ویزای لوکزامبورگ و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ ، روش های مختلف مهاجرت به لوکزامبورگ و شرایط اخذ انواع ویزای لوکزامبورگ در این مقاله به طور کاملا تخصصی و علمی مورد تحلیل و تفحص قرار خواهد گرفت. برای دریافت ویزای لوکزامبورگ چه مدارکی نیاز است؟ آیا برای اخذ ویزای کشور لوکزامبورگ به وکیل متخصص نیاز است؟ از چه روش هایی می توان ویزای لوکزامبورگ را اخذ کرد؟ در این مقاله به پاسخ تمام سوالات و ابهامات ذهنی شما را در زمینه اخذ ویزای لوکزامبورگ خواهیم پرداخت. کشور لوکزامبورگ یکی از کوچکترین کشورهای اروپا می باشد که جزء کشورهای حوزه شنگن است. اگر شما یک شهروند اتحادیه اروپا نیستید، باید یک ویزای معتبر یعنی یک مجوز موقت برای اقامت در کشور لوکزامبورگ و یا اجازه اقامت بلند مدت برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری در این کشور دریافت نمایید. لوکزامبورگ از کشورهای امن جهان می باشد که افراد قابل توجهی تمایل به مهاجرت و سفر به این کشور را دارند. اگر شما درخواست ویزا از طریق یکی از روش های موجود را برای کشور لوکزامبورگ دارید، باید با آگاهی کامل قدم بگذارید تا بتوانید با چیدمان درست مدارک نتیجه مطلوب را دریافت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش با دارا بودن وکلای مجرب و مشاورین متخصص با ارائه خدمات آنلاین، این شرایط را برای شما فراهم می آورد که بتوانید به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نمایید و از خدمات موسسه بهترین اطلاعات را در زمینه مهاجرت و دریافت ویزای کشور لوکزامبورگ اخذ بفرمایید. در ادامه به پوشش زیر عنوان های زیر و ارائه مطالبی در باب آنها خواهیم پرداخت :

ویزای لوکزامبورگ
 • ویزای لوکزامبورگ و شرایط عمومی
 • ویزای لوکزامبورگ و انواع ویزا
 • ویزای لوکزامبورگ و ویزای تحصیلی
 • ویزای لوکزامبورگ و ویزای کار
 • ویزای لوکزامبورگ و ویزای درمانی
 • ویزای لوکزامبورگ و ویزای بلند مدت
 • ویزای لوکزامبورگ و ویزاهای دیگر
 • ویزای لوکزامبورگ و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای لوکزامبورگ و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای لوکزامبورگ و وقت سفارت
 • ویزای لوکزامبورگ و توصیه های مهم
 • ویزای لوکزامبورگ و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای لوکزامبورگ و شرایط عمومی

همان طور که مستحضر هستید از روش های مختلفی می توان ویزای لوکزامبورگ را دریافت نمود. در این مقاله به روش های گوناگون اخذ ویزای لوکزامبورگ و چگونگی و شرایط دریافت ویزای لوکزامبورگ خواهیم پرداخت. کشور لوکزامبورگ به صورت رسمی با نام دوک نشین لوکزامبورگ شناخته می شود. یکی از کوچکترین کشورها در غرب اتحادیه اروپا کشور لوکزامبورگ می باشد. که مساحتش ۲٫۵۸۶ کیلومتر مربع است. پایتخت این کشور شهر لوکزامبورگ می باشد. کشورهای فرانسه، بلژیک و آلمان با کشور لوکزامبورگ هم مرز هستند.

لوکزامبورگ بر روی نقشه ـ لوکزامبورگ کجاست؟

لوکزامبورگ یکی از کشورهای ثروتمند اروپا می باشد که جمعیت آن دارای ۶۰۰ هزار نفر است و از ثبات سیاسی و اقتصادی بسیار بالایی برخوردار می باشد. زبان رسمی این کشور فرانسوی، آلمانی و لوکزامبورگی است. لوکزامبورگ یکی از کشورهای حوزه شنگن می باشد و برای اینکه بتوانید به این کشور سفرکنید، باید برای ویزای شنگن درخواست دهید. شما با دریافت ویزای لوکزامبورگ به کل اروپا دسترسی خواهید داشت. برای اخذ ویزای لوکزامبورگ باید هدفتان را از سفر مشخص کنید تا با توجه به روش مورد نظر، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای لوکزامبورگ را مهیا نمایید. در ادامه تمام روش های موجود برای اخذ ویزای لوکزامبورگ را شرح خواهیم داد.

