ویزای موناکو و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای موناکو

ویزای موناکو ، روش های متعدد مهاجرت به موناکو و مدارک و شرایط مور نیاز برای دریافت ویزای موناکو در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. روش های مختلف اخذ ویزای کشور موناکو کدام است؟ شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کشور موناکو چیست؟ آیا مراجعه به وکیل مهاجرت در زمینه اخذ ویزای کشور موناکو ضروری است؟ گونه های مختلف ویزای موناکو با توجه به هدف و مدت اقامت کدامند؟ کشور موناکو با داشتن شرایط جوی بسیار مساعد و اماکن تفریحی و گردشگری متنوع همواره به عنوان مقصدی برای گردشگران بوده است و به بهشت ثروتمندان معروف می باشد. ثروتمندان زیادی با اخذ ویزا به این کشور مهاجرت می کنند و به همین خاطر، موناکو به عنوان یکی از امن ترین کشورهای دنیا شناخته می گردد. موناکو با برخورداری از سیاست های مالیاتی آزاد که افراد از پرداخت مالیات در این کشور معاف می باشند، به عنوان مقصدی مناسب برای سرمایه گذاری محسوب می گردد. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، بایستی از طرق گوناگون با توجه به هدف و شرایط خود ویزای موناکو را دریافت نمایند. امیدواریم تمامی سوالات شما عزیزان در رابطه با ویزای موناکو از طریق این مقاله که توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر در آمده است، رفع گردد. شما عزیزان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و در رابطه با راه های مهاجرت به کشورهای مختلف مشاوره رایگان دریافت نمایید.

در ادامه مقاله به شرح مبسوطی در باب عناوین زیر خواهیم پرداخت :

ویزای موناکو
 • ویزای موناکو و شرایط عمومی آن
 • ویزای موناکو و انواع ویزا
 • ویزای موناکو و ویزای تحصیلی
 • ویزای موناکو و ویزای کاری
 • ویزای موناکو و ویزای درمانی
 • ویزای موناکو و ویزای بلند مدت
 • ویزای موناکو و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای موناکو و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای موناکو و وقت سفارت ویزای موناکو
 • ویزای موناکو و توصیه های مهم
 • ویزای موناکو و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای موناکو و شرایط عمومی آن

موناکو پس از واتیکان به عنوان دومین کشور کوچک و مستقل دنیا شناخته می گردد اما بسیاری از مردم دنیا تصور می کنند که موناکو بخشی از کشور فرانسه می باشد. کشور موناکو از سه طرف با فرانسه هم مرز می باشد؛ در حالی که مرز چهارم این کشور دریای مدیترانه است. شهر موناکو ویل پایتخت این کشور می باشد. جمعیت موناکو در سال ۲۰۱۹ در حدود ۳۹,۱۰۲ نفر برآورد گردیده است و با توجه به وسعت و مساحت کم این کشور که در حدود ۲٫۲ کیلومتر مربع می باشد، به عنوان دومین کشور متراکم دنیا شناخته می شود.اگرچه زبان انگلیسی و ایتالیایی در این کشور رواج دارد، اما زبان فرانسوی به عنوان زبان رسمی این کشور شناخته می شود.

واحد پول کشور موناکو یورو است و از نظر اقتصادی کشور موناکو به عنوان دومین کشور، از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه که به ازای هر سرانه در حدود ۱۵۳,۱۷۷ دلار می باشد، شناخته می شود. منبع اصلی درآمد این کشور از طریق گردشگری می باشد و سالیانه افراد زیادی با اخذ ویزای موناکو به این کشور سفر می نمایند و با توجه به نزدیک بودن این کشور به کشور ایتالیا و فرانسه طرفداران زیادی را دارد. این کشور را می توان محل اقامت ثروتمندان دانست و با توجه به سیاسیت های مالیاتی صحیح و معافیت های موجود برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند، می توانند با اخذ ویزای موناکو و با سرمایه گذاری در موناکو اقامت این کشور را دریافت نمایند. آب و هوا موناکو معتدل می باشد؛ نه زمستانی خیلی سرد و نه تابستانی خیلی گرم دارد. همانطور که بیان نمودیم افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، بایستی ویزای موناکو را دریافت نمایند که در ادامه به تشریح و تبیین این موضوع می پردازیم.

