ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا

ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا

ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا

ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا در سال ۲۰۱۸ و راههای اخذ اقامت آمریکا چگونه است ؟ اقدامات لازم برای ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا در هنگام مهاجرت به آمریکا و موسسات کاریابی در آمریکا به چه صورت می باشد ؟ شرایط ویزای eb1 آمریکا و یا شرایط ویزای h1b آمریکا و اخذ اقامت کاری آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا چگونه است ؟

معمولا ویزای کار آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و در آمد و اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا در اولویت های مهاجرتی افراد میباشد چرا که ویزای کار و مهاجرت کاری کم هزینه ترین و در انتها معتبرترین ویزای ممکن برای ورود به کشورها به حساب می آید و ابهاماتی در این زمینه برای افراد وجود دارد که وکلای مهاجرت به تمام این ابهامات از قبیل  قانون ویزای کار آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا ، پیدا کردن کار، تمدید ویزای کار ، تبدیل ویزای کار و اخذ اقامت آمریکا از طریق ویزای کار و ویزای همراه برای شخص متقاضی ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا که در زیر تمام موارد بررسی خواهد شد .

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تنها موسسه حقوقی کشورمی باشد که توانایی ارائه بیشترین خدمات مشاوره ای در کشورهای مختلف را داشته و در بحث مشاوره برای پذیرش از بهترین دانشگاه های دنیا و اخذ ویزا از کشورهای درجه یک دنیا با استفاده از وکلای اختصاصی برای هر پرونده و تضمین در این زمینه پیشتاز میباشد.

در ابتدای بحث ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا به توصیفی از کشور آمریکا می پردازیم :  کشور آمریکا در زمینه ی صدور ویزاهای کاری بیشترین تنوع را در ارائه ی این نوع ویزاها داراست و بیشترین پیشبینی را در زمینه ی صدور ویزای کاری داشته است و با توجه به جمعیت بالای این کشور و تقاضای فراوان برای ورود به این کشور با محدودیت های فوق العاده ای همراه بوده و میتوان گفت که این اخذ این نوع ویزا با مشقتهای زیادی همراه است.

برای رسیدن به ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و اشتغال در شغل مورد نظر جدا از داشتن دعوتنامه ی کاری و تقاضابرای شغل ، خود کارفرما هم باید تشریفات اداری سخت این اقدامات را طی کندو شرط های لازم از قبیل توانایی مدرک زبان و مدرک تحصیلی مرتبط سابقه ی کاری و سن خوب  را  خود متقاضی دارا باشد و اجازه ی ممکن از اداره ی مهاجرت را اخذ کرده و فرد مورد نظر را استخدام کند که شرایط آن در ادامه بررسی میشود و معمولا بعد از کار دوساله در کشور آمریکا فرد باید از کشور خارج شده و مجدد اقدام کند برای اخذ ویزای مجدد و این یکی دیگر از مشکلات ویزای کار آمریکاست.

نکته مهم برای ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا این است که حق همراه بردن به همراه شخص اصلی را ندارد و فرد باید به تنهایی اقدام کند و بعد از اقدام به کارهای شهروندی و ثبت در اداره ی کار فرد میتوتند افراد خانواده را به خود اضافه کنید.

بدواً ویزا های کاری آمریکا را بررسی کرده و یک به یک بررسی میکنیم. که شما با آنها آشنا شوید ، یکی از ویزاهای کاری آمریکا که عمومی ترین نوع آن است ویزای H1 می باشد.

ویزای کاری آمریکا  J1 ، ویزای E1 و ویزای E2  وE3 . EB3و ویزای کاری h1b

چه وقتی می شود برای ویزای ‌ H1B اقدام کرد ؟
این نوع ویزا معمولا هرساله صادر می شود ، که از تاریخ اول اکتبر هر سال آغاز می شود . زودترین زمان ممکن برای ارائه فرم تقاضا اول آپریل است . در سالهای گذشته ، سهمیه این نوع ویزا در هفته اول آپریل مشخص می شد ، ولی‌ اخیرا ، مخصوصا در سال مالی‌ ۲۰۱۰ ، ویزای H1B حتی تا دسامبر همان سال موجود بود . سهمیه این نوع ویزا محدودیت هایی دارد .

مزیت و محدودیت ویزای  H1B در ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا چیست ؟
یکی‌ از مزیت های این نوع ویزا این است که می تواند استفاده دوگانه داشته باشد . یعنی این که شما ممکن است که منتظر پاسخ از اداره مهاجرت در مورد تقاضای کارت سبز (گرین کارت ) باشید و در عین حال می توانید ویزای H1B  خود را تمدید کنید . شما می توانید تا ۶ سال ویزای H1B را داشته باشید ، ولی‌ این زمان نیز در شرایط خاص ، مانند زمانی‌ که منتظر تقاضای ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا هستید ، قابل تمدید خواهد بود . به دلیل همین مزیت ها است که این نوع ویزا ، قدم اول خوبی‌ برای گرفتن کارت سبز (گرین کارت ) می باشد . بزرگترین محدودیت این نوع ویزا این است که وابستگان شما مانند ( همسر و فرزندان) نمی توانند اجازه کار بگیرند . همچنین فقط در یک مدت زمان مشخص در سال می شود برای این نوع ویزا درخواست کرد .

