ویزای توریستی یونان و بررسی آن

ویزای توریستی یونان
 • ویزای توریستی يونان (کلیات) و شرايط عمومي
 • ویزای توریستی يونان (تضمینی و با گارانتی)
 • ویزای توریستی يونان و ریجکتی
 • ویزای توریستی يونان ( با وثیقه یا بدون وثیقه )
 • ویزای توریستی يونان و مدت درخواست
 • ویزای توریستی يونان و تمدید آن
 • ویزای توریستی يونان و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی يونان و وقت سفارت يونان
 • ویزای توریستی يونان و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی يونان و هزینه های آن
 • ویزای توریستی يونان بدون تضمین و تفاوت آن با تضمینی
 • ویزای توریستی يونان و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی يونان و نکات مهم

ويزاي توريستي يونان و مقدمه اي بر آن

ويزاي توريستي يونان ، شرایط اخذ ویزای توریستی يونان و پروسه اخذ آن در این نوشتار مورد بررسی و تحليل علمي قرار خواهد گرفت. ویزای توریستی يونان از جهات بسیاری قابل بحث خواهد بود که به صورت ساده و خلاصه اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن ، خدمت شما سروران ارائه مي گردد . کشور يونان  از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در جهان محسوب می‌شود .اماكن جذاب یونان مانند موزه‌های دوران باستان، بیزانس، سایت‌های باستان‌شناسی و… از دیرباز تاکنون مورد توجه علاقمند به تاريخ و فرهنگ و تمدن در سراسر جهان بوده‌اند.  هزينه سفر به يونان به نسبت ديگر كشورهاي اروپا بسيار كمتر است و گردشگران از سراسر دنیا جهت الذت بردن از سواحل آفتابی و تماشاي اماكن معروف و تاريخي، به یونان سفر مي كنند.

 • شرایط اخذ ویزای توریستی یونان به چه صورت است؟
 • ایا با اخذ ویزای توریستی یونان می توان به به سایر کشورهای اروپایی سفر کرد؟
 • برای اخذ ویزای توریستی یونان به چه مدارکی نیاز داریم؟
 • مدت زمان اقامت در یونان با ویزای توریستی به چه مقدار است؟

امید است این مقاله که توسط كارشناسان و متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است بتواند تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما سروران گرامي را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب ویزای توریستی  كشور يونان خدمت شما بزرگوارن ارائه نمايد . در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور ، همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش ، تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

در ادامه جهت كسب اطلاعات مكفي در باب ويزاي توريستي كشور  يونان مطالب ذيل را مطالعه فرماييد:

مهاجرت به یونان

ویزای توریستی يونان (کلیات) و شرايط عمومي

 ويزاي توريستي يونان و بصورت كلي سفر به يونان طرفداران بسياري دارد. دليل وجود اين طرفداران جاذبه هاي فراوان كشور يونان مي باشد كه متقاضيان اقدام به اخذ ويزاي توريستي يونان و اخذ ويزاي شنگن مي نمايند در صورتي كه اطلاعات كافي در اين باب ندارند و از روند درست اخذ ويزاي توريستي يونان و شنگن آگاهي لازم را ندارند كه در اكثر مواقع به دليل اطلاعات اشتباهي كه از منابع نادرست اخذ مي نمايند منجر به ريجكتي مي گردد. به دليل نبود اطلاعات كافي در زمينه ويزاي توريستي يونان تلاش نموديم با تهيه اين نوشتار شما سروران را از شرايط و راههاي مناسب جهت اخذ ويزاي توريستي يونان و شنگن آگاه سازيم. جهت سفر به يونان شخص متقاضي نياز به اخذ ويزاي توريستي معتبر كه همان ويزاي شنگن مي باشد نياز دارد. ويزاي شنگن به متقاضي اجازه سفر به كشور يونان  و همچنين ديگر كشورهاي عضو پيمان شنگن را مي دهد.از جمله مهمترين ويزاهاي توريستي، ويزاهاي گردشگري مي باشد چرا كه به دلايل نامعلوم بودن هدف از سفر ريجك مي شود. كشور يونان از پرطرفدارترين كشورهاي اروپا به منظور سفر تفريحي است كه داراي سهم قابل توجهي از توريستهايي است كه از ديگر همه نقاط جهان اروپا و كشورهاي اروپايي را به جهت تفريح انتخاب مي نمايند.  ، در سال ۱۹۹۵، دولت بلژیک قرارداد شنگن را امضا نمود و به منطقه آزاد مرزی اروپا پیوست، امروزه ورود کوتاه مدت به بلژیک نیز امکان سفر به سایر کشورهای عضو شنگن را فراهم می کند که سهم بزرگی از اروپا را شامل می شود، در سال ۲۰۱۷ كشور يونان ميزبان حدود٤,٧٩٧,٣٩٦ نفر بوده است كه نسب به سال ٢٠١٦ با روند رو به رشدي همران بوده است و اين مطلب به دليل وجود هتل ها،اماكن تفريحي و شرايط مناسبي است كه دولت يونان، رشد صنعت گردشگري را در دستور كار خود قرار داده است.

