پاسپورت آنتیگوا و باربودا و بررسی آن

پاسپورت آنتیگوا و باربودا
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و تفاوت آن با اقامت آنتیگوا و باربودا
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و شرایط عمومی
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و اعتبار آن
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق کار
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق تحصیل
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق تولد
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق ازدواج
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و پناهندگی
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و نکات مهم
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت آنتیگوا و باربودا و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و مقدمه ای بر آن

پاسپورت آنتیگوا و باربودا ، شرایط اخذ شهروندی، تابعیت و اقامت دائم آنتیگوا و باربودا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا از چه روش هایی امکان پذیر است؟ شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا چیست؟ میزان اعتبار پاسپورت آنتیگوا و باربودا در بین سایر کشور های جهان چقدر است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در باب اخذ پاسپوت آنتیگوا و باربودا پرداخته و نکات مهم و اصلی پیرامون آن را خدمت شما سروران گرامی بیان می نماییم. همواره مهاجرت به منظور اخذ اقامت و تابعیت، مورد سئوال مخاطبین است، چرا که اخذ اقامت و تابعیت کشور ها مورد تقاضای طیف وسیعی از مخاطبان می باشد. در ابتدای مقاله به تعریف اقامت و تابعیت پرداخته تا بهتر بتوانید در مورد اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا تصمیم گیری نمایید. امید است این مقاله که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده، تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب پاسپورت آنتیگوا و باربودا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور خدمت شما دوستان ارجمند ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

پاسپورت گرانادا

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و تفاوت آن با اقامت آنتیگوا و باربودا

در نظام حقوقی بین الملل  تعریف تابعیت یا پاسپورت با اقامت متفاوت است. به این صورت که افراد ابتدا از طریق ویزای کار، سرمایه گذاری ، تحصیل و سایر ویزاها وارد کشور مورد نظر خود شده و پس از طی مراحلی اقدام به درخواست اقامت آن کشور می نمایند. اقامت دارای دو نوع است. اقامت موقت و اقامت دائم. شما پس از اینکه بوسیله یکی از روش های فوق به کشوری وارد شدید و قصد اقامت به صورت طولانی مدت دارید، ابتدا به شما مجوز اقامت موقت داده می شود. پس از تمدید دو الی سه بار اقامت موقت، که در بسیاری از کشور‌های دنیا  طول اقامت موقت معمولا ۵ سال است، شما صلاحیت اخذ اقامت دائم را پیدا خواهید کرد. پس از اخذ اقامت دائم اگر شما بتوانید خودتان را با جامعه آن کشور همسو کرده و با زبان و فرهنگ بومی آنجا خود را وفق دهید، می توانید جهت اخذ تابعیت یا شهروندی کشور مربوطه اقدام کنید. واضح است که شما با اخذ تابعیت و شهروندی یک کشور، پاسپورت آن کشور را خواهید داشت.  از دیگر تفاوت های اقامت و تابعیت این است که در تابعیت شما به جز در مواردی خاص ( مانند اشغال منصب رئیس جمهوی ) تمام حقوق شهروندی آن کشور را خواهید داشت و دولت آن کشور مانند مردم بومی با شما برخورد خواهد کرد، اما در بحث اقامت شما امتیازات شهروندی آن کشور را به صورت جزئی خواهید داشت.

شهروندی آنتیگوا و باربودا

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و شرایط عمومی

آنتیگوا و باربودا دو جزیره در شرق دریای کارائیب، شرق جزایر سنت کیتس و نویس و شمال جزیره مونتسران واقع شده، دولت مستقل داشته و پایتخت آن ها سنت جانز است . زبان رسمی کشور آنتیگوا و باربودا زبان انگلیسی است و نوع حکومتشان دموکراسی پارلمانی و مشروطه سلطنتی می باشد. ملکه انگلستان حکمران این کشور محسوب می شود که یک فرماندار کل نمایندگی از او را به عهده دارد . واحد پولی آنتیگوا و باربودا دلار کارائیب شرقی می باشد و مساحت این کشور به ۲۸۰ کیلومتر می رسد . همچنین دین رسمی این کشور مسیحیت می باشد.

