پاسپورت گرانادا و بررسی آن

پاسپورت گرانادا
 • پاسپورت گرانادا و شرایط عمومی آن
 • پاسپورت گرانادا و اعتبار آن
 • پاسپورت گرانادا و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت گرانادا از طریق کار
 • پاسپورت گرانادا از طریق تحصیل
 • پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت گرانادا از طریق تولد
 • پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج
 • پاسپورت گرانادا و پناهندگی
 • پاسپورت گرانادا و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت گرانادا و پناهندگی

پاسپورت گرانادا و مقدمه ای بر آن

پاسپورت گرانادا ، شرایط و مراحل اخذ تابعیت، شهروندی و پاسپورت گرانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. روش های اخذ پاسپورت گرانادا کدام ها هستند؟ اعتبار پاسپورت گرانادا در بین تمامی پاسپورت های جهان چقدر است؟ مزیت های اخذ پاسپورت گرانادا چیست؟ ما در این مقاله به این سؤالات و سؤالات دیگر در باب پاسپورت گرانادا و تابعیت و شهروندی این کشور پاسخ داده و نکات مهم و اصلی در این زمینه را بیان می می نماییم. خاطر نشان می کنیم که اخذ پاسپورت هر کشوری به معنی مجوزی برای اقامت دائم و تابعیت آن کشور و همچنین داشتن حقوق شهروندی در آن کشور می باشد. لذا افرادی که موفق به اخذ پاسپورت کشور گرانادا می شوند به عنوان تبعه و شهروند ( citizen ) این کشور شناخته شده و مانند مردم بومی گرانادا از حقوق شهروندی از جمله حق رأی برخوردار خواهند بود. بدین وسیله موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش با بیش از ۱۵ سال تجربه به شما در زمینه مهاجرت، ویزا، تابعیت و پاسپورت اطلاعات دقیق و به روز ارائه می دهد. شما عزیزان پس از خواندن این مقاله چنانچه سؤالی داشتید می توانید با مشاوران موسسه تماس برقرار کرده و از مشاوره رایگان در زمینه پاسپورت گرانادا برخوردار شوید. با این مقدمه به ادامه مقاله می پردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا و شرایط عمومی آن

گرانادا کشوری است در حوزه دریای کارائیب که در انتهای جنوبی زنجیره جزیره گرانادین واقع شده است. این کشور شامل خود جزیره گرانادا و ۶ جزیره کوچک اطراف آن است که در امتداد شمالی جزیره اصلی کشیده شده اند. کشور گرانادا در شمال غربی ترینیداد و توباگو، در شمال شرقی ونزوئلا و در جنوب غربی کشور سنت کیس و مجموعه جزایر گرانادین قرار دارد. مساحت این کشور ۳۸۴٫۵ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۱۱۰ هزار نفر می باشد. پایتخت گرانادا، سنت جورج است. این کشور همچنین بعلت تولید محصولات برگرفته از درخت جوز یا nutmeg که از بزرگترین صادر کنندگان این محصولات بشمار می رود، به « جزیره ادویه » نیز معروف است. زبان رسمی این کشور انگلیسی و زبان دوم آن فرانسوی است. واحد پول گرانادا نیز دلار کارائیب شرقی با واحد جزء (سنت) می باشد. از نظر صادرات، گرانادا دومین تولیدکننده محصولات درخت جوز در جهان است. این کشور علاوه بر محصولات درخت جوز، بازار صادراتی خوبی در زمینه ‌میوه ، کاکائو و سبزیجات دارد. توریسم نیز از گسترش یافته‌ترین صنایع گراناداست. گرانادا بسیار کوهستانی نیست، اما با جنگل های گرمسیری همیشه سبز پوشیده شده است. این کشور هر ساله سرمایه گذاران بین المللی و شهروندان ( اتباع) جدیدی را جذب می کند.

