ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا و مهاجرت به کانادا یکی از مسائلی است که همواره مورد توجه و سوال شما عزیزان قرار گرفته است. آیا امکان اخذ ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا برای والدین وجود دارد، مهاجرت به کشور کانادا از طرق های مختلفی صورت می پذیرد که باید دید کدام یک برای شما مناسب تر است . پیشنهاد می گردد قبل از هر گونه اقدامی ویدیو و فایل های صوتی موجود در این بخش را که توسط آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) ارائه می شود و مطالب ارزنده ای را در مورد ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا   برای والدین را در بر دارد، به صورت رایگان مشاهده نمایید

موسسه ملک پور در باب ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

مهاجرت به کانادا و همچنین تحصیل در مدارس کانادا به سبب داشتن مدارس تراز اول متقاضیان کثیری دارد. . اگر شما عزیزان به دنبال ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا می باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان اخذ نمایید  .

فایل صوتی آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل در دبیرستان های کانادا و ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

در ابتدای بحث ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا اینگونه می توان بیان نمود که کشور کانادا بخاطر مهاجر پذیر بودن و شرایط و امکانات خوب تحصیلی و کسب و کار مناسب ،در هر سال افراد زیادی برای مهاجرت تحصیلی و اخذ اقامت تحصیلی کشورکانادا اقدام می نمایند  . از جمله راه های مهاجرت به کشور کانادا ، تحصیل کودکان در مدارس کانادا  می باشد . نظام آموزشی کشور کانادا از نظر استانداردهای آموزشی ، در ردیف  پنج کشور اول دنیا محسوب می شود . از جمله برتری های دیگر کشور کانادا این است که ۵ مدرسه معتبر بیزنس جهانی د راین کشور وجود دارد .

با امکان ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا والدین نیز قادر خواهند بود که علاوه بر استفاده از خدمات و امتیازات سطح عالی و ممتاز مدارس کانادا برای فر، والدین نیز در  کنار فرزندان اقامت داشته باشند و از تمامی امکانات تفریحی و رفاهی کانادا استفاده نمایند . همچنین در خصوص ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا می توان بیان نمود که شما عزیزان اگر خواهان لین هستید که ازروش برای فرزندان خود استفاده نمایید با آگاهی و اطلاعات کامل برای این امر مهم اقدام نمایید و از راه و روش این مسیر کاملا آگاه شده و سپس برای تحصیل فرزندان در مدارس کانادا شروع به اقدام نمایید .

مزایای کشور کانادا در باب ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

کشور کانادا به دلیل اینکه در زمره کشورهای تاپ و تراز اول می باشد و در ردیف ۱۰ کشور برتر جهان قرار گرفته است سالیانه از سراسر جهان متقاضیان و طرفداران بسیاری به سمت این کشور می روند . کشور کانادا دارای دو زبان نگلیسی و فرانسوی می باشد که این امکان را برای افراد فراهم می نماید که به دو هر زبان مکالمه و صحبت نمایند . کشور کانادا به این دو زبان اهمیت خاصی می دهد . به صراحت می توان بیان نمود که کانادا دارای جمعیتی از سراسر جهان می باشد و دارای یک جمعیت حدود ۴۰ میلیون نفری است . کشور کانادا در همسایگی کشور آمریکا می باشد . ایالت اونتاریو و ایالت کبک از بزرگترین ایالت های کانادا محسوب می شوند . کشور کانادا دارای چند فرهنگ متفاوت می باشد .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری  موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  هم اکنون در زمینه ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا آماده ی ارائه ی مشاوره می باشند. و شما همواره می توانید با شعبه وین بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

بررسی مدارس کانادا در باب ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

در خصوص مدارس کانادا می توان بیان نمود که این مدارس در دو مقطع تقیسم بندی شده اند : که مقطع دبستان و راهنمایی در یک دسته و مقطع قرار خواهد گرفت . مدارس ابتدایی کانادا  شامل کودکستان تا سال ششم خواهد بود . که گاهی ممکن است که تا سال هشتم نیز به طول انجامد .

از سال های هفتم الی سال دوازدهم تحصیلی نیز به عنوان مقطع دبیرستان محسوب می گردد .
در خصوص بحث تحصیل کودکان در مدارس کانادا می توان بیان نمود که تمام افراد از سن ۶ سال تا سن ۱۸ سال می بایست در مدارس کانادا تحصیل نمایند .

