پاسپورت سوئیس و بررسی آن

پاسپورت سوئیس و شرایط اخذ تابعیت و مهاجرت به کشور سوئیس در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. از چه روشهایی می توان به پاسپورت سوئیس دست یافت؟ اعتبار پاسپورت سوئیس در بین سایر کشور های جهان چقدر است؟ برای دریافت پاسپورت کشور سوئیس چه مدارکی مورد نیاز است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه اخذ پاسپورت و تابعیت کشور سوئیس پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را بیان نماییم. سوئیس کشوری بسیار زیبا در قلب اروپاست که به دلیل سطح بالای کیفیت زندگی مورد تقاضای مهاجرت بسیاری از افراد در سرتاسر جهان قرار گرفته است. این کشور به دلیل بی طرف بودن در جنگهای جهانی به کشور صلح معروف شده است و این صلح و آرامش نیز در جو این کشور و میان مردم آن موج می زند. شاید بارها نام کنوانسیون ژنو به گوشتان خورده باشد؛ این کنوانسیون که به کنوانسیون پناهندگی معروف است در شهر ژنو این کشور منعقد شده است. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر حقوق بین الملل و مهاجرت آماده راهنمایی شما عزیزان در خصوص مهاجرت به اروپا و اخذ پاسپورت سوئیس می باشد.

پاسپورت سوئیس
 • پاسپورت سوئیس و شرایط عمومی
 • پاسپورت سوئیس و اعتبار آن
 • پاسپورت سوئیس و نکات مهم در باب سوئیس
 • پاسپورت سوئیس و نحوه اخذ آن
 • پاسپورت سوئیس و شرایط اخذ از طریق کار
 • پاسپورت سوئیس و شرایط اخذ از طریق تحصیل
 • پاسپورت سوئیس و شرایط اخذ از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت سوئیس از طریق تولد
 • پاسپورت سوئیس از طریق ازدواج
 • پاسپورت سوئیس و پناهندگی
 • پاسپورت سوئیس ، نکات مهم و شرایط مورد نیاز
 • پاسپورت سوئیس و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت سوئیس و شرایط عمومی

پاسپورت سوئیس و اخذ تابعیت سوئیس هدف افراد زیادی می باشد. سوئیس کشوری در اروپای مرکزی می باشد که با فرانسه ، ایتالیا ، آلمان ، اتریش و  لیختنشتاین هم مرز می باشد. پایتخت کشور سوئیس برن می باشد ولی مراکز اقتصادی این کشور شهر های زوریخ و ژنو می باشند. زبان رسمی این کشور آلمانی ، فرانسوی و در برخی مناطق ایتالیایی می باشد. جمعیت این کشور چیزی در حدود ۸٫۵ میلیون نفر است. سوئیس به علت آب و هوای عالی ، کیفیت زندگی بالا و شرایط اجتماعی مناسب و امنیت زندگی همیشه بین چند کشور برتر دنیا قرار داشته و مقصد ایده آل اشخاص زیادی می باشد که خواهان مهاجرت به یک کشور آرام و داشتن زندگی بهتر هستند. البته با توجه به موارد ذکر شده دریافت تابعیت و اقامت دائم کشور سوئیس به آسانی میسر نمی باشد و شخص طبق شرایط خاصی می تواند تابعیت این کشور را اخذ کند. عموماً مثل سایر کشور ها دریافت تابعیت از سه روش تولد ، ازدواج و کسب تابعیت (Naturalization) امکان پذیر است. کسب تابعیت نیز خود از ۴ راه تحصیل، کار، سرمایه گذاری و پناهندگی امکان دارد و به همین صورت ما در این مقاله دریافت تابعیت کشور سوئیس را از ۶ روش مهاجرتی شناخته شده بررسی می کنیم.

