پرستاری کوآپ کانادا و بررسی صفر تا صد آن

پرستاری کوآپ کانادا ، شرایط اخذ پذیرش برای دوره های Co-op کانادا ، مدارک مورد نیاز و اشخاص دارای صلاحیت برای شرکت در دوره های کوآپ کانادا در رشته پرستاری در این مقاله به صورت کاملا علمی و دقیق مورد ارزیابی قرار گرفته است. پرستاری کوآپ کانادا چه شرایطی دارد؟ ویزای کارآموزی برای دوره های پرستاری Co-op کانادا چگونه دریافت می گردد؟ پذیرش دوره های پرستاری کانادا با چه مدارکی قابل دستیابی است؟ تحصیل پرستاری کوآپ کانادا چقدر طول می کشد؟ آیا اخذ پاسپورت کانادا از طریق دوره های پرستاری کوآپ کانادا امکان پذیر است؟ شرایط تحصیل و کار پرستاری در کانادا چگونه است؟ مقاله پیش رو به همت تیم حقوقی و مشاورین حقوقی موسسه ملک پور نگارش یافته است و بدینوسیله به این قبیل سوالات پاسخ جامع و کاملی داده خواهد شد. روش های متفاوتی به طور مثال تحصیل، کار، سرمایه گذاری برای مهاجرت در کشور کانادا وجود دارد. کانادا به دلیل برخورداری از شرایط و استاندارهای لازم برای مهاجرت کشوری مناسب است و دانشجویان بین المللی زیادی این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند. شما عزیزان می توانید با برقراری تماس تلفنی با مجموعه حقوقی ملک پور( MIE اتریش) ، در مورد جزئیات دوره های پرستاری کوآپ کانادا مشورت نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. در ادامه در مورد عناوین زیر به صورت تخصصی توضیحاتی داده خواهد شد:

پرستاری کوآپ کانادا
 • پرستاری کوآپ کانادا و شرایط عمومی
 • پرستاری کوآپ کانادا و مدرک تحصیلی مورد نیاز برای اخذ پذیرش
 • پرستاری کوآپ کانادا و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا
 • پرستاری کوآپ کانادا و بورسیه تحصیلی
 • پرستاری کوآپ کانادا و مدت زمان تحصیل و پروسه آموزش آن
 • پرستاری کوآپ کانادا و هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا
 • پرستاری کوآپ کانادا و کار دانشجویی
 • پرستاری کوآپ کانادا و بررسی ویزای همراه
 • پرستاری کوآپ کانادا و تضمین و موقعیت کار پس از تحصیل
 • پرستاری کوآپ کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • پرستاری کوآپ کانادا و نکات مهم
 • پرستاری کوآپ کانادا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • پرستاری کوآپ کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پرستاری کوآپ کانادا و شرایط عمومی

کانادا کشوری انگلیسی زبان با وسعت زیادی است که مهاجران زیادی از سراسر جهان را به سمت خود روانه می کند. افراد زیادی که قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا را دارند، می توانند دوره های پرستاری کوآپ کانادا را انتخاب نمایند. این برنامه به صورت تمام وقت، فارغ التحصیلان را برای کار به عنوان پرستار به دو صورت خصوصی و عمومی آماده می کند. دوره مذکور شامل برنامه های کلاسی و بخش مراقبت های بهداشتی و درمانی در بیمارستان ها می شود که دربردارنده دوره های کارآموزی ۶۰۰ ساعته می باشد. دوره های پرستاری کوآپ شامل ۱۵۲۷ ساعت در طول ۷۱ هفته می باشد. برنامه کوآپ پرستاری شامل سه بخش مجزا می باشد:

 1. گواهینامه دستیار مراقبت های بهداشتی
 2. تجربه کار دستیار مراقبت های ویژه
 3. مهارت های لازم جهت مراقبت های ویژه برای دستیاران مراقبت های بهداشتی

ذکر این نکته ضروری است که یکی از دلایل ریجکتی ویزای کانادا شرایط سنی فرد متقاضی و میزان گپ تحصیلی وی برای شرکت در دوره های پرستاری می باشد. در نتیجه در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا نباید بیشتر از سه تا چهار سال از زمان فارغ التحصیلی شما گذشته باشد. توجه داشته باشید در سال ۲۰۱۹ کشور کانادا اعلام کرده است که در این کشور بخصوص ایالت بریتیش کلمبیا نیاز به حدود ۱۹ هزار نیروی کار پرستاری دارد به همین جهت افرادی که برای این دوره ها ثبت نام می نمایند، به راحتی می توانند جذب بازار کار این کشور شوند.

