پناهندگی بلژیک و بررسی آن

پناهندگی بلژیک
 • پناهندگی بلژیک و شرایط عمومی
 • پناهندگی بلژیک و کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی)
 • پناهندگی بلژیک و خطرات آن
 • پناهندگی بلژیک و مراحل آن
 • پناهندگی بلژیک و مسیر آن
 • پناهندگی بلژیک و کیس های پناهندگی در بلژیک
 • پناهندگی بلژیک و روش های جایگزین
 • پناهندگی بلژیک و آثار آن

پناهندگی بلژیک و مقدمه ای برآن

پناهندگی بلژیک ، مهاجرت به بلژیک از طریق پناهندگی، اخذ اقامت بلژیک از طریق پناهدگی و آثار آن در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا اخذ اقامت بلژیک از طریق پناهندگی امکان پذیر است؟ چه خطراتی می تواند متقاضی پناهندگی در بلژیک را تهدید کند؟  پناهندگی بلژیک دارای شرایط، مراحل و قوانین خاص می باشد که این قوانین در راستای قوانین حقوق بشر و مقررات کنواسیون پناهندگی می باشد، پناهندگی بلژیک از جهات گوناگونی قابل بحث و بررسی خواهد بود که به صورت ساده و خلاصه، اصلی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما دوستان گرامی ارائه می گردد. ما در مقاله این سعی داریم اطلاعات شما دوستان را در زمینه پناهندگی در بلژیک، خطرات و مشکلات آن ارتقاء دهیم، مهاجرت به بلژیک از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که پناهندگی یکی از راه های مهاجرت به بلژیک تلقی می گردد، این روش خطرات و سختی های کثیری دارد به همین دلیل از نظر وکیل مهاجرت به بلژیک نمی تواند گزینه عقلانی برای مهاجرت باشد. امید است این مقاله که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب پناهندگی بلژیک و خطرات آن خدمت شما دوستان ارجمند ارائه دهد.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي MIE اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

پناهندگی بلژیک و شرایط عمومی

پناهندگی بلژیک دارای شرایط و قوانینی می باشد که در ادامه مقاله به بررسی آن می پردازیم ، افرادی که در کشور خود با خطر رو به رو می شوند به پناهندگی روی می آورند، اما پناهندگی راه مناسبی برای مهاجرت نمی باشد، تمام اتباع خارجی که وارد بلژیک می شوند، می توانند از حفاظت بین المللی استفاده کنند و از مقامات بلژیک درخواست حمایت کنند. متقاضیان پناهندگی بایستی مراحل مختلفی از ارسال درخواست تا تصمیم نهایی طی کنند. دولت بلژیک برای اینکه بررسی کند که  فرد مطابق معیارهای تعیین شده دسته بندی می شود، طبق کنوانسیون ۱۹۵۱ ژنو مربوط به وضعیت پناهندگان عمل می کند.

کل متقاضیان سال ۲۰۱۷ بر اساس سن و جنس
مرد ۱۲,۵۲۹ ۶۳٫۶%
زن ۷,۱۵۹ ۳۶٫۴%
بچه ۴,۷۴۵ ۲۴٫۲%
بچه های بی سرپرست ۷۶۹

۳٫۹%

پناهندگی بلژیک و کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی)

قوانین پناهندگی بلژیک مطابق با کنواسیون پناهندگی می باشد، کنوانسیون ژنو پناهنده را به شکل ذیل تعریف می کند:

کسی که، با توجه به ترس از آزار و اذیت به دلایل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص یا عقاید سیاسی، از کشور ملیت خود خارج می شود؛ یا کسانی که به دلیل چنین رویدادی خارج از کشور محل سکونت اصلی خود هستند و یا به دلیل چنین موضوعی، نمی خواهند به آن بازگردند.

با امضای این کنوانسیون، بلژیک متعهد شده است تا پناهندگان را در قلمرو خود حفظ کند. متقاضیان پناهندگی که به عنوان پناهنده شناخته می شوند، اجازه اقامت را برای مدت نامحدود دریافت می کنند.