نقشه سوئیس ـ سوئیس بر روی نقشه

پرچم سوئیس

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئیس

پاسپورت سوئیس و اعتبار آن

پاسپورت سوئیس از نظر اعتبار و رنک در بین بهترین کشورهای دنیا قرار دارد. اعتبار پاسپورت یک کشور به تعداد کشورهایی که اتباع این کشور می توانند بدون دریافت ویزا به مناطق و کشورهای مختلف دنیا سفر کنند، سنجیده می شود. پاسپورت سوئیس در رنکینگ جهانی در جایگاه سوم قرار دارد و با کشورهایی مثل اتریش ، هلند ، بلژیک و فرانسه هم رده می باشد. با پاسپورت کشور سوئیس میتوان به ۱۲۳ کشور جهان بدون نیاز به دریافت ویزا سفر کرد و همینطور به ۴۳ کشور می توان با ویزا فرودگاهی سفر کرد و برای ورود به ۳۲ کشور جهان نیاز به دریافت ویزا دارد. از جمله کشورهایی که داراندگان پاسپورت سوئیس برای ورود نیاز به آن کشور ها نیاز دریافت ویزا ندارند، می توان به کشورهای اروپایی حوزه شنگن ، ژاپن ، نیوزلند و انگلستان اشاره کرد. از جمله کشورهایی که شخص با پاسپورت سوئیس نیاز به دریافت ویزا دارد می توان به کشورهایی نظیر ترکمنستان ، سوریه و سودان اشاره کرد.

اعتبار پاسپورت سوئیس
اعتبار پاسپورت سوئیس و آزادی سفر با آن

پاسپورت سوئیس و نکات مهم در باب سوئیس

پاسپورت سوئیس و قوانین اخذ تابعیت سوئیس طی ۲۰ سال گذشته دستخوش تغییرات بسیار زیادی بوده است. برای مثال یکی از قوانینی که در این سالها تغییر کرده است لغو قانونی می باشد که در سالهای گذشته یک زن سوئیسی در صورت ازدواج با مرد خارجی تابعیت خود را از دست می داد. کشور سوئیس تابعیت مضاعف را می پذیرد و به همین جهت شخص می تواند با داشتن تابعیت کشور قبلی خود تابعیت کشور سوئیس را نیز اخذ کند. برای دریافت تابعیت سوئیس شخصی که هیچ رابطه خونی با اتباع سوئیس ندارد و یا با شخص سوئیسی ازدواج نکرده است، باید از طریق کسب تابعیت به پاسپورت کشور سوئیس برسد. برای این امر شخص باید حداقل ۱۰ سال در کشور سوئیس زندگی کرده باشد تا بتواند درخواست تابعیت بدهد. مدت اقامت بین سن ۱۰ تا ۲۰ سال دو برابر محسوب میشود. البته نوع اقامتی شخص در کشور سوئیس باید نوع اقامتی C باشد. برای دریافت نوع اقامتی C در کشور سوئیس شخص خارج اتحادیه اروپا باید حداقل ۱۰ سال به صورت قانونی در کشور سوئیس زندگی کرده باشد. پس به این ترتیب شخص ابتدا باید ۱۰ سال اقامت قانونی داشته باشد تا بتواند درخواست اقامت نوع C بدهد و پس از آن با دریافت کارت اقامتی C شخص میتواند درخواست پاسپورت سوئیس را بدهد.

