ویزای رومانی و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای رومانی

ویزای رومانی ، راههای ورود به رومانی و شرایط دریافت اقامت دائم این کشور از طریق انواع ویزای های رومانی و همچنین راه ها و روش های مناسب جهت دستیابی به انواع ویزای رومانی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرد. برای ورود به کشور رومانی از چه ویزاهای می توان استفاده کرد؟ روش های موثر اخذ ویزای کشور رومانی کدامند؟ چه مدارک و مستنداتی برای اخذ انواع ویزای رومانی مورد نیاز خواهد بود؟ در این نوشتار تلاش نمودیم تمامی مطالبی که به جهت دریافت انواع ویزای رومانی و اقداماتی که موجب اخذ ویزای کشور رومانی می گردد، را به صورت کامل و واضح خدت شما سروران شرح نماییم. مهاجرت امریست بسیار مهم که آینده افراد را رقم می زند؛ پس به منظور مهاجرت، اخذ ویزا و اخذ اقامت بهتر خواهد بود تا با کارشناسان و متخصصان این زمینه مشاوره نمود و راههای مناسب را با دریافت راهنمایی وکلای متبحر در امر مهاجرت جویا شد؛ چرا که این پروسه با صرف هزینه و زمان قبل توجهی همراه می باشد. به منظور دستیابی به اطلاعات کامل و به روز پیشنهاد می کنیم مقالات به روزی که به همت کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده را مطالعه و کلیه فایل های تصویری موسسه را مشاهده نمایید. بالا بردن سطح آگاهی در رابطه با قوانین کشورها در نحوه برخورد با مهاجران و کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه صحیح مهاجرت و راههای مناسب به جهت داشتن مهاجرتی ایمن و مطمئن، نیاز به مطالعه فراوان خواهد داشت که شما سروران می توانید با استفاده از کلیدواژه ملک پور مطلب مورد نظر خود را در گوگل جستجو نموده و به این اطلاعات دست یابید. در راستای بررسی شرایط خود و کمک گرفتن از کارشناسان زبده در امر مهاجرت می توانید با کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی می توانید پرسشهای خود را در قسمت پرسش و پاسخ همگانی مطرح نمایید تا در اسرع وقت به پاسخ مناسب دست یابید.

در ادامه به شرح مباحث ذیل خواهیم پرداخت:

ویزای رومانی
 • ویزای رومانی و شرایط عمومی
 • ویزای رومانی و انواع آن
 • ویزای رومانی و ویزای سرمایه گذاری
 • ویزای رومانی و ویزای تحصیلی
 • ویزای رومانی و ویزای کار
 • ویزای رومانی و ویزای بلند مدت
 • ویزای رومانی و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای رومانی و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای رومانی و وقت سفارت
 • ویزای رومانی و توصیه های مهم
 • ویزای رومانی و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای رومانی و شرایط عمومی

رومانی کشوری واقع در جنوب شرقی اروپا می باشد که از شمال شرقی در همسایگی کشور مولداوی، از شمال در همسایگی کشور اوکراین، از جنوب در همسایگی کشور بلغارستان و از غرب در همسایگی کشورهای صربستان و مجارستان قرار دارد.

رومانی بر روی نقشه ـ رومانی کجاست؟ ـ مهاجرت به رومانی

 کشور رومانی از نظر مساحت نهمین کشور اتحادیه اروپا محسوب می گردد که به دلیل قدمت بالای تاریخی از جاذبه های توریستی اعم از قلعه ها و اماکن تاریخی برخوردار است؛ اما با وجود تعدد اماکن تاریخی و جاذبه های توریستی به نسبت دیگر کشورهای اروپایی سالیانه تعداد کمی از توریستها از این کشور دیدن می کنند و آنگونه که شایسته است مورد استقبال توریستها قرار نگرفته است. لازم به ذکر است که کشور رومانی طی سالهای گذشته به اتحادیه اروپا پیوسته است که این اتفاق به صوت دقیق در سال 2007 رخ داده است؛ البته کشور رومانی هنوز در عضویت پیمان شنگن نیست؛ اما به دلیل عضویت در اتحادیه اروپا می توان با ویزای شینگن به این کشور سفر نمود. در صورتی که متقاضی اخذ ویزای رومانی ، ویزای شینگن نداشته باشد؛ باید از کنسولگری های رومانی در کشور خود اقدام به اخذ ویزای رومانی نماید که خود پروسه ای بسیار دشوار خواهد بود. از مناطق مورد توجه توریست ها می توان منطقه زیبای ترانسیلوانیا را نام برد که از شهرها و روستاهایی با جاذبه های توریستی فراوان تشکیل شده است. دیگر مناطق دیدنی کشور رومانی عبارتند از مولاوا،دوبرگا و والاچیا که البته به اندازه ترانسیلوانیا مورد توجه نیستند. طی سالهای اخیر کشور رومانی با رشد تولید ناخالصی بالایی روبرو بوده است که در نمودار زیر مشاهده می نمایید:

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی رومانی

در ادامه به صورت مفید و مختصر در رابطه با کشور رومانی اطلاعاتی ارائه شده است:

اطلاعات عمومی کشور رومانی ـ رومانی در یک نگاه

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به رومانی

ویزای رومانی و انواع آن

ویزای رومانی با توجه به این نکته که هدف متقاضی از اخذ این ویزا چه خواهد بود و مدت زمانی که متقاضی قصد اقامت در کشور رومانی را دارد، انواع مختلفی خواهد داشت که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. از آنجایی که کشور رومانی عضو اتحادیه اروپا می باشد با وجود عدم عضویت در پیمان شینگن می توان با اخذ ویزای شینگن بدون نیاز به ویزای رومانی به این کشور سفر نمود. انواع ویزای رومانی عبارتست از:

 • ویزای رومانی نوع A : ترانزیت فرودگاهی

ویزای رومانی نوع A به منظور حمل و نقل هوایی صادر شده و اخذ می گردد. با اخذ این نوع ویزای رومانی به شما مجوز توقف موقت در فرودگاه های این کشور داده خواهد شد تا پرواز خود را به مقصد مورد نظرتان تعویض نمایید. البته لازم به ذکر است افرادی که از این نوع ویزای رومانی استفاده می نمایند، نمی توانند از فرودگاه خارج گردند. این نوع از ویزای رومانی به افرادی تعلق خواهد گرفت که از اتباع اتحادیه اروپا نباشند و به منظور رسیدن به کشور مقصد خود مجبور باشند، که در فرودگاههای اروپایی پرواز خود را تعویض نمایند.

 • ویزای رومانی نوع B : ترانزیت

ویزای رومانی نوع B با نام ترانزیت در تشابه کامل با نوع A خواهد بود؛ با این تفاوت که متقاضیان غیر از اتباع اتحادیه اروپا با استفاده از این نوع ویزای رومانی می توانند تا زمان پرواز به کشور مقصد به مدت 5 روز کاری در کشور رومانی توفق نموده و تا زمان پرواز بعدی که ممکن است چند روز وقفه وجود داشته باشد، از فرودگاه خارج شده، در هتل استقرار نمایند و اقامتی کوتاه مدت داشته باشند.

 • ویزای رومانی نوع C : اقامت کمتر از 90 روز

این نوع ویزای رومانی برای افرادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که قصد اقامت کمتر از نود روز را در این کشور خواهند داشت. شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بدون ویزا به کشور رومانی سفر نمایند؛ اما اتباع غیر از اتحادیه اروپا در یک دوره 180 روزه حداکثر 90 روز را می توانند در کشور رومانی اقامت داشته باشند. متقاضیان اخذ ویزای رومانی باید به این نکته توجه نمایند که حتما تا سه ماه پس از خروج از رومانی پاسپورتشان دارای اعتبار باشند. اگر قصد سفر به رومانی برای مقاصد کوتاه مدت از جمله گردشگری و دیدار آشنایان و … دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله دیگر ما با عنوان ویزای توریستی رومانی مراجعه فرمایید.

 

 • ویزای رومانی نوع D : اقامت بیش از 90 روز

این نوع ویزای رومانی به افرادی تعلق خواهد گرفت که تمایل به اقامت طولانی مدت در کشور رومانی یعنی بیش از 90 روز داشته باشند. در ادامه به توضیح بیشتری در مورد ویزای رومانی از نوع D خواهیم پرداخت :

مهاجرت به رومانی ـ سفر توریستی به رومانی ـ نقاط دیدنی رومانی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به رومانی