نقشه لوکزامبورگ ـ مهاجرت به لوکزامبورگ ـ ویزای لوکزامبورگ

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد لوکزامبورگ

مقاله مرتبط

مهاجرت به لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ و انواع آن

ویزای لوکزامبورگ بر اساس نوع تقسیم بندی صدور ویزا به ۴ نوع تقسیم می شود:

 1. ویزای نوع A
 2. ویزای نوع B
 3. ویزای نوع C
 4. ویزای نوع D

ویزای لوکزامبورگ نوع A : ویزای ترانزیتی و برای اهداف تجاری صادر می شود که می تواند کوتاه مدت (۹۰ روزه) یا طولانی مدت (بیش از ۹۰ روز) باشد.

ویزای لوکزامبورگ نوع B : برای عبور از لوکزامبورگ و توقفی کوتاه مدت می باشد؛ معمولا برای افرادی صادر می شود که برای رسیدن به کشوری دیگر ناگریز می بایست از لوکزامبورگ به عنوان کریدور ارتباطی عبور کرده و یا توقفی کوتاه مدت در این کشور داشته باشند.

ویزای لوکزامبورگ نوع C : این ویزا، ویزای توریستی تابع منطقه شنگن می باشد که با این ویزا از چند کشور دیگر منطقه شنگن و عضو اتحادیه اروپا می توان دیدن کرد.

ویزای لوکزامبورگ نوع D : این ویزا معمولا برای متقاضیان ویزای جستجوی کار، سرمایه گذاری و تحصیلی صادر می شود. این ویزا دارای مدت زمان بیش از ۹۰ روز می باشد و با صلاحدید مقامات کنسولگری یا وزارت امورخارجه و امور مهاجرین قابل تمدید نیز می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد لوکزامبورگ

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ و ویزای تحصیلی

اخذ ویزای لوکزامبورگ از طریق تحصیل نیز امکان پذیر است. برای افرادی که قصد ادامه تحصیل را دارند این امکان وجود دارد که در کشور لوکزامبورگ بتوانند در چند گام به هدف خود برسند. گام اول در مبحث اخذ ویزای تحصیلی، اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزشی لوکزامبورگ می باشد. متقاضی محترم می بایست با ارتباط با دانشگاه مورد نظر خویش و گردآوری و ارائه مدارک لازم از جمله ریز نمرات و آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده مبادرت به اخذ پذیرش نماید. هزینه های تحصیل در این کشور بستگی به مقطع تحصیلی و دانشگاه آن دارد که با توجه به رنکینگ متفاوت است و از ۴۰۰۰ یورو تا ۱۷۰۰۰ یورو متغیر است. گام دوم بعد از اخذ پذیرش از دانشگاه، ارسال درخواست ویزای تحصیلی از طریق نزدیک ترین سفارت به محل زندگی خود می باشد. بعد از تامین مدارک لازم در صورت موافقت سفارت، ویزای تحصیلی شش ماهه برای متقاضی از نوع D صادر می شود. در ادامه چند مورد از دانشگاه های معتبر کشور لوکزامبورگ مورد بررسی شما عزیزان قرار قرار می گیرد.

