ویزای سنگاپور و بررسی آن

ویزای سنگاپور ، روش های اخذ ویزای کشور سنگاپور و انواع ویزای سنگاپور به جهت ورود به این کشور و اقامت در آن، در این مقاله مورد تحلیل علمی و دقیق قرار خواهد گرفت. روش های اخذ ویزای سنگاپور به چه صورت است؟ انواع ویزاهای کشور سنگاپور کدام اند؟ از طریق چه راه هایی می توان به ویزای کشور سنگاپور دست یافت؟ روش های اخذ ویزا با توجه به عوامل گوناگون از کشوری به کشور دیگر متفاوت است از همین رو دریافت اطلاعات تخصصی در این زمینه می تواند شما سروران را جهت اخذ انواع  ویزای سنگاپور راهنمایی نماید. این مقاله بوسیله ی مطالعات علمی و تخصصی کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور گردآوری گردیده است تا چراغ راه کسانی باشد که قصد مهاجرت به کشور سنگاپور را دارند. با مطالعه این مقاله در ادامه مباحث زیر به نحو مفصل برای شما عزیزان شرح داده می شود.

ویزای سنگاپور
 • ویزای سنگاپور و شرایط عمومی
 • ویزای سنگاپور و انواع ویزا
 • ویزای سنگاپور از طریق تحصیل
 • ویزای سنگاپور از طریق کار
 • ویزای سنگاپور و ویزای درمانی سنگاپور
 • ویزای سنگاپور و ویزای بلند مدت سنگاپور
 • ویزای سنگاپور و ویزاهای دیگر سنگاپور
 • ویزای سنگاپور و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای سنگاپور و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای سنگاپور و وقت سفارت ویزای کشور
 • ویزای سنگاپور و توصیه های مهم
 • ویزای سنگاپور و سخن پایانی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای سنگاپور و شرایط عمومی

سنگاپور کشوری آسیایی با وسعت ۷۷۲ کیلومتر مربع می باشد که کشورهای مالزی و اندونزی را در همسایگی خود دارد. جمعیت کشور سنگاپور بیش از ۵٫۶ میلیون نفر و واحد پول این کشور دلار سنگاپور می باشد. زبان انگلیسی جز زبان های پرکاربرد در این کشور است. سنگاپور مانند بسیاری از کشورهای آسیای جنوب شرقی به طور کلی گرم و مرطوب است. صنایع اصلی این کشور حمل و نقل، بانکداری، گردشگری، برق و الکترونیک، مواد شیمیایی، پالایش نفت می باشد. تنوع مذاهب، انعکاس مستقیم تنوع نژادهایی است که در کشور سنگاپور زندگی می کنند. پاسپورت سنگاپور در رتبه ی سوم جهانی قرار دارد که این نشان از اعتبار جهانی پاسپورت این کشور می باشد. ویزای سنگاپور انواع مختلفی دارد که در ادامه برای شما عزیزان توضیح داده می شود. این مقاله به همت مشاورین حقوقی موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده و هر گونه کپی برداری از آن غیرقانونی می باشد.

سنگاپور بر روی نقشه ـ مهاجرت به سنگاپور

سنگاپور در یک نگاه :

جدول معرفی اجمالی سنگاپور ـ اقامت سنگاپور

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سنگاپور

مقاله مرتبط

مهاجرت به سنگاپور

ویزای سنگاپور و انواع ویزا

یکی از مهم ترین نکات در مورد فردی که تمایل به مهاجرت دارد، اطلاعات کامل او نسبت به انواع مختلف ویزای سنگاپور می باشد. به طور کلی هر فردی عموما برای کار یا تحصیل به این کشور ورود پیدا می کند و یا به این دلیل که سنگاپور یکی از مقاصد گردشگری مهم در جهان است ، صرفا به دنبال ویزای توریستی می باشد. در صورتی که تمایل سفر به کشور سنگاپور را دارید، صرف نظر از اهداف شما، ابتدا باید ویزای سنگاپور را دریافت کنید. تنها استثنا در این موضوع شهروندان ۳۴ کشور است که معاف از ویزا هستند. آنها می توانند برای دوره هایی که از ۳۰ تا ۹۰ روز متفاوت هستند، باتوجه به کشور مبداء، در کشور سنگاپور باقی بمانند. با این وجود، متقاضیان کشورهای دیگر نیاز به ویزا دارند تا از مرزهای سنگاپور عبور کنند و اقامت داشته باشند. به طور کل، بیش از یک نوع ویزا برای سنگاپور وجود دارد و شما باتوجه به هدف مدنظرتان، می توانید  برای هر کدام از آنها درخواست دهید. ویزای تحصیلی و یا ویزای کاری و ویزای توریستی از عنوان های اصلی ویزای سنگاپور می باشد که در ادامه به طور تخصصی شرح داده می شود.