مهم

این دوره ها مناسب افرادی است که علاقه مند به رشته پرستاری می باشند و حداقل مدرک دیپلم علوم تجربی و دانش نسبی زبان رسمی این کشور( انگلیسی) را دارند.

مهم

این دوره ها می تواند گزینه مناسبی برای ورود افراد به بازار کار و درآمد بالا باشد

یکی دیگر از نکات مهم

در مورد دوره پرستاری کوآپ کانادا این است که پذیرش این دوره ها هر ماه به غیر از ماه های دسامبر و جولای صورت می پذیرد که همین امر نشان از نیاز مبرم این کشور به نیروی پرستار است.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد شرایط دوره پرستاری کوآپ کانادا – آقای افضلی مشاوره رسمی اداره مهاجرت کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و مدرک تحصیلی مورد نیاز برای اخذ پذیرش

پرستاری کوآپ کانادا دوره تحصیلی محسوب می شود که مانند همه دوره های تحصیلی نیاز به اخذ پذیرش می باشد. از جمله مدارک مورد نیاز به ترتیب زیر است:

 • مدرک تحصیلی ۱۲ ساله
 • گواهی عدم سوء پیشینه ( بررسی سوابق کیفری ۶ ماه قبل از شروع کارآموزی)
 • تست غربالگری سل ( کمتر از ۳ ماه قبل از پذیرش )
 • گواهی واکسیناسیون فرد متقاضی قبل از شروع دوره کارآموزی
 • مدرک زبان انگلیسی :

متقاضیانی که حداقل هفت سال متناوب و یا چهار سال متوالی در مقطع راهنمایی یا بعد از آن در یک محیط انگلیسی زبان تحصیل کرده اند، باید یکی از مدارک زیر را ارائه دهند:

 1. تکمیل موفقیت آمیز پایه ۱۰ انگلیسی؛
 2. یا شاخص مهارت زبان (LPI) با نمره حداقل حداقل ۲۰ و مقاله سطح ۴ با نمره ۲۴/۴۰٫

متقاضیانی که حداقل (۷) سال یا چهار سال در سطح راهنمایی یا پس از دوره راهنمایی، در یک محیط انگلیسی زبان تحصیل نکرده اند، باید یکی از مدارک زیر را ارائه دهند:

 1. آزمون تعیین سطح زبان کانادایی (CLB PT) : شخص متقاضی باید ۶ ماه قبل از شروع دوره در آزمون شرکت کرده باشد
  • Listening : 7
  • Speaking: 7
 • Reading : 6
 • Writing : 6
 1. آزمون بین المللی زبان انگلیسی (TOEFL) که حداکثر برای دو سال قبل از پذیرش باشد. نمره کلی ۷۶ بدون اینکه هیچ نمره ای کمتر از ۲۰ در Speaking و Listening و هیچ نمره کمتر از ۱۸ در Reading و Writing نباشد یا آزمون بین المللی زبان انگلیسی (آیلتس) آکادمیک یا عمومی که حداکثر برای دو سال قبل از پذیرش باشد که نمره کلی ۶ (حداقل ۶ در Speaking و Listening و حداقل نمره ۵٫۵ در Reading و Writing) باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا و پذیرش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد دوره های کوآپ ( تحصیل با تضمین کار ) کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد دوره های کوآپ ( تحصیل با تضمین کار ) کانادا

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم
مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

مهم ترین نکته در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا چگونگی ارائه مدارک به سفارت کانادا می باشد. از جمله مدارکی که برای اخذ ویزا جهت دوره های پرستاری کوآپ کانادا نیاز است، مدارک مربوط به پذیرش است. در واقع بعد از اخذ پذیرش از کالج هایی که در کشور کانادا دوره های پرستاری را ارائه می دهند، نوبت به اخذ ویزا می گردد و مدارک مربوط به پذیرش برای اخذ ویزا مورد نیاز است.

