پاسپورت نیوزیلند و بررسی آن

پاسپورت نیوزیلند ، روش های اخذ پاسپورت نیوزیلند، بهترین روش دریافت پاسپورت این کشور در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. روش های اخذ پاسپورت نیوزیلند چیست؟ اعتبار پاسپورت این کشور به چه صورت می باشد؟ شرایط دریافت پاسپورت نیوزیلند چیست؟ آیا می توان پاسپورت نیوزیلند را از طریق سرمایه گذاری یا کار به دست آورد؟ اخذ پاسپورت کشور نیوزیلند از جهات مختلفی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، مهمترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان ارائه می گردد. پاسپورت این کشور از روش های متعددی همچون سرمایه گذاری، ازدواج، پناهندگی و کار به دست می آید که در ادامه هر یک آنها به صورت مفصل بیان شده شده است. امیدواریم مقاله پیش رو که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملکپور به نگارش در آمده، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب روش های اخذ پاسپورت نیوزیلند و شرایط آن و اخذ اقامت و تابعیت نیوزیلند خدمت شما عزیزان ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات مفید و کامل با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان و تخصصی دریافت نمائید.

پاسپورت نیوزیلند
 • پاسپورت نیوزیلند و شرایط عمومی
 • پاسپورت نیوزیلند و اعتبار آن
 • پاسپورت نیوزیلند و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت نیوزیلند از طریق کار
 • پاسپورت نیوزیلند از طریق تحصیل
 • پاسپورت نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد
 • پاسپورت نیوزیلند از طرق ازدواج
 • پاسپورت نیوزیلند و پناهندگی
 • پاسپورت نیوزیلند و نکات مهم در باب نیوزیلند
 • پاسپورت نیوزیلند و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت نیوزیلند و سخن پایانی

پاسپورت نیوزیلند و شرایط عمومی آن

پاسپورت نیوزیلند و تمایل افراد به اخذ آن نیازمند آگاهی از شرایط عمومی آن می باشد، نیوزیلند یا زلاندنو کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام است، این کشور از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده و مناطق خودمختار نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس را هم در بر می‌گیرد موقعیت جغرافیایی نیوزیلند به گونه ای است که فاصله زیادی با دیگر خشکی‌های کره زمین دارد، به ‌طوری‌ که استرالیا نزدیکترین همسایه این سرزمین در فاصله دو هزار کیلومتری آن قرار دارد. بر اساس سرشماری سال ۲۰۱۳ حدود ۷۴ درصد از جمعیت چهار و نیم میلیون نفری زلاندنو اروپایی ‌تبار هستند و مائوری‌ ها با ۱۵ درصد بزرگترین اقلیت قومی را شکل می ‌دهند. آسیایی‌ها نزدیک به ۱۲ درصد و ساکنان جزایر اقیانوسیه بیش از ۷ درصد جمعیت این کشور را شامل می‌شوند. فرهنگ زلاندنو آمیزه‌ای از فرهنگ مائوری و نخستین مهاجران بریتانیایی است که با ورود بیشتر مهاجران از نقاط دیگر دنیا متنوع ‌تر شده ‌است. انگلیسی و مائوری دو زبان رسمی این کشور هستند و انگلیسی زبان رایج کشور محسوب می‌شود. زلاند نو اقتصاد پیشرفته و پررونقی دارد و در زمره کشورهای توسعه ‌یافته و متمول قرار می‌گیرد و در سال ۲۰۱۳ هفتمین کشور دنیا از نظر شاخص توسعه انسانی بوده‌ است و عمده صادرات این کشور محصولات دامی و کشاورزی همچون لبنیات، گوشت، پشم، ماهی، میوه و … است. نیوزیلند نزدیک به چهار و نیم میلیون نفر جمعیت دارد که از ۱۶ استان و ۵۰ شهرستان تشکیل شده است که شهر ولینگتون پایتخت و سومین شهر پرجمعیت زلاندنو و بزرگترین شهر آن اوکلند است.