آنتیگوا و بارمودا بر روی نقشه

اعطای پاسپورت و تابعیت از طریق تولد، توسط یک کشور را می توان یکی از اساسی ترین طرق اخذ تابعیت و پاسپورت در آن کشور دانست. کشور ها معمولا از دو قاعده خاک و خون برای اعطای تابعیت از طریق تولد رفتار می کنند. در کشور هایی که قانون مدنی آن ها اصل خاک را برای اعطای تابعیت مد نظر می داند، با تولد یک کودک در خاک آن کشور ها ( صرف نظر از تابعیت و ملیت والدین او ) به کودک تابعیت و شهروندی اعطاء می کنند. مانند کشور های آمریکا و کانادا. در کشور هایی که از قاعده خون به افرادی که متولد می شوند، پاسپورت اعطا می شود، صرف نظر از اینکه آن کودک در خاک کدام کشور به دنیا آمده باشد و تنها به دلیل تابعیت و ملیت والدین او به وی تابعیت اعطا خواهد شد. به عبارتی بر اساس خون و تبار والدین تابعیت اعطا می گردد. مانند اکثر کشور های اروپایی. با این مقدمه در ادامه مقاله در مورد اعطای تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا بیشتر خواهیم گفت.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و اعتبار آن

یکی از مهم ترین فاکتور‌ها و شاخص هایی که متقاضیان پاسپورت کشور‌ها باید حتما مد نظر خود قرار دهند، اعتبار پاسپورت آن کشور در بین سایر کشور‌های جهان و آزادی سفر برای دارنده آن پاسپورت می باشد. بنا بر گزارش وب سایت passport index پاسپورت آنتیگوا و باربودا در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها در رده ۲۴ قرار دارد. دارندگان پاسپورت آنتیگوا و باربودا می توانند بدون ویزا به ۱۳۴ کشور دنیا سفر کنند که از این ۱۳۴ کشور تنها ۳۴ کشور نیاز به اخذ ویزای ورود در کشور مقصد Visa on arrival هست. در زیر رنک پاسپورت آنتیگوا و باربودا را مشاهده می کنید :

اعتبار آنتیگوا و باربودا و رنکینگ آن

در شکل زیر نیز می توانید آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت آنتیگوا و باربودا را بر اساس هر کشور مورد بررسی قرار دهید :

آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت آنتیگوا و باربودا

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و روش های اخذ پاسپورت

به منظور مهاجرت به کشور آنتیگوا و باربودا و اخذ پاسپورت این کشور می بایست  ابتدا ویزا  یا مجوز ورود دریافت نمایید. بسته به نوع اهداف سفر این ویزا متفاوت می باشد. انواع روش های مهاجرت به آنتیگوا و باربودا به شش دسته تقسیم بندی می شود که این دسته ها شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد که در برخی از این دسته ها می توان پس از اخذ اقامت و توانایی ادغام و در برخی دیگر با شروط خاصی به پاسپورت آنتیگوا و باربودا دست پیدا کنید. در ادامه به معرفی این راه ها خواهیم پرداخت.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق کار

