پناهندگی جمهوری چک و بررسی آن

پناهندگی جمهوری چک
 • پناهندگی جمهوری چک و شرایط عمومی پناهندگی جمهوری چک
 • پناهندگی جمهوری چک و کنوانسیون ژنو
 • پناهندگی جمهوری چک و خطرات پناهندگی
 • پناهندگی جمهوری چک و راه های جایگزین
 • پناهندگی جمهوری چک و مسیر پناهندگی
 • پناهندگی جمهوری چک و کیس های پناهندگی جمهوری چک

پناهندگی جمهوری چک و مقدمه ای بر آن

پناهندگی جمهوری چک ، شرایط اخذ اقامت جمهوری چک از طریق پناهندگی و روند درخواست پناهندگی در کشور جمهوری چک در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. آیا پناهندگی جمهوری چک امکان پذیر است؟ شرایط و مراحل پناهندگی جمهوری چک چیست؟ وضعیت متقاضیان پناهندگی جمهوری چک در کمپ های پناهندگی چگونه است؟ ما در این مقاله به پاسخ این سوالات پرداخته و نکات حائز اهمیت دیگری در مورد پناهندگی جمهوری چک را خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم. پناهنده به شخصی گفته می شود که از ترس محاکمه در کشور خود به کشور دیگری پناه برده است. این محاکمه باید به دلایلی از قبیل دین، نژاد ، ملیت، تعلق به گروه اجتماعی یا سیاسی خاصی باشد تا به شخص عنوان پناهنده تعلق گیرد. برای درخواست پناهندگی جمهوری چک شخص باید واقعا واجد شرایط این امر باشد و از نظر جانی احساس خطر کند. کشور جمهوری چک به علت ترس مردمان کشورش از پناهندگان و امنیت شهروندان و کم بودن منابع طبیعی و … پناهنده به راحتی نمی پذیرد. با وجود تلاش های سازمان ملل برای جلوگیری از این امر بسیاری از کشورها در حال حاضر به سادگی پناهنده نمی پذیرند و حتی کشورهایی مثل سوئیس و دانمارک با اهدای پول به پناهندگان آنها را متقاعد به خروج از کشور می کنند. با توجه به مسائل اخیر پیش آمده پناهندگی راه بسیار پر خطر می باشد و اشخاص می توانند روش های کم هزینه تر و کم خطر تری را نیز جهت مهاجرت انتخاب کنند که کشور مقصد نیز آنها را با رضایت بپذیرد و از این اشخاص حمایت نیز کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

مقاله مرتبط

راه های اخذ اقامت کشور چک

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي MIE اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نمي دهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي مي باشد.

پناهندگی جمهوری چک و شرایط عمومی پناهندگی

پناهندگی جمهوری چک و شرایط عمومی پناهندگی جمهوری چک در قانون پناهندگی مصوب نوامبر سال ۱۹۹۹ کامل مشخص شده است و شرایط آن آمده است.

شرایط درخواست پناهندگی در کشور جمهوری چک در کنوانسیون اشاره شده است. اشخاصی که در کشور خود به دلایلی نظیر نژاد ، دین ، ملیت ، گرایش جنسی خاص ، تعلق به گروه اجتماعی مشخصی ، تعلق به گروه سیاسی خاصی و نظیر آن تحت محاکمه هستند و از نظر جانی خود و خانواده خود را در خطر می بینند، می توانند درخواست پناهندگی دهند. پناهندگی انواع مختلف دارد که بهتر است ابتدا به اختصار توضیح دهیم.

 • پناهنده (Refugee)

  پناهنده به شخصی گفته میشود که از کشور خود فرار کرده است و توانایی یا شرایط بازگشت به کشور خود را به علت محاکمه به علت نژاد ، ملیت یا دین ندارد. یا در کشورهای جنگ زده از کشور خود فرار کرده و به کشورهای دیگری پناه می برند.

 • پناهجو (Asylum seeker)

  پناهجو به شخصی گفته میشود که در یک کشور درخواست پناهندگی کرده است ولی هنوز شرایط وی بررسی نشده است ولی به علت ترس از محاکمه به کشور دیگری درخواست پناهندگی کرده است. این درخواست ممکن است هرگز پذیرفته نشود و وضعیت موقت می باشد.

رسیدگی به پرونده پناهندگی افراد در کشور جمهوری چک به عهده وزارت کشور می باشد. طبق آمار رسمی طی سالهای اخیر کشور جمهوری چک عموما پناهنده نمی پذیرد و اکثر پرونده های پناهندگی را مورد قبول قرار نمی دهد. در تصویر زیر میتوانید نرخ قبولی پناهندگی را در سالهای اخیر در کشور جمهوری چک مشاهده کنید که سیاست های این کشور درخصوص پناهندگی را کامل و واضح مشخص کرده است.

نمودار پذیرش پناهجویان کشور جمهوری چک

در آخرین آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۷ بیشترین تعداد درخواست پناهندگی به کشور چک متعلق به اتباع کشور اوکراین بوده است که این تعداد چیزی در حدود ۲۹۷ پرونده بوده است که تنها با ۸ پرونده پناهندگی موافقت شد و ۲۷۷ پرونده رد شدند. در مجموع کشور جمهوری چک در سالهای اخیر چیزی کمتر از ۲% از درخواست های پناهندگی را قبول کرده است که این آمار نشان می دهد سیاست های این کشور مخالف پذیرش پناهنده می باشد.

پناهندگی جمهوری چک و کنوانسیون ژنو

پناهندگی اتریش و کنوانسیون ژنو

ناهندگی اتریش و امکان پناهنده شدن در این کشور بر اساس قرارداد کنوانسیون وضعیت پناهندگان سازمان ملل متحد که در تاریخ 28 ژوئیه 1951 به تصویب رسید امکان پذیر می باشد و کشور اتریش با به عضویت در آمدن در این کنوانسیون متعهد گردیده است که از حقوق پناهجویان حمایت کند. با به اجرا در آمدن مفاد این کنوانسیون در 22 آوریل 1954 ،کشورهای عضو این کنوانسیون در قبال حق زندگی عادی برای همه انسان ها فارغ از هر نژاد و مذهبی ، متعهد شدند و از حقوق پناهجویان حمایت کنند. حال باید دید بر اساس تعریف کنوانسیون، شما جز آن دسته از افرادی می باشید که برای پناهندگی اتریش واجد الشرایط می باشید یا خیر ؟ بر طبق تعریف کنوانسیون عنوان پناهنده به شخصی اطلاق می شود که در کشور خود به یکی از دلایلی همچون دلایل نژادی ، مذهبی ، ملیتی، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص و همچنین عقاید سیاسی مورد تهدید و آزار و اذیت جدی باشد و اگر در کشور خود بماند خطرات جدی و جانی او را تهدید می کند. اگر شما نیز یکی از این دلایل را دارید میتوانید با قبول مخاطرات آن برای پناهندگی درخواست کنید .

پناهندگی جمهوری چک در کنوانسیون ژنو آمده است و این