پاسپورت نیوزیلند

پاسپورت نیوزیلند و اعتبار آن

پاسپورت نیوزیلند جزء معتبرترین پاسپورت های دنیا می باشد. پاسپورت نیوزیلند در رده هفتم معتبرترین پاسپورت های دنیا قرار دارد چرا که  در بسیاری از زمینه ها مانند کیفیت زندگی،  آموزش،  امنیت،  حمایت از آزادی های مدنی و آزادی اقتصادی پیشرو است و با دریافت پاسپورت نیوزیلند می توان به ۱۱۳ کشور دنیا سفر کنید و همین مورد جزو دلایل جذابیت پاسپورت نیوزیلند برای متقاضیان مهاجرت به این کشور است. دارندگان پاسپورت نیوزیلند در بدو ورود به ۴۹ کشور جهان ویزا صادر می شود و البته دارندگان این پاسپورت برای ورود به ۳۶ کشور جهان باید ویزا دریافت کنند.

پاسپورت نیوزیلند و روش های اخذ پاسپورت

پاسپورت نیوزیلند را از چند روش می توان به دست آورد این روش ها عبارتند از کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج،  تولد و پناهندگی. در این مقاله سعی شده است تا تمامی راه های اخذ اقامت و پاسپورت نیوزیلند مورد بررسی قرار گیرد. شما می توانید پس از پایان مطالعه این مقاله برای دریافت مشاوره ی تخصصی با مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور MIE  اتریش با بیش از ۱۵ سال سابقه پر افتخار تماس حاصل فرمایید و از مشاوره  تلفنی و رایگان این موسسه بهره مند شوید.

پاسپورت نیوزیلند از طریق کار

پاسپورت نیوزیلند و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور از طریف کار امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند با درخواست ویزای کار مرتبط وارد بازار کاری این کشور شوند و در این کشور مشغول کار شوند و پس از چند سال اقامت قانونی در این کشور در خواست اقامت و پاسپورت نیوزیلند داشته باشند. جوانان جویای کار می توانند از ویزای کار تعطیلات استفاده نمایند و با مجوز ۱۲ ماهه ای در این کشور مشغول به کار شوند، البته متقاضیانی که تابعیت ۲ کشور انگلیس و کانادا را دارند می توانند این مدت را به مدت ۲۳ ماه افزایش دهند. متقاضیانی که درخواست اخذ اقامت و تابعیت  این کشور را دارند باید از طریق سیستم اسکیل ورکر، درخواست ورود به بازار کاری این کشور را داشته باشند.

متقاضیان که درخواست ورود به این سیستم را دارند باید ابتدا امتیازات مورد نظر را کسب نمایند. شما باید ۴ مورد سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و سابقه کاری بررسی نمایید زیرا امتیازات شما از احتساب این موارد بررسی می شود. متقاضیان با ورود به سیستم پول در آن جا صبوری نمایند و در صورتی که یک کارفرما شما را تایید نماید شما وارد بازار کاری این کشور می شود و اقامت بلند مدت به شما تعلق می گیرد. متقاضیان اخذ اقامت و پاسپورت نیوزیلند باید به موارد همچون میزان حقوق و نرخ بیکاری در این کشور توجه داشته باشند. علاقه مندان توجه داشته باشند حداقل دستمزد در این کشور ۱۶.۵ دلار در ساعت می باشد. در ادامه موارد جدولی از نرخ بیکاری در سال های اخیر قرار داده شده است.

پاسپورت نیوزیلند

مقاله مرتبط

ویزای کار نیوزیلند

مقاله مرتبط

کار در نیوزیلند

پاسپورت نیوزیلند از طریق تحصیل

پاسپورت نیوزیلند و اخذ تابعیت این کشور از طریق تحصیل در نیوزیلند مستقیما امکانپذیر نمی باشد. کشور نیوزیلند مورد توجه مهاجران بسیاری قرار گرفته و سالانه دانشجویان زیادی در این کشور و قصد تحصیل در مقاطع تحصیلی این کشور را دارند. متقاضیانی که قصد تحصیل در مدارس این کشور را دارند باید توجه داشته باشند که این کشور تحصیل از سن ۵ سالگی شروع شده تا سن ۱۷ سالگی اجباری می باشد. تحصیل در دانشگاه های این کشور و در مقاطع متفاوتی امکان پذیر است. متقاضیان می‌توانند برای تحصیل در مقاطع لیسانس پروسه ای سه ساله را طی کنند. تحصیل در مقطع کارشناسی نیاز به آیلتس ۶ دارد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که پذیرش در دانشگاه های این کشور در دو ماه فوریه و نوامبر می باشد. دانشجویانی که قصد ورود به مقاطع فوق لیسانس و دکترا رو دارند باید به ترتیب مدارک زبان آیلتس ۶.۵ و ۷ را ارائه دهند. دانشجویان بعد از تحصیل در نیوزیلند می توانند با توجه با مقطع و رشته تحصیلی خود در نیوزیلند بمانند و جویای کار شوند و پس از به دست آوردن شغل و گذشت ۵ سال می توانند درخواست اقامت دائم در نیوزیلند بدهند.