ویزای توریستی یونان

ویزای توریستی يونان و اخذ آن (تضمینی و با گارانتی)

ویزای توریستی يونان را نمی توان به صورت تضمینی اخذ کرد. زیرا ویزای یونان ویزایی نیست که به آسانی بتوان آن را اخذ نمود ،همچنين در امور بین الملل هیچگاه نمی توان بصورت دقيق اظهار نمود كه شانس اخذ ويزا صد در صد است.

موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ١٥ سال فعاليت در زمينه مهاجرت راهکارهايي را جهت اخذ ويزاي توريستي يونان دارد که درصورت وجود شرايط مورد نياز جهت اخذ ويزاي توريستي كشور يونان مانند در اختيار داشتن پاسپورتي قوی به معني سفرهاي بسيار(ترجيحاً شنگن) و نشان دادن علقه و تمكن مالي موسسه حقوقي ملك پورشما سروران را در اين امر كمك نموده و در صورت عدم اخذ ويزا هزينه اي در باب اين  دريافت ننمايد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد.

ویزای توریستی يونان و دلایل ریجکتی

متقاضيان اخذ ویزای توریستی يونان به اين مطلب توجه نمايند در صورت عدم وجود اطلاعات درست از مدارك مورد نياز جهت ويزاي توريستي يونان احتمال اينكه با ريجكتي روبرو گردند بسيار بالا خواهد بود. همانطور كه حدود ١٧.٤٪؜ درصد از متقاضيان اين امر با ريجكتي روبرو شده اند. حال بعد از ريجكت شدن اين سوال پيش مي آيد كه مي توان براي دريافت ويزاي توريستي بلژيك اقدام نمود ؟ يكي از اهداف ویزای توریستی بازدید و گردشگری در يونان و کشورهای عضو شنگن است ، در صورتی که آفیسر نسبت به هدف شخص مشكوك گردد و احتمال دهد که متقاضی برای اهداف دیگر مانند ( پیداکردن شغل یا پناهندگی ) قصد ورود دارد از ورود متقاضی جلوگیری می کند، چیدمان مدارک ، مصاحبه باید به صورتي  باشد که هدف شخص فقط گردشگری بوده و در موعد مقرر کشور يونان را ترك مي نمايد.

در صورت رد درخواست ويزاي توريستي يونان و يا به عبارتي ريجكت شدن امكان درخواست دوباره امكان پذير است و صادقانه مي توان گفت جوابي دريافت نخواهد شد. اگر متقاضي در گذشته به منظور اخذ ويزاي توريستي يونان اقدام نموده و ريجك شده باشد مي توان جهت اقدام دوباره و افزايش شانس قبولي با موسسه حقوقي ملك پور تماس حاصل فرماييد و با اخذ مشاوره مناسب و كسب اطلاعات صحيح و دقيق از طرف كارشناسان مجرب به اين مهم اقدام نماييد.

