ویزای فنلاند و بررسی آن

ویزای فنلاند ، انواع ویزای فنلاند و شرایط اخذ ویزای کشور فنلاند، همچنین ویزاهایی که منجر به اخذ پاسپورت فنلاند می شود، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. انواع ویزاهای کشور فنلاند کدامند؟ روش هایی که می توان با آن ویزای فنلاند را دریافت کرد چیست؟ کدام یک از ویزاهای فنلاند منجر به اقامت و اخذ پاسپورت می گردد؟ فنلاند کشوری واقع در حوزه اسکندیناوی و جز یکی از بهترین کشورهای جهان از نظر سطح رفاه اجتماعی می باشد. به همین دلیل جز کشورهای بسیار پرطرفداری برای مهاجرت می باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید پاسخ تمامی سوالات خود را در خصوص ویزای فنلاند دریافت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه چندین ساله متخصص در زمینه اخذ انواع ویزا برای هر نقطه از دنیا، می تواند راهنمای شما برای انجام کلیه امور مهاجرتی شما باشد. همچنین شما می توانید با تماس با مشاورین متخصص این موسسه از مشاوره رایگان و تخصصی در این زمینه بهره مند گردید. آنچه که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت :

ویزای فنلاند
 • ویزای فنلاند و شرایط عمومی
 • ویزای فنلاند و انواع ویزا
  • A
  • B
  • C
  • D
 • ویزای فنلاند از طریق تحصیل
 • ویزای فنلاند از طریق کار
 • ویزای فنلاند از طریق درمان
 • ویزای فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • ویزای فنلاند و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای فنلاند و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای فنلاند و وقت سفارت
 • ویزای فنلاند و توصیه های مهم
 • ویزای فنلاند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای فنلاند و شرایط عمومی

فنلاند عضو کشورهای بالتیک و اسکاندیناوی می باشد که قبلا جزیی از کشور سوئد بوده است و پس از قرن نوزدهم به صورت یک کشور مستقل شکل گرفت . این کشور در بخش شمالی اروپا واقع گردیده است و با کشورهای سوئد، روسیه، نروژ همسایه می باشد. فنلاند جز کشورهایی است که هرساله در رده بالاترین کیفیت زندگی قرار می گیرد و به همین دلیل همواره مورد توجه بسیاری از اشخاصی که تمایل به مهاجرت دارند، بوده است. زبان مردم این کشور فنلاندی و سوئدی می باشد و پایتخت آن شهر بزرگ هلسینکی است که در جنوب این کشور قرار دارد. فنلاند عضو کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن می باشد و واحد پولی آن یورو است. ویزای فنلاند می تواند از طریق یکی از راه های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و… اخذ گردد و راهی برای ورود و اقامت، اخذ تابعیت و در نهایت پاسپورت این کشور می باشد. در ادامه به بررسی انواع ویزاهای کشور فنلاند پرداخته و همچنین راه های ورود به این کشور را توضیح خواهیم داد.

جدول اطلاعات عمومی در مورد کشور فلاند

کشور فنلاند بر روی نقشه ـ نقشه فنلاند

بمنظور دستیابی به اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در این کشور پیشنهاد می گردد به این لینک مراجعه نمایید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

مقاله مرتبط

اخذ اقامت فنلاند

ویزای فنلاند و انواع ویزا

این نوع ویزا همانند سایر ویزاهای کشورهای حوزه شنگن برای کشور فنلاند نیز صادر می گردد که ویزای ترانزیت نیز نامیده می شود. دارنده ویزای نوع A   با این ویزا تنها اجازه دارد برای تغییر مسیر سفر خود در فرودگاه های کشورهای شنگن پیاده شود و برای ادامه سفر خود به خارج از شنگن پرواز خود را تعویض کند.

ویزای نوع B

این نوع ویزا به دارنده مجوز خروج از فروگاه را می دهد و فرد دارای این ویزا می تواند از مسیرهای زمینی به کشورهای خارج از شنگن سفر کند. طول اعتبار این ویزا ۵ روز می باشد.

