ویزای کار سوئد و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای کار سوئد
 • ویزای کار سوئد و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار سوئد و نرخ بیکاری در سوئد
 • ویزای کار سوئد و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار سوئد و مدارک مورد نیاز ویزای کار سوئد
 • ویزای کار سوئد و میزان حقوق در سوئد
 • ویزای کار سوئد و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ سوئد
 • ویزای کار سوئد و نحوه کاریابی در سوئد
 • ویزای کار سوئد و مؤسسات کاریابی در سوئد
 • ویزای کار سوئد و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در سوئد

ویزای کار سوئد و مقدمه ای بر آن

ویزای کار سوئد ، اخذ اقامت سوئد از طریق کار و شرایط کاریابی در کشور سوئد در این مقاله از نظر علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. ویزای کار سوئد و قوانین کار سوئد از جهات بسیاری باید مورد بررسی قرارگیرد که در این مقاله به این مسائل میپردازیم. شرایط دریافت ویزای کار چه میباشد؟ مدارک لازم برای اخذ ویزای کار سوئد چیست؟ مشاغل مورد نیاز برای کار در سوئد چه می باشد؟  مقاله پیش رو توسط متخصصین امور مهاجرت و بین الملل مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده تا تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در زمینه ویزای کار سوئد مهاجرت کاری به سوئد به شما عزیزان ارائه کند. در صورت نیاز به اطلاعات جامع و کامل با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه  MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید.

 • ویزای کار در کشور سوئد و راههای مهاجرت به سوئد و همچنین وکیل مهاجرت چه شرایطی دارد ؟
 • آیا می خواهید ویزای کار در کشور سوئد داشته باشید ؟ 
 • کار در سوئد و گرفتن وکیل مهاجرت به سوئد چگونه است ؟ 
 • شرایط اخذ ویزای کار در کشور سوئد چیست ؟ 
 • اقدامات لازم برای ویزای کار در کشور سوئد و کار دانشجویی در سوئد چیست ؟
 • آیا می خواهید از طریق ویزای کار در کشور سوئد برای مهاجرت کاری به سوئد اقدام نمایید ؟
 • در خصوص ویزای کار در سوئد و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت سوئد تا چه اندازه اطلاعات دارید ؟
 • مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در کشور سوئدچیست ؟ 

همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و با کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل در خصوص ویزای کار در کشور سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد کار در سوئد

مقاله مرتبط

بهترین راه مهاجرت به سوئد

ویزای کار سوئد و شرایط عمومی آن

ویزای کار سوئد یکی از شش روش مهاجرت به کشور سوئد می باشد. کشور سوئد کشوری در شمال اروپا می باشد که با کشورهای نروژ ، فنلاند و دانمارک هم مرز می باشد. کشور سوئد با جمعیتی در حدود ۱۰ میلیون نفر بزرگترین کشور اروپای شمالی و حوزه اسکاندیناوی می باشد و به دلیل آب و هوای سرد و شرایط جوی جمعیت این کشور نسبت به مساحت کشور بسیار کم می باشد.  زبان رسمی مردم کشور سوئد زبان سوئدی می باشد که برای کار در این کشور و برای کار در برخی مشاغل (مثل مهندس کامپیوتر) نیازی به تسلط به زبان سوئدی نیست ولی برای کار در مشاغلی حساس نظیر پرستاری ، پزشکی ، روانشناسی و … تسلط و داشتن مدرک زبان سوئدی الزامی است. کشور سوئد به علت سطح رفاه بالا و کیفیت بسیار بالای زندگی و نیاز به مهاجرین متخصص جزو کشورهای مورد نظر برای مهاجرین می باشد. جهت کار در کشور سوئد اشخاص عموماً نیاز به داشتن کارفرما و پیشنهاد شغلی می باشند و جایگاه شغلی که به آنها پیشنهاد شده است باید شرایط خاصی داشته باشد تا شخص بتواند از این طریق اقامت سوئد را دریافت کند. در صورتی که شخص کارفرما خود را در کشور سوئد پیدا کرد، کارفرما باید درخواست مجوز کار برای شخص صادر کند و در صورتی که حداقل ۱۰ روز در اتحادیه اروپا و سوئد این جایگاه شغلی را آگهی کند و شخص اروپایی و سوئدی برای این شغل پیدا نشود میتواند شخص خارج اتحادیه اروپا را استخدام کند. البته در برخی مواقع و موارد این قانون لحاظ نمیشود و شخص بدون نیاز به ثبت آگهی و گذراندن این مراحل میتواند راحت تر مجوز کار را اخذ کند.