در بلژیک، متقاضیان پناهندگی حق دریافت کمک مالی ندارند، مگر بعد از پذیرش در طول زمانی که درخواست آنها مورد بررسی قرار می گیرد حق برخورداری از کمک های مالی ارائه شده را دارند. متقاضیان پناهندگی موظف هستند که در ساختار پذیرش فقط به آن سیستم متعهد باشند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

مقاله مرتبط

راه های اخذ اقامت بلژیک

پناهندگی بلژیک و مسیر آن

در این قسمت مسیر پناهندگی بلژیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا شما متقضیان بتوانید اطلاعات صحیح در این زمینه به دست آورید.

ارسال درخواست برای حفاظت بین المللی

این طرح به طور کلی در اداره مهاجرت در بروکسل ارائه شده است. با این حال، یک درخواست پناهندگی که حفاظت بین المللی نامیده می شود نیز ممکن است در مرز (به عنوان مثال در فرودگاه) در یک مرکز بسته یا یک نهاد کیفری ارائه شود. اداره مهاجرت این پرونده را ثبت و بررسی می کند که بلژیک مسئول رسیدگی به پرونده پناهندگی است (توافق نامه دوبلین). اگر کشور عضو دیگری مسئول باشد، بلژیک می تواند متقاضی پناهندگی را به این کشور انتقال دهد. اگر این درخواست برای نخستین بار برای پناهندگی نباشد، دفتر مرکزی بررسی می کند که فرد یک فایل جدید و مرتبط را برای پشتیبانی از درخواست جدید (بررسی درخواست های چندگانه) ارائه می دهد یا خیر. در این مرحله، متقاضی پناهندگی، یک اظهارنامه ی کوتاه و یک پرسشنامه استاندارد را تکمیل می کند.

 • مرور و تصمیم گیری

   درخواست متقاضیان توسط کمیسیون اصلی برای پناهندگان و افراد بدون ملیت  (CGRS) در مصاحبه ای با یک کارمند ( CGRS) بررسی می شود.  متقاضی پناهندگی فرصتی را برای بیان موضوع خود و ابراز دلایل درخواستش را ارائه می دهد. سپس (CGRS ) اعتبار و حقیقت اظهارات متقاضی را بررسی می کند و اجازه می دهد که متقاضی وضعیت پناهندگی و یا حمایتی را داشته باشد.

  Commissioner General for Refugees and Stateless Persons مخفف CGRS

  از سال ۲۰۰۶ علاوه بر وضعیت پناهندگی، وضعیت “حمایت جانبی” نیز به وجود آمد. این وضعیت ممکن است به متقاضیانی از حفاظت بین الملل داده شود که معیارهای شناخت وضعیت آنها به عنوان پناهنده وجود ندارد اما بازگشت به کشور خود برای ان ها، یک خطر واقعی محسوب میشود.

  سپس CGRS می تواند وضعیت پناهنده یا حفاظت فرعی را اعطا یا رد کند. در حالی که این تحقیقات در حال انجام است، متقاضی حفاظت بین المللی اجازه اقامت موقت در کشور را دارد.

 • درخواست

  اگر متقاضیان پناهندگی با تصمیم CGRS موافق نباشند، می توانند درخواست تجدیدنظر در شورای حل اختلافات اتباع بیگانه (CAD) را ارائه دهند. این موسسه می تواند تصمیم CGRS را تایید کند یا حتی ان را لغو کند.

  با تصمیم نهایی CAD، روش پناهندگی به پایان می رسد. همانطور که در مورد سایر پروسه های اداری امکان دارد درخواست تجدید نظر در شورای حکومتی نیز ارائه میشود. پس از انجام مراحل پناهندگی، متقاضیان تحت حفاظت  وتحت حمایت سازمان پناهندگان قرار می گیرند یا رد می شوند. هنگامی که درخواست قطعا رد شد، متقاضی ناموفق دستور ترک دریافت کشور را دریافت می کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

مقاله مرتبط

مهاجرت به بلژیک

پناهندگی بلژیک و آثار آن

پناهندگی بلژیک همانند پناهندگی در سایر کشورهای اروپایی دارای آثاری می باشد، در ادامه در ارتباط با سازمان UNHCR اطلاعاتی خدمت شما ارائه می گردد.

