ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment

ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment

مهاجرت به پرتغال ، سرمایه گذاری در پرتغال ، اقامت از طریق خرید ملک ، اقامت اتحادیه ی اروپا

ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment در هنگام مهاجرت به پرتغال ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در کشور پرتغال از جمله ثبت شرکت در پرتغال و یا خرید ملک در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال و یا گلدن ویزای پرتغال برای اخذ اقامت پرتغال ۲۰۱۸ با ویزای سرمایه گذاری پرتغال investment چه شرایطی دارد ؟ امروزه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا و یا مهاجرت به کشورهای معتبر دنیا و اخذ اقامت دائم اروپا به دنبال راهکارهای مهاجرتی  برای رسیدن به این هدف یعنی اقامت دائم اتحادیه ی اروپا هستند و مهاجرت به اولویت های افراد تبدیل شده و در این بین هستند کسانی که مهاجرت و اخذ اقامت در بهترین نقاط را از نظر آب و هوایی و امکانت رفاهی مد نظر دارند.

در این راستا سوالهائی مطرح است از جمله اینکه مطمئن ترین راه برای این هدف چیست و شاید در ابتدا به سمت اخذ اقامت از طریق هزینه کردن  میروند و به گمان آنها این تنهاترین راه اخذ اقامت میباشد در حالی که اطلاعات مهاجرتی آنها تکمیل نبوده و شاید به سمت درستی راهنمائی نشده اند.

موسسه حقوقی ملکپور در ادامه ی روند مهاجرت و در رابطه با خدمات متمایز در کشورهای اروپایی و حتی در پی ارائه انواع خدمات در حال تبدیل به صنعت در زمینه ی مهاجرت میگردد و شما میتوانید با مشاورین و وکلای مهاجرتی ارتباط برقرار کرده و بهره مند شوید.

پرتغال یکی از کشورهای زیبای اتحادیه و کشوری توریستی دارای مرز مشترک زیاد با کشور اسپانیا و از انجا که زیبائی های فراوان داشته مورد استقبال افراد مهاجر قرار دارد و در پی کسب اطلاعات درباره ی این کشور میباشند.

آنچه در عرف و عموم به عنوان سرمایه گذاری  در بین مردم رواج پیدا کرده این باشد که حتی اقدام به خرید ملک یا اقدام به ثبت شرکت نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و از این طریق پول خود را در چرخه ی اقتصادی وارد کرده اند در حالی که این باور را میتوان باوری غلط و اشتباه نامید. چرا که از این طریق سرمایه ای هنگفت را وارد چرخه ای کرده اند که احتمالا برگشت پذیر و سود ده نخواهد بود. و این بدین دلیل است که اگر فردی ملکی را در کشوری با هزینه ی بالا خریداری میکند به آن فرد اقامت مسکونی داده شده و او ویزای آن کشور را  فقط برای رفت و آمد خواهد داشت و معمولا کشورهایی دست به این اقدام میزنند که در رکود اقتصادی بوده و از این طریق میخواهند پول را وارد کشور خود کنند.

investment

طرقی دیگر از عرف سرمایه گذاری در خارج از کشور از راه ثبت شرکت بوده و معمولا افراد برای ادامه ی این راه دنبال رسیدن به اروپا برای اخذ اقامت هستند و طبعا قائده ی بازی را در این کشورها بلد نبوده و دنبال بیزینس نیستند و این را بهانه ای برای اقامت دنبال میکنند و معمولا میزان و شرایط ملیاتی سنگین اروپا به این افراد فشار می آورد و شاید حتی فرد عطای این کار را به لقایش بخشیده و خاک آن کشور را ترک کند.

تمام این مسائل مطرح گردید تا با دیدی باز و روشن  برای این چنین ویزاها اقدام گردد و از آنجا که رسالت خود دیدیم تا کشورهای معتبر اروپائی را برای شما باز کرده و راههای مهاجرتی آنها را بررسی کنیم و برای این منظور در زیر طرق سرمایه گذاری عرفی در پرتغال را به حضورتان معرفی میکنیم.

در زیر شرایط لازم فرد برای اقدام اینگونه ویزا را بررسی میکنیم.

