با توجه به جاذبه های گردشگری فراوان به سرزمین ابرهای سفید مشهور است و از همین رو افراد زیادی را به سمت اخذ ویزای توریستی این کشور جذب می نماید. ویزای توریستی نیوزلند تنها به دلایل گردشگری و تفرج صادر نمی شود بلکه  برای مقاصد کوتاه مدت مثل شرکت در سمینارها، شرکت در دوره های تحصیلی زیر ۹۰ روز، ملاقات با دوستان و آشنایان نیز به کار می رود. شما عزیزان می توانید با مجموعه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) تماس حاصل فرمایید و در مورد روش های مهاجرتی به این کشور و راه های اخذ انواع ویزای نیوزلند از جمله اخذ ویزای توریستی نیوزلند اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید. هم چنین در صورت نیاز با رزرو وقت مشاوره تخصصی می توانید از طریق اسکایپ با مشاورین متخصص مجموعه ما مشاوره تخصصی داشته باشید و از همه جزئیات اطلاعات کامل به دست آورید. در این مقاله موضوعاتی با تحلیل دقیق تر برای شما کاربران گرامی مورد بررسی قرار می گیرد که در ادامه مشاهده می فرمایید:

ویزای توریستی نیوزلند
 • ویزای توریستی نیوزلند و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی نیوزلند و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی نیوزلند و مدت درخواست
 • ویزای توریستی نیوزلند و وقت سفارت
 • ویزای توریستی نیوزلند و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی نیوزلند و وثیقه
 • ویزای توریستی نیوزلند و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی نیوزلند و ریجکتی
 • ویزای توریستی نیوزلند و تضمین و گارانتی
 • ویزای توریستی نیوزلند و نکات مهم
 • ویزای توریستی نیوزلند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی نیوزلند و شرایط عمومی

نیوزیلند یا سرزمین ابرهای سفید، به راستی یکی از مناطق دیدنی روی زمین است. نیوزلند یک کشور جزیره ای کوچک با بیش از ۴٫۵ میلیون نفر جمعیت است که از دو سرزمین ( جزیره شمالی و جزیره جنوبی ) و تعدادی جزیره کوچک تر از جمله جزیره استوارت واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام تشکیل شده است. این دو جزیره اصلی بواسطه تنگه کوک از هم جدا می شوند.

نیوزلند کشوری واقع شده در جنوب استرالیا است. نیوزلند تقریباً در ۱٫۵۰۰ کیلومتری شرق استرالیا و در حدود ۱۰۰۰ کیلومتری جزایر اقیانوس آرام واقع شده است و به دلیل دوری نسبی و محصور بودن این کشور در آب، یکی از دور افتاده ترین کشورهایی است که می توان در آن، مستقر شد.

نیوزلند کشوری است با مناظر طبیعی جذاب، از رشته کوه های وسیع و آتشفشان گرفته تا سواحل سحر آمیز. این کشور سرزمینی زیبا، با جاذبه های طبیعی فراوان برای ماجراجویان و کسانی است که می خواهند از فرهنگ و مناظر بکر آن دیدن کنند و یا در فکر مهاجرت به نیوزلند می باشند. آب و هوا در نیوزلند عموما معتدل است اما شرایط آب و هوایی هر منطقه متفاوت از سایر مناطق است. سواحل غربی جزیره جنوبی بسیار مرطوب است در حالی که منطقه مکنزی در کانتربری نیمه خشک است و جزیره شمالی نیمه گرمسیری است.

نمودار آب و هوای کشور نیوزلند - میزان بارش و دمای هوای نیوزلند در ماههای مختلف سال

در صورتی که به دنبال آب و هوای خوبی هستید که خیلی گرم یا سرد نباشد، دسامبر زمان خوبی برای بازدید از نیوزیلند است. با این حال، اگر به دنبال آرامش هستید، دسامبر احتمالاً بهترین زمان برای بازدید از نیوزلند نیست. زیرا تعداد گردشگران افزایش چشمگیری می یابد.

