پاسپورت مالتا و بررسی آن

پاسپورت مالتا ، شرایط اخذ پاسپورت، تابعیت و شهروندی کشور مالتا از روش های مختلف، در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. مهاجرت به مالتا و اخذ تابعیت آن از چه راه هایی امکان پذیر است؟ میزان اعتبار پاسپورت مالتا در بین سایر کشور های جهان چقدر است؟ با داشتن پاسپورت مالتا به چند کشور می توان آزادانه و بدون ویزا سفر کرد؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه اخذ پاسپورت ، تابعیت و شهروندی  کشور مالتا پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را به طور کامل و جامع شرح خواهیم داد. به شما پیشنهاد می شود که در این زمینه با وکیل مهاجرت که آشنا به امور حقوق بین الملل می باشد، مشورت فرمایید. همواره می توانید جهت دریافت پاسخ سوالاتتان و تصمیم آگاهانه در تمامی زمینه های مرتبط با مهاجرت، با موسسه حقوقی ملک پور همکار مشاور MIE  اتریش و مشاوره با کارشناسان متخصص ما تماس برقرار کرده تا اطلاعات لازم را کسب نمایید، همچنین با دیدن محصولات ویدئویی رایگان و غیر رایگان موسسه می توانید به اطلاعات بسیار خوبی در مورد مهاجرت خارج از کشور دست پیدا کنید.

در ادامه مقاله به سر فصل های زیر می پردازیم :

پاسپورت مالتا
 • پاسپورت مالتا و شرایط عمومی
 • پاسپورت مالتا و اعتبار آن
 • پاسپورت مالتا و روش های اخذ پاسپورت
 • اخذ پاسپورت مالتا از طریق کار
 • اخذ پاسپورت مالتا از طریق تحصیل
 • اخذ پاسپورت مالتا از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ پاسپورت مالتا از طریق تولد
 • اخذ پاسپورت مالتا از طریق ازدواج
 • اخذ پاسپورت مالتا از طریق پناهندگی
 • پاسپورت مالتا و نکات مهم در باب مالتا
 • پاسپورت مالتا و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت مالتا و شرایط عمومی

جمهوری مالت نام رسمی کشوری است که به مالتا معروف است. این کشور در جنوب کشور ایتالیا در مرکز مدیترانه واقع شده است. کشور مالتا با ۳۱۶ هزار متر مربع و جمعیتی در حدود ۵۰۰ هزار نفر یکی از پر تراکم ترین کشور های جهان از لحاظ جمعتی است. پایتخت این کشور مالِتا است. زبان رسمی این کشور مالتی است که یک زبان سامی شناخته می شود، در واقع زبان مالتی تنها زبان سامی به رسمیت شناخته شده در قاره اروپاست. علاوه بر زبان مالتی، زبان انگلیسی نیز در این کشور رواج داشته و در کنار مالتی به عنوان زبان رسمی این کشور شناخته می شود.

بعد از مذاکرات پارلمان بریتانیا در سال ۱۹۶۴ کشور مالت به استقلال رسید و ۱۰ سال بعد یعنی در سال ۱۹۷۴ به جمهوری تبدیل شد. کشور جمهوری مالت در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا و در سال ۲۰۰۸ به کشور های منطقه یورو پیوست.

مالتا بر روی نقشه

پاسپورت مالتا برای افرادی که تمایل به مهاجرت به کشور مالتا را دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که با دریافت پاسپورت مالتا می توانند از مزایای شهروندی در این کشور و حقوق ویژه نظیر حق رای، سفر بدون ویزا به  بیش از ۱۶۶ کشور جهان و … برخوردار شوند. به طور کلی اخذ اقامت و اخذ تابعیت یا پاسپورت مالتا بر اساس شش اصل مهاجرت از جمله اقامت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی امکان پذیر می باشد. کشور مالتا تقریبا در ۱۰۰ کیلومتری ساحل سیسیل در قلب مدیترانه واقع شده است. یکی از مزایای مالت این است که جز اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد و یک کشور مستقل محسوب می گردد. شما با اخذ اقامت و تابعیت یا پاسپورت مالتا دسترسی به کل اروپا خواهید داشت. پایتخت مالت، شهر والتا می باشد.