به بیانی دیگر اخذ ویزای کار در کشور سوئد از چندین شیوه صورت می گیرد یکی از طرق اخذ ویزای کار سوئد این است که فرد در کشور سوئد یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در کشور سوئد است اخذ نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد .

یکی دیگر از شرایط مورد نیاز جهت پذیرفته شدن  ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود چنانچه فرد مدنظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو می گیرند ، هنگامی که فرد در این آگهی پذیرش شد می تواند جهت اخذ ویزای ویزای کار در کشور سوئد اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط به خصوصی دارد که در ادامه مطالب به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد و کارفرما بعد از آگهی شغل خود باید برای استخدام فرد متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده آن را در بر داشته باشد. این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج فرد مهاجر مکفی میباشد یا خیر ؟

نکات قدیمی اخذ ویزای کار سوئد

شما عزیزان در خصوص مهاجرت به سوئد و یا کار در سوئد و یا ویزای کار در کشور سوئد می توانید با موسسه حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامس دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص ویزای کار در کشور سوئد مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید

همچنین در خصوص ویزای کار در کشور سوئد  می توان بیان نمود که . به خاطر داشته باشید اخذ دعوتنامه کاری امری سهل نیست که چند شخص بدون داشتن هیچ علم وتجربه ای در آن به شما مطلب بیاموزند.

چنانچه شما بخواهید از راه ویزای کار در کشور سوئد  اقدام نمایید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی میتواند پس از چند سال ( معمولا ۲ تا ۵ سال) تقاضای اقامت دائم سوئد کند و با قوانین کنونی این امر به راحتی مقدور میباشد.

یک راه دیگر برای ویزای کار ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در بعضی از کشورها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد  .

ویزای این راه معمولا به نام ویزای مهارت خوانده میشود(skilled worker ) .این ویزا در کشورهای مختلف متفاوت است.

در خصوص ویزای کار در کشور سوئد و کار در سوئد و مهاجرت کاری به سوئد  در آن سوالات زیادی از ما پرسیده میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع نمائیم و شما میتوانید چگونگی  کار در سوئد از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ میدهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در سوئد مورد توجه است این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در سوئد اندکی سخت میباشد اما راههایی جهت وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

ویزای کار سوئد و نرخ بیکاری در سوئد

ویزای کار سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق کار در اولین مرحله نیازمند داشتن اطلاعات دقیق در خصوص شرایط کاری و اقتصادی کشور سوئد می باشد. نرخ بیکاری در کشور سوئد در آخرین آمار منتشر شده ۶٫۴% بوده که نسبت به سالهای گذشته رو به کاهش است. نرخ بیکاری در کشور سوئد در سال ۱۹۹۷ به مرز ۱۰٫۲ درصد رسید که این بیشترین نرخ بیکاری در تاریخ سوئد می باشد و در سال ۱۹۸۹ نیز به کمترین نرخ بیکاری این کشور که ۱٫۳% بود رسیدند. در شکل زیر نرخ بیکاری کشور سوئد در ۱۰ سال گذشته را نگاه میکنید که وضعیت رو به بهبودی داشته است. البته نمی توان کشور سوئد را جزء برترین کشورهای اروپایی از نظر بازار کار و نرخ بیکاری در نظر گرفت و نسبت به کشورهایی نظیر آلمان و اتریش و در حوزه اسکاندیناوی نظیر دانمارک وضعیت کار متوسطی دارد ولی با این حال در برخی مشاغل که در این مقاله نیز به آنها اشاره میشود شرایط کار در این کشور مناسب است.