ویزای رومانی و ویزای سرمایه گذاری

در مقایسه با دیگر کشورها سرمایه گذاری در کشور رومانی با هزینه کمتری حدود 100 هزار یورو امکان پذیر خواهد بود. فردی که تمایل به اخذ ویزای رومانی از طریق سرمایه گذاری دارد، باید در ابتدای امر بیزینس پلنی به جهت نوع فعالیت اقصادی خود ارائه دهد. از جمله شرایط مهم در رابطه با اخذ ویزای رومانی از روش سرمایه گذاری ایجاد حداقل 10 شغل برای اتباع این کشور به مدت 5 سال می باشد که در صورت تداوم، بعد از 5 سال متقاضی اخذ ویزای رومانی از روش سرمایه گذاری می تواند تقاضا پاسپورت و یا تابعیت کشور رومانی را به همراه خانواده داشته باشد. فردی که اقدام به سرمایه گذاری در رومانی می نماید از ابتدای امر قادر خواهد بود خانواده خود را به همراه داشته باشد که خانواده اعم از همسر و فرزندان زیر 18 سال خواهند بود. گفتنی است که در بدو ورود، به فرد سرمایه گذار در رومانی یک ویزای موقت یکساله تعلق میگیرد که شروع به فعالیت نماید و پس از یکسال که فعالیت اقتصادی متقاضی به عنوان یک فعالیت مفید به اثبات رسید، متقاضی می تواند اقامت خود را تمدید نماید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ مهاجرت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

ویزای رومانی و ویزای تحصیلی

پیش از اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی رومانی لازم است به این نکته اندیشید که انتخاب کشوری مانند رومانی، تحصیل در آن و همچنین اخذ ویزای رومانی از نوع تحصیل می تواند انتخاب درست و مناسبی باشد یا گزینه های بهتری نیز برای مهاجرت تحصیلی وجود دارد؟ دانشگاه های رومانی در قیاس با دانشگاههای کشورهایی نظیر دانمارک، آلمان،هلند، کانادا، سوئیس، استرالیا و … که از لحاظ صنعت و بازار کار مناسب از پیشرفته ترین کشورهای دنیا محسوب می گردند، از سطح بسیار پایین تری برخوردار است. اقتصاد کشور رومانی بسیار ضعیف است و از بازار کار پویا بی بهره است؛ چرا که با کمبود نیروی ماهر و کارآمد روبرو است و از لحاظ سیستم آموزشی بسیار فقیر می باشد. اتباع غیر اتحادیه اروپا که در کشور رومانی مشغول به تحصیل هستند می توانند، در طول دوره تحصیل می توانند در این کشور اقامت داشته باشند و پس از فارغ التحصیلی در این کشور به دنبال یافتن شغلی مناسب باشند که احتمال یافتن شغلی با حقوق مناسب در رومانی بسیار پایین خواهد بود.

تحصیل در رومانی ـ مهاجرت تحصیلی به رومانی ـ ویزای تحصیلی رومانی ـ دانشگاههای رومانی

برای دانشجویان بین المللی ساکن در رومانی در صورتی که از اداره کار کشور رومانی مجوز کار دریافت نمایند، می توانند به صورت پاره وقت به کار ضمن تحصیل یا کار دانشجویی بپردازند و از این طریق برخی از هزینه های زندگی دانشجویی خود را جبران نمایند. متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی رومانی، چنانچه پس از پایان تحصیلات موفق شوند که کار مناسبی در این کشور پیدا نمایند ، پس از ۵ سال کار در این کشور و پرداخت تمام و کمال مالیات، موفق به اخذ اقامت دائم رومانی خواهند شد و همچنین پس از ۸ سال می توانند به جهت دریافت پاسپورت رومانی اقدام نمایند. در ادامه رتبه بین المللی دانشگاههای کشور رومانی را مشاهده خواهید نمود.