طبیعت سوئیس

پاسپورت سوئیس از طریق کار

مهاجرت کاری به کشور سوئیس و کار در این کشور شاید یکی از روش های مناسب جهت دریافت تابعیت این کشور باشد. اقامت کشور سوئیس از طریق کار شرایط و انواع مختلف ویزا دارد. شخصی که خواهان کار در کشور سوئیس می باشد، ابتدا باید قرارداد کاری امضاء کند و پس از عقد قرارداد کاری و دریافت مجوز کار از کانتون مربوطه درخواست ویزای اقامتی بدهد. معمولاً در صورتی که مدت قرارداد بیشتر از یک سال باشد و شخص باید دائم در کشور سوئیس جهت کار اقامت داشته باشد، باید درخواست اقامت نوع B بدهد و باید در کانتون مربوطه زندگی کند. شخص اروپایی پس از ۵ سال زندگی و کار در این کشور و شخص خارج اتحادیه اروپا میتواند پس از ۱۰ سال درخواست اقامت نوع C بدهد که این اقامت ، اقامت دائم کشور سوئیس می باشد و پس از دریافت اقامت نوع C شخص می تواند درخواست پاسپورت و تابعیت کشور سوئیس را بدهد.

در زیر نمودار های نرخ بیکاری در کشور سوئیس برای یک و پنچ سال گذشته را مشاهده نمایید :

نمودار نرخ بیکاری سوئیس در سال 2018 و 2019

نمودار نرخ بیکاری سوئیس در 5 سال گذشته

مقاله مرتبط

کار در سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در سوئیس

مقاله مرتبط

مهاجرت کاری سوئیس

پاسپورت سوئیس از طریق تحصیل

تحصیل در کشور سوئیس یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت کشور سوئیس می باشد. تحصیل در کشور سوئیس به زبان انگلیسی  ، آلمانی و فرانسوی امکان دارد و اشخاص با گذراندن دوره های تحصیلی در این کشور و کار پس از تحصیل می توانند اقامت خود را پس از چند سال به اقامت دائم تبدیل کنند و تابعیت این کشور را اخذ کنند. کشور سوئیس یک نظام آموزشی بسیار قوی دارد و از دانشگاه های برتر این کشور می توان به دانشگاه باسل ، دانشگاه برن ، دانشگاه ژنو ، دانشگاه زوریخ و دانشگاه لوزان اشاره نمود. البته باید توجه کرد هزینه های تحصیل در کشور سوئیس برای دانشجویان بین المللی کمی بالاست و در مقایسه با بسیاری از کشورها نظیر آلمان و اتریش هزینه ها کاملا متفاوت می باشد. اشخاصی که در کشور سوئیس تحصیل می کنند، در صورتی که پس از اتمام تحصیل، با یافتن کار و اشتغال به کار به مدت ۱۰ سال در این کشور زندگی کنند، می توانند درخواست اقامت دائم دهند و دریافت اقامت دائم مانند روش های دیگر درخواست تابعیت این کشور را بدهند. شاید تحصیل مستقیماً موجب اعطای تابعیت و یا اقامت به شخصی در اروپا نشود ولی از بهترین روش ها جهت ورود به یک کشور و سکوی پرتابی برای اخذ اقامت و تابعیت یک کشور می باشد؛ زیرا شخص هم با جامعه و زبان کشور آشنا می شود و هم پل ارتباطی شخص با شرایط کار و شرکت های موجود در این کشور می باشد.

جدول برترین دانشگاههای سوئیس به همراه رنک آن ها

تحصیل در سوئیس ـ ویزای تحصیل سوئیس

تحصیل در سوئیس
بورسیه تحصیلی در سوئیس

پاسپورت سوئیس از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشور سوئیس و اخذ اقامت و تابعیت این کشور رویای اشخاص بسیاری است. سوئیس یکی از امن ترین کشورها جهت سرمایه گذاری می باشد و اشخاصی که در این کشور قصد سرمایه گذاری دارند با یک برنامه مشخص، هم می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند، هم یک سرمایه گذاری ایمن و موفق و پرسودی داشته باشند. دریافت اقامت کشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری از ۲ روش امکان دارد:

 • ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار

 • اقامت بازنشستگان

سرمایه گذاری در کشور سوئیس و اخذ اقامت و تابعیت این کشور رویای اشخاص بسیاری است. سوئیس یکی از امن ترین کشورها جهت سرمایه گذاری می باشد و اشخاصی که در این کشور قصد سرمایه گذاری دارند با یک برنامه مشخص، هم می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند، هم یک سرمایه گذاری ایمن و موفق و پرسودی داشته باشند. دریافت اقامت کشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری از ۲ روش امکان دارد:

جهت ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار شخص باید با ثبت یک شرکت که معمولا شرکت با مسئولیت محدود از انواع محبوب ثبت شرکت می باشد، برای اشخاص سوئیسی شغل ایجاد کند و به اقتصاد کشور سوئیس کمک کند. برای این امر، فردی که قصد ثبت شرکت دارد باید بیش از ۱ میلیون یورو توانایی سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشد تا بتواند از این روش اقامت کشور سوئیس را اخذ کند. این اقامت تنها به شخص اصلی شرکت اعطاء میشود و می تواند به همراه خانواده خود در کانتونی که شرکت در آن ثبت شده است، اقامت داشته باشد. کانتون زوگ از کانتون های محبوب جهت سرمایه گذاری می باشد، زیرا نسبت به دیگر کانتون ها نرخ مالیات کمتری دارد.

در جدول زیر می توانید نرخ تولید ناخالص ملی کشور سوئیس را مشاهده بفرمائید:

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی سوئیس

برای اقامت بازنشستگی در کشور سوئیس شخص باید ۵۵ سال به بالا باشد و بتواند سالیانه مبلغ ۱۷۰۰۰۰ دلار به دولت سوئیس مالیات پرداخت کند و همینطور از پس هزینه های زندگی خود بر بیاید.البته مبلغ مالیات قابل پرداخت در هر منطقه و کانتون در سوئیس متفاوت است و حداقل مبلغ ۱۷۰۰۰۰ دلار می باشد. در برخی کانتون ها با توجه به سطح درآمد شخص و منطقه ممکن است تا ۱ میلیون نیز محاسبه شود.

از روش های سرمایه گذاری شخص طی ۱۲ تا ۱۵ سال می تواند درخواست تابعیت این کشور را به مبادی ذیرط کشور سوئیس ارائه کند.

مقاله مرتبط

شرایط سرمایه گذاری در سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در سوئیس

مقاله مرتبط

ثبت شرکت و کارآفرینی در سوئیس

پاسپورت سوئیس از طریق تولد

بر خلاف آمریکا و کانادا شخصی که در خاک کشور سوئیس متولد می شود، تابعیت این کشور را اخذ نمی کند. بنابراین کشور سوئیس از روش خاک پیروی نمی کند و از طریق خون تابعیت خود را اعطاء می نماید. طبق قوانین سوئیس، شخصی که از پدر و مادری که یکی از آنها سوئیسی باشند، متولد میشود به صورت خودکار تابعیت کشور سوئیس را اخذ می کند. این تابعیت اکتسابی می باشد و به فرزند تحمیل می شود. فرزند یک زن سوئیسی که ازدواج نکرده است نیز تبعه کشور سوئیس می شود. همینطور فرزندی که از پدر سوئیسی و مادر خارجی که ازدواج نکرده اند، متولد شود در صورتی که پدر ، قبل از این که فرزند به سن قانونی برسد خود را به عنوان پدر قانونی معرفی کند، به فرزند تابعیت سوئیس منتقل می شود.  همینطور در صورتی که فرزندی در کشور سوئیس پیدا شود و پدر و مادر وی مجهول باشند، تابعیت کشور سوئیس را کسب می کند، مگر اینکه پدر و مادر وی مشخص شوند.