اطلاعات عمومی کشور موناکو ـ موناکو کجاست؟

مهاجرت به موناکو

ویزای موناکو و انواع ویزا

کشور موناکو به عنوان بخشی از منطقه شنگن محسوب می شود، هرچند عضو رسمی آن نیست. این کشور عضو اتحادیه اروپا و منطقه ای اقتصادی نمی باشد؛ اما هنوز اتحاد مرزی و گمرکی خود را با فرانسه و کشورهای عضو شنگن را حفظ کرده است. افرادی که ویزای فرانسه را دریافت می کنند، با توجه به توافق نامه همبستگی بین فرانسه و موناکو می توانند آزادنه در کشور موناکو نیز برای مدت مشخصی اقامت داشته باشند. در این قسمت انواع مختلف ویزای موناکو را بررسی می نماییم.

ویزای موناکو و ویزای نوع A

 ویزای نوع A به عنوان ویزای ترانزیتی شناخته می شود. دارنده این نوع ویزا می تواند برای مدت کوتاهی و با هدف تغییر وسیله حمل و نقل خود در کشورهای عضو شنگن حضور داشته باشد و به دو گونه ویزای ترانزیتی فرودگاه و ویزای ترانزیتی دریانوردان تقسیم می شود. برای افرادی که قصد مسافرت از کشور غیر شنگن به کشور غیر شنگن دیگری دارند و مجبور به تغییر پرواز خود در فرودگاه کشورهای عضو شنگن می باشند و همچنین دریا نوردانی که قصد تعویض کشتی خود را در بندرهای منطقه شنگن دارند می توانند این نوع ویزا را دریافت نمایند. افرادی که دارای این نوع ویزای موناکو می باشند، نمی تواند منطقه حمل و نقل مربوطه را ترک نمایند حتی اگر مجبور باشند یک شبانه روز کامل در فرودگاه بمانند.

ویزای موناکو و ویزای نوع B

این ویزا در دسته بندی ویزاهای کوتاه مدت قرار می گیرد و دارنده آن می تواند به مدت ۵ روز در گذر از کشورهای عضو شنگن به صورت زمینی و هوایی به سمت مقصد خود از آن استفاده نماید.

ویزای موناکو و ویزای نوع C

این ویزا به عنوان ویزای کوتاه مدتی است که به دارنده آن اجازه می دهد به مدت معینی و به صورت کوتاه مدت در منطقه شنگن اقامت داشته باشد؛ که این نوع ویزا با توجه به قصد و هدف فرد به صورت تک ورودی، دو ورودی و چند ورودی تقسیم می گردد. برخی از افراد گمان می دارند که ویزای تک ورودی به این معنی است فرد تنها می تواند به یک کشور ورود پیدا کند اما در واقع ویزای تک ورودی به این معنی است که فرد با توجه به مدت ویزای خود یکبار می تواند به محدوده شنگن وارد شود و در صورت اتمام زمان اقامت یا عدم اتمام از محدوده شنگن خارج گردد؛ حق بازگشت به این کشورها را ندارد. ویزای دوگانه برای دوبار ورود و خروج معتبر می باشد و ویزای چند گانه به افراد این اجازه را می دهد که برای چندین بار به کشوری ورود پیدا کند که به صورت یکساله، سه ساله و پنج ساله صادر می گردد. افرادی که دارای این نوع ویزای موناکو می باشند می توانند برای اهداف توریستی، درمانی و… به مدت ۳ ماه در موناکو اقامت داشته باشند.