 • دانشگاه معتبر LUNEX که می توان در آن رشته های مدیریت ورزشی، فیزیوتراپی، طب و درمان در مقطع لیسانس تحصیل نمود.
 • دانشگاه DOLIBOIS UNIVERSITY OF MIAMI که دانشجویان بین المللی می توانند در آن تحصیل نمایند.
 • دانشگاه THE ECOLE SUPERIEURE OUVERTE که در این دانشگاه دانشجویان می توانند در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در رشته های علوم انسانی، استراتژی کسب و کار، گردشگری، بازاریابی و امور مالی تحصیل نمایند.
 • دانشگاه معروف لوکزامبورگ که در قلب اروپا است شامل سه دانشکده می باشد:
 • دانشکده علوم و فناوری ارتباطات در کیرشبرگ
 • دانشکده علوم انسانی در ESCH BELVAl
 • دانشکده حقوق در لیمترتسبرگ

تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در خارج از کشور ـ کارشناسی ـ کارشناسی ارشد ـ دکتری در خارج از کشور

دانشجویان از سال دوم به بعد از ۱۰ تا ۱۵ ساعت در حین تحصیل مجاز به کار هستند. شرایط ویزای همراه برای افرادی که تمایل به تحصیل در این کشور را دارند، از ابتدا به صورت تویستی امکان رفتن به کشور لوکزامبورک را خواهند داشت و پس از اخذ کارت اقامت متقاضی اصلی ، می تواند به اداره مهاجرت این کشور رجوع کرده و درخواست الحاق به خانواده دهد تا همراهان (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال ) بتوانند به وی بپیوندند.

مدارک لازم اخذ ویزای لوکزامبورگ از طریق تحصیل:

 • پاسپورت معتبر
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • مدارک بورسیه در صورت وجود
 • نامه تمکن مالی برای تامین مخارج زندگی و تحصیل
 • تائیدیه دانشگاه و پذیرش
 • بیمه درمانی
 • دو قطعه عکس
 • اعلام و معرفی مکانی جهت اسکان دانشجو در حین تحصیل
 • پرداخت هزینه ویزای سفارت

تحصیل در خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی ـ ویزای تحصیلی ـ دانشگاههای خارج

شما سروران گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای لوکزامبورگ از طریق تحصیل وارد لینک زیر شوید و از مطالب آن بهترین بهره وری را داشته باشید.

تحصیل در لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ و ویزای کار

برای اخذ ویزای کار در هر کشوری از جمله ویزای کاری لوکزامبورگ ، یکی از عواملی که بسیار مهم است و برای متقاضیان بسیار حائز اهمیت می باشد، نرخ بیکاری آن کشور است. نرخ بیکاری لوکزامبورگ در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ به ۵٫۵ رسیده است. نرخ بیکاری در لوکزامبورگ به ترتیب از سال ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۹ به میزان ۳٫۷۶ درصد و در ماه مه سال ۲۰۱۴ میلادی به بالاترین سطح خود یعنی ۷٫۲۰ درصد و در ماه مارس ۱۹۹۱ به پایین ترین حد ۱٫۴۰ درصد رسیده است. همچنین شما می توانید در نمودار زیر  نرخ بیکاری کشور لوکزامبورگ را مشاهده بفرمایید.

نمودار نرخ بیکاری در لوکزامیورگ

دریافت ویزای لوکزامبورگ از طریق کار و جستجوی کار بعد از طی مراحلی می تواند میسر باشد. برای این امر در مرحله اول نیازمند کارفرما یا پیشنهاد شغلی می باشید. کارفرما یا فردی که به لحاظ شغلی و قانون کار مورد تائید اداره مهاجرت لوکزامبورگ می باشد؛ کارفرما باید برای ارائه پیشنهاد کاری به متقاضی ویزای کار لوکزامبورگ، اثبات کند که برای شغل پیشنهادی در کشور لوکزامبورگ و همین طور در کل اتحادیه اروپا گزینه مناسبی از نیروی آماده به کار وجود ندارد. برای این امر می بایست در جراید کثیر الانتشار در سه مرحله آگهی انجام دهد و با جمع آوری مدارک لازم از این فرایند و همین طور از متقاضی، در اداره امور مهاجرت لوکزامبورگ این پیشنهاد شغلی و فرد مورد نظر را مطرح نماید. بعد از دریافت مجوز لازم برای جذب نیرو خارج از اتحادیه اروپا متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به نزدیک ترین سفارت جهت تکمیل درخواست و ارائه مدارک برای اخذ ویزای کار در لوکزامبورگ اقدام نمایند.