ویزای نوع C

ویزای نوع C  از نوع ویزاهای اقامت کوتاه مدت می باشد. طول مدت این ویزا معمولا بسته به نوع و هدف سفر متغیر است و در انواع تک ورودی، دو ورودی و چند ورودی صادر می گردد. ویزای تک ورودی به دارنده مجوز می دهد تنها یک بار به کشورهای شنگن وارد شود و پس از خروج اجازه ورود مجدد به وی داده نمی شود. در ویزای دو ورودی اجازه ورود به کشورهای شنگن تا دوبار در طول مدت اعتبار ویزا مجاز می باشد و در ویزای چند ورودی همانطور که از اسم آن مشخص است، هیچ محدودیتی برای دارنده این ویزا برای چندین بار ورود به حوزه شنگن وجود ندارد. مدت این ویزا معمولا ۶ ماهه می باشد و شخص دارنده این ویزا می تواند در طول مدت این ویزا ۹۰ روز در حوزه شنگن اقامت داشته باشد. اعتبار این ویزا از زمان ورود شخص به حوزه شنگن شروع می گردد.

ویزای نوع D

این نوع ویزا از نوع ویزاهای اقامتی می باشد و ویزای ملی ( National Visa ) نیز نامیده می شود که برای افرادی صادر می گردد که قصد تحصیل، کار و … در کشورهای حوزه شنگن را  دارند. این نوع ویزا نیز همانند ویزای تایپ  C  می تواند به صورت تک ورودی و چند ورودی باشد. اشخاص با ویزای چند ورودی هر زمان می توانند به راحتی به کشورهای شنگن ورود و خروج داشته باشد و با این برای تحصیل، فرصت مطالعاتی، تجارت و همچنین بازدید از اعضای خانواده در این کشورها اقامت داشته باشند.

انواع ویزاهای کشور فنلاند

ویزای توریستی فنلاند

ویزا ـ گرفتن ویزا ـ هزینه اخذ ویزا ـ مهاجرت و ویزا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

ویزای فنلاند از طریق تحصیل

تحصیل در مقاطع ابتدایی و متوسطه در فنلاند به زبان فنلاندی ارائه می گردد. سیستم آموزشی برای این مقطع طی یک دوره ۹ ساله از ۷ تا ۱۶ سالگی برای دانش آموزان برنامه ریزی شده است. پس از آن دانش آموزان می توانند برای ادامه تحصیلات خود ۳ سال در مقطع متوسطه ادامه تحصیل دهند که پس از آن بتوانند برای مقطع لیسانس وارد دانشگاه شوند و یا اینکه در دوره هایی برای یادگیری یک حرفه خاص، به مدت سه سال تحت آموزش باشند و جذب بازار کار گردند. ویزای فنلاند برای دانش آموزان در این مقطع تحصیلی چندان پیشنهاد نمی گردد؛ چرا که دانش آموز حتما نیاز به قیم دارد و علاوه بر آن برای تحصیلات رایگان آشنایی به زبان فنلاندی الزامی می باشد. به همین دلیل ویزای فنلاند برای تحصیل در این مقطع توصیه نمی شود و شما می توانید برای کشورهای انگلیسی زبان نظیر کانادا و انگلیس اقدام نمایید.

