ویزای هلند و بررسی بر آن

ویزای هلند ، روش های ورود به هلند و اخذ اقامت این کشور از طریق ویزای کشور هلند ، مدارک و شرایط اخذ انواع ویزای کشور هلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. بهترين راه اخذ ویزای هلند چیست؟ چه اسناد و مدارکی برای دریافت ویزای کشور هلند نیاز است؟ به منظور اخذ ویزای كشور هلند باید چه مراحلی را طی نمود؟ در سالهای گذشته تب مهاجرت به اروپا به شدت در میان هموطنان ما فراگیر شده است. کشور هلند به دلایلی اعم از شرایط اقتصادی مطلوب، نرخ بیکاری پایین، وجود دانشگاه هایی با رتبه جهانی بالا و کیفیت بالای زندگی شهروندی و رفاه اجتماعی، مورد توجه نه تنها ایرانیان بلکه دیگر ملیت ها قرار گرفته است. به همین دلیل تلاش نمودیم تمامی راه هایی که می تواند به اخذ ویزای هلند و در نهایت اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور منجر گردد را، به منظور افزایش آگاهی و سطح اطلاعات شما سروران به رشته تحریر درآوریم. همانطور که می دانید مهاجرت مقوله ای بسیار پر پیچ و خم و پیچیده است و گام نهادن در این مسیر نیاز به داشتن دانش کافی در رابطه با قوانین مهاجرت در سطح بین الملل و همینطور تسلط کامل به تمامی راه های ممکن می باشد. در همین راستا توصیه می نماییم کلیه مقالات و فایل های تصویری موسسه حقوقی ملک پور را که در تمامی سایت های این موسسه قرار داده شده است، مطالعه و مشاهده نمایید. همینطور می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایط خود به جهت اخذ ویزای هلند با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید. همچنین در صورت هر گونه سوال و یا ابهامی می توانید در قسمت دیدگاه ها که در ذیل همین مقاله قرار دارد، سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

در ادامه مقاله ویزای هلند به بررسی مطالب ذیل خواهیم پرداخت:

ویزای هلند
 • ویزای هلند و شرایط عمومی
 • ویزای هلند و انواع آن
 • ویزای هلند و ویزای تحصیلی
 • ویزای هلند و ویزای کار
 • ویزای هلند و ویزای بلند مدت
 • ویزای هلند و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای هلند و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای هلند و وقت سفارت
 • ویزای هلند و توصیه های مهم
 • ویزای هلند و سخن پایانی

 شما می توانید از طریق فرم ارزیابی، شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

ویزای هلند و شرایط عمومی

هلند کشوری است کوچک در شمال غربی اروپا که از شرق در همسایگی کشور آلمان ، از جنوب در همسایگی کشور بلژیک و از غرب نیز از راه دریا در همسایگی کشور انگلستان قرار دارد. لازم به ذکر است کشور هلند علاوه بر اروپا ،جزایری در آمریکای مرکزی را نیز شامل می گردد. بندر روتردام که از شهرهای بزرگ کشور هلند محسوب می شود به دلیل تعداد اسکله‌هایی که دارا می باشد، از بزرگ‌ترین بنادر اروپا  بشمار می‌رود .هلند به نام هایی چون کشور گل لاله و یا  سرزمین آسیاب بادی در سراسر جهان شناخته شده است. هلند از نظر اقتصاد نیز در شرایط ایده آلی به سر می برد ،چرا که در پرورش و تجارت گل دارای مقام اول جهان می باشد و با توجه به وسعت کم، سهم بسیار قابل توجهی در تجارت و بانکداری جهانی را دارا است. همچنین می توان گفت دامداری و کشاورزی نیز به عنوان پایه‌های اقتصادی کشور هلند محسوب می گردند. از نظر تجارت، کشور هلند مشتریان و شرکایی نظیر ایالات متحده آمریکا و کشورهای بزرگ اروپایی دارد که این مطلب خود نشان دهنده وسعت بالای تجارت این کشور در دنيا می باشد.جالب است بدانید بیش از نیمی از سهام شرکت نفتی رویال داچ شل ( این شرکت که با نام رویال داچ شل در سراسر جهان شناخته شده است در زمینه استخراج و تجارت نفت و گاز فعالیت گسترده ای دارد) از آن کشور هلند می باشد. کشور هلند دارای ذخایر گاز طبیعی است و بخشی  از آن را صادر می نماید. همچین لازم به ذکر است صنایع شیمیایی و کشتی‌سازی از جمله صنایع مهم در این کشور به شمار می روند. همانطور که در نمودار روبرو مشاهده می نمایید رشد اقتصادی کشور هلند در سالهای اخیر با رشد بسياري همراه بوده است که این مطلب به دلیل فعالیت های فراوان این کشور در بخش های مختلف اقتصادی و رشد بالای صنایع متعدد در این کشور می باشد.

