پاسپورت نروژ و بررسی آن

پاسپورت نروژ، راه های مهاجرت به نروژ و روش های اخذ پاسپورت نروژ در این مقاله به طور تفصیلی مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. روش های اخذ پاسپورت نروژ چیست؟ چه مدارکی برای دریافت پاسپورت کشور نروژ مورد نیاز است؟ در ادامه به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. دریافت پاسپورت هر کشور نیازمند گذراندن مراحلی است که عدم توجه دقیق و عدم رعایت نکات مهم شانس اخذ آن را به مقدار زیادی کاهش میدهد. بهره گیری از وکیل مهاجرت آگاه به امور بین الملل به شما کمک می کند تا تمامی مراحل را به طور دقیق و تخصصی دنبال کرده و نتیجه درستی حاصل کنید. در صورت هرگونه ابهام و یا سوالی می توانید در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را مطرح کنید. هم چنین می توانید با کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی یهره مند گردید.

در ادامه به بررسی موضوعات زیر در  این مقاله بپردازیم:

پاسپورت نروژ
 • پاسپورت نروژ و شرایط عمومی
 • پاسپورت نروژ و اعتبار آن
 • پاسپورت نروژ و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت نروژ از طریق کار
 • پاسپورت نروژ از طریق تحصیل
 • پاسپورت نروژ از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت نروژ از طریق تولد
 • پاسپورت نروژ از طریق ازدواج
 • پاسپورت نروژ و پناهندگی
 • پاسپورت نروژ و نکات مهم در باب نروژ
 • پاسپورت نروژ و مدارک موردنیاز
 • پاسپورت نروژ و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت نروژ و سخن پایانی

پاسپورت نروژ و شرایط عمومی

نروژ کشور پادشاهی و مستقل از جمله کشور های حوزه اسکاندیناوی و عضو شنگن است که هم مرز با کشور سوئد بوده و از شمال شرق با کشور های فنلاند و روسیه همسایه است. پایتخت آن اسلو و زبان رسمی مردمان آن نروژی و سامی است و واحد پول رسمی آن کرون می باشد. اکثریت مردم نروژ به دین مسیحیت معتقد هستند. از لحاظ تقسیمات کشوری، نروژ از ۱۹ استان تشکیل شده که توسط استانداران و شورای منتخب اداره می شود. صادرات عمده نروژ نفت است و از دیگر صادرات آن می توان از چوب، گوشت گاو، شیر و سایر فرآورده های دامی نام برد.

در سال های اخیر این کشور هدف بسیاری از دانشجویان خارجی قرار گرفته است. اگر قصد تحصیل و یا زندگی در نروژ را دارید باید این نکته را مدنظر داشته باشید که آب و هوای سرد و اقلیم کوهستانی موجب سرمای شدید روزهای زمستانی آن شده است به طوری که به مدت یک ماه در سال نروژ هرگز رنگ خورشید را به خود نمی بیند. علاوه بر این هزینه زندگی در نروژ به نسبت دیگر کشورهای اروپایی بسیار بالاست.  بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی جهت مهاجرت یا اقامت نروژ، این کشور را با سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، اتریش، هلند و… مقایسه نموده و سپس اقدام نمایید.

نکته ای که در مورد پاسپورت نروژ وجود دارد تفاوت تابعیت و اقامت نروژ است. اولین نکته تعریف تابعیت است. تابعیت یا ملیت یک اصطلاح است و اشاره به رابطه معنوی، سیاسی و یا حقوقی بین یک شخص و یک دولت دارد. در زمینه تابعیت و داشتن پاسپورت نروژ  بین شخص و کشور تکالیفی دوجانبه برقرار است مانند حق رای و مشارکت سیاسی و برای آقایان تکلیف سربازی. اما در مقابل شخصی که اقامت نروژ را دارد نبست به این کشور تکالیفی ندارد و صرفا اجازه زندگی به صورت موقت را دارد که مستلزم شرط حضور نیز می باشد.