پرستاری کوآپ کانادا - تحصیل در دوره های پرستاری کوآپ - کار پرستاری در کانادا

از دیگر مدارک می توان به مدارک هویتی، مدارکی جهت نشان دادن تمکن مالی برای فرد متقاضی و انگیزه نامه معتبر جهت توجیه هدف از ادامه تحصیل در این کشور اشاره کرد. دقت داشته باشید خصوصا برای رشته پرستاری که نیاز به ارتباط نزدیک با بیماران دارد، مدارکی دال بر دانش زبان انگلیسی در توجیه آفیسر ویزا نقش بسزایی دارد. شما کاربران گرامی می توانید با اخذ مشاوره مهاجرت به کانادا از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا اطلاعات کامل به دست آورید و و دلایل ریجکتی انواع ویزای کانادا در روند اخذ ویزای کشور کانادا را مورد تحلیل قرار دهید.

پرستاری کوآپ کانادا و بورسیه تحصیلی

سیستم های آموزشی در دنیا معمولا دو نوع است. یکسری از کشورها مثل اتریش و آلمان سیستم آموزش رایگان دارند و در برخی از کشورها مانند کانادا تحصیل مشمول هزینه خواهد شد. بورسیه تحصیلی در واقع کمک مالی است که برخی از دانشگاه ها به دانشجویان برتر با رزومه علمی پر بار اعطا می نمایند تا بتوانند برای ادامه تحصیل به این کشورها ورود پیدا کنند. عموما شانس دریافت بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مقطع دکتری بیشتر است؛ زیرا معمولا رزومه علمی قوی تری دارند و می توانند سطح علمی خود را افزایش دهند و مطالعات خود در زمینه خاص را ارتقاء دهند. در ادامه لیست برخی از دانشگاه های کشور کانادا همراه با مبلغ بورسیه تحصیلی آورده شده است که می توانید اطلاعات خوبی نسبت به آنها به دست آورید:

جدول معرفی برخی بورسیه های تحصیلی در دانشگاههای کانادا

 در مقاله شرایط بورسیه تحصیلی کانادا می توانید اطلاعات جامع و کاملی درباره بورسیه های تحصیلی در کشور کانادا به دست آورید.

دقت داشته باشید

افرادی که به دنبال گذراندن دوره های پرستاری کوآپ کانادا می باشند، شانس اخذ بورسیه تحصیلی ندارند زیرا این دوره ها معمولا دوره هایی مشمول کارورزی می باشد که در بخش کارورزی افراد می توانند حقوق نیز دریافت نمایند و به همین دلیل افراد متقاضی این دوره شانس اخذ بورسیه نخواهند داشت.

شایان ذکر است عموما بورسیه های تحصیلی برای دوره های آکادمیک برخی از دانشگاه ها در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری است و دانشجویان دوره های کوتاه مدت مشمول بورسیه نخواهند شد.

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

پرستاری کوآپ کانادا و مدت زمان تحصیل و پروسه آموزش آن

دوره های پرستاری کوآپ کانادا دوره های تلفیقی از آموزش و کارآموزی می باشند. این دوره شامل سه بخش مجزا است که گذراندن همه این دوره ها حدود ۷۱ هفته به طول می انجامد:

 1. گواهینامه دستیار مراقبت های بهداشتی Health Care Assistant Certification (HCA)
 2. تجربه کار دستیار مراقبت های ویژه ) Acute Care Aide Co-op Work Experience )
 3. مهارت های لازم جهت مراقبت های ویژه برای دستیاران مراقبت های بهداشتی ( Acute Care Skills for Health Care Assistants)
 • دوره های Health Care Assistant Certification (HCA)

به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان می توانند فرصت های لازم برای ارتقای دانش، مهارت های لازم برای عملکرد مؤثر به عنوان دستیار مراقب بهداشتی و عضو تیم مراقبت های بهداشتی را داشته باشند. این دوره تحت نظارت یک متخصص بهداشت و درمان ارائه می شود و شامل مطالعات کلاسی، مطالعه در منزل، مکان های کلینیکی و کارورزی عملی است. این دوره شامل ۸۰۷ ساعت یعنی بیش از ۳۸ هفته می باشد ( ۳۵ هفته کلاس و تمرین در کلینیک و ۳ هفته تجربه کار از پیش تعیین شده)

