پاسپورت اتریش و بررسی راههای اخذ آن

پاسپورت اتریش و شرایط اخذ پاسپورت و تابعیت اتریش در این مقاله از نظر علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. شرایط اخذ پاسپورت اتریش چیست؟ از چه روش هایی میتوان تابعیت و پاسپورت اتریش را دریافت کرد؟ اعتبار پاسپورت اتریش به چه صورت است ؟ کشور اتریش به جهت کیفیت بسیار بالای زندگی و سطح رفاه و شرایط اقتصادی و زندگی که جزو کشورهای برتر دنیا می باشد همیشه جزو کشورهای مورد توجه اشخاصی که قصد مهاجرت دارند بوده است. شهر وین ۸ سال متوالی بهترین شهر دنیا از نظر کیفیت زندگی شده است و همین موضوع موجب شده است که یکی از مقصدهای اصلی مهاجرین کشور اتریش باشد. کشور اتریش نظام حقوقی مهاجرپذیری دارد و از کشورهایی می باشد که به مقیم کشور خود پس از مدتی حتی تابعیت و پاسپورت را نیز اعطا میکند. در این مقاله سعی بر این است تا تمامی روش های اخذ تابعیت و پاسپورت کشور زیبای اتریش بررسی شود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل به صورت تخصصی امور حقوقی کشور اتریش و دیگر کشورها را انجام می دهد و آماده راهنمایی شده در این امور می باشد.

موضوعات زیر در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است:

پاسپورت اتریش
 • پاسپورت اتریش و شرایط عمومی
 • پاسپورت اتریش و بررسی اعتبار آن
 • پاسپورت اتریش و نکات مهم در باب اتریش
 • پاسپورت اتریش و نحوه اخذ آن
 • پاسپورت اتریش از طریق تولد
 • پاسپورت اتریش از طرق ازدواج
 • پاسپورت اتریش و اخذ آن از طریق پناهندگی
 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق کار
 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق تحصیل
 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ آن
 • پاسپورت اتریش و وکیل معتبر برای امور مهم

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت اتریش و شرایط عمومی

پاسپورت آلمان

پاسپورت اتریش و تابعیت از روش های تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری، ازدواج ، تولد و پناهندگی قابل بررسی می باشد. در علم حقوق باید میان دریافت اقامت و تابعیت کشورها تفاوت قائل شد. اقامت با پذیرش دوره های تحصیلی بلند مدت و یا کار به دست می آید و شخص جز پاره از حقوق مثل حق رای و حق اشتغال در برخی مشاغل سیاسی کشور بقیه حقوق شهروندی را دارا می باشد ولی با دریافت تابعیت شخص به یک اتریشی تبدیل می شود.

 اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور اتریش را دارند ابتدا باید شرایط اقامت و شرایط اخذ تابعیت این کشور را بررسی کنند و از قوانین حقوق تابعیت این کشور مطلع باشند تا بتوانند تابعیت این کشور را اخذ کنند. تابعیت و اخذ پاسپورت در حقوق بین الملل به دو صورت اکتسابی و اصلی می باشد. تابعیت اصلی به این معنی است که شخص از ابتدا تابعیت کشور اتریش را داشته است و بدون تصمیم گیری وی تابعیت کشور اتریش به وی منتقل شده است. (برای مثال پدر و مادر او اتریش الاصل میباشند)  ولی تابعیت اکتسابی تابعیتی می باشد که شخص به دلایلی و از روش های قانونی تابعیت این کشور را اخذ می کند. مثل اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق ازدواج با یک شخص اتریشی.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اتریش

مقاله مرتبط

روش های مهاجرت به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اتریش

مقاله مرتبط

راه های اقامت اتریش

پاسپورت اتریش و بررسی اعتبار آن

پاسپورت اتریش از نظر اعتبار و جایگاه در بین کشورهای برتر دنیا قرار دارد. اعتبار پاسپورت از نظر تعداد کشورهایی که بدون نیاز به اخذ ویزا میتواند به آنها سفر شود بررسی می شود. کشور اتریش در حال حاظر در رنک و جایگاه ۴ از نظر اعتبار پاسپورت در کنار کشورهایی نظیر کانادا ، سوئیس ، بلژیک ، انگلستان ، ایرلند و ژاپن قرار دارد. با پاسپورت کشور اتریش به ۱۲۵ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد و به ۳۹ کشور جهان نیز با صدور ویزا فرودگاهی میتوان سفر کرد و تنها برای ورود به ۳۴ کشور نظیر افغانستان ، گینه ، عراق ، مالی نیاز به دریافت ویزا دارد. البته اتباع کشور اتریش برای اقامت بیش از ۹۰ روز (برای مثال گذراندن یک دوره تحصیلی) یا زندگی در این کشورهای نیاز به دریافت ویزا دارند.