اخذ ویزای کار آنتیگوا و باربودا به خودی خود، منجر به اخذ پاسپورت در این کشور نخواهد شد. به منظور اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا بوسیله کار در این کشور، ابتدا می بایست از کارفرمایی معتبر در آنتیگوا و بابودا پیشنهاد کاری و یا جاب آفر داشته باشید . به این منظور می بایست از سایت های کاریابی این کشور و یا منابع محلی کمک بگیرید. علاوه بر این کارفرما باید در ابتدا ثابت کند که هیچ فردی در آن کشور مناسب این کار نیست و این می تواند کار را کمی سخت کند. کارفرما باید ثابت کند که مصاحبه های کاری در میان مردم بومی صورت گرفته است و نشان دهد که چرا افراد بومی برای این کار مناسب نیستند. به منظور تأیید مجوز کار توسط اداره کار این کشور، کارفرمای شما باید از طریق وزارت کار آنتیگوا و باربودا به نمایندگی از شما درخواست بدهد. پس از تأیید وزارت کار برای شما ویزای کاری صادر می شود. میزان اقامت به صورت موقت و به اندازه زمانی است که با آن کارفرما قرارداد کاری بسته اید. اگر پس از اتمام زمان قرارداد، کارفرمای شما مجددا شما را استخدام کند، ویزای کاری شما تمدید خواهد شد. اگر بتوانید به مدت حداقل ۴ سال با همین شرایط، ضمن پرداخت مالیات به دولت و به صورت قانونی در خاک این کشور اقامت داشته باشید، مجوز اقامت دائم برای شما صادر خواهد شد و پس از مدتی تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا به شما تعلق خواهد گرفت.

همانطور که گفته شد، چنانچه متقاضی اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا به مدت حداقل ۴ سال در خاک این کشور اقامت قانونی داشته باشد، می تواند با ارائه مدارک زیر موفق به اخذ اقامت دائم آنتیگوا و باربودا شود :

 • ارائه مجوز کاری که به امضای وزیر کار کشور آنتیگوا و باربودا رسیده باشد
 • ارائه رسیدی مبنی بر مشارکت در پرداخت مالیات های قانونی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی بیمه
 • بلیط بازگشت
 • پاسپورت

اما متقضیانی که قصد اخذ پاسپورت یک کشور از طریق ویزای کار را دارند، باید قبل از اقدام، حتما وضعیت کار و میزان نرخ بیکاری را در آن کشور مورد بررسی قرار دهند. چنانچه نرخ بیکاری آن کشور پائین بود، این کشور تقریبا برای مهاجرت کاری مناسب است. اما علاوه بر نرخ بیکاری شاخص های دیگری نیز وجود دارد که متقاضیان باید حتما آن ها را بررسی نمایند تا حین کار در این کشور بتوانند زندگی و درآمد مناسبی داشته باشند. این شاخص ها عبارتند از : نرخ مالیات بر در آمد، نرخ میانگین دستمزد نیروی کار، شاخص قیمت مصرف کننده ( CPI )، نرخ تولید ناخالص داخلی، مشاغل مورد نیاز آن کشور. از آنجایی که این مقاله در مورد کار و اخذ ویزای کاری آنتیگوا و باربودا نیست و موضوع اصلی ما اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور از طریق کار است، تنها به ارائه نرخ بیکاری در این کشور بسنده می کنیم.

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، میزان نرخ بیکاری در کشور آنتیگوا و باربودا قبل از سال ۲۰۰۰ بر روی ۷٪ و از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۴ بر روی ۱۱٪ ثابت بوده است. این نرخ بیکاری ثابت تا حدودی بالا بوده و به این معنی است که به صورت میانگین در این سال ها از هر ۱۰۰ نفر نیروی کار این کشور ۱۱ نفر بیکار بوده اند.

نمودار نرخ بیکاری در آنتیگوا و باربودا

با توجه به نرخ بیکاری بالا و همچنین دوری فاصله از کشورمان، مهاجرت به آنتیگوا و باربودا به منظور اخذ ویزای کاری گزینه مناسبی برای مهاجرت کاری به خارج از کشور نیست. اگر هدف شما مهاجرت به خارج از کشور از طریق کار باشد، پیشنهاد می کنیم که به مقالات ما با عناوین کار در آلمان و ویزای کاری اتریش حتما نگاهی بیندازید.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق تحصیل