پاسپورت نروژ

پاسپورت نروژ و اعتبار آن

پاسپورت نروژ یکی از معتبرترین پاسپورت ها در کل دنیا می باشد. پاسپورت نروژ از نظر اعتبار پاسپورت در جهان، در رتبه چهارم کشور های دنیا قرار دارد. پاسپورت نروژ هم رده پاسپورت کشورهای فرانسه، بلژیک، یونان، مالتا، ژاپن، ایرلند و ایالت متحده امریکاست. در صورت داشتن پاسپورت نروژ می توانید به ۱۲۳ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کرده و هم چنین می توانید ویزای ۴۲ کشور دیگر را در هنگام ورود دریافت نمایید. البته لازم به ذکر است که برای سفر به ۳۳ کشور دیگر دنیا نیاز به ویزا دارید. در صورت علاقمندی به دریافت پاسپورت نروژ، می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی با کارشناسان ما بهره مند گردید.

پاسپورت نروژ

پاسپورت نروژ و روش های اخذ پاسپورت

اخذ پاسپورت نروژ از شش طریق امکان پذیر است. این طرق شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد. البته این نکته را حتما مدنظر داشته باشید که صرف مهاجرت از هر روشی موجب اخذ پاسپورت نروژ نخواهد شد. بنابراین حتما در این مقاله همراه ما باشید تا به طور کامل از راه های اخذ اقامت و تابعیت نروژ آگاه شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با عنوان راههای مهاجرت به نروژ از همین وبسایت مراجعه نمایید.

پاسپورت نروژ از طریق کار

به منظور اخذ اقامت و پاسپورت نروژ از طریق کار یا مهاجرت کاری به نروژ ابتدا باید موفق به دریافت ویزای کاری کشور نروژ شوید. جهت دریافت ویزای کار نروژ شما باید یک نامه پیشنهاد شغلی یا  job offer داشته باشید. برای دریافت این نامه شغلی ابتدا باید در سایت های کاریابی ثبت نام کرده و یک کارفرما در کشور نروژ از شما دعوت به عمل آورد. البته در نظر داشته باشید که برای دریافت این نامه شغلی نیاز به آشنایی شما به زبان نروژی است. جهت مشاهده لیست سایت های کاریابی می توانید مقالات مرتبط سایت ما را مطالعه و آدرس این سایت ها را مشاهده نموده و رزومه خود را آپلود نمایید. اگر فردی از اتباع کشور نروژ متقاضی کار در سمت شغلی مورد نظر نباشد، آن گاه کارفرمای تبعه نروژ مجاز به ارسال دعوت نامه کاری برای شما خواهد بود.

البته شایان ذکر است که در برخی از مشاغل اگر شخص بخواهد تنها برای کمتر از سه ماه در نروژ کار کند، نیازی به اخذ ویزای کاری نروژ ندارد. این مشاغل عبارتند از:

پاسپورت نروژ

 • محققین و استادان
 • کارکنان شرکت های بین المللی
 • کارشناسان فنی
 • مسافران تبلیغاتی و تجارتی
 • پزشکان
 • ورزشکاران و هیئت همراه آن ها
 • روزنامه نگاران و عکاسان
 • اعضای خدمه پرواز در هواپیماهای سفر های بین المللی
 • کارکنان قطارهای خارجی، اتوبوس ها یا کامیون ها در سفر های بین المللی
 • خدمه کشتی
 • راهنمایان تور

در ادامه توجه شما را به نرخ بیکاری نروژ در سالهای اخیر جلب می کنیم:

پاسپورت نروژ

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص کار در نروژ

مقاله مرتبط

کار در نروژ و اخذ ویزای کار نروژ

پاسپورت نروژ از طریق تحصیل

دریافت پاسپورت نروژ از طریق تحصیل یکی از روش های محبوب، به دلیل رایگان بودن نظام تحصیلی این کشور است. تحصیل در نروژ و مهاجرت تحصیلی به نروژ در مقاطع مختلف تحصیلی از دبیرستان تا کالج، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر می باشد. جهت تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در نروژ شما نیاز به اخذ پذیرش معتبر در هر یک از مقاطع تحصیلی در کشور نروژ دارید. البته شایان ذکر است که جهت تحصیل در نروژ و اخذ اقامت از این طریق شما ابتدا نیاز دارید که یک پذیرش تحصیلی از مرکز مورد نظر دریافت نمایید.