پاسپورت اتریش
پاسپورت اتریش

پاسپورت اتریش و نکات مهم در باب اتریش

پاسپورت اتریش

پاسپورت اتریش و تابعیت اتریش با توجه به اعتبار بالای این پاسپورت میتواند کشور بسیار مناسبی و مقصد بسیار ایده آلی جهت مهاجرت باشد.کشور اتریش با جمعیتی در حدود ۸٫۸ میلیون نفر در قلب اروپا جای دارد و شهر وین پایتخت این کشور میباشد.کشور اتریش فرهنگ بسیاری غنی دارد و در هنر به خصوص موسیقی جزو بهترین کشورهاست. در خصوص نکات مهم در باب اتریش و مهاجرت به اتریش باید در نظر داشت این است که چه پیش نیازهایی جهت مهاجرت به این کشور مورد نیاز است و چه نکاتی را باید مد نظر داشت تا بتوان به این کشور مهاجرت کرد و پاسپورت اتریش را اخذ کرد.

 به جز برخی موارد مثل تولد که شخص از ابتدا پاسپورت اتریش را اخذ میکند به صورت عمومی شخص باید حداقل ۵ سال در کشور اتریش به صورت قانونی زندگی کند و در صورتی که بتواند اثبات کند با جامعه همسو شده است و زبان آلمانی را فرا گرفته است میتواند درخواست پاسپورت اتریش را بدهد. اتریش با نظام حقوقی کامن لا کشور مهاجر پذیری است و در صورتی که شخص طبق قوانین این کشور و به صورت قانونی در این کشور اقامت داشته باشد میتواند پاسپورت این کشور را دریافت کند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای اتریش و مشکلات آن

مقاله مرتبط

مشکلات زندگی در اتریش

پاسپورت اتریش و نحوه اخذ آن

پاسپورت اتریش و اقامت کشور اتریش را مثل دیگر کشورها میتوان از ۶ روش دریافت کرد. تولد ، ازدواج ، پناهندگی ، کار ، تحصیل و سرمایه گذاری ۶ روش جهت اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف میباشند. برای هر شخص که قصد مهاجرت دارد باید از یکی از این روش های جهت دریافت اقامت کشور اتریش اقدام کند و بهتر است شخص از جزئیات و روش های مد نظر خود اطلاعات کافی را داشته باشد. در این بخش طریقه اخذ پاسپورت اتریش از هر ۶ روش بررسی شده و شرایط آن را کامل توضیح خواهیم داد. جهت دریافت اطلاعات جامع و کامل در خصوص تمامی مسیر های مهاجرت و اقامت در کشورهای مختلف میتوانید با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به صورت کامل و دقیق اطلاعات کامل حقوقی را کسب کرده و بهترین مسیر مهاجرت را انتخاب نمائید.

 • پاسپورت اتریش از طریق تولد

  اخذ پاسپورت از طریق تولد معمولا به ۲ صورت انجام میگیرد. از روش خاک یا خون. در کشورهایی نظیر کانادا ، آمریکا و برزیل فرزندانی که در خاک این کشورها متولد میشوند تابعیت این کشورها را اخذ میکنند. این تابعیت اصلی و تحمیلی میباشد. ولی در کشور اتریش قانون خون جهت اعطای تابعیت اعمال میشود و در صورتی که یکی از والدین شخص اتریشی باشند و تابعیت اتریش را داشته باشند به فرزند نیز این تابعیت منتقل میشود. در برخی موارد نادر مثل هنگامی که کودکی در این کشور پیدا شود که پدر و مادر وی نامشخص و مجهول میباشند به کودک تابعیت اتریش اعطا میشود. البته طبق قوانین کشور اتریش فرزندی که از یک پدر و مادر اتریشی حتی در صورتی که ازدواج نکرده باشند متولد شود اتریشی محسوب میشود ولی در صورتی که پدر و مادر ازدواج کرده باشند تابعیت داشتن یکی از والدین نیز برای اخذ اقامت فرزند کافی است ولی در صورتی که ازدواج نکرده باشند تابعیت مادر به فرزند تحمیل میشود.

