ویزای پرتغال و بررسی آن

ویزای پرتغال ، مهاجرت به پرتغال و روش های آن ، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کشور پرتغال در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. راه های مهاجرت به این کشور چیست؟ شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای پرتغال کدام است؟ اهمیت مشاوره با وکیل در زمینه مهاجرت برای اخذ ویزای پرتغال چقدر است؟ کشور پرتغال یکی از قدیمی ترین کشور های جهان می باشد که در سالیان قبل، از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخودار نبود اما پس از عضویت در اتحادیه اروپا بیش از پیش رشد کرد. امروزه افراد زیادی به دلیل آب و هوای بسیار مطبوع، زیرساخت های مناسب و سواحل زیبا و اماکن گردشگری بسیار زیاد، کشور پرتغال را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می نمایند. شایان ذکر است کشور پرتغال در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به عنوان برترین مقصد گردشگری اروپا انتخاب گردیده است. اگرچه طی سالیان اخیر اقتصاد کشور پرتغال دچار نوساناتی گردیده است اما به سرعت مسیر پیشرفت را طی نموده است و سرمایه گذاران بسیاری خواهان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور می باشند و دولت پرتغال هزینه های بسیار زیادی را برای بخش آموزش و ارتقا کیفیت تحصیلی و آموزشی در بودجه عمومی خود در نظر می گیرد و چندین دانشگاه این کشور از دانشگاه های برتر دنیا به شمار می آیند و برای افرادی که قصد تحصیل در کشورهای اروپایی دارند؛ با اخذ ویزای تحصیلی پرتغال می توانند به این کشور مهاجرت نمایند. امید است تمام ابهامات و سوالات شما در رابطه با انواع ویزای پرتغال در این مقاله که توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است رفع گردد. همواره شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از اطلاعات رایگان در زمینه مهاجرت بهره مند گردید.

ویزای پرتغال
 • ویزای پرتغال و شرایط عمومی آن
 • ویزای پرتغال و انواع ویزا
 • ویزای پرتغال و ویزای تحصیلی
 • ویزای پرتغال و ویزای کاری
 • ویزای پرتغال و ویزای درمانی
 • ویزای پرتغال و ویزای بلند مدت
 • ویزای پرتغال و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای پرتغال و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای پرتغال و وقت سفارت ویزای کشور پرتغال
 • ویزای پرتغال و توصیه های مهم
 • ویزای پرتغال و سخن پایانی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای پرتغال و شرایط عمومی آن

کشور پرتغال در اروپای غربی واقع گردیده است و به عنوان یکی از قدیمی ترین کشورهای دنیا شناخته می شود. کشور پرتغال با کشور اسپانیا مرز مشترک دارد. پایتخت کشور پرتغال لیسبون می باشد و کلان شهر این کشور به شمار می آید و شهر پورتو یکی دیگر از شهرهای بزرگ کشور پرتغال شناخته می شود. ۸۵ درصد از مردم پرتغال به زبان پرتغالی تکلم می کنند ،جمعیت کشور پرتغال در حدود ۱۰٫۳ میلیون نفر می باشد. کشور پرتغال از سال ۱۹۸۶ به عنوان پنجمین کشور به اتحادیه اروپا پیوسته است و واحد پول یورو را در سال ۲۰۰۲ به تصویب رسانده است. پرتغال در سال ۲۰۰۹ با رکود اقتصادی مواجه شد اما در حال حاضر توانسته است اقتصاد خود را بهبود بخشد و با پیشرفت در زمینه های گردشگری و اهداف اکوتوریسمی توانسته است میزبان مهاجرین بسیار زیادی از سراسر دنیا باشد. افرادی که در خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند با اخذ ویزای پرتغال به طریق گوناگون می توانند به این کشور سفر نمایند، که در ادامه مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