رشد اقتصادی هلند- نمودار تولید ناخالص داخلی هلند

اطلاعات عمومی در مورد کشور هلند

مقاله مرتبط

مهاجرت به هلند

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت هلند

ویزای هلند و انواع آن

ویزای هلند با توجه به اهداف و دلایل ورود و مدت زمان اقامت در کشور هلند انواع مختلفی دارد که در ادامه مطلب  به توضیح کامل در این رابطه می پردازیم تا افرادی که متمایل به دریافت ویزای هلند هستند با توجه به شرایط خود اقدام به اخذ آن نمایند.

ویزای هلند

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند  که به منظور سفر و گردش به این کشور صادر می شود. این نوع ویزا به دو صورت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

 • ویزای هلند از نوع یک بار ورود یا single که تنها می توانید به وسیله آن یکبار به حوزه شینگن ورود نمایید و به صورت پیوسته به مدت ۹۰ روز اجازه اقامت خواهید داشت
 • ویزای هلند از نوع چند بار ورود یا MULTIPLE (مولتی) که چند بار می توانید به کشور هلند و یا محدوده شینگن در بازه زمانی ۶ ماه سفر نمایید.

ویزای عبور (Transit)

ویزای هلند با نام ویزای عبور که به منظور حمل و نقل فرودگاهی ارائه می گردد و همان ویزای شینگن نوع A  می باشد به متقاضی این امکان را می دهد که بدون داشتن اجازه ورود به محدوده هوایی کشورهای عضو شینگن سفر داشته باشند چرا که در مسیر کشور مقصد آنها قرار دارد. متقاضیان با دارا بودن این نوع ویزا اجازه خروج از فرودگاه را نخواهند داشت تا زمانی که به کشور مقصد خود پرواز نمایند. به نوعی این اجازه را دارند که در صورت لزوم پرواز خود را در فرودگاه هلند تغییر داده و به مقصد سفر نمایند.

ویزای ملاقات خانواده و دوستان

افرادی که تمایل به دیدار دوستان و خانواده خود در کشور هلند را دارند می توانند برای اخذ این نوع از ویزای هلند اقدام نمایند که از جمله مدارک مورد نیاز جهت ارائه، می توان دعوتنامه را نام برد.

ویزای همراه در کشور هلند

ویزای هلند با نام فرش نارنجی (OCVF)

این نوع ویزا برای افرادی است که به علت مناسبات کاری به صورت پیوسته به کشور هلند سفر می کنند و به منظور هر بار سفر به یک ویزای شینگن هلند نیاز خواهند داشت و یا شرکتی که کارکنان آن مرتباً به کشور هلند سفر می کنند می توانند ویزای فرش نارنجی هلند را دریافت نمایند. متقاضیانی که تمایل به اخذ این نوع از ویزای هلند دارند، با ارائه کلیه اسناد و مدارک مرتبط با سفرهای کاری و مناسبات کاری با کشور هلند، می توانند آفیسر سفارت این کشور را برای دریافت این نوع از ویزای هلند متقاعد سازند.

از جمله مزایای دریافت ویزای فرش نارنجی هلند عبارتند از:

 • پس از دریافت این ویزا هر ۵ سال نیاز به ارائه درخواست جهت اخذ ویزای هلند می باشد.
 • اعتبار ویزا بالا خواهد رفت.
 • اعتبار ویزا برای چندین بار استفاده مناسب خواهد بود.
 • دیگر نیازی به دریافت وقت سفارت برای ارائه مدارک نیست.

