پناهندگي در انگليس

پناهندگي در انگليسپناهندگي در انگليس

پناهندگي در انگليس ، شرايط پناهندگي در انگليس ،نحوه پناهندگي در انگليس ، از جمله سوالاتي است كه ذهن بسياري از هموطنان را به خود مشغول كرده است. مهاجرت از طريق پناهندگي با خطرات و ريسك فراواني همراه است. از نظر سياسي بدليل تابو بودن امر مهاجرت اطلاع رساني واضحي در اين مورد انجام نمي گردد به همين دليل عده اي با استفاده از ناآشنا بودن متقاضيان مهاجرت با راههاي مناسب جهت مهاجرت در صدد سودجويي از متقاضيان بر مي آيند و راه پناهندگي را پيش روي متقاضيان مهاجرت قرار مي دهنددر اين مقاله تلاش نموديم در باب پناهندگي در انگليس و شرايط پناهندگان و مهاجرت از طريق پناهندگي و خطرات ناشي از پناهندگي در انگليس و ديگر كشورها توضيحات واضحي جهت آگاهي كامل شما عزيزان ارائه دهيم.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي MIE اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه پناهندگی در انگلستان انجام نمي دهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي در انگلستان مي باشد.

طرق پناهندگي در انگليس

پناهندگي در انگليس از جمله راه هايي كه عده اي سودجو به متقاضيان مهاجرت در انگليس با عنوان راهي آسان براي انجام پروسه مهاجرت پيشنهاد مي دهند. راههاي پيشنهادي جهت اخذ پناهندگي در انگلستان به صورت هاي فراواني است كه متداول ترين آنها عبارتند از:

١) پناهندگي در انگليس از طريق تركيه و فرانسه

پناهندگي در انگليس از طريق تركيه و فرانسه بدين صورت است شخص متقاضي پناهندگي در انگليس به تركيه عزيمت كرده و در تركيه به گروهي پيوسته و همراه آنها به فرانسه مي رود. بعد از فرانسه به انگليس رفته و اعلام پناهندگي مي كنند. در اين مورد خطرات بسياري براي شخص متقاضي پناهندگي در انگليس خواهد بود.

٢) پناهندگي در انگليس از طريق پاسپورت جعلي

پناهندگي  در انگليس از طريق پاسپورت جعلي بدين صورت است كه شخص متقاضي پناهندگي در انگليس با صرف هزينه اي پاسپورت جعلي انگليس تهيه مي كنند بعد از رسيدن به انگليس پاسپورت را منهدم نموده و اعلام پناهندگي مي كنند. لازم به ذكر است اين روش فقط از طرف سودجويان پيشنهاد مي گردد،چرا كه زماني كه شخص متقاضي پناهندگي در انگليس با پاسپورت جعلي اقدام ميكند، ادعاي تبعه انگليس بودن را با نشان دادن پاسپورت دارد و لازمه تبعه انگليس بودن تسلط به زبان انگليسي، داشتن لهجه بريتيش و حضور در انگليس است و با رويت اين موارد، پليس فرودگاه متوجه جعلي بودن پاسپورت خواهد شد.

علت مخالفت موسسه ملكپور با پناهندگي در انگليس و ساير كشورها

پناهندگي در انگليس و ساير كشورها مورد مخالفت موسسه ملك پور  است بدين دليل كه امر پناهندگي خود تبعات فراواني دارد كه افراد سودجو از آگاهي دادن به متقاضيان پناهندگي در انگليس و ساير كشورها سر باز مي زنند. استاد ملك پور (دانشجوي دكتراي رشته حقوق در دانشگاه ملي وين در اتريش) بر اين عقيده اند كه تا زماني كه مي توان از طرق مناسب به مهاجرت اقدام نمود، چرا راههاي سخت و خطرناك و البته غير قانوني؟

عده اي با قصد بدنام نمودن موسسه، ادعا دارند موسسه بدليل نفع مالي با امر پناهندگي مخالف است در صورتي كه به هيچ عنوان چنين نيست. استاد ملك پور كه خود ايشان نيز در انگليس تحصيل نموده اند ويدئو هاي رايگان فراواني در باب چگونگي راه و روش اپلاي در دانشگاهها و چگونگي اقدام براي ويزاي كار تهيه نموده اند و جهت رفاه حال هموطنان بر روي تمامي وب سايت هاي موسسه ملك پور قرار داده اند. استاد ملك پور در اين ويدئو ها بصورت كامل و شفاف توضيح داده اند كه براي مهاجرت به هر كشوري چگونه و ازچه راههايي مي توان اقدام به مهاجرت قانوني نمود.

