پاسپورت جمهوری چک و بررسی آن

پاسپورت جمهوری چک ، راههای اخذ پاسپورت جمهوری چک و مدارک و اسناد مورد نیاز به جهت کسب اقامت جمهوری چک در این نوشتار  مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. شرایط اخذ پاسپورت کشور جمهوری چک چیست؟ بعد از چند سال کار و اقامت در کشور جمهوری چک می توان موفق به اخذ پاسپورت این کشور شد؟ در این مقاله به تمامی سوالات شما به صورت کامل و تخصصی پاسخ خواهیم داد.در صورت هر گونه سوال و یا ابهامی می توانید در قسمت دیدگاهها سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایط خود می توانید به کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.همچنین می توانید مقالات مرتبط به مهاجرت به جمهوری چک واخذ پاسپورت کشور جمهوری چک را در کلیه سایت های حقوقی ملک پور مطالعه نمایید و از فایلهای تصویری مربوطه بهره مند شوید.

در ادامه به مطالب ذیل خواهیم پرداخت:

پاسپورت جمهوری چک
 • پاسپورت جمهوری چک و شرایط عمومی
 • پاسپورت جمهوری چک واعتبار آن
 • پاسپورت جمهوری چک و روش های اخذ پاسپورت
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق کار
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق ازدواج
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق تولد
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از تحصیل
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق پناهندگی
 • پاسپورت جمهوری چک و نکات مهم در باب پاسپورت جمهوری چک
 • پاسپورت جمهوری چک و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت جمهوری چک و شرایط عمومی

جمهوری چک کشوری واقع در اروپای مرکزی و یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد. کشور جمهوری چک در تاریخ اول ژانویه ۱۹۹۳ و به دنبال تقسیم کشور چکسلواکی سابق پدید آمد. جمهوری چک به دریا راه ندارد و سه ناحیه تاریخی بوهم، موراوی، و بخش کوچکی از سیلزی را شامل می گردد. مردم چک از تبار اسلاو و از مردمان هند و اروپایی هستند. جمهوری چک نخستین کشور از اعضای پیشین کمکان است که بنا به گزارش بانک جهانی در زمره کشورهای توسعه ‌یافته قرار گرفته‌ است  . لازم به ذکر است جمهوری چک  بالاترین شاخص توسعه انسانی را در اروپای مرکزی و اروپای شرقی دارا می باشد. کشور جمهوری چک به دلیل دارا بودن نیروی کار فوق‌العاده ماهربه قدرت صنعتی کشورهای بلوک شرق سابق تبدیل شده است. دامداری و جنگل‌داری نیز در جمهوری چک متداول می باشد. کارخانه ماشین‌سازی اشکودا و کارخانه‌های تولید کریستال کمک بسیاری به اقتصاد آن می‌کند. صنعت گردشگری و طبیعت زیبای این کشور سالانه توریست های بسیاری از سرار دنیا پذیرا می شود. از صادرات جمهوری چک، می‌توان به سنگ آهن و زغال سنگ اشاره نمود. جمهوری چک، هم‌اکنون، در حال گذر از نظام اقتصاد کمونیستی، به سمت بازار آزاد و خصوصی‌سازی صنعت و کشاورزی می باشد.در ادامه کشور اطلاعات تکمیلی در رابطه با کشور جمهوری چک را می توانید در جدول ذیل بیابید.

نقشه جمهوری چک

نام کشور جمهوری چک
پایتخت پراگ
جمعیت ۱۰٫۲۳۰٫۰۶۰
مساحت ۷۸٫۸۶۶ کیلومتر مربع
زبان رسمی زبان چک /چکی
واحد پول کرونا چک (CZK)