سنگاپور ـ ویزای سنگاپور ـ مهاچرت به سنگاپور

ویزای سنگاپور از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله سنگاپور از طریق تحصیل می باشد. سنگاپور کشوری مدرن و چند فرهنگی است . این کشور از دانشگاه هایی با سطح علمی بالا برخوردار است و مقصد مناسبی برای دانشجویان بین المللی که به دنبال یک تجربه عالی تحصیلی منحصر به فرد می باشند، تلقی می گردد. در واقع  در ابتدای امر باید از دانشگاه های معتبر سنگاپور پذیرش دریافت نمایید و بعد از آن برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید . مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور به شکل زیر می باشد

ارک و شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای سنگاپور از طریق تحصیل

تحصیل در کشور سنگاپور در مقطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است.

از سن ۶ سالگی تحصیل در مقطع دبستان شروع می شود و تا ۱۲ سالگی ادامه دارد و بعد از آن تحصیل در مقطع متوسطه به مدت ۶ سال ادامه می یابد. مقطع لیسانس به طور متوسط حدود سه تا چهار سال ادامه می یابد . اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را دارید،  می توانید در دو نوع دانشگاه خصوصی یا دولتی ثبت نام نمایید که هزینه ها در این دانشگاه ها متفاوت می باشد و عموما برای تحصیل در مقطع کارشناسی به مدرک زبان انگلیسی (IELTS  ۶ ) نیاز دارید. نکته ی بعدی اینکه به صورت پاره وقت اجازه کار حین تحصیل نیز خواهید داشت.

لیست دانشگاههای معتبر سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور یکی از بهترین دانشگاه های این کشور برای افرادی است که قصد ادامه ی تحصیل در این کشور را دارند. این دانشگاه در رتبه ی ۶۵ جهانی قرار دارد که نشان از سطح علمی بسیار بالای آن است.

لیست بورسیه های تحصیلی سنگاپور

از جمله بورسیه های تحصیلی رایج برای دانشجویان بین المللی برای شما عزیزان شرح داده شده است  تا در صورتی که این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب نموده اید از شرایط بورسیه در این کشور مطلع شوید.

ویزای تحصیلی سنگاپور

تحصیل در سنگاپور

ویزای تحصیلی سنگاپور

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در سنگاپور

ویزای سنگاپور از طریق کار

یکی از انواع ویزای سنگاپور، ویزای کاری می باشد که  افراد اجازه زندگی و کار در کشور سنگاپور را می دهد. افرادی که قصد کار کردن در این کشور را دارند، با دریافت ویزای کاری سنگاپور امکان اقامت سنگاپور خواهند داشت . در ادامه ویزاهای کاری و اجازه کار در این کشور برای شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شرایط و افراد واجد صلاحیت دریافت این نوع از ویزا به طور مشخص برای شما عزیزان آورده شده است.

