پاسپورت قبرس و بررسی آن

پاسپورت قبرس ، شرایط پاسپورت قبرس و اخذ اقامت قبرس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. شرایط اخذ پاسپورت کشور قبرس چگونه است؟ آیا اقامت قبرس منجر به اخذ پاسپورت قبرس می گردد؟ اخذ پاسپورت کشور قبرس از طرق مختلفی انجام می گیرد. پاسپورت قبرس جزء معتبرترین پاسپورت های جهان می باشد. با دریافت پاسپورت قبرس شما دسترسی به کل اروپا خواهید داشت و هرجا که تمایل داشته باشید می توانید کار و زندگی نمایید. ما در ادامه مهم ترین و اصلی ترین نکات را به طور کامل و جامع در مورد مهاجرت به قبرس و اخذ پاسپورت کشور قبرس شرح خواهیم داد. به شما پیشنهاد می شود با وکلای مجرب که آشنا به امور مهاجرتی می باشد، مشورت فرمایید. همواره می توانید جهت دریافت پاسخ سؤالاتتان و تصمیم آگاهانه در تمامی زمینه های مرتبط با مهاجرت، با موسسه حقوقی ملک پور همکار مشاور MIE  اتریش و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در این جهت کسب نمایید. همچنین از ویدیو ها و مقالات موسسه دیدن فرمایید تا از مطالب آن بهره مند شوید.

در ادامه به بررسی موضوعات زیر در  این مقاله بپردازیم:

پاسپورت قبرس
 • پاسپورت قبرس و شرایط عمومی
 • پاسپورت قبرس و اعتبار آن
 • پاسپورت قبرس و روش های اخذ پاسپورت
 • اخذ پاسپورت قبرس از طریق کار
 • اخذ پاسپورت قبرس از طریق تحصیل
 • اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ پاسپورت قبرس از طریق تولد
 • اخذ پاسپورت قبرس از طریق ازدواج
 • اخذ پاسپورت قبرس از طریق پناهندگی
 • پاسپورت قبرس و مدارک مورد نیاز
 • پاسپورت قبرس و نکات مهم در باب قبرس
 • پاسپورت قبرس و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت قبرس و سخن پایانی

پاسپورت قبرس و شرایط عمومی

افراد قبل از مهاجرت به کشور قبرس نیاز است اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط کلی این کشور داشته باشند. کشور قبرس جزئی از اتحادیه اروپا به شمار می آید. جزیره ای است که در شرق مدیترانه واقع شده است و دارای آب و هوای بسیار معتدل و مدیترانه ای می باشد و دارای چشم انداز بسیار زیبایی است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می نماید. مساحت این کشور ۹،۲۵۱ کیلومتر مربع است. قبرس به دو بخش قبرس شمالی (ترک نشین) و قبرس جنوبی (یونانی نشین) تقسیم شده است و زبان رسمی این کشور زبان  یونانی و ترکی می باشد. پایتخت کشور قبرس نیکوزیا است. جمعیت این کشور حدود یک میلیون و صدو هفتاد هزار نفر است، که تعداد کثیری از جمعیت این کشور را یونانی ها تشکیل داده اند که در بخش قبرس جنوبی زندگی می کنند. اقلیت های کشور قبرس مسیحی (کاتولیک، مارونی و ارمنی) هستند. برای اخذ پاسپورت قبرس باید اصول و ضوابط مربوط به اقامت و تابعیت و تفاوت آ نها را بدانید. اقامت یک رابطه مادی و حقوقی نسبت به کشور مقابل دارد و تابعیت بر اساس حقوق بین الملل خصوصی به این معنا می باشد که فرد عضوی از جمعیت تشکیل دهنده دولت می باشد، در واقع یک رابطه سیاسی، بین المللی، داخلی، حقوقی و معنوی بین فرد و کشور قبرس است که این باعث می شود که نسبت به یکدیگر تکالیفی داشته باشند.

اخذ پاسپورت قبرس بر اساس سیستم  اعطای تابعیت،  بر دو اصل خاک و خون است، کشور قبرس از قاعده خون پیروی می نماید. در نتیجه اگر یکی از والدین (پدر یا مادر) تابعیت قبرس را داشته باشند، به فرزندشان تابعیت قبرس اعطا می گردد و فرزند می تواند پاسپورت قبرس را اخذ نماید.