نرخ بیکاری در سوئد

ویزای کار سوئد و بررسی ویزای همراه

ویزای کار سوئد و بررسی ویزای همراه

ویزای کار سوئد به جز موارد خاص نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی دارد. شخص با داشتن مجوز کار و اقامت کشور سوئد میتواند همراه خود را نیز همراه با خود به کشور سوئد ببرد. شخص میتواند همسر و فرزندان خود را به همراه خود به سوئد ببرد و در کشور سوئد امکان اینکه همزمان این درخواست را ارائه بدهند نیز وجود دارد. شخص برای اینکه بتواند به همراه همسر خود به سوئد برود باید:

 • ۱۸ سال به بالا باشد.
 • آدرس ایمیل معتبر داشته باشد
 • مبلغ فرم سفارت را از طریق مسترکارت بپردازد
 • اسکن مدارک را نیز ارسال کند.

مدارک اصلی مورد نیاز جهت الحاق خانواده

 • کپی پاسپورت
 • مدرک ازدواج
 • کپی پاسپورت فرزند
 • مدرک تولد فرزند

پس از اینکه شخص مدارک خود را تکمیل و فرم سفارت را پر کرد باید هزینه فرم سفارت را پرداخت کند. هزینه فرم سفارت برای اشخاص بالای ۱۸ سال ۱۴۰ یورو و برای اشخاص زیر ۱۸ سال ۷۰ یورو میباشد که میتوان هم آنلاین این مبلغ را پرداخت کرد هم به صورت نقد به سفارت داد.

ویزای کار سوئد و مدارک مورد نیاز ویزای کار سوئد

ویزای کار سوئد و اخذ اقامت کشور سوئد از طریق کار مدارکی مورد نیاز دارد که در صورت ناقص بودن هر یک از این مدارک پرونده شخص رد می شود به همین جهت بهتر است در ارائه مدارک نهایت دقت را به عمل آورد. مدارک مورد نیاز جهت دریافت مجوز کار در کشور سوئد:

 • پاسپورت معتبر
 • پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما در سوئد
 • حقوق مشخص شده در پیشنهاد شغلی حداقل مبلغ مشخص شده در قانون باشد. (حداقل ۱۲۰۰ یورو پس از کسر مالیات)
 • کارفرما تعهد بدهد که کار، بیمه سلامت و … را برای شخص فراهم کند.
 • شغل شخص باید به مدت ۱۰ روز در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی شود.

همانطور که مشخص شده است کشور سوئد برای کار ویزا جستجوی کار ندارد و شخص باید قبل از ورود به سوئد حتما پیشنهاد شغلی خود را داشته باشد. البته مدارکی که در این بخش به آنها اشاره شده ممکن است با توجه به شرایط افراد متفاوت باشد و انواع ویزاهای کاری در سوئد متفاوت است و برای برخی مشاغل و اشخاص قوانین متفاوتی حاکم است و شاید نیاز به ارائه مدارک متفاوتی داشته باشند که جهت بررسی کلی تر میتوانید با دفتر تماس بگیرید و از مشاوره های تخصصی بهره مند شوید.

ویزای کار سوئد و میزان حقوق در سوئد

ویزای کار سوئد و حقوق دریافتی بستگی به شغل و تخصص شخص دارد. در کشور سوئد هزینه زندگی برای یک خانواده به طور متوسط ۲۰۰۰ یورو در ماه میباشد که شامل هزینه های مسکن و خوراک و پوشاک و… می باشد. متوسط درآمد در سوئد حدود ۳۰۰۰ یورو در ماه می باشد که بخشی از این مبلغ بابت مالیات کسر می شود. میزان درآمد در مقایسه با هزینه ها و خدمات اجتماعی در کشور سوئد بسیار مناسب است و همین یکی از موضوعاتی می باشد که اشخاص زیادی خواهان زندگی و کار در کشور سوئد می باشند. در جدول زیر برخی از مشاغل و درآمد های آنها در سوئد مشخص شده است:

ویزای کار سوئد و میزان حقوق در سوئد
مشاغل و در آمدهای سوئد در سال ۲۰۱۹
مدیر پیش دبستانی ۴۰۰۰ یورو
معمار ترافیک شهری ۳۵۰۰ یورو
فیزیوتراپ ۳۰۰۰ یورو
مشاور مدرسه ۳۰۰۰ یورو
توسعه دهنده نرم افزار ۳۵۰۰ یورو
کتابدار ۲۸۰۰ یورو
مهندس مکانیک ۳۶۰۰ یورو