Employment Pass به عنوان EP یا E-Pass شناخته می شود

Employment Pass به عنوان EP یا E-Pass شناخته می شود و انواع مختلفی از ویزاها و اجازه کار در این کشور ارائه می گردد

 • ویزای کار( employment pass )

افراد متخصص، مدیران، مدیران اجرایی، افراد با مهارت خاص می توانند از این نوع ویزا استفاده نمایند. این ویزا معمولا یک تا دو ساله صادر می شود و قابل تمدید می باشد. دارندگان این نوع ویزا به راحتی می توانند از کشور سنگاپور خارج شوند بدون اینکه برای ورود دوباره نیاز به اخذ ویزا مجدد داشته باشند. افرادی با ویژگی های زیر شرایط اخذ این نوع ویزا را دارند

 • فارغ التحصیلان جوان از موسسات خوب در صورتی که حداقل ۳۶۰۰ دلار از ۱ ژانویه ۲۰۱۷ کسب نمایند
 • متقاضیان با سن بالاتر باید حقوق بالاتری را برای واجد شرایط بودن، مطابق با تجربه کاری و شرایط مورد انتظار داشته باشند
 • افراد دارای مدارک قابل قبول

کار در سنگاپور

 • ویزای کارآفرینی(entrepreneur pass )

 این نوع از ویزا مخصوص کارآفرینان خارجی می باشد که  قصد دارند یک تجارت جدید را در این کشور راه اندازند. شرکت باید به عنوان یک شرکت خصوصی مسئولیت محدود با سیستم حسابداری و قدرت نظارتی مشخص به ثبت رسیده باشد. متقاضی باید حداقل یکی از معیارهای زیر را داشته باشد:

 • تامین مالی از سرمایه اختصاص یافته دولتی یا اشخاص خصوصی ثروتمند
 • دارای مالکیت معنوی
 • دارای تجربه کسب و کار قابل توجه
 • دارای تخصص فنی در زمینه مربوط به کسب و کار پیشنهادی
 • سابقه مناسب در سرمایه گذاری در کسب و کار و نشان دادن این موضوع که قصد دارد کسب و کار جدید ایجاد نماید و یا کسب و کار های موجود در سنگاپور را رشد دهد
 • همکاری پژوهشی با A * STAR و یا یک دانشگاه

 • ویزای خود اشتغالی =PEP(personalized employment pass)

 به طور کلی این نوع ویزا برای نیروی کار متخصص با درآمد بالا می باشد. نیروهای متخصص خارجی که حقوق آنها در طول ۶ ماه قبل از درخواست ویزا، حداقل ۱۸،۰۰۰ دلار بوده، واجد شرایط برای دریافت این نوع از ویزا می باشند. این نوع ویزای کاری آزادی عمل بیشتری برای استفاده از موقعیت های شغلی  در کشور سنگاپور را به متقاضی می دهد  و دریافت ن آن وابسته به کارفرمای خاصی در این کشور نمی باشد بلکه بستگی به صلاحیت ها و شایستگی های  خود فرد متقاضی دارد. این نوع ویزا به متقاضی ۶ ماه فرصت پیدا کردن شغل مناسب را می دهد. متقاضی در کشور سنگاپور نباید بیشتراز شش ماه بدون کار باشد.  این نوع از ویزا تنها برای ۳ سال صادر خواهد شد و قابل تمدید نمی باشد و صرفا برنامه ی جدیدی برای جذب نیروی کار متخصص از سراسر دنیا می باشد و معمولا افراد قبل از تاریخ انقضای آن، اقامت دائم  یا ویزای کار (employment pass ) این کشور را اخذ می نمایند

متقاضیان زیر برای PEP یا ویزای خود اشتغالی قابل قبول نیستند:

 • خارجیانی که در حال کار کردن یا قصد کار آزاد بدون کارفرمای مستقیم در سنگاپور را دارند
 • خارجی هایی که به عنوان صاحبان شرکت های انحصاری یا شرکت همکار و یا مدیران در یک شرکت ثبت طبقه بندی می شوند و سهامداران آن شرکت هستند.
 • خارجیان به عنوان روزنامه نگاران، سردبیران و تولید کنندگان کار می کنند.