پاسپورت قبرس ۲

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص توضیحات کلی قبرس

پاسپورت قبرس و اعتبار آن

کشور قبرس به لحاظ قدرت پاسپورت در کل جهان در جایگاه نهم قرار گرفته و از رتبه ۱۶۶ در بین کشورها برخوردار می باشد، که در این جایگاه با کشور مالزی مشترک است. همان طورکه میدانید قدرت پاسپورت قبرس بیانگر میزان اعتبار پاسپورت در کل دنیا  می باشد. همه افراد با داشتن پاسپورت قبرس اجازه ورود بدون محدودیت به ۱۲۲ کشور را خواهند داشت. اما  برای ورود به ۷۶ کشور ملزم به اخذ ویزا خواهید شد، که در جدول زیر با شرح جزئیات قابل ملاحظه می باشد.

پاسپورت قبرس ۳

پاسپورت قبرس و روش های اخذ پاسپورت

متقاضیان برای اخذ پاسپورت قبرس باید به این مورد دقت داشته باشند که با توجه به شرایطشان کدام روش مناسب می باشد، تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. همان طور که مستحضر هستید پاسپورت قبرس از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد، که ذیلا به تفصیل و تحلیل هرکدام می پردازیم:

 • پاسپورت قبرس از طریق کار
 • پاسپورت قبرس از طریق تحصیل
 • پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت قبرس از طریق تولد
 • پاسپورت قبرس از طریق ازدواج
 • پاسپورت قبرس از طریق پناهندگی

اخذ پاسپورت قبرس از طریق کار

اخذ اقامت از طریق کار با توجه به شرایطی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت امکان پذیر می باشد.  شهروندان غیر اتحادیه اروپا که تمایل به کار در قبرس را دارند، برای ورود به این کشور نیاز به مجوز کار و همچنین دریافت ویزای کار خواهند داشت. فرد باید از یک کارفرمای قبرسی پیشنهاد شغلی یا همان Job offer دریافت نماید. صدور مجوز کار منوط به این خواهد بود که فرد واجد شرایط در کشور قبرس و اتحادیه اروپا برای انجام آن کار یافت نشود. که پس از آن اجازه ی کار ۳ ماه تا یک ساله برای او صادر خواهد شد. لازم به ذکر است که تا ۴ سال قابل تمدید می باشد و بعد آن تمدید آن امکان پذیر نمی باشد، مگر اینکه فرد در یک شرکت استخدام شود و از حقوق بالایی برخوردار گردد.

حداقل حقوق و دستمزد در کشور قبرس ۸۷۰ یورو می باشد. که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان، اتریش و … بسیار کم می باشد.

یکی از مهم ترین موارد برای اخذ ویزای کار در کشور مقابل توجه به نرخ بیکاری و حداقل حقوق یا دستمزد آن است، که برای هر متقاضی بسیار حائز اهمیت می باشد. طبق نمودار زیر نرخ بیکاری در کشور قبرس در ژانویه سال ۲۰۱۹ برابر با ۴/۷ درصد بوده، که از سال ۲۰۱۷ تاکنون سیر نزولی داشته است.

در زیر نمودار نرخ بیکاری کشور قبرس را از ماه آپریل سال ۲۰۱۸ تا اکنون مشاهده می کنید:

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار قبرس به شرح زیر می باشد:

پاسپورت قبرس ۴

 • فرم های درخواست M.58 و M.64
 • کپی گذرنامه
 • گواهی پزشکی
 • پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ساله
 • یک ویزای کوتاه مدت صادر شده از سفارت قبرس
 • بیمه نامه
 • اجاره نامه یک ملک با اعتبار حداقل یک ساله
 • توافق نامه استخدامی حداقل یک ساله
 • گواهی عدم سوء پیشینه

برخی از مشاغل مورد نیاز کشور قبرس :

 • مهندسی برق
 • فناوری اطلاعات (IT)
 • امور مالی
 • مهندسی مخابرات
 • مشاور املاک
 • صنعت حمل و نقل دریایی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص توضیحات کلی کشور قبرس

مقاله مرتبط

ویزای کار قبرس

اخذ پاسپورت قبرس از طریق تحصیل

همان طور که مستحضر هستید تحصیل در کشورها به طور مستقیم منجر به اخذ پاسپورت نمی گردد. کشور قبرس هم از این قاعده مستثنی نمی باشد، صرف تحصیل در کشور قبرس منجر به اعطای اقامت و دریافت پاسپورت نخواهد شد. دانشجو پس از اتمام تحصیلات می بایست در آن کشور کارفرما پیدا کند و ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تغییر دهد. تنها در اینصورت است که به شخص اجازه اقامت داده می شود. تحصیل در قبرس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر می باشد و دانشگاه های این کشور آماده پذیرش دانشجویان از سرتاسر نقاط جهان می باشند. آموزش عالی کشور قبرس از دو بخش دولتی و خصوصی تشکیل می شود. در ادامه به شرح کامل این مقاطع خواهیم پرداخت.