کار و کاریابی در خارج از کشور ـ وبسایت های کاریابی در خارج از کشور

مدارک لازم جهت ویزای لوکزامبورگ از طریق کار :

 • پاسپورت دارای اعتبار
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه مدارکی دال بر داشتن پیشنهاد شغلی
 • قرارداد کاری و میزان دستمزد و مدارکی مبتنی بر تامین مالی
 • سوابق کاری و تجارب و مدارک تخصصی در صورت وجود
 • سه قطعه عکس
 • گواهی محل اسکان و اقامت متقاضی در لوکزامبورگ

در خصوص اخذ ویزای لوکزامبورگ از طریق کار ذکر این نکته ضروریست که با گذشت ۵ سال و تمدید اقامت و ادامه روند شغلی متقاضی در لوکزامبورگ چنانچه متقاضی تحصیلات حداقل لیسانس و همینطور تخصص در زمینه شغلی خویش داشته باشد و نیز هیچگونه سابقه کیفری از وی موجود نباشد، کارت آبی اقامت به متقاضی اعطا می گردد و با گذشت چند سال دیگر و ضمن حفظ شرایطی خاص می توانید پاسپورت لوکزامبورگ را دریافت نماید.

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

ویزای درمانی لوکزامبورگ

به طور کلی افرادی که با اهداف پزشکی درخواست ویزای لوکزامبورگ از نوع درمانی را دارند باید ثابت کنند که برای درمان بیماری در کشور خود تجهیزات  و امکانات مورد نیاز وجود ندارد. با توجه با تعاملات صورت گرفته بین وزارت بهاشت لوکزامبورگ و وزارت امور خارجه این کشور، پذیرش بیماران واجد شرایط درمانی به جهت انجام معالجات پزشکی با تائیدیه وزارت بهداشت لوکزامبورگ امکان پذیر می باشد. برای این هدف می توان درخواست ویزای نوع C 90 روزه با توجه به صلاحدید پزشک معالج نمود. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تنظیم شده، هرگونه کپی برداری از مطالبی که در این مقاله آمده بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد. این نوع ویزا در صورت طولانی شدن مراحل درمانی با درخواست و اعمال نظریات پزشک یا پزشکان معالج می تواند تمدید گردد. داشتن پوشش بیمه ای مناسب یکی از لزومات این ویزا می باشد. توانایی تامین و پرداخت هزینه های درمانی از دیگر ملزومات ویزای درمان لوکزامبورگ می باشد.

درمان در خارج از کشور ـ ویزای درمانی ـ مهاجرت برای درمان ـ ویزای خدمات پزشکی ـ ویزای پزشکی

مدارک مورد نیاز ویزای درمانی لواکزامبورگ:

– تکمیل فرم درخواست

– دو قطعه عکس

– پاسپورت معتبر

– رزرو بلیط پرواز رفت و برگشت

-پذیرش بیمارستان یا پزشک متخصص معالج

– بیمه مسافرتی پزشکی

– مدارک اثبات وضعیت مدنی (گواهی ازدواج یا تولد فرزندان و..)

– پرداخت هزینه ویزا ۶۰ یورو

– اضهار نامه بانکی جهت تامین مالی معالجات

– اثبات مکانی برای اقامت و اسکان در کشور مقصد

ویزای لوکزامبورگ و ویزای بلند مدت

اگر شما به لوکزامبورگ سفر می کنید و برنامه ریزی شما برای اقامت در آنجا بیش از ۹۰ روز است، شما نیاز به دریافت ویزای نوع D که در واقع ویزای طولانی مدت می باشد، خواهید داشت. در مورد نحوه دریافت ویزای لوکزامبورگ برای اقامت طولانی مدت در این کشور ، باید به شرح زیر اقدام نمایید:

 • نزدیک ترین کنسولگری خود را پیدا کنید.
 • اگر در کشور آمریکا هستید صلاحیت خود را بر اساس کشوری که در آن زندگی می کنید پیدا نمایید.
 • اگر در خارج از ایالت متحده هستید و کشور لوکزامبورگ در کشور شما سفارت ندارد، باید به نزدیک ترین کنسولگری دیگر کشورها مراجعه فرمایید.
 • جمع آوری مستندات ( فهرست رسمی مدارک مورد نیاز )
 • هزینه ویزا پرداخت گردد. هزینه های ویزای رسمی با توجه به نوع درخواست شما متفاوت می باشد. برای اخذ ویزای طولانی مدت ۵۰ یورو است.
 • دستورالعمل های ارسالی از کنسولگری ها و سفارت ها متفاوت است. بنابراین شما باید دستورالعمل ها در وب سایت سفارت یا کنسولگری پیدا کنید و بررسی نمایید.