تحصیل زیر ۱۸ سال

ویزای فنلاند از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی

اخذ ویزای فنلاند برای تحصیل در مقطع لیسانس منوط به داشتن پذیرش از سوی یک دانشگاه می باشد. برای اخذ پذیرش از سوی یک دانشگاه شما باید یا زبان سوئدی و یا زبان فنلاندی بدانید. همانطور که پیش تر اشاره شد تحصیل در فنلاند از سال ۲۰۱۷ به بعد برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا دیگر رایگان نمی باشد و هزینه ها به صورت میانگین بین ۶ تا ۱۳ هزار یورو در سال می باشد که این میزان نیز بسته به دانشگاه و رشته نیز می تواند تغییر کند. شروع تحصیل در فنلاند در ژانویه و سپتامبر هر سال می باشد و از شروط لازم برای تحصیل در مقطع لیسانس داشتن معدل بالای ۱۴ و همچنین داشتن زبان سوئدی و یا فنلاندی و قبولی در رشته مورد نظر در دانشگاههای ایران می باشد. دوره تحصیلی در این مقطع معمولا ۳ تا ۴ سال می باشد و شخص دانشجو به شرط اینکه به زبان های رسمی این کشور آشنا باشد، می تواند ۲۰ ساعت در هفته کار دانشجویی داشته باشد.

تحصیل در فنلاند ـ ویزای تحصیلی فنلاند ـ تحصیل در دانشگاههای فنلاند

ویزای فنلاند از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

دریافت ویزای فنلاند برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس امکان پذیر می باشد. تحصیل در این مقطع به دو زبان انگلیسی و فنلاندی ارائه می شود و شخص با داشتن آگاهی کافی به یکی از این زبان ها می تواند برای تحصیل در این مقطع اقدام نمایند. از نیازمندی های شخص برای اخذ پذیرش در دانشگاه، نمره زبان آیلتس ۶،۵ و معدل بالای ۱۴ می باشد. تحصیل در این مقطع نیز از بعد از سال ۲۰۱۷ مشمول هزینه می باشد که در حدود ۱۰ تا ۱۸ هزار یورو متغیر می باشد. در حال حاضر با توجه به سخت گیری هایی که این کشور در ارائه ویزای این کشور برای ما ایرانیان دارد، پیشنهاد می شود برای کشورهایی دیگر حوزه اسکاندیناوی نظیر دانمارک اقدام نمایید که ریسکی متوجه پرونده شما نباشد.

ویزای فنلاند از طریق تحصیل در مقطع دکترا

متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند نیاز به ویزای فنلاند دارند. دکترا در کشور فنلاند به دو صورت ارائه می شود که شامل دکترای عمومی و دکترای تحقیقاتی می باشد. کسانی که برای برنامه دکترای عمومی اقدام می کنند، تحصیلشان زیر نظر یک دانشگاه و اساتید راهنمای خود با دریافت کمک های مالی می باشد و دانشجویان دکترای تحقیقاتی صرفا به صورت کاملا مستقل با تحقیق و پژوهش بر روی یک موضوع خاص و بدون دریافت کمک های مالی از سوی دانشگاه، تحصیل می کنند.

برای تحصیل در مقطع دکترا زبان انگلیسی و ارائه نمره زبان آیلتس ۷ از شرایط اخذ پذیرش می باشد. همچنین تاییدیه از سوی یک استاد راهنما الزامی می باشد.

در ادامه جدولی از چند دانشگاه کشور فنلاند خدمت شما ارائه می شود.

 

لیست دانشگاههای معتبر فنلاند با رنکینگ جهانی آنها

به جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ویزای تحصیلی فنلاند از همین وبسایت مراجعه نمایید.

تحصیل در فنلاند

ویزای فنلاند از طریق کار

اخذ ویزای فنلاند از طریق کار منوط به داشتن شرایطی، امکان پذیر می باشد. فنلاند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالا و جز کشورهای پیشرفته در اروپا محسوب می گردد؛ اما در سال های اخیر به دلیل بحران نیروی کار متخصص، نرخ بیکاری در این کشور نسبت به سایر کشورهای حوزه اسکاندیناوی بالاتر می باشد. نرخ بیکاری در فنلاند در سال ۲۰۱۹ در این کشور ۸٫۸ درصد می باشد. در جدول زیر می توانید تغییرات نرخ بیکاری در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ را مشاهده کنید.