  در صورتی که فرزند قبل از ۱ سپتامبر ۱۹۸۳ متولد شده باشد تابعیت اتریش به وی در صورتی اعطا میشود که پدر وی اتریشی باشد و پاسپورت اتریش به فرزند در صورتی که تنها مادر اتریشی باشد اعطا نمیشود.

 • پاسپورت اتریش از طریق ازدواج

  یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت کشور اتریش ازدواج با یک شخص تبعه اتریش میباشد. برای اینکه شخص بتواند از طریق ازدواج با یک شخص اتریشی تابعیت این کشور را اخذ کند باید اثبات کند ابتدا حداقل ۵ سال از ازدواج گذشته است و شخص اتریشی حداقل ۶ سال گذشته را به صورت قانونی در کشور اتریش اقامت داشته است. برای اخذ پاسپورت اتریش ابتدا شخص درخواست اقامت کشور اتریش را از طریق ازدواج میدهد و پس از چند سال زندگی در کشور اتریش میتواند درخواست پاسپورت کشور اتریش را بدهد. عموماً برای دریافت اقامت کشور اتریش از طریق ازدواج از شخص مدرک زبان آلمان نیاز دارند.

 • پاسپورت اتریش و پناهندگی

  یکی از طرق اخذ اقامت و پاسپورت کشور اتریش روش پناهندگی میباشد. پناهنده به شخصی گفته میشود که در کشور خود به علت هایی نظیر نژاد ، دین ، ملیت ، عضویت در گروه اجتماعی خاصی یا به دلایل سیاسی از نظر جانی مورد تهدید است و در صورت بازگشت به کشور خود محاکمه میشود. در صورت اثبات این امر به شخص عنوان پناهنده اعطا میشود و پناهندگان پس از دریافت اقامت با ۶ سال زندگی در کشور اتریش میتوانند درخواست پاسپورت بدهند. در حال حاظر کشور اتریش در حال سخت کردن شرایط پذیرش پناهنده در این کشور میباشد. پرونده های ردی بسیار زیاد میباشد و اشخاصی که با پرونده های دروغین درخواست پناهندگی میدهند عموماً رد میشوند و مجبورند به کشور خود بازگردند و از بازگشت به این کشور محروم میشوند. روش پناهندگی یکی از بدترین روش ها جهت اخذ اقامت کشور اتریش میباشد و روش بسیار پر خطری میباشد و به همین جهت پیشنهاد میشود اشخاص از روش های دیگر جهت اخذ پاسپورت کشور اتریش اقدام کنند. موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.

 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق کار

  مهاجرت کاری به اتریش و اخذ اقامت و تابعیت کشور اتریش از طریق کار یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و تابعیت میباشد. کشور اتریش با نرخ بیکاری ۴٫۸  و شرایط اقتصادی قوی و بازار کار بسیار مناسب گزینه بسیار خوبی برای اشخاصی میباشد که قصد مهاجرت کاری و اخذ اقامت و تابعیت این کشور را دارند. جهت دریافت پاسپورت کشور اتریش از طریق کار شخص ابتدا باید با یافتن شغل و کارفرما مورد نظر و ارائه قرارداد کاری قانونی مجوز کار دریافت کند و با گرفتن اقامت بتواند در کشور اتریش کار کند. جهت یافتن کارفرما میتوان از وب سایت های کاریابی کشور اتریش که در زیر برای شماه فراهم گردیده است استفاده کرد و همینطور از طریق ویزا جستجوی کار اتریش وارد این کشور شد و کارفرما را پیدا کرد.

  زمانی که شخص کارفرما خود را پیدا کرد و در کشور اتریش مشغول به کار شد با دریافت کارت قرمز سفید قرمز اقامت ۲ ساله کشور اتریش را دریافت میکند. پس از ۵ سال اقامت کاری در کشور اتریش و پرداخت بیمه و مالیات به دولت این کشور شخص میتواند درخواست اقامت دائم کشور اتریش را بدهد.طبق قانون تابعیت این کشور اشخاصی که به مدت ۶ سال در کشور اتریش کار کرده اند و زبان آلمانی را فرا گرفته اند و جرمی مرتکب نشده اند میتوانند درخواست پاسپورت کشور اتریش را بدهند.در مقالات کار در اتریش می توان ویدئو های استاد ملک پور در خصوص ویزا کار اتریش را مشاهده کرد.