پاسپورت نروژ

به طور کلی هزینه های تحصیلی بخش اعظم هزینه های یک فرد محسوب می شود. اما در نروژ دولت این هزینه ها را بر دوش گرفته و عملا تحصیل در این کشور در دانشگاه های دولتی رایگان است. البته تحت شرایطی این امر امکان پذیر است که به طور مثال یکی از این شروط مهارت فرد دانشجو در زبان های نروژی، سامی و انگلیسی است. البته باید متذکر شویم که هزینه های زندگی درنروژ به نسبت دیگر کشور های اروپایی عضو شنگن بسیار بالاتر و تقریبا دو و نیم برابر است. پس حتما قبل از اقدام به مهاجرت و درخواست اقامت تحصیلی نروژ نسبت به هزینه های زندگی در این کشور اروپایی مطالعات بیشتری انجام دهید. به طور مثال کشور اتریش نیز نظام آموزشی رایگان دارد اما هزینه های زندگی در آن کمتر از نصف هزینه های نروژ است.

باید متذکر شویم که ویزای تحصیلی نروژ موجب اخذ پاسپورت نروژ نمیشود. اگر قبل از اتمام تحصیلات فرد دانشجو بتواند شغلی مناسب با رشته مورد نظر و حقوق حداقل قانون کار بیاید نوع اقامت از اقامت تحصیلی به اقامت کاری تغییر یافته و پس از اخذ اقامت دائم شخص می تواند برای دریافت پاسپورت نروژ تقاضا دهد. فرد دانشجو در هنگام ثبت درخواست اقامت تحصیلی متعهد می شود که پس از اتمام تحصیلات به کشور مبدا خود باز گردد.

پس از اخذ پذیرش کالج یا دانشگاه دانشجو موظف است که هزینه درخواست را پرداخت کند. جهت تحصیل در نروژ چه در دانشگاه های دولتی و چه در موسسات خصوصی، شخص باید مبلغ ۱۱۶.۳۶۹ کرون نروژ به ازای هریکسال در گرو دانشگاه قرار داده و این میزان پول را در یک حساب بانکی نروژی و یا حساب موسسه آموزشی بلوکه نماید.

نمودار زیر هزینه های عمومی برای آموزش در نروژ را طی بازه ۱۰ سال گذشته نمایش می دهد:

پاسپورت نروژ

دانشجویان حق ۲۰ ساعت کار در هفته و اجازه کار تمام وقت در تعطیلات را دارند. دانشجویان با داشتن اقامت تحصیلی نروژ می توانند همسر و فرزندان خود را نیز به عنوان همراه به نروژ ببرند و همراه نیز اجازه کار دارد. گفتنی است که اگر بعد از اتمام تحصیل فرد بخواهد درخواست پاسپورت نروژ کند، برخلاف کشوری مانند کانادا، مدت زمان تحصیل وی جزو سابقه اقامت او به حساب نخواهد آمد.