نمودار نرخ بیکاری در کشور فنلاند

اخذ ویزای فنلاند از طریق کار منوط به داشتن یک اقامت در این کشور می باشد. به این معنی که شخص برای اینکه بتواند در این کشور مشغول به کار شود، ابتدا باید توسط یک کارفرما در این کشور پیشنهاد شغلی(job offer) دریافت کند و پس از آن باید یک نوع اقامت مرتبط با رشته شغلی خود در این کشور داشته باشد . انواع اقامت کاری در این کشور در قالب موارد زیر می باشد:

 • مجوز اقامت برای افراد شاغل

این نوع اقامت برای اشخاصی صادر می گردد، که حرفه و کار آن ها جز مشاغل عمومی می باشد و در دسته بندی خاصی قرار نمی گیرند. به عنوان مثال مشاغلی نظیر نظافتچی، آشپز، پرستار بچه و …. در این نوع اقامت قرار می گیرند.

 • اجازه اقامت برای نیروی کار به صورت فصلی

یک اقامت ۹ ماهه می باشد که برای کارگران فصلی صادر می گردد و با این اقامت نیروی کار برای مدت محدود، جهت کارهای موقت از سوی کارفرما به کار دعوت می شود. این مشاغل می تواند باغبانی، جنگلداری و فستیوال و جشنواره و … باشد.

 • اقامت پس از تحصیل

فارغ التحصیلان در کشور فنلاند می توانند قبل از اتمام پایان تحصیل خود، در این کشور کار کنند و اقامت کار پس از تحصیل دریافت نمایند. طول مدت این اقامت ۱۲ ماهه می باشد.

 • اجازه اقامت برای افراد متخصص

این اقامت برای اشخاصی صادر می گردد که در مشاغل خاصی مشغول به کار می شوند و جز آن شغل نمی توانند در حرفه دیگری کار کنند. به عنوان مثال مشاغلی نظیر پست های تخصصی، مدیریت شرکت ها، معلمان و پژوهشگران در غالب این نوع اقامت قرار می گیرد.

 • اجازه کار بر اساس یک نوع اقامت دیگری

اگر شخصی در غالب یک نوع اقامت به جز اقامت کاری مجوز کار داشته باشد، می تواند در این کشور کار کند و اقامت داشته باشد . به طور مثال کسی که با ویزای همراه وارد فنلاند شده است، می تواند در قالب اقامت خود در این کشور کار کند.

به طور کلی باید گفت شخصی که به دنبال اخذ ویزای کار فنلاند می باشد، باید ابتدا بتواند یک پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشد؛ پس از یافتن شغل و دریافت job offer   ، کارفرما برای اقامت مرتبط با پوزیشن شغلی وی اقدام نماید و پس از این مراحل ویزای فنلاند برای کار را دریافت کند.

ویزای کار فنلاند

کار در فنلاند

ویزای فنلاند از طریق درمان

ویزای فنلاند از طریق درمان برای بیمارانی که خارج از اروپا و در کشور های جهان سوم هستند، طی شرایطی قابل دریافت می باشد. بیمار و دارنده ویزای درمان به واسطه این ویزا برای طول مدت درمان می تواند وارد کشور فنلاند شود و اقامت داشته باشد. مدارکی که نیاز است بیمار برای این ویزا ارائه دهد به شرح زیر می باشد:

 • نامه ای دال بر شرح حال بیمار از سوی بیمارستان و درخواست درمان در فنلاند برای بیمار در یک بیمارستان یا مرکز درمانی
 • فرم پذیرش از سوی بیمارستان مد نظر در فنلاند که در آن طول مدت درمان، تاریخ شروع درمان و تمامی اطلاعات مربوط به درمان در آن نامه وجود داشته باشد.
 • ارائه نامه ای دال بر پرداخت هزینه های درمان به میزان ۳۰ درصد از کل هزینه یا نامه ای که اثبات کند هزینه درمان بیمار از سوی یک ارگان، فرد و یا یک موسسه تامین می گردد.
 • ارائه نامه ی تمکن مالی که نشان دهد شخص از پس هزینه درمان و زندگی خود در طول مدت ویزایش بر می آید.
 • بیمه درمانی همراه
 • بلیط رفت و برگشت
 • نامه ای دال بر اینکه خدمات درمانی که در کشور فنلاند ارائه می شود در کشور مبدا وجود ندارد.