 • پاسپورت اتریش و شرایط اخذ از طریق تحصیل

  تحصیل یکی از روش های اخذ اقامت کشور اتریش می باشد ولی تحصیل به تنهایی موجب دریافت اقامت دائم یا پاسپورت و تابعیت کشور اتریش نمی شود. شخص با تحصیل در کشور اتریش عموماً نمی تواند در این کشور بماند و اقامت دائم بگیرد ولی کشور اتریش به اشخاص فارغ التحصیل خود تا ۱ سال اجازه می دهد در این کشور بمانند و کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را پیدا کنند و اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل کنند. البته تحصیل در مقطع دکترا عموماً در کشور اتریش به صورت شغل محسوب می شود و شخص دانشجو حقوق دریافت میکند و این موضوع جزو اقامت شخص نیز حساب می شود. تحصیل در کشور اتریش رایگان است و دانشگاه های کشور اتریش مثل دانشگاه ملی وین جزو بهترین دانشگاه های دنیا هستند. دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی و آلمانی ارائه میشود و شرایط بسیار ایده آلی دارد. جهت دریافت اطلاعات جزئی در خصوص رشته ها و دانشگاه ها میتوانید به سایت رسمی تحصیل در اتریش مراجعه فرمائید.

  همینطور جهت یادگیری چگونگی اخذ پذیرش و ویزا تحصیلی کشور اتریش میتوانید ویدئو اپلای و ویزای تحصیلی اتریش را تهیه بفرمائید و بدون نیاز به وکیل جهت اخذ پذیرش و دریافت ویزا تحصیلی این کشور اقدام نمائید.

 • شرایط اخذ پاسپورت اتریش از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری یکی از روش های جذاب و مناسب جهت دریافت اقامت و تابعیت کشور اتریش می باشد. روش های گوناگونی جهت اخذ اقامت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری وجود دارند. جهت سرمایه گذاری در یک کشور خارجی باید ابتدا بررسی شود که این کشور آیا از نظر استاندارد های سرمایه گذاری برای انتقال سرمایه امن میباشد یا خیر. کشور اتریش جزو قوی ترین و برترین کشورها از نظر استاندارد های بین المللی و سرمایه گذاری می باشد و شاخصه های اقتصادی و رنکینگ های بین المللی نشان دهنده این امر می باشند. سرمایه گذاری در کشور اتریش مستقیما موجب اخذ پاسپورت و اقامت دائم نمی شود ولی با سرمایه گذاری در این کشور و زندگی و اقامت در این کشور پس از ۵ سال میتوان اقامت دائم دریافت کرد و پس از ۶ سال درخواست پاسپورت داد.

  اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت: ثبت شرکت در کشور اتریش به تنهایی سبب اهدا اقامت کشور اتریش نمیشود اما شخص میتواند با ارائه یک طرح تجاری نوآورانه که بتواند تاثیر مثبت اقتصادی در کشور اتریش ایجاد کند اقامت این کشور را دریافت کند. ثبت شرکت و اخذ اقامت باید از طریق (Start-up founders) صورت بگیرد که برای اشخاصی که دارای طرح و ایده های تجاری نو هستند میتوانند برای این اقامت اقدام کنند.

  اقامت اتریش از طریق خود حمایتی: روش خود حمایتی یکی از روش های تمکن مالی میباشد که شخص بدون نیاز به سرمایه گذاری میتواند اقامت کشور اتریش را اخذ کند. در این روش شخص تنها اثبات میکند در کشور خود در حساب شخصی خود مبلغ ۲۲ هزار یورو سپرده دارد و ماهیانه مبلغ ۳۰۰۰ یورو درآمد ثابت دارد. در این نوع اقامت شخص اجازه کار کردن و استخدام شدن در کشور اتریش را ندارد ولی میتواند کارآفرین باشد و کسب و کاری را ایجاد کند.

  اقامت اتریش از طریق قرمز سفید قرمز: یکی از روش های اخذ اقامت کشور اتریش میباشد که از این روش نیز مانند روش های دیگر سرمایه گذاری میتوان پس از چند سال پاسپورت کشور اتریش را اخذ کرد. در این روش شخص با ثبت شرکتی و با کسب امتیازات مشخص شده کشور اتریش میتواند اقامت دائم این کشور را اخذ کند.

  در خصوص سرمایه گذاری قرمز سفید قرمز و خود حمایتی اتریش ویدئو های زیر توسط استاد ملک پور برای شما تهیه شده است.