تولد در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت از طریق تولد

شخصی که به فرزند خواندگی والدین سوئیسی معرفی می شود، تابعیت کشور سوئیس را اخذ می کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق تولد

مقاله مرتبط

اخذ اقامت و تابعیت سوئیس از طریق تولد فرزند

پاسپورت سوئیس از طریق ازدواج

پاسپورت سوئیس از طریق ازدواج به صورت مستقیم قابل دریافت نمی باشد. شخصی که با تبعه سوئیسی ازدواج می کند به طور مستقیم نمیتواند درخواست تابعیت کشور سوئیس را بدهد ولی دریافت پاسپورت برای این شخص سهل تر می باشد و ازدواج با شخص سوئیسی روند دریافت تابعیت را تسریع می کند. اشخاصی که با شخص تبعه سوئیس ازدواج کرده اند و یا فرزند یک شخص سوئیسی هستند ولی تابعیت سوئیس را اخذ نکرده اند، می تواند از یک طریق سریع تر درخواست تابعیت سوئیس را بدهند و در صورتی که با جامعه سوئیسی کاملا ادغام شده باشند و برای امنیت داخلی یا خارجی سوئیس تهدیدی نباشند، می توانند درخواست تابعیت سوئیس را بدهند. شخصی که با تبعه سوئیسی ازدواج کرده است و حداقل ۳ سال از ازدواج آنها سپری شده باشد و شخص ۵ سال حداقل در سوئیس زندگی کرده باشد و حتماً سال آخر قبل از زمان درخواست تابعیت را نیز در سوئیس سپری کرده باشد، می تواند از این طریق تابعیت سوئیس را اخذ کند.

مهاجرت به خارج از کشور از طریق ازدواج ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق ازدواج

 • مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت سوئیس از طریق ازدواج

  • گذرنامه
  • شناسنامه و اطلاعات هویتی
  • مدارک لازم جهت اثبات ازدواج (ثابت نمایید که ازدواجتان واقعی بوده است)
  • گواهی طلاق ( در صورت وجود)
  • گواهی فوت همسر (در صورت وجود)

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ازدواج در سوئیس

پاسپورت سوئیس از طریق پناهندگی

یکی از روش های اخذ تابعیت کشور سوئیس روش پناهندگی می باشد. پناهنده در کشور سوئیس پس از تائید پرونده پناهندگی به وی اقامت نوع B اعطاء می شود. با اقامت نوع B شخص تنها میتواند در همان کانتون (ایالت) زندگی کند و اجازه زندگی و کار در کل کشور سوئیس را ندارد. در برخی حالات خاص وقتی شخص کاملا با فرهنگ سوئیس همسو می شود میتواند پس از ۵ سال درخواست اقامت نوع C را بدهد ولی به طور معمول پس از این مدت با این درخواست موافقت نمی شود و شخص باید ۱۰ سال اقامت در این کشور داشته باشد تا بتواند درخواست اقامت نوع C بدهد. پس از اینکه شخص اقامت دائم یا نوع C خود را دریافت کرد، می تواند درخواست پاسپورت کشور سوئیس را بدهد. پناهندگی یکی از روش های اشتباه و غیر صحیح مهاجرت می باشد که روش بسیار پر خطری می باشد و موسسه حقوقی ملک پور هیچ نوع خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.

پناهندگی به خارج از کشور ـ مهاجرت به کشور های خارجی از طریق پناهندگی

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ای با عنوان پناهندگی سوئیس از همین وبسایت مراجعه فرمایید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

پاسپورت سوئیس ، نکات مهم و شرایط مورد نیاز

پاسپورت سوئیس ، با توجه به اینکه دریافت آن در مقایسه با برخی کشورها متفاوت و سخت تر می باشد ولی از پر ارزش ترین پاسپورت های جهان می باشد. شخص پس از اینکه مدت زمان مورد نیاز اقامتی خود را در کشور سوئیس گذرانده باشد، جهت درخواست پاسپورت و تابعیت باید شرایط خاصی داشته باشد، تا بتواند درخواست تابعیت و پاسپورت کشور سوئیس را بدهد. مهمترین این شرایط ادغام پذیری با جامعه سوئیسی می باشد. در زیر شرایط اخذ تابعیت سوئیس مشخص شده است:

 • شرایط عمومی و مهم درخواست تابعیت سوئیس

  • متقاضی کاملا با جامعه سوئیسی ادغام شده باشد.
  • متقاضی با زندگی در سوئیس کاملا آشنا باشد.
  • متقاضی نباید خطری برای امنیت داخلی یا خارجی کشور سوئیس داشته باشد.
  • متقاضی باید در خصوص قوانین و نظم عمومی احترام بگذارد.
  • متقاضی باید به قانون اساسی احترام بگذارد.
  • متقاضی باید به زبان رسمی سوئیس تسلط داشته باشد.
  • متقاضی باید در حال کار یا تحصیل باشد
  • متقاضی در صورتی که متأهل می باشد، باید توان حمایت از خانواده خود را داشته باشد.

پاسپورت سوئیس ـ تصویر جلد پاسپورت سوئیس

پاسپورت سوئیس و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت سوئیس با توجه به تمام مراحلی که جهت اخذ دارد، شخص نیاز به درک صحیح و درستی از مراحل قانونی کار و روند پرونده دارد و باید از قبل از تمامی قوانین مهاجرتی این کشور اطلاعات کافی داشته باشد. به خصوص با توجه به اینکه قوانین مهاجرتی کشور سوئیس و اخذ پاسپورت این کشور تغییرات مختلفی در سالهای اخیر داشته است؛ لذا شخص بهتر است از طریق وکیل بین المللی و معتبر برای این امر اقدام کند. برای این موضوع موسسه معتبر MIE با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در امر مهاجرت و با همکاری با وکلای بین المللی آماده راهنمایی شما و اخذ پرونده شما در خصوص اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشد. دریافت پاسپورت کشور سوئیس امری حقوقی می باشد و شخص بدون اطلاع از قوانین و مقررات کشور سوئیس ممکن است به مشکلات مختلفی در این روند برخورد کند که بهتر است قبل از هر اقدام حقوقی با وکیل متخصص مشورت کند.

مهاجرت به خارج از کشور و وکیل معتبر برای امور مهم

مهاجرت به اتریش یا سوئیس
اقامت سوئیس

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت سوئیس و سخن پایانی

پاسپورت سوئیس و تابعیت کشور سوئیس همیشه آرزوی اشخاص بسیاری بوده است و با مطالعه این مقاله اشخاص متقاضی دریافت اقامت و پاسپورت سوئیس متوجه می شوند این امر غیر قابل انجام نیست و حتی با توجه به تمامی محدودیت ها و سختی ها در امر دریافت پاسپورت سوئیس و تابعیت این کشور، شخصی که قصد و اراده این کار را داشته باشد، می تواند به این هدف دست یابد. بنابراین با توجه به شرایط ذکر شده هر شخص با توجه به رزومه و شرایط خود می تواند بهترین مسیر را جهت دریافت اقامت و تابعیت و پاسپورت سوئیس انتخاب کند و یا حتی از طرق دیگر بتواند با دریافت اقامت و تابعیت دیگر کشورهای اروپایی راه خود را جهت زندگی در کشور سوئیس سهل تر کند. به همین منظور ویدئو کامل و جامعی جهت شما عزیزان در خصوص راه های مهاجرت و بهترین مسیر مهاجرت به نام راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت توسط دکتر ملک پور تهیه شده است که میتوانید با تهیه این ویدئو از تمامی روش های مهاجرت آگاهی داشته باشد و بهترین مسیر مهاجرت را برای خود انتخاب کنید. در صورت هر گونه سوال، نظر یا پیشنهاد در مورد پاسپورت کشور سوئیس و تابعیت آن می توانید آن را در بخش انتهایی همین مقاله مطرح نمایید،‌ تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا سایر طرق مهاجرت به سوئیس را مطالعه بفرمایید. شما می توانید شرایط خود را اعلام بفرمایید تا بررسی شود که می توان برای شما اقامت سوئیس را اخذ کرد یا خیر.

   پاسخ