تحصیل در مقطع کارشناسی ملزم به اخذ دیپلم ۱۲ ساله می باشد. این مقطع ۴ سال به طول می انجامد. شما می توانید در رشته های فنی و مهندسی، علوم انسانی ریاضیات، پزشکی، حقوق و … تحصیل نمایید. برای تحصیل در این مقطع نیاز به آیلتس ۶ می باشد. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی به طور میانگین ۳۰۰۰ یورو الی ۱۰۰۰۰ یورو می باشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در قبرس اغلب دو سال به طول می انجامد. دانشجویان بین المللی از سراسر نقاط جهان می توانند برای تحصیل در این مقطع اقدام نمایند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی امکان پذیر می باشد و در این مقطع نیاز به آیلتس ۶٫۵ آکادمیک می باشد. قابل ذکر است که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توان بدون مدرک زبان اقدام نمود و دوره زبان را در کشور قبرس گذراند.

تحصیل در مقطع دکتری در کشور قبرس در بازه ی زمانی ۳ تا ۵ سال انجام می پذیرد. تحصیل در این مقطع نیاز به تایید استاد راهنما یا سوپروایزر دارد، در واقع رزومه علمی فرد متقاضی توسط استاد راهنما مورد بررسی قرار می گیرد و شخص در نهایت بعد از مصاحبه مورد تایید قرار گرفته و می تواند پذیرش تحصیلی دریافت نماید. در واقع باید پروپوزال خود را به سوپروایزر ارائه دهید و با او مستقیما مکاتبه داشته باشید. از الزامات مورد نیاز این مقطع تحصیلی دارا بودن مدرک زبان می باشد و معمولا مدرک زبان آیلتس بالای ۷ مورد نیاز می باشد. در مقطع دکتری محدودیت سنی وجود ندارد و گپ تحصیلی اهمیت چندانی ندارد،ضمنا افراد می توانند حین تحصیل در مقطع دکتری در کشور قبرس به طور میانگین ۳۰ ساعت در هفته مشغول به کار شوند.

رتبه نام دانشگاه نوع دانشگاه
۱ University of Cyprus National
۲ Cyprus University of Technology National
۳ Frederick University Private
۴ University of Nicosia Private
۵ European University of Cyprus Private

پاسپورت قبرس ۴

 • دانشجویان حین تحصیل اجازه کار به صورت پاره وقت را خواهند داشت و مدت زمان آن برای دانشجویان مقطع کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد نهایتا ۲۰ ساعت در هفته خواهد بود.
 • چنانچه دانشجویان بین المللی قصد ادامه تحصیل در این کشور را داشته باشند والدین و یا همسر وی به عنوان همراه نمی توانند از ویزا استفاده کنند و نهایتا با استفاده از ویزای توریستی ۹۰ روزه می توانند به این کشور وارد شوند.
 • در جدول زیر برخی از معتبرترین دانشگاه های قبرس با توجه به رنکینگ آن ها قابل ملاحظه می باشد.

جدول

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی قبرس

اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

زندگی در این کشور از راه سرمایه گذاری در قبرس همواره به دلایلی از قبیل سیستم مالیاتی به نفع سرمایه گذار می باشد و انگلیسی زبان بودن بیش از %۸۰ از جمعیت این کشور و همچنین دارا بودن پایین ترین آمار جرم و جنایت در بین کشور های اروپایی، همواره مد نظر بسیاری از سرمایه گذاران کشور های خارجی می باشد. کشور قبرس به زودی به عضویت اتحادیه شنگن به شمار خواهد آمد و از این جهت می تواند گزینه جذابی برای سرمایه گذاری باشد.