ویزای تجاری

این نوع از ویزای هلند برای متقاضیانی مناسب خواهد بود که به جهت فعالیت های گسترده اقتصادی در کشور هلند به این کشور در رفت و آمد هستند. ویزای هلند به جهت تجارت در این کشور و برگزاری نمایشگاه، کنفرانس، دوره های آموزشی، کنسرت و … تنها در صورتی برای متقاضیان صادر خواهد شد که هیچ مبلغی به عنوان حقوق و دستمزد از نهاد ها و ارگان های دولتی کشور هلند دریافت ننماید. در صورتی که متقاضی خواهان کار در کشور هلند باشد باید با ویزای کاری وارد این کشور گردد و همچنین اجازه اقامت کاری در این کشور را کسب نموده باشد.

ویزای هلند با نام منطقه کارائیب

کشور هلند دارای چندین جزیره در دریای کارائیب است که متقاضیان به جهت ورود به خاک آنها نیاز به اخذ ویزای هلند دارند.

ویزای هلند با نام کارائیب دارای ۲ نوع می باشد : نوع کوتاه مدت که ۹۰ روزه خواهد بود و نوع طولانی مدت که متقاضی می تواند به مدت ۹۰ روز در یک بازه زمانی ۶ ماهه به جزایر آروبا، کورسائو، سنت مارتین، جزایر بونیر، آروبا ،صبا و سنت یوستیش و سنت مارتن سفر نماید.

 

ویزای توریستی هلند

ویزای هلند و ویزای تحصیلی

اگر تمایل دارید در کشور هلند ادامه تحصیل دهید لازم است بدانید به منظور تحصیل در کشور هلند باید ویزای هلند دریافت نمایید.کسب ویزای هلند برای تحصیل و تحصیل در این کشور نیازمند اطلاعات کاملی است که در ادامه به بخشی از آن خواهیم پرداخت. چنانچه به تحصیل در هلند و اخذ ویزای هلند علاقمند هستید دیگر مقاله های سایت در رابطه با تحصیل در هلند و اخذ اقامت دائم و پاسپورت هلند را از دست ندهید. مدت زمان تحصیل در هلند بسته به مقطع تحصیلی متفاوت می باشد. تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ۳ الی ۴ سال، در مقطع کارشناسی ارشد ۱ الی ۲ سال و تحصیل در هلند در مقطع دکترا ۲ الی ۴ سال زمان خواهد برد. لازم به ذکر است که سیستم آموزشی کشور هلند در این مقطع به سه دسته تقسیم می گردد که عبارتند از:

 • HAVO  : طول مدت تحصیل ۵ سال در دانشگاه ها
 • VMBO : طول مدت تحصیل ۴ سال در کالج ها
 • VWO : طول مدت تحصیل ۶ سال می باشد که این تحصیلات عموماً در دانشگاههای علوم و تحقیقات صورت می گیرد

توجه داشته باشید حداقل نمره زبان مورد نیاز جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های هلند آیلتس ۶ می باشد. همچنین هزینه های تحصیل در هلند بسته به مقطع تحصیل، دانشگاه و رشته مورد نظر متفاوت خواهد بود. به صورت تقریبی تحصیل در مقطع دبستان تا دبیرستان در کشور هلند برای مهاجران خارج از اتحادیه اروپا بین  ۵ الی ۲۳ هزار یورو، هزینه تحصیل در هلند در مقطع لیسانس ۷ الی ۱۵ هزار یورو و هزینه تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد ۸ الی ۲۰ هزار یورو می باشد. افرادی که متقاضی اخذ ویزای هلند به صورت تحصیلی به منظور تحصیل در مقطع دکترا هستند، لازم است بدانند این امر با دریافت فاند و یا بورسیه محقق خواهد شد و خوبی تحصیل دکتری در هلند این است که شانس آن بالا بوده و فرد متقاضی در صورت پذیرش و اخذ ویزای هلند می تواند حقوقی ماهانه معادل۱۳۰۰  الی ۱۷۰۰ یورو دریافت می نماید. متقاضیان می توانند حین تحصیل به کار پارت تایم نیز مشغول باشند.در صورتی که متقاضیان به اخذ اقامت دائم و پاسپورت کشور هلند متمايل باشند اخذ ویزای هلند به صورت تحصیلی و تحصیل در این کشور می تواند زمینه ساز این مهم گردد چرا که بعد از اتمام تحصیلات متقاضی در کشور هلند، به وی زمان داده می شود که در این کشور به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن کار مناسب در صورتی که به مدت ۳ الی ۵ سال مشغول به کار شود و مالیات پرداخت نماید موفق به اخذ اقامت دائم هلند می گردد. پس از دریافت اقامت دائم هلند متقاضی می تواند به جهت دریافت پاسپورت اقدام نماید.