UNHCR چیست؟

از سال ۱۹۵۱،  سازمان ملل متحد بیش از ۵۰ میلیون پناهنده را برای تجدید حیات خود کمک کرده است.

UNHCR در بلژیک

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در سال ۱۹۵۱ در بروکسل حضور داشته است. بروکسل در حال حاضر پایگاهی برای دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد برای اروپا است. نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در بروکسل مسئول روابط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد با موسسات اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی است که بلژیک یکی از آن کشور ها می باشد. این حمایت عمومی، سیاسی و مالی برای پناهندگان و برای کار، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ۱۱ کشور اتحادیه اروپا را بسیج می کند.

دستاوردهای اصلی این فعالیت به شرح زیر می باشد

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، سرپرست کنوانسیون ۱۹۵۱ مربوط به وضعیت پناهندگان است که پایه و اساس قانون بین المللی پناهندگان است. برخی مقررات مانند تعریف اصطلاح “پناهنده” و اصل عدم بازگشت مردم به کشورهایی که در معرض آزار و اذیت قرار دارند به اصول اساسی حقوق بین الملل تبدیل شده اند. کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد با کمک این معاهده به میلیونها نفر کمک کرده است تا زندگی شان را بازسازی کنند و ابزار قانونی بین المللی ایجاد شده است که پایه های آنها در کنوانسیون ۱۹۵۱ بنا شده است.

صدور مدارک رسمی برای پناهندگان رسمی

CGRS باید ظرف مدت شش ماه پس از دریافت درخواست پناهندگی از اداره مهاجرت تصمیم بگیرد که ممکن است ۹ ماه دیگر طول بکشد که این در حالی که تعداد زیادی از افراد به طور همزمان برای پناهندگی درخواست می کنند و در عمل کار آنها را بسیار سخت می کند تا با مهلت ۶ ماهه مطابقت داشته باشند.

اداره مهاجرت بلژیک

پناهندگی بلژیک و کیس های پناهندگی در بلژیک

پناهندگی بلژیک همانند پناهندگی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا می باشد و متقاضی بنابر به شرایطی که دارد می تواند به سازمان های مربوطه برای اعلام پناهندگی مراجعه نماید ، اصولا متقاضیان می توانند یکی از کیس های زیر را برای پناهندگی انتخاب نمایند.

 • پناهندگی بلژیک براساس عقاید مذهبی
 • پناهندگی بلژیک براساس عقاید سیاسی
 • پناهندگی در بلژیک براساس عقاید اجتماعی
 • پناهندگی بلژیک براساس نژاد یا رنگ پوست
 • پناهندگی براساس عضویت در احزاب یا گروه های اجتماعی و سیاسی خاص
 • پناهندگی براساس جنگ درکشور مبدا