اطلاعات عمومی در مورد کشور پرتغال

درباره کشور پرتغال
مهاجرت به پرتغال

ویزای پرتغال و انواع ویزا

به طور کلی ویزاها با توجه به هدف فرد و مدت زمانی که فرد قصد ماندن در کشوری را دارد دسته بندی می گردد و به دو نوع ویزای کوتاه مدت و ویزای بلند مدت تقسیم می شود. افرادی که قصد سفر کوتاه به کشور پرتغال را دارند و عضو اتحادیه اروپا نیستند می توانند با اخذ ویزای کوتاه مدت پرتغال به مدت ۹۰ روز در این کشور حضور داشته باشند، پرتغال یکی از کشورهای عضو شنگن نیز می باشد لذا فرد با دریافت ویزای پرتغال می تواند به کشورهای عضو شنگن نیز سفر نماید.

ویزاها به طور کلی به چهار دسته تقسیم بندی می گردد.

ویزای نوع A : افرادی که قصد توقف و یا تعویض پرواز در محدوده فرودگاهی کشورهای عضو شنگن را دارند از این نوع ویزا استفاده می نمایند. این ویزا در فرودگاه پرتغال صادر می گردد و افراد نمی توانند با این ویزا در خارج از فرودگاه تردد نمایند.

ویزای نوع B: دارنده این ویزا می تواند به مدت ۵ روز از کشورهای عضو شنگن به صورت زمینی یا هوایی به مقصد خود سفر نماید. این ویزا نیز در دسته بندی ویزا های کوتاه مدت قرار می گیرد.

ویزای نوع C : این ویزا برای افرادی که قصد اقامت کوتاه مدت در کشور پرتغال را دارند صادر می گردد ویزاهای توریستی، ویزای پزشکی، ویزای ویزیتوری برای دیدار باخانواده و… در این دسته بندی قرار می گیرد. معمولا این ویزا برای اقامت ۹۰ روزه یا برای اقامت تا یکسال صادر می گردد. این نوع ویزا به صورت تک ورودی یا single entry برای یک بار ورود و خروج به پرتغال یا به صورت double entry برای دوبار ورود و خروج به پرتغال یا به صورت multiple entry برای چندین بار ورود و خروج به این کشور صادر می گردد.

ویزای نوع D: این ویزا برای افرادی که قصد اقامت طولانی مدت در کشور پرتغال را دارند صادر می گردد. دارنده این ویزا می تواند به مدت بیشتر از یک سال در کشور پرتغال اقامت داشته باشد و فرد می تواند با اخذ ویزای پرتغال از طریق تحصیل، سرمایه گذاری، کار و … به این کشور مهاجرت نماید.

ویزای توریستی پرتغال

جاذبه های گردشگری پرتغال

ویزای پرتغال و ویزای تحصیلی

کشور پرتغال کشوری است که به بحث آموزش بسیار اهمیت می دهد و هزینه های زیادی را برای ارتقاء کیفیت آموزشی متحمل می گردد. آموزش برای دانش آموزان تا سن ۱۸ سالگی و برای ۱۲ سال تحصیلی رایگان می باشد. بعد از اتمام دوره ۱۲ سال تحصیلی دانشجویان می توانند برای مقطع لیسانس اقدام نمایند. پرتغال یک مقصد جذاب برای دانشجویان بین المللی تلقی می گردد و متقاضیان می توانند با اخذ ویزای پرتغال از طریق تحصیل در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل گردند.  دانشگاه های کشور پرتغال به صورت دولتی و خصوصی می باشد و افرادی که قصد یادگیری حرفه ای را دارند می توانند از طریق اخذ پذیرش از دانشگاه های پلی تکنیک پرتغال در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

هزینه های تحصیل و زندگی در پرتغال نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین تر می باشد. افرادی که قصد اخذ ویزای پرتغال از طریق تحصیل را دارند بایستی برای ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی در آزمون ورودی شرکت نمایند و تسلط به زبان انگلیسی یا پرتغالی از ملزومات می باشد. تعداد دانشگاه هایی که در مقطع کارشناسی، دوره هایی را به زبان انگلیسی ارائه می نمایند اندک می باشد. مدت تحصیل در مقطع کارشناسی ۴ سال است.