پاسپورت جمهوری چک واعتبار آن

پاسپورت جمهوری چک  را چنانچه بخواهیم از نظر سطح اعتبار در دنیا بسنجیم .برای بررسی اعتبار پاسپورت یک کشور یکی از مهم ترین نکات این مطلب خواهد بود که برای دارندگان پاسپورت کشور مورد نظر امکان سفر بدون ویزا به چه کشورهای وجود دارد. میزان اعتبار پاسپورت کشورها از این نظر سنجیده می شود که به چه کشورهایی می توان بدون ویزا ورود نمود و به چه تعداد کشورهایی نمی توان . کشور جمهوری چک در رتبه پنجم به لحاط اعتبار در کنار کشور مجارستان قرار گرفته است.افرادی که پاسپورت جمهوری چک را دارا می باشند می توانند به ۱۶۳ کشور جهان بدون ویزا سفر کنند. همانطور که ذکر شد کشور جمهوری چک از نظر اعتبار پاسپورت در جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و از لحاظ قدرت پاسپورت در رده ۲۸ جهانی قرار دارد که رتبه قابل توجهی محسوب می گردد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل پزشکی در جمهوری چک

مقاله مرتبط

راه های مهاجرت به جمهوری چک

پاسپورت جمهوری چک و روش های اخذ پاسپورت

اخذ پاسپورت جمهوری چک از طرق متفاوتی امکان پذیر می باشد.از جمله راههای اخذ پاسپورت جمهوری چک می تواند از طریق تحصیل ، کاری ، سرمایه گذاری ، ازدواج ، تولد و پناهندگی باشد که هر کدام از این طرق را برای آگاهی بیشتر شما سروران بصورت کامل و مفصل شرح می دهیم.پاسپورت جمهوری چک را می توان بعد از مدت معینی پس از اخذ اقامت دائم دریافت نمود که از راههای ذیل می توان در ابتدا به اقامت موقت و در ادامه به اقامت دائم و سپس به پاسپورت دست یافت.

 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق کار

  به منظور دریافت پاسپورت جمهوری چک  از طریق کار ، نیاز به دریافت ویزای کاری جمهوری چک است. برای دستیابی به ویزای کار جمهوری چک متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق کار در مرحله اول باید از طرف یک کارفرما از اتباع جمهوری چک و یا شرکت در کشور جمهوری چک دعوت نامه کاری دریافت نماید. به جهت دریافت دعوتنامه کاری  نیاز است مدارک تحصیلی، رزومه کاری خود را به شرکت مورد نظر (معمولا از طریق ایمیل) ارائه دهد و در صورت تمایل کارفرمای چکی به استخدام متقاضی اگر شخصی از اتباع جمهوری چک و در نهایت از اتباع اتحادیه اروپا متقاضی کار در شغل مورد نظر در جمهوری چک و اتحادیه اروپا نباشد، کارفرمای تبعه جمهوری چک مجاز به ارسال دعوتنامه کاری برای متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق کار می باشد . این روش از روش های بسیار سخت مهاجرت و کسب اقامت کشور جمهوری چک می باشد زیرا در موارد بسیار نادری کارفرما تمایل به استخدام اتباع غیر از اتحادیه اروپا می باشند چون در هر صورت اولویت استخدام با اتباع جمهوری چک و در نهایت اتباع عضو اتحادیه اروپا می باشد. به منظور استخدام فردی غیر تبعه اتحادیه اروپا ، کارفرمای تبعه جمهوری چک  باید ادره مهاجرت کشور جمهوری چک را متقاعد کند در کشور جمهوری چک و اتحادیه اروپا شخص دارای شرایط مورد نیاز وی نمی توان یافت و فرد خارج از اتحادیه اروپا را باید دعوت به کار کرد. در صورت دریافت دعوتنامه کاری از کشور جمهوری چک شخص متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک می تواند با مراجعه به سفارت کشور جمهوری چک درخواست ویزای کاری این کشور و در نهایت موفق  به دریافت گردد. بعد از ۵ سال کار تمام وقت و پرداخت مالیات در کشور جمهوری چک می توان برای دریافت کارت اقامت دائم جمهوری چک اقدام نمود و بعد ازگذشت پنج سال از دریافت کارت اقامت دائم متقاضی می تواند درخواست پاسپورت جمهوری را ارائه  به اداره مهاجرت جمهوری چک نموده و آن را دریافت نماید .