در کانادا اکثر مدارس دارای بخش مهد کودک نیز بوده که کوکان از ۴ سال و ۵ سال نیز می توانند در آنها تحصیل نمایند .
همانند مدارس ایران نیز شروع سال تحصیلی در کشور کانادا از ماه سپتامبر ( اواسط شهریور ) بوده و در حوالی ماه خرداد به اتمام خواهد رسید . همچنین در کشور کانادا و در سیستم نظام اموزشی کشور کانادا حدود ۲ ماه تعطیلات تعریف شده است . که البته درماه مارس و ماه دسامبر نیز از یک هفته تا ۱۰ روز به دلیل سال نو تعطیلات رسمی خواهند داشت .

بررسی ساعت کاری و زبان مورد استفاده در مدارس کانادا در باب ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

 

در ادامه موضوع ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا لازم به ذکر است که ساعات تحصیلی در این مدارس از ساعت ۸:۳۰ الی ۹ صبح بوده و تا ساعات ۱۵:۳۰ ممکن به طول انجامد .
در مدارس کانادا دانش آموزان از طریق جزوه ای که از طرف معلمان آنها از کتاب اصلی تهیه می گردد تحصیل می نمایند و دانش آموزان از جزوه ها به عنوان منبع مطالعه می نمایند .

در کانادا هم مدارس فرانسوی وجو دارد و هم مدارس انگلیسی . که البته تعداد مدارس فرانسوی فقط در ایالت کبک زیاد می باشد اما در ایالت های دیگر بیشتر مدارس انگلیسی می باشد . و اینگونه است که در مدارس انگلیسی زبان فرانسوی نیز به دانش آموزان آموزش داده خواهد شد . و تقریبا تا حدود یک ساعت در خصوص زبان فرانسوی تحصیل می نمایند .

ارائه خدمات برای کودکانی که گزینه تحصیل در مدارس کانادا را انتخاب نموده اند به شرح زیر می باشد :

 1. برای این دانش آموزان برای دوره های زبان آموزش ویژه ارائه می نمایند .
 2. برای دانش آموزان دارای معلولیت جسمی کلاس های مخصوص این دانش آموزان ارائه می گردد .
 3. مدارس کانادا به دانش آموزانی که خواهان آموزش در منزل هستند نیز خدمات ارائه می نماید .
 4. مدارس کانادا در مقطع دبیرستان یکسری آموزش ها بصورت آنلاین ارئه می نماید .

و در ادامه بحث ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا به مدارس خصوصی در کانادا می پردازیم :

بررسی مدارس خصوصی در باب ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا

علاوه بر مدارس عمومی کانادا، یک سری مدارس خصوص در کانادا نیز وجود دارند که از دانش آموزان شهریه اخذ می نمایند .که می توان به مدارس  مربوط به اقلیت های مذهبی همچون مسلمانان، یهودی ها و هندو ها اشاره نمود .

شرایط پذیرش دانش آموزان در مدارس کانادا

اولین گام برای ثبت نام در مدارس کانادا این است که حتما و الزاما باید مدرسه مورد نظر به محل سکونت دانش آموزان نزدیک باشد .

نکته دیگر در خصوص ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا این است که دانش آموزان از سن ۶ سالگی باید شروع به تحصیل نمایند . که این سن در کشور ایران یک سال دیرتر بوده و سن ۷ سالگی شروع تحصیل کوکان ایرانی خواهد بود . دانش آموزان برای تحصیل در مدارس کانادا باید کارت واکسیناسیون را حتما ارائه نمایند . از جمله امتیازات مثبت در خصوص ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا این است که دانش آموزان ملزم و مجبور به ارائه مدارک قبلی خود به مدارس کانادایی نخواهند بود .

بررسی ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا و نظر موسسه ملک پور در این باب

برای تحصیل فرزندان زیر ۱۸ سال در کانادا علاوه بر ویزای که به فرزند تعلق می گیرد، یک ویزای مشابه ویزای توریستی ولی بلند مدت به پدر و مادر اهدا می شود. البته در این راه ریسک های وجود دارد؛ مثلا امکان اینکه شما هزینه کالج را پرداخت کرده و با درخواست ویزای برای فرزند موافقت شود، اما برای والدین ویزا صادر نشود نیز وجود دارد. اما در نظر داشته باشید که با قبول کردن ریسک ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا علاوه بر اینکه یکی از بهترین روشای مهاجرت را انتخاب کرده اید، این امکان برای شما وجود دارد که در کانادا رفت و آمد کنید و تمامی شرایط آن را در این مدت بسنجید.

