پاسپورت لهستان و بررسی آن

پاسپورت لهستان شرایط اخذ این پاسپورت و راه هایی که منجر به اخذ شهروندی لهستان می شود در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط اخذ پاسپورت لهستان چیست؟ از چه روش هایی میتوانیم پاسپورت لهستان را به دست آوریم؟ اعتبار پاسپورت لهستان به چه صورت است ؟ لهستان کشوری است که در مرکز اروپا واقع است و ما تلاش کرده ایم تا تمامی مسیرهایی که به اخذ تابعیت و پاسپورت لهستان منتهی می گردند، در این مقاله بررسی کنیم. لازم به ذکر است موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش؛ با سابقه ی  ۱۵ ساله در امر مهاجرت و حقوق بین الملل، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان، در کلیه امور مهاجرتی به سرتاسر دنیا می باشد. این مقاله توسط متخصصین ما در موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرقانونی و خلاف شرع می باشد.

موضوعات زیر در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است:

پاسپورت لهستان
 • پاسپورت لهستان و شرایط عمومی آن
 • پاسپورت لهستان و اعتبارش
 • پاسپورت لهستان و نحوه اخذ آن
 • پاسپورت لهستان از طریق کار
 • پاسپورت لهستان از طریق تحصیل
 • پاسپورت لهستان از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت لهستان از طریق ازدواج
 • پاسپورت لهستان از طریق تولد
 • پاسپورت لهستان از طریق پناهندگی
 • پاسپورت لهستان و نکات مهم در باب آن
 • پاسپورت لهستان و سخن پایانی

پاسپورت لهستان و شرایط عمومی آن

لهستان از کشورهای استقلال یافته شوروی سابق و کشوری واقع در اروپای مرکزی می باشد که در همسایگی کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، لیتوانی، روسیه و بلاروس قرار دارد و عضو اتحادیه اروپا می باشد . پایتخت لهستان شهر ورشو می باشد و دارای ۱۶ استان می باشد. از نظر وسعت این کشور با مساحتی حدود ۳۱۲ هزار کیلومتر مربع در جایگاه ۶۹ قرار دارد. جمعیت آن در حدود ۳۸ میلیون نفر است که از نظر جمعیت نیز در رده ۳۴ در میان سایر کشورهای جهان قرار دارد. زبان رسمی این کشور لهستانی است و اقتصاد این کشور بر پایه صادرات محصولات کشاورزی، تجهیزات حمل و نقل، ماشین آلات، دام و خوار و بار می باشد. از نظر اقتصادی در اروپا این کشور در رتبه هشتم قرار دارد که میزان تولید ناخالص داخلی آن ۵۲۴ میلیارد دلار می باشد. نرخ بیکاری در این کشور چندان بالا نیست و عدد مناسب ۳٫۵ می باشد. راه های اخذ پاسپورت لهستان در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی اجمالی کشور لهستان

۳۱۱،۹۰۴ کیلومتر مربع وسعت
ورشو پایتخت
۳۸،۶۲۳،۰۰۰ نفر جمعیت
۳٫۵ نرخ بیکاری
معتدل و چهار فصل آب و هوا
لهستانی زبان رسمی