  در نمودار روبرو نرخ بیکاری کشور چک را مشاهده می نمایید. همانطور که نظاره می کنید ، نرخ بیکاری کشور جمهوری چک در سال ۲۰۱۸ و همچنین در چند سال اخیر نرخ پایینی می باشد در یکسال اخیر نرخ بیکاری کشور جمهوری چک ۲٫۰۷% می باشد که با توجه به جمعیت این کشور نرخ بسیار پایینی است.

  نرخ بیکاری در جمهوری چک

 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق سرمایه گذاری

  از دیگر طرق اخذ پاسپورت جمهوری چک می توان سرمایه گذاری در این کشور را نام برد.سرمایه گذاری در کشور جمهوری چک می تواند از طریق ثبت شرکت و یا از طریق کارآفرینی منجر به اخذ اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت جمهوری چک گردد.در مرحله اول برای متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق سرمایه ویزای ۶ ماهه صادر می گردد که در نهایت برای مدت دو سال تمدید خواهد شد و پس از گذشت ۵ سال اقامت در کشور جمهوری چک و انجام فعالیت های اقتصادی می توان درخواست اخذ اقامت دائم را به اداره مهاجرت این کشور تسلیم نمود و موفق به دریافت آن شد. پس از دریافت کارت اقامت دائم و گذشت ۵ سال از دریافت کارت اقامت دائم می توان درخواست اخذ پاسپورت این کشور را ارائه نموده و موفق به اخذ آن شد. در پروسه سرمایه گذاری در جمهوری چک کارت اقامت دائم برای متقاضی اصلی و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وی صادر میگردد. متقاضیان اخذ پاسپورت جمهوری چک که در این کشور تحصیل نموده باشند پس از فارغ التحصیلی قادر به تمدید کارت اقامت بعد از پایان تحصیلات خود و استفاده از راه های ثبت شرکت و کارآفرینی خواهد بود. در روش اخذ اقامت دائم و نهاتا اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق سرمایه گذاری هزینه دقیقی تعیین نشده است و با توجه به فعالیت اقتصادی مورد نظر میزان سرمایه مورد نیاز متفاوت می باشد.از جمله الزامات سرمایه گذاری در کشور جمهوری چک تسلط کامل به زبان چکی می باشد.از جمله عوامل مهم در رابطه با سرمایه گذاری در کشورها توجه به شاخص هایی نظیر نرخ رشد اقتصادی و همچنین نرخ مالیات در این کشورها می باشد که تعیین کننده امنیت سرمایه گذاری در آنها خواهد بود .از جمله الزامات و شرایط  ثبت شرکت در جمهوری چک عبارتند از:

  • فرد متقاضی سرمایه گذاری در جمهوری چک باید در پروسه ثبت شرکت حداقل برای ۲۰ اروپایی شغل ایجاد نماید و آنها ا ستخدام نماید.
  • مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در حمهوری چک حداقل ۰۰۰٫۰۰۰ کرونا می باشد که کل مبلغ آن به صورت نقدی سرمایه گذاری نمی شود و تنها ۶۰% از این مبلغ نه بصورت نقدی و به صورت محسوس یعنی ماشین آلات ، ابزار ،اموال و … مورد محاسبه قرار می گیرد.
  • به جهت ثبت شرکت باید نقشه تجاری قوی ارائه شود

  در نمودار روبرو شما نرخ رشد اقتصادی را می بینید که در نمودار روبرو فراز و نشیب رشد اقتصادی کشور جمهوری چک را از سال ۲۰۱۰ می بینید همانطور که ملاحظه می نمایید در سال۲۰۱۵ به بیشترین میزان خود یعنی ۵٫۳۱ % و در سال ۲۰۱۷ به نرخ قابل توجهی نسبت به سال های قبل یعنی ۴٫٫۲۹ % رسیده است که این دو سال بیشترین نرخ رشد اقتصادی در کشور چک بوده است.

  نرخ رشد اقتصای در جمهوری چک

  همچنین در نمودار روبرو شما می توانید نرخ مالیات را در کشور جمهوری چک مشاهده نمایید که از جمله عوامل بسیار مهم در رابطه با سرمایه گذاری در کشورها محسوب می گردد.در سالهای اخیر نرخ مالیات در کشور چک افزایش یافته است و در سال ۲۰۱۶ به بیشترین میزان خود یعنی ۱۴٫۸۱ % رسیده است.

