ویزای چین و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای چین

ویزای چین ، شرایط و روش های اخذ انواع ویزای چین جهت ورود قانونی به این کشور و ویزاهایی که به اخذ اقامت و تابعیت چین منجر می شوند، در این مقاله به صورت کاملا تخصصی و علمی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. ویزاهای چین کدام اند؟ چه مدارکی جهت اخذ اقامت و انواع ویزای چین مورد نیاز است؟ وجود وکیل معتبر و متخصص چه تاثیری در روند اخذ ویزا و اقامت کشور چین خواهد داشت؟ در ادامه این مقاله، به طور کامل به تمامی سوالات شما عزیزان در باب ویزای چین و اخذ اقامت و پاسپورت این کشور پاسخ خواهیم داد. پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهامی در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت چین، با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش تماس بگیرید تا با توجه به شرایط خود، بهترین پیشنهاد را دریافت نمایید. هم چنین می توانید در هر زمانی از شبانه روز سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت مطرح کرده و جواب آن ها را دریافت نمایید یا اینکه با تهیه محصول ویدیویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، که در آن به طور کامل در مورد انواع روش های مهاجرتی و شرایط مربوط به هر روش توضیحات کامل داده شده، با تمامی راه های مهاجرتی آشنا شده و وکیل خود در این امر مهم باشید.

ویزای چین
 • ویزای چین و شرایط عمومی
 • ویزای چین و انواع ویزا
 • ویزای تحصیلی چین
 • ویزای کاری چین
 • ویزای درمانی چین
 • ویزاهای بلند مدت چین
 • ویزاهای دیگر چین
 • ویزای چین و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای چین و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای چین و وقت سفارت ویزای چین
 • ویزای چین و توصیه های مهم
 • ویزای چین و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای چین و شرایط عمومی

جهت اخذ ویزای چین خوب است در ابتدا با شرایط عمومی این کشور آشنا شوید. کشور چین با نام رسمی جمهوری خلق چین کشوری در شرق قاره ی پهناور آسیاست که از لحاظ وسعت با مساحتی در حدود ۹٫۵۰۰ کیلومتر مربع، چهارمین کشور وسیع دنیا و از نظر جمعیت، با داشتن بیش از ۱٫۴۰۰ هزار نفر سکنه، پرجمعیت ترین کشور جهان می باشد. پایتخت این کشور پکن و بزرگ ترین شهر آن شانگهای است. واحد پول چین یوان (RMB) و زبان رسمی آن ماندارین و در برخی مناطق زبان های محلی مربوط به همان ناحیه است. در حال حاضر چین در بازار اقتصادی کشور های بی شماری ورود پیدا کرده و بازار خدمات و اجناس چینی در کشورهای قدرتمند جهان مانند آمریکا رو به افزایش است.

نقشه چین ـ چین کجاست؟ ـ چین بر روی نقشه ـ همسایگان چین

در چند ساله اخیر جمعیت چین رو به رشد بوده است. در نمودار زیر می توانید روند افزایش جمعیت این کشور را طی بازه ده ساله اخیر مشاهده کنید:

نمودار نرخ رشد جمعیت کشور چین

اگر هدف تان از اخذ ویزای چین و اقامت این کشور، کسب پاسپورت این کشور است می بایست اعتبار پاسپورت آن را نیز در نظر بگیرید. در حال حاضر پاسپورت چین در بین پاسپورت کشورهای مختلف جهان رتبه ۵۷ را کسب کرده است. افراد با تابعیت چین می توانند بدون ویزا به ۲۹ کشور سفر کنند، برای سفر به ۴۷ کشور نیاز به اخذ ویزا در هنگام ورود دارند و برای ۱۲۲ کشور دیگر می بایست از همان ابتدا درخواست ویزا نمایند. شما می توانید به جهت کسب اطلاعات جزئی تر در باب پاسپورت و انواع روشهای اخذ تابعیت چین و شرایط شهروندی این کشور به مقاله پاسپورت چین از همین وبسایت مراجعه فرمایید.