جایگاه ۹۹

رتبه بندی جهانی از نظر شاخص میزان رضایت از زندگی

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص توضیحات کلی کشور لهستان

پاسپورت لهستان و اعتبار آن

اعتبار پاسپورت هر کشور غالبا بر اساس تعداد کشور هایی می باشد که می توان بدون ویزا به آن ها سفر کرد. در حال حاضر معتبرترین پاسپورت دنیا متعلق به کشور امارات می باشد که به واسطه داشتن پاسپورت این کشور می توان به ۱۱۵ کشور بدون ویزا سفر کرد. در این میان رنک و جایگاه پاسپورت لهستان به همراه کشور استرالیا در رده ۸ قرار دارد. که بر این اساس باید گفت، اگر شخصی پاسپورت کشور لهستان را داشته باشد به واسطه این پاسپورت می تواند به ۱۲۱ کشور بدون اینکه به ویزا احتیاج داشته باشد سفر کند و برای سفر به ۴۰ کشور با صدور ویزا در فرودگاه امکان سفر وجود دارد و تنها برای ۳۷ کشور صدور ویزا الزامی می باشد. دارندگان پاسپورت لهستان بدون هیچ محدودیتی می توانند در کل اتحادیه اروپا زندگی کنند و تحصیل و یا کار داشته باشند. لازم است بدانید کشور لهستان تابعیت مضاعف را نمیپذیرد و شخصی که پاسپورت این کشور را دریافت می کند، تابعیت قبلی از وی سلب می گردد.

پاسپورت لهستان ۲

پاسپورت لهستان و نحوه اخذ پاسپورت

جهت اخذ پاسپورت لهستان می توان از چند روش اقدام نمود که هر کدام از این روش ها ممکن است شخص به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بتواند به پاسپورت این کشور دست یابد. لازم است بدانید راه تحصیلی یکی از راه هایی است که منجر به اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت نمی شود اما می تواند به عنوان یک راه ورود به این کشور در نظر گرفته شود تا به واسطه اقامت کار پس از تحصیل در این کشور، بتوان برای اخذ اقامت دائم و تابعیت لهستان اقدام نمود. از راه های مستقیمی که می توان به واسطه آن ها برای اخذ پاسپورت لهستان اشار کرد، روش کاری و ازدواج با یک تبعه لهستانی می باشد. البته لازم به ذکر است که اگر شما به واسطه هر کدام از این روش ها به کشور لهستان وارد شوید بلافاصله نمی توانید پاسپورت این کشور را به دست آورید، چراکه برای رسیدن به پاسپورت لهستان ابتدا باید به اقامت دائم برسید و پس از آن برای پاسپورت آن اقدام نمایید. سایر روش های مهاجرتی جهت اخذ پاسپورت لهستان نظیر پناهندگی، سرمایه گذاری و تولد نیز در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پاسپورت لهستان ۰

پاسپورت لهستان از طریق کار

یکی از روش هایی که می تواند منجر به اخذ پاسپورت لهستان گردد کار در این کشور می باشد. جهت کار در کشور لهستان و ورود به واسطه ویزای کار لازم است شرایط کار در این کشور بررسی گردد. اولین عامل مهم در اخذ ویزای کار، بررسی شرایط اقتصادی، نرخ بیکاری و همچنین نحوه دریافت کار در آن کشور است. در حال حاضر بر اساس آمار ارائه شده نرخ بیکاری در کشور لهستان در سال ۳.۵٪ می باشد که در جدول ذیل می توانید نرخ بیکاری این کشور را در طی سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ مشاهده کنید:

پاسپورت لهستان ۴

 برای کار در کشور لهستان شخص متقاضی باید یک مجوز کار داشته باشد . تنها اتباع کشورهای اوکراین، بلاروس و روسیه می توانند بدون اینکه مجوز کار احتیاج داشته باشند، صرفا با داشتن یک ویزای کار در این کشور مشغول به کار شوند. سایر شهروندان اتحادیه اروپا منهای شهروندان سوئدی و ایرلندی نیز برای کار در لهستان حتما باید از سوی اداره کار این کشور مجوز کار داشته باشند. برای دریافت اجازه کار در لهستان متقاضی کار در لهستان باید به اداره کار این کشور مراجعه نموده، برای کار ثبت نام نماید و مجوز کار دریافت کند. شهروندان خارج از اروپا برای کار در لهستان، نیز به این مجوز احتیاج دارند. اگر کارفرمایی تمایل به استخدام یک نیروی کار خارجی داشته باشد باید با مراجعه به اداره voivoda  درخواست خود را برای استخدام نیروی کار خارجی ارائه دهد و یک مجوز کتبی دریافت کند. پس از دریافت مجوز شخص می تواند ویزای کار لهستان را دریافت کند و وارد لهستان شود. پس از اخذ ویزا و ورود به این کشور، فرد یک اقامت یک ساله دریافت می کند و می تواند هر سال تمدید گردد. اگر شخصی در لهستان ۳ سال اقامت داشته باشد پس از ۳ سال اقامت دائم دریافت می کند و در نهایت در صورتیکه ۵ الی ۶ سال در این کشور به صورت متوالی حضور داشته باشد می تواند با سلب تابعیت قبلی خود پاسپورت لهستان را دریافت کند.