 • سرمایه گذاری از طریق خرید املاک و مستغلات و پروژه های زیرساختی

   اخذ اقامت دائم کشور قبرس از طریق خرید ملک یکی از آسان ترین و سریعترین راه های سرمایه گذاری می باشد و به این صورت است که فرد می بایست مبلغ حداقل ۳۰۰ هزار یورو را در حد اکثر ۲ ملک سرمایه گذاری نموده تا بتواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید. اخذ این ویزا ۲ ماه به طول می انجامد و شامل همراهان از قبیل همسر و فرزندان وابسته تا سن ۲۵ سال می شود. اقامت دائم کشور قبرس دارای مزایایی از جمله امکان سفر به کشور های عضو اتحادیه اروپا را برای شما را به ارمغان می آورد و این نکته نیز لازم به ذکر است که اقامت دائم کشور قبرس شرط حضور ندارد و افراد خانواده که شامل این اقامت می باشند، تنها نیازمند به ۱ بار سفر به کشور قبرس در طول مدت ۲ سال می باشند. کشور قبرس همچنین سریع ترین و آسان ترین راه اخذ تابعیت را از طریق خرید پاسپورت این کشور را در اختیار افراد متمول قرار داده و این روش به این صورت می باشد که  متقاضی می بایست مبلغ ۲ میلیون یورو ملک خریداری نموده و ظرف مدت ۶ ماه پاسپورت قبرس را اخذ نماید. فرد با داشتن پاسپورت قبرس می تواند آزادانه در کشور های اتحادیه اروپا از جمله آلمان، اتریش، فرانسه و بسیاری از کشور های دیگر  زندگی و کار کرده و یا به تحصیل بپردازد. نکته قابل توجه در رابطه با خرید پاسپورت قبرس این است که فرد می تواند پس از ۳ سال، تمام دارایی های خود به غیر از معادل ۵۰۰ هزار یورو را به فروش برساند.

 • سرمایه گذاری از طریق شراکت در دارایی های مالی شرکتها و یا سازمان های قبرس

  در این نوع از سرمایه گذاری فرد سرمایه گذار میبایست حداقل ۲ میلیون یورو را به منظور خرید و یا ثبت و یا مشارکت در شرکتهایی که در کشور قبرس وجود دارند سرمایه گذاری نماید. در این روش شرکت ها می بایست حتما در کشور قبرس بوده و حداقل ۵ شهروند قبرسی در این شرکتها  استخدام شوند.

 • سرمایه گذاری از طریق صندوق های سرمایه گذاری و یا کسب مجوز از سوی کمیسیون اوراق بهادار و بورس کشور قبرس

  متقاضی میبایست در این روش واحدهایی را به مبلغ حداقل ۲ میلیون یورو را در صندوق های سرمایه گذاری جایگزین (AIF) خریداری کند. و یا اینکه مبلغ حداقل ۵۰۰ هزار یورو را به خرید سهام و اوراق قرضه دولتی اختصاص دهد. در این روش پس از گذشت ۳ سال به فرد متقاضی اقامت دائم اعطا خواهد شد.

 • سرمایه گذاری ترکیبی

  در این حالت فرد سرمایه گذار می تواند به صورت ترکیبی از موارد ذکر شده سرمایه گذاری خود را انجام دهد. در هر صورت مجموع سرمایه گذاری وی می بایست حداقل ۲ میلیون یورو شود.

خرید ملک در کشور قبرس

اخذ پاسپورت قبرس از طریق تولد

طبق قاعده ی کلی، کشورها از دو اصل خاک و خون پیروی می کنند. بسیاری از کشورها از جمله کشورهای اتحادیه ی اروپا از قانون اصل خون تبعیت می کنند. بر این اساس کشور قبرس از قاعده خون نیز پیروی می کند. یعنی فرزندی که تازه متولد شده است بدون توجه به محل تولد تابعیت را به طور مستقیم از پدر و مادر دریافت می نماید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد. طبق شرایطی که ذیلا ذکر شده است تابعیت والدین به فرزند منتقل می گردد.

 • افرادی که بعد از ۱۶ آگوست ۱۹۶۰ متولد شده اند و پدر آنها در آن زمان تبعه ی قبرس بوده است.
 • افرادی که بعد از ۱۱ ژوئن ۱۹۹۹ متولد شده اند و مادر آنها در آن زمان تبعه ی قبرس بوده است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت فرزند :

پاسپورت قبرس ۸
 • گواهی رسمی تولد
 • گواهی رسمی ازدواج والدین
 • کپی پاسپورت والدین
 • مدارک ثبت نام والدین قبرسی
 • پرداخت هزینه ۲۰ یورو برای کپی مدارک و ۵۴/۸ یورو برای تمبر