یک وکیل چه کمکی‌ می تواند هنگام اقدام برای ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و ویزای H1B کند ؟
تقاضای این نوع ویزا ، هم برای کارفرما و هم برای کارمند روند آسانی نخواهد بود . حتی هنگامی که تقاضای شما تمام مدارک لازم را شامل شود ، این مدارک باید به شکل منطقی‌ و منظم ارائه شوند که توجه افسر اداره مهاجرت را جلب کند . مخصوصا در شرایطی که ممکن است کار مورد نظر در زمینه تخصصی بودن شکی‌ درآن وجود داشته باشد و فرد تقاضا کننده مدرک معمول را ندارد ، داشتن یک وکیل مجرب در امور مهاجرت  و ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا بسیار لازم است که یک پرونده قوی و متقاعد کننده ارائه دهد . به هنگام ارائه تقاضا برای این نوع ویزا باید به عنوان کاری و کد اشتغال دقت فراوان شود . چون بعضی‌ مشاغلی وجود دارند که نیازمند داشتن مدرک کارشناسی هستند ولی‌ لزوما دارای شرایط مناسب برای گرفتن ویزای H1B نمی باشند . مهم این است که ثابت شود که مدرک کارشناسی در یک زمینه تخصصی نیاز است .

به علاوه کارفرمایان مستلزم هستند که طبق قانون عمل کنند . برای نمونه ، نگهداری صحیح از تمام تقاضاهای ارائه شده برای ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و این نوع ویزا و در دسترس عموم قرار دادن آنها الزامی است . اگر به هنگام بازرسی تخلفی در این زمینه ها از کارفرما دیده شود ، آنها با جریمه مواجه خواهند شد و ممکن است از ارائه در خواست این نوع ویزا منع شوند . یک وکیل می تواند کمک قابل توجه ای در این زمینه کند .

شما عزیزان اگر به دنبال ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا می باشید و می خواهید که مهاجرت به آمریکا داشته باشید و می خواهید که با ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا به اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق کار و گرین کارت آمریکا  دست پیدا نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران به صورت تخصصی در خصوص ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

همان طور که در بالا در خصوص ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا اشاره کردیم ویزای H1 یکی از عمومی ترین ویزاهای امریکاست اگرکه فرد بخواهد برای این نوع ویزا اقدام کند باید در حرفه ای خاص تخصص داشته باشد و با داشتن یک دعوت نامه از کارفرمای آمریکایی خود فقط کافیست یک مدرک لیسانس تایید شده داشته باشد وکارفرمای آمریکایی شرایط مد نظر اداره مهاجرت آمریکا را داشته باشد در این صورت می تواند برای این نوع ویزای کاری آمریکا و  ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا اقدام کند البته افرادی که مدرک لیسانس ندارند و بسیار تمایل دارند که برای ویزای H1 اقدام کنند نگران نباشند، با داشتن سابقه کار در رشته ای خاص می توانند برای ویزای H1 اقدام کنند فقط باید بتوانند این سابقه وتجربه کاری خود را اثبات کنند .مدت زمان صدور ویزای H1 یکساله می باشد و نکته مثبت وقابل توجه این است همراه (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال ) می توانند در همان ابتدا با شخص اصلی مهاجرت کنند. درصورتی که کارفرمای آمریکایی واجد شرایط لازم اداره مهاجرت باشد می تواند برای متقاضی ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا درخواست گرین کارت دهد و از این طریق شخص به اقامت دائم آمریکا از طریق کار برسد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ویزای کاری آمریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ریجکت ویزای آمریکا

ویزای J1 :

نوع دیگر ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا که در بالا اشاره شد ویزای J1  است .ویزای  J1 ویزای تبادل نیروی کاری برای اشتغال در زمینه های آموزش وپرورش ، تحقیق یا تدریس است.ویزای  J1 از طریق تبادل فرهنگی قصد ایجاد تفاهم بین المللی را دارد. متقاضیان حائز شرایط که قصد اخذ ویزای  J1 و ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا را دارند ملزم به اتمام دوره هایی هستند که از طرف کارفرما به آنها ابلاغ میشود .این کارفرما میتواند شخص یا نهاد دولتی (دانشگاه) یا شرکت باشد. ضمن اینکه ویزای  j1  قابل تمدید به انواع دیگر ویزا نیست اما قابل تمدید به مدت۷ سال می باشد. شخص متقاضی ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و دارنده ویزای J1 بعد از اتمام زمان ویزا ملزم به ترک خاک آمریکا بمدت دو سال می باشد .از آنجا که این ویزا قابل تمدید به انواع دیگر نیست متقاضی درصورت تمایل می تواند بعد از گذشت دو سال دوباره درخواست ویزا دهد.