متقاضیانی که داری مدرک لیسانس می باشند می توانند برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام نمایند و با اخذ پذیرش از دانشگاه مربوطه ویزای پرتغال را دریافت نمایند و به این کشور مهاجرت نمایند. دوره های آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به زبان انگلیسی و پرتغالی ارائه می گردد. مدت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال می باشد.

افرادی که قصد تحصیل در مقطع دکترا را دارند بایستی دارای روزمه قوی، مقالات علمی و پژوهشی و… باشند و همچنین بایستی در کشور پرتغال استاد راهنما یا سوپروایزری دانشجو را تایید نماید. کشور پرتغال برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بورسیه های تحصیلی متنوعی را ارائه می نماید و افرادی که دارای روزمه تحصیلی قوی تر، معدل بالاتر و مقالات معتبر تر می باشند می توانند با اخذ بورسیه تحصیلی هزینه تحصیل و گاهاً مخارج زندگی خود را تامین نمایند. به طور کلی دانشجویان می توانند به مدت ۲۰ ساعت در حین تحصیل و به صورت تمام وقت در ایامی تعطیلی در این کشور کار کنند. ویزای همراه نیز از ابتدا صادر نمی گردد و فرد پس از ثبت نام در دانشگاه مربوطه و پس از دریافت کارت اقامت خود می تواند برای همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود تقاضای ویزا نماید.

ویزای تحصیلی به دو صورت کوتاه مدت برای دوره های کمتر از ۶ ماه که معمولا دوره های زبان را شامل می گردد و ویزای بلندمدت  برای دوره های بیشتر از یک سال تحصیلی را شامل می شود، صادر می گردد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای پرتغال از طریق تحصیل به شرح ذیل می باشد.

 1. نامه پذیرش از دانشگاه
 2. تکمیل فرمهای مربوط به ویزا
 3. یک عدد عکس گذرنامه رنگی
 4. پاسپورت معتبر که حداقل ۶ ماه اعتبار و داری یک برگ خالی است
 5. ارائه اسناد و مدارک مالی برای اثبات داشتن مخارج تحصیلی و زندگی در پرتغال
 6. اثبات پوشش بیمه درمانی
 7. اسناد مربوط به محل سکونت در پرتغال

نرخ ثبت نام برای مقاطع لیسانس و بالاتر برای دانشگاه های کشور پرتغال در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد.

نرخ ثبت نام برای مقاطع لیسانس و بالاتر برای دانشگاه های کشور پرتغال

تعدادی از دانشگاه های برتر کشور پرتغال با رتبه بین المللی در جدول زیر ارائه گردیده است.

جدول تعدادی از دانشگاه های برتر کشور پرتغال با رتبه بین المللی

با توجه به اینکه ورود به دانشگاه های پرتغال نیازمند پذیرش در امتحان ورودی است لذا افرادی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل به اروپا را دارند می توانند در بهترین دانشگاه های کشور اتریش، هلند، دانمارک و… تحصیل نمایند.

ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی پرتغال ـ تحصیل در پرتغال

مقاله مرتبط

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در پرتغال

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد هفت دلیل برای تحصیل در پرتغال (لیسبون)

مقاله مرتبط

تحصیل در پرتغال

ویزای پرتغال و ویزای کاری

افرادی که قصد اخذ ویزای پرتغال از طریق کار را دارند بایستی از کارفرمایی در کشور پرتغال پیشنهاد شغلی داشته باشند، ذکر این نکته ضروری است، افرادی که از نظر تخصص و دانش در سطح بالاتری قرار دارند و همچنین آشنایی بیشتری با زبان پرتغالی دارند، شانس بیشتری را برای پیدا کردن شغل در این کشور دارند. افراد می توانند برای شغل هایی در زمینه کشاورزی، بهداشت، عمران، صنعت مد، خودرو سازی و …در سایت های کاریابی نظیر INDEED، Empregeos online  و… به جستجوی کار بپردازند.