مقاله مرتبط

مهاجرت به قبرس

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد تولد

اخذ پاسپورت قبرس از طریق ازدواج

یکی از روش های اخذ پاسپورت قبرس ازدواج با یک شهروند قبرسی می باشد. به طور کلی افرادی که تمایل به اخذ پاسپورت قبرس از طریق ازدواج را دارند می توانند در صورت رعایت الزاماتی به این امر دست یابند که در ادامه به شرح و بررسی کامل آن خواهیم پرداخت. اگر شخصی با یک تبعه ی قبرسی ازدواج کرده باشد حداقل باید مدت یک سال از ازدواج او بگذرد و همچنین دو سال قبل از تاریخ درخواست، باید در قبرس اقامت داشته باشد. عموما افرادی که با شهروندان قبرسی ازدواج می کنند باید سه سال از تاریخ ازدواجشان گذشته باشد و همچنین  نامه ای ارائه دهند که در آن دلیل درخواست را مشخص کنند. اگر مدت پنج سال از ازدواج شخص با شهروند  قبرسی گذشته باشد و دارای فرزندی باشند نیازی به ارائه ی این نامه نمی باشد. مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت قبرس از طریق ازدواج به شرح ذیل می باشد:

پاسپورت دانمارک

 • مدارک تولد متقاضی
 • مدارک عدم سو پیشینه
 • مدارک ازدواج
 • مدارک تولد فرزندان
 • مدارک شهروندی همسر قبرسی
 • کپی گذرنامه متقاضی
 • کپی پاسپورت همسر قبرسی
 • بیانیه ای از زندگی مشترک تایید شده در جلسه مقامات محلی
 • دو نسخه از درخواست که باید دارای دو تمبر به ارزش ۵۴/۸ یورو باشد
 • پرداخت مبلغ ۳۰۰ یورو

اخذ پاسپورت قبرس از طریق پناهندگی

لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی قبرس ارائه نمی دهد و این قسمت از مقاله صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان شرح داده می شود.

اخذ اقامت قبرس از طریق پناهندگی قبرس ممکن است انتخاب خیلی از افراد باشد. قبرس جز کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی) می باشد.  افرادی که قصد مهاجرت از طریق پناهندگی را دارند باید دلیل واقعی ارائه دهند، از نظر نژاد، مذهب، عقاید سیاسی، ملیت ، جنسیت یا گرایش جنسی در کشور خودش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. در واقع از کشور خودش ترس داشته و ترسش کاملا واقعی بوده باشد.

فرد بعد از ورود به کشور قبرس، باید پس از یک ماه از رویدادهای زمینه ساز درخواست پناهندگی خود را ارائه دهد.

آنچه در درخواست لازم به ذکر است، اطلاعات شخصی و اسناد مدارکی که ثابت می کند ترس شخص کاملا واقعی بوده است. تا زمان بررسی درخواست، فرد اجازه اقامت قبرس را خواهند داشت. در صورت اخذ اقامت از طریق پناهندگی ابتدا پاسپورت خاکستری به شخص اعطا می گردد و پس از مدتی فرد می تواند جهت دریافت پاسپورت قبرس اقدام نماید .

متاسفانه ایرانیانی که برای اخذ پاسپورت از این طریق اقدام می نمایند معمولا متوسل به دروغ می شوند و حتی در صورتی که دلیل پناهجویی آنها در کنوانسیون پناهندگی تایید شود میبایست در شرایط دشوار کمپ زندگی کنند و از حق تحصیل و کار در ابتدای امر بهره مند نخواهند شد. جامعه به این افراد به چشم  سربار در اجتماع خود نگاه خواهد کرد و متاسفانه نمی توانند زندگی آسوده و آبرومندی را تجربه نمایند. با توجه به مسائل و مشکلات پناهندگی توصیه می شود که از روش های قانونی مهاجرت که در این مقاله به شرح و بررسی علمی آن پرداخته شد اقدام نمایید.

پاسپورت قبرس و مدارک مورد نیاز

برای اخذ پاسپورت قبرس اسناد و مدارکی مورد نیاز است که باید به افسر مهاجرت یا همان آفیسر ارائه شود. تحویل و ثبت مدارک توسط خود فرد و بصورت حضوری در اداره ی مهاجرت کشور قبرس صورت خواهد گرفت و فقط تحویل اسناد برای افراد زیر ۱۲ سال بصورت آنلاین امکان پذیر است. لیست مدارک برای ثبت درخواست پاسپورت قبرس که بطور کلی مورد نیاز هستند در ادامه برای شما آورده شده است.