ویزای موناکو و ویزای نوع D

ویزای نوع D  یا ویزای ملی به دارنده آن اجازه می دهد که برای اقامت طولانی مدت در یک کشور عضو منطقه شنگن اقامت داشته باشد. افرادی که قصد تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… دارند، می توانند با اخذ این نوع ویزا به کشور مورد نظر خود ورود پیدا کنند. این ویزا می تواند به صورت تک ورودی برای افرادی که قصد اقامت در کشورهای عضو شنگن با هدف معین و مدت معینی را دارند و پس از آن به کشور خود بازمی گردد، صادر شود و همچنین می تواند به صورت چند ورودی صادر گردد. این ویزای برای اهداف زیر هم به صورت یکساله و هم برای مدت طولانی تر صادر می شود.

 1. برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در دوره ای کمتر از یک سال را دارند .
 2. کار آموزشی در موسسات عالی یا مراکز تحقیقاتی برای هر کدام از کشورهای عضو شنگن.
 3. افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های هنر، کسب و کار، ورزش و سایر زمینه های حرفه ای که قصد به اشتراک گذاشتن هنر و حرفه خود را دارند.
 4. در موارد اضطراری به عنوان مثال برای وضعیت پزشکی که نیازمند ماندن در شنگن برای مدتی بیش از ۳ ماه است.

موناکو ـ ویزای موناکو ـ پاسپورت موناکو ـ سفر به موناکو ـ مهاجرت به موناکو ـ اقامت موناکو

ویزای موناکو و ویزای تحصیلی

افرادی که قصد تحصیل در کشور موناکو را دارند و مقیم کشورهای خارج از اتحادیه اروپا می باشند، برای تحصیل در این کشور بایستی ویزای موناکو را دریافت نمایند. سیستم آموزش کشور موناکو بسیار شبیه به کشور فرانسه می باشد. دانش آموزان همانند کشور فرانسه از سن ۳ سالگی در روند یادگیری و آموزش قرار می گیرند، اما به طور معمول تحصیل از سن ۶ سالگی در مقطع ابتدایی آغاز می گردد و دانش آموزان به مدت ۹ سال در مقطع ابتدایی و راهنمایی تحصیل می نمایند و ۳ سال را نیز در مدارس حرفه ای و تکنولوژیکی تحصیل می کنند. مدارس به صورت دولتی و خصوصی می باشد که دانش آموزان می توانند به زبان فرانسوی و انگلیسی تحصیل نمایند، اما تعداد این مدارس بسیار محدود است.

یکی از بهترین دانشگاههای این کشور برای دانشجویان بین المللی دانشگاه IUM می باشد که در مقاطع لیسانس و بالاتر دانشجو می پذیرد. دانشجویان بیش از ۷۵ ملیت مختلف در این دانشگاه تحصیل می نماید و یک محیطی چند فرهنگی محسوب می گردد. بیشتر برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه ملی موناکو در زمینه کسب و کار و مدیریت با ایجاد آگاهی در دانشجویان برای ورود به فضای کسب و کار بین الملل می باشد. موسسات و دانشگاه ملی موناکو دوره های تحصیلی را به زبان انگلیسی و فرانسوی ارائه می نمایند.

تحصیل در دانشگاه بین المللی موناکو ـ‌ تحصیل در مدرسه بازرگانی موناکو

دوره های تحصیل مقطع لیسانس به مدت سه ساله ارائه می گردد و دروس به زبان انگلیسی تدریس می گردد و دانشجویان بین المللی می توانند در رشته های مدیریتی مانند مدیریت بازرگانی، بازاریابی، ارتباطات و… تحصیل نمایند. دانشجویان کارشناسی ارشد نیز می توانند در رشته هایی مانند مدیریت بین المللی، مدیریت ورزشی، بازاریابی دیجیتال، بانکداری خصوصی، بازاریابی، MBA و… تحصیل نمایند؛ اما هزینه های تحصیل در مقاطع مختلف در کشور موناکو در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بالاتر می باشد. به عنوان مثال هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی برای سال اول و دوم در حدود ۱۱,۰۰۰ یورو و سال سوم ۱۴,۷۰۰ یورو می باشد و برای کارشناسی ارشد نیز هزینه تحصیل زیاد است به عنوان مثال در رشته ای مانند MBA  هزینه دوره در حدود ۳۶,۰۰۰ یورو می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای موناکو از طریق تحصیل عبارتند از :