هزینه مهاجرت به اتریش

نکات مهم و شرایط مورد نیاز دریافت پاسپورت اتریش

پاسپورت اتریش و تابعیت اتریش به دو صورت اصلی و اکتسابی میباشد. در صورتی که شخص بخواهد پاسپورت اتریش را اخذ کند نیاز دارد شرایط خاصی را اثبات کند. اصلی ترین مسائله اثبات ادغام (Integration) میباشد که شخص باید اثبات کند با جامعه اتریشی همسو و ادغام شده است.

شرایط عمومی و مهم درخواست تابعیت اتریش

پاسپورت اتریش
 • حداقل ۵ سال اقامت در کشور اتریش
 • عدم سوء پیشینه و انجام جرم در این کشور
 • اثبات درآمد کافی
 • تسلط به زبان آلمانی
قوانین اتریش
اخذ تابعیت اتریش
زندگی در اتریش

پاسپورت اتریش و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت اتریش و اقامت اتریش یک بحث حقوق بین الملل خصوصی می باشد و اشخاص می توانند در خصوص اخذ پاسپورت و اقامت کشور اتریش از طریق وکیل متخصص در امر حقوق بین الملل استفاده کنند تا روند پرونده به صورت فوق تخصصی انجام شود. اخذ اقامت و دریافت پاسپورت ، تابعیت یا شهروندی اتریش به خصوص از روش هایی مثل سرمایه گذاری نیازمند وکیل معتبر بین المللی می باشد تا به شرایط اقتصادی و قوانین این کشور تسلط داشته باشد تا بتوانید بدون مشکل پرونده را به انجام برسانید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE با دفتر مرکزی در کشور اتریش شهر زیبای وین آماده قبولی پرونده های حقوقی شما عزیزان و همراهی و کمک شما می باشد و جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن های دفاتر تماس بگیرید. حال که با انواع روشهای اخذ پاسپورت اتریش آشنا شده اید، هر یک از این روشها نیاز به اخذ ویزا یا روادید دارد، برای آگاهی کامل از شرایط، مدارک لازم و فرایند اخذ هر یک از ویزاهای اتریش بمنظور دستیابی به پاسپورت این کشور ، پیشنهاد می شود به مقاله ای با عنوان ویزای اتریش و راهنمای اخذ آن رجوع فرمایید.

ویزای توریستی اتریش
پاسپورت اتریش و نتیجه گیری

پاسپورت اتریش و تابعیت اتریش از معتبر ترین پاسپورت های دنیا میباشد که هر شخصی که قصد دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور را دارد میتواند از روش های ذکر شده در این مقاله پاسپورت اتریش را اخذ کند. توجه شود پاسپورت کشور اتریش مثل برخی کشورها قابل خریدن نیست و با زندگی و همسو شدن با فرهنگ و جامعه اتریشی به دست می آید. اتریش کشور مهاجرپذیری میباشد و با زندگی و کار و پرداخت مالیات و بیمه در این کشور در اکثر مواقع پس از ۶ سال میتوان درخواست پاسپورت کرد. کشور اتریش جزو بهترین کشورها از نظر کیفیت زندگی میباشد و قطعا زندگی در کشور زیبای اتریش میتواند مد نظر اشخاص بسیاری باشد. تحصیل رایگان ، بازار کار قوی ، نیاز به نیروی کار ، اقتصاد رو به رشد و امنیت و … همه دلایلی هستند که کشور اتریش و شهر زیبای وین بی دلیل جزو بهترین مناطق دنیا جهت زندگی نیستند. کشور اتریش روش های متعددی جهت اخذ اقامت و تابعیت دارد و قوانین مهاجرتی به شکلی وضع شده است که اشخاص با از طرق مختلفی میتوانند شهروند این کشور شوند و پاسپورت اتریش را اخذ کنند. برای اخذ اقامت اتریش و پاسپورت اتریش ممکن است برای هر شخص روش مختلفی وجود داشته باشد و باید با بررسی رزومه و شرایط افراد بهترین روش انتخاب شود. جهت دریافت اطلاعات تخصصی و تکمیلی و بررسی شرایط میتوانید با مشاورین مجرب ما در وین و دیگر نقاط تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 پاسخ
 1. mahlaabedi گفته:

  من میخواستم از طریق تحصیل در مقطع دکترا بیام و همسرم از طریق کاری. میخواستم ببینم امکانش هست همزمان بیایم و از چه طریق اقدام کنیم ریسک کمتری داره و سریعتر میتونیم به خاک اتریش وارد بشیم؟ چون من شنیدم برای دکترا در اتریش حتما باید زیان آلمانی رو مسلط باشی کامل و خیلی هم سخت میگیرند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای تحصیل در مقطع دکترا نیاز هست که شما سوپر وایزر داشته باشید که برای یافتن سوپر وایزر و سپس تحصیل در این کشور نیز زبان شما می بایست در سطح بالائی باشد. لطفا اطلاعات دیگری اعم از سن و رشته تحصیلی و مدرک زبان خودتان و همسر محترمتان را بفرمائید تا بهتر و کامل تر شما را راهنمائی کنیم . در نظر داشته باشید شما چه از طریق کاری و چه تحصیلی اقدام کنید امکان حضور همزمان در اتریش برای شما فراهم نمی باشد . در راههای سرمایه گذاری شما می توانید با فاصله کوتاه و یا همزمان وارد شوید.

   پاسخ
 2. Taibeh گفته:

  سلام من مدت پنج سال ميشه اتريش زندگي ميكنم از طريق ازدواج اومدم البته از ازدواجمان شش سال ميشه همسرم بيست ساله اتريش زندگي ميكنه و پاس اتريشي داره .. من چه زماني درخواست پاس ميتونم بدم ؟ منظورم سال بعد يا همين امسال؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای دریافت اطلاعات دقیق لطفا با شخصی وکیل در اتریش مشاوره نمائید . سوال شما مرتبط با حقوق داخلی این کشور می باشد.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ پاسپورت شما می بایست در ابتدا اقامت دائم داشته باشید و برای گرفتن اقامت دائم شما می بایست ۵ سال در اتریش کار کنید و بیمه و مالیات پرداخت نمائید . در نظر داشته باشید تحصیل در اتریش برای شما آثار اقامتی نخواهد داشت.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما می توانید جدول امتیاز بندی مربوط به استخدام در کشور اتریش را در مقاله کار در اتریش موجود در همین سایت ملاحظه بفرمائید.

   پاسخ
 3. مهسا گفته:

  سلام. ممنونم از اطلاعات دقیق و به روزتون. می خواستم در رابطه با خودحمایتی اتریش دقیق اطلاعات بدست بیارم. چطور می تونیم با مشاورانتون ارتباط بگیرم و سوالاتم رو بپرسم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز شما می توانید در قسمت ارتباط با موسسه فرم مربوط به اطلاعات را وارد نمائید تا با شما تماس گرفته شود و یا با مشاورین ما از طریق واتس آپ ارتباط برقرار نمائید . هم چنین شما می توانید با شماره گیری تلفن های دفاتر وین و کانادا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 4. فرشاد گفته:

  سلام خسته نباشید. بسیار ممنون و سپاسگزارم به خاطر مقاله بسیار خوبتون توضیحات خیلی جامع و کامل بود. من مهندس مکانیک هستم با ۶ سال سابقه کار زبان انگلیسیم در حد آیلتس ۵ هست و ۳۳ ساله هستم می خواستم بپرسم آیا برای کار در اتریش با زبان انگلیسی می تونم اقدام کنم؟ شرایط کاری مکانیک به چه صورت هست در این کشور؟ و آیا امتیازات لازم را میارم. مجددا تشکر میکنم بابت مطالب ارزندتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز سپاس از لطف و محبت شما
   دوست عزیز برای اخذ ویزای جست و جوی کار در اتریش سطح زبان انگلیسی و زبان آلمانی امتیازات مشابهی داشته و شما با زبان انگلیسی نیز می توانید در اتریش کار کنید .رشته شما از رشته های پر نیاز و دارای بازار کار بسیار خوب در اتریش می باشد. شرایط شما بسیار مناسب و امتیازات لازم برای اخذ ویزای جست و جوی کار در اتریش را دارید .

   پاسخ
 5. elmira f گفته:

  سلام. مقالتون خیلی کامل و عالی بود. من اگر بخوام برای روش ثبت شرکت (قرمز سفید قرمز ) اقدام کنم در ابتدا چه اقداماتی رو باید انجام بدم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز ابتدا می بایست شرایط کلی شما مانند سن ، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و هم چنین سابقه کار مورد بررسی قرار گیرد .شرایطتتون رو می فرمائید؟

   پاسخ