گرانادا بر روی نقشه

برای اطلاع از نحوه دستیابی به پاسپورت گرانادا بوسیله تولد، بهتر است با پیش زمینه ای در مورد قوانین و قواعد کشور‌ها برای اعطای پاسپورت به اشخاص متولد شده آشنا شوید. به طور کلی کشور‌ها بر اساس دو قاعده خاک و خون به اشخاص متولد شده تابعیت و پاسپورت اعطاء می کنند. برای مثال دولت کشور‌های آمریکا و کانادا بر اساس قاعده خاک، یعنی تنها با متولد شدن شخصی در خاک این دو کشور ( صرف نظر از تبعیت و ملیت والدین وی ) به او تابعیت و پاسپورت اعطاء می نمایند. اما در اکثر کشور‌های اروپایی، اعطای پاسپورت و تابعیت بر اساس قاعده خون می باشد، به این معنی که از طریق تولد، در صورتی به شخص تازه به دنیا آمده پاسپورت کشور‌های اروپایی تعلق می گیرد که  هر دو یا یکی از والدین او تبعه کشور‌های اروپایی باشند ( صرف نظر از اینکه در خاک کدام کشور به دنیا آمده است ).

اخذ پاسپورت گرانادا  برای افراد تازه متولد شده نیز بر اساس قاعده خاک است. برای توضیحات بیشتر در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

پاسپورت گرانادا و اعتبار آن

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که متقاضیان پاسپورت و تابعیت یک کشور می بایست حتما مد نظر خود قرار دهند، اعتبار پاسپورت آن کشور و آزادی سفر به اکثر کشور‌های جهان بوسیله آن پاسپورت می باشد.  پاسپورت گرانادا در رنکینگ بین المللی پاسپورت کشورهای جهان در رده ۲۹ قرار دارد. شما با داشتن پاسپورت گرانادا می توانید بدون ویزا ( چه ویزای کشور‌ مبدأ و چه ویزای کشور مقصد ) و به راحتی به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا سفر داشته باشید که برخی از این کشور‌ها، کشور‌های عضو اتحادیه اروپا، انگلستان، ایرلند، کشورهای حوزه کارائیب و کشورهای مشترک المنافع، چین، روسیه و … می باشند. شایان ذکر است که داشتن پاسپورت گرانادا یک فرصت مناسب برای به دست آوردن ویزای ایالات متحده آمریکا ( E-2 ) می باشد. با این توصیفات اعتبار پاسپورت گرانادا  و آزادی سفر برای دارنده آن، خود یکی از بزرگترین مزیت های داشتن این پاسپورت است.

پاسپورت گرانادا و اعتبار آن

پاسپورت گرانادا و روش های اخذ پاسپورت

بر اساس قانون ملی کشور گرانادا ، به طور کلی افرادی می توانند واجد الشرایط اخذ پاسپورت این کشور باشند که مشمول یکی از بندهای زیر باشند:

 • تولد در خاک گرانادا

  به طور کلی، هر کسی که در سال ۱۹۴۹ یا بعد از آن در خاک گرانادا به دنیا آمده باشد، از همان بدو تولد، دارای تابعیت و متعاقبا پاسپورت گرانادا است. این قانون به طور استثنا شامل کودکان متولد شده از والدینی که به عنوان دیبپلمات وارد خاک کشور گرانادا شده اند نمی شود و به کودک مذکور تابعیت گرانادا تعلق نمی گیرد.

 • داشتن والدین و تبار گرانادایی

  کودکانی که خارج از خاک گرانادا به دنیا آمده و دارای والدین گرانادایی تبار باشند، می توانند درخواست تابعیت و پاسپورت گرانادا بدهند. البته ادعای به دنیا آمدن از والدین گرانادایی باید توسط والدین شخص، ضمیمه گواهی تولد این افراد باشد.

 • شهروندی بوسیله آمیخته شدن و خو گرفتن با فرهنگ مردم گرانادا

  یکی از راه های رسیدن به اقامت دائم و پاسپورت هر کشوری، آمیخته شدن و خو گرفتن با فرهنگ، زبان و رفتار مردم آن کشور است که به این امر در اصطلاح Naturalization گفته می شود. کشور گرانادا نیز برای صدور پاسپورت و تابعیت کشور خود افراد متقاضی را مجاب به این امر می نماید. قانون اعطای شهروندی بوسیله آمیخته شدن در کشور گرانادا به شرح ذیل است:

  بیگانگان و افراد بریتانیایی محافظت شده می توانند از طریق Naturalization برای تابعیت و شهروندی کشور گرانادا درخواست دهند. اگر این افراد به مدت ۵ سال به صورت قانونی ( مثلا از طریق اخذ مجوز کار گرانادا ) در این کشور زندگی کنند، می توانند درخواست اقامت دائم گرانادا بدهند. آنگاه پس از اخذ اقامت دائم به مدت ۲ سال به زندگی در گرانادا ادامه داده و با مردم این کشور آمیخته ( Naturalized ) شوند و صلاحیت اخذ پاسپورت و تابعیت گرانادا را خواهند داشت. لازم به ذکر است که این ۲ سال بلافاصله از زمان صدور مجوز اقامت دائم برای ایشان محاسبه می گردد.