 1. اخذ پذیرش از دانشگاه موناکو
 2. ارائه نامه بانکی مبنی بر داشتن هزینه های زندگی و تحصیلی در کشور موناکو
 3. تکمیل فرم های مربوط به ویزای موناکو
 4. ارائه گذرنامه معتبر که دارای حداقل ۶ ماه اعتبار و یک برگ سفید باشد
 5. ارائه بیمه نامه مسافرتی
 6. ارائه نمودن مدارک تحصیلی

دروه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در برخی از رشته ها با کارآموزی همراه می باشد و با تجربه ای که فرد به صورت عملی به دست می آورد می تواند بعد از تحصیل کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را بیابد و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نماید و اقامت دائم این کشور را اخذ نماید. با توجه به تشریح اخذ ویزای موناکو ازطریق تحصیلی و بررسی مقاطع مختلف تحصیلی در این کشور به افرادی که قصد تحصیل در اروپا و مهاجرت تحصیلی به کشورهایی اروپایی را دارند توصیه می کنیم کشورهایی نظیر هلند، دانمارک، اتریش، سوئیس و… را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب نمایند. در همین زمینه موسسه حقوقی ملک پور با ارائه محصولی تحت عنوان اپلای و ویزای تحصیلی اتریش شما را برای تحصیل در بهترین دانشگاه های این کشور راهنمایی می کند که از طریق لینک زیر می توانید به این محصول ارزشمند دسترسی داشته باشید.

محصول ویدئویی بی نظیر دیگری از موسسه حقوقی ملک پور ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

ویزای موناکو و ویزای کار

کشور موناکو از نظر منابع طبیعی و معادن زیر زمینی دچار کمبود می باشد اما افرادی که برای کار به این کشور مهاجرت می نمایند می توانند در بخش های مهم مانند گردشگری، امور مالی و بیمه، مشاغل حرفه ای، صنایع مختلف و … مشغول به کار شوند. با توجه به وسعت و مساحت موناکو، این کشور وابسته به کشورهای دیگر و همسایگان اروپایی خود می باشد و چنانچه سایر کشورهای اروپایی دچار بحران اقتصادی گردند میزان تاثیر بر این کشور بیشتر می باشد. از تعداد افرادی که مستعد کار در این کشور می باشند، برای سال ۲۰۱۸ حدود ۵۶٫۳۰۳ نفر مشغول به کار می باشند که ۳٫۷ درصد نسبت به ۲۰۱۷ افزایش داشته است و نرخ بیکاری پایینی دارد.

مجوز کار ـ ویزای کار ـ فرم درخواست ویزای کار ـ Work Permit

به طور کلی افرادی که قصد کار در کشورهای اروپایی را دارند یا می توانند از طریق ویزای جستجوی کار یا می توانند از طریق اخذ پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در کشور مربوطه ویزای آن کشور را دریافت نمایند؛ اما کشورهایی که ویزای جستجوی کار به ایرانیان ارائه می نماید محدود می باشند و شامل کشورهایی نظیر اتریش، آلمان، آفریقای جنوبی و… می باشد، لذا افرادی که قصد اخذ ویزای موناکو از طریق کار و کار در موناکو را دارند بایستی از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد شغلی دریافت نمایند. پس از آن کارفرما بایستی اثبات نماید که نیروی کار مستعد در کشور موناکو برای کار مورد نظر وجود ندارد تا بتواند برای استخدام فرد خارجی اقدام نماید و با قراردادی که با متقاضی منعقد می کند، فرد می تواند از طریق آن برای اخذ ویزای موناکو اقدام نماید و لذا تاییدیه اداره کار کشور موناکو بسیار مهم می باشد. طول مدت اقامتی که افراد از طریق این ویزا دریافت می نمایند ۳ ساله می باشد که تا ۹ سال به صورت هر سه سال  یکبار تمدید می گردد و بعد از ۱۰ سال فرد می تواند برای اقامت دائم و پاسپورت موناکو درخواست نماید.