از عمده دلایل ریجکتی ویزا عبارتند از:

 • سوابق کیفری شخص متقاضي در گذشته و یا حال
 • عدم ارائه توضيحات مناسب به منظور هدف از سفر و شرايط اقامت
 • پاسپورت آسیب دیده ( پاسپورت در شرایط خوبی نگهداری نشده است)
 • پاسپورت نامعتبر
 • ارائه اسناد غير معتبر
 • نبود تمكن مالي
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم ارائه مدارک اقامتی

ویزای توریستی يونان ( با وثیقه یا بدون وثیقه )

به ویزای توریستی يونان بدون وثيقه نيز  مي توان دست يافت. در صورتي كه شخص متقاضي اخذ ويزاي توريستي يونان دعوت نامه معتبر داشته باشد و برای اولین بار قصد ورود به اتحادیه اروپا را داشته باشد در صورتي كه دعوتنامه خود را ارائه دهد مي تواند براي اخذ ويزاي توريستي يونان شانس خود را امتحان كند،اما بهتر است از برخي از موسسات حقوقي معتبر كه با دريافت وثيقه براي متقاضيان دعوتنامه معتبر اخذ مي نمايند كمك گرفت. لازم به ذكر است اين موسسات حقوقي معتبر جهت اقدام به ارائه دعوتنامه براي متقاضيان از آنها مبلغي را به عنوان امانت و وجه ضمانت دريافت مي نمايند كه كاملا توافقي خواهد بود.اين اقدامات به جهت افزايش شانس متقاضيان جهت اخذ ويزاي توريستي يونان خواهد بود.برای کسب اطلاعات بيشتر در زمينه چگونگي اخذ ويزاي توريستي يونان با موسسه حقوقي ملك پور تماس حاصل فرماييد و اطلاعات كامل و دقيقي را دريافت نماييد.

ویزای توریستی یونان

ویزای توریستی يونان و مدت درخواست

ویزای توریستی يونان تايپ C است.اين نوع ويزا یک ویزای کوتاه مدت است كه مدت آن كمتر از ٩٠ روز مي باشد.شخص متقاضي با  دریافت اين ويزا كه معمولا زماني كه براي اولين باراخذ مي گردد كمتر از ٩٠ روز مي باشد مي تواند به ساير كشورهاي عضور شنگن سفر داشته باشد و به گردش و تفريح بپردازد.

عمولا در ١٥ روز كاري به درخواست ویزای توریستی يونان  رسیدگی مي شود اما احتمال اينكه اين ١٥ روز به ٣٠ روز كاري افزايش يابد به دليل تعداد فراوان پرونده هاي متقاضيان و يا حساسيت زياد روي پرونده شخص مذكور و همچنين افزايش اين زمان به ٦٠ روز به دليل مشورت سفارت يونان با سفارت ديگر كشورهاي عضو شنگن.

ویزای توریستی يونان و تمدید آن

ویزای توریستی يونان را میتوان مجدداً تمديد نمود. به این منظور متقاضي بايد با ادله منقطي و قانوني ارائه نمايد و تمامي مدارک مورد نیاز به جهت این امر ارائه گردد. مدارک مورد نياز عبارتند از درخواست تمدید مجدد، گواهی توانایی مالی متقاضي به جهت طي نمودن مدت زمان باقيمانده اقامت در يونان و مدارک مستندي جهت اثبات دلايل متقاضي برای تمدید مجدد است. از جمله دلايلي كه مي توان به آنها استناد نمود عبارتند از: اتفاق ناگهانی پیش آمده یک ازدواج غیرقابل پیش بینی، مرگ ناگهانی یکی از اعضای خانواده و یا نیاز به ادامه درمان بيماري متقاضي، شرایط اضطراری مانند عدم ارتباط با فرودگاه کشور مبدأ، اتفاقات پیش بینی نشده جوی مانند زلزله، سیل و …  می توان برای تمدید ویزای توریستی يونان درخواست ارائه نمود. لازم به ذکر است،ارائه درخواست تمدید حداقل ۱ هفته قبل از اتمام زمان ویزای قبلی  و همچنين ارائه مدارک الزاميست.