شما ميتوانيد با دانلود رايگان اين ويدئو ها از كليه وب سايت هاي موسسه ملك پور با آگاهي كامل از راه و روش هاي قانوني مهاجرت نموده و از شرايط بسيار مطلوبي بهره مند شويد.كه قطعاً شرايط مطلوبي كه با مهاجرت قانوني،حال چه از طريق ويزاي كار،چه از طريق ويزاي تحصيل و چه از طريق سرمايه گذاري خواهيد داشت در پناهندگي نخواهيد داشت.

شرايط زندگي در كمپ هاي پناهندگي در انگليس و ساير كشورها

شرايط زندگي در كمپ هاي پناهندگي در انگليس و ساير كشور ها بسيار دشوار است. كساني كه به پناهندگي در انگليس و ساير كشورها تن ميدهند دچار مشكلات و كمبودهاي فراواني خواهند بود از بين آنها مي توان به:

١) شيوع انواع بيماري هاي پوستي و غير پوستي بدليل حضور افراد مختلف در كمپ ها و خطرات ناشي از ابتلا به انواع بيماري ها

٢) كمبودنيازهاي اوليه براي پناهجويان

٣) كمبود مالي براي پناهجويان

٤) آينده اي نامعلوم كه در انتظار پناهجويان است

٥) عدم توانايي بازگشت پناهنجويان به كشور خود طبق ماده يك كنوانسيون ژنو (اصلاح شده) شخصي شرايط پناهندگي در انگلستان و ساير كشورها شامل حالش خواهد شد كه بتواند ثابت كند در كشور خود تأمين جاني ندارد و در خطر است.

نتيجه گيري در باب پناهندگي در انگليس

پناهندگي در انگليس و ساير كشورها بدليل وجود مشكلات فراوان و خطرات بسيار به هيچ عنوان مورد تأييد موسسه ملك پور نيست. راههاي فراواني براي مهاجرت فراهم است كه مي توان از طريق آنها شانس خود را امتحان كرد و پيشرفت را تجربه نمود. مقالات بسياري در باب راههاي مهاجرت و توضيح و تفصيل آنها براي شما عزيزان فراهم آمده است. موسسه ملك پور سعي دارد با ارائه مقالات،فايل هاي صوتي و همچنين تصويري استاد ملكپور در انتخاب راه مناسب جهت موفقيت و پيشرفت يكايك شما سروران را ياري نمايد.

قبل از هر اقدامي تحقيقات لازم جهت راه مناسب براي مهاجرت را مطابق با شرايط خود انجام دهيد. كارشناسان و مشاورين و همچنين وكلاي مهاجرت مجرب در امور بين الملل موسسه ملك پور آماده اند تا به شما در زمينه امر بسيار مهم مهاجرت و راههاي مناسب جهت مهاجرت ياري رساننددر پايان لازم به ذكر مي دانيم كه هيچ موفقيت و پيشرفتي بدون تلاش و پشتكار محقق نخواهد شد و هيچ راه آساني قطعا موجب موفقيت نخواهد بود چرا كه اگر موفقيت بدون تلاش مستمر امكان پذير بود افرادي قبل از ما به آن رسيده بودند.

پناهندگي در انگليس و ساير كشورها آخرين انتخاب نيست. قبل از اقدام به پناهندگي در انگليس و ساير كشورها در رابطه با امر پناهندگي تحقيق بفرماييد. عده اي سود جو براي رسيدن به اميال خود اين تصور را ايجاد مي كنند كه با پناهندگي در انگلستان و ساير كشورها درهاي خوشبختي به روي شما باز خواهد شد و دولت بعد از اعلام پناهندگي در انگليس منزل مسكوني و كليه امكانات رفاهي را در اختيار پناهجويان قرار خواهد داد. بزرگواران اين وعده ها در باب پناهندگي سرابي بيش نيست. امیدوار است که این نوشتار مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫33 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