  نرخ مالیات در جمهوری چک

 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از تحصیل

  از دیگر روش های اخذ پاسپورت جمهوری چک می توان به تحصیل در جمهوری چک و مهاجرت تحصیلی اشاره نمود که شما از این طریق می توانید اقامت دائم و در نهایت  پاسپورت جمهوری چک  را اخذ نمایید. در ابتدای امر خدمت شما سروران باید عرض کنیم که تحصیل در جمهوری چک خود به تنهایی موجب اخذ پاسپورت جمهوری چک نخواهد شد و بعد از پایان تحصیل و اقامت تحصیلی در جمهوری چک باید در مدت زمان تعیین شده کار مناسبی یافت و مشغول به کار شد. تحصیل در جمهوری چک در همه مقاطع تحصیلی  برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر خواهد بود. تحصیل در مقطع کارشناسی در جمهوری چک در بیشتر رشته ها به زبان چکی  می باشد و در دانشگاه های خصوصی  می توان رشته هایی نظیر مدیریت، و هتل داری و توریسم به زبان انگلیسی تحصیل نمود.لازم به ذکر است افرادی که تمایل به تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی دارند می توانند در دانشگاه چالرز چک به این مهم دست یابند و لازم به ذکر است که تحصیل در این دانشگاه مورد تایید کشورهای اروپایی و وزارت بهداشت ایران می باشد.

   تحصیل در جمهوری چک در مقطع کارشناسی ارشد در بسیاری از رشته ها به هر دو زبان انگلیسی و چک امکان پذیر خواهد بود.  تحصیل در جمهوری چک در مقطع دکتری به دو زبان چکی و انگلیسی است. جهت  پذیرش و تحصیل در مقطع دکتری حضور یک سوپروایزر یا استاد راهنما که از قبل با متقاضی تحصیل دکتری در کشور جمهوری چک مصاحبه نموده و به استفاده از وی در یک پروژه علمی تمایل دارد مورد نیاز است.همچنین از جمله الزامات تحصیل در مقطع دکتری در کشور جمهوری چک داشتن مدرک زبان با نمره ۷ آیلتس  خوهد بود.از جمله نکات مثبت در رابطه با تحصیل در کشور جمهوری چک می توان به هزینه پایین تحصیل و همچنین دانشگاههایی با رنک بالا می توان نام برد.همچنین نرخ بیکاری پایین کشور جمهوری چک از عوامل بسیار مهم در انتخاب این کشور به جهت تحصیل خواهد بود چرا که مدت زمان معینی به دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل شده در کشور جمهوری چک تعلق می گیرد که می توانند با یافتن کاری مناسب به اقامت کاری دریافت نمایند. متقاضیانی که به زبان چک تسلط کافی داشته باشند در زمینه کاریابی بسیار موفق تر خواهند بود.همچنین می توان با تسلط به زبان چک با شرکت در آزمون های پزشکی شرکت نمایند و با قبولی در این آزمون های در دانشگاهها به صورت رایگان به تحصیل پزشکی در کشور جمهوری چک پرداخت.

  در ادامه به معرفی دانشگاههای مطرح کشور جمهوری چک خواهیم پرداخت.

  • Czech Technical University
  • Charles University
  • Masaryk University
  • Palacký University
  • Czech Technical University
  • University of Economics
 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق ازدواج