اعتبار پاسپورت چین در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها

ویزای چین ـ پاسپورت چین ـ مهاجرت به چین ـ سفر به چین ـ پرچم چین ـ کشور چین

ویزای چین و انواع ویزا

ویزای چین چیست و انواع آن کدامند؟ روادید یا ویزای چین اجازه سفری است که توسط سازمان های دولتی مجاز برای شهروندان غیر چینی صادر می شود. طبق قوانین و مقررات بین المللی، هر ایالت به طور مستقل حق دارد تعیین کند که به شهروند خارجی اجازه ورود و خروج بدهد و یا درخواست ویزای وی را رد نماید. طبق قانون کشور چین علی رغم داشتن ویزای چین امکان جلوگیری از ورود شما به این کشور وجود دارد.

ویزای چین ـ پاسپورت چین ـ مهاجرت به چین ـ سفر به چین ـ کشور چین ـ پرچم چین

به استثنای کشورهای ورود آزاد (بدون ویزا) شهروندان سایر کشورها برای ورود به این کشور می بایست ویزا داشته باشند. ویزای چین به چهار نوع تقسیم می شود: ویزای دیپلماتیک، ویزای حسن نیت، ویزای خدماتی و ویزای معمولی؛ که ویزای معمولی خود به ۱۲ زیر مجموعه یا ۱۶ دسته بندی، تقسیم می شود.

 • ویزای دیپلماتیک: دیپلمات ها و یا دیگر مقامات دولتی خارجی که به دلیل ماموریت قصد سفر به چین را دارند، باید پیش از ورود به خاک این کشور ویزای دیپلماتیک چین را دریافت نموده باشند.
 • ویزای حسن نیت: این نوع از ویزای چین با درخواست رسمی از سفارت این کشور برای دیپلمات ها، مسافران سفرهای رسمی و سفیران سازمان ملل صادر می شود.
 • ویزای خدماتی: ویزای خدماتی برای شهروندان خارجی صادر می گردد که قصد انجام امور غیر دیپلماتیک در چین را دارند.
 • ویزای های معمولی: این نوع از ویزای چین شامل ویزاهای زیر می باشد:
 • (L) ویزای توریستی
 • (M) ویزای تجاری
 • (F) ویزای غیر تجاری
 • (Z) ویزای کاری
 • (X1 / X2) ویزای تحصیلی
 • (S1, Long Term) ویزای خصوصی بلند مدت
 • (S2, Short Term) ویزای خصوصی کوتاه مدت
 • (Q1, Long Term) ویزای خانواده بلند مدت
 • (Q2, Short Term) ویزای خانواده کوتاه مدت
 • (C) ویزای خدمه
 • ویزای (D)
 • (G) ویزای ترانزیت
 • (J1) ویزای روزنامه نگاران خارجی بلند مدت
 • (J2) ویزای روزنامه نگاران خارجی کوتاه مدت
 • ویزای (R)

Entries یا تعدد ورود نیز به تعداد دفعات مجازی گفته می شود که می توانید در مدت زمان اعتبار ویزای مورد نظر وارد چین شوید. در ادامه بیشتر به بررسی ویزاهای فوق خواهیم پرداخت.

ویزای چین ـ نمونه ای از ویزای چین

ویزای تحصیلی چین

با دریافت ویزای چین امکان تحصیل در این کشور برای دانشجویان بین المللی در مقاطع مختلف تحصیلی وجود دارد، اما این افراد جهت تحصیل در کشور چین باید ابتدا برای ویزای تحصیلی درخواست دهند. ویزای X2 برای دوره های تحصیلی زیر ۶ ماه و ویزای X1 جهت دوره های تحصیلی با مدت زمان طولانی تر ارائه می گردد. در مقطع کارشناسی دو حالت وجود دارد: اول اینکه شخص قصد داشته باشد دوره ای را در کالج بگذراند که عمدتا طول دوره های کالج ۲ ساله است، و یا فرد تصمیم به تحصیل در دانشگاه را دارد که طول دوره های لیسانس عموما ۴ ساله می باشد. یکی از الزامات پذیرش در این مقطع داشتن آیلتس ۶ و در برخی از رشته ها ۶٫۵ است و رشته های علوم کامپیوتر و IT، جامعه شناسی، حقوق، هنر، علوم طبیعی و ریاضیات و رشته های دیگری در مقطع کارشناسی تدریس می گردد.