جدول آمار پناهندگان کشورهای مختلف به کشور بلژیک

کشور مقصد پناه جویان کشور مبدا سال پناهجو ها پناهجو های سازمان ملل کل پناه جوها و افراد واجد شرایط
بلژیک افغانستان ۲۰۱۶ ۳۲۰۱
بلژیک آلبانی ۲۰۱۶ ۵۳۴
بلژیک الجزیره ۲۰۱۶ ۴۶
بلژیک آنگولا ۲۰۱۶ ۹۱
بلژیک ارمنستان ۲۰۱۶ ۱۲۷
بلژیک آذربایجان ۲۰۱۶ ۷۵
بلژیک بنگلادش ۲۰۱۶ ۱۸
بلژیک بلاروس ۲۰۱۶ ۴۱
بلژیک بنین ۲۰۱۶ ۳۰
بلژیک بوتان ۲۰۱۶ ۱
بلژیک بولیوی ۲۰۱۶ ۲
بلژیک بوسنی ۲۰۱۶ ۵۰
بلژیک بلغارستان ۲۰۱۶ ۱۴
بلژیک بورکینا فاسو ۲۰۱۶ ۷۶
بلژیک بورنئی ۲۰۱۶ ۴۵۴
بلژیک کامبوج ۲۰۱۶ ۸
بلژیک کامرون ۲۰۱۶ ۴۰۴
بلژیک آفریقای مرکزی ۲۰۱۶ ۴۱
بلژیک چاد ۲۰۱۶ ۳۴
بلژیک شیلی ۲۰۱۶ ۴۸
بلژیک چین ۲۰۱۶ ۱۱۹۷
بلژیک کلمبیا ۲۰۱۶ ۳۳
بلژیک کونگو ۲۰۱۶ ۳۱
بلژیک ساحل عاج ۲۰۱۶ ۱۵۳
بلژیک کرواسی ۲۰۱۶ ۵
بلژیک کوبا ۲۰۱۶ ۸
بلژیک چک ۲۰۱۶ ۶
بلژیک کره ۲۰۱۶ ۳۶
بلژیک کونگو ۲۰۱۶ ۱۰۱۵
بلژیک جیبوتی ۲۰۱۶ ۲۶۷
بلژیک دومینیکن ۲۰۱۶ ۱
بلژیک مصر ۲۰۱۶ ۵۰
بلژیک ال سالوادور ۲۰۱۶ ۷
بلژیک اریتره ۲۰۱۶ ۱۰۰۰
بلژیک اتیوپی ۲۰۱۶ ۱۲۱
بلژیک افغانستان ۲۰۱۶ ۳۲۰۱
بلژیک آلبانی ۲۰۱۶ ۵۳۴
بلژیک الجزیره ۲۰۱۶ ۴۶

پناهندگی بلژیک و مراحل آن

پناهندگی بلژیک همانند سایر کشورها دارای مراحلی می باشد که در ادامه به بررسی دقیق آن می پردازیم، اظهارات تکمیلی یا مدارک حمایتی می تواند به CGRS ارسال شود و مورد برسی بیشتر قرار بگیرند . پناهجو و یا وکیل متقاضی می تواند نسخه ای از گزارش مصاحبه را همراه با پرونده کامل پناهندگی را درخواست کنند. این پروسه باید ظرف ۲ روز کاری پس از مصاحبه انجام شود. پناهجو یا وکیل او می تواند در ظرف ۸ روز کاری پس از دریافت پرونده، نظر خود را اعلام بدارد و ارائه بدهد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد، در این مورد، CGRS قبل از تصمیم گیری آنها را مورد بررسی قرار می دهد . هنگامی که شرایط برآورده نشود، نظرات در نظر گرفته می شوند و تنها در صورتی که آخرین روز کاری قبل از تصمیم گیری CGRS در نظر گرفته می شود که هیچ نظری در CGRS در دسترس نباشد.

فرض براین قرار است که پناهجو با گزارش مصاحبه موافق است.

از ژوئن ۲۰۱۶، مصاحبه ها را از طریق ویدئو کنفرانس در برخی از بازداشتگاه ها انجام می دهند. این مورد برای مرکز Merksplas است که در آن همه افراد درخواست شده برای پناهندگی از طریق کنفرانس ویدئویی مصاحبه می شوند. این مصاحبه بطور یک مصاحبه منظم سازماندهی شده است، به این معنی که مترجم موجود در دفتر CGRS وجود دارد و وکیل می تواند در Merksplas در مصاحبه حضور داشته باشد. CGRS این عمل را مثبت ارزیابی کرده و از پایان مارس ۲۰۱۷ آن را به مرکز بریج گسترش داده است. خود فیلم ها در پرونده نگهداری نمی شوند و CGRS از متن مصاحبه به عنوان اساس کار استفاده می کند. خود پناهجو یا وکیل او می تواند مصاحبه ای درخواست کند که بتواند مواردی از آسیب پذیری را ارائه دهد که این درخواست را توجیه می کند .

هنگام درخواست در اداره مهاجرت، پناهجویان باید بدون هیچ نقصی و به صورت کتبی نشان دهد که آیا آنها از یک مترجم در صورتی که دانش زبانی کافی از هلند یا فرانسوی نداشته باشد درخواست کمک کند یا خیر.

