ویزای کار آمریکا H1B

ویزای کار آمریکا H1B

ویزای کار آمریکا H1B

ویزای کار آمریکا H1B  و مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟  برای اخذ ویزای کار آمریکا  H1B و مهاجرت کاری به آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا و اخذ اقامت آمریکا چکار باید کرد ؟ در خصوص ویزای کار آمریکا  H1B و مهاجرت کاری به آمریکا از چه کسی باید کمک گرفت ؟این مقاله در خصوص ویزای کار آمریکا  H1B و مهاجرت کاری به آمریکا و اخذ اقامت کاری آمریکا از طریق ویزای کار در آمریکا  را یادآوری کرده است . آیا میدانید راههای مهاجرت به آمریکا چیست؟ یکی از راههای اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا  مهاجرت از طریق ویزای کار به آمریکا است . کارشناسان و حقوقدانان مجرب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  میتوانند به شما در زمینه ویزای کار آمریکا  H1Bو مشاوره رایگان ارائه می نمایند .

 

ایالات  متحده آمریکا The United States of America با نماد اختصاری USA ، کشوری است که در آمریکای شمالی واقع شده است و پایتخت آن شهر واشینگتن دس سی می باشد،کشور آمریکا سومین کشور گسترده و پهناور در دنیا می باشد، که از لحاظ نژاد و ملیت، یکی از متنوع ‌ترین کشورهای دنیا است، کشور آمریکا از بزرگ‌ترین اقتصاد در بین کشورهای مختلف دنیا بهره مند می باشد. اقتصاد  درايالات متحده آمريكا به دليل بالا بودن حجم صادرات، واردات، سرمايه گذاري مستقيم خارجي، مبادلات بازرگاني، همواره به عنوان موتور محرك اقتصاد جهاني معرفي مي شود.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ممنوعیت ویزای امریکا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ویزای کار آمریکا

 

در خصوص ویزای کار آمریکا  H1B می توان به صراحت بیان نمود که بسیاری از اشخاص باتوجه به شرایط و امکانات بسیار مناسب کشور آمریکا تمایل دارند درکشور آمریکا مشغول به کار گردند و از طریق ویزای کار به کشور امریکا ورود کنند.  شایان ذکر است  یکی از راههای مهاجرت به آمریکا اخذ ویزای کار به امریکا می باشد. متقاضیانی که ویزای کار کشور آمریکا را دریافت می نمایند،می توانند خانواده خود را به عنوان همراه به آمریکا ببرندو نیز اقامت آمریکا را نیز دریافت نمایند.

یکی از راههای مهاجرت به آمریکا اخذ ویزای کار آمریکا است که اخذ ویزای  کار بسیار سخت است .

ویزای  H1B  ویزای کاری آمریکا، ویزای کاری غیر مهاجرتی از طبقه ویزاهای H می باشد.که متقاضیان علاقه مند به اخذ این ویزا نیز بسیارند.

عنوان ویزای کار آمریکا H1B می باشد ویزای  H1B ویزایی هست که یک کارفرما برای جذب و استخدام نیروی کار مورد نیاز خود از کشورهای دیگر می تواند برای نیروی کار خود اخذ نماید.

و به این صورت است که کارفرما باید نشان دهد که به این نیرو نیاز دارد و سپس دعوتنامه ای تنظیم و برای نیروی خود ارسال می نماید، و نیروی کار با استفاده از آن دعوتنامه کاری و مدارک خویش به سفارت آمریکا مراجعه و درخواست خود را ارایه می دهد، و برای ویزا اقدام مینماید، پس از اینکه وارد آمریکا شد ویزای ۳ ساله اخذ می نمایدو ۳ سال دیگر نیز میتواند این ویزا را تمدید نماید، شایان ذکر است که ویزای کار آمریکا  H1B و ویزای کار آمریکا به گرین کارت آمریکا نیز تبدیل میشود.

کارفرما باید برای درخواست جذب نیروی کار در امریکا از خارج از کشور ثابت نماید که این نیروی کار واجد شرایط کارفرما برای استخدام می باشد.

مطابق قوانین وزارت کار در کشور آمریکا کارفرما موظف به پرداخت حداقل حقوق معادل ۲۰۰۰ دار آمریکا بصورت ماهیانه به نیروی کار می باشد.

در خصوص ویزای کار آمریکا  H1B و مهاجرت به آمریکا به طور معمول باید جستجو در مورد منبع هایی که از نظر اداره مهاجرت آمریکا مورد قبول هستند انجام پذیرد ، و به وضوح باید نشان دهد که یک مدرک لیسانس در آن زمینه  کاری دارد . به عنوان مثال شخصی که بخواهد به عنوان یک حسابدار‌ کار کند باید حداقل مدرک لیسانس در رشته حسابداری ارایه نماید . درصورتی که نتوان تشخیص داد که شغل مورد نظر نیازی به یک مدرک خاصی‌ دارد یا خیر، تشخیص اداره مهاجرت آمریکا این است که راه های دیگری باید یافت تا ثابت نماید، لازمه آن شغل داشتن  یک مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی است .