یکی از مهمترین شاخص های اقتصادی که فرد قبل از اقدام برای کار در کشوری بایستی به آن توجه نماید نرخ بیکاری در کشور مربوطه است. نرخ بیکاری در کشور پرتغال در سال ۲۰۱۹ در حدود ۶٫۸ درصد می باشد همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید نرخ بیکاری در این کشور طی سالیان اخیر سیر نزولی پیدا نموده است.

نمودار نرخ بیکاری کشور پرتغال

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان حقوق نیروی کار و دیگر مباحث کار در پرتغال پیشنهاد می کنیم به مقاله ای با عنوان ویزای کار پرتغال مراجعه نمایید. با توجه به دشوار بودن اخذ پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در کشور پرتغال برای ایرانیان و همچنین نرخ بیکاری نسبتاً بالا در این کشور، توصیه می کنیم از طریق ویزاهای جستجوی کار کشور اتریش یا آلمان اقدام نمایید و از این طریق اقامت این کشورها را اخذ نمایید. شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از بهترین و به روزترین اطلاعات در زمینه مهاجرت کاری اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کار در آلمان یا اتریش
مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کار

ویزای پرتغال و ویزای درمانی

افرادی که دارای بیماری های خاص می باشند می توانند با اخذ ویزای درمانی پرتغال به این کشور سفر نمایند و تحت درمان قرار گیرند. ویزای پرتغال در زمینه درمانی به صورت کوتاه مدت صادر می گردد و به مدت ۹۰ روز اعتبار دارد. نکته مهم برای اخذ ویزای درمانی این موضوع است که افراد بایستی ثابت نمایند که در کشورشان خدمات پزشکی مربوطه وجود ندارد و فرد بایستی از پزشک یا کلینیکی در کشور پرتغال دعوت نامه دریافت نماید. افرادی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا برای معالجه بیماری به کشور پرتغال سفر می کنند تنها در بیمارستان های خصوصی این کشور می توانند مورد معالجه قرار گیرند و بحث هزینه های درمانی یکی از مهم ترین مسائل می باشد که افسر اداره مهاجرت باید قانع گردد که فرد می تواند هزینه های درمانی خود را پرداخت نماید.

ویزای درمانی ـ درمان در خارج از کشور

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای درمانی پرتغال به شرح ذیل می باشد:

 1. ارائه دعوتنامه رسمی از بیمارستان یا پزشک معالج
 2. ارائه اسناد و مدارک مالی دال برتوانایی فرد برای پوشش هزینه های درمانی
 3. تکمیل فرم های مربوط به ویزای پرتغال
 4. ارائه پاسپورت معتبر که حداقل برای ۳ ماه اعتبار داشته باشد.
 5. بیمه مسافرتی
 6. عکس رنگی گذرنامه ای
 7. شناسنامه و مدارک هویتی فرد
 8. ارائه پرونده پزشکی فرد به سفارت ( گاهاً نیاز است که فرد به پزشک معتمد سفارت مراجعه نماید)

ویزای پرتغال و ویزای بلند مدت

همانطور که بیان داشتیم افرادی که قصد اقامت بیشتر از یک سال در کشور پرتغال را دارند بایستی ویزای بلندمدت پرتغال را اخذ نمایند. ویزای پرتغال یرای اقامت بلندمدت و طولانی برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… صادر می گردد. افرادی که ویزای تحصیلی کشور پرتغال را اخذ می نمایند پس از اتمام تحصیل می توانند به جستجوی کار بپردازند و پس از پیدا نمودن کار مورد نظر خود ویزای تحصیلی خود را به کاری تغییر دهند. افرادی که به مدت ۵ سال در کشور پرتغال کار می کنند و مالیات پرداخت می نمایند، می توانند بعد از گذشت ۵ سال برای اقامت دائم پرتغال درخواست نمایند.