پاسپورت نیوزیلند

متقاضیانی که قصد ورود به مقطع دکترا را دارند باید توجه داشته باشند که تاییدیه استاد راهنما یا سوپروایزر شما بسیار مهم و حساس می باشد. متقاضیان می‌توانند بعد از تحصیل وارد بازار کار این کشور شوند. برخی از افراد با توجه به اینکه پروسه اخذ اقامت کاری این کشور و دریافت اقامت کاری این کشور دشوار می باشد تحصیل را سکویی برای ورود به این کشور و اخذ اقامت و پاسپورت نیوزیلند قرار می دهند و از این طریق وارد بازار کار این کشور می ‌شوند و با پرداخت مالیات پس از مدتی اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند.

در ادامه به معرفی برخی از دانشگاه های معتبر نیوزیلند می پردازیم .

پاسپورت نیوزیلند

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی نیوزیلند

مقاله مرتبط

شرایط کار ضمن تحصیل در نیوزیلند

مقاله مرتبط

تحصیل و اعزام دانشجو به نیوزیلند

پاسپورت نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت نیوزیلند و اخذ تابعیت این کشور از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. اداره مهاجرت این کشور چند سیستم سرمایه گذاری متفاوت برای متقاضیان ارائه داده است. در حال اول شما ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار نیوزیلند سرمایه وارد این کشور می کنید. در این حالت شرایطی برای افراد ذکر نشده است. اما در حالت دوم سرمایه گذاران باید مبلغ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ سرمایه وارد این کشور نمایند. در این نوع سرماه گذاری متقاضی باید حداقل ۳ سال سابقی کاری مرتبط با بیزنس که قصد راه انداری دارد داشته باشد. متقاضیان باید حداکثر ۶۵ سال داشته باشد. سرمایه گذاران اگر درخواست ورود با خانواده خود را دارد باید متقاضی و خانواده او سطح زبان انگلیسی افزایش دهند و مدارک مربوط را ارائه دهند. دارندگان ویزای نوع ۱ در صورتی که ۲۵% سرمایه خود را در غیر از موارد مربوط سرمایه گذاری کنند می توانند اوراق بورس خریداری کنند و اما افرادی که دارای ویزای نوع ۲ می باشند باید حداقل ۵۰% سرمایه خود را سرمایه گذاری کنند. به طور مثال اگر شما ۳ میلیون دلار پول داشته باشید می توانید ۱ نیم میلیون آن را در اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید. ثبت درخواست شما ۱۲ ماه طول می کشد و در این مدت شما عزیزان می تواننید از طریق ویزای کاری وارد این کشور شوید و شرایط سرمایه گذاری نیوزیلند را بررسی کنید. در ادامه مطالب نموداری از رشد اقتصادی این کشور در سال های اخیر قرار داده شده است. همچنین شما عزیزان می توانید با کلیک روی لینک سرمایه گذاری در نیوزیلند از مقاله ای کامل در این مورد استفاده کنید.

پاسپورت نیوزیلند

پاسپورت نیوزیلند و اخذ تابعیت این کشور از طریق سرمایه گذاری سرمایه و انتقال سرمایه به این کشور امکانپذیر می باشد  سرمایه گذاران دقت داشته باشند سرمایه گذاری نیوزیلند امتیاز بندی می باشد شما باید امتیازات لازم را در این پروسه کسب نمایید، متقاضیانی که قصد سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند باید حداقل صد هزار دلار نیوزیلند وارد این کشور نمایند از موارد بسیار مهمی که باید به آن دقت داشت ارائه یک بیزینس پلان مناسب می باشد البته سرمایه ‌گذارانی که در رشته های مهندسی و حسابداری فعالیت می کنند نیازی به تایید بیزینس پلن خود ندارد و می توانند مستقیم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری اقدام نمایند، در این پروسه به متقاضیان اجازه می دهند تا سرمایه خود را وارد این کشور نمایند سرمایه گذارانی که این ویزا را کسب می کنند مدت سه سال می‌ توانند در این کشور حضور داشته باشند و این مدت نیز تا سه سال دیگر قابل تمدید می باشد، متقاضیان می توانند در صورتی که سرمایه گذاری آنها به سود دهی برسد، اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل نمایند که از موارد بسیار مهم امتیاز بندی این کشور می باشد و برای دریافت ویزای سرمایه گذاری باید حداقل ۱۲۰ امتیاز کسب کنند متقاضیان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر از مشاورین کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور مشاوره دریافت نمایند.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد

پاسپورت نیوزیلند و اخذ تابعیت این کشور از طریق تولد امکان پذیر می باشد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. به طور کلی اعطای تابعیت در سراسر دنیا برگرفته از ۲ سیستم خاک و خون می باشد. سیستم خاک به این صورت می باشد که، در صورت تولد طفل در خاک این کشورها آن طفل بر طبق قوانین می تواند تابعیت این کشور را دریافت کند. در حال حاضر تنها ۳۰ کشور از کشورهای دنیا از سیستم خاک تابعیت می کنند که معروف ترین این کشورها عبارتند از: آمریکا، کانادا، آرژانتین، مکزیک و… اما کشور نیوزیلند از سیستم خون پیروی می کند. در واقع شرایط به این صورت است که در صورتی که والدین طفل و یا پدر یا مادر طفل تابعیت این کشور را داشته باشند به صورت اتوماتیک طفل تابعیت و پاسپورت نیوزیلند را دریافت می کند. لازم به ذکر است با تولد طفل در نیوزیلند باید دو بخش متفاوت در نظر گرفته شود اخذ تابعیت از طریق خون و اخذ تابعیت از طریق نژاد از جمله این دو بخش می باشد. نکته قابل توجه و مهم این می باشد که از سال ۲۰۰۶ به بعد سیستم نیوزیلند به خون تبدیل شد و تا قبل این کشور از سیستم خاک پیروی می کرد. در واقع فقط کودکانی که تا قبل از سال ۲۰۰۶ در این کشور به دنیا آمده اند می توانند پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد را به دست آورند و بعد از آن دیگر این امر امکان پذیر نمی باشد. جهت بهره مندی از مقاله کامل اقامت نیوزیلند کلیک کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در قواعد تولد

پاسپورت نیوزیلند از طریق ازدواج

پاسپورت نیوزیلند و اخذ تابعیت این کشور از طریق ازدواج یکی از مباحثی است که در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. متقاضیان از طریق ازدواج می توانند اقامت دائم و پاسپورت نیوزیلند را اخذ نمایند. متقاضیان جهت اخذ اقامت و پاسپورت نیوزیلند از طریق ازدواج باید از شرایط ازدواج در این کشور آگاهی کامل داشته و آن را رعایت نمایند. از جمله این شرایط می توان به سن متقاضی اشاره کرد در واقع در کشور نیوزیلند افراد بالای ۱۸ سال اجازه ازدواج دارند و افراد بین ۱۶ تا ۱۸ سال باید با رضایت پدر و مادر خود اقدام به این امر نمایند. لازم به ذکر است جهت اخذ پاسپورت نیوزیلند از طریق ازدواج اثبات این امر که ازدواج آنها واقعی می باشد الزامی است در واقع باید مدارکی دال بر واقعی بودن این امر ارائه دهند. این مدارک را اداره مهاجرت از متقاضی درخواست می نماید، بنابراین می توانند مدارکی همچون عکس مشترک، ارتباط های تلفنی افراد با یکدیگر، رسید بانکی و سایر مدارک دال بر صوری نبودن ازدواج ارائه نمایند.