واحد پول این کشور دلار نیوزلند می باشد و در سال ۲۰۱۹ به عنوان هشتمین کشور شاد جهان شناخته شده است. پایتخت این کشور ولینگتون اما بزرگترین شهر آن، شهر اوکلند است. کریستچرچ بزرگترین شهر در جزیره جنوبی است. زبان های رسمی در کشور نیوزلند، زبان انگلیسی ، Māori و نیوزلندی است. البته زبان انگلیسی هیچ گاه به عنوان زبان رسمی در نظر گرفته نشده است اما به دلیل استفاده گسترده از آن به عنوان یک زبان رسمی پیش فرض استفاده می شود. نیوزلند ویزاهای متفاوتی دارد که یکی از انواع ویزای نیوزلند، ویزای توریستی می باشد. در صورتی که با ویزای بازدید کننده به این کشور ورود پیدا می کنید، باید در طول اقامت، تمکن مالی کافی برای حمایت از خود و همه افراد تحت حمایت خود داشته باشید. با اخذ ویزای توریستی نیوزلند ، شانس این را خواهید داشت تا از مناظر، فرهنگ و آداب رسوم نیوزلند لذت ببرید. همچنین با اخذ ویزای توریستی نیوزلند می توانید از دوستان و خانواده خود دیدن نمائید و یا در نیوزیلند گشت و گذار کنید. همسر و فرزندان کمتر از ۱۹ سال نیز در برنامه ویزای فرد متقاضی اصلی قرار خواهند گرفت. پاسپورت نیوزلند در رتبه پنجم در جهان قرار گرفته است و همین امر نشان از اعتبار بالای پاسپورت این کشور دارد. با اخذ پاسپورت نیوزلند به ۱۱۴ کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر خواهید کرد. هم چنین برای ورود به ۵۳ کشور جهان ویزای فرودگاهی نیاز دارید و تنها برای ورود به ۳۱ کشور جهان نیاز به اخذ ویزا است.

اعتبار پاسپورت نیوزلند - قدرت و ارزش پاسپورت نیوزلند - آزادی سفر با پاسپورت نیوزلند

اگر قصد دارید به یک شهروند نیوزلندی تبدیل شود و از راههای اخذ اقامت دائم ، شهروندی و نهایتا تابعیت این کشور اطلاعی ندارید، ما در مقاله « پاسپورت نیوزلند » همه روشهای اخذ شهروندی این کشور را بررسی نموده ایم.

اقامت نیوزلند

معرفی جاذبه های گردشگری نیوزلند

در ادامه برخی از دیدنی های جذاب این کشور که بسیاری از افراد را متمایل به اخذ ویزای توریستی نیوزلند می کند برای شما کاربران گرامی آورده شده است:

 • Milford Sound

Milford Sound - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

بهترین راه برای دیدن  Milford Soundاز طریق قایق است. این منطقه آبشارهای خیره کننده ای دارد.

 • کیپ رینگا

کیپ رینگا - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

کیپ ریینگا درست در قسمت شمالی جزیره شمالی قرار دارد. اگرچه شمالی ترین نقطه در نیوزیلند نیست. پیاده روی به سمت فانوس دریایی نمادین کیپ رینگا منظره ای دیدنی از سواحل و فضای سبز اطراف آن را فراهم می کند.

 • شبه جزیره کورومدل

شبه جزیره کورومدل - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

شبه جزیره کورومدل منطقه ای مناسب برای تعطیلات تابستانی است که مورد علاقه مردم نیوزیلند است. مجموعه ای از شهرهای ساحلی زیبا ، اردوگاه ها، مناطق گشت و گذار و مناطق ماهیگیری است.

 • کوه تاراناکی

کوه تاراناکی - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

کوه تراناکی همچنین به نام کوه اگمونت معروف است که در ساحل غربی جزیره شمالی واقع شده است. شکل متقارن آن، شباهت کاملی به کوه فوجی ژاپن دارد. مسیرهای پیاده روی در اطراف پارک ملی اگمونت دسترسی به این قله باشکوه را فراهم می کند.

 • گوک هوکیتیکا

گوک هوکیتیکا - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

گوک هوکیتیکا یکی از مکان های شگفت انگیز واقع در منطقه ساحل غربی جزیره جنوبی است. پیاده روی ۳۳ کیلومتری (۲۰٫۵ مایل) در خارج از شهر هوکیتیکا شما را از آب های فیروزه ای درخشان محصور در جنگل های متراکم عبور می دهد.