لیست بهترین دانشگاههای رومانی

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در رومانی
تحصیل در رومانی

ویزای رومانی و ویزای کار

متقاضیانی که قصد اخذ ویزا رومانی از نوع ویزای کاری را دارند، به این نکته باید توجه داشته باشند که بازار این کشور بسیار منزوی می باشد. اکثر شرکت ها تمایل به معاملات محلی دارند و بیشتر آنها تمایلی به استخدام کارمندان خارجی نشان نمی دهند. لازم به ذکر است مهاجرت کاری به کشور رومانی به سبب پایین بودن حقوق کارمندان مورد توجه قرار نمی گیرد. متقاضیان اخذ ویزای کاری رومانی به منظور کار در این کشور ، نیاز به دریافت یک دعوتنامه شغلی از یک کارفرمای تبعه رومانی دارند که در ابتدای این پروسه کارفرمای رومانیایی باید موقعیت شغلی که نیاز به استخدام نیرو از اتباع غیر اتحادیه اروپا را در آن دارد را به مدت سه ماه در کلیه روزنامه های محلی رومانی آگهی کند که در صورت وجود داوطلب از شهروندان رومانی، مشغول به کار شدن شهروند رومانی داوطلب در اولویت خواهد بود. چنانچه داوطلبی به جهت موقعیت کاری مورد نظر از شهروندان رومانی یافت نشد،این آگهی به مدت سه ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا اطلاع رسانی خواهد شد؛ چرا که شهروندان اتحادیه اروپا به نسبت شهروندان غیر اتحادیه اروپا در برای استخدام در اولویت خواهند بود. در صورتی که هیچ داوطلبی از شهروندان اتحادیه اروپا نیز یافت نشد که برای تصدی آن آگهی شغلی مناسب باشد، آنگاه کارفرمای رومانیایی می تواند برای شما بعنوان یک نیروی کار خارج از اتحادیه اروپا دعوت نامه شغلی صادر نماید و درخواست خود را مبنی بر جذب شما به اداره کار یا مهاجرت رومانی ارائه کند. همانطور که متوجه شده اید، پروسه اخذ ویزای کار رومانی بسیار دشوار است و بعد از گذراندن مرحله دشوار کاریابی و یافتن کارفرما وارد پروسه آگهی شده که خود این مسیر بسیار زمان بر و سخت خواهد بود زیرا هر کارفرمایی راضی به این مطلب نخواهد شد. از این گذشته، برای پیدا کردن کار در رومانی باید سختی های یادگیری زبان رومانیایی را نیز پشت سر گذاشت که خود این امر به مشکلات کار در رومانی می افزاید. پروسه مهاجرت کاری به رومانی و یافتن کار و کارفرمای مورد نظر حدود 8 ماه زمان خواهد برد که متقاضی در صورت کاریابی و اخذ ویزای رومانی به صورت کاری ، پس از سپری نمودن 5 سال اقامت کاری و پرداخت مالیات به دولت این کشور ، قادر به اخذ اقامت دائم کشور رومانی خواهد شد.

نمودار نرخ بیکاری رومانی در مقایسه با اسلواکی و بلغارستان

در صورتی که تمایل به کار در کشورهای اروپایی را دارید، توصیه می نماییم در صورت دارا بودن شرایط لازم از طریق ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و یا مهاجرت کاری به کانادا و استرالیا و نیوزلند در صورت دارا بودن امتیازات مورد نیاز اقدام نمایید؛ چرا که ماهیت این نوع ویزاها به این صورت خواهد بود که به مدت 6 ماه متقاضی می تواند در این کشورها حضور داشته باشد و با حضور فیزیکی در بازار کار این کشور ها، به دنبال کار مناسب و مطابق با رشته تحصیلی و سوابق کاری خود بگردد. چنانچه شرایط مهاجرت کاری در متقاضیان وجود نداشت، می توان از طریق یک ورود تحصیلی به کشورهایی نظیر اتریش، هلند، دانمارک، کانادا، استرالیا و… که دارای شرایط کاری، رفاه اجتماعی و زندگی شهروندی ایده آل برای مهاجران هستند اقدام نمود؛ پس از پایان تحصیلات در نهایت وارد بازار کار این کشورهای سطح بالا از لحاظ کیفیت شهروندی و رفاه اجتماعی شده و در ادامه موفق به اخذ اقامت دائم و پاسپورت آنها شد.

مدارک مورد نیاز به جهت اخذ ویزای رومانی از نوع کاری عبارتند از:

 • پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار
 • عکس
 • کلیه مدارک هویتی
 • ارائه تمکن مالی
 • کلیه مدارک تحصیلی
 • ارائه رزومه کاری قوی
 • گواهی سلامت
 • بیمه نامه

مجوز کار رومانی ـ ویزای کار رومانی ـ کار در رومانی

مهاجرت کاری به رومانی

ویزای رومانی و ویزای بلند مدت

افرادی که تمایل به اخذ ویزای رومانی به صورت بلند مدت داشته باشند؛ یعنی تمایل به اقامت در رومانی برای مدت زمانی بیش از 90 روز داشته باشند می توانند از طریق ویزای تحصیلی و یا چنانچه پیشنهاد کاری از یک کارفرمای رومانیایی دارند، از طریق ویزای کاری برای اقامت بلند مدت در این کشور اقدام نمایند. ویزای تحصیلی خود به تنهایی موجب اخذ اقامت نمی گردد اما در صورتی که فرد پس از فارغ التحصیلی بتواند کاری مناسب بیابد می تواند پس از چند سال کار در کشور رومانی و پرداخت مالیات در این کشور پس از طی نمودن پروسه های مورد نیاز ، موفق به اخذ اقامت دائم گردد.