 • تجربه کار دستیار مراقبت های ویژه (Acute Care Aide Co-op Work Experience )

این دوره شامل یک دوره ۶۰۰ ساعته در طول ۲۳ هفته می باشد. این تجربه کار نظارت شده فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا دانش، مهارت های آموخته شده در ( HCA تجربه کار دستیار مراقبت های ویژه ) را پیاده سازی نمایند و در طول دوره در معرض یک محیط کار واقعی قرار گرفته و مهارت های مورد نیاز برای تأمین امنیت بیمار، مراقبت های لازم ، پشتیبانی لازم به خانواده های بیمار و همچنین ارتباط و همکاری مؤثر با اعضای گروه تیم مراقبت های بهداشتی را دریافت نمایند. دانشجویان به عنوان عضو تیم مراقبت های بهداشتی به عنوان دستیار مراقبت های ویژه فعالیت خواهند کرد. البته دانشجویان توسط سرپرست واحد تعیین شده نظارت مستقیم می شوند و ماه به ماه عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 • مهارت های لازم جهت مراقبت های ویژه برای دستیاران مراقبت های بهداشتی ( Acute Care Skills for Health Care Assistants)

دوره ی مهارت های لازم جهت مراقبت های ویژه برای دستیاران مراقبت های بهداشتی ( Acute Care Skills for Health Care Assistants)، دوره ای ۱۲۰ ساعته می باشد که بیش از ۸ هفته به طول می انجامد که متشکل از کلاس های ۱۰ روزه و هم چنین ۲ هفته (۸ روز / ۴۸ ساعت) کارآموزی های عملی به صورت تمام وقت در یک مرکز مراقبت ویژه است. طی این دوره دانشجویان دانش و مهارت های اضافی لازم برای کار در یک مرکز مراقبتی یا بیمارستان را دریافت می نمایند.

تحصیل پرستاری در خارج از کشور

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت پرستاران به کانادا – آقای افضلی مشاوره رسمی اداره مهاجرت کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا

متقاضیان برای اخذ پذیرش و ویزا در دوره های پرستاری کوآپ کانادا هزینه های اصلی و جانبی دارند که بهتر از قبل از اقدام آگاهی کاملی نسبت به آن داشته باشند. مهم ترین هزینه، شهریه کالج مورد نظر است. دقت داشته باشید کل شهریه کالج باید به طور کامل در هنگام ثبت نام پرداخت گردد. شهریه کالج پرستاری ۱۶٫۶۸۸٫۰۰۰ دلار و هزینه ثبت نام  fee) (Tuition 8500 دلار برای هر دانشجو می باشد. تهیه کتاب های درسی حدود ۱۰۰دلار هزینه دارد. برنامه های تخصصی پرستاری شامل کمکهای اولیه، CPR-C ، WHMIS ،FoodSafe، برای هر دانشجو ۳۵۰ دلار است و هزینه آزمایشگاه حدود ۲۵۰ دلار می باشد. هم چنین برای لباس و فرم مخصوص پرستاری نیز باید ۲۵۰ دلار هزینه نمایید. در نتیجه به طور کل هزینه کل برنامه برای هر دانشجو حدود ۱۸ هزار دلار کانادا تخمین زده می شود. علاوه بر هزینه های مربوط به شهریه دانشگاه، برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیاز به نشان دادن تمکن مالی به سفارت است. در واقع طبق آخرین قوانین کانادا برای یک دانشجوی بین المللی نشان دادن حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار کانادا به نرخ آزاد در طول سه تا شش ماه قبل از رجوع به سفارت در حساب نیاز است. بسیاری از دانشجویان بین المللی دغدغه هزینه های زندگی در کشور کانادا را دارند. باید توجه داشت که هزینه های زندگی به عوامل متعددی مثل سبک زندگی هر شخص و شهر مورد نظر برای زندگی بستگی دارد. در ادامه جدولی تهیه گردیده است که لیست برخی از موارد ضروری برای زندگی به طور میانگین آورده شده است. هزینه های زندگی یک دانشجوی بین المللی به طور متوسط در ماه ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار کانادا می باشد.