 • وای او تپو

وای او تپو - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

 این منطقه مکانی خیره کننده است که بازدید کنندگان خود را با استخرهای گرم تحت تأثیر قرار داده است. استخرهای واقع در این منطقه به طور عجیب فعالیت های آتشفشانی قابل توجه منطقه را به نمایش می گذارند.

 • پارک ملی دریاچه نلسون

پارک ملی دریاچه نلسون - جاذبه های گردشگری نیوزلند - ویزای توریستی نیوزلند

این پارک ملی در انتهای فوقانی جزیره جنوبی واقع شده است که نقطه ی آغازین کوه های آلپ جنوبی را به نمایش می گذارد. در قلب پارک شما با دو دریاچه آلپ به نام های روتیتی و روتورا مواجه خواهید شد که با دره های بلند و جنگلی محصور شده است. دریاچه ها و پارک های اطراف آن مناطق بسیار مطلوب برای کمپینگ، ماهیگیری، پیاده روی و شنا هستند.

ویزای توریستی نیوزلند و مدارک مورد نیاز

برای اخذ ویزای توریستی نیوزلند مدارک بخصوصی مورد نیاز است که به صورت خلاصه مهم ترین آنها برای شما بزرگواران آورده شده است:

 • پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار در زمان ورود به نیوزلند و پاسپورت قدیمی، در صورت وجود
 • دو عکس با زمینه سفید
 • فرم های درخواست ویزا
 • نامه ای که هدف از بازدید را نشان می دهد.
 • برنامه سفر به همراه بلیط هواپیما
 • پرینت حساب بانکی ۶ ماه گذشته
 • متقاضیان باید نامه اشتغال به کار را به همراه دستمزد سه ماه گذشته و نامه مرخصی از سازمان را ارسال کنند

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

ویزای کار نیوزلند
ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای توریستی نیوزلند و مدت درخواست

شما با اخذ ویزای توریستی نیوزلند می توانید در یک دوره ۱۸ ماهه تا ۹ ماه به عنوان یک توریست در این کشور حضور داشته باشید و از مناظر زیبای آن دیدن نمایید. زمان درخواست این نوع ویزا در نیوزلند، در حال حاضر به طور متوسط ​​۳۰ روز به طول می انجامد. دوره ۱۸ ماهه در کشور نیوزلند، از آخرین روزی که در نیوزیلند حضور دارید به عقب محاسبه می شود. به طور مثال اگر آخرین روز حضور شما در نیوزلند ۱ دسامبر باشد، دوره ۱۸ ماهه شما از اول ژوئن سال قبل آغاز می شود. تمام مطالب علمی در این مقاله از سایت رسمی کشور نیوزلند آورده شده است و توسط تیم حقوقی ملک پور مورد تحلیل قرار گرفته است در نتیجه استفاده از مطالب آن غیر قانونی و غیر اخلاقی است.

ویزای توریستی نیوزلند و جدول مربوط به مدت درخواست

ویزای توریستی نیوزلند و تمدید

همان گونه که گفته شده، ویزای توریستی نیوزلند حداکثر برای ۹ ماه است البته این امکان وجود دارد تا برای ۳ ماه دیگر اقامت خود را تمدید نمایید و در نهایت می توانید اقامت خود را در طول یک دوره ۲۴ ماهه، از ۹ ماه به ۱۲ ماه افزایش دهید. در صورتی که :

 • برای تکمیل برنامه سفر خود به زمان بیشتری نیاز دارید.
 • به دلایلی خارج از کنترل خود امکان ترک کشور را ندارید.
 • برای اولین بار درخواست ویزا داده اید.

در صورتی که درخواست تمدید ویزای توریستی نیوزلند برای سه ماه دیگر را داده اید، باید ثابت نمایید که از لحاظ مالی شرایط مساعدی دارید و در طول مدت اقامت خود در این کشور، مشغول به کار نبوده اید، تحصیل نکرده اید. اگر اخیراً به طور کلی ۱۲ ماه در نیوزیلند حضور داشته اید، باید ۱۲ ماه در خارج از نیوزلند بمانید تا بتوانید مجددا ویزای توریستی دیگری درخواست کنید.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

ویزای توریستی نیوزلند و وقت سفارت

نیوزلند جز کشورهایی می باشد که در ایران سفارت دارد و شما برای اخذ هر نوع ویزا می توانید به این سفارتخانه مراجعه فرمایید:

جدول آدرس و اطلاعات تماس سفارت نیوزلند در تهران

ویزای توریستی نیوزلند و پروسه اقدام

در صورتی که قصد ورود به کشور نیوزلند را دارید، در ابتدا باید ویزای توریستی نیوزلند را اخذ نمایید. پروسه اقدام به شرح زیر است:

 • همه مدارک را به سفارت نیوزلند ارسال کنید.
 • هزینه های ویزای توریستی نیوزلند را به طور کامل پرداخت نمایید.
 • هیچ جلسه مصاحبه سفارت برای بررسی و تأیید اسناد ارائه شده توسط متقاضیان وجود نخواهد داشت.
 • تمام اسناد توسط مقامات مهاجرت نیوزلند تأیید می شوند و سپس برای ویزا پردازش می شود.
 • در صورت حمایت مالی توسط هر کدام از بستگان خود، تمام اسناد و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید تا اثبات نمایید که تمام هزینه های شما توسط آنها پرداخت می شود.
نمونه استیکر ویزای توریستی نیوزلند

ویزای توریستی نیوزلند و وثیقه

یکی از نکات اساسی در اخذ ویزای توریستی نیوزلند ارائه دعوت نامه به سفارت این کشور است. دعوت نامه باید معتبر و توسط فردی صادر شده باشد که به صورت قانونی در نیوزلند اقامت دارد. حال بسیاری از افراد که قصد سفر به کشورهای مختلف را دارند، این امکان برای آنها فراهم نیست تا از سوی اقوام و یا آشنایان شان در آن کشور دعوت نامه دریافت نمایند. به همین دلیل برخی از موسسات مهاجرتی یا آژانس های مسافرتی در ازای دریافت مبلغی به عنوان وثیقه برای شما از کشور نیوزلند دعوت نامه معتبر صادر می نمایند تا بوسیله آن شانس اخذ ویزای خود را بالا ببرید و در نهایت پس از بازگشت به کشور، مبلغ اخذ شده به طور کامل به شما بازگرداننده می شود.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

ویزای توریستی نیوزلند و خدمات مؤسسه MIE

در صورتی که درباره موضوع ویزای توریستی نیوزلند و یا هر کدام از کشورهایی که قصد ورود به آن را دارید،  نیاز به اطلاعات تکمیلی داشتید، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. شما عزیزان با اخذ مشاوره رایگان از تیم حقوقی موسسه ملک پور می توانید در سطح ابتدایی اطلاعات کسب نمایید و سپس در صورتی که شرایط شما برای اقدام مساعد باشد، می توانید با اخذ مشاوره تخصصی از طریق مشاورین ارشد با تجربه در زمینه مهاجرت، از همه جزئیات با خبر شوید. بسیاری از افراد در مورد روش های مهاجرتی سوال های بسیاری دارند و برای انتخاب روشی مناسب با شرایط خود در تردید هستند. موسسه حقوقی ملک پور با تهیه ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت، همه روش های مهاجرتی در مورد همه کشورها را با تدریس استاد ملک پور ارائه داده است. جهت تهیه این ویدئو می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید تا خود به این توانایی برسید که مسیر مناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید. موسسه حقوقی ملک پور برخی از ویزاها و مصاحبه های موکلین را به روی سایت خود قرارداده است تا با مشاهده آنها، اطمینان خاطر بیشتری کسب نمایید و با موسسه ما آشنایی بیشتری داشته باشید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

ویزای توریستی نیوزلند و ریجکتی

ویزای توریستی نیوزلند به دلایل مختلفی ممکن است رد یا به اصطلاح ریجکت شود. از جمله مهم ترین آن دلایل می توان به ارائه مدارک ناقص اشاره نمود. به طور مثال می توان به عدم اعتبار پاسپورت، دعوت نامه و یا بیمه مسافرتی اشاره کرد. هم چنین در صورتی که شرایط شما در زمان اخذ ویزا تفاوت کرده باشد و یا نتوانید تمکن مالی کافی به سفارت نشان دهید، ویزای شما ریجکت خواهد شد. مهم ترین نکته در اخذ ویزای توریستی عدم توجیه آفیسر ویزا نسبت به هدف از سفر می باشد. متقاضیان اخذ ویزای توریستی باید با نشان دادن علقه نسبت به کشور خود، آفیسر ویزا را توجیه نمایند که به کشور خود باز می گردند. به طور مثال نامه اشتغال به کار و یا اشتغال به تحصیل در کشور می تواند قابل توجیه باشد و یا در صورتی که در حین سفر یکی از اعضای خانواده همراه شما نباشد.