ویزای رومانی

ویزای رومانی و مدارک لازم برای اقدام

مدارک و اسنادی که به جهت دریافت ویزای رومانی مورد نیاز خواهد بود را در ادامه ذکر خواهیم نمود. لازم به ذکر است که باید کلیه مدارک با ترجمه رسمی ارائه گردند:

 • ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • پاسپورت با اعتبار مناسب
 • عکس
 • تمکن مالی
 • کلیه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات در صورت تقاضای اخذ ویزای تحصیلی رومانی
 • بیمه نامه
 • رسید پرداختی هزینه ویزا ( برای ویزای کوتاه مدت 60 یورو و برای ویزای بلند مدت 120 یورو )
 • برای هر نوع ویزا ارائه بلیط هواپیما و در صورت اقامت کوتاه مدت ارائه برگه رزرو هتل
 • گواهی اشتغال به تحصیل ( در صورت تحصیل )
 • گواهی اشتغال به کار و یا ارائه یک فیش حقوقی ( در صورت مشغول به کار بودن )
 • ارائه اسناد ملکی در صورت دارا بودن

فرم درخواست ویزا

ویزای رومانی و وکیل متخصص ویزا

کسب انواع ویزای رومانی دارای مراحل و سختگیری های بسیاری خواهد بود که بهتر است یک با وکیل آگاه به امور بین الملل به جهت اخذ آن اقدام نمود. با توجه به این مطلب که با افزایش آمار پناهندگان در اکثر کشورهای مخصوصا اروپایی، میزان سختگیری ها و بدبینی نسبت به مهاجران رو به افزایش است؛ همین امر موجب می گردد که کشورها به منظور پذیرش افرادی که تمایل به سفر و یا حتی اقامت در آنها را دارند، بسیار سختگیرانه عمل نمایند. به همین سبب است که بهتر می بینیم با مشورت و راهنمایی های متخصصان و وکلای زبده این امر به داشتن مهاجرتی ایمن و سفری راحت اقدام نمایید؛ چرا که نحوه جمع آوری کلیه مدارک مورد نیاز، نحوه چینش آنها و همچنین نحوه برخورد متقاضی اخذ ویزای رومانی با کارگزار سفارت کشور رومانی حائز اهمیت می باشد. یک وکیل کار بلد، متبحر و آگاه به کلیه قوانین بین المللی در ابتدای امر در صدد توضیحات کامل در رابطه با نحوه صحیح مهاجرت، مقصد مناسب به جهت مهاجرت و همچنین هزینه های مورد نیاز در راستای مهاجرتی موفق به شما برخواهد آمد و در صورت هرگونه مشکل با ارائه راهکارهای قانونی به رفع آن خواهد پرداخت. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت و امور بین الملل در صدد خدمات رسانی به بهترین نحو به شما همراهان عزیز خواهد بود. به جهت آگاهی از قوانین روز دنیا در رابطه با مهاجرت و همچنین بررسی شرایط خود با کارشناسان مجرب در امور مهاجرت از طریق مشاوره رایگان تلفنی ارتباط برقرار نموده و در صورت دارا بودن شرایط لازم جهت مهاجرت از طریق دریافت مشاوره بصورت آنلاین در سراسر کشور عزیزمان و همچنین در هر نقطه ای از دنیا که حضور دارید، پیشنهاد می کنیم با متخصصان و وکلای مجرب در امور مهاجرت و بین الملل موسسه حقوقی ملک پور صحبت نمایید و در باب کشورهایی مهم و همچنین ارزیابی شرایط خود اطلاعات بسیار کسب کنید و با انتخاب مسیر و مقصدی مناسب،مهاجرتی ایمن و مطمئن را تجربه نمایید.