تحصیل در آنتیگوا و باربودا

تحصیل در آنتیگوا و باربودا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور، به تنهایی، منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت نخواهد شد. نرخ سواد در آنتیگوا و باربودا بیش از ۹۰ درصد است. دولت برای خدمات پزشکی تلاش زیادی از خود نشان داده و در این زمینه دو دانشگاه پزشکی و یک مرکز پزشکی را تاسیس کرده است. برنامه دکترای پزشکی در این کشور ۴ سال است که هر سال به سه بخش تقسیم می شود. دانشجویان پس از اتمام دوره از طریق بورس دولتی در بیمارستان های متصل در انگلستان، آمریکا، چین و پورتوریکو مشغول به کار می شوند.
از دیگر فرصت های تحصیلی در آنتیگوا و باربودا می توان به تحصیل در موسساتی اشاره کرد شرایط مناسب جهت اخذ مدرک حرفه ای در صنعت توریسم را ارائه می دهند. هدف چنین موسساتی ایجاد نیروی کار ماهر و حرفه ای برای صنعت گردشگری و هتلداری است. شما می توانید به انتخاب خود، یک یا دو سال به صورت تئوری در دانشگاه درس بخوانید و برای مدت دو ماه دوره های آموزشی ۳۶۰ تا ۴۸۰ ساعت جهت شرکت در دوره عملی در یکی ازین موسسات مشغول کار آموزی شوید.

برای تحصیل در آنتیگوا و باربودا باید درخواست پذیرش شما توسط دانشگاه مورد نظر‌تان تأیید شده، سپس از سفارت آنتیگوا و باربودا در کشور خود درخواست اخذ ویزای دانشجویی کنید. شایان توجه است که اقامت دانشجویی یا اقامت تحصیلی همیشه یک اقامت موقت است. اگر شخصی که اقامت تحصیلی آنتیگوا و باربودا را دارد و با یکی از شهروندان این کشور ازدواج کند، صلاحیت درخواست برای اخذ اقامت دائم آنتیگوا و باربودا را خواهد داشت. در این مورد دانشجو باید توجه داشته باشد که تنها در طول دوره تحصیلی و عدم انقضای ویزای دانشجویی او، پروسه های ازدواجش انجام شده باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در آنتیگوا و باربودا و اخذ اقامت تحصیلی این کشور پیشنهاد می شود که با دفاتر داخلی و خارجی موسسه حقوقی ملک پور ، تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری

برنامه سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا، بر اساس قانون اخذ شهروندی و تابعیت این کشور در سال ۲۰۱۳ به تصویب رسیده است. شما می توانید با سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا یک گذرنامه دوم یا به اصطلاح تابعیت مضاعف برای خود و خانواده خود داشته باشید که بدون ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور از جمله انگلستان ، منطقه شنگن ، هنگ کنگ و سوییس سفر کنید. داشتن ویژگی تابعیت مضاعف در این برنامه سرمایه گذاری یکی از مزیت های بزرگی است که ممکن است به چشم نیاید. برای درک بهتر این موضوع باید به این موضوع اشاره کنیم که برخی کشورها در قانون مدنی شان، قانون تابعیت مضاعف را نمی پذیرند و اگر شخص خارجی تمایل داشته باشد که تابعیت این کشور‌ها را داشته باشد، می بایست تابعیت قبلی خود را ترک کرده و آن را لغو نماید، اما کشور آنتیگوا و باربودا دست سرمایه گذاران خارجی را در این زمینه باز گذاشته است تا با حفظ تابعیت و ملیت قبلی خود، تابعیت، شهروندی و به دنباله آن پاسپورت آنتیگوا و باربودا را نیز داشته باشد.

قانون شهروندی کشور آنتیگوا و باربودا برای اخذ اقامت و تابعیت به سرمایه گذاران خارجی، پیش شرط هایی نظیر عدم سوء پیشینه ، سلامت کامل روحی و جسمی، دارایی و سرمایه کافی جهت شرکت در یکی از گزینه های ۳ گانه سرمایه گذاری در این کشور را وضع کرده است. علاوه  بر این پیش شرط ها، یک شرط دیگر نیز برای اخذ مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد و آن این است که سرمایه گذار و خانواده او، تنها باید ۵ روز را در خاک این کشور بگذرانند.