اگر می خواهید برای  ویزای کار آمریکا  H1Bو مهاجرت کاری به آمریکا  اقدام نمایید و اخذ ویزای کاری آمریکا و اخذ اقامت از طریق ویزای کار در آمریکا را بدست آورید و با شرایط  ویزای کار آمریکا  H1Bو اخذ اقامت آمریکا   و چگونگی مهاجرت به آمریکا آشنا شوید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص ویزای کار آمریکا  H1Bو مهاجرت کاری به آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید

 

 بعضی اوقات نیروی کار در امریکا ، مدرک تحصیلی‌ مورد نیاز برای  کار را ندارد ، اما‌ این موضوع به ضرر نیروی کار نیست ، راه های دیگری هست . اشخاصی‌ که مدرک تحصیلی‌ کاردانی دارند و یا  مدرک آکادمیک ندارند ، باید اثبات نمایند که از تجربه کافی برخوردار‌ هستند. و نداشتن مدرک تحصیلی‌ خود را به اینصورت جبران می نمایند .شایان ذکر است متقاضی کار باید اثبات نماید که درآن کار متخصص است .

و نیز بعضی اوقات‌ متقاضی ویزای کار آمریکا  H1Bو مهاجرت به آمریکا  یک مدرک لیسانس دارد که با حرفه مورد نظر مرتبط نیست . این چنین مشکلاتی را یک وکیل با تجربه و خلاق می تواند مرتفع سازد . فرم درخواست  کار را کارفرما باید ارسال نماید . در مجموع ‌،  دارا  بودن کد مالیاتی برای کارفرمای آمریکایی لازم می باشد. اما اداره مهاجرت قبول می کند، که کارفرما اثبات نماید که آمادگی برای پیشنهاد کاری را دارد .

کارفرما در ویزای کار آمریکا  H1B باید نشان دهد که تمام حقوق نیروی کار  راخواهد پرداخت. و فعایت آنها به گونه ای است که توانایی پرداخت حقوق ماهیانه نیروی کار مورد نظر را دارد.

به عنوان مثال یک فروشگاه کوچک که خدمات تعمیرات کامپیوتر را انجام می دهد ،بسیار سخت می تواند اثبات نماید که نیروی تحلیل گر نیاز دارد.

برای شما این سوال پیش می آید بهترین زمان برای ویزای کار آمریکا  H1B و مهاجرت کاری به آمریکا  و ویزای کار آمریکا چه زمانی است؟ و چگونه می توان به اخذ اقامت از طریق ویزای کار در آمریکا دست یافت ؟

ویزای کاری آمریکا اغلب سالیانه صادر می گردد ، که از مورخ آغاز ماه میلادی اکتبر هر سال شروع می شود . سریعترین زمان ممکن برای درخواست ماه میلادی آپریل می باشد.در سالهای پیش ، سهمیه ویزای کاری آمریکا در اوایل ماه آپریل اعلام می گشت ، اما پیش آمده که  ، ویزای  H1B ویزای کار آمریکا تا ماه  دسامبر نیز فرصت اقدام داشته است .

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ویزای آمریکا کار آرایشگری

مزیتهای ویزای  H1B ویزای کاری آمریکا به صورت زیر خواهد بود :

از مزیتهای ویزای کار آمریکا  H1B و ویزای کاری آمریکا این است که  متقاضی مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت آمریکا  ممکن است که منتظر جواب از طرف اداره مهاجرت آمریکا درخصوص گرین کارت آمریکا باشد و نیز می تواند ویزای کاری آمریکا  H1B خود را نیز تمدید نماید . متقاضی اخذ اقامت آمریکا و ویزای کار آمریکا  H1B و مهاجرت به آمریکا می تواند به مدت ۶  سال ویزای کاری آمریکا  H1B را دریافت نماید ،که این زمان امکان تمدید در شرایطی ویژه را دارد، به همین دلایل این ویزا بسیار خوب است . و به گرین کارت آمریکا از طریق ویزای کار آمریکا هم تبدیل می شود.شایان ذکر است که همراهان در ویزای کاری آمریکا  H1B نمی توانند اجازه کار دریافت نمایند.

علاقه مندان به اخذ ویزای کار در آمریکا میتوانند جهت کسب اطلاعات حقوقی در این زمینه و شرایط اخذ ویزای کاری آمریکا  H1B با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در خصوص ویزای کاری آمریکا  H1B  و مهاجرت کاری به آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (14 نظرات, میانگین: 4٫43 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. yousef jalali گفته:

  منطورم از ویزای کار همان WORK PERMIT HB1هستش
  ایا اداره مهاجرت یا شرکت خارجی حق دارند به خاطر ویزای کار از استخدام شونده پول بگیرند؟؟؟

  پاسخ
 2. امید گفته:

  سلام وعرض ادب و خسته نباشین از اقای ملک پور خواهش میکنم بنده را رهنمایی کنید برای مهاجرت کاری به کشورامریکا واسترایا(یا کشورهایی که شما پیشنهاد میکنین وتجربه دارین)
  بنده ۲۶ سالمه مدرک فنی و حرفه ای ۱۸ ماهه دوره تخصصی جوشکاری دارم که معادل ۲۷۰۰ ساعت آموزش است و زبان انگلیسی هم کلاس میرم می خواستم کمکم کنید سنم داره نزدیک ۳۰ سال میشه و وقتم کمه برای ویزای کاری چه راه های را شما پیشنهاد میکنین .
  ممنونم از شما و سپاس

  پاسخ