با ارائه این مدارک شخص می تواند درخواست ویزای فنلاند برای در درمان ارائه دهد.

ویزای درمان ـ مهاجرت برای درمان

ویزای فنلاند از طریق سرمایه گذاری

کشور فنلاند یکی از کشورهایی می باشد که داد و ستد به یورو می باشد به همین دلیل می تواند مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری در فنلاند می تواند در بخش صنعت و فن آوری باشد. از شاخص های مهم و تاثیر گذار برای سرمایه گذاری در هر کشور توجه به شرایط اقتصادی و همچنین میزان ریسک سرمایه گذار در آن کشور می باشد. کشور فنلاند در این مورد جایگاه مناسبی دارد. در جدول زیر می توانید مشاهده کنید که میزان ریسک سرمایه گذار از نظر مصادره اموال در چه سطحی می باشد.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری، فرد نیاز به یک بیزنس پلن دارد، این بیزنس پلن باید طوری طراحی گردد که برای این کشور سود آوری داشته باشد و مورد قبول باشد. حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در این کشور ۱۰۰ هزار یورو می باشد که باید حتما به صورت ارزش نقدی و به صورت سپرده در بانک در یک حساب کوتاه مدت و به اسم صاحب حساب باشد. پس از تایید بیزنس پلن و ثبت شرکت و ایجاد بیزنس در قالب ثبت شرکت مسئولیت محدود و یا از طریق شراکت شما می توانید در این کشور تجارت خود را آغاز کنید.

سرمایه گذاری در فنلاند
ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند

ویزای فنلاند و مدارک لازم برای اقدام

جهت اخذ ویزا برای هر کشوری مدارکی مورد نیاز است که در ادامه مدارکی که برای اخذ ویزای فنلاند مورد نیاز است، خدمت شما ارائه می شود . دقت داشته باشید که برای هر مسیری نظیر تحصیل یا کار مدارک دیگری علاوه بر مدارک ارائه شده اضافه می گردد.

 • فرم درخواست ویزا
 • ۲ قطعه عکس طبق استاندارد مشخص شده
 • پاسپورت با اعتبار بالای ۶ ماه
 • نامه تمکن مالی
 • بیمه نامه برای مسافرت با ارزش ۳۰۰۰۰ یورو
 • برای ویزاهای توریستی ارائه برنامه سفر و زمان ورود و خروج همچنین محل اقامت شخص در طول مدت ویزا
 • برای ویزای تحصیلی ارائه نامه پذیرش از سوی دانشگاه
 • برای ویزای کاری قرار داد منعقده با یک کارفرما در فنلاند

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای فنلاند

ویزای فنلاند و وکیل متخصص ویزا

لازم به ذکر است که اخذ ویزای فنلاند فرایندی می باشد که نیازمند تخصص و مهارت در حوزه حقوق بین الملل می باشد. از این رو بسیار مهم است که برای انجام پروسه اخذ ویزای خود از تجربه و تخصص یک وکیل مهاجرت و متخصص ویزا استفاده کنید. یکی از دلایلی که پیشنهاد می کنیم در این خصوص حتما با یک وکیل با تجربه اقدام نمایید، تجربیات اشتباهی است که ممکن است از طریق افراد غیر متخصص در اختیار شما قرار گیرد؛ چرا که در صورت نقصی پرونده و همچنین چیدمان مدارک اشتباه، امکان رد شدن ویزای شما را رقم میزند. به همین دلیل برای جلوگیری از این موارد، پیشنهاد ما به شما این است با یک وکیل متخصص برای انجام پروسه خود اقدام نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با تخصص ۱۵ ساله در امر مهاجرت برای اخذ ویزای فنلاند و تمامی راه های مهاجرت می تواند با مشاوره تخصصی شما را برای انجام پروسه خود کمک کند. این مقاله توسط تیم موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر در آمده است و استفاده غیر مجاز و کپی کردن آن حرام و غیر اخلاقی بوده و پیگرد قانونی نیز خواهد داشت.