تحصیل در چین ـ ویزای تحصیلی چین ـ تحصیل در دانشگاههای چین ـ مهاجرت تحصیلی به چین

دوره های کارشناسی ارشد در چین عموما بین ۱ سال تا ۳ سال به طول می انجامد. در این مقطع نیز با داشتن آیلتس ۶ تا  ۶٫۵ با توجه به نیازمندی های رشته مورد نظر، می توانید جهت تحصیل اقدام نمایید. لازم به ذکر است که در چین می توانید به زبان انگلیسی نیز تحصیل کنید.

تحصیل در مقطع دکتری ویژگی ها و الزاماتی دارد. از جمله این الزامات می توان به داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما، داشتن مقالات ISI، معدل بالا و داشتن مدرک زبان آیلتس ۷ اشاره کرد. طول این دوره ها نیز تقریبا ۳ ساله است. در صورت تمایل به دستیابی به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت تحصیل به کشور چین، پیشنهاد می نماییم از مقاله ای با عنوان تحصیل در چین از همین وبسایت دیدن فرمایید.

در لیست زیر ۱۰ دانشگاه برتر چین را مشاهده می فرمایید:

لیست 10 دانشگاه برتر چین ـ برترین دانشگاههای چین

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل در چین

مقاله مرتبط

تحصیل و اعزام دانشجو به چین

ویزای کاری چین

یکی از انواع ویزای چین ویزای کاری می باشد که با نام ویزای (Z) شناخته می شود. برای اینکه بتوانید در چین کار ثابت داشته باشید و حقوقی دریافت کنید یا درآمدی داشته باشید، می بایست ویزای کار چین را دریافت کرده باشید. یکی از شرایط اخذ این ویزا داشتن Job Offer یا نامه پیشنهاد شغلی است؛ به این معنا که کارفرمایی از دولت چین شما را دعوت به کار کرده باشد. یکی از ویژگی های کار مورد نظر هم این است که حداقل حقوق پایه را از آن دریافت نمایید. به شرط داشتن نامه پیشنهاد شغلی، یک ویزای یکبار ورود ۳۰ روزه برای شما صادر می شود که با آن می توانید وارد چین شوید و مبادرت به اخذ کارت اقامت کاری خود ورزید.

کار در چین ـ مهاجرت کاری به چین ـ تأسیس شرکت در چین

جهت کار در چین خوب است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که بدون دانستن زبان ماندرین یا چینی به سختی می توانید در این کشور امورات خود را بگذرانید؛ چرا که اکثر مردم این کشور تنها به این زبان سخن می گویند و با زبان انگلیسی آشنایی ندارند. مورد دیگر فرهنگ غذایی چین است. به خصوص اگر در شهرهای کوچکتر چین قصد زندگی دارید این نکته را مد نظر قرار دهید که طبخ غذاهای فرنگی در این نواحی کمتر است و باید از غذاهای محلی این نواحی، که از لحاظ طبع به ذائقه ما ایرانی ها چندان نزدیک نیست، استفاده نمایید.

کار در چین ـ ویزای کار چین ـ مهاجرت کاری به چین ـ کارفرمای چینی ـ کاریابی در چین

در ادامه توجه شما را به نرخ بیکاری چین در بازه ده ساله اخیر جلب می نماییم:

نمودار نرخ بیکاری در کشور چین

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

ویزای درمانی چین

ویزای درمانی یکی از انواع ویزای چین است که شخص جهت دریافت خدمات درمانی در کشور چین مبادرت به اخذ آن می ورزد. البته لازم به ذکر است که برای دریافت این ویزا شرایطی نیز وجود دارد که به توضیح آن ها خواهیم پرداخت. یکی از شرایط اخذ ویزای درمانی چین اثبات این موضوع است که شما قادر به دریافت خدمات درمانی مورد نیاز در کشور خود نیستید و برای بهبود بیماری و ادامه درمان نیاز دارید به چین سفر کنید و از امکانات درمانی و پزشکی این کشور استفاده نمایید. برای نیل به این امر باید در کشور مبدا و در وزارت مربوطه، کمیسیونی تشکیل شود و پزشک معتمد رای به نیاز شما جهت انجام کارهای درمان در کشور چین دهد.

افرادی که قصد ادامه روند درمان در کشور چین را دارند می توانند با اخذ ویزای توریستی (L) به کشور وارد شوند و به معالجه پزشکی خود بپردازند. به طور معمول این نوع ویزای چین اجازه می دهد تا شخص به مدت ۳ ماه از تاریخ ورود در کشور اقامت داشته باشد. اعتبار این ویزا نیز ۹۰ روز از تاریخ صدور آن می باشد. افرادی که برای معالجه پزشکی سفر می کنند باید همان الزامات ویزای توریستی چین را به همراه مدارک پزشکی خود ارائه دهند.