وکیل مهاجرتی ـ وکیل متخصص اخذ ویزا

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای رومانی و وقت سفارت

به منظور دریافت ویزای رومانی باید به سفارت رومانی در کشور مبدا مراجعه نمود و با رزرو یک مصاحبه در کنسولگری رومانی ، فرم درخواست و ویزا و همچنین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای این کشور را به آفیسر ارائه نمود..البته لازم به ذکر است متقاضیان دریافت ویزای رومانی به جهت کاهش اتلاف وقت و صرف هزینه اضافی می توانند از طریق وبسایت وزارت امور خارجه رومانی که به صورت پورتال می باشد به صورت الکترونیک جهت دریافت ویزای رومانی اقدام نمایند. کلیه راههای ارتباطی با سفارت رومانی در ایران در ادامه قید شده است:

آدرس و اطلاعات سفارت رومانی

سفارت رومانی بر روی نقشه تهران ـ سفارت رومانی در گوگل مپ ـ آدرس سفارت رومانی در تهران

مهاجرت به رومانی

ویزای رومانی و توصیه های مهم

اگر به اخذ ویزای رومانی و همچنین دریافت اقامت دائم کشور رومانی و همینطور دستیابی به پاسپورت رومانی تمایل دارید؛ در ابتدای مسیر به جمع آوری اطلاعات موثق بسیار و آگاهی کامل از همه راهها مناسب نیاز خواهد بود تا درصد موفقیت دریافت ویزای رومانی بالا رود. این بررسی و کسب اطلاعات کامل و موثق، نیاز به مشورت با کارشناسان مسلط به شرایط زندگی ، رفاه اجتماعی و اقتصادی کشور های مختلف و همچنین مسلط به نوع برخورد آفیسر صدور ویزای آن کشورها با متقاضیان نیاز دارد. این نکته بسیار حائز اهمیت خواهد بود که از چه وکیل و یا متخصصی به جهت مهاجرت و یا اخذ ویزای رومانی کمک گرفته می شود. از آنجایی که امر مهاجرت به صورت کلی امریست بسیار مهم که با سرنوشت افراد ارتباط مستقیم دارد؛ ابتدای امر نیاز است که در ابتدا از بهترین وکلا در این مورد کمک گرفت و رزومه وکلا را در ابتدای امر مورد بررسی قرار داد. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از پانزده سال سابقه در امر مهاجرت و دارا بودن هزاران پرونده موفق که بخشی از آنها در سایت موجود است آماده است تا در این امر خطیر به کلیه هم میهنان عزیزمان یاری رساند.

توصیه های مهم مهاجرتی

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
رومانی ـ جاذبه های توریستی رومانی ـ سفر به رومانی
ویزای رومانی و سخن پایانی

ویزای رومانی ، طرق دستیابی به انواع ویزای رومانی و همچنین مدارک لازم جهت اخذ ویزاهای متنوع این کشور در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. در صورتی که به مهاجرت تمایل دارید می توانید با مراجعه به مقالات سایت های موسسه حقوقی ملک پور، تمامی کشور ها و شرایطشان را بررسی نموده و هر یک از آنها را با هم مقایسه نمایید، تا به مقصد مناسب به جهت مهاجرتی امن و ایمن دست یابید و با آگاهی از قوانین روز دنیا در رابطه با مهاجرت به اخذ تصمیمی درست در این زمینه دست یابید. آیا مهاجرت و اخذ ویزای رومانی زمینه ساز اقامت دائم این کشور خواهد بود؟ آیا کار و تحصیل در کشور رومانی پس از دریافت ویزای این کشور امکان پذیر خواهد بود؟ این قبیل سوالاتی هستند که هر شخص باید قبل از انتخاب رومانی به عنوان مقصد مهاجرت از خود سوال نماید. اگر به اخذ ویزا و اقامت رومانی فکر کنید به این مطلب مهم توجه نمایید که رشد اقتصادی کشور رومانی و شرایط زندگی، کار و تحصیل در این کشور به چه صورت می باشد؟ از سویی مهاجرت دارای هزینه های خاص خود چه از لحاظ زمان و چه از لحاظ هزینه می باشد، پس چه بهتر این هزینه ها در رابطه با کشورهایی که مسبب ایجاد زندگی با آرامش خاطر و رفاه مطلوب صرف شود، تا بتوان در آینده از شرایطی ایده آل بهره مند بود.موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مقالات مختلف در کلیه سایت های خود در این رابطه ،پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما سروران می باشد و همچنین با بکارگیری مشاوران و کارشناسان امور مهاجرتی زبده و همکاری با وکلای بین المللی مسلط به امور بین الملل آماده است تا شما را برای انتخاب مسیری مناسب و دستیابی به اقامت دائم کشورهای مطرح دنیا و بهره مندی از شرایط مطلوب شهروندی و رفاه اجتماعی آنها یاری رساند. به جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان تلفنی موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید. همچنین در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی در رابطه با ویزای رومانی می توانید در قسمت دیدگاهها که در ذیل همین مقاله قرار گرفته است سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور پاسخ داده شود.

0 پاسخ