پاسپورت قبرس ۶

 • فرم درخواست M.9G (یونانی/ترکی) و یا M.9E (انگلیسی)
 • کپی موجوز اقامت فرد در قبرس
 • بیمه درمانی فرد و همراهان
 • I.D متقاضی پاسپورت
 • پاسپورت قدیمی و منقضی شده از جانب دولت قبرس (در صورت وجود)
 • گزارش اداره ی پلیس
 • گواهی ازدواج برای خانمی که تمایل به قبول نام خانوادگی همسر خود دارد
 • گواهی تولد
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • پرداخت مبلغ ۷۰٫۰۰ یورو (چک شخصی مورد قبول نمی باشد)
 • ارائه ی مدارک اشتغال برای کسانی که با استفاده از پیشنهاد شغلی وارد قبرس شده اند
 • ارائه ی سند مالکیت برای افرادی که از راه خرید ملک اقدام به اخذ پاسپورت می نمایند
 • شناسنامه و چند قطعه عکس ۴*۶

تمامی این مدارک باید به زبان انگلیسی یا یونانی ترجمه شوند و کل پروسه ی صدور پاسپورت قبرس حدود ۳ الی ۴ ماه به طول می انجامد. ثبت درخواست در اداره ی مهاجرت کشورهای مختلف، نیازمند آگاهی کامل از پروسه های مرحله به مرحله ی آن می باشد که شما عزیزان جهت افزایش دانش مهاجرتی خود می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نموده و یا با مشاورین مجرب آن تماس حاصل نمایید.

بر اساس آنچه که در مطالب فوق خواندید از شش روش، کار، سرمایه گذاری، تحصیل، تولد، ازدواج و پناهندگی امکان اخذ اقامت یا تابعیت و پاسپورت قبرس می باشد. از بین موارد ذکر شده در  حال حاضر بهترین گزینه سرمایه گذاری می باشد، چون می توانند از این طریق در مدت زمان کوتاهی پاسپورت قبرس را به دست آورند. اشخاصی که می خواهند پاسپورت قبرس اروپایی را دریافت نمایند دقت کنند که با داشتن این پاسپورت می توانند به هر جای دنیا سفر کنند و هرجای اروپا که دوست داشته باشند می توانند زندگی کنند و از تمام امکانات اروپایی شدن برخوردار شوند. با توجه به تصمیمات اخیر کشور قبرس احتمال بسته شدن این سرمایه گذاری برای ایرانیان وجود دارد، پس بهتر است هرچه سریع تر با توجه به داشتن سرمایه لازم جهت سرمایه گذاری اقدام نمایید. نکته دیگر این است، افرادی که در کشور قبرس فرزندی به دنیا بیاورند بعد از گذشت ۵ سال می توانند نسبت به دریافت پاسپورت اقدام نمایند.  شخص پس از گذشت ۵ سال می تواند برای اقامت دائم درخواست داده و پس از گذشت ۷ سال پاسپورت قبرس را دریافت کند.

پاسپورت قبرس و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت قبرس و شرایط اخذ آن بهتر است توسط وکلای معتبر و مجرب مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. متقاضیان واجد شرایط برای دریافت پاسپورت قبرس ملزم به آگاهی کامل در زمینه تهیه مدارک مورد نیاز و الزامات اولیه می باشند و این امر تکیه بر تجارب وکیل معتبر مجرب در امور مهاجرت تسهیل می گردد. متاسفانه بسیاری از متقاضیان به دلیل عدم آگاهی کافی در جهت پروسه اخذ پاسپورت قبرس و قوائد حقوقی آن در این مسیر به بن بست می رسند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با بهره مندی از وکلای مجرب و معتبر می تواند شما را در مسیر اخذ پاسپورت قبرس یاری نماید تا با آسودگی خاطر به نتیجه مطلوب برسید.

پاسپورت قبرس ۱۰

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت قبرس و سخن پایانی

پاسپورت قبرس و شرایط اخذ آن از روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار گرفت. بر اساس آنچه که دریافتید با اخذ پاسپورت قبرس اروپایی می توانید به هر جای دنیا سفر کنید و هرجای اروپا که دوست داشته باشید می توانید زندگی کنید و از تمام امکانات اروپایی شدن برخوردار شوید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه اخذ اقامت و تابعیت یا پاسپورت قبرس می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره MIE اتریش تماس حاصل نمایید و با مشورت با مشاوران موسسه موسسه اطلاعات رایگان به دست آورید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت فرمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