ریجکتی ویزا - ٰVisa Application Denied

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی نیوزلند و تضمین و گارانتی

هیچ موسسه یا وکیل مهاجرتی نمی تواند در مورد اخذ هر نوع ویزا از جمله ویزای توریستی نیوزلند هیچ گونه تضمین و گارانتی به شما دهد. از آنجایی که اخذ ویزا به عوامل مختلفی چون نظر شخصی آفیسر ویزا و یا عوامل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و روابط بین دو کشور بستگی دارد، نمی توان وعده ویزایی را داد که اخذ آن در اختیار هیچ موسسه ای نیست. بسیاری از موسسات با وعده های دروغین با هدف جذب مشتری به شما پیشنهاد اخذ ویزاها  یا ویزای توریستی نیوزلند با تضمین ۱۰۰ درصد می دهند، در حالی که تنها با استفاده از مشورت های وکلای با تجربه بین المللی می توان شانس اخذ ویزا را بالا برد. موسسه حقوقی ملک پور با سالها تجربه در پروسه مهاجرت در صورت عقد قرارداد و رد شدن ویزای شما هیچ هزینه ای از این بابت از شما اخذ نمی نماید و این خود بهترین راه برای کاهش ریسک مهاجرت می باشد.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزای توریستی نیوزلند و نکات مهم

برخی از نکات در باب اخذ ویزای توریستی نیوزلند برای شما آورده شده است:

 • داشتن دعوت نامه از افرادی که مقیم کشور نیوزلند می باشند، تاثیر فراوانی در شانس اخذ ویزای توریستی شما خواهد داشت.
 • ویزای توریستی نیوزلند قابل تبدیل به ویزاهای بلند مدت نیست.
 • با اخذ ویزای توریستی کشور نیوزلند اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت.
 • در صورتی که در طول سفر به این کشور قصد خروج از نیوزلند و ورود مجدد را دارید، برای بازگشت به این کشور باید ویزای چند بار ورود داشته باشید.

نکات مهم

پرچم نیوزلند - مهاجرت به نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند

ویزای توریستی نیوزلند و سخن پایانی

ویزای توریستی نیوزلند ، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای گردشگری نیوزلند، مدت درخواست ویزای توریستی نیوزلند ، پروسه ی اخذ ویزا و عوامل ریجکتی ویزا، در این مقاله با جزئیات کامل توسط تیم حقوقی موسسه حقوقی ملک پور مورد ارزیابی قرار گرفته است. راه های مهاجرتی متفاوتی در کشور نیوزلند وجود دارد که می توان به روش هایی چون کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی اشاره کرد. کشور نیوزلند به دلیل مناظر زیبا و بکر در میان کشورهای جهان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و تعداد زیادی از افراد قصد اخذ ویزای توریستی نیوزلند را دارند؛ از همین رو موسسه حقوقی ملک پور بر آن شده است تا اطلاعات تکمیلی در مورد این کشور را توسط مشاوران حقوقی تلفنی در اختیار شما قرار دهد. تنها کافی است با تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور با مشاورین حقوقی ارتباط برقرار کرده و به صورت رایگان اطلاعات را دریافت نمایید. هم چنین در صورتی که شرایط لازم برای اقدام را داشته باشید، این امکان را خواهید داشت تا یک وقت مشاوره تخصصی رزرو نمایید تا با مشاورین تخصصی از طریق اسکایپ تصویری صحبت نمایید و با توجه به شرایط خود بهترین راه های مهاجرتی را ارزیابی نمایید. جالب است بدانید که شما عزیزان می توانید با طرح سوالات خود در قسمت دیدگاه و بخش پرسش و پاسخ سایت، پاسخی جامع و کامل از موسسه در مورد ویزای توریستی نیوزلند و یا هر یک از کشورهای دیگر، در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمائید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