پاسپورت پرتغال

ویزای پرتغال از طریق الحاق به خانواده

ویزای الحاق به خانواده یکی از ویزاهای بلندمدت می باشد که بسته به مدت اقامت متقاضی اصلی در کشور پرتغال صادر می گردد و بایستی متقاضی اصلی توانایی مالی لازم برای حمایت از خود و خانواده خود در کشور پرتغال را داشته باشند. در این نوع ویزا همسر متقاضی اصلی و فرزندان زیر ۱۸ سال فرد می توانند به متقاضی اصلی در کشور پرتغال بپیوندند.

همراه و اخذ ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور ـ Dependent Visa

ویزای پرتغال از طریق ازدواج

افراد با ازدواج با تبعه کشور پرتغال می تواند در ابتدا اقامت و سپس تابعیت کشور پرتغال را کسب نماید. افراد می توانند با استفاده از ویزای نامزدی به کشور پرتغال سفر نمایندو ازدواج خود را در این کشور ثبت نمایند حداکثر اقامت فرد از طریق ویزای نامزدی ۶ ماه می باشد و فرد بایستی در این ۶ ماه با تبعه پرتغالی ازدواج کند.

ازدواج در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج با اتباع خارجی

اخذ تابعیت از طریق ازدواج

ویزای پرتغال از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از ویزاهایی که سبب اقامت بلندمدت فرد در کشور پرتغال می گردد، ویزای پرتغال در زمینه های سرمایه گذاری می باشد. برای سرمایه گذاری در هر کشوری ابتدا بایستی استانداردهای سرمایه گذاری و نظام قضایی کشور مربوطه مورد بررسی قرار گیرد. عوامل بسیار زیادی بر سرمایه گذاری خارجی تاثیر دارد که می توان در سه قسم؛ عوامل اقتصادی ( ساختار تعرفه ها و مالیات، زیرساخت های سرمایه گذاری، نیروی کار و سطح دستمزد و…)، عوامل سیاسی ( ساختار حقوق مالکیت، بحث مالکیت معنوی، حاکمیت قانون و ثبات سیاسی کشور و…) و عوامل مکانی و جغرافیایی( موقعیت ترانزیتی کشور، دسترسی به بازار های بین المللی و…) اشاره نمود. کشور پرتغال یکی از کشورهایی است که عدم مصادره اموال سرمایه گذار خارجی را تضمین می کند و از این طریق امنیت سرمایه گذار خارجی در این کشور تحت شعاغ قرار نمی گیرد. همانطور که در نمودار زیر قابل مشاهده است ریسک از دست رفتن دارایی فرد در کشور پرتغال کمترین میزان می باشد. ( عدد ۱ کمترین ریسک و عدد ۷ بیشترین ریسک)

نمودار نرخ مصادره اموال کشور پرتغال

یکی از مهمترین شاخص های اقتصادی در زمینه سرمایه گذاری نرخ رشد اقتصادی کشور مربوطه می باشد رشد اقتصادی به صورت درصد تغییرات در تولید ناخالص داخلی در یک کشور از سالی به سال دیگر تعریف می شود. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می نمایید نرخ رشد اقتصادی برای سال ۲۰۱۹ میزان ۱٫۳ درصد می باشد.

نمودار نرخ رشد اقتصادی پرتغال در سال 2019

یکی از راه های اخذ اقامت و به دنبال آن پاسپورت پرتغال سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال می باشد. که به ویزای طلایی کشور پرتغال معروف است.