 • شهروندی بوسیله ثبت نام

  ثبت نام یا Registration یک روش ساده تر از Naturalization به منظور اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا می باشد، اما تنها افرادی می توانند از این طریق موفق به اخذ تابعیت گرانادا شوند که واجد شرایط ذیل باشند :

  • افراد زیر ۱۸ سالی که در خارج از خاک گرانادا از والدینی گرانادایی به دنیا آمده باشند
  • افراد بالای ۱۸ سالی که در خارج از خاک گرانادا از والدین گرانادایی متولد شده باشند
  • فردی که نوه یا از نوادگان یک تبعه گرانادا باشد
  • فردی که با یک تبعه گرانادایی ازدواج کرده است
  • اتباع کشور ایرلند و کشورهای خارج از حوزه دریای کارائیب، ممکن است که برای تابعیت گرانادا درخواست دهند که این افراد حتما باید به مدت ۷ سال به صورت قانونی در کشور گرانادا زندگی کرده باشند تا پاسپورت و تابعیت گرانادا به آنان تعلق گیرد.
  • اتباع کشور‌های مشترک المنافع و حوزه کارائیب نیز باید به مدت ۴ سال به صورت قانونی در کشور گرانادا زندگی کرده باشند تا پاسپورت و تابعیت گرانادا به آنان تعلق گیرد.
  • افرادی که مجوز اقامت دائم گرانادا را دارند نیز باید به مدت ۲ سال از زمان صدور این مجوز در کشور گرانادا زندگی کنند تا موفق به اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور شوند.
 • تابعیت مضاعف

  قانون ملی گرانادا به شهروندان خود اجازه داشتن تابعیت مضاعف می دهد. به این معنی که شما با داشتن تابعیت و پاسپورت گرانادا ، تابعیت و پاسپورت کشور زادگاه خود را از دست نخواهید داد.

پاسپورت گرانادا از طریق کار

قبل از اقدام به اخذ ویزای کار یا مجوز کار در هر کشوری می بایست،‌ عواملی چون نرخ بیکاری، مالیات بر درآمد، میزان دستمزد، شاخص قیمت مصرف کننده ( CPI ) و هزینه های زندگی و مشاغل مورد نیاز آن کشور را مورد تحلیل و بررسی قرار داد. ما در این مقاله به علت دور نشدن از موضوع اصلی، تنها به نرخ بیکاری در کشور گرانادا می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا از طریق کار می توانید با تماس با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به دید قابل قبول و روشنی در این زمینه برسید، یا اینکه به سایر مقالات ما در این زمینه رجوع نمایید.

نرخ بیکاری در کشور گرانادا تقریبا بالاست. نرخ بیکاری در این کشور از ابتدای سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۳ با افزایش چشمگیری رو به رو شده است که در نمودار زیر می توانید به صورت دقیق تری آن را تحلیل نمایید :

نمودار نرخ بیکاری گرانادا

البته در وب سایت رسمی دولت این کشور اعلام شده که نرخ بیکاری از انتهای سال ۲۰۱۳ از ۴۰٪ درد سال ۲۰۱۷ به ۲۴٪  کاهش پیدا کرده است. با این توصیفات بعلت نرخ بالای بیکاری در این کشور پیدا کردن کار به این آسانی ها هم نیست. اگر قصد مهاجرت کاری به خارج از کشور را دارید و می توانید به کار در کشور‌های اروپایی نظیر آلمان و اتریش، به عنوان یک گزینه خوب که ویزای کاری آنها به پاسپورت و تابعیت نیز ختم می شود، فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات کار در آلمان و کار در اتریش  وبسایت ما نیز مراجعه کنید.