جدول معرفی هزینه برخی اقلام زندگی در کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پرستاران خانگی در کانادا – آقای افضلی مشاوره رسمی اداره مهاجرت کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و کار دانشجویی

یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از دانشجویان، شرایط کار دانشجویی حین دوره های پرستاری کوآپ کانادا می باشد. کار ضمن تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی در طبق قوانین مجاز است؛ اما دقت داشته باشید که دوره های کوآپ دوره های کار و تحصیل است و دانشجویان بین المللی در طول دوره ۱۸ ماهه شانس این را دارند که حقوق دریافت نمایند و نیازی به کار دانشجویی نخواهند داشت.

مجوز کار کانادا | Canada Work Permit

هم چنین دانشجویان بین المللی زمانی که در ۹ ماه اول کلاس های آموزشی را می گذرانند، اجازه کار پاره وقت را دارند که به طور متوسط ۲۰ ساعت در هفته می توانند کار کنند و حداقل ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار کانادا در آمد خواهند داشت. نرخ بیکاری کانادا طبق آخرین آمار به دست آمده، ۵٫۵ درصد می باشد. علاوه بر این موضوع بهتر است بدانید که دولت کانادا نیاز به مشاغل پرستاری دارد، از همین رو دانشجویان پرستاری شانس بسیار بسیار زیادی برای کاریابی خواهند داشت.

نمودار نرخ بیکاری کشور کانادا در سالهای 2018 و 2019

بررسی وضعیت کار در کانادا برای ایرانیان

پرستاری کوآپ کانادا و بررسی ویزای همراه

یکی از نکاتی که مورد پرسش عده زیادی از دانشجویان بین المللی قرار می گیرد، شرایط الحاق همسر و فرزند می باشد. دانشجویان بین المللی که برای دوره های پرستاری کوآپ کانادا اقدام می نمایند، باید بدانند در دوره های کوآپ ۱۸ ماهه، شانس اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزند زیر ۲۲ سال پایین است؛ زیرا این دوره ها، دوره های کوتاه مدتی می باشند که برای آماده کردن افراد برای ورود به بازار کار است. بعد از گذراندن این دوره ۱۸ ماهه ، فرد متقاضی با دریافت پیشنهاد کاری وارد بازار کار می شود و در واقع work permit دریافت می نماید. از همین رو همراهان فرد متقاضی اصلی می توانند به راحتی ویزای open work permit دریافت نمایند و به صورت تمام وقت کار کنند و به دلار درآمد داشته باشند.

ویزای همراه کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و تضمین و موقعیت کار پس از تحصیل

همان گونه که گفته شد، دولت کانادا در سال ۲۰۱۹ نیاز به نیروی کار پرستار بخصوص در ایالت بریتیش کلمبیا دارد. از طرفی دانشجویان بین المللی در کشور کانادا طبق قانون PGWP ( Post Graduate Work permit)، اجازه ماندن در این کشور را خواهند داشت. افراد متقاضی دوره پرستاری کوآپ کانادا می توانند برای این دوره های ۱۸ ماهه اقدام نمایند و هم چنین بعد از گذراندن این دوره ۱۸ ماهه، با اخذ work permit اجازه حضور و اقامت کاری در این کشور را داشته باشند. این موضوعات خود تضمینی برای اخذ اقامت و ورود به بازار کار برای دانشجویان پرستاری است.

تحصیل و کار پرستاری در کانادا - پرستاری کوآپ کانادا

توجه بفرمایید که!