ویزای توریستی يونان و تمدید آن

ويزاي توريستي يونان و خدمات موسسه MIE

ویزای توریستی يونان را می توانید از طريق موسسه MIE اخذ نماييد. این موسسه در زمینه ویزاهای توریستی کشورهای مختلف اقداماتی دارد اما در ابتدا بايد شرايط شما به صورت كامل مورد بررسي قرار گيرد و شانس متقاضي براي دريافت ويزاي توريستي يونان  و همچنين موفقيت متقاضي در اخذ آن ارزيابي گردد .در صورتی که شانس دریافت ویزای توریستی يونان براي متقاضي اين امر بالا بود به متقاضي در كليه اقدامات مورد نياز و همچنين در روند انجام پروسه متقاضي ويزاي توريستس يونان را همراهي مي نمايند.در صورتي كه متقاضي شانسي در اخذ ويزاي توريستي نداشته باشد و يا حتي درصد شانس پايين باشد موسسه MIE كاملا صادقانه درصد ريسك را اظهار مي دارد و تلاش مي نمايد در از ديگر راهها شما را به مقصود و مطلوب مورد نظرتان برساند.از دیگر خدمات موسسه MIE مي توان به اين امر اشاره نمود كه در صورتي كه متقاضي در زمينه اخذ ويزاي توريستي يونان داراي شانس بالايي باشد و از تمامي شرايط مورد نياز برخوردار باشد موسسه MIE قبول می کند که اگر ویزای شخص متقاضي رد شد، هزینه ویزا به متقاضي عودت داده مي شود.

ویزای توریستی يونان و وقت سفارت يونان

جهت دریافت ویزای توریستی يونان گردآوري  تمامی مدارک مورد نیاز الزامي است.متقاضی  ويزاي توريستي يونان بايد حداقل سه ماه قبل از تاریخ سفر به يونان مدارك را آماده نموده باشد و در مرحله بعد برای ملاقات حضوری و مصاحبه، به مرکز درخواست ویزای توریستی درخواست نوبت مصاحبه نمايد، درخواست وقت سفارت يونان به صورت آنلاين بايد اخذ گردد.

سايت سفارت يونان به جهت دريافت نوبت

درخواست خود را به آدرس پست الكرونيك سفارت يونان ایمیل گردد.

پست الكترونيك سفارت يونان

سپس تاییدیه وقت ملاقات حضوری به متقاضي  ایمیل می گردد،شما سروران مي توانيد به جهت اخذ وقت سفارت برای ویزای توریستي يونان با موسسه موسسه حقوقی ملک پورتماس حاصل فرماييد و مشاوره تخصصی و رایگان به دريافت نماييد.

آدرس سفارت يونان در ایران : شهر تهران، خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، پلاک ٤٣

ساعات كاري همه روزه به جز جمعه و شنبه

تلفن:۲۲۰۵۶۷۸۴ (۰۲۱)

۲۲۰۵۰۵۳۳ (۰۲۱)

ویزای توریستی یونان و پروسه اقدام

ویزای توریستی یونان به جهت سفرهای تفریحی کوتاه مدت مي باشد.مدت اعتبار ویزای توریستی به تصمیم سفارت و درخواست متقاضي بستگي دارد. پس از صدور ویزا سفارت برچسب ویزا را در پاسپورت متقاضي مي چسباند. این برچسب كليه اطلاعات اصلی ویزا مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توان با آن سفر نمود را شامل مي شود.

در مرحله اول به منظور ارائه  درخواست ویزای هر کشوری، پر کردن فرم تقاضای ویزا الزامي است. این فرم را می‌توان به صورت حضوری از بخش ویزای سفارت یونان دریافت کرد. فرم تکمیل شده به انضمام سایر مدارک مورد نياز را بايد به سفارت برد و  وقت مصاحبه را نیز به صورت حضوری دريافت نمود . در تاریخی که به عنوان وقت مصاحبه و تحویل مدارک برای متقاضي تعيين گرديده، بايد در محل سفارت به جهت مصاحبه و ارائه مدارك حاضر بود.