ویزای بعدی در کنار ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا که مورد بررسی قرار میگیرد ویزای eb3   میباشد که در زیر شرایط رو بررسی کرده ولی با توجه به شرایط موجود این نوع ویزا روی کاغذ وجود دارد و به ایرانی ها به سادگی تعلق نمیگرد و در حد استثنایی و مصداقی ممکن است تعلق گیرد.

ویزای کاری آمریکا (EB3) و ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا
طبق اطلاعات  اداره مهاجرت آمریکا افرادی که دارای شغل دایمی در آمریکا می باشند و تاییدیه لازم را از وزارت امور خارجه آمریکا داشته باشند میتوانند از روش ویزای کاری بنام EB3 اقدام نموده و گرین کارت آمریکا از طریق ویزای کار دریافت نمایند.
گرین کارت از روش EB3 که روش کاری و استخدامی خواهد بود دائمی می باشد و متقاضی ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا از هنگام ورود به آمریکا دارای شغل بوده و موظف به کار می باشد.انواع کاری این مشاغل اغلب مشاغل کارگری در کارخانه ها و مراکز بسته بندی می باشد.
شرایط کاری به صورت تمام وقت می باشد و کارگران از حقوق و مزایای قانونی و بیمه درمانی برخوردار می باشند.امکان تغییر شغل بدون از دست دادن گرین کارت امکان پذیر خواهد بود و بعهده متقاضی میباشد.

مدت پروسه ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا  در این نوع از پرونده از هنگام تحویل مدارک تا دریافت ویزا ( بسته به روند کار) ۳۰-۱۸ ماه می باشد.

در خصوص مهاجرت به آمریکا و ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا در انتها توصیه میکنیم اگر به دنبال ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا  و رسیدن به ویزای کار آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و یا اخذ گرین کارت آمریکا هستید سعی کنید مدرک تحصیلی خود را از این کشور اخذ کرده باشید و با آنالیز و توانایی در این کشور اقدام به اخذ ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا کنید چرا که دارای سابقه و اقامت در این کشور بوده اید و ادامه ی روند برای شما آسانتر خواهد بود .

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در راستای رضایت متقاضیان  ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا پر تعداد خود و همچنین برای ادامه روند این موفقیت با به روز رسانی مطالب و مقالات خود به صورت آنلاین و با آگاهی از آخرین تغییرات قانونی کشورها  در تلاش است تا به آرمانی تکرار نشدنی در عرصه ی مشاوره حقوقی و مهاجرتی از جمله موسسات کاریابی در آمریکا و ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا و اخذ اقامت دائم آمریکا از طریق کار نائل گردد .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (11 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 پاسخ
 1. فرهاد باقری گفته:

  سلام آیا با داشتن مدارک گواهینامه پایه یک .دامپتراک(ماشینهای فوق سنگین معادن) .جرثقیل.لیفتراک .وداشتن یه فامیل در آمریکا میتوان به امریکا یا کانادا رفت؟ همچنین از طریق تحصیل برای خانمم اقدامم نمود؟

  پاسخ
 2. پویا خردمند گفته:

  با سلام
  من فوق لیسانس فیزیک خوندم و نزدیک به ۹ سال در وزارت دفاع کار کردم. الان ۴۰ سال دارم. میخواستم بدونم ایابا این سن میشه تو کشور امریکا کار پیدا کرد؟

  پاسخ
 3. محمدرضا گفته:

  باعرض سلام
  من دارای مدرک لیسانس پلیمر م آیلتس ۶.۵میباشم میخواستم بدونم آیا شما میتوند درامر پیدا کردن کارفرما و گرفتن ویزا من رو کمک کنید

  پاسخ
 4. داریوش جعفرعلی گفته:

  با سلام
  بنده دیپلم فنی هستم در رشته قالبسازی قطعات خودرویی میخواستم ببینم میتوانم ویزای کار امریکا بگیرم لطفا”راهنمایی کنید

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند که برای ویزای کار H1B و یا EB3 و … که برای ویزای کار آمریکا است
   برای کار در آمریکا باید شما کارفرما داشته باشید و دعوتنامه کاری که مقداری شانس حضور پایین می باشد و برای بررسی راه های دیگر مهاجرت به آمریکا پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ ویزای کاری امریکا می بایست کارفرمایی صلاحیت شما را به تایید رسانده و فردی دیگر در خاک امریکا برای انجام امر مربوطه وجود نداشته باشد. برای کسب اطلاعات در این زمینه که کدام کشور می تواند شرایط متناسبی با امر مهاجرت شما داشته باشد با ما تماس حاصل نمایید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