پاسپورت گرانادا از طریق تحصیل

پاسپورت گرانادا از طریق تحصیل

به گزارش Materstudy کشور گرانادا تنها دارای دو دانشگاه است، اما یکی از این دانشگاهها در سطح جهان شناخته شده است. دانشگاه سنت جورج ( SGU ). گزارش شده است که از آوریل سال ۲۰۱۳ ، دانشگاه سنت جورج گرانادا در مقایسه با سایر مدارس پزشکی جهان، پزشکان بیشتری را در موقعیت های اقامت دائم ایالات متحده قرار داده است. البته دانشگاه سنت جورج علاوه بر ارائه دوره های دانشگاهی در رشته های پزشکی و دامپزشکی، برنامه ها و فیلدهای تحصیلی در رشته های غیر پزشکی را نیز ارائه می دهد.

برنامه پزشکی این دانشگاه شامل فیلد های چهار سال دکترای پزشکی، دوره پزشکی مقدماتی، سلامت عمومی، تحقیق در پزشکی و پرستاری می باشد. برنامه دامپزشکی این دانشگاه نیز شامل فیلدهای  ۴ سال دکترای دامپزشکی، دوره دامپزشکی مقدماتی، سلامت دام، تحقیق در دامپزشکی و تجارت دام می باشد. دانشگاه سنت جورج همچنین دوره های کارشناسی در رشته های بیزینس، فناوری اطلاعات، مطالعات آزاد، بیولوژی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی را نیز ارائه می دهد. دیگر دانشگاه کشور گرانادا TAMCC‌ یا کالج اجتماعی MarryShow‌ می باشد که ۴۶ فیلد آموزشی را در زمینه های وسیع از جمله هنر، علم و فناوری برگزار می نماید. تقریبا نیمی از دانشجویان بین المللی کشور گرانادا بغیر از دانشجویان آمریکایی، از ۹۷ کشور دنیا هستند. در زیر جدول رتبه بندی دانشگاه های گرانادا به همراه آدرس اینترنتی این دانشگاه ها ارائه شده است :

رنکینگ دانشگاههای گرانادا

میزان شهریه تحصیلی در گرانادا بسته به نوع دانشگاه و رشته مورد نظر متفاوت است. با این وجود، متوسط شهریه در هر ترم در دانشگاه سنت جورج تقریبا ۲۵ هزار دلار می باشد. متقاضیان تحصیل در گرانادا ملزم به اخذ ویزای تحصیلی هستند تا بدین وسیله مجوز اقامت در این کشور را برای ادامه تحصیلات خود داشته باشند. لازم به ذکر است که تحصیل در گرانادا به خودی خود منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا نمی شود و دانشجویان پس از تحصیل به کشور خود باز می گردند.

پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری

برنامه اخذ شهروندی گرانادا از طریق سرمایه گذاری ( Grenada’s Citizenship by Investment (CBI) )، یکی از جدیدترین برنامه‌های سرمایه گذاری موجود برای علاقمندان به سرمایه گذاری بین المللی است. شرکت در این برنامه سرمایه گذاری منجر به اخذ شهروندی، تابعیت و پاسپورت گرانادا خواهد شد. از مزایای سرمایه گذاری در گرانادا علاوه بر آزادی سفر به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا و بدست آوردن یک فرصت مناسب برای اخذ ویزای E-2 ایالات متحده آمریکا می توان به اعطای تابعیت و پاسپورت گرانادا به همراهان و خانواده سرمایه گذار اشاره کرد. برنامه سرمایه گذاری در گرانادا به طور خلاصه شامل دو زیر برنامه، کمک مالی ۲۰۰ هزار دلاری به اقتصاد گرانادا و سرمایه گذاری ۳۵۰ هزار دلاری در زمینه املاک و مستغلات مورد تأیید دولت این کشور است.

برنامه CBI بوسیله یک پروتکل قانونی توسط دولت گرانادا اداره می شود. بر این اساس، سرمایه گذاران پس از ارسال درخواست جهت اخذ شهروندی گرانادا از طریق سرمایه گذاری، به این کشور دعوت می شوند. برای هر درخواست، خانواده و شرکای تجاری سرمایه گذار باید بصورت جداگانه توسط دولت گرانادا طی یک روند سخت گیرانه مورد بررسی قرار گیرند. لازم به ذکر است که سرمایه گذار می بایست سرمایه خود را به مدت حداقل ۴ سال در کشور گرانادا نگه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری گرانادا می توانید با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نموده و از مشاوره رایگان در این زمینه برخودار شوید.

پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

پاسپورت گرانادا از طریق تولد

پاسپورت انگلستان از طریق تولد

همانطور که در بالا اشاره شد، اخذ پاسپورت کشور گرانادا ازطریق تولد از قاعده خاک پیروی می کند و صرف نظر از ملیت، تبار و تابعیت والدین نوزاد، به وی تابعیت، شهروندی و پاسپورت گرانادا اعطا خواهد شد. لازم به ذکر است که اگر چه با به دنیا آوردن نوزاد در خاک گرانادا به وی تابعیت این کشور تعلق می گیرد، اما والدین او از طریق تولد فرزند در خاک گرانادا قادر نخواهند بود تابعیت و پاسپورت این کشور را به دست آورند. برای ارسال درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق تولد می توانید با پر کردن فرم های درخواست شهروندی گرانادا و ضمیمه کردن مدارک زیر برای این امر اقدام نمایید :

 • یک نسخه اصلی و یک کپی از گواهی تولد شما
 • چهار قطعه عکس گذرنامه گواهی شده
 • یک گواهی پزشکی
 • چهار قطعه عکس گذرنامه گواهی شده

لازم به ذکر است که فرم های درخواست شهروندی گرانادا باید توسط دفتر ثبت اسناد رسمی امضا شوند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج

پاسپورت انگلستان از طریق ازدواج

تاکنون به چند طریق از طرق اخذ پاسپورت گرانادا اشاره کردیم. گفتیم که شخص با تولد از والدینی گرانادایی می تواند موفق به اخذ تابعیت این کشور شود. همچنین گفتیم به کسانی که به مدت ۵ سال و  به صورت قانونی در کشور گرانادا زندگی کنند، مجوز اقامت دائم اعطاء می شود و داشتن مجوز اقامت دائم، فرد را واجد الشرایط اخذ پاسپورت گرانادا و تابعیت این کشور می نماید. از دیگر طرق اخذ پاسپورت گرانادا می توان به ازدواج با یک مقیم دائم یا تبعه کشور گرانادا اشاره کرد.

شما می توانید با ازدواج با یک فرد گرانادایی الاصل یا کسی که موفق به اخذ مجوز دائم گرانادا شده باشد، واجد الشرایط اخذ پاسپورت گرانادا شوید. مدارک مورد نیازی که پس از ازدواج با یک فرد گرانادایی برای ارسال درخواست جهت اخذ تابعیت تهیه کنید به شرح ذیل است :

شما باید فرم های درخواست شهروندی گرنادا را تکمیل نموده و مدارک زیر را ضمیمه فرم های مذکور نمایید :

 • اظهارات بانک از یک موسسه مالی
 • نامه مرجع از یک شخص قابل اعتماد از کشور محل اقامت شما
 • گواهینامه های پلیس ( گواهی سلامت شخصیت) از کشور محل اقامت شما
 • چهار عکس گذرنامه گواهی شده
 • یک اصل و یک کپی از گواهی ازدواج شما
 • یک نسخه اصلی و یک کپی از گواهی تولد شما
 • ارائه رضایت نامه از همسر قبلی یا گواهی فوت همسر سابق ( در صورت وجود )

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

پاسپورت گرانادا و پناهندگی

پاسپورت انگلستان و پناهندگی

به طور کلی پناهنده به شخصی گفته می شود که به دلایل مذهبی، سیاسی، نژادی، دین، عقاید اجتماعی خاص و … ترس از آزار، اذیت، شکنجه و یا حتی مرگ در صورت بازگشت به کشور خودش را دارد. فرد پناهنده غالبا به دنبال شرایط بهتری برای زندگی است ولی شرایط جانبی و مواردی که در آینده برایش پیش خواهد آمد را در نظر نمی گیرد. لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و همچنین مشاوره ای در راستای آن ندارد و این مطالب صرفا جهت افزایش آگاهی و اطلاع شما در خصوص خطرات و مضرات پناهندگی نگارش شده است.