کارآموزان و دانشجویان دوره پرستاری کوآپ کانادا در نیمه دوم این دوره حداقل ماهیانه ۲۰۰۰ دلار کانادا درآمد دارند. در آمد افراد به طور متوسط برای هر ساعت ۱۳ دلار کانادا است اما به دلیل نیاز به نیروی کار پرستار، دانشجویان می توانند با کار در بیمارستان های خصوصی حدود ۱۶ دلار کانادا و در بیمارستان های دولتی حدود ۲۰ دلار کانادا در ساعت درآمد خواهند داشت

نکته مثبت

در مورد دوره های پرستاری این است که با ثبت نام در این دوره ها مجوز کار در بیمارستان را نیز خواهید داشت. دانشجویان بعد گذراندن این دوره اجازه کار( work permit ) دریافت می نمایند و بعد از سه سال کار در کشور کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام می نمایند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد پرستاران خانگی در کانادا – آقای افضلی مشاوره رسمی اداره مهاجرت کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

هدف نهایی افرادی که به تحصیل در دوره های پرستاری کوآپ کانادا می پردازند، اخذ اقامت و تابعیت است. اما بهتر است بدانید که تحصیل صرف منجر به اخذ اخذ اقامت دائم کانادا و یا تابعیت نمی گردد بلکه ورود به بازار کار است که منجر به اخذ اقامت و تابعیت می گردد. دانشجویانی که متقاضی دوره های پرستاری کوآپ کانادا می باشند، بعد از گذراندن دوره های تحصیلی و کارآموزی( حداقل سه سال) می توانند درخواست اقامت دائم کانادا را نمایند. بعد از اخذ اقامت دایم کانادا نوبت به اخذ تابعیت شهروندی و پاسپورت کانادا است. مهم ترین نکاتی که برای اخذ پاسپورت کانادا مورد ارزیابی قرار می گیرد شامل موارد زیر است:

 • فراگیری یکی از زبان های رسمی کانادا ( انگلیسی و یا فرانسوی )
 • اخذ اقامت دائم کانادا
 • حضور در کانادا برای حداقل سه سال در مدت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
 • پرداخت مالیات حداقل به مدت ۳ سال از ۵ سال آخر اقامت دائم شخص

پرستاری کوآپ کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

اقامت پس از تحصیل در کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و نکات مهم

در مورد دوره های پرستاری کوآپ نکات مهمی وجود دارد که باید مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد:

 • شرکت در دوره های کوآپ کانادا راهی سریع و ارزان برای اخذ اقامت دائم کانادا می باشد.
 • مهم ترین نکته جهت اخذ اقامت دائم کانادا پیشنهاد شغلی کارفرما است که دانشجویان دوره های پرستاری کوآپ به دلیل نیاز بالای این کشور به نیروی پرستار بعد از گذراندن دوره ۱۸ ماهه می توانند برای اقامت دائم اقدام نمایند.
 • متقاضیان با گذراندن دوره های پرستاری کوآپ کانادا اجازه استخدام در بیمارستان ها را نیز دارند.
 • پیدا کردن کار با حقوق در دوره های کوآپ پرستاری ضمانت شده است.
 • پرستاران در کشور کانادا نسبت به سایر مشاغل درآمد بهتری می توانند داشته باشند اما این موضوع بستگی به محل کار آنها نیز دارد.

کار پرستاری در کانادا - تحصیل پرستاری در کانادا

مهاجرت به اروپا یا کانادا
موسسه مهاجرتی در کانادا

پرستاری کوآپ کانادا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور با سال ها تجربه در امر مهاجرت، سعی در آسان نمودن راه های مهاجرتی برای شما عزیزان نموده است. دانشگاه های زیادی ارائه کننده دوره های پرستاری در کانادا می باشند اما موسسه حقوقی ملک پور در حال حاضر تنها موسسه حقوقی در ایران است که می تواند برای دوره های پرستاری کوآپ کانادا برای شما عزیزان اقدام نماید و راهی سهل و آسان برای ورود به بازار کاری کانادا با درآمد مناسب را برای شما باز گشاید. موسسه حقوقی ملک پور سعادت همکاری با وکلای بین المللی و مشاوران رسمی از سراسر دنیا را دارد تا ریسک راه ورود شما به کشور مورد نظر را به حداقل برساند. شما عزیزان می توانید با خرید محصول ویدئویی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت در مورد همه روش های مهاجرتی اطلاعات کامل و دقیقی با تدریس استاد ملک پور کسب نمایید و خود چون وکیلی با سابقه از جزئیات روش مهاجرتی خود با خبر شوید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزاها و مصاحبه های موکلین
پرستاری کوآپ کانادا و سخن پایانی