پاسپورت لهستان از طریق تحصیل

تحصیل در لهستان به صورت مستقیم نمی تواند منجر به اخذ پاسپورت لهستان گردد اما یک راه ورود به این کشور می باشد که می توان پس از این دوره با دریافت مجوز کار پس از تحصیل و اخذ اقامت کاری در نهایت به پاسپورت لهستان دست یافت.

به همین منظور در ادامه این مقاله ما به مبحث تحصیل در لهستان به عنوان یک راه ورود به این کشور خواهیم پرداخت:

 • تحصیل در لهستان در مقطع لیسانس :

  تحصیل در لهستان در مقطع لیسانس یک برنامه درسی ۳ تا ۴ ساله می باشد . که برای پذیرش در دانشگاه های دولتی این کشور شخص نیاز به دانستن زبان لهستانی دارد . اما تحصیل در دانشگاه های بین المللی این کشور که دروس خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند نیز امکان پذیر می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس با داشتن نمره زبان آیلتس ۶ و آخرین مدرک تحصیلی شامل دیپلم ۱۲ ساله و ریز نمرات می توانید برای پذیرش در دانشگاه های این کشور اقدام نمایید. همچنین اگر شخص مسلط به زبان نباشد می تواند ابتدا در دوره های زبان لهستانی و یا انگلیسی پذیرش گرفته و پس از آن برای ورود به دوره لیسانس اقدام نماید. هزینه های تحصیل در لهستان برای مقطع لیسانس از ۲ تا ۶ هزار یورو بسته به رشته و دانشگاه متفاوت می باشد البته در برخی از رشته نظیر رشته های مدیریتی این مبلغ تا ۱۲ هزار یورو نیز می تواند افزایش یابد .دانشجویان در مقطع لیسانس اجازه دارند ۱۰ ساعت در هفته کار نیمه وقت داشته باشند.

 • تحصیل در مقطع فوق لیسانس:

  تحصیل در لهستان در مقطع فوق لیسانس بسته به رشته یک برنامه درسی ۱ تا ۲ ساله می باشد و شخص همانند مقطع لیسانس می تواند هم به زبان لهستانی و هم به زبان انگلیسی در این کشور تحصیل کند. تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیاز به یک مدرک لیسانس به علاوه ریز نمرات و همچنین یک مدرک زبان آیلتس ۶.۵ دارد. البته همانطور که در قبل اشاره شد شخص می تواند ابتدا زبان خود را در این کشور تقویت کند و خود را به سطح مورد نظر برساند و پس از آن وارد دوره اصلی خود شود.  در صورت داشتن شرایط لازم شما می توانید برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در این کشور اقدام نمایید. هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیساتس در این کشور بسته به نوع رشته و دانشگاه از ۴ تا ۱۲ هزار یورو متفاوت است. دانشجو در طول مدت تحصیل اجازه دارد ۲۰ ساعت در هفته به صورت پاره وقت کار کند.

 • تحصیل در مقطع دکترا:

  برای تحصیل در مقطع دکتری همانند سایر کشورها رزومه علمی فرد متقاضی بسیار حائز اهمیت می باشد. معمولا پذیرش در مقطع دکترا با تایید از سوی یک استاد راهنما امکان پذیر است و شخص با ارائه مقالات علمی معتبر، داشتن نمره زبان آیلتس ۶.۵ به بالا و همینطور یک طرح مطالعاتی می تواند نظر یک استاد راهنما جلب کرده تا با پذیرش وی و اعطای بورسیه تحصیلی مجوز تحصیل در مقطع دکترا را برای شخص صادر کند. تحصیل در این مقطع ۳ تا ۵ سال به طول می انجامد. معمولا تحصیل افراد در مقطع دکترا پژوهش محور می باشد و دانشجویان در طول این مدت می توانند ۳۰ ساعت در هفته کار کنند .