به منظور آشنایی بیشتر شما با دانشگاه های مطرح کشور هلند جدول زیر ترتیب داده شده است.

لیست دانشگاه های معتبر هلند

به جهت اخذ ویزای هلند به صورت تحصیلی متقاضی باید درخواست خود را به انضمام کلیه مدارک مورد نیاز بصورت آنلاین ثبت کند و همینطور می تواند به طریق سفارت هلند در کشور خود ارائه نموده و منتظر جواب آن گردد. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی هلند عبارتند از:

 • کلیه مدارک تحصیلی
 • انگیزه نامه (نامه ای در باب چرایی انتخاب تحصیل در کشور هلند)
 • توصیه نامه از دانشگاه محل تحصیل
 • نامه تمکن مالی
 • پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • عکس
 • اجازه نامه جهت اقامت موقت یا MVV
 • مدرک آیلتس
 • هزینه پرداختی ویزا ۱۷۱ یورو

مقاله مرتبط

تحصیل پزشکی در کشور هلند

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت تحصیلی به هلند

ویزای هلند و ویزای کاری

ویزای هلند و ویزای کار این کشور می تواند زمینه ساز اخذ اقامت هلند گردد.کشور هلند به علت بکارگیری نیروهای کاری  بین المللی با رزومه علمی قوی و مجرب بسیار شناخته شده می باشد که بخشی از این رشد اقتصادی بالا را وام دار نیروی کاری قوی که در بخش های مختلف اقتصادی این کشور مشغول به کار هستند، می باشد. به دلیل وجود زیر ساخت های قوی در کشور هلند، این کشور از نرخ بیکاری بسیار پایینی برخوردار است این نرخ در کشور هلند ۳٫۸۸ درصد می باشد که نسبت به سالهای گذشته کاهش چشمگیری داشته است. در نمودار روبرو می توانید نرخ بیکاری کشور هلند را در سال های گذشته ارزیابی نمایید. تنها راهی که برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا می تواند سبب ساز ویزای کاری گردد، وجود پیشنهاد کاری از یک کارفرما در هلند است.در صورت داشتن job offer و یا پیشنهاد کاری، شخص موفق به اخذ ویزای هلند به صورت کاری خواهد شد که این پروسه، پروسه ای بس طولانی است؛ چرا که کارفرما در ابتدا باید برای موقعیت شغلی مورد نظر را  ۳ ماه در کشور هلند آگهی نموده تا در ابتدای امر در صورت وجود شهروندان هلندی در این موقعیت شغلی استخدام شوند و در صورت نبود داوطلب جهت استخدام در موقعیت شغلی مورد نظر، آگهی استخدام باید به مدت ۳ ماه در اتحادیه اروپا منتشر شود تا در صورت وجود شهروندان اتحادیه اروپا واجد شرایط به منظور کار در موقعیت شغلی مورد نظر استخدام گردند؛ در صورتی که داوطلبی در اتحادیه اروپا نیز یافت نشد کارفرمای هلندی می تواند به اداره کار هلند مراجعه و  مجوز کاری که به وسیله آن متقاضی غیر اروپایی قادر به اخذ ویزای کار هلند گردد را دریافت نماید. با دریافت ویزای کاری هلند متقاضی کار در هلند می تواند به این کشور ورود نماید. پس از دریافت اجازه اقامت کاری در هلند متقاضی با ۳ الی ۵ سال کار در هلند و پرداخت مالیات در این کشور قادر به اخذ اقامت دائم کشور هلند خواهد بود و پس از اخذ اقامت دائم می تواند اقدام به کسب پاسپورت هلند نماید. دریافت ویزای کاری هلند کاریست بسیار دشوار چرا که امکاناتی که برای شهروندان اتحادیه اروپا به منظور کار در هلند موجود است برای اتباع ایرانی وجود ندارد. پس به منظور استفاده از امکانات شهروندی و کیفیت زندگي در هلند بهتر است ورود تحصیلی را انتخاب نمود، چرا که با ورود تحصیلی به هلند و اخذ مدرک تحصیلی در این کشور، شانس کاریابی ۷۰ الی ۸۰ درصد افزایش یافته و پس از فارغ التحصیلی زمان مورد نیاز به متقاضیان جهت یافتن کار مناسب به آنها داده می شود. تحصیل در هلند می تواند با کار نیمه وقت همراه شود تا از طریق آن بتوان بخش قابل توجهی از هزینه ها را تأمین نمود. در ادامه به معرفی انواع ویزاهاي كاري هلند خدمت شما سروران خواهيم پرداخت. لازم به ذکر است این نوع ویزاها برای ایرانیان در نظر گرفته نشده و بیشتر شامل حال شهروندان اتحادیه اروپا می شود.