  ازدواج در جمهوری چک

  اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق ازدواج امکان پذر خواهد بود.در صورتی که زن و یا مردی از اتباع دیگر کشورها با زن و یا مردی از اتباع کشور جمهوری چک ازدواج نماید می تواند اقامت دائم کشور جمهوری چک را دریافت نماید.البته در ابتدای امر طرفین باید مدارکی جهت اثبات حقیقی بودن این ازدواج ارائه نمایند که شامل مدارکی مبنی بر تجرد طرفین زن و مرد ,  و همچنین دارا بودن پاسپورت معتبر برای هر دو طرف می باشد. معمولا ازدواج در جمهوری چک در کلیساها و یا شهرداری ها انجام و ثبت می گردد.البته  ازدواج  می تواند در کشور دیگری نیز انجام شود که در مراحله اول ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت جمهوری چک جهت ارائه درخواست ویزای ازدواج الزامی خواهد بود که پس از وارد شدن به خاک کشور جمهوری چک باید ازدواج طرفین بصورت رسمی ثبت گردد و پس از آن متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق ازدواج  باید برای دریافت کارت اقامت اقدام کند. به این نکته توجه نمایید که کارت اقامت دائم متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق ازدواج بعد از گذشت ۳ سال از تاریخ ازدواج و زندگی در کنار هم برای متقاضی اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق ازدواج صادر می گردد و پس از مدت ۵ سال از دریافت کارت اقامت دائم می توانند به جهت دریافت پاسپورت جمهوری چک اقدام کنند.

 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق تولد

  قوانین در رابطه با دریافت  پاسپورت جمهوری چک از طریق تولد ابتدا به این مطلب بستگی خواهد داشت که کشور جمهوری چک از چه اصلی پیروی می نماید؟قانون اصل خاک یا قانون اصل خون؟چرا که تعدادی از کشورها نظیر آمریکا و کانادا از قانون خاک پیروی می نمایند بدین معناست ، کودکی که در خاک آمریکا یا کانادا متولد می گردد می تواند اقامت دائم و تابعیت این کشور را دریافت نماید حتی اگر والدینی از اتباع دیگر کشورها داشته باشد،در صورتی که کودکی که در خاک کشورهایی که تابع قوانین اصل خون هستند متولد شود حتما باید والدینی از اتباع همان کشور باشد می توانند تابعیت کشورهای تابع خون را کسب نمایند.کشور جمهوری چک تابع اصل خون می باشد.چنانچه کودکی در این کشور متولد شود و والدین وی از اتباع دیگر کشورها را دارا باشند نمی تواند تابعیت و پاسپورت جمهوری چک را دریافت نماید و تنها در صورتی که پدر و مادر و یا حداقل یکی از آنها از اتباع کشور جمهوری چک باشند قادر به اخذ پاسپورت جمهوری چک خواهد بود. البته شرایطی نظیر تولد کودکی در کشور جمهوری چک از پدر و مادری مجهول نیز می تواند شامل اخذ تابعیت و پاسپورت جمهوری چک گردد.

 • اخذ پاسپورت جمهوری چک از طریق پناهندگی

  پناهندگی  از سخت ترین و دشوارترین راههای مهاجرت به کشورها می باشد.برای مهاجرت می توان از طرق قاانونی اقدام نمود و برای هر شخصی راهی وجود دارد. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در رابطه با پناهندگی نخواهد داشت و اطلاعاتی در این زمینه ارائه نمی نماید.پناهنده به فردی گفته می شود که از نظر جانی در کشور خود یا کشور مبدا در معرض خطر باشد و امکان زندگی را در کشور خود بنا به دلایل مختلف مانند  عضویت در گروه های خاص ، داشتن اعتقاداتی خاص و …. باشد.لازم به ذکر است کشور جمهوری چک عضو کنوانسیون ژنو می باشد اما هیچ گونه خدماتی در رابطه با پناهندگی ندارد و پناهنده نمی پذیرد.

  پیشنهاد می شود که قبل از تصمیم گیری برای پناهندگی جمهوری چک حتما سایر طرق مهاجرت به جمهوری چک را مطالعه بفرمایید.