نکته : همانطور که در ابتدا ذکر شد تحصیل در لهستان به تنهایی نمی تواند منجر به اخذ پاسپورت لهستان شود. پس از پایان تحصیل شخص می تواند مجوز کار دریافت کند و در این کشور مشغول به کار شود در صورتیکه اقامت کاری وی پس از ۳ سال کار کردن به اقامت دائم تبدیل گردد پس از ۵ الی ۶ سال شخص می تواند  برای پاسپورت لهستان تقاضا نماید.

پاسپورت لهستان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش هایی که می توان به واسطه آن پاسپورت لهستان را اخذ نمود از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد

سرمایه گذاری در لهستان میتواند به واسطه خرید ملک، ثبت شرکت و یا از طریق خرید اوراق قرضه صورت گیرد.

از موارد مهمی که باید در خصوص سرمایه گذاری در هر کشور به آن توجه نمود مالیات و ریسک سرمایه گذار از نظر نظام حقوقی و قضایی در آن کشور می باشد. همچنین توجه به تولید ناخالص داخلی هر کشور و میزان رشد اقتصادی می تواند یکی از مواردی باشد که سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در آن کشور مجاب کند.

بر اساس آمار و ارقام گزارش شده نرخ مالیات بر درآمد در کشور لهستان ۳۲ درصد و نرخ مالیات بر شرکت ۱۹ درصد اعلام گردیده است .شما میتوانید در نمودار پیش رو تغییرات نرخ مالیات بر شرکت و مالیات بر درامد شخصی را در بازه زمانی میان سالهای ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۸ را مشاهده بفرمایید:

پاسپورت لهستان ۹

پاسپورت لهستان ۸

لهستان جزء کشورهایی است که می توان شرکتی خارجی را در آن به ثبت رساند و به واسطه آن شخص خارجی می تواند با ثبت شرکت در این کشور کسب و کار خود را راه اندازی نموده و بیزینس خود را شروع کند. برای این کار شخص باید یک نمایندگی مجاز را در لهستان به ثبت برساند . ثبت دفتر نمایندگی چندان پیچیده نمی باشد و سرمایه گذاران تنها به واسطه ثبت نام در نمایندگی های شرکت های بازرگانی خارجی که زیر نظر وزیر اقتصاد کشور لهستان باشد می توانند اقدام به فعالیت نمایند.

انواع شرکت در لهستان همانند سایر کشورها در غالب موارد زیر می باشد:

 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 • سهامی خاص
 • سهامی عام

حداقل سرمایه مورد نیاز در ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود با ۵۰۰۰ زلوتی که معادل ۱۴۰۰ یورو می باشد و حداقل سرمایه در شرکت های سهامی عام  ۱۰۰ هزار زلوتی که معادل ۲۷ هزار یورو می باشد این سرمایه برای شرکت های سهامی خاص ۵۰ هزار زلوتی معادل ۱۴ هزار یورو می باشد.

بر اساس نوع بیزینسی که فرد اقدام به فعالیت میکند، نوع شرکت مشخص می گردد. به عنوان مثال برای فعالیت در حوزه بانک ها، شرکت های بیمه ای و صندوقهای بازنشستگی تنها از طریق شرکت های سهامی امکان پذیر می باشد. به همین ترتیب نوع بیزینس پلن و فعالیت تجاری در انتخاب نوع شرکت بسیار حائز اهمیت می باشد.