همان طور که مستحضر هستید کل کشورها برای اعطای تابعیت از دو اصل خاک و خون پیروی می کنند. یک سری کشورها هستند که از قاعده خاک تبعیت می کنند مانند کانادا، امریکا و برزیل، که اگر فرزندتان در این کشورها به دنیا بیاید تبعه آن کشور محسوب می شود. اما کشور مالتا از قاعده خون پیروی می کند.  بر اساس قاعده خون، اگر پدر و مادر کودک مالتایی باشند تابعیت نسبی از والدین به کودک منتقل می گردد که در ادامه مقاله در قسمت اخذ پاسپورت از طریق تولد به آن خواهیم پرداخت.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد کشور مالتا

پاسپورت مالتا و اعتبار آن

کسانی که قصد دارند به یکی از شش روش مهاجرت به کشور مالتا مهاجرت نموده تا تابعیت و پاسپورت مالتا را بدست بیاورند، باید قبل از هر گونه اقدامی اعتبار پاسپورت این کشور و آزادی سفر برای دارندگان آن را بررسی نمایند. کشور مالتا به لحاظ قدرت پاسپورت در کل جهان جایگاه پنجم و رتبه ۱۶۳ را بین کشورها را دارا می باشد که در این جایگاه با کشورهای جمهوری چک، مجارستان و ایسلند مشترک است. همان طور که مستحضر هستید قدرت پاسپورت مالتا بیانگر میزان اعتبار پاسپورت می باشد. اخذ پاسپورت مالتا این امکان را برای شما فراهم می آورد که اجازه ورود بدون محدودیت به ۱۲۴ کشور را داشته باشید. برای ورود به ۷۵ کشور داشتن ویزا الزامی است. در جدول زیر جزئیات قابل ملاحظه ای در مورد پاسپورت مالتا را مشاهده می فرمایید :

رنکینگ پاسپورت مالتا و برخی دیگر از کشور ها

با این اوصاف می توان نتیجه گرفت که پاسپورت مالتا از میزان اعتبار و جایگاهی خوبی در بین سایر کشور ها برخوردار است و اگر شما موفق به اخذ پاسپورت مالتا شوید،‌ آزادی سفر قابل ملاحظه ای خواهید داشت.

پاسپورت مالتا و روش های اخذ پاسپورت

پاسپورت مالتا و روش های اخذ آن بر اساس اصولی و روشهایی است که در زیر به تفصیل و تحلیل هرکدام می پردازیم:

 • پاسپورت مالتا از طریق کار
 • پاسپورت مالتا از طریق تحصیل
 • پاسپورت مالتا از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت مالتا از طریق تولد
 • پاسپورت مالتا از طریق ازدواج
 • پاسپورت مالتا از طریق پناهندگی

که در بین این شش روش، تولد از لحاظ زمانی متفاوت بوده و بلا فاصله بعد از احراز شرایط قانونی، تابعیت و پاسپورت اعطا می گردد.

اخذ پاسپورت مالتا از طریق کار

کار یکی از روش های اخذ اقامت در کشور مالتا می باشد.  افراد غیر اروپایی با پیشنهاد کاری یا به اصطلاح JOB OFFER از سمت کارفرما می توانند ویزای کاری کشور مالتا را اخذ نمایند. یعنی فرد باید اجازه کار رسمی از سازمان ETC (اداره کار و اشتغال) را کسب نماید و تا با اخذ مجوز کار بتواند در این کشور کار کند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده و هرگونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و غیر قانونی می باشد. مجوزی که این سازمان صادر می کند یکسال اعتبار خواهد داشت که این مدت زمان قابل تمدید می باشد و متقاضی باید ۸ هفته قبل از اتمام این اعتبار مجوز کار جدید و  همچنین پرداخت مالیات بر درآمد و بیمه خود را ارائه دهد. افرادی که پاسپورت یکی از کشورهای اروپایی را داشته باشند، نیاز به مجوز کار را در کشور مالتا نخواهند داشت. شما در کار در مالتا برای اخذ پاسپورت اگر ۵ سال بیمه و مالیات پرداخت نمایید، می توانید برای مجوز اقامت دائم کشور مالتا را درخواست دهید و ۱ سال بعد یعنی بعد از ۶ سال در صورت ادغام شدن با جامعه و فرهنگ مردم بومی مالتا و آشنایی با زبان این کشور برای پاسپورت مالتا ، تابعیت و شهروندی این کشور درخواست دهید.