نکته مهم این که دارنده مجوز PEP مجاز به راه اندازی شرکت خود در سنگاپور نیستند

 • S Pass

این ویزا برای افرادی  با سطح متوسط می باشد که به دنبال یافتن شغل در کشور سنگاپور می باشند . این ویزا معمولا دو ساله صادر خواهد شد و قابل تمدید می باشد.  کارفرمایان برای صدور این ویزا ظرفیت محدودی دارند و معمولا محدودیت ها و قوانین مربوط به آن شرایط سختی را به کارفرمایان تحمیل می کند به طور مثال هر کارفرما باید فرد متقاضی را  بیمه درمانی کند

 • حقوق ماهیانه ثابت  حداقل  ۲۳۰۰ دلار
 • در رشته های تحصیلی مهندسی شیمی ، الکترونیک، نفت و سایر رشته های مورد نیاز این کشور
 • با تجربه کاری مرتبط با رشته

از جمله نکاتی که برای دریافت ویزاهای کاری سنگاپور باید مورد توجه قرار داد، عبارت است از:

 • متقاضی باید یک پاسپورت معتبر داشته باشد.
 • متقاضی باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد.
 • متقاضی تنها در محدوده کاری که در مجوز کار صادر شده توسط مقامات ذکر شده است، اجازه کار خواهد داشت

نمودار نرخ بیکاری سنگاپور

یکی از مهم ترین عوامل برای آگاهی از شاخص های معتبر کار در یک کشور، نرخ رسمی بیکاری در آن کشور است. نرخ بیکاری در کشور سنگاپور در سالهای ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۹ به طور متوسط ​​۲٫۴۳ درصد بوده است و در سه ماهه اول سال ۱۹۸۶ به میزان ۶ درصد و در سه ماهه دوم سال ۱۹۹۰ به میزان ۱٫۴۰ درصد رسیده است.

از جمله مدارکی که برای اخذ ویزای سنگاپور به طور اختصاصی ویزای کاری سنگاپور نیاز دارید، به ترتیب زیر می باشد:

 • فرم درخواست کار
 • دعوت نامه کاری کارفرما
 • پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل ۶ ماه
 • بیمه سلامت
 • رزومه و مدارک کاری
کار در سنگاپور

ویزای سنگاپور و ویزای درمانی سنگاپور

ویزای درمانی عموما به افرادی تعلق خواهد گرفت که قصد ورود به کشور دیگری با شرایط درمانی و بهداشتی بالاتری را  دارند . هدف اصلی این قبیل افراد دریافت خدمات پزشکی و درمانی در این کشورها می باشد به این دلیل که در کشور خود شرایط و امکانات مداوا و درمان را ندارند . کشور سنگاپور ویزای تحت عنوان ویزای درمانی ندارد به همین علت عموما  افرادی که قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارند، باید از طریق دعوت نامه پزشکان متخصص یا بیمارستان های مورد تایید کشور سنگاپور اقدام نمایند و بواسطه یک ویزای توریستی اجازه ورود داشته باشند. البته ویزای توریستی کشور سنگاپور سی روزه است و تا ۹۰ روز قابل تمدید می باشد در نتیجه اگر روند درمانی شخصی مستلزم مدت  زمان بیشتری باشد امکان تمدید ویزا را خوهد داشت.

ویزای درمانی ـ درمان در خارج از کشور

ویزای سنگاپور و ویزای بلند مدت سنگاپور

برای درخواست ویزای بلند مدت سنگاپور یا به اختصار LTVP نیاز به احراز شرایط زیر خواهد بود:

 • دارا بودن S Pass یا Employment Pass.
 • کسب حداقل درآمد ثابت ماهیانه به مبلغ ۶۰۰۰ دلار سنگاپور. این مبلغ بر مبنای حقوق و دستمزد خودتان و نه بر اساس درآمد خانواده تان است.
 • دارا بودن حمایت از طرف یک شرکت ثبت شده در سنگاپور ( معمولا کارفرمای شما)

همچنین شما قادر خواهید بود که برای افراد زیر از خانواده تان نیز برای این ویزا اقدام فرمایید:

 • همسر غیر رسمی
 • فرزندان معلول مجرد بالای ۲۱ سال.
 • فرزند خوانده مجرد زیر ۲۱ سال.
 • والدین- تنها برای افرادی که حقوق ماهیانه ثابت و حداقلی ۱۲۰۰۰ دلار سنگاپور را دارا می باشند.

لازم بذکر است که این ویزا دو ساله بوده و همچنین قابل تمدید است و دارندگان این ویزا در صورت پیدا کردن شغل منعی برای کار کردن نخواهند داشت.