ویزای کار سوئد و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ سوئد

ویزای کار سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق کار همانطور که مشخص است باید از طریق یافتن کارفرما سوئدی و ثبت آگهی در سوئد و اروپا انجام شود. یافتن کار در سوئد با توجه به اینکه شخص هنوز اقامت و مجوز کار در سوئد را ندارد امری بسیاری دشوار و سخت می باشد که به همین جهت شخص بهتر است دارای تخصصی باشد که کارفرما را متقاعد به استخدام وی کند. همینطور رشته و تخصص فرد در صورتی که در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور باشد هم جهت دریافت ویزا و مجوز کار سوئد و هم جهت پیدا کردن شغل میتواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. بنابراین بررسی لیست مشاغل مورد نیاز کشور سوئد از مهمترین عوامل جهت شروع روند کاریابی و اخذ ویزای کاری سوئد میباشد. لیست مشاغل مورد نیاز در هر سال متفاوت است و سالیانه لیست جدید توسط وزارت کار صادر میشود. لیست مشاغل مورد نیاز کشور سوئد به صورت زیر است:

ویزای کار سوئد و مشاغل مورد نیاز 2019 سوئد
شغل درآمد
پزشکی و زیر شاخه های سلامت ۷۵۰۰۰ یورو در سال
علوم فنی و تحقیقاتی ۶۲۰۰۰ یورو در سال
عمران ۶۰۰۰۰ یورو در سال
خدمات اجتماعی ۵۲۰۰۰ یورو در سال
آموزش ۴۵۶۰۰ یورو در سال
بخش آی تی و کامپیوتر ۴۴۵۰۰ یورو در سال
نصب و راه اندازی تهویه هوا ۳۶۲۰۰ یورو در سال

جدول بالا مشاغل پردرآمد و پر نیاز در کشور سوئد را مشخص کرده است ولی برخی مشاغل نیز در کشور سوئد با درآمد کمتری هستند که در این لیست مشخص نشده ولی تقاضای کار بسیار بالایی در این کشور دارند به صورتی که در هر سایت کاریابی که مراجعه کنیم این مشاغل را در لیست مشاغل و پیشنهادات شغلی مشاهده می کنیم. از این مشاغل می توان به متخصص آزمایشگاه ، بازاریاب و متخصص مارکتینگ ، مدیر فروش ، مدیر و مسئول مشتری و … اشاره کرد.

ویزای کار سوئد و نحوه کاریابی در سوئد

ویزای کار سوئد در اولین مرحله نیاز به کاریابی دارد. کاریابی از روش های مختلف انجام می شود. برخی به صورت توریستی به کشور سوئد رفته و در آنجا کارفرما خود را پیدا میکنند که این روش خیلی روش منطقی ای به نظر نمیرسد. با توجه به هزینه های بالای این کار و با توجه به اینکه شخص هنوز اقامت و مجوز کار ندارد حضور وی در سوئد تاثیر چندانی در کاریابی شخص نمیزارد و در نهایت کارفرما برای استخدام ، مجوز کار و مجوز اقامت شخص را از او طلب میکند و با توجه به اینکه ویزا توریستی قابل تبدیل نیست شخص در کاریابی به مشکل می خورد. با توجه به اینکه اکثر مصاحبه های شغلی در اروپا در سالهای اخیر به صورت آنلاین انجام می شود بهترین روش برای کاریابی می تواند از طریق موسسات کاریابی و به صورت آنلاین باشد. حال شخص خود میتواند مستقیم با شرکت های مختلف در تماس باشد و در بخش همکاری نیروهای مورد نیاز را بررسی کند و به موسسات که نیاز به نیروی کار دارند رزومه ارسال کند. تهیه رزومه کامل و پورتفولیو و نمونه کار جهت پیدا کردن سریع تر کار و متقاعد کردن کارفرما موثر است. همینطور شخص میتواند با همکاری با موسسات کاریابی از طریق این موسسات یا بررسی وب سایت هایی که پیشنهادات شغلی را ارائه می دهند جهت کاریابی اقدام کند.