موسسه مهاجرتی ـ وکیل مهاجرت ـ مشاوره مهاجرت

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه
ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای فنلاند و وقت سفارت

درخواست وقت سفارت، برای اخذ ویزای فنلاند از طریق سایت سفارت این کشور در تهران، امکان پذیر می باشد. تنها متقاضیانی که می خواهند برای ویزاهای کوتاه مدت اقدام کنند، از طریق سایت سفارت باید درخواست خود را ارائه دهند. برای درخواست وقت سفارت ویزاهای شنگن ابتدا باید به لینک ویزاهای شنگن وارد شوید و برای درخواست وقت ایمیلی را به قسمت درخواست ویزا ارسال کنید و درخواست ویزای خود را ثبت کنید و هزینه آن را پرداخت نمایید که این هزینه فقط به یورو باید در مرکز درخواست ویزا پرداخت شود. پس از این مراحل اطلاعات بیومتریک شما شامل عکس دیجیتالی و اثر انگشت شما ثبت می گردد. پس از اینکه اطلاعات خود را ثبت کردید می توانید در سایت از طریق وارد کردن شماره رسید و تاریخ تولد خود وضعیت درخواست خود را بررسی کنید.

اطلاعات دسترسی به سفارت فنلاند در تهران

https://www.vfsglobal.com/Finland/Iran/Farsi/index.html

ویزای فنلاند و توصیه های مهم

پاسپورت فنلاند در جایگاه مناسبی در رنکنیگ بین المللی پاسپورت ها قرار دارد اما جالب است بدانید که از لحاظ آب و هوایی و همچنین موقعیت جغرافیایی، این کشور چندان مناسب ایرانیان نمی باشد. مناطق شمالی فنلاند دارای آب و هوای سرد می باشد و به همین دلیل زندگی در این مناطق دشوار است و بیشتر مردم در مناطق جنوبی ساکن هستند. این کشور از نظر وسعت، ششمین کشور اروپاست و یکی از نکات مهم در باب ویزای فنلاند و اخذ اقامت در این کشور، این است که افراد باید به زبان انگلیسی مسلط باشند، همچنین باید زبان فنلاندی و سوئدی را نیز یاد بگیرند. هزینه های زندگی در فنلاند در مقایسه با کشورهای دیگر اروپا و به خصوص منطقه شنگن، نسبتا بالاست. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای کشورهای با همان سطح کیفیت زندگی اما با هزینه زندگی کمتر اقدام نمایید.

توصیه مهم ـ نکته مهم

هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند
ویزای فنلاند و سخن آخر

ویزای فنلاند و تمامی شرایط آن و همچنین راه هایی که می تواند منجر به اخذ ویزای فنلاند ، اقامت و پاسپورت این کشور شود به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفت. ویزای فنلاند می تواند برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری، درمان و توریستی اخذ گردد؛ اما دقت داشته باشید اگر شما قصد دارید برای اقامت و در نهایت پاسپورت فنلاند اقدام نمایید، باید از راه هایی اقدام به اخذ ویزای فنلاند کنید که در نهایت منجر به اقامت گردد. یکی از این راه ها، ورود کاری به این کشور می باشد اما همانطور که توضیح داده شد کار در فنلاند نیاز به پیشنهاد شغلی دارد. اگر شما به دنبال مسیرهای اقامتی هستید، می توانید برای کشورهایی اقدام نمایید که شرایط مطلوب تری برای کار دارند. موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن یک دفتر مرکزی در اروپا و در کشور اتریش می تواند بهترین مسیر را برای راه های اقامتی پیش روی شما قرار دارد. می توانید با تماس با مشاوران ما از مشاوره تخصصی رایگان در زمینه اخذ انواع ویزا بهره مند گردید.همچنین اگر در زمینه ویزای فنلاند هرگونه سوالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی آن را مطرح نمایید و پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