در زیر لیست دانشگاه های معتبر نروژ را به ترتیب امتیاز مشاهده می فرمایید:

پاسپورت نروژ

مقاله مرتبط

شرایط کار دانشجویی در نروژ

مقاله مرتبط

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در نروژ

پاسپورت نروژ از طریق سرمایه گذاری

اگر قصد سرمایه گذاری در نروژ را دارید و می خواهید که از طریق آن به پاسپورت نروژ دست پیدا کنید حتما در ادامه این مقاله همراه ما باشید. ابتدا پیش از اقدام به هر گونه سرمایه گذاری به این سوال پاسخ دهید که آیا هدف شما از سرمایه گذاری در این کشور، اخذ اقامت و یا پاسپورت نروژ است؟ یا اینکه تنها مایل به کسب سود از این روش می باشید؟ به طور کلی شخصی که جهت امر سرمایه گذاری در نروژ قصد اقدام دارد باید به زبان نروژی مسلط بوده و هم چنین یک طرح تجاری یا بیزینس پلن قوی ارائه دهد زیرا در صورت رد شدن طرح تجاری پرونده ی سرمایه گذاری فرد بسته خواهد شد.

از ویژگی های یک طرح تجاری خوب توضیح هدف ها، هزینه های سرمایه گذاری و پیش بینی روند پیش روی مراحل است. داشتن یک طرح تجاری خوب سرمایه گذاری را به سمت سوددهی و موفقیت سوق می دهد.

 

سرمایه گذاری در نروژ از طرق زیر امکان پذیر است:

 • سرمایه گذاری از طریق مناقصه های دولتی
 • خرید ملک
 • تولیدات صنعتی
 • سرمایه گذاری مالی
 • ثبت شرکت

به طور کلی جهت اخذ اقامت و پاسپورت نروژ از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم طرح باید سوددهی داشته باشد تا بتوان با تلاش و پشتکار اقامت دائم نروژ را کسب نمود.

در نمودار زیر رشد اقتصادی نروژ در بازه ۱۰ ساله اخیر را مشاهده می کنید.

پاسپورت نروژ

پاسپورت نروژ از طریق تولد

اخذ تابعیت کشورها از طریق تولد از دو اصل خون و اصل خاک پیروی می کند. اصل خاک به این معنا ست که فرزند با تولد در خاک کشورهایی مثل کانادا و برزیل که از این قانون تبعیت می کنند، می تواند پاسپورت کشور را دریافت کند.

 اخذ تابعیت از طریق خون به این معنی است که فرزند در صورتی با تولد در خاک یک کشور تابعیت ان را بدست می آورد که از پدر یا مادری تبعه همان کشور متولد شود. برای مثال کودک متولد نروژ درصورتی نروژی می شود که از پدر یا مادری نروژی متولد شده باشد. نیازی به ثبت ازدواج پدر و مادر نیست و تنها کافی ست که پدر در زمان مرگ خود، در صورتی که پدر قبل از تولد فرزند فوت شود، تابعیت نروژی داشته باشد. کودکانی که در هنگام تولد دو یا چند حق شهروندی داشته باشند اگر تا قبل از ۲۲ سالگی به مدت ۲ سال در نروژ و یا ۷ سال در یکی از کشورهای شمال اروپا زندگی نکنند، حق شهروندی خود را از دست خواهند داد.

مقاله مرتبط

ویزای اخذ تابعیت در کشور نروژ از طریق تولد

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد تولد

پاسپورت نروژ از طریق ازدواج

ازدواج با شهروند نروژی، یکی از راه های اخد اقامت و دریافت پاسپورت نروژ است. قبل از ارسال درخواست، ابتدا فرد باید اطمینان حاصل کند که شرایط عمومی جهت ورود به کشور نروژ را دارا می باشد. این شرایط عبارت اند از:

پاسپورت نروژ

 • داشتن یک پاسپورت معتبر

 • عدم ممنوعیت ورود به کشور

 • فرد برای نظم و امنیت عمومی و سلامت کشور تهدید و خطر محسوب نشود.

جهت درخواست شهروندی نروژ از طریق ازدواج باید طول دوره ازدواج گذرانده شود. طول دوره ازدواج مدت زمانی است که شما همسر و شریک زندگی قابل اثبات یک شهروند نروژی باشید. دوره ازدواج از روزی محاسبه می شود که شما با شخص نروژی ازدواج کرده اید و اگر در زمان ازدواج همسر شما هنوز شهروند نروژ نبوده و پاسپورت نروژ را نداشت دوره ازدواج از تاریخ اخذ شهروندی او آغاز می شود. محل ثبت ازدواج واینکه در نروژ بوده یا کشور دیگری اهمیتی ندارد. اگر به مدت ۴ سال در نروژ اقامت داشته و از این ۴ سال مدت ۳ سال را با یک نروژی ازدواج کرده باشید، مجموع سال های اقامت شما ۷ سال شده و می توانید جهت دریافت پاسپورت نروژ اقدام کنید.