شرایط عمومی متقاضی:

۱-    داشتن حداقل پانصد هزار یورو

۲-    نداشتن سوء پیشینه کیفری

۳-    نداشتن منع خروج از ایران و ورود به اروپا

۴-    برای روش های سرمایه گذاری حداقل سرمایه گذاری یک میلیون یورو می باشد.

** ملک خریداری شده بایستی حداقل دویست هزار یورو ارزش داشته باشد .

* دراین روشها نیاز به هیچگونه مدرک تحصیلی و تسلط به زبان خاصی الزامی نیست ویا شرط سنی ندارد.

مدارک مورد نیاز:  

۱-    اصل پاسپورت متقاضی و همراهان (فرزندان زیر ۱۸ سال کامل)

۲-    عکس رنگی پاسپورتی هر نفر ۵ عدد

۳-    ترجمه سوء پیشینه متقاضی و همسر

۴-    پرینت حساب بانکی حداقل ۳ ماه

متقاضی و همراهان پس از ۵ سال کامل اقامت با رعایت اصول شهروندی و مالیاتی در این کشور، می توانند درخواست کارت شهروندی دائم نمایند.

مزایای اخذ اقامت و پاسپورت:

۱-    داشتن اقامت  کشورهای عضو اتحادیه اروپا

۲-    اعطای حق تحصیلی و خدمات پزشکی در سرتا سر اروپا

۳-    امکان تردد به کلیه کشورهای عضو شینگن و پس از اخذ کارت شهروندی دائم امکان مسافرت بدون ویزا

۴-    امکان فعالیت تجاری

۵-    امکان مبادلات مالی

۶-     امکان استفاده از خدمات شهروندی

زمان رسیدگی توسط دولت ۳۰ روز می باشد.پس از تکمیل و ارائه پرونده به دولت

 هر درخواست کننده / همسر وی و وابستگان وی حق دارند که در پرتغال کار و اقامت داشته باشند  و آزادانه به مناطق شینگنن سفر کنند

در مورد ملیت محدودیتی وجود ندارد. تمام ملیتها می توانند درخواست دهند در صورتیکه جزو اتحادیه اروپا نباشند

این کشور، کیفیتی بالا از زندگی را ارائه می دهد. از جمله، تجارت مدرن، امکانات پزشکی، خرید، خدمات زیبایی، امکانات ورزشی، رویدادهای فرهنگی و آب و هوای گرم

برای اقامت اروپا محدودیتی برای سن، حداقل تحصیلات مورد نیاز، تجربه در زمینه مدیریت یا تجارت، میزان ثروت خالص یا منبع تامین بودجه وجود ندارد

مصاحبه ندارد

مالیات بر درآمد جهانی وجود ندارد

التزام دانستن زبان وجود ندارد.اگرچه دانستن زبان پرتغالی در حد پایه برای گرفتن حق شهروندی لازم می باشد

التزام داشتن اقامت حداقل است. (یک هفته در سال)

درخواست کنندگان می توانند پس از ۶ سال برای گرفتن حق شهروندی اقدام نمایند

تمامی این شرایط را توضیح دادیم تا ذهن شما عزیزان با شرایط مهاجرت به پرتغال و اقامت از طریق سرمایه گذاری را در کشورهای اروپایی باز کنیم و همانگونه که مشاهده فرمودید این نوع نظام برگرفته شده و الگوبرداری شده از کشور اسپانیا میباشد و این نوع سیستم مهاجرتی دارای ایراداتی است که فرد را به دلیل داشتن شرایط اروپائی مجذوب کرده و به اصطلاح شخص و خانواده را مرعوب میسازد در ادامه برای اینکه پیشنهادی در خور برای جایگزینی این نوع اقدامات داشته باشید  به شما توصیه میشود تا دیگر ویزاهای بلند مدت این کشور را اخذ کرده و با آن ورود و آن کشور را ابتدا آنالیز کرده و اگر شرایط را فراهم دیدید با نگاهی روشن و قطعی دست به اقدامات بعدی بزنیم.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با کار آفرینی و ثبت شرکت در پرتغال و شرایط مهاجرت به پرتغال و شرایط سرمایه گذاری در پرتغال و شرایط خرید ملک در پرتغال و شرایط تمکن مالی در پرتغال و شرایط ثبت شرکت در پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال و در نهایت شرایط اخذ اقامت پرتغال با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