نمودار نرخ بیکاری کشور هلند

 • ویزای کار هلند به صورت کوتاه مدت

  این نوع ویزای کاری هلند ۳ ماهه می باشد که متقاضی می تواند به مدت ۳ ماه در یک دوره ۶ ماهه در این کشور حضور داشته باشد.

 • ویزای کاری هلند با نام MVV

  این نوع ویزا مورد استفاده افرادی است که می خواهد به خانواده خود در هلند ملحق گردند. این نوع ویزای هلند اجازه ورود به کشور هلند را می دهد و ویزای مذکور مورد استفاده شهروندان اتحادیه اروپا و استرالیا خواهد بود.

 • ویزای کاری هلند با نام بازگشت

  این نوع ویزای هلند که ویزای بازگشت نام دارد از این لحاظ می تواند به متقاضی کمک نماید که در صورت داشتن ویزای کاری هلند اگز متقاضی بخواهد به صورت موقت خاک هلند را ترک نماید، اقامت کاری وی منقضی نگردد. اعتبار ویزای بازگشت بسته به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود اما زمان آن به صورت نرمال ۳ ماه می باشد، البته بنا به شرایط متقاضی  یکساله هم می تواند باشد.

 • ویزای کاری هلند با نام GVVA

  این نوع ویزای کاری هلند تنها برای اتباع خارج از سوییس و اتحادیه اروپا است. شهروندان خارج از اتحادیه اروپا و سوییس باید یک پیشنهاد کاری یا JOB OFFER از کارفرمای هلندی داشته باشند و کارفرما برای استخدام آن ها مجوز کاری دریافت نماید. مدت زمان این نوع از ویزای هلند بیشتر از ۳ ماه است و به مدت ۳ سال نیز قابل افزایش خواهد بود.

   

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت تحصیلی به هلند

مقاله مرتبط

کار در هلند

ویزای هلند و ویزای بلند مدت

متقاضیان اخذ ویزای هلند در صورتی که تمایل به اخذ ویزای بلند مدت یعنی بیش از ۹۰ روز داشته باشند باید جهت دریافت ویزای MVV اقدام نمایند. این ویزای اجازه اقامت موقت به دارندگان را خواهد داد. متقاضیان ویزای هلند ، نوع MVV باید تمکن مالی خود را نشان دهند و یکسری مراحل را طی نمایند. در نهایت با طی پروسه های لازم ورود و مجوز اقامت با نام TEV PROCEDURE دریافت می نمایند. در مرحله بعدی فرد متقاضی یک شناسه با نام V-NUMBER دریافت می نماید که به جهت احراز هویت توسط سازمان IND  به آن نیاز خواهد داشت. از جمله امتیازاتی که با ویزای هلند از نوع  MVV دریافت می نمایید امکان ورود به عنوان یک فرد ساکن هلند و نه به عنوان توریست می باشد. از جمله مراحلی که به جهت دریافت این نوع از ویزای هلند مستلزم به طی آن هستید قبول شدن در آزمونی با نام آزمون مهارت های گفتگو می باشد که با پرداخت ۱۵۰ یورو می توانید در این آزمون ها شرکت نمایید.