نکات قدیمی کاریابی در سوئد

یکی از شیوه هایی که وجود دارد که  ما بتوانیم در کشور سوئد کار فرما را پیدا کرده و ویزای کار در کشور سوئد  داشته باشیم به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور سوئد شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا بگذاریم که وقتی فارغ التحصیل شدیم از کارفرما در کشور سوئد درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راههای بسیارخوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور سوئد فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را بیابد و آن را تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴ سال برای اخذ اقامت دائم کشور سوئد از طریق ویزای کار اقدام نماید .در نهایت راههای دیگری نیزجهت ورود به کشور سوئد نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نیمگنجد.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد

مقاله مرتبط

کار در سوئد

ویزای کار سوئد و موسسات کاریابی در سوئد

ویزای کار سوئد و کاریابی در سوئد عموماً از طریق موسسات کاریابی و وب سایت های کاریابی در سوئد انجام می شود. وب سایت های کاریابی در سوئد معمولاً مشاغل را دسته بندی شده و کامل قرار داده اند که شخص میتواند رزومه خود را برای این موسسات ارسال کند. برخی موسسات کاریابی در سوئد تنها مشاغل و پوزیشن های شغلی سوئدی زبان را مشخص کرده اند و برخی موسسات نیز مشاغل به زبان انگلیسی را قرار داده اند تا متقاضیان کاریابی در سوئد بتوانند با توجه به توانایی و نیاز خود کارفرما خود را در کشور سوئد پیدا کنند.

موسسات کاریابی به زبان سوئدی

 • careerbuilder.se
 • jobb.blocket.se
 • jobbsafari.se
 • studentjob.se
 • metrojobb.se
 • monster.se
 • stepstone.se

موسسات کاریابی به زبان انگلیسی

 • LinkedIn’s job search portal
 • Thelocal.se/jobs
 • neuvoo – global job source

البته در کنار این موسسات و وب سایت های کاریابی وب سایت های جامعی نیز وجود دارند که جهت کاریابی در کل اتحادیه اروپا از آنها می توان استفاده کرد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.

ویزای کار سوئد و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در سوئد

ویزا کار سوئد و دریافت اقامت سوئد از طریق کار در این کشور برای اشخاصی که به مدت ۵ سال در این کشور یا کشور دیگه ای در اتحادیه اروپا کار و زندگی کرده اند امکان دارد. اشخاصی که به طور متوالی طی ۵ سال در سوئد زندگی و کار کرده اند میتوانند درخواست اقامت دائم کشور سوئد را بدهند. البته شخصی که در کشور دیگر اروپایی به مدت ۵ سال زندگی و کار کرده است با دریافت اقامت دائم آن کشور می تواند جهت زندگی و دریافت اقامت دائم سوئد نیز اقدام کند.

برای درخواست برای تابعیت و پاسپورت کشور سوئد شخص نیاز است حداقل ۵ سال متوالی را در سوئد زندگی کرده باشد و این اقامت نباید از روش های اقامت موقت مثل تحصیل باشد. البته دکترا متفاوت است و جزو مدت زمان اقامت شخص محاسبه میشود. پس از ۵ سال اقامت و اثبات این موضوع که شخص قصد ادامه زندگی در کشور سوئد را داشته باشد و زبان سوئدی را فراگرفته باشد و با جامعه سوئدی یکسو شده باشد میتواند درخواست تابعیت کشور سوئد را بدهد. در صورتی که شخص با یک شخص سوئدی ازدواج کرده باشد و با او در سوئد زندگی کرده باشد می تواند حتی ۳ ساله درخواست پاسپورت سوئد را بدهد.

شخص برای دریافت پاسپورت باید اثبات کند که بدهی به دولت یا شخص خاصی ندارد و از اداره پلیس استعلام بگیرد که جرم خاصی در این مدت اقامت مرتکب نشده است.

بنابراین چنانچه عنایت فرمودید اخذ ویزای کار سوئد در کشور امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اساساً باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی سوئد باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار سوئد کند. در اصطلاح فرد کارفرما در کشور باید بتواند اسپانسر شود.در کل اقدام برای  ویزای کار در کشور سوئد بدون داشتن اسپانسر امری دشوار است . مراقب باشید اشخاص کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار در کشور سوئد برای شما اخذ کنند ،اینها از میل زیاد اشخاص استفاده میکنند و این حرفها را میگویند، نخست از فرد سوال نمایید که تاکنون از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنایی ندارند بلکه تا کنون پا از محدوده ایران فراتر نگذارده اند . دفتر مهاجرتی متعلق به موسسه حقوقی ملک پور در زمینه به تمامی عزیزان در سراسر دنیا در خصوص ویزای کار در کشور سوئدمشاوره رایگان ارائه می نماید .