یکی از مزایای ثبت شرکت در لهستان عدم نیاز به شرط حضور فرد سرمایه گذار در این کشور می باشد. فرد سرمایه گذار می تواند فرایند ثبت شرکت را به صورت آنلاین به انجام برساند و تنها یک مدیر را انتخاب کند. اگر مدیر انتخابی سرمایه گذار یک فرد خارجی باشد، آن فرد نیاز به اقامت کشور لهستان دارد و باید برای وی درخواست مجوز کار نماید که به واسطه این مجوز ابتدا یک اقامت دوساله به فرد داده می شود و شخص موظف است دوماه قبل از اینکه اقامت وی به پایان برسد اقامت خود را تمدید کند. به همین ترتیب اگر شخص سه سال پیاپی در این کشور اقامت داشته باشد می تواند اقامت دائم دریافت کند و پس از گذشت پنج سال میتواند درخواست تابعیت و پاسپورت لهستان را ارائه دهد.

در لینک اخذ اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری می توانید اطلاعات کامل تری در این خصوص پیدا کنید.

پاسپورت لهستان از طریق تولد

تولد در لهستان در صورتیکه منطبق با  قوانین ثبت شده این کشور در خصوص تولد باشد می تواند یکی از روش های دریافت پاسپورت لهستان باشد .کشور لهستان نیز همانند اکثر کشورهای اروپایی از قانون خون پیروی می کند و تابعیت و پاسپورت لهستان در صورتی به کودک اعطا می گردد که از پدر یا مادری لهستانی زاده شده باشد.

منطبق با قوانین کشور لهستان پاسپورت لهستان تنها به افراد زیر اعطا می گردد:

 • کودکان متولد شده از پدر یا مادری لهستانی؛ در صورتیکه پدر و یا مادر کودک لهستانی باشند و کودک چه در خود لهستان و یا خارج از لهستان متولد گردد پاسپورت لهستان را دریافت می کند.
 • کودکانی که در خاک لهستان متولد شده باشند و تابعیت مشخصی ندارند و پدر و مادر نیز تابعیت مشخصی ندارند می توانند پاسپورت لهستان را دریافت کنند.
 • کودکانی زیر ۱۶ سال که به توسط یک پدر یا مادر لهستانی به فرزند خواندگی پذیرفته شده باشند پاسپورت لهستان اعطا میگردد.
 • منطبق با قانون اساسی کشور لهستان در ماده ۱۸ ذکر گردیده است که رئیس جمهور لهستان می تواند با استفاده از اختیارات خود به یک خارجی تابعیت و پاسپورت لهستان را اهدا کند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد تولد

پاسپورت لهستان از طریق ازدواج

اخذ پاسپورت لهستان به واسطه ازدواج با یک شهروند لهستانی امکان پذیر می باشد . منطبق با قوانین حقوق بشر ، هیچ یک از زوجین نمی تواند دور از همسر خود زندگی کند. به همین منظور، ازدواج با یک شهروند لهستانی با رعایت و اثبات شواهدی می تواند منجر به اخذ پاسپورت لهستان گردد. این شواهد باید واقعی بودن این ازدواج را به اداره مهاجرت این کشور اثبات کند. همچنین شخصی که درخواست الحاق برای همسر خود را به اداره مهاجرت ارائه می دهد باید اثبات کند که از نظر مالی و حقوق ومزایا توانایی تامین زندگی خود و همسر خود را دارد. شخص ملحق شده ابتدا یک اقامت دوساله دریافت می کند و پس از گذشت ۳ سال از زندگی مشترک با تبعه لهستانی می تواند برای پاسپورت لهستان درخواست نماید.