مدارک مورد نیاز به جهت دریافت ویزای هلند با نام  MVV عبارتند از:

 • پاسپورت
 • عکس
 • نامه تمکن مالی
 • بیمه مسافرتی
 • ارائه توضیحات کامل در رابطه با انگیزه فرد متقاضی از این سفر

ویزای هلند

ویزای هلند و مدارک مورد نیاز

به منظور اخذ ویزای هلند دارا بودن یکسری مدارک الزامی می باشد. در ادامه به ذکر مدارک خواهیم پرداخت:

 

 • پاسپورت با حداقل اعتبار ۷ ماه با ۲ صفحه خالی
 • 2 عدد عکس پاسپورتی
 • بیمه مسافرتی با اعتباری تا سقف ۳۰۰۰ یورو
 • ترجمه سند ملکی و کلیه مدارک شناسایی
 • ارائه انگیزه نامه و مشخص نمودن برنامه سفر به صورت کامل به همراه مدت زمان سفر
 • ارائه تمکن مالی
 • ترجمه پرینت گردش حساب بانکی به مدت ۳ ماه آخر
 • ارائه تمکن مالی
 • اثبات بازگشت به کشور مبدأ پس از موعد مقرر
 • ارائه نامه ای مبنی بر عدم ریجکتی
 • ارائه مدارک رزرو هتل
 • ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و یا کار
 • ارائه سوابق بیمه

ویزای هلند

 

ویزای هلند و وکیل متخصص ویزا

کسب ویزای هلند ، مراحل و پروسه های بسیاری  دارد که تنها با مشورت با یک وکیل آگاه به قوانین بين المللي ميسر خواهد بود. سختگیری های بسیاری در رابطه با اخذ ویزای هلند توسط سفارت های این کشور اعمال می شود. به دلیل رشد بالای آمار پناهندگی در اروپا ، متقاضیان باید با سنجیدن تمامی جوانب و آگاهی کامل یک به یک مراحل را طی نمایند. در صورتی که تمایل به دریافت ویزای هلند دارید، توصیه می کنیم با یک وکیل مجرب و آگاه به کلیه قوانین بین المللی در این مسیر گام بردارید تا تمامی گام هایی که در این مسیر برمی دارید حساب شده و آگاهانه باشد. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مهاجرت و امور بین الملل آماده است تا شما سروران را در رابطه با راه های اخذ ویزای هلند یاری نماید. اخذ ویزای هلند از راه هایی نظیر تحصیل ، تجارت و … میسر می باشد. که هر کدام از انواع ویزاها، مدارک و الزامات خاص خود را نیاز خواهند داشت. در صورتی که تمایل به اخذ ویزای هلند را دارید می توانید در ابتدای امر با کارشناسان مجرب در امور مهاجرت از طریق مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید و در صورت دارا بودن شرایط لازم جهت مهاجرت با مشاوره آنلاین با متخصصان و وکلای مجرب در امور مهاجرت و بین الملل موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کاملی در باب کشورهای مهم و همچنین ارزیابی شرایط خود به منظور انتخاب مسیر و مقصدی مناسب، مهاجرتی ایمن و مطمئن را تجربه نمایید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند

 

مشاوره مهاجرتی و ویزا
خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه

ویزای هلند و وقت سفارت

به جهت دریافت ویزای هلند در ابتدا باید وقت سفارت را دریافت نمایید که این مطلب  از طریق سامانه درخواست وقت سفارت به صورت آنلاین و به صورت حضوری از طریق حضور در محل سفارت محقق خواهد شد. لازم به ذکر است متقاضی دریافت ویزای هلن باید مدت سه ماه قبل از پرواز وقت سفارت خود را دریافت نموده همچنین از بیست روز قبل مدارک را فراهم و به سفارت ارسال  نماید. به این نکته توجه داشته باشید که در زمان مصاحبه همراه داشتن تائیدیه وقت سفارت به منظور ورود سفارت الزامی خواهد بود. بعد از گذشت سه هفته کاری فرد جواب سفارت را دریافت خواهد نمود.