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی، شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی نمایند.

ویزای کار سوئد و سخن پایانی

بنابراین با توجه به اینکه ویزای کار در کشور سوئد و یا کار در سوئد و مهاجرت به سوئد دارای تقاضای بالایی بوده و افراد بسیاری در پی ویزای کار در کشور سوئد هستند و می خواهند که اطلاعات مفیدی را در خصوص ویزای کار در کشور سوئد داشته باشند . در همین راستا برای ویزای کار در سوئد و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت سوئد شما میتوانید هر گونه سوال خود درزمینه مهاجرت به سوئد و مهاجرت کاری به سوئد را از موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و سوال بفرمایید.
ویزا کار سوئد و اخذ اقامت در کشور سوئد مزایا و معایبی دارد که در این مقاله به بررسی آنها پرداختیم به صورت کلی بخواهیم در خصوص ویزای کار سوئد و کار در سوئد بررسی کنیم از مزایای آن میتوان به سطح رفاه اجتماعی و شرایط مناسب کار و حقوق های متناسب با هزینه های زندگی و شرایط مهاجرپذیری و اخذ پاسپورت نام برد ولی از معایب ویزای کار و مهاجرت کاری به سوئد بخواهیم صحبت کنیم نداشتن ویزای جستجوی کار ، نرخ بالاتر بیکاری در مقایسه با کشورهایی نظیر هلند و آلمان و زبان بسیار سخت سوئدی میباشد که این عواملی میباشند که شخص جهت اقدام برای کار و دریافت ویزای کار سوئد باید همه این موارد را مد نظر قرار دهد. بسیاری از اشخاص جهت کار در سوئد با ثبت نام در دوره های زبان سوئد اقدام به اخذ اقامت موقت تحصیلی این کشور میکنند و پس از گذراندن دوره ی زبان و ورود به کشور سوئد در آنجا کارفرما خود را پیدا کرده و اقامت تحصیلی خود را تبدیل به اقامت کاری میکنند. از نکات مثبت این روش میتوان به ورود و زندگی در کشور سوئد و افزایش شانس شخص برای یافتن کار و توانایی همراه بردن همسر خود را اشاره کرد. البته شانس دریافت ویزا تحصیلی سوئد برای دوره های زبان در ماه های اخیر کمی پایین آمده و ویزاهای بسیاری به علت موجه نبودن دلیل شخص جهت تحصیل زبان در کشور سوئد رد شده اند به همین جهت میتوانید جهت یافتن راه های جایگزین مناسب تر و سریع تر و کم هزینه تر با مشاورین و متخصصین ما در دفاتر تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38 پاسخ
 1. مرتضی جوشقانی گفته:

  درود برشما
  اینجانب دارای ۴۹ سال سن هستم دارای مدرک ابتدایی و دیپلم فنی حرفه ای در زمینه فرش .
  مدت ۸ ماهه که در المان با مشارکت دوستم که اصالتا اهل کردستان عراق هست ازطریق سایت اینترنتی ایشان اقدام به فروش اینترنتی فرش ماشینی در سوئد والمان و چندین کشور اروپایی نموده ام .
  اکنون با توجه به حجم سفارشات و مشکلات حمل و نقل و تاخیرهای طولانی ۷۰ روزه مارا مجبور کرده تا اقدام به برپایی یک نمایشگاه و انبار جهت فروش حضوری و فوری نماییم و برای اینکار اقداماتی نیز انجام داده ام .و از نظر پرداخت هزینه های اجاره نمایشگاه و منزل جهت سکونت بمدت ۶ تا یکسال رو بصورت پیش پرداخت قادر هستم پرداخت نمایم . و حجم سرمایه گذاری هم معادل ۱۵۰هزار یورو برای شروع میباشد که مشکلی ندارم ..
  حال سوال اینجانب از حضرتعالی این هستش که باتوجه به موارد ذکر شده ایا امکان اخذ اقامت کاردر سوئد و ایجاد یک نمایشگاه برای من هست یا خیر ..
  ممنون میشم پاسخ بفرمایید .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای نمایشگاه های کوتاه مدت می توانید از طریق ویزاهای توریستی اقدام کنید. همچنین برای کار آفرینی نیز شرایط ویژه ای وجود دارد. پیشنهاد ما این است که حتما با دفاتر تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