پاسپورت دانمارک

 • سن قانونی ازدواج در دانمارک حداقل ۱۸ سال است

 • پناهجویان حق ازدواج با تبعه دانمارکی را ندارند

 • در مراسم عروسی میبایست دو شاهد وجود داشته باشد

 • شخص می بایست گواهی معتبر برای ورود به دانمارک ار داشته باشد

پاسپورت لهستان و پناهندگی

افرادی که جهت اخذ پاسپورت لهستان، راه پناهندگی به این کشور را انتخاب می کنند، باید بدانند که لهستان جز کشورهایی است که از ورود پناهندگان به این کشور استقبال نمی کند و تمایلی به ارائه خدمات به پناهندگان ندارند . موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان، جهت اخذ پاسپورت لهستان، راه پناهندگی را پیشنهاد نمی دهد و هیچ گونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد. اطلاعاتی که در این بخش خدمت شما ارائه می شود تنها برای آگاهی شما می باشد و به منزله تایید نمی باشد پناهجویان به محض ورود به این کشور ظرف مدت ۸ روز باید درخواست خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهند. پس از تکمیل فرم درخواست ابتدا به شخص یک اقامت ۲ ماهه داده می شود. پس از آن متقاضی باید مدارک و شواهد و دلایل خود را به دادگاه ارائه دهد. اگر منطبق با کلیه شرایط و مدارک دادگاه با وی موافقت نماید به شخص اقامت اعطا می شود و  پس از ۵ سال شخص متقاضی می تواند با داشتن شرایطی نظیر ، تسلط به زبان لهستانی و ادغام با فرهنگ لهستان درخواست پاسپورت لهستان نماید.

پناهندگی لهستان

پاسپورت لهستان و نکات مهم در باب آن

پاسپورت لهستان ۷

دارندگان پاسپورت لهستان، از طریق این پاسپورت می توانند به ۱۱۵ کشور بدون ویزا سفر کنند و با توجه به قرارگیری آن در رده ۸ میتوان گفت از نظر رتبه بندی در جایگاه مناسبی است . همچنین با توجه به اینکه این کشور عضو کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین عضو حوزه شنگن می باشد اما لازم است توجه داشته باشید که این کشور جز کشورهای برتر و تاپ اروپایی نمی باشد و اگر هدف شما به دست آوردن پاسپورت یک کشور اروپایی می باشد، پیشنهاد  می شود برای کشورهای برتر اروپایی نظیر اتریش، دانمارک، هلند، سوئیس،  پرتغال و اسپانیا از یکی از طرق ثبت شرکت ، خرید ملک ، کار، تحصیل اقدام نمایید.

پاسپورت لهستان و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت لهستان و دریافت آن جزء مباحث بسیار تخصصی در حوزه حقوق بین الملل می باشد و روش های اخذ پاسپورت لهستان نیاز به مشاوره تخصصی و آشنایی به مباحث حقوقی دارد. در این مقاله کلیه مسیرها به صورت غیر مستقیم و مستقیم، که می تواند منجر به اخذ پاسپورت لهستان گردد بررسی گردید. با توجه به اینکه پروسه های مهاجرت، مبحثی بسیار تخصصی می باشد پیشنهاد می گردد قبل از هرگونه اقدام با یک وکیل متخصص حقوق بین الملل مشورت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش؛ با سابقه درخشان ۱۵ ساله در امور مهاجرت و حقوق بین الملل، آماده ارائه کلیه خدمات در بیش از ۷۰ کشور می باشد و با وکلای مجرب مختص هر کشور پرونده خود را دنبال کنید.

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت لهستان و سخن پایانی

پاسپورت لهستان و کلیه راه هایی که منجر به اخذ پاسپورت لهستان می گردد در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت . منطبق با مطالب ارائه شده در این مقاله می توان گفت از راه هایی که می توان مستقیما و یا غیر مستقیم به تابعیت و پاسپورت لهستان دست یافت، از طریق ازدواج، تولد از پدر یا مادر لهستانی، کار، سرمایه گذاری و تحصیل می باشد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر به دنبال اخذ پاسپورت یک کشور اروپایی میباشید، برای کشورهایی اقدام نمایید که در رده بهترین کشورهای اروپایی قرار دارند. اگر تمایل به اخذ پاسپورت لهستان دارید ، ابتدا با متخصصین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده تا به شا عزیزان بهترین روش و بهترین کشور جهت مهاجرت پیشنهاد گردد

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