نمودار نرخ بیکاری در کشور مالتا

 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت مالتا از طریق کار

  • مدرک تحصیلی حداقل لیسانس
  • پاسپورت
  • شناسنامه
  • چند قطعه عکس
  • بیمه درمانی
  • مدرک زبان (حداقل آیلتس ۵٫۵)
  • دعوت نامه کاری از سمت کارفرما
  • تمکن مالی(حداقل سه ماه)

اخذ پاسپورت مالتا از طریق تحصیل

اخذ پاسپورت مالتا تنها از طریق تحصیل و مهاجرت تحصیلی امکان پذیر نمی باشد اما می توان با شرایطی که در ادامه بیان می نماییم، از طریق تحصیل نیز به پاسپورت و تابعیت کشور مالتا دست یافت. شما می توانید در مقطع لیسانس، فوق لیسانس، دکترا در این کشور تحصیل نمایید. اکثر رشته ها در دانشگاه های این کشور آموزش داده می شود. افراد می توانند در دانشگاه ها و همچنین مدارس این کشور به زبان انگلیسی تحصیل کنند. هزینه تحصیل به طور میانگین ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ یورو متغیر می باشد.

تحصیل در مقطع لیسانس:

تحصیل در مقطع لیسانس ۳ الی ۴ سال به طول می انجامد. افراد برای تحصیل در این مقطع باید مدرک زبان انگلیسی، آیلتس ۶٫۵ ارائه نمایند و افرادی که نمره آیلتس آن ها کمتر از نمره مورد نظر می باشد یا به طور کلی مدرک زبان ندارند، امکان گذراندن دوره های زبان قبل از اشتغال به تحصیل را در کشور مالتا خواهند داشت.

 تحصیل در مقطع فوق لیسانس:

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۱ الی ۲ سال به طول می انجامد. افراد در این مقطع ۲۰ الی ۳۰ ساعت اجازه کار ضمن تحصیل خواهند داشت و پس از تحصیل می توانند وارد بازار کار در کل اروپا شوند.

تحصیل در مقطع دکترا:

تحصیل در مقطع دکترا ۴ سال به طول می انجامد. برای تحصیل در مقطع دکترا شما نیاز به یک سوپروایزر ( استاد راهنما ) دارید. فرد باید پروپوزال خود را به سوپروایزر یا استاد راهنما ارائه دهند  و با او مکاتبه نمایند و پس از توافق با استاد راهنمای مورد نظر می توانند برای این مقطع اقدام کنند.

تحصیل در خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور

حال سوال این است که آیا پس از تحصیل در کشور مالتا می توان به اقامت دائم و پاسپورت این کشور دست یافت؟ پاسخ این است که اگر پس از اتمام تحصیل در این کشور بتوانید یک شغل مرتبط با رشته تحصیلی تان پیدا کرده و با یک کارفرمای معتبر مالتایی قرارداد کاری ببندید، می توانید به اخذ پاسپورت مالتا امید وار باشید. در واقع تحصیل در مالتا سکوی پرتابی است برای کسانی که می خواهند در این کشور کار پیدا کنند، زیرا دولت این کشور به دانشجویان بین المللی این کشور اجازه می دهد تا پس از اتمام تحصیل شان به جستجوی کار در این کشور بپردازند و از آنجایی که نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است، شانس پیدا کردن کار حتی برای دانشجویان بین المللی که تحصیل شان را در این کشور به اتمام رسانده اند، بالاست.

لذا افراد برای به دست آوردن کار پس از تحصیل باید یک کارفرما پیدا کنند تا بتوانند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تغییر بدهند. در کشور مالتا اگر ۵ سال بیمه و مالیات پرداخت نمایید می توانید بعد از ۶ سال درخواست پاسپورت دهید.

 • مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت مالتا از طریق تحصیل

  • آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات
  • مدرک زبان(در صورت وجود)
  • پاسپورت
  • مدارک هویتی(شناسنامه_کارت ملی)
  • تمکن مالی
  • گواهی عدم سوء پیشینه

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در کشور مالتا به مقاله ای با عنوان مهاجرت تحصیلی به مالتا از همین وبسایت مراجعه فرمایید.