درمان در چین ـ ویزای درمانی چین ـ خدمات پزشکی در چین ـ ویزای پزشکی چین ـ‌ معالجه و درمان در چین

ویزاهای بلند مدت چین

ویزای بلند مدت به ویزایی گفته می شود که به شما اجازه اقامت بالای ۱۸۰ روز در سال داده باشد. با توجه به نوع ویزا اجازه ورود وخروج به کشور نیز تعیین می گردد. ویزاهای کشور چین از نظر تعداد مجاز ورود و خروج به کشور، به سه دسته یک بار ورودی، دو بار ورودی و نیز چند بار ورودی تقسیم بندی می گردند. در ادامه این نوع از ویزای چین را توضیح خواهیم داد:

 • ویزای تحصیلی X1: ویزای تحصیلی بلند مدت چین که برای دوره های تحصیلی بیش تر از ۶ ماه صادر می گردد. این ویزا جهت چند بار ورود صادر می گردد.
 • ویزای خصوصی S1: این نوع از ویزای چین جهت سفر به چین و زندگی با خانواده درجه یک و یا دیگر امور خصوصی صادر می گردد. خانواده درجه یک عبارت اند از: همسر، پدر یا مادر،فرزندان زیر ۱۸ سال و مادر و پدر همسر. این ویزا یکبار ورود بوده و طول مدت آن بیش از ۱۸۰ روز می باشد. اثبات خویشاوندی جزو الزامات این ویزای چین می باشد. دارندگان ویزای S1 می بایست ظرف ۳۰ روز از تاریخ ورود به چین، اجازه اقامت را از اداره امنیت عمومی چین (ایستگاه پلیس) درخواست نماید. با داشتن اجازه اقامت شخص مجاز به ورود و خروج از کشور خواهد بود.
 • ویزای Q1: این ویزا برای فرزندان و نوادگان شهروندان چینی و همین طور همسران خارجی شهروند چینی صادر می شود. مدت اقامت مجاز در این ویزا بیشتر از ۱۸۰ روز می باشد. این ویزا جهت الحاق افراد به اعضای خانواده شان در چین در نظر گرفته شده و منظور از اعضای خانواده؛ همسر، والدین، پسران، دختران، همسر فرزندان، برادر، خواهر، پدربزرگ و مادر بزرگ، نوه ها و والدین همسر می باشد. اثبات نوع خویشاوندی در این ویزا نیز نیاز است. دارندگان ویزای Q1 باید ظرف ۳۰ روز از تاریخ ورود در اداره پلیس ثبت نام کرده و درخواست اقامت کنند. با داشتن کارت اقامت، مجاز به ورود و خروج نامحدود به کشور خواهند بود.
 • ویزای D: ویزایی است برای افراد خارجی که قصد دارند به طور دائم در چین اقامت داشته باشند صادر می شود.

ویزای بلند مدت کشور جمهوری چک

ویزاهای دیگر چین

علاوه بر ویزاهای گفته شده ویزاهای دیگری نیز جهت ورود به چین صادر می شوند. برخی از این ویزاها عبارت هستند از:

 • (L) ویزای توریستی: ویزای توریستی چین برای کسانی که قصد گشت و گذار و یا دیدار از خانواده و یا به خاطر سایر دلایل به چین سفر میکنند، صادر می شود. یکی از الزامات اخذ این ویزا اثبات سفر است که می توانید از طریق تایید پرواز و رزرو هتل این موضوع را ثابت نمایید. این ویزا بنا بر شرایط افراد می تواند یکبار ورود، دوبار ورود و یا چند ورودی باشد. مدت اقامت در هر بازدید بین ۳۰-۶۰ روز می باشد.