متقاضیان محترمی که نیازمند اخذ ویزای طولانی مدت لوکزامبورگ می باشند، برای اقدام و با تعیین هدف مسافرت خود می توانند در زمینه های سرمایه گذاری و تحصیلی و… درخواست ویزای نوع D طولانی مدت با طول مدت بیش از ۹۰ روز داشته باشند. این ویزا از سه ماه تا حتی یکسال می تواند اعتبار داشته باشد. که افراد می توانند آن را تمدید نمایند.

مهاجرت به لوکزامبورگ ـ ویزای لوکزامبورگ ـ سفر به لوزکزامبورگ ـ ویزای توریستی لواکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ و ویزاهای دیگر

همانطور که در همین مقاله عرض شد ویزای لوگزامبورگ در طبقه بندی نوع صدور به چهار نوع a ، b ، c  ، d تقسیم می گردد، اما به لحاظ نوع درخواست و هدف مسافرت متقاضی، اسامی مختلف ویزا وجود دارد که به صورت یکی از چهار نوع فوق صادر می گردد که مهمترین این عناوین عبارتند از ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای درمانی، ویزای سرمایه گذاری و… که در همین مقاله به طور مختصر و مفید مطالب لازم و ضروری در هر نوع از ویزا ها و همینطور مدارک و اطلاعات اصلی هر ویزا توضیح داده شده است. در این بخش به اختصار به توضیح چند نوع ویزای دیگر که در سر تیتر های این مقاله موجود نیست خواهیم پرداخت:

 • ویزای توریستی:

ویزای توریستی لوکزامبورگ برای متقاضیان قابل دسترسی است. با نگاهی بر ملزومات و قوانین صدور این نوع ویزا که کاملا تابع مقررات اتحادیه اروپا می باشد، می توان دریافت که متقاضیان می توانند با اخذ ویزای گردشگری شنگن علاوه بر لوکزامبورگ، به تعدادی دیگر از کشور های اروپایی ورود کرده و دیدن فرمایند. این ویزا در مرحله صدور از نوع C می باشد. برای دریافت ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ یکی از مهم ترین مواردی که باید بسیار به آن دقت نمایید، شفاف سازی شما از هدف سفر می باشد که باید ثابت نمایید سفرتان برای گشت و گذار می باشد و قصد ماندن غیر قانونی در لوکزامبورگ را ندارید. برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ دعوت نامه الزامی نیست ولی افرادی که دارای دعوت نامه هستند از شانس بیشتری برای اخذ این نوع ویزای لواکزامبورگ برخوردار هستند.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی لوکزامبورگ:

 • پاسپورت یا گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه
 • فرم درخواست ویزای لوکزامبورگ
 • عکس مورد نیاز ( پاسپورت از نمای جلو با پس زمینه ساده و سفید ۲ در ۲ )
 • دعوت نامه رسمی ( دعوت از میزبان در لوکزامبورگ در صورت وجود )
 • اثبات هدف از سفر ( نشان دادن بلیط هواپیما جهت سفر و رزرو هتل )
 • تایید هتل (یک کپی از رزرو هتل تایید شده باشد و اگر اقامت در هتل های مختلف قرار است صورت گیرد باید نسخه های هر رزرور را ارائه دهید)
 • کپی از بیمه نامه سفر

سفر به لوکزامبورگ ـ جاذبه های توریستی لوکزامبورگ ـ ویزای لوکزامبورگ

 • ویزای تجاری:

برای سرمایه گذاران با راه اندازی کسب و کار در لوکزامبورگ ، این امکان وجود دارد که از این طریق با حداقل مبلغ ۵۰۰ هزار یورو در این کشور سرمایه گذاری انجام دهند و ویزای لوکزامبورگ را دریافت نمایند. برای این فرایند به متقاضیان محترم ویزای نوع D اعطا می گردد و بعد از سرمایه گذاری و طی مراحل قانونی می تواند منجر به اخذ اقامت لوکزامبورگ گردد. سرمایه گذاری می تواند از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی صورت گیرد. امکان ثبت شرکت به چند حالت ممکن است:

 • سرمایه گذار باید با مبلغ حداقل ۵۰۰ هزار یورو شرکتی را در لوکزامبورگ ثبت کند و ۵ سال این سرمایه را حفظ کند. ۷۵ درصد از این سرمایه متعلق به شخص و ۲۵ درصد به مدت سه سال می تواند قرض گرفته باشد.
 • با مبلغ ۵۰۰ هزار یورو بیزینسی راه اندازی شود که در طول سه سال حداقل ۵ تا موقعیت شغلی ایجاد نماید.
 • مبلغ سه میلیون یورو در شرکت های آماده که در حال فعالیت هستند سرمایه گذاری شود.

شما سروران برای اینکه بتوانید در زمینه دریافت ویزای لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری اطلاعات بیشتری به دست آورید، می توانید وارد لینک های زیر شوید و از مطالب آنها بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در لوکزامبورگ
اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک
 • ویزای ازدواج:

اخذ ویزای لوکزامبورگ از طریق ازدواج از ابتدا به صورت موقت می باشد که به مدت ۹ ماه اجازه اقامت در این کشور را خواهید داشت تا فرصتی باشد برای ازدواج با فردی که شهروند کشور لوکزامبورگ است. افرادی که با اخذ ویزای ازدواج وارد این کشور می شوند، پس از ازدواج می توانند ویزای خود را تمدید نمایند. زمانی می توانید اقامت دائم این کشور را از طریق ازدواج دریافت نمایید که ثابت کنید که به مدت ۵ سال حداقل ۲ سال را با همسرتان زندگی کرده اید و ازدواجتان واقعی بوده است.

ازدواج در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج با اتباع خارجی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ازدواج لوکزامبورگ:

 • فرم درخواست
 • پاسپورت
 • گواهی تولد
 • گواهی ازدواج
 • هر نوع مدارکی دال بر اجازه ازدواج قانونی
 • کارت اقامت معتبر
 • مدارک هویتی مانند پاسپورت معتبر
 • ارائه اسنادی مبنی بر پرداخت مالیات فردی که در لوکزامبورگ زندگی می کند
 • ارائه تمکن مالی اثبات کننده برای تامین معیشت
 • ارائه مدارکی مبنی بر انتخاب محل سکونت در لوکزامبورگ
اخذ تابعیت از طریق ازدواج

ویزای لوکزامبورگ و مدارک لازم برای اقدام

لوکزامبورگ در ایران سفارتی ندارد؛ لذا متقاضیان می بایست با علم به مدارک مورد نیاز هر نوع از انواع ویزای لوکزامبورگ با اهداف مشخص به نزدیک ترین سفارت لوکزامبورگ به محل زندگی خود رجوع کنند. مدارک لازم برای اخذ ویزای لوکزامبورگ در این مقاله و در فیلد های مختلف بررسی گردیده است. اما مدارک لازم برای اخذ ویزا به هنگام حضور در نزدیک ترین سفارت این کشور به طور عمومی عبارتند از:

 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • اصل و کپی پاسپورت معتبر
 • گواهی تامین مالی و گردش حساب و حساب بانکی تامین کننده مخارج سفر
 • ارائه اسناد از املاک و… که تضمینی بر بازگشت متقاضی باشد
 • رزرواسیون بلیط و هتل یا محل اقامت و اسکان
 • عدم سوء پیشینه و عدم وجود سوابق کیفری
 • بیمه مسافرتی
 • در صورت داشتن اشتغال به فرایند های بازرگانی ارائه کارت بازرگانی و یا داشتن شرکت ثبت شده الزامی است
 • در صورت داشتن سابقه ویزای شنگن یکی از کشور های اروپایی، اصل و کپی از تمامی صفحات الزامی است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