ویزا ـ مهاجرت به از کشور ـ اخذ ویزا جهت مهاجرت

ویزای سنگاپور و ویزا های دیگر سنگاپور

علاوه بر ویزاهای اصلی سنگاپور، انواع دیگری از ویزاها نیز ارائه می گردد که برای شما عزیزان در ادامه آورده شده است:

 • ویزای سرمایه گذاری (GIP)

از آنجایی که سنگاپور چهارمین مرکز اقتصادی جهان می باشد شرایطی را برای افراد ثروتمند به وجود آورده است تا با سرمایه گذاری مبلغ حدودا ۲٫۵ میلیون دلار سنگاپور ویزای سرمایه گذاری سنگاپور را دریافت نمایند

 • ویزای کسب و کار (Business Visa)

 این نوع ویزا در کشور سنگاپور برای افرادی که  شرکت در سمینارهای کاری یا جلسات و همایش های بین المللی را دارند اخذ می گردد.

 • ویزای دیپلماتیک: افراد عالی مقام دولتی که دارای پاسپورت دیپلماتیک می باشند در صورتی که قصد سفر دیپلماتیک به کشور سنگاپور را داشته باشند می توانند این ویزا را اخذ نمایند.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ مهاجرت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

 • Work Permit for confinement nanny

 این نوع ویزا برای پرستاران کودک خارجی برای مدت زمان  ۱۶ هفته از زمان تولد کودک صادر خواهد شد.

 • Work permit for performing artiste

این نوع ویزا به متقاضیان کار در مراکز تفریحی و هتل تعلق می گیرد.

 • Training Employment Pass

 برای دانشجویان خارجی که درآمد حداقل ۳۰۰۰ دلار ماهیانه را دارند.

 • Work Holiday Pass

 برای دانش آموزان و دانشجویانی ۱۸ تا ۲۵ ساله که قصد دارند برای مدت حداکثر ۶ ماه ،از تعطیلات شان را در سنگاپور مشغول به کار شوند.

 • Dependent Pass

ویزای همراه که معمولا برای فرزند و همسر در همه ی کشورها ارائه می گردد.

ویزای همراه در مهاجرت به خارج از کشور

سرمایه گذاری در سنگاپور

ویزای سنگاپور و مدارک لازم برای اقدام

برای دریافت ویزا در هر کشور ابتدا نیاز به ارائه مدارک خاصی می باشد . اگر قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارید مدارک زیر از جمله مدارک مورد نیاز شما  عزیزان می باشد:

 • پاسپورت معتبر
 • دو قطعه عکس
 • بلیت بازگشت هواپیما
 • ارائه تمکن مالی برای مدت ۳ ماه
 • ارائه دعوت نامه

اطلاعات کاملا تخصصی این مقاله با همکاری مشاورین حقوقی موسسه حقوقی ملک پور بعد از بررسی های لازم تهیه گردیده است و هرگونه استفاده از مطالب آن غیرقانونی است.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

ویزای سنگاپور و وکیل متخصص ویزا

مهم ترین نکته برای اقدام در جهت مهاجرت، دریافت اطلاعات کاملا تخصصی و به روز می باشد. به طور کلی شش روش مهاجرتی از جمله کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی  وجود دارد. یک وکیل معتبر مهاجرتی باید در مورد هر کشوری که متقاضی قصد اقدام برای آن را دارد و هم چنین در مورد هر کشوری که با توجه به شرایط متقاضی مناسب او می باشد، اطلاعات کاملی در مورد روش های مهاجرتی داشته باشد و با بیان بسیار شیوا اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار دهد . اگر قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارید، باید حتما از تجربیات وکیل تخصصی استفاده نمایید تا به طور واضح مراحل، مدارک مورد نیاز، نحوه ی مصاحبه، پیش شرط ها و ریسک های پرونده شما را دقیقا  مورد بررسی قرار دهد و شما را در اخذ  ویزای کشور مورد نظر یاری نماید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری وکلا و مشاوران تخصصی می تواند شما را در زمینه دریافت ویزاهای کشورهای مختلف راهنمایی نماید.