بد نیست بدانید که کشور گرانادا عضو کنوانسیون ژنو ( کنوانسیون پناهندگی ) سال ۱۹۵۱ نیست. با توجه وسعت ناچیز این کشور، پناهندگان به گرانادا با بسیاری از مقررات رسمی و حفاظت جدی مواجه نبوده و از آنها برخودار نیستند. دولت گرانادا سیاست رسمی خاصی برای شناختن پناهندگان ندارد. در این کشور یک سیاست باز نسبت به مهاجران وجود دارد که اجازه می دهد آنها در کشور بدون دستیابی به وضعیت پناهندگی باقی بمانند. علاوه بر این، رویکرد قانون اساسی کشور گرانادا بیشتر امکان آزادی حرکت در داخل کشور، آزادی در سفر خارجی و مهاجرت را تأمین می کند.

از آنجایی که امکان دسترسی آسان به جزایر همسایه و کشور‌های آمریکای جنوبی از طریق مهاجرت به کشور گرانادا فراهم است، این کشور را تبدیل به نقطه ای پر طرفدار برای مهاجران نموده است. بیشتر پناهندگان از دیگر کشور‌های جزیره ای حوزه دریای کارائیب  به کشور گرانادا می روند و از آنجایی که دولت این کشور بسیاری از پناهجویان را دریافت نکرده است، به سبب عدم سیاست رسمی در قِبَل پناهندگان، حضور بسیاری از آنان در این کشور مستند سازی نشده است. با همه این،  موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان با توجه به شرایط اکثر کیس های مشاوره ای خود گزینه مهاجرت و اخذ تابعیت کشور‌ها از طریق پناهندگی را راهی معقول نمی داند. البته افرادی که واقعا شامل شرایط پناهندگی کنوانسیون ژنو می شوند می توانند برای پناهندگی اقدام کنند اما همانطور که گفته شد موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در پناهندگی و مشکلات آن

پاسپورت گرانادا و وکیل معتبر برای امور مهم

از آنجایی که مهاجرت به هر کشوری و داشتن پاسپورت و تابعیت آن کشور مقوله ای بسیار مهم و سرنوشت ساز برای آینده شما و خانوادتان می باشد، ‌لذا یکی از اساسی ترین و مهم ترین نکات، در این زمینه این است که  باید از یک وکیل مهاجرتی مجرب و متخصص کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که در این مسیر، همواره افراد سودجویی وجود دارند که ممکن است از عدم آگاهی شما سوء استفاده نمایند و ضمن اخذ مبلغ زیاد، شما را به راهی ناصحیح راهنمایی کنند. پیشنهاد ما به شما این است  که جهت مهاجرت و اخذ پاسپورت گرانادا یا دیگر کشورها، حتما با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از تمامی نکات و موارد اخذ پاسپورت کشور مورد نظرتان، به خوبی آگاهی پیدا کنید. لذا هر‌چند که داشتن پاسپورت گرانادا از آزادی سفر و اعتبار خاصی برخوردار است اما مهاجرت به این کشور دارای نکاتی است که در صورت عدم آگاهی از آنها ممکن است درگیر مسائلی خاص شده یا به درد سر بیفتید یا سرمایه تان را از دست دهید.این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام بوده و از لحاظ قانونی قابل پیگیری است.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پاسپورت گرانادا و سخن پایانی

پاسپورت گرانادا ، شرایط و مراحل اخذ تابعیت، شهروندی و پاسپورت گرانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به فاصله زیادی که کشور گرانادا با کشور ما دارد، مهاجرت به این کشور و اخذ پاسپورت گرانادا ممکن است برای بسیاری از افراد گزینه خیلی خوبی نباشد. اما به طور کلی مهمترین راه های اخذ پاسپورت گرانادا را می توان تولد، ازدواج و سرمایه گذاری در این کشور دانست. اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور از طریق کار و تحصیل بدلیل مشکلاتی که در بالا عرض شد اگر نگوییم غیر ممکن، اما دشوار است. اما با همه این ها برای سرمایه دارانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، اخذ پاسپورت گرانادا می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. شایان ذکر است که اگر واقعا تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور دارید، گزینه های بسیار بهتری پیش روی شماست که با ارائه شرایط خود به مشاوران متخصص موسسه حقوقی ملک پور بهترین پیشنهاد مهاجرتی را دریافت خواهید کرد. امیدواریم که این مقاله پاسخ همه سوالات شما در زمینه اخذ پاسپورت گرانادا را داده باشد، در غیر این صورت شما می توانید سوالات خود در این زمینه را در بخش دیدگاه های این مقاله طرح کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