ویزای لوکزامبورگ و وکیل متخصص ویزا

امروزه متقاضیان بسیار زیادی تمایل به مهاجرت به کشورهای اروپایی و حوزه شنگن را دارند. برای مهاجرت باید تمام زوایا و روش های مختلف را مورد بررسی تخصصی قرار داد تا با آگاهی کامل مسیر درست را پیدا کنند و قدم بگذارند. افرادی که درخواست اخذ ویزای لوکزامبورگ را دارند باید به این نکته دقت نمایند که از ابتدا هدفشان را از سفر و یا مهاجرت مشخص نمایند که با توجه به تصمیمشان مدارک مورد نیاز را تهیه نمایند و به درستی چیدمان کنند. متاسفانه خیلی از افراد با عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات در زمینه دریافت ویزا به اشتباه درخواست می دهند و نتیجه مطلوب را دریافت نمی کنند. برای اینکه شما عزیزان در جهت انتخاب کشور و چگونگی شرایط اخذ ویزای لوکزامبورگ بهترین تصمیم و بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت نمایید، به شما پیشنهاد می دهیم که برای دریافت ویزای لوکزامبورگ با وکلای مجرب و متخصصین این امر مشورت نمایید تا از راهنمایی های درست و ارزشمند آن ها بهره مند شوید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با داشتن خدمات آنلاین و متخصصین در امر مهاجرت می توانند کمک شایانی را در زمینه دریافت ویزای لوکزامبورگ به شما عزیزان داشته باشد.

مشاوره مهاجرتی ـ وکیل مهاجرت ـ مهاجرت

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای لوکزامبورگ و وقت سفارت

برای دریافت ویزای لوکزامبورگ روش های گوناگونی وجود دارد که از قبل نیاز به تعیین وقت سفارت دارید. لازم به ذکر است که بدانید کشور لوکزامبورگ در هیج جای ایران سفارت ندارد و برای دریافت ویزای لوکزامبورگ شما عزیزان بایستی از دیگر کشورها مثل ترکیه اقدام نمایید. یکی از نزدیک ترین سفارت کشور لوکزامبورگ به ایران، ترکیه می باشد که در شهر آنکارا واقع شده است. متقاضی برای تعیین وقت سفارت باید حداقل ۶ هفته زودتر درخواست وقت سفارت دهد و اقدامات لازم را برای دریافت ویزای لوکزامبورگ انجام دهد. برای دریافت وقت سفارت شما سروران گرامی می توانید به دو صورت آنلاین یا حضوری درخواست نمایید. عموما افرادی که می خواهند از نظر زمانی صرفه جویی کنند، به صورت آنلاین برای تعیین وقت درخواست می دهند. تفاوت بین وقت آنلاین و حضوری این است که درخواست شما به صورت آنلاین و الکترونیکی می باشد و مدارک مورد نیاز را به جای ارائه رو در رو به آفیسر سفارت، آنها را به صورت اسکن شده به روی سایت آپلود می کنید. افرادی که از سفارت شهر آنکارا برای سفر خود وقت سفارت گرفته اند؛ باید بتوانند آفیسر یا نماینده آن کنسولگری را از هدفی که برای سفر خود به کشور لوکزامبورگ دارند را متقاعد سازند. آدرس سفارت لوکزامبورگ در آنکارا به شرح زیر می باشد.

اطلاعات و آدرس سفارت لوکزامبورگ در ترکیه - سفارت لوکزامبورگ

نقشه آدرس سفارت لوکزامبورگ در ترکیه ( آنکارا ) ـ آدرس سفارت لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ و توصیه های مهم