ویزای چین ـ ویزای نوع L چین

 • (M) ویزای تجاری: این نوع از ویزای چین برای افرادی صادر می شود که قصد شرکت در فعالیت های تجاری و تبلیغاتی و یا سرمایه گذاری در چین را دارند. این ویزا نیز می تواند یکبار ورود، دوبار ورود و چند ورودی باشد و مدت اقامت مجاز در چین برای این ویزا همانند ویزای توریستی بین ۳۰-۶۰ روز می باشد.
 • (F) ویزای غیر تجاری: این ویزا برای فعالیت های غیر تجاری است و برای کسانی صادر می گردد که قصد شرکت در سخنرانی، تبادل فرهنگی، تحقیق، و تورهای تحصیلی را دارند. این ویزا معمولا یکبار ورود یا دوبار ورود صادر می شود و مدت اقامت مجاز در آن در هر بازدید به طور معمول ۳۰-۹۰ روز می باشد.

ویزای چین ـ ویزای نوع F چین

 • ویزای تحصیلی X2: ویزای X2 نیز نوعی از ویزای تحصیلی است که برای دوره های تحصیلی کمتر از ۶ ماه صادر می گردد. این ویزا صرفا یک بار ورود می باشد.
 • ویزای Q2: این ویزای چین همانند ویزای Q1 که پیشتر توضیح داده شد جهت الحاق به خانواده صادر می گردد. تفاوت این ویزا با ویزای Q1 در مدت اعتبار ویزا است که این میزان در این ویزا تا ۱۲۰ روز در هر بازدید می باشد. ویزای Q2 معمولا برای ورود چندگانه صادر گردیده و تا ۱۰ سال برای دارندگان پاسپورت آمریکایی معتبر می باشد.
 • ویزای خصوصی S2: ویزای خصوصی S2 نوع کوتاه مدت ویزای S1 بوده و جهت دیدار افرادخارجی با اعضای خانواده شان که در چین مشغول به کار و تحضیل هستند صادر می گردد. مدت اقامت مجاز در ای نوع ویزای چین بین ۳۰-۹۰ روز در هر بازدید می باشد. برای ملاقات با اعضای خانواده اثبات رابطه خویشاوندی لازم است. ویزای S2 به طور معمول چندبار ورود بوده و برای افرادی که پاسپورت آمریکا را دارند به صورت ۱۰ ساله صادر می شود.
 • ویزای (C): این نوع ویزای چین برای اعضای خدمه وسایل نقلیه بین المللی صادر می شود که شامل هواپیما، قطار، کشتی و رانندگان وسایل نقلیه موتوری بین مرزی می باشد. ویزای C برای همراهان و اعضای خانواده این ویزا نیز صادر می شود.
 • ویزای (D): این نوع از ویزای چین برای افرادی است که قصد دارند به طور دائم در چین اقامت داشته باشند.
 • ویزای (R): ویزای افراد خارجی که در سطوح بالایی استعداد دارند و یا مهارت ایشان به صورت فوری، مورد نیاز دولت چین باشد.

ویزای چین و مدارک لازم برای اقدام

انواع ویزای چین به شرح شما عزیزان رسید. هنگام دریافت ویزا مدارکی مورد نیاز خواهند بود که باید پیش از اقدام به اخذ ویزای چین مبادرت به مهیا نمودن آن ها بورزید. این مدارک عبارت اند از:

 • پاسپورت معتبر
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای چین (بر اساس نوع ویزا)
 • عکس رنگی که در ۶ ماه اخیر گرفته شده باشد ۴*۳
 • ارائه ویزاهای پیشین (اگر قبلا به چین سفر کرده اید) و در غیر این صورت ارائه انگیزه نامه
 • دعوت نامه
 • نامه اشتغال به کار
 • تاییدیه رزرو هتل یا هاستل
 • عدم سوء سابقه
 • رزرو بلیط

لازم به ذکر است تمامی افرادی که برای ویزاهای بالای شش ماه چین اقدام می کنند می بایست به صورت فردی در سفارت حضور پیدا کرده و مصاحبه شوند.