به طور کلی، همیشه یک مترجم وجود دارد که زبان مادری پناهجو را ترجمه کند. گاهی اوقات، اگر شخصی به یک زبان و یا به یک گویش نادر صحبت کند، این مسئله می تواند برای او مشکل ساز باشد و سپس یک مترجم دیگری در زبان دیگری برای او پیشنهاد  میشود. در جریان مصاحبه در CGRS ، مترجم باید به محرمانگی حرفه ای احترام گذاشته و با توجه به شرایط و ضوابط رسمی و حرفه ای عمل کند.

روند کار Work Flow اداری برای هر کیس پناهندگی در بلژیک

روند کار Work Flow اداری برای هر کیس پناهندگی در بلژیک

پناهندگی بلژیک و خطرات آن

مهاجرت به بلژیک از طریق پناهندگی همیشه یکی از راه های خطرناک برای مهاجرت بوده است ، پناهندگی بلژیک مانند اکثریت کشورها می تواند خطرات فراوانی را برای متقاضی به وجود بیاورد، همیشه عده ای از افراد سودجو هستند که با قصد و نیات بد به دنبال سود و منافع خود هستند و به افرادی که اطلاعات دقیق در باب مهاجرت قانونی به بلژیک ندارند، پیشنهاد وسوسه برانگیز غیرقانونی و مهاجرت قاچاقی به بلژیک را می دهند. همیشه به یاد داشته باشید پناهندگی تنها راه مهاجرت نمی باشد و طرق قانونی و کم ریسک دیگری هم وجود دارد، متقاضیان می توانند با توجه با رزومه و شرایط خود یکی از راه های تحصیل ، مهاجرت کاری را برای خود انتخاب نمایند. برای به دست آوردن اطلاعات تکمیلی در زمینه طرق قانونی و مهاجرت به بلژیک می توانید از لینک های زیر بهره مند شوید .

فایل صوتی استاد ملک پور در مورد پناهندگی

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در بلژیک

پناهندگی بلژیک و روش های جایگزین

پناهندگی بلژیک تنها راه ورود به بلژیک نمی باشد و متقاضیان می توانند با بررسی شرایط شخصی خود از روش های جایگزین برای مهاجرت استفاده نمایند، شما می توانید با بررسی رزومه خود و مشورت با مشاوران مجرب وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور ، بهترین روش مهاجرت به بلژیک را برگزینید :

برخی از بهترین راه های جایگزین پناهندگی برای مهاجرت به بلژیک

 • مهاجرت به بلژیک از طریق کار
 • مهاجرت به بلژیک از طریق تحصیل
 • مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به بلژیک از طریق ازدواج

شما می توانید مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در موتورهای جستجو سرچ کنید و به نکات مهم آن ها دست یابید.

پناهندگی بلژیک و کمک های حقوقی به پناهندگان

مؤسسات و سازمان های متعددی خدمات رایگان را برای پناهجویان و پناهندگان ارائه می دهند که میتواند روند زندگی پناهجو در بلژیک را ساده تر می کنند.

کمک حقوقی

ماده ۲۳ قانون اساسی بلژیک تصریح می کند که حق داشتن زندگی قابل احترام، به این معنا که هر شخص، از جمله حق برخورداری از حقوقی اولیه است. قانون اتباع خارجی، وکیل را برای همه پناهجویان، در هر مرحله (درخواست تجدیدنظر، مرجع از روش های متفاوت (منظم، شتاب دار، پذیرش، درخواست تجدید نظر در صلاحیت کامل، لغو و تعلیق) فراهم می کند. البته به استثنای دفتر اداری اتباع خارجی.

تشکیل پرونده پناهندگی رایگان است. با توجه به مسائل حقوقی و هزینه وکیل، پناهجویان از لحاظ قانونی حق دسترسی به کمک های قضایی آزاد را دارند، اما بعضی از آنها ترجیح می دهند به هر حال پرداخت کنند.