سه گزینه برای سرمایه گذاران خارجی جهت اخذ اقامت، تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا وجود دارد که به شرح زیر است :

 • سرمایه گذاری در موسسات خیریه یا توسعه ملی آنتیگوا و باربودا

  سرمایه گذار در این طرح می بایست مبلغ ۲۵۰ هزار دلار را به موسسات خیریه مورد تأیید دولت یا در زمینه توسعه ملی کشور آنتیگوا و باربودا کمک کند.

 • سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات کشور آنتیگوا و باربودا

  در این طرح سرمایه گذار می بایست ملکی به ارزش حداقل ۴۰۰ هزار دلار را که مورد تأیید دولت باشد، خریداری نموده و حداقل ۵ سال آن ملک را بفروش نرساند. لازم به ذکر است که مضاف بر پرداخت هزینه ملک مذکور، هزینه ثبت مالکیت، مالیات و … بر عهده خود سرمایه گذار است.

 • سرمایه گذاری برای راه اندازی کسب و کار شخصی یا مشارکتی

  سرمایه گذار در طرح راه اندازی کسب و کار شخصی، برای دستیابی به شهروندی، تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا می بایست مبلغ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار هزینه کند. شایان ذکر است که راه اندازی کسب و کار‌های مشارکتی نیازمند سرمایه گذاری حداقل ۵ میلیون یورو می باشد که سهم هر شریک نباید کمتر از ۴۰۰ هزار دلار باشد.

سرمایه گذاری در آنتیگوا و برمودا

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ شهروندی، تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری، با موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق تولد

پاسپورت انگلستان از طریق تولد

تولد فرزند در خاک آنتیگوا و باربودا، صرف نظر از تابعیت و ملیت والدین، منجر به اخذ شهروندی و پاسپورت آنتیگوا و باربودا خواهد شد. کشورهای جهان از جهت اعطای تابعیت از طریق تولد دو رویکرد خاک و خون را اجرا می کنند. کشورهای تابع اصل خون مانند آلمان و ایران، به صرف تولد فرزند خارجی در خاک کشور شان اقامت و تابعیت اعطا نمیکنند و برای این منظور می بایست یکی از والدین تابعیت آن کشور را داشته باشد. ولی در کشورهای تابع اصل خاک مانند کانادا، برزیل و آنتیگوا و باربودا، صرف تولد فرزند در این کشور منجر به اخذ تابعیت آنتیگوا و باربودا برای فرزند خواهد شد ولی اخذ تابعیت برای والدین از این طریق عموماً امکان پذیر نمی باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع، شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری است.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق ازدواج

پاسپورت انگلستان از طریق ازدواج

ازدواج با شهروندان آنتیگوا و باربودا یکی از راه های اخذ تابعیت این کشور محسوب می شود. به این منظور زوجین می بایست علاقه و تعهد به یکدیگر را اثبات کنند و همچنین زوج توانایی مالی برای گذران زندگی را به اثبات رسانده و در صورت گذاراندن یک سال زندگی در کنار هم،  زوج خارجی موفق به اخذ اقامت دائم و سپس تابعیت آنتیگوا و باربودا خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طریق ازدواج به شرح زیر است :

 • یک کپی از گواهی ازدواج
 • گواهی مبنی بر اینکه زوجین در کنار هم زندگی می کنند
 • گواهی مبنی بر اثبات شهروندی آنتیگوا و باربودا از طرف یکی از زوجین
 • گذرنامه
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت
 • گواهی بیمه

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و پناهندگی

پاسپورت انگلستان و پناهندگی

ابتدا باید به این مسأله اشاره کنیم که موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی هیچگونه خدماتی ارائه نمی دهد و ارائه این مطالب درباره پناهندگی تنها به دلیل اطلاع رسانی و ارتقاء اطلاعات مهاجرتی و حقوقی شما عزیزان می باشد. طبق تعریف کنوانسیون ژنو پناهنده کسی است که بنا به دلایل سیاسی، دینی، نژادی، قومی و یا سایر دلایل مشابه در خطر مرگ و یا شکنجه و آزار در کشور خود قرار داشته و امکان بازگشت به کشور خود را ندارد.