قبول درخواست ويزاي شخص متقاضي از طرف سفارت بستگی به مجموعه‌ای از عوامل از جمله مدارک و مصاحبه حضوری شخص متقاضي در سفارت دارد.

ویزای توریستی یونان ، به اشخاصي تعلق می‌گیرد که  به منظور گردش و افريح و به مدت كوتاه قصد اقامت در اين كشور را دارند.كشور يونان عضو اتحاديه شنگن است و از اين رو به منظور سفر به يونان بايد ويزا شنگن اخذ نمود. جهت دریافت ویزای شنگن حضور شخص متقاضی در تاریخ تعیین شده از طرف سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه الزامی است.  تعيين وقت مصاحبه تنها به صورت تلفنی امكانپذير است.

به جهت اخذ ويزاي آگاهي از اطلاعات ذيل خالي از لطف نخواهد بود:

ويزاي شنگن چهار نوع مي باشد و هر نوع با توجه به ماهيت و مدت زمان مورد استفاده قرار مي گيرد و متقاضيان خاص خود را دارا مي باشد:

 • ویزای نوع A : ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
 • ویزای نوع B : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند
 • ويزاي نوع : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند
 • ویزای نوع D : ویزای بلند مدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.  اگرمتقاضي تمايل داشته باشد، بیش از ۹۰ روز در محدوده شنگن بماند، دیگر نیازی به ویزای شنگن نيست و باید درخواست اقامت دهد و از طریق سفارت پیگیر مراحل اقامتی خود باشد، درضمن اگر از ۹۰ روز اقامت خود در محدوده شنگن استفاده کند، باید حتما ۳ ماه خارج از شنگن بماند تا بتواند مجددا ویزای شنگن دریافت نمايد. البته در صورت داشتن دلایل ویژه می تواند برای حداکثر یکسال هم ویزای شنگن دریافت کند.

داشتن ویزای شنگن لزوما به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن نیست و در صورتي كه شخص متقاضي ویزای شنگن خود را از یونان گرفته باشد ولی از كشور ديگري وارد شنگن گردد مقامات مرزی شنگن دركشور مقصد می توانند به دلایلی کاملا قانونی به متقاضي اجازه ورود ندهد و او را به کشوری در خارج از شنگن اخراج کند. مسافر ورودی به شنگن باید همیشه خود را آماده سوالات احتمالی از جمله هدف از سفر، آدرس محل اقامت و مدارکی دال بر توانایی پرداخت هزینه های اقامت نماید.

ویزای توریستی یونان

ویزای توریستی يونان و هزینه های آن

بررسی ابتدايي مدارک جهت صدور ویزاي توريستي يونان عمدتاً دو هفته طول می‌کشد. در این مدت گذرنامه شخص متقاضي پیش سفارت باقی می‌ماند. سفارت پس از دریافت مدارک به شخص متقاضي رسیدي ارائه من نمايد كه در اين رسيد تاريخ و زمان مراجعه به منظور دريافت نتيجه ذكر گرديد است.در هنگام مراجعه مجدد لازم است که این رسید را همراه داشته باشید.هزينه ویزای توريستي  یونان ۶۰ یورو مي باشد که زمان ارائه‌ مدارک به صورت نقد به سفارت يونان بايد پرداخت شود . این هزينه به منظور بررسي پرونده متقاضي مي باشدكه به هيچ عنوان عودت داده نمي شود. مدت اعتبار ويزاي توريستي يونان ٩٠ روز است.به انضمام هزینه‌ی صدور ویزاي تويستي يونان پرداخت ۲۷ یورو به جهت ارائه خدمات الزامي است.لازم به ذكر است هزينه صدور ويزاي توريستي يونان در سفارت و به صورت ريالي پرداخت مي گردد.