سرمایه گذاری در خرید ملک شامل موارد زیر است:

 1. خرید ملک به ارزش حداقل ۵۰۰,۰۰۰ یورو در لیسبون پایتخت کشور پرتغال
 2. خرید ملک به ارزش حداقل ۳۵۰,۰۰۰  در شهرهای کشور پرتغال که با پایتخت فاصله اندکی دارد.
 3. خرید ملک به ارزش ۲۸۰,۰۰۰ یورو در پرتغال

این برنامه مالی از سال ۲۰۱۲ به طور فعال توسط دولت پرتغال ایجاد گردید. از طریق این ویزا می توان علاوه بر متقاضی اصلی برای وابستگان وی شامل همسر و فرزند زیر ۲۴ سال که وابسته به متقاضی است و همچنین می توان برای اقامت والدین خود شخص متقاضی و والدین همسر متقاضی در صورتی که اثبات نماید به متقاضی وابسته است اقدام کرد. افراد می توانند با کسب گلدن ویزای پرتغال به مدت ۵ سال اقامت بلندمدت دریافت نمایند و بعد از آن برای اقامت دائم درخواست دهند و همچنین یکی دیگر از مزیت های این ویزا این است که فرد می تواند بعد از مدت ۶ سال پاسپورت پرتغال را دریافت نمایند.

سرمایه گذاری در کشور پرتغال
اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری
ویزای سرمایه گذاری پرتغال

ویزای پرتغال و مدارک لازم برای اقدام

افرادی که قصد مهاجرت به کشور پرتغال را دارند بایستی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را به صورت کامل تهیه نمایند و نقص در پرونده متقاضی سبب رد درخواست وی خواهد شد. با توجه به قصد و هدف فرد برای اخذ ویزای پرتغال مدارک مورد نیاز متفاوت می باشد اما به طور کلی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا به شرح ذیل می باشد:

 1. تکمیل فرم های مربوط به ویزای پرتغال
 2. تعداد دو عدد عکس
 3. پاسپورت معتبر
 4. بیمه مسافرتی
 5. گواهی عدم سوء پیشینه
 6. ارائه نامه تمکن مالی که مبلغ آن با توجه به هدف مهاجرتی متفاوت می باشد
 7. ارائه اسناد و مدارک مربوط به تحصیل، کار، سرمایه گذاری، درمانی در پرتغال و…
 8. ارائه اسناد و مدارک مربوط به محل سکونت در پرتغال
 9. شناسنامه و مدارک هویتی
 10. ارائه گواهی ازدواج در صورت متاهل بودن

مدارک مورد نیاز ویزا

ویزای پرتغال و وکیل متخصص ویزا

روش های مهاجرت به هر کشور شامل شش روش مختلف می شود و برخی از این روش ها دارای چند زیر شاخه است و برای اقدام از طریق هر کدام از این روش ها دانش و تخصص کافی در زمینه مهاجرت را می طلبد و فرد بایستی به طور تخصصی در مورد انتخاب مسیر مهاجرت اطلاعات جامعی داشته باشد. امروزه قوانین کشورها روز به روز در حال تغییر می باشد و متقاضیان بایستی اطلاعات خود را به روز کنند. از آنجایی که انتخاب هر مسیر مهاجرت دارای مزایا و معایبی می باشد و اشتباه در انتخاب مسیر یا روند اخذ ویزای پرتغال عواقب جبران ناپذیری را برای فرد به همراه دارد فرد بایستی با وکیلی در زمینه مهاجرت مشورت نماید و بهترین مسیر ممکن را با توجه به شرایط خود انتخاب نماید.

موسسه حقوقی ملک پور به عنوان برترین موسسه حقوقی در خاورمیانه با کادری مجرب با کارشناسان و وکلای برجسته در زمینه مهاجرت با در نظر گرفتن تمامی شرایط فرد و تبعات حاصل از انتخاب مسیر مهاجرتی مسیر روشنی را برای متقاضی ترسیم می نماید و با همکاری با وکلای سایر کشور ها امر مهاجرت را تسهیل می بخشد. تجربه کاری ۱۵ ساله موسسه و هزاران پرونده موفق  در زمینه مهاجرت گواه اعتبار موسسه حقوقی ملک پور می باشد. هموطنان عزیزمان می توانند با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و با ذکر شرایط خود، اطلاعات رایگان در باب مهاجرت به کشورهای مختلف کسب نمایند.