اولویت های حقوقی

به اصطلاح “کمک خط اول” توسط کمیسیون های محلی برای کمک های حقوقی تشکیل شده است که شامل وکلا و نمایندگی از انجمن های محلی و مراکز عمومی برای رفاه اجتماعی است. در آنجا، اولا مشاوره حقوقی توسط یک وکیل انجام می شود یا یک فرد به صورت داوطلبانه بدون درآمد یا منابع مالی به طور مثال، سازمان یا «خط دوم» کمک می کند که این خدمات کاملا رایگان است. کمک های خط اول در کمیسیون کمک های حقوقی در هر منطقه قضایی برگزار می شود. علاوه بر این ابتکارات وکلا، دیگر سازمان های اجتماعی عمومی و سازمان های غیردولتی نیز این نوع کمک های حقوقی را ارائه می دهند.

کمک های حقوقی خط دوم

“خط دوم کمک” توسط انجمن دادگستری محلی که در هر منطقه قضایی وجود دارد، سازمان یافته است. هر انجمن بانکی دارای یک دفتر برای کمک های حقوقی است که می تواند وکیل را برای (به طور کامل یا به طور جزئی) کمک خط دوم به طور رایگان تعیین کند. در عمل، ممکن است انتخاب آزاد یک وکیل را تا حدی محدود کند، اما در حقیقت، هر وکیل می تواند برای کمک به فردی پذیرفته شود که البته به درخواست مستقیم پناهجو امکان پذیر است . تعداد زیادی از وکلای تخصصی معمولا در پرونده های پناهندگی وارد می شوند. در این مورد «کمک خط دوم» یک وکیل برای مشاوره قانونی دادن و کمک و نمایندگی از شخص در پرونده پناهندگی منصوب می شود.

دستورالعمل سلطنتی سال ۲۰۰۳ در مورد کمک های حقوقی شرایطی را تعیین می کند که از طریق این کمک قانونی دومین خط مشی آزاد مشخص می شود. دسته بندی های مختلف به طور کلی بسته به سطح درآمد یا منابع مالی و با توجه به رویه های خاص در گروه اجتماعی که به آن تعلق دارند تعریف می شود. برای پناهجویان و افرادی که در بازداشت هستند، در میان دیگران، پیش فرض پذیرفتنی بودن بدون داشتن منابع مالی کافی وجود دارد. کودکان، افراد بدون همراه، تنها پناهجویانی هستند که از منابع مالی کافی برخوردار نیستند پس باید حق برخورداری از کمک های حقوقی آزاد را داشته باشند، اما با توجه به پیش شرط فوق، در واقع هر یک از پناهجویان یک وکیل را برای کمک به آنها در همه مراحل پرونده پناهندگی به دست خواهند آورد.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پناهندگی بلژیک و سخن پایانی

پناهندگی بلژیک ، تشریح شرایط پناهندگی در بلژیک، اخذ اقامت بلژیک از طریق پناهدگی موضوعی بود که در مقاله فوق مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت، پناهندگی در بلژیک یکی از طرق دریافت پاسپورت بلژیک می باشد اما پناهندگی دارای خطرات و ریسک های فراوانی می باشد، بنابراین به شما دوستان گرامی که متقاضی مهاجرت به بلژیک می باشید توصیه اکید می نمائیم از دیگر روش های مهاجرت به بلژیک بهره مند شوید، پناهندگی بلژیک ، مراحل و آثار پناهندگی ، خطرات و مصائب آن از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سئوالات شما در زمینه پناهندگی بلژیک را پاسخ گفته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. محمود محمدی سروی گفته:

  سلام
  بنده به همراه پسرم و همسرم قصد مهاجرت دارم به هر کدوم از کشورهای پیشرفته ای که بشه بنده مدرک تحصیلیم دیپلمه خانومم هم همینطور
  پسرم هفت ماهشه
  خودم۳۱سالمه خانومم۲۶سالشه
  یک واحد خونه هم توی کرج دارم که قیمتش تقریبا ۱۵۰تومنه
  اگه لطف کنین من رو راهنمایی کنین

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، دوست گرامی مهاجرت یک پروسه همراه با ریسک است ، مهمترین پارامترهای مهاجرت سن مناسب ، مدرک تحصیلی ، سابقه کاری بالا و مدرک زبان هستند. لطفا در ابتدا هدف خود از مهاجرت و راه پیشنهادی خود را اعلام بفرمایید تا بهتر بتوان به شما عزیزان خدمت رسانی کرد.

   پاسخ