 

آدرس سفارت هلند در ایران

ویزای هلند و توصیه های مهم

در صورتی که به ویزای هلند و اخذ پاسپورت هلند تمایل دارید. در ابتدای امر تمامی طرقی که امکان دریافت ویزای هلند به روش آنها امکان پذیر است را بررسی نمایید. این بررسی نیاز به افراد آگاه به شرایط اقتصادی کلیه کشورها، نرخ بیکاری و شرایط زندگی شهروندی در کشورهای مختلف دارد. اولین گام اخذ مشاوره با کارشناسان متخصص در امور مهاجرتی می باشد. در مرحله بعد با ارزیابی شرایط متقاضی می توان به نتيجه رسید که کدام مسیر موفق تر خواهد بود. کشور هلند به همراه کشورهایی نظیر اتریش ، آلمان ، دانمارک ، کانادا و استرالیا می توانند مقصدهای مناسبی به جهت اخذ اقامت دائم و پاسپورت باشند، فقط در این راستا نیاز به اطلاعات کاملی خواهد بود که با توجه به شرایط متقاضی منجر به انتخاب مقصد و مسیر مناسب گردد. توصیه موسسه حقوقی ملک پور به شما سروران این است که در انتخاب این مشاور و وکیل تحقیقات کاملی به عمل آورید تا دچار آسیب و خسران چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمانی نگردید. مهاجرت خود به تنهایی با هزینه های بالایی همراه خواهد بود، پس چه بهتر که با صرف هزینه های مالی و زمانی به نتیجه ای مطلوب دست یافت. این نوشتار توسط متخصصان و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش به منظور ارتقاء اطلاعات و آگاهی شما هموطنان تهیه گردیده است و کپی برداری از آن قانوناً و شرعاً حرام است و مورد پیگرد  قانونی قرار می گیرد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای هلند و سخن پایانی

ویزای هلند و معرفی انواع ویزاهای هلند و شرایط مورد نیاز اخذ هر یک از آنها در این مقاله بیان گردید. کشور هلند به دلیل نرخ رشد اقتصادی بالا، وجود بازار کار مناسب، سطح بالای علمی دانشگاهها به جهت تحصیل و همچنین فراهم ساختن شرایط مناسب به جهت مهاجرت در کمترین زمان ممکن، بسیار مورد استقبال قرار گرفته و اخذ ویزای هلند خواهان بسیاری پیدا نموده است. کشور هلند از لحاظ سطح کیفیت زندگی، امنیت و رفاه اجتماعی در رتبه های بالا جهان قرار دارد. نرخ بیکاری بسیار پایین می تواند یکی از عللی باشد که با توجه به آن می توان این کشور را به عنوان مقصدی مناسب به جهت زندگی انتخاب نمود. اخذ ویزای هلند از طریق تحصیل و مهاجرت تحصیلی به هلند از جمله کم هزینه ترین راه هایی است که نهایتاً به طور غیر مستقیم می تواند منجر به اخذ اقامت دائم و در نهایت پاسپورت هلند گردد. دوره های کوتاه مدت تحصیلی به متقاضی مهاجرت به اروپا این امکان را می دهد که پس از آماده شدن به جهت ورود به بازار کار به دنبال یافتن کار مناسب بوده و در نهایت با یافتن آن طی ۳ الی ۵ سال کار در این کشور و پرداخت مالیات شرایط اخذ اقامت دائم هلند و در نهایت پاسپورت هلند را فراهم سازند. در صورت هرگونه سوال و یا ابهام می توانید سوالات خود را در ذیل همین مقاله در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخی روشن و واضح دریافت کنید، همچنين در صورت هرگونه سوال مي توانيد سوالات خود را در پرسش و پاسخ همگاني مطرح نماييد و در كمترين زمان به پاسخي مناسب دست يابيد. بعلاوه به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایط خود به منظور اخذ ویزای هلند با کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاوران و کارشناسان مجرب در امر مهاجرت بهره مند گردید..

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