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه
ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای پرتغال و وقت سفارت ویزای کشور پرتغال

همانطور که بیان داشتیم افرادی که قصد مهاجرت به کشور پرتغال را دارند با اخذ ویزای پرتغال می توانند به این مهم دست یابند و برای ارائه اسناد و مدارک و همچنین برای مصاحبه در سفارت بایستی از قبل وقت خود را تنطیم نمایند.هر کدام از افراد خانواده بایستی وقت جداگانه ای را رزرو نمایند و برای تعیین وقت به آدرس appointmentportugal@vfshelpline.com با ارائه جزئیاتی مانند؛ نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت، تاریخ انقاضای گذرنامه، ملیت، جنسیت، تاریخ تولد، شماره تماس، تاریخ سفرو تاریخ مورد نظر برای وقت ملاقات، ایمیل نمایند. سپس فرد بایستی هزینه های مربوط به ویزا را که به صورت نقدی و به یورو دریافت می گردد بپردازد. با توجه به حجم تقاضا و زمانی که افراد برای دریافت وقت سفارت درخواست می نمایند مدت زمان انتظار متفاوت می باشد و معمولا بین یک هفته تا ۶ هفته وقت سفارت قابل تعیین می باشد. سفارت پرتغال در تهران، خیابان دروس، خیابان هدايت، كوچه روزبه، پلاک ۱۶واقع گردیده است.

اطلاعات تماس با سفارت پرتغال

سفارت ـ تعیین وقت سفارت ـ درخواست ویزا ـ مصاحبه با آفیسر

ویزای پرتغال و توصیه های مهم

با توجه به توضیحات ارائه شده در باب اخذ ویزای پرتغال از روش های گوناگون می توان روش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در پرتغال را با توجه به رعایت استانداردهای سرمایه گذاری و همچنین شاخص های اقتصادی مطلوب به عنوان یکی از روش های مناسب توصیه کرد. افرادی که قصد دریافت ویزای پرتغال از طریق کار را دارند با توجه به نرخ بیکاری بالا و دشواری دریافت job offer  پیشنهاد می گردد که در مورد شرایط کاری کشورهای اروپایی دیگری نظیر اتریش، آلمان و … تحقیق نمایند. شما همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و اطلاعات رایگان در زمینه مهاجرت دریافت نمایید.

توصیه مهم ـ نکته مهم

هزینه زندگی در پرتغال
ویزای پرتغال و سخن پایانی

ویزای پرتغال ، شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای این کشور و همچنین انواع ویزای بلند مدت و کوتاه مدت کشور پرتغال در این نوشتار علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. پرتغال در سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ در بحران اقتصادی به سر می برد اما به سرعت از این وضعیت خارج گردید و توانست مسیر های رشد اقتصدی را در پیش گیرد و شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد نمود. امروزه افراد می توانند با اخذ ویزای پرتغال از طریق خرید ملک در این کشور اقامت دائم و تابعیت کشور پرتغال را اخذ نمایند. شرایط تحصیل یا کار در کشور پرتغال نسبت به سایر کشور های صنعتی اروپا قابل قیاس نیست و توصیه می گردد افراد برای مهاجرت تحصیلی یا کاری شرایط کشورهای اروپایی دیگر را مد نظر قرار دهند. برای اخذ ویزای پرتغال از روش های مختلف نیاز است که افراد با وکیل معتبری در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل مشورت نماید. شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و با اخذ مشاوره رایگان در رابطه با اخذ ویزای پرتغال بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همچنین شما می توانید در صورت داشتن سوال یا ابهامی در زمینه مهاجرت، در قسمت پرسش و پاسخ همگانی این وبسایت یا در قسمت دیدگاه های این مقاله سوال خود را مطرح کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمائید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