پاسپورت نیوزیلند

پاسپورت نیوزیلند و پناهندگی

پاسپورت نیوزیلند و اخذ تابعیت این کشور از طریق پناهندگی روشی است که افراد به اشتباه آن را برای مهاجرت خود در نظر می گیرند. به طور کلی پناهندگی روشی بسیار خطرناک می باشد و مؤسسه حقوقی ملک پور MIE  اتریش به هیچ عنوان این روش را پیشنهاد نمی دهد. به گفته قوانین این کشور دولت نیوزیلند به پناهندگان خدماتی همچون خدمات پزشکی، بهداشت رایگان و آموزش رایگان ارائه می کند. به طور کلی این پروسه بسیار دشوار می باشد، هم رسیدن به این کشور دشوار بوده و هم قبول پرونده پناهندگی متقاضیان سختگیرانه و دشوار می باشد. ولی با تمام وجود در صورتی که پرونده پناهندگی مورد قبول واقع شود متقاضی می تواند در این کشور زندگی کند. متقاضیان توجه داشته باشند امکان اخذ اقامت دائم برای متقاضیان فراهم می شود و حتی در مواردی امکان اخذ پاسپورت نیوزیلند نیز وجود خواهد داشت. اگرچه پناهجویان کشور نیوزیلند اخذ پناهندگی در این کشور را نسبتا آسان می شناسند ولی در سالهای اخیر دولت نیوزیلند به  علت امنیت جهانی سخت گیری بیشتری نسبت به سالهای گذشته دارد.

پاسپورت نیوزیلند و نکات مهم در باب نیوزیلند

پاسپورت نیوزیلند

نیوزیلند کشوری زیبا و مهاجر پذیر است که سالیانه افراد زیادی برای مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری به این کشور قدم می گذارند. افرادی که در این کشور پنج سال اقامت داشته باشند پس از این مدت می توانند درخواست پاسپورت نیوزیلند را داشته باشند. پاسپورت نیوزیلند از جمله پاسپورت های معتبر دنیا است که با اخذ این پاسپورت می توان به ۱۱۳ کشور دنیا به راحتی سفر کنند. متقاضیان لازم است با دقت کامل، درست ترین روش اخذ ویزا که مناسب شرایط آنها است را انتخاب نمایند تا بتوانند ویزای این کشور را دریافت کنند. چرا که باید دقت کنند تمام ویزاهای این کشور منجر به اخذ شهروندی این کشور نخواهد شد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن غیرقانونی و غیر شرعی بوده و پیگرد قانونی به دنبال دارد. جهت دسترسی به محتوای کامل تری از این مقاله روی لینک مهاجرت به نیوزیلند کلیک کنید.

پاسپورت نیوزیلند و وکیل معتبر برای امور مهم

با توجه به اینکه تمام ویزاهای این کشور منجر به اخذ شهروندی این کشور نخواهد شد پس نیاز است که وکیل معتبری برای انجام امور مربوط به مهاجرت به نیوزیلند برای دریافت اقامت مطمئن در این کشور کارهای مربوطه متقاضیان را برعهده بگیرد چرا که هرگونه اشتباه کوچک در این زمینه منجر به از دست دادن فرصت مهاجرت به این کشور خواهد شد. دریافت پاسپورت هر کشوری دارای شرایط و قوانین حقوقی متفاوتی می باشد بنابراین متقاضیان باید تمامی جوانب را در نظر بگیرند و سپس اقدام نمایند. همواره می توانید از مشاوره تلفنی و آنلاین موسسه حقوقی ملک پور و از مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در سایت های موسسه بهره مند شوید و هم چنین با اخذ قرارداد با این موسسه پرونده مهاجرت خود را توسط وکلای حرفه ای و متخصص و با سابقه این موسسه به پیش ببرید.

وکیل معتبر برای مهاجرت به خارج از کشور و اخذ اقامت و تابعیت

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت نیوزیلند و سخن پایانی

پاسپورت نیوزیلند ، انواع روش های مهاجرت به نیوزیلند و اخذ اقامت و پاسپورت نیوزیلند در مقاله بالا به صورت مفصل بررسی شد، برای دریافت پاسپورت نیوزیلند روش ها و راه های متعددی مانند سرمایه گذاری و کارآفرینی در نیوزیلند، اخذ ویزای کار نیوزیلند، پناهندگی در نیوزیلند و ازدواج وجود دارد که هر کدام از این روش ها به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت و متقاضیان می توانند با توجه به شرایط خود یکی از این روش ها را برگزینند، البته تحصیل در نیوزیلند هم می تواند یکی از راه های مهاجرت به این کشور تلقی گردد. پیشنهاد می نمائیم قبل از هرگونه اقدامی با وکلای متخصص و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور مشاوره داشته باشید تا بتوانید اطلاعات لازم و کافی برای دریافت پاسپورت نیوزیلند را داشته باشید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