پرستاری کوآپ کانادا ، شرایط اخذ ویزای تحصیلی برای دوره های پرستاری Co-Op ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دوره های پرستاری کوآپ کانادا به صورت کاملا تخصصی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. کانادا کشوری مهاجر پذیر با نرخ بیکاری بسیار پایین است که این موضوع دانشجویان بین المللی زیادی را به سمت این کشور سوق می دهد. در این مقاله مطالبی در زمینه ی راه اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق دوره های پرستاری کوآپ کانادا ، میزان حقوق دریافتی در این دوره ها برای دانشجویان بین المللی و هم چنین موقعیت کار پرستاری در کشور کانادا برای شما کاربران عزیز تهیه گردیده است. موسسه حقوقی ملک پور با هدف ارائه خدمات مهاجرتی آماده راهنمایی شما عزیزان می باشد تا به همه سوالات و ابهامات ذهنی شما پاسخ دهد. شا عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور و ارتباط با مشاورین تلفنی شرایط خود را مورد بررسی قرار دهید و در صورت برخورداری از شرایط مهاجرت از طریق روش مورد نظر، مشاوره تخصصی دریافت نمایید. هم چنین شما کاربران گرامی می توانید سوالات تخصصی خود در زمینه پرستاری کوآپ کانادا، را در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه یا در قسمت پرسش و پاسخ عنوان کنید تا تیم حقوقی در کمترین زمان پاسخی علمی و دقیق را خدمت شما بزرگواران عرضه نمایند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. علیرضا دماوندی گفته:

  سلان دانشجوی معماری کارشناسی معماری دانشگاه ازاد با معدل ۱۶ هستم ۲۲ سالمه و ۲ سال سابقه کاری غیر مرتبط دارم
  متاهل هستم وهمسر دارای فوق دیپلم گرافیک هستن. یک فرزند دارم. مدرک ایلتس نداریم اما اگه مسیر رفتن قطعی بشه حتما میگیریم(در حال مطالعه هستیم)
  میخواستم برای ارشد در کشور کانادا اقدام کنم و بیشتر تمرکزم اینه که خیلی به ایران برا هزینه ها متکی نباشیم.
  مطالب سایتتون رو خوندم و بسیار سپاس گذار هستم از مطالب خوب و مفیدتون.
  -سوال اول:میشه همزمان مقطع ارشد co-op گرفت یا میشه ارشد رو به یک co-op تبدیل کرد؟ یا نه باید اون رو بعد از ارشد بگیرم؟؟
  -سوال دوم: اینکه کار کردن پاره وقت من و همسرم در کانادا چه میزان (درصد)از هزینه های ما رو پوشش میده؟ و تا چند درصد میتونیم از هزینه ها رو با فاند های اونجا پوشش بدیم که خیلی نیازمند هزینه ها از طرف ایران نباشیم؟
  -سوال سوم: هم اینکه ایا بازار کار رشته معماری در کانادا اینده دار هست؟ (چون برای پیشرفت بچه هام میخوام مهاجرت کنم نمیخوام از چاله دربیام بیوفتم تو چاه :-)) )

  “ممنون از وقتی که میزارین”

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز ممنون از حسن نظر شما .برای اخذ ویزا می بایست در رشته ای مرتبط با رشته مقطع لیسانس از دانشگاه پذیرش اخذ نمائید. توصیه می شود که ابتدا برای مقطع مستر اقدام کنید . البته چون دوره های کو آپ تمام وقت هستند امکان تحصیل همزمان با مقطع مستر به سختی امکانپذیر می باشد .
   در نظر داشته باشید با تحصیل در مقطع مستر همسر شما اجازه کار فول تایم خواهد داشت و خود شما نیز ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار قانونی دارید.
   رشته معماری از رشته های دارای بازار کار خوب در اکثر کشورها می باشد . در نظر بگیرید که شما قبل از شروع به کار می بایست مطابق نظام مهندسی کانادا آموزش ببینید و به نوعی معادلسازی مدرک برای شما انجام شود .

   پاسخ