با بررسی کلیه شرایط شاید تصمیم به سرمایه گذاری در این کشور را نیز داشته باشید. بعد از اتمام ۱۸ سال فرزند نیز امکان اخذ اقامت برای پدر و مادر نیز فراهم می شود و از طریق اقامت فرزند می توان برای والدین درخواست اقامت کرد.

به زودی صفحه ای بر روی وب سایت های ملک پور قرار خواهد گرفت که آخرین ویدیو ها را می توانید در آن مشاهده کنید.

امید است که از مطالعه مقاله ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا  لذت برده باشید و در نظر داشته باشید که مهاجرت به کانادا از طرق های بسیاری امکان پذیر است که باید دید کدام یک برای شما مناسب تر است . باز هم تاکید میکنیم که حتما ویدیو و ویس های موجود در این مقاله را مشاهده نمایید تا اطلاعات تکمیل تری را در باب ویزای همراه برای تحصیل فرزندان در کانادا کسب نمایید .

Rating: 5
6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. جهانگیری گفته:

  درود و خسته نباشید
  من دختری ۵ساله دارم ک امسال باید پیش دبستانی۲ برود.میخوام بدونم اگر من برای مدرسه دخترم اقدام کنم به من و همسرم همزمان ویزا میدهند و اینکه در صورت ویزا گرفتن ما امکان کار در کانادا داریم یا خیر؟
  سپاسگذارم از تمام زحماتتون

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  من ۳۳ساله و دارای دو ندرک کاردانی علوم ازمایشگاهی و موسیقی هستم.از همسرم جدا شدم و با دخترم که ۷سال دارد زندگی میکنیم.سابقه کار با بیمه ندارم چون مربی پیانو هستم بطور خصوصی و دارای من ۴۰۰میلیون هست البته خانواده من پشتیبان من هستند در کنار این مبلغ.برای پذیرش دخترم بدای کانادا در دوره دبستان و گرفتن ویزای همراه تورنتو ایا شانسی داریم؟اگر خیر چه پیشنهادی جناب دکتر دارن؟شخصی پیشنهاد داد پناهنده المان شویم ولی مردد هستم.در ضمن ما وی ای اقامت کانادا اسکیل ورکر داشتیم و در پایپورت ما خورده بود ولی منقضی شد.بدلیل خیانت شوهرم و نابود کردن این موقعیت.استفاده نکردیم من و دخترم و خودش با ان خانم استفاده کرد.البته از مدارک من هم امتیاز گرفته بود ولی چون prگرفت و بعد اقدام به طلاق کرد من نتوانستم کاری کنم و ویزا را زنده کنم مجدد .وی کاملا حساب شده عمل کرد و با برنامه قبلی متاسفانه.ایا وجود این ویزا تاثیری در کار ما چه برای کانادا چه اروپا دارد؟اگر اقای دکتر لطف کنن و پاسخی به من بدهند ممنون میشم.چون کاملا سردرگم هستم و نمیدانم چه راهی مناسب ما هست.برای اینده دخترم نگران هستم و تحصیل او.یک سالی هم هست در باکو ساکن هستیم برای سنجش توانایی خودمان در خارج از ایران و زندگی عادی در کشور دیگر.که خوشبختانه موفق بودیم.اگر امکان داره این پیام رو در کانال نگذارید بطور کامل چون نمیخواهم شخصی از اقوام متن رو بخونن.ممنون از شما و کانال خوبتون و زحمات شما. باز هم خواهش میکنم کمک کنید به ما و راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 3. mie editor3 گفته:

  سلام…خسته نباشید…برای تحصیل ابتدایی فرزندم به کاندا البته بگم الان فرزندم دوسال داره میخوام بدونم چه کارهایی از الان انجام بدم و هزینه دبستان وغیره در کانادا چقدره؟ اجازه میدن مادر با فرزند بره اونجا و ایا اجازه کار به مادر میدن؟ به پدر اجازه رفتن میدن

  پاسخ
 4. نجمه زحمتكش گفته:

  سلام و وقت بخير
  شرايط اخذ ويزا براي والديني كه متقاضي دانش اموز ي فرزندشان در مدارس كانادا هستند چيه؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز والدین فرزند می توانند از طریق ویزای گاردین اقدام نمایند و البته یکی از والدین پدر یا مادر همراه فرزند باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