ویزای توریستی يونان بدون تضمین و تفاوت آن با تضمینی

ويزاي توريستي يونان در بسياري از موارد با جيدمان نادرست مدارك ريجكت مي شود و به همين دليل بسیاری از متقاضیاني كه خواستاراخذ ویزای توریستی يونان به صورت تضمین هستند، چنين مطلبي با وجود شرايط بين المللي ناپايدار حال حاضر امريست نشدني چرا كه قوانين بين المللي هر روز در حال تغيير است و كارشناسان موسسه حقوقي ملك پور در ابتدا با ارزيابي دقيق شرايط متقاضي  ميزان ريسك پرونده متقاضي را عرض نموده تا متقاضي با ديدي روشن و آگاهي كامل تصميم خود را در اين امر اتخاذ نمايد.

براساس قوانین حقوقی تضمين در پرونده های مهاجرتی که نظر سفارت و آفیيسر ويزا بسيار حائز اهميت است،بسيار غير منطقي خواهد بود به هیچ عنوان در پرونده های مهاجرت و ویزای توریستی تضمیني وجود ندارد و تنها با به كارگيري وكيل مهاجرتي مجرب و نشان دادن علقه مادی و معنوی قوی در کشورمبدأ شخص متقاضي می تواند شانس ویزای توریستی خود را افزايش دهد . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش می تواند شما را در زمینه اخذ انواع ويزاها ياري نمايد.

ویزای توریستی يونان و مدارک مورد نیاز

ويزاي توريستي يونان و مدارك مورد نياز براي اخذ آن از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد.به صورت كلي به منظور اخذ هر ويزايي چگونگي چيدمان مدارك از اهم موارد محسوب مي گردد.در اكثريت مواقع چيدمان مدارك و نادرستي نحوه جمعآوري مدارك موجب ريجكتي مي گردد،پس توجه نماييد كه يا در اين رابطه بسيار مطالعه نماييد و يا از متخصصين اين امر كمك بگيريد.

مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزاي توريستي يونان عبارتند از:

١)پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار  بعد از بايان سفر و حداقل دو صفحه خالي

٢) کپی صفحه ا پاسپورت

٣) شناسنامه و ترجمه آن به زبان انگلیسی

٤) ٢ قطعه عکس رنگی جدید٤ در٦

نمونه عكس به منظور اخذ ويزاي شنگن:

ویزای توریستی يونان و مدارک مورد نیاز

٥) بلیط رفت و برگشت

٦)رزرو هتل برای كل مدت اقامت

٧)دعوت‌نامه‌ی رسمی: اگر سفركاري به يونان داريد به طور مثال سمينار و يا حضور در نمايشگاه، بايد براي شما دعوتنامه ارسال گردد

٨) گواهی اشتغال به کار و اشتغال به تحصیل

٩)سوابق بیمه‌

١٠) گواهی تمکن مالی و گردش حساب سه ماه آخر حساب به زبان انگلیسی و فارسی با مهر و امضای بانک

١١) بیمه مسافرتی با حداقل تعهد ۳۰ هزار یورو

١٢) رضایت‌نامه‌ی محضری برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی پدر سفر می‌کنند و خانم‌های متاهلی که تنها هستند.

١٣) تکمیل نمودن فرم درخواست ویزای توریستی به صورت آنلاین

آثار باستانی یونان

ویزای توریستی يونان و نکات مهم

به جهت اخذ ويزاي توريستي يونان بايد به  تمامي نكات و احتمالات توجه خاص داشت در ادامه نكات مهم در اين باب را مطالعه مي نماييد:

 • به منظور اخذ وقت سفارت باید به سایت سفارت یونان مراجعه نماييد. در این صفحه تقویمی به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید وقت خود را انتخاب نماييد. (در صورتی که وقتی پیدا نکردید از Stationهای ۲ یا ۳ استفاده کنید تا وقت خالی پیدا کنید).
 • بعد از وارد کردن مشخصات در وب‌سایت، ایمیلی از طرف سفارت که حاوی تاریخ مصاحبه و تایید آن است برای شما فرستاده می‌شود.
 • وب‌سایت سفارت یونان فقط از داخل ایران قابليت دسترسي را دارا مي باشد.
 • از ۳ ماه قبل از زمان سفر مي توانيد به جهت اخذ ويزا اقدام نماييد. حداقل زمان برای بررسی مدارک و صدور ویزا ۲ هفته مي باشد كه امكان افزايش اين زمان وجود دارد.
 • حضور شخص متقاضی در سفارت يونان به جهت مصاحبه الزامی است.
 • با اينكه گفته مي شود مدت زمان صدور ویزا ۲ هفته است اما گاهی اوقات به یک ماه هم می‌رسد.
 • در وب‌سایت سفارت يونان اين اخطار موجود است که اگر ویزای توریستی یونان را اخذ نموده و ورود یا خروج‌ از کشور دیگر حوزه‌ی شینگن باشد، سری بعدی درخواست ویزای یونان متقاضي ریجکت خواهد شد

ویزای توریستی يونان و سخن پاياني

ویزای توریستی يونان، شرايط اخذ ويزاي توريستي يونان، مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزاي توريستي يونان و همچنين اهم نكات در رابطه با ويزاي توريستي كشور يونان در اين مقاله مورد بررسي قرار گرفت و به صورت مفصل شرح داده شد.به دليل وجود سفارت يونان در كشور ما متقاضي مي تواند مستقيماً خود براي اخذ ويزاي توريستي اقدام نماييد.همينطور به دليل عضويت يونان در پيمان شنگن، متقاضي مي تواند ويزاي شنگن اخذ نموده و به كشور يونان به عنوان مقصد دوم سفر نمايد.

به همین منظور موسسه حقوقی ملک پور از طرق متفاوتي براي اخذ ويزاي توريستي يونان مي تواند براي متقاضيان اقدام نمايد.جهت دريافت اطلاعات بيشتر در زمينه ويزاي توريستي كشور يونان و مهاجرت به يونان مي توانيد با كليه دفاتر موسسه حقوقي ملك پور همكار موسسه مشاورهاي MIE اتريش تماس حاصل فرماييد تا كارشناسان مجرب در اامور بين الملل در صدد پاسخ گويي به سوالات شما برآيند.

همچنين مي توانيد ابهامات و سوالات خود را در زمينه ويزاي توريستي كشور يونان در قسمت ديدگاهها مطرح نماييد تا متخصصين موسسه حقوقي ملك پور پاسخگوي تمامي سوالات شما سروران باشند.

ویزای توریستی يونان و سخن پاياني

ویزای توریستی يونان، شرايط اخذ ويزاي توريستي يونان، مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزاي توريستي يونان و همچنين اهم نكات در رابطه با ويزاي توريستي كشور يونان در اين مقاله مورد بررسي قرار گرفت و به صورت مفصل شرح داده شد.به دليل وجود سفارت يونان در كشور ما متقاضي مي تواند مستقيماً خود براي اخذ ويزاي توريستي اقدام نماييد.همينطور به دليل عضويت يونان در پيمان شنگن، متقاضي مي تواند ويزاي شنگن اخذ نموده و به كشور يونان به عنوان مقصد دوم سفر نمايد. به همین منظور موسسه حقوقی ملک پور از طرق متفاوتي براي اخذ ويزاي توريستي يونان مي تواند براي متقاضيان اقدام نمايد.جهت دريافت اطلاعات بيشتر در زمينه ويزاي توريستي كشور يونان و مهاجرت به يونان مي توانيد با كليه دفاتر موسسه حقوقي ملك پور همكار موسسه مشاورهاي MIE اتريش تماس حاصل فرماييد تا كارشناسان مجرب در اامور بين الملل در صدد پاسخ گويي به سوالات شما برآيند. همچنين مي توانيد ابهامات و سوالات خود را در زمينه ويزاي توريستي كشور يونان در قسمت ديدگاهها مطرح نماييد تا متخصصين موسسه حقوقي ملك پور پاسخگوي تمامي سوالات شما سروران باشند.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