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور نروژ

پاسپورت نروژ و پناهندگی

از نظر علمی پناهنده شخصی است که طبق دلایلی از جمله اعتقادات مذهبی، دلایل سیاسی و… ترس از آزار و اذیت و شکنجه در صورت بازگشت به کشور مبدا را دارد. پناهندگی سخت ترین و طاقت فرساترین روش مهاجرتی و اخذ اقامت یک کشور است که خطرات زیادی را در پی داشته و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. بر اساس کنواسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی)، کشورهای عضو این کنوانسیون ملزم به حمایت افراد پناهجو و ارائه خدمات به ایشان هستند. در صورت رسیدن فرد به نروژ، بلافاصله باید خود را به پلیس معرفی کرده و برگه های مربوط به درخواست را امضا و اثر انگشت ثبت کند. پس از اعلام نام، سن و آدرس شخص باید گذرنامه و سایر مدارک شناسایی خود را جهت معرفی ارسال کند. در هنگام مصاحبه با پلیس، افسر سئوالاتی در مورد سفر به نروژ و دلایل فرد برای درخواست حفاظت و سایر جزییات از وی خواهد پرسید. نحوه اسکان به عوامل متعددی از جمله جنس و سن بستگی دارد و نحوه اقامت به گونه ای است که سعی می شود افراد یک خانواده بتوانند با هم در یک مکان حضور داشته باشند. لازم به یاد اوری است که در صورت دریافت جواب مثبت، به متقاضی یک پاسپورت خاکستری (پاسپورت کنوانسیون) داده خواهد شد که پس از گذشت چند سال، در صورت داشتن شرایط موردنیاز، شخص می تواند تابعیت و پاسپورت نروژ را دریافت نماید.

پاسپورت نروژ

پناهندگی در نروژ

پاسپورت نروژ و نکات مهم در باب نروژ

پاسپورت نروژ

پاسپورت کشور نروژ علی رغم اینکه از نظر رتبه بندی جزو پاسپورت های برتر دنیاست اما از لحاظ جغرافیایی و اقلیمی چندان مناسب ایرانیان نمی باشد. علاوه بر آب و هوای سرد، باید توجه داشت که برای زندگی و اقامت در این کشور، علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی باید به زبان های دوم و سوم نروژی و سوئدی نیز آشنایی داشته باشید. همانطور که در بالاتر اشاره شد، هزینه های زندگی در نروژ نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بالاتر است. به طور مثال با همین شرایط می توان کشور اتریش را پیشنهاد کرد که علاوه بر سیستم آموزشی رایگان و آب و هوای مناسب، زندگی با کیفیت بالای اروپایی هزینه ی بسیار پایین تری را دارد. شهر وین برای دهمین سال پیاپی بهترین شهر جهان شناخته شده است و از لحاظ بیکاری نرخ آن زیر ۴ درصد است. نروژ جزو کشورهایی است که دو تابعیتی را به رسمیت نمی شناسد. یعنی جهت اخذ تابعیت و پاسپورت نروژ ابتدا باید تابعیت قبلی خود را لغو کنید. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تدوین گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن حرام بوده و پیگرد قانونی دارد.