فرم درخواست ویزای چین

ویزای چین و وکیل متخصص ویزا

انواع ویزای چین و روش های اخذ آن به طور مفصل در این مقاله توضیح داده شد. از آنجا که مراحل اخذ ویزا از پیچیدگی هایی برخوردار بوده و نیاز به آشنایی کامل متقاضی با مراحل و مدارک مورد نیاز دارد، توصیه می کنیم حتما جهت امر مهاجرت و اخذ اقامت و ویزای چین حتما از تجربیات وکیل آگاه و مجرب بهره بگیرید. وکیل متخصص و متبحر در امر مهاجرت شما را در هر زمینه ای مطلع کرده و با تجربه ای که از پرونده های پیشین خود دارد روند اخذ ویزا را برایتان هموار خواهد کرد. موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش با سالیان سال تجربه در امر مهاجرت و اخذ ویزا و اقامت و پاسپورت کشورهای مختلف می تواند همراه شما در این مسیر پر فراز و نشیب باشد. متخصصان ما با یدی طولانی در زمینه اخذ ویزا، حتی برای افرادی که سابقه ردی ویزای شنگن داشته اند، و هم چنین همکاری با وکلای محلی کشورهای مختلف می توانند شانس شما را در این مسیر بالا برده و نوید بخش آینده ای روشن برای تحقق رویاهایتان باشند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ وکیل مهاجرت

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای چین و وقت سفارت ویزای چین

همان گونه که پیشتر در مبحث ویزای چین گفته شد برای اخذ ویزاهای با طول مدت بیشتر از ۶ ماه می بایست حتما به صورت حضوری نیز به سفارت چین مراجعه نمایید. برای ثبت درخواست و گرفتن وقت سفارت چین ابتدا باید به صورت غیر حضوری درخواست خود را ثبت کرده و وقت قبلی بگیرید. سپس با در دست داشتن مدارک لازم و کافی در وقت مقرر برای انجام مصاحبه به سفارت این کشور واقع در تهران مراجعه نمایید. مراحل انگشت نگاری نیز در همان روز مصاحبه و در سفارت این کشور انجام می شود. در زیر اطلاعات مربوط به سفارت چین را مشاهده می کنید:

اطلاعات سفارت چین در تهران ـ راههای ارتباطی سفارت چین ـ آدرس سفارت چین ـ وقت سفارت چین

ویزای چین و توصیه های مهم

اگر برای تحصیل و یا کار قصد دریافت ویزای چین و در نهایت اقامت و پاسپورت این کشور را دارید توصیه می کنیم بیشتر تحقیق کنید و شرایط اخذ ویزا و اقامت کشورهای Top اروپایی و سایر کشورهای مهاجر پذیر را نیز مطالعه نمایید. هنگام انتخاب کشوری به عنوان مقصد می بایست تمام ویژگی های آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. همان طور که گفته شد یکی از معایب زندگی در چین این است که باید حتما به زبان این کشور تسلط داشته باشید چرا که بیشتر افراد آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و یا اصلا علاقه ای به صحبت با آن زبان ندارند، بنابراین اگر یادگیری زبان این کشور برایتان مشکل است بهتر است جهت مهاجرت کشورهایی را در نظر بگیرید که یا انگلیسی زبان هستند مثل انگلیس، کانادا، استرالیا و یا به مهاجرین زبان کشور خود را به رایگان آموزش می دهند مانند دانمارک و یا در نهایت کشوری را انتخاب نمایید که علاوه بر زبان رسمی آن مردم به زبان انگلیسی هم تسلط داشته باشند مثل اتریش. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

مهم

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اقامت اروپا

چین ـ ویزای چین ـ پاسپورت چین ـ مهاجرت به چین ـ سفر به چین

ویزای چین و سخن پایانی

ویزای چین و چگونگی درخواست وقت سفارت چین و هم چنین توصیه های مهم در باب اخذ اقامت و ویزای چین به طور کاملا علمی در این نگارش بررسی شد. از آنجا که زبان چینی یکی از سخت ترین زبان های دنیاست و یکی از شروط اصلی جهت دریافت پاسپورت چین نیز آشنایی با زبان این کشور است و هم چنین شرایط سخت کاریابی با ویزای چین در این کشور، مهاجرت به چین را به شما پیشنهاد نمی کنیم. اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت و پاسپورت یک کشور معتبر را دارید که آثار اقامتی مناسبی نیز برای شما به همراه داشته باشد، پیشنهاد ما کشورهایی مانند کانادا، انگلیس، اتریش، سوئیس و … می باشد که علاوه بر بالا بودن سطح رفاه و امنیت این کشورها از اعتبار پاسپورت بالایی نیز برخوردار باشند. شما عزیزان می توانید سوالات خود در باب ویزای چین را، در انتهای همین نوشتار در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. هم چنین این امکان را دارید که در قسمت پرسش و پاسخ مهاجرت سوالات خود در را مطرح کرده و پاسخ خود را دریافت کنید.

0 پاسخ