همان طور که مستحضر شدید برای دریافت ویزای لوکزامبورگ روش های مختلفی وجود دارد که در مطالب فوق شرح داده شد. انجام هر یک از روش ها نیاز به مدارک و شرایط خاصی دارد که متقاضی باید به درستی و بدون کم و کاست آن ها را ارائه دهد. اگر متقاضی با عدم آگاهی و بی اطلاعی مدارک را ارائه دهد، ممکن است پروسه اخذ ویزای لوکزامبورگ با شکست مواجه گردد. مدارک مورد نیاز با توجه به عواملی از جمله تمکن مالی، تحصیلات، شغل، تخصص و …. بسیار مهم و تاثیر گذار است. متاسفانه افرادی هستند با پرداخت هزینه های گزاف با عدم آگاهی اقدام می نمایند و نتیجه مطلوب را دریافت نمی کنند. از همین جهت به شما پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی با متخصصین این امر مشورت فرمایید. عواملی می تواند باعث ریجکتی شما می گردد و باید بدان آگاه باشید، عبارتند از :

 • داشتن هرگونه سوء پیشینه (چون کنسولگری کشور لوکزامبورگ با دقت این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت وجود ویزا را ریجکت خواهد کرد )
 • ارائه مدارک و هرگونه اسناد جعلی
 • مشخص ننمودن هدف از اقامت در این کشور (اگر به درستی و کامل توضیح ندهید و یا به هر دلیلی افسر ویزا توجیه نگردد موجب ریجکت خواهد شد)
 • بیمه نامه باید کاملا معتبر باشد (ارائه بیمه مسافرتی از الزامات می باشد و باید مورد تایید کشور لوکزامبورگ باشد)
 • ارائه مدارک لازم جهت اثبات کردن محل اقامت خود در کشور لوکزامبورگ از جمله: دعوت نامه از این کشور، رزرو هتل و… ( در صورت عدم وجود این موارد ویزا ریجکت خواهد شد)

یکی از مهم ترین مواردی که در مطالب فوق به آن اشاره شد این است که کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد و برای دریافت وقت سفارت باید به دیگر کشورها مراجعه نمایید . یکی از نزدیک ترین کشورها برای اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ کشور ترکیه می باشد که شما باید حداقل ۶ هفته زودتر برای گرفتن تایم سفارت درخواست دهید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت چگونگی اخذ ویزای لوکزامبورگ با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانید با پیچیدگی های اخذ ویزا لوکزامبورگ و دیگر کشورها آشنا شوید.

توصیه مهم ـ نکته مهم

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
پرچم لوکزامبورگ ـ ویزای لوکزامبورگ ـ مهاجرت به لوکزامبورگ ـ جاذبه های توریستی لوکزامبورگ ـ پاسپورت لوکزامبورگ
ویزای لوکزامبورگ و سخن پایانی

ویزای لوکزامبورگ ، روش های مختلف مهاجرت به لوکزامبورگ و شرایط اخذ انواع ویزای لوکزامبورگ در این مقاله به طور کامل تخصصی و علمی مورد تحلیل و تفحص قرار گرفت. همانطور که در مطالب فوق دریافتید از روش های مختلفی می توان ویزای لوکزامبورگ را دریافت نمود. مستحضر شدید که برای انجام هر یک از روش ها برای دریافت ویزای لوکزامبورگ نیاز به مدارک و شرایط خاصی دارد که متقاضی باید به درستی آن ها را ارائه دهد. برای دریافت ویزای لوکزامبورگ اگر متقاضی با عدم آگاهی و بی اطلاعی مدارک را ارائه دهد ممکن است با شکست مواجه شوند. مدارک مورد نیاز با توجه به عواملی از جمله تمکن مالی، تحصیلات، شغل، تخصص و …. بسیار مهم و تاثیر گذار است. متاسفانه افرادی هستند با پرداخت هزینه های گزاف با عدم آگاهی اقدام می نمایند و نتیجه مطلوب را دریافت نمی کنند. از همین جهت به شما پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی با متخصصین این امر مشورت فرمایید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش با ارائه خدمات آنلاین و تماس تلفنی رایگان و داشتن وکلای مجرب و مشاورین متخصص در امر مهاجرت می توانند در این زمینه کمک شایانی به شما سروران گرامی کنند. همچنین این شرایط برای شما سروران گرامی فراهم است که در قسمت انتهای مقاله(دیدگاه) یا در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین وبسایت، نظرات و سوالاتتان را که در ذهنتان به وجود می آید را به ثبت برسانید و پاسخ سوال خود را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