پاسپورت نروژ و مدارک موردنیاز

اخذ پاسپورت نروژ مستلزم دارا بودن شرایط مورد نیاز این کشور است. شما می توانید پس از اخذ اقامت دائم نروژ از طرق مختلف، برای دریافت پاسپورت نروژ درخواست دهید. در صورت دریافت تابعیت و پاسپورت کشور نروژ شما از تمامی حقوق شهروندی اعم از حق رای، حق تحصیل رایگان و هم چنین استفاده از تمام خدمات شهروندی برخوردار خواهید بود. شرایط مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت نروژ برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. عواملی از جمله سن، زمان ورود به نروژ و اینکه شما با چه شهروندی ازدواج کرده اید، می تواند در تعداد سال های مورد نیاز برای زندگی در نروژ پیش از درخواست تاثیرگذار باشد. به طور کلی سه ماه پیش از رسیدن به تعداد سال های مورد نظر جهت درخواست تابعیت نروژ می توانید درخواست خود را ارسال کنید.

مدارک مورد نیاز جهت درخواست پاسپورت نروژ عبارتند از:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • سن بالای ۱۸ سال
 • داشتن اقامت دائم نروژ و تمایل به ادامه زندگی در این کشور
 • حداقل اقامت ۷ سال از ۱۰ سال گذشته در نروژ
 • عدم سوء سابقه
 • لغو تابعیت قبلی؛ در صورتی که تابعیت قبلی پس از دریافت پاسپورت نروژ به خودی خود باطل نشود
 • افراد در سنین بین ۱۸ تا ۶۷ باید ۳۰۰ ساعت دوره آموزش زبان نروژی یا سامی در پرونده خود داشته باشند

البته لازم به ذکر است که کودکان بین سنین ۱۲ تا ۱۸ سال نیز می توانند برای دریافت پاسپورت کشور نروژ درخواست دهند که در مورد ایشان حداقل مدت اقامت به ۵ سال از ۷ سال گذشته در نروژ کاهش می باید.

پاسپورت نروژ و وکیل معتبر برای امور مهم

همواره در امر مهاجرت، انتخاب وکیل مهاجرت معتبر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده است. زیرا هر روش مهاجرتی برای هر شخصی مناسب نبوده و افراد باید بر طبق شرایط و وبژگی های شخصی خود و خانواده شان روش مهاجرتی درست را انتخاب نمایند. همراه داشتن یک وکیل آگاه به امور مهاجرتی در اکثر موارد ریسک ردی ویزای شما را به طور چشمگیری کاهش خواهد داد. بهره گیری از یک وکیل معتبر و آگاه به این جهت از اهمیت بالایی برخوردار است که اخذ پاسپورت نروژ از روش های متعددی امکان پذیر بوده و وکیل مجرب و آشنا به حقوق بین الملل می تواند مناسب ترین مسیر را به شما معرفی نماید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و با دارا بودن وکلای زبده در کشورهای مختلف دنیا  ، مفتخر است تا شما را در این مسیر همراهی نماید. هم چنین شما همواره می توانید با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و از اطلاعات به روز ایشان بهره مند گردید.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت نروژ و سخن پایانی

پاسپورت نروژ و راه های مهاجرت و اخذ پاسپورت کشور نروژ در این نوشتار مورد بررسی علمی قرار گرفت. از آنجا که ممکن است دریافت پاسپورت نروژ در سال های اخیر مورد تقاضای تعداد زیادی ازمخاطبین باشد، در این مقاله سعی بر آن نمودیم که روش هایی که منجر به اخذ اقامت و پاسپورت نروژ می شود را به همراه کلیه جزییات آن ها به طور تفصیلی مورد بررسی قرار دهیم. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد اقامت نروژ را دارید، پیش از هر گونه اقدامی، شرایط خود را برای سایر کشورهای مطرح دنیا مانند کانادا، انگلیس، آلمان، اتریش، دانمارک، هلند و.. بررسی کنید زیرا به دلیل سرمای شدید نروژ و هزینه ی بالای زندگی در این کشور و اجبار دانستن سه زبان مختلف شرایط بسیار سختی را پیش رو خواهید داشت. در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام می توانید سوالات خود را در پایان این نوشتار ثبت کرده تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. هم چنین می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان ما بهره مند گردید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