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید

کار در آلمان یا اتریش

ویزای موناکو و ویزای درمانی

افرادی که قصد دارند با اهداف پزشکی و درمانی ویزای موناکو را دریافت نمایند، در ابتدا بایستی ثابت نمایند که در کشور خود خدمات و تجهیزات مناسب برای امر درمان در زمینه مورد نظر وجود ندارد. حداکثر مدت زمانی که فرد با استفاده از ویزای درمانی می تواند در این کشور اقامت داشته باشد ۹۰ روز می باشد. مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای موناکو در زمینه درمانی به شرح ذیل می باشد:

 1. ارائه نامه ای از دکتر یا کلینیکی در کشور موناکو مبنی بر این که فرد بیمار نیاز به درمان و خدمات پزشکی در موناکو دارد. فرد بایستی با پزشکی در موناکو ارتباط بگیرد و بیماری خود را شرح دهد و پزشک معالج در کشور مربوطه باید بپذیرد که فرد را درمان می کند.
 2. متقاضی بایستی اثبات نماید که دارایی های لازم برای پرداخت هزینه های پزشکی و سایر هزینه های مرتبط را در طول درمان خود دارد که این موضوع را می تواند از طریق ارائه اظهارات بانکی، نامه تمکن مالی، پرداخت مبلغی از هزینه های پزشکی به صورت پیش پرداخت، اثبات نماید.
 3. ممکن است افرادی که دارای بیماری های مسری باشند، نتواند ویزای موناکو را برای اهداف درمانی اخذ نمایند.
 4. ارائه تمام پرونده پزشکی فرد مورد نیاز است و ماهیت بیماری وی بایستی در کشورش مشخص گردیده باشد.

ویزای درمانی موناکو ـ مهاجرت به موناکو برای درمان ـ سفر درمانی به موناکو ـ سفر پزشکی به موناکو

ویزای موناکو و مدارک مورد نیاز

افرادی که قصد اخذ ویزای موناکو را دارند، با توجه به هدف و مدت اقامتشان مدارک لازم نیز متفاوت می باشد؛ اما نکته بسیار مهم در رابطه با مدارک، صحیح و کامل بودن آن است؛ زیرا نقصی در پرونده ممکن است ویزا شدن را به خطر بیندازد. لذا در این مورد دقت کافی را مبذول فرمایید. به طور کلی مدارک  مورد نیاز برای اخذ ویزای موناکو به شرح ذیل می باشد:

 1. تکمیل فرم درخواست ویزای موناکو که با توجه به هدف فرد متفاوت می باشد.
 2. ارائه دو قطعه عکس با زمینه سفید که ظرف سه ماه قبل از درخواست گرفته شده باشند.
 3. ارائه پاسپورت معتبر دارای حداقل یک صفحه خالی
 4. در صورتی که فرد دارای پاسپورت قدیمی است که سابقه سفر خارج از کشور داشته و استیکر ویزا بر روی آن درج گردیده است: آن را نیز بایستی ارائه نماید.
 5. ارائه مدارک مربوط به بیمه مسافرتی که تا ۳۰,۰۰۰ یورو را پوشش می دهد.
 6. ارائه گواهی مربوط به محل سکونت فرد در کشور موناکو
 7. ارائه مدارک و مستندات مالی برای پوشش هزینه های فرد در موناکو
 8. ارائه مدارک مربوط به اخذ ویزاهای مختلف؛ ارائه نامه پذیرش از دانشگاه مربوطه، ارائه دعوتنامه کارفرما برای استخدام وی در روش مهاجرت کاری و…
 9. هدف فرد از سفر به موناکو بایستی کاملا معین و مشخص باشد، زیرا افسر مهاجرت بایستی قانع گردد که فرد به کشور خود باز می گردد.
 10. ارائه آخرین مدارک تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