وکیل مهاجرت

ویزاها و مصاحبه های موکلین
مشاوره مهاجرتی و ویزا

ویزای سنگاپور و وقت سفارت ویزای کشور

یکی از ویژگی های کشور سنگاپور objective  یا عینی بودن ویزای این کشور است یعنی برخلاف بسیاری از کشورهای دیگر شما برای دریافت ویزای سنگاپور نیازی به مصاحبه در سفارت ندارید و بررسی پرونده از طریق مدارک ارائه شده توسط شما به صورت آنلاین صورت می پذیرد. نکته مهم بعدی اینکه سنگاپور در ایران سفارت ندارد. برای اطلاع از آدرس سایت و تلفن مستقیم و آدرس ایمیل و ساعت کاری سفارت سنگاپور جدول زیر را مطالعه فرمایید

راههای ارتباطی با سفارت سنگاپور

ویزای سنگاپور و توصیه های مهم

یکی از مهم ترین نکات در مورد کشور سنگاپور برای افرادی که قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارند، آگاهی نسبت به این مطلب می باشد که امکان الحاق خانواده در طول تحصیل وجود ندارد. در واقع برخلاف کشور کانادا یا کشورهای اروپایی مثل دانمارک که به شکل هم زمان با تحصیل متقاضی اصلی، اجازه الحاق همسر و حتی اجازه کار همسر وجود خواهد داشت و یا بسیاری از کشورهای اروپایی که امکان الحاق خانواده با فاصله بسیار کمی صورت می پذیرد، در کشور سنگاپور این امکان وجود نخواهد داشت و این نکته ی بسیار مهمی است که باید مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد. نکته ی بعدی هزینه زندگی بالای این کشور می باشد که در صورتی که تمایل به زندگی در این کشور را دارید می توانید با در نظر گرفتن همین هزینه کشورهای پیشرفته تر دیگری را انتخاب نمایید که از نظر شرایط اقتصادی از شرایط مطلوب تری برخوردار باشند. نکته مهم بعدی شرایط کاریابی در این کشور می باشد که به طور کلی برای افراد بومی شانس بیشتری نسبت به افراد خارجی وجود دارد و کارفرمایان تمایل زیادی به جذب نیروی کار خارجی ندارند.

 جدول هزینه های زندگی در سنگاپور

 

همچنین اگر قصد مهاجرت دارید یک توصیه مهم خرید ویدئو های راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت می باشد که اطلاعات تخصصی در مورد همه ی کشورها و همه ی روش های مهاجرتی را خدمت شما عزیزان ارائه می کند تا خود به یک وکیل مهاجرتی با اطلاعات تخصصی مبدل گردید و با آگاهی کافی دست به انتخاب صحیح بزنید. در صورت تمایل به تهیه این ویدئو می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای سنگاپور و سخن پایانی

ویزای سنگاپور، انواع ویزای سنگاپور و روش های اخذ ویزای سنگاپور در این مقاله برای شما سروران گرامی مورد تحلیل علمی و دقیق قرار گرفت. سنگاپور چهارمین مرکز اقتصادی جهان می باشد که همین امر نشان از شرایط اقتصادی مطلوب این کشور دارد اما از طرفی هزینه های بالای زندگی باعث شده است که عموم مردم توانایی زندگی با شرایط مناسب در این کشور را نداشته باشند؛ به همین علت کشورهای اروپایی چون آلمان، اتریش، هلند و دانمارک و یا کشور کانادا نیز می توانند با شرایط مطلوب اقتصادی و رفاهی و هزینه زندگی مشابه، گزینه مناسبی برای شما عزیزان گرامی باشد. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه درخشان خود همه ساله در صدد خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان می باشد . در صورتی که قصد مهاجرت به کشور سنگاپور و دریافت ویزای سنگاپور را دارید، می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کاملا رایگان دریافت نمایید و یا با دریافت مشاوره تخصصی یک ساعته با مشاوران تخصصی اطلاعات خود را در زمینه همه روش های مهاجرتی بالا ببرید و هم چنین در انتهای مقاله با ذکر سوالات خود در قسمت دیدگاه همین مقاله یا پرسش و پاسخ های همگانی همین وبسایت در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