اخذ پاسپورت مالتا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت دائم و در نهایت تابعیت یا پاسپورت مالتا از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. برای اخذ اقامت دائم کشور مالتا از ابتدا دو حالت وجود دارد، که یک شرایط ویژه و استثتائی را برای سرمایه گذاران غیر اروپایی فراهم آورده است. در حالت اول با پرداخت ۳۰۰ هزار یورو به دولت مالتا می توانید اقامت مالتا را از ابتدا اخذ نمایید و پس از ۵ سال نیز مبلغ  ذکر شده از سمت دولت کشور مالتا به شما عودت داده می شود. در حالت دوم سرمایه گذاری در کشور مالتا ، شما ۱۰۰ هزار یورو به دولت مالتا اهدا می کنید و دولت این کشور از ابتدا به شما اقامت دائم این کشور را اعطا می نماید ولی تفاوتش با حالت اول در این است که مبلغ پرداخت شده به شما عودت داده نمی شوند. نکته حائز اهمیت این می باشد که شخص متقاضی، همسر، فرزندان زیر ۱۸ سال (حتی بالای ۱۸ سال)  پدر و مادر شخص متقاضی و حتی پدر و مادر همسر متقاضی نیز می توانند از ابتدا اقامت کشور مالتا را اخذ نمایند. در رابطه با سرمایه گذاری در مالتا توجه داشته باشید که از همان ابتدا به صورت استثنایی اقامت دائم اعطا خواهد کرد .

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مالتا و اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مالتا و اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ پاسپورت مالتا از طریق سرمایه گذاری می توانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

سرمایه گذاری در مالتا
اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت مالتا از طریق تولد

تولد یکی از روش های اخذ پاسپورت مالتا می باشد. تولد هر فردی در یک سرزمین آثار حقوقی مربوط را برای خود و خانواده او در پی خواهد داشت. در کشور مالتا اشخاصی که از تاریخ ۲۱ سپتامبر ۱۹۶۴ تا ۳۱ جولای ۲۰۰۱ در خاک این کشور متولد شده باشند، تبعه ی مالتا محسوب می گردند.

تولد در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد در خارج از کشور

اشخاصی که پس از ۱ اگوست ۲۰۰۱ در خاک کشور مالتا به دنیا آمده باشند، نمی توانند تابعیت این کشور را به دست آورند، مگر اینکه پدر یا مادر شخص، متولد کشور مالتا یا شهروند این کشور باشند و پاسپورت مالتا را داشته باشند. مدارک لازم برای اخذ پاسپورت مالتا از طریق تولد به شرح ذیل می باشد:

 • گواهی بیمارستانی که ثابت کند فرد در آنجا به دنیا آمده است
 • ارائه چند قطعه عکس
 • گواهی بیمه خدمات درمانی
 • گواهی حمایت مالی از کودک
 • پاسپورت والدین
 • گواهی تاریخ و محل تولد در مالتا
 • محل اقامت والدین در کشور مالتا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق تولد

اخذ پاسپورت مالتا از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه مالتی یکی از راه های اخذ پاسپورت مالتا می باشد. قبل از فوریه سال ۲۰۰۰ اگر هر شخصی با یک تبعه مالتی ازدواج می کرد، می توانست سریعا درخواست تابعیت نماید. ولی در حال حاضر اگر شخصی با شهروند مالتایی ازدواج کند، باید حداقل پنج سال از مدت ازدواجشان گذشته باشد تا بتواند درخواست تابعیت یا پاسپورت مالتا را داشته باشد.  این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام و غیر قانونی می باشد. برای انجام روند اخذ اقامت کشور مالتا از طریق ازدواج شخص باید فرم تکمیل نماید و مدارک مورد نیاز را به دولت کشور مالتا ارائه دهد.

مهاجرت به خارج از کشور از طریق ازدواج ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق ازدواج

 • مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت مالتا از طریق ازدواج

  • گذرنامه (پاسپورت)
  • شناسنامه
  • مدارک لازم جهت اثبات ازدواج (ثابت نمایید که ازدواجتان واقعی بوده است)
  • گواهی طلاق ( در صورت وجود)
  • گواهی فوت همسر (در صورت وجود)