   پاسخ
 2. عبدالله نوجوانی گفته:

  سلام وخسته نباشید خدمت شما جناب ملک پور من عبدالله نوجوانی هستم ۳۴ سال دارم میخوام ویزای شینگن سوئد بگیرم برای سفر اموزشی (دوره اموزشی پروتکشن رله های ABB) از خود شرکت ABB دوتنامه برام میفرستن (* من با یک شرکت در کردستان عراق کار میکنم.) شرکت عراقی نامه ساپورت تمام هزینه ها در سوئد مقبل میشود.
  لطفا راهنمایی کنید من چطور ویزا بگیرم و شانس برای گرفتن ویزای من چقدر است؟

  پاسخ
 3. A.t گفته:

  سلام بنده ۳۷ ساله هستم
  در زمینه زیبایی کار کردم و مدرس برندloreal هستم و۶ سال در این شرکت به عنوان مدرس کار کردم.در حال حاضر تبلیغی رو دیدم در زمینه اینکه کشور سوئد قصد دادن اقامت به آرایشگران رو داره که ۲ سال سابقه بیمه وجواز کسب داشتن میخواستم ببینم صحت داره واینکه آیامن با وجود داشتن ۶ سال سابقه بیمه واینکه مدرس آرایشگران بودم این شانس رو دارم یا خیر .ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 4. محسن گفته:

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور ، بنده ۳۲ سال دارم با مدرک مهندسی مکانیک و ۵ سال سابقه کار در ایران و یک سال سابقه کار در ترکیه، میخواستم از خدمتتون بپرسم ، آیا میتونم واسه هر یک از کشورهای اروپایی و یا کانادا و استرالیا ویزای کار بگیرم و اصلا اگه ویزا گرفتم میتونم کار پیدا کنم یا نه؟ شما پیشنهادتون چیه؟ اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم، سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اروپا می توانید برای اتریش و آلمان ویزای جستجوی کار اخذ نمایید و برای سایر کشورهای اروپایی باید کارفرما داشته باشید همچنین برای کانادا و استرالیا نیز می توانید اقدام نمایید که با توجه به امتیازی بودن سیستم باید امتیاز لازم را کسب کنید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. مرصاد گفته:

  آیا کشور سوئد قوانین سختگیرانه ای دارد؟

  با این تفاوت که مستر جیمی دوست صمیمی بنده میباشد و تخصص من برای او ثابت شده،آیا ارائه دعوتنامه کاری برای من از طریق او یا شرکت،با قوانین سختگیرانه کشور سوئد روبرو میشود یا خیر؟

  پاسخ
  • مهرداد گفته:

   سلام خسته نباشید یسوال داشتم من شغلم ارایشگریه میخواستم ببینم با ویزای توریستی میتونم تو کشور سوئد ساکن بشم و پیش ی کارفرمایی کار کنم و بعد چن سال اقامت دائم سوئد رو بگیرم

   Rating: ۴
   پاسخ
 6. مازیارافشاری گفته:

  سلام وقت بخیر.

  من جوشکار کد لوله و مکانیکال هستم .۱۷سال سابقه کار و پر داخت بیمه دارم .آیا میتونم از طریق بستگانم که در سوئد زندگی میکنن در خواست ویزای کار و یا جویای کار مورد نظرم باشم؟در کل بستگان من چطوری میتونن به من برای رفتن به سوئد کمک بکنن.لطفا منو راهنمایی کنید ممنونم از وبسایت بی نظیرتون

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   در صورتی که بتوانند برای شما دعوتنامنه کاری ارسال کنند شما می توانید به سوئد مهاجرت نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 7. سروش گفته:

  سلام ممنون از راهنماییهای جامعتون.
  من ۳۰ سالمه متاهل تخصصم تکنسین درجه ۱ داروخانه با مدرک بین المملی جهاد دانشگاهی با ۱۱ سال سابقه کار وبیمه ایا میتونم در یکی از این کشورها کار پیدا کنم زبان انگلیسی متوسط .ممنون

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 8. editor گفته:

  salam ma dar zamineie panahandegi hichgone faaliati anjam nemidahim ,shoma mitonin baraie dore zaban swed ya eghamate kari dar danmark eghdam konin va be sorate ghanoni visa va eghamat begirid va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