پناهندگی جمهوری چک
ویزای کار جمهوری چک
سرمایه گذاری در جمهوری چک
تحصیل پزشکی در جمهوری چک

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

پاسپورت جمهوری چک و نکات مهم در باب پاسپورت جمهوری چک

پاسپورت جمهوری چک و نکات مهم در باب پاسپورت جمهوری چک

در صورت تمایل به  مهاجرت به جمهوری چک و اخذ پاسپورت جمهوری چک به این مطلب توجه داشته باشید که بهترین مسیر برای مهاجرت به جمهوری چک  مهاجرت تحصیلی می باشد که می تواند در انتها باا یافتن کار مناسب منجر به اقامت کاری و در نهایت اقامت دائم و پاسپورت جمهوری چک گردد. برای کسب اطلاعات کامل در زمینه تحصیل در جمهوری چک می توانید از مشاوره کارشناسان و مشاوران متخصص در امر مهاجرت موسسه حقوقی ملک پور استفاده نمایید. وکلای زبده موسسه حقوقی ملک پور می توانند به در راستای اخذ ویزای تحصیلی جمهوری چک کمک نمایند. چنانچه علاقمند به دریافت پاسپورت جمهوری چک هستید باید راه ها و مسیرهای قانونی و قابل دسترس را بشناسید، جمهوری چک با توجه به نرخ پایین بیکاری و شرایط خوب اقامت پس از تحصیل برای افرادی که دانش کامل در زبان چکی دارند، کشور مناسبی برای افرادی است که علاقمند به مهاجرت تحصیلی هستند و تمایل دارند از این طریق  کارت اقامت و پاسپورت جمهوری چک را دریافت کنند. یک وکیل مجرب و آگاه می تواند شما را در دریافت پذیرش از دانشگاه ها و کالج های جمهوری چک و اخذ ویزای تحصیلی این کشور یاری رسانند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

پاسپورت جمهوری چک و وکیل معتبر برای امور مهم

مهم ترین نکته ای که در زمینه اعطای پاسپورت جمهوری چک به افراد خارجی باید در نظر داشت این است که در هیچکدام از روش های فوق الذکر به صورت آنی و سریع و بدون گذشت زمان لازم  به فرد پاسپورت جمهوری چک اعطا نمی شود و همگی روش ها حتی روش سرمایه گذاری مشمول گذراندن زمان و فرایند خاصی برای رسیدن به پاسپورت جمهوری چک هستند. با توجه به نرخ پایین بیکاری در جمهوری چک توصیه می شود با مشاوره وکلای متخصص در زمینه مهاجرت به چک بهترین راه را برای ورود به جمهوری چک انتخاب نمایید. جمهوری چک یکی از بهترین کشورها برای افرادی است، که علاقه مند به ادامه تحصیل در گرایشات و زیرشاخه های پزشکی به زبان انگلیسی هستند، هزینه تحصیل و زندگی بسیار پایین در جمهوری چک هر ساله دانشجویان بسیاری را به این کشور جذب می کند. برای فارغ التحصیلان پزشکی اقامت پس از تحصیل و پس از آن اقامت دایم و گرفتن پاسپورت چک کار ساده ای است، چرا که پزشکی همواره از مشاغلی است که مورد نیاز است و کشورهای اروپایی شدیداً با کمبود نیروی کار پزشک روبرو هستند.

ویزای کار در جمهوری چک
تحصیل در جمهوری چک

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت جمهوری چک و سخن پایانی

پاسپورت جمهوری چک و شرایط مهم جهت اخذ آن نیاز به آگاهی کامل در رابطه با کلیه راه ها و مدارک مورد نیاز دارد که تنها با مشورت با وکیل مهاجرت مجرب در امور بین الملل می توانید به این مهم دست یابید.سالانه بسیاری از درخواست های مبنی بر اخذ اقامت و یا تابعیت از کلیه راههای مهاجرت رد میگردند که همگی به دلیل نبود آشنایی کامل به کلیه بندهای قانونی مهم در امر قوانین مهم کشور ها در رابطه با مهاجرین می باشد.نوع چینش مدارک جهت ارائه درخواست ویزا و طی نمودن درست و بجای کلیه مراحل جهت اخذ ویزاهای مهاجرتی متفاوت از جمله دلایل عمده در شکست بسیاری از پرونده های مهاجرتی می باشد.چنانچه به اقامت اخذ پاسپورت جمهوری چک و دیگر کشورها علاقمند هستید موسسه حقوقی ملک پور با بهرمندی از وکیل مهاجرت مجرب در امور بین الملل آماده است تا شما سروران را در این امر خطیر و هزینه بر یاری رساند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