پناهندگی یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت آنتیگوا و باربودا می باشد. اما این روش پرخطرترین و بدترین روش اخذ اقامت و تابعیت کشور های دنیا محسوب می شود. همچنین کشور آنتیگوا و باربودا در زمینه پناهندگی سیاست های باز و مهاجر پذیری ارائه نمی دهد و پناهجویان در این کشور از شرایط خوبی برخوردار نیستند.

مطابق آمارهای گزارش شده از بانک جهانی در سال ۲۰۱۶ تنها ۷۷ پناهجو به خاک آنتیگوا و باربودا وارد شده و درخواست پناهندگی داده اند که این کیس های پناهندگی هنوز تعیین تکلیف نشده و ممکن است این کشور، کیس های پناهندگی آن ها را رد کند. نمودار زیر بیانگر تعداد پناهجویان به خاک آنتیگوا و باربودا را به تفکیک سالهای اخیر نشان می دهد :

نمودار تعداد پناهجویان آنتیگوا و باربودا

فایل صوتی موسسه ملک پور در پناهندگی و مشکلات آن

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و نکات مهم

همانطور که اشاره شد، پاسپورت آنتیگوا و باربودا از طرق مختلفی قابل دستیابی است. در جدول زیر مدت زمان لازم برای تبدیل یک اقامت موقت به اقامت دائم در دسته بندی های مهاجرتی مختلف در کشور آنتیگوا و باربودا ارائه شده است :

جدول دسته بندی های اقامت در آنتیگوا و بارمودا

این کشور کوچک دارای وسعت و جمعیت کمی بوده و نتوانسته رشد اقتصادی و یا توسعه صنعتی هم راستای کشورهای طراز اول جهان اخذ نماید. همچنین علیرغم رتبه خوب اعتبار پاسپورت این کشور، قابل مقایسه با کشورهایی مانند آلمان، اتریش، کانادا، استرالیا و انگلستان نمی باشد و در نتیجه توصیه می شود تا قبل از اقدام برای درخواست اقامت و تابعیت آنتیگوا و باربودا، بررسی بیشتری صورت گیرد.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و وکیل معتبر برای امور مهم

در این مقاله بر آن شدیم تا به تمامی نکات قابل ارائه در زمینه پاسپورت آنتیگوا و باربودا اشاره کنیم. مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور، مستلزم طی پروسه حقوقی پیچیده ای می باشد. شما متقاضیان عزیز می توانید قبل از هر اقدامی با یک وکیل معتبر در امور اخذ اقامت و پاسپورت مشاوره نمایید. وکیل معتبر می تواند شما را در انتخاب مسیر  و کسب بهترین نتیجه یاری کند. موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه آمادگی کمک و مشاوره به شما عزیزان را با کمال افتخار اعلام می نماید.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و سخن پایانی

پاسپورت آنتیگوا و باربودا ، شرایط اخذ شهروندی، تابعیت و اقامت دائم آنتیگوا و باربودا در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. از آنجا که اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا موضوع مورد سوال برخی از شما عزیزان بود، بر آن شدیم پیرامون مسائل مهم در خصوص اخذ اقامت و تابعیت آنتیگوا و باربودا مطالبی را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد. امیدواریم توانسته باشیم جواب تمام سئوالات شما درباب پاسپورت آنتیگوا و باربودا را در این مقاله داده باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه ها و نظرات، پرسش های خود را مطرح نموده، تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما در خصوص اخذ تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