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق ازدواج

اخذ پاسپورت مالتا از طریق پناهندگی

به طور کلی مهاجرت از طریق پناهندگی روشی غیر قانونی بوده و موسسه حقوقی ملک پور همکار مشاور MIE  در این زمینه هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد. مهاجرت از طریق پناهندگی در ظاهر هزینه کمتری دارد اما  خطرات ناشی از اقدام به پناهندگی و مشکلاتی که در مسیر راه و بعد از آن وجود دارد، در عمل هزینه های مالی و معنوی و حتی آسیب های جانی بسیار بیشتری دارد، این هزینه ها می تواند عدم توانایی بازگشت به کشور خود، عدم توانایی کار و استفاده بالقوه از تحصیلات و تخصص تا زمان اخذ پاسپورت مالتا، خطرات سفر های قاچاقی و غیر قانونی با افراد بعضا کلاه بردار و سود جو و خطر ناک، عدم آگاهی کامل از زندگی در کمپ های پناه جویان و شرایط بسیار سخت آن و نیز نداشتن اطمینان خاطر از اخذ مجوز پناهندگی یا عدم آن است.  برای مهاجرت کردن  پنج  روش دیگر وجود دارد که می توان از میان آنها با بررسی و مشورت، مسیر درستی که متناسب با شرایط فردی ما باشد، انتخاب کرد تا با این مشکلات ، خطرات و حتی از دست دادن کشور خود رو به رو نشد.

پناهندگی در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت از طریق پناهندگی

پروسه به این روش است که باید ابتدا فرمی که به عنوان پرسشنامه مقدماتی شناخته می شود توسط پناه جو تکمیل گردد. سپس شخص پناهنده ، توسط دادگاه مورد مصاحبه قرار می گیرد. پناهجو می بایست اطلاعات و مدارک کافی برای اثبات ادعای خود مبتنی بر دلایل درخواست پناهندگی را ارائه دهد. پس از اتمام مصاحبه بعد از مدت چند روزه متقاضی از تصمیم کمیسیون مطلع می گردد. در صورت رد درخواست، متقاضی برای کمسیون ارائه درخواست تجدید نظر در دادگاه ۲ هفته فرصت دارد. برای  رسیدگی در کمیسیون تجدید نظر ۳ روز زمان در نظر گرفته می شود تا در خصوص رای نهایی در مورد پناهجو تحقیقات و بررسی های بیشتری انجام دهند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

پاسپورت مالتا و نکات مهم

پاسپورت مالتا و نکات مهم در این باب از مواردی می باشد که بسیار حائز اهمیت است. قبل از هر اقدامی برای اخذ اقامت و اخذ تابعیت و پاسپورت مالتا باید به آثار حقوقی آن توجه نمود. از جمله مواردی که مهم می باشد به شرح زیر است:

 • شما می توانید بدون هیچ محدودیتی به تمام اروپا سفر کنید.
 • افتتاح حساب در بانکهای سراسر اروپا
 • امکان سرمایه گذاری در سراسر اروپا
 • نداشتن شرط حضور یکی از مهم ترین نکات اخذ اقامت این کشور می باشد.
 • یکی دیگر از نکات مهم کشور مالتا پایین بودن مالیات در این کشور می باشد.

تصویر پاسپورت کشور مالتا

پاسپورت مالتا و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت مالتا و شرایط دریافت آن بهتر است توسط وکیل معتبر مهاجرت مورد بررسی قرار گیرد. افرادی که شرایط لازم جهت دریافت پاسپورت مالتا دارند،  باید آگاهی لازم در زمینه تهیه مدارک مورد نیاز و الزامات اولیه را داشته باشند و این امر تکیه بر تجارب وکیل معتبر امور مهاجرت تسهیل می گردد. متاسفانه بسیاری از افراد به علت عدم آگاهی کافی در خصوص پروسه اخذ پاسپورت مالتا و قوانین حقوقی آن در این مسیر به بن بست می رسند. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای مجرب و معتبر می تواند شما را در مسیر اخذ پاسپورت مالتا یاری نماید.

مهاجرت به خارج از کشور و وکیل معتبر برای امور مهم

مهاجرت به مالتا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت مالتا و سخن پایانی

پاسپورت مالتا و شرایط اخذ تابعیت و شهروندی کشور مالتا در مقاله فوق مورد بررسی علمی قرار گرفت. شما دریافتید که از روش های مختلف از جمله کار، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد می توان به کشور مالتا مهاجرت کرده و اقدام به اخذ پاسپورت کشور مالتا اقدام نمود. ولی لازم به ذکر است بدانید هرکدام از این روش ها معایب و مزایایی دارد. بهترین روش برای اخذ اقامت وتابعیت یا پاسپورت مالتا سرمایه گذاری می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه اقامت و اخذ پاسپورت مالتا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره MIE اتریش تماس حاصل نمایید و با مشورت با مشاوران موسسه اطلاعات رایگان به دست آورید. همچنین می توانید در انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت فرمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با تشکر از ارسال نظر شما ، موسسه حقوقی ملک پور هیچ مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. لطفا سایر طرف مهاجرت به مالتا رو بررسی بفرمایید.

   پاسخ