ویزای موناکو و ویزای بلند مدت

همانطور که بیان کردیم افراد می توانند با دریافت پیشنهاد شغلی از کشور موناکو در این کشور مشغول به کار گردند و اقامت این کشور را به مدت ۳ سال، اخذ نمایند. افرادی که برای تحصیل، کشور موناکو را انتخاب می نمایند می توانند با اخذ ویزای موناکو در زمینه تحصیل، اقامت طولانی مدت داشته باشند؛ اما تحصیل منجر به اخذ اقامت دائم نمی گردد و فرد بایستی پس از تحصیل کار مرتبط با رشته خود را پیدا نموده و اقامت کاری دریافت نمایند یا بایستی با تبعه این کشور ازدواج نماید و اقامت و سپس تابعیت موناکو را اخذ نماید که در این باب فرد بایستی تابعیت قبلی خود را از دست دهد؛ زیرا کشور موناکو دو تابعیتی را نمی پذیرد. در این قسمت سایر ویزاهای بلند مدت موناکو را بررسی می نماییم. خواننده گرامی لطفا توجه فرمایید که این مقاله با تلاش شبانه روزی محققانه کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر درآمده است، لازم به اعلام است که هر گونه کپی برداری از آن و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام بوده و قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت.

ویزای موناکو از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در هر کشوری، توجه به استاندارد های سرمایه گذاری به عنوان علامت راهنما عمل می نماید و نتیجه حاصل از رعایت استانداردهای سرمایه گذاری، عدم مصادره اموال فرد در کشور خارجی است. در واقع با توجه به سیاست هایی که کشور های مختلف برای حمایت از سرمایه گذار خارجی دارند، امنیت سرمایه گذار خارجی حفظ می گردد. همانطور که از نمودار زیر پیداست نرخ مصادره اموال در این کشور سه می باشد که از این نظر در حد متوسط قرار دارد. ( کمترین ریسک سرمایه گذاری در شاخصه مصادره اموال ۱ و بیشترین آن ۷ می باشد )

نمودار نرخ مصادره اموال موناکو

یکی دیگر از شاخص های مهم اقتصادی برای تصمیم گیری در رابطه با سرمایه گذاری در موناکو نرخ رشد اقتصادی این کشور می باشد. رشد اقتصادی به معنی افزایش تولید ناخالص داخلی یک کشور در طی یک سال مالی می باشد و طبق نمودار زیر که تا سال ۲۰۱۶ در دسترس می باشد، نرخ رشد اقتصادی برای این کشور در حدود ۳٫۲۱ درصد می باشد.

نمودار نرخ رشد اقتصادی موناکو در سالیان اخیر

از آنجایی که مالیاتی از سرمایه گذاران اخذ نمی گردد، سرمایه گذاری در این کشور سود دهی بالایی دارد. لذا افرادی که قصد اخذ ویزای موناکو از طریق سرمایه گذاری را دارند، می توانند از طرق مختلف مانند ثبت شرکت، خرید ملک و… برای سرمایه گذاری اقدام نمایند. مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در حدود ۱,۰۰۰,۰۰۰ یورو می باشد که متقاضیان بایستی ۵۰۰,۰۰۰ یورو آن در بانکهای این کشور و مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ یوروی دیگر را در املاک و مستغلات سرمایه گذاری نمایند. متقاضیان با اخذ ویزای موناکو از طریق سرمایه گذاری اقامت دائم این کشور را اخذ می نمایند و پس از گذشت ۱۰ سال می توانند تابعیت یا پاسپورت موناکو را نیز به دست آورند. از آنجایی که این مبلغ سرمایه گذاری خارجی زیاد می باشد، افراد می توانند با هزینه های کمتری در سایر کشورهای اروپایی، سرمایه گذاری یورویی نموده و اقامت دائم این کشورها را به دست آورند.

اقامت اروپا با ۵۰ هزار یورو
سرمایه گذاری یورویی

ویزای موناکو و ویزای الحاق به خانواده

افرادی که از طریق کا ر و سرمایه گذاری و… اقامت طولانی مدت کشور موناکو را اخذ می نمایند، می توانند برای خانواده خود شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اقامت این کشور را دریافت نمایند و میزان اقامت آنها وابسته به میزان اقامت متقاضی اصلی می باشد.

افرادی که قصد ازدواج با یک تبعه موناکو را دارند، می توانند اقامت دائم و تابعیت این کشور را اخذ نمایند؛ اما ازدواج در این کشور مستلزم داشتن حداقل یک ماه اقامت در این کشور می باشد و فرد می تواند با اخذ سایر ویزاهای موناکو به این کشور ورود پیدا کند و ازدواج خود را در این کشور انجام دهد و به ثبت برساند.

توجه! توجه!

لازم به ذکر است برای اخذ تابعیت کشور موناکو فرد بایستی تابعیت قبلی خود را از دست دهد.

ویزای موناکو و وکیل متخصص ویزا

امروزه افراد زیادی قصد مهاجرت به کشورهای مختلف در سراسر جهان را دارند و برخی اوقات با بی اطلاعی و عدم آگاهی از قوانین مربوط به کشورها و با اتخاذ تصمیم نادرست و انتخاب مسیری اشتباه آینده خود و خانواده خود را تحت تاثیر قرار می دهند و یا با اعتماد به برخی از موسسات که حتی پروانه وکالت ندارند، راه مهاجرت را در پیش می گیرند؛ اما با توجه به اینکه این موسسات از نظر حقوقی رسمیت ندارند، فرد را به مسیرهای اشتباه راهنمایی می کنند و در نهایت سبب شکست افراد برای رسیدن به خواسته هایشان می گردند. لذا یافتن یک موسسه حقوقی-مهاجرتی معتبر یا وکیلی با اعتبار که فرد را در رسیدن به اهدافشان راهنمایی کند، بسیارمهم می باشد.

وکیل مهاجرتی ـ توافق ـ سرمایه گذاری

امروزه قوانین کشورها دستخوش تغییرات می گردند و عدم اطلاع از قوانین جدید شکست در پی دارد. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای متخصص، کارشناسان و مشاوران حرفه ای در زمینه مهاجرت همواره راهنمای هموطنان عزیزمان برای مهاجرت به کشور های مختلف بوده است. افرادی که قصد اخذ ویزای موناکو را دارند بایستی از تمامی شرایط و جوانب مربوطه آگاهی های لازم را کسب نمایند که این مهم از طریق مشاوره با متخصصین موسسه حقوقی معتبر ملک پور قابل حصول می باشد. تجربه ۱۵ ساله موفق این موسسه به عنوان پشتوانه مهمی محسوب می گردد که فرد را در رسیدن به موفقیت راهنمایی می نماید.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه
ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای موناکو و وقت سفارت ویزای موناکو

کشور موناکو سیستم خاصی برای بررسی ویزا ندارد و در حقیقت دارای سفارت نیست؛ تقاضای ویزا و بررسی آن توسط سفارت فرانسه صورت می پذیرد. در نتیجه، شما برای دریافت ویزای موناکو بایستی درخواست خود را به  سفارت یا کنسولگری فرانسه در تهران بفرستید،  وقت سفارت فرانسه بسته به زمان درخواست متفاوت می باشد.

افراد برای درخواست ویزای موناکو باید تا ۳ ماه قبل از سفر خود درخواست نمایند و برای گرفتن وقت سفارت فرانسه می توانند از طریق شرکت  VFS GLOBAL وقت خود را تعیین نمایند. آنگاه با ارسال ایمیلی که دارای اطلاعات پاسپورت ، مشخصات هویتی، و تاریخ سفر می باشد و… با آدرس appointmentfrance@vfshelpline.com  وقت سفارت خود را تنظیم نمایند. معمولا وقت سفارت فرانسه بین ۱ تا ۶ هفته قابل رزرو می باشد. افراد بایستی برای ارائه مدارک موبوط به اخذ ویزای موناکو نهایت دقت خود را به کار گیرند و مدارک را به صورت صحیح آماده نمایند.

آدرس سفارت موناکو در تهران ـ آدرس سفارت فرانسه در تهران

ویزای موناکو و توصیه های مهم

افرادی که قصد اخذ ویزای موناکو را دارند ممکن است در انتخاب مسیر مهاجرتی خود دچار اشتباه گردند؛ اما با توجه به مواردی که در این مقاله ذکر گردید و مهاجرت به موناکو از روش های سرمایه گذاری، کار، تحصیل و… مطرح شد، شاید یکی از بهترین روشها برای مهاجرت به این کشور، سرمایه گذاری باشد؛ اما این روش نیز دارای مزایا و معایبی می باشد که فرد بایستی با سبک و سنگین کردن آنها تصمیم گیری نماید.

یکی از مهم ترین موارد برای اخذ ویزای موناکو ارائه مدارک مربوطه به صورت صحیح  و کامل می باشد؛ لذا نقص در مدارک مربوطه یا جعلی بودن آنها سبب رد شدن ویزای فرد می گردد. با توجه به دشواری ها و پیچیدگی های روند اخذ ویزای موناکو فرد بایستی با وکیلی معتبر در این زمینه مشورت نماید. تجربه و اعتبار موسسه حقوقی ملک پور و همچنین بانک اطلاعاتی قوی و به روز این موسسه در زمینه مهاجرت شما را به بهترین مقصد و مسیر راهنمایی می نماید. در رابطه با امر مهاجرت موسسه حقوقی ملک پور با ارائه محصولی تحت عنوان گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، همه ی روش ها و مسیرهای مهاجرت برای اکثر کشورها را تشریح می نماید و می تواند به عنوان مرجعی کامل در باب مهاجرت در نظر گرفته شود. برای دسترسی به این محصول با ارزش می توانید از طریق لینک زیر این محصول را خریداری نمایید.

موناکو ـ پرچم موناکو ـ موناکو ـ ویزای موناکو ـ پاسپورت موناکو ـ سفر به موناکو

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای موناکو و سخن پایانی

ویزای موناکو، انواع مختلف ویزاهای این کشور، شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای موناکو در این مقاله علمی تشریح گردید. از آنجایی که کشور موناکو محل تجمیع ثروتمندان می باشد؛ از لحاظ امنیتی یکی از امن ترین کشورهای جهان به شمار می آید و با توجه به سرمایه هایی که به این کشور توسط آنها وارد می شود می توان آینده مناسبی را برای این کشور متصور بود. از روش های مطرح شده برای اخذ ویزای موناکو و مهاجرت به موناکو ، تحصیل و کار مناسب نمی باشد. زیرا در زمینه تحصیلی تعداد دانشگاه های موناکو محدود می باشند، افراد می توانند برای تحصیل در سایر کشورهای اروپایی مانند اتریش، هلند، دانمارک، سوئیس و… اقدام نمایند و همچنین از آنجایی که برای کار در این کشور نیازمند دریافت پیشنهاد شغلی می باشد و این موضوع امر دشواری است، افراد می توانند از طریق ویزای جستجوی کار اتریش و آلمان و بررسی شرایط آنها برای این کشورها اقدام نمایند. شما عزیزان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در رابطه با اخذ ویزای موناکو و سایر کشورها اطلاعات رایگان دریافت نمایید همچنین این امکان فراهم است که در بخش دیدگاه این مقاله و بخش پرسش و پاسخ همگانی این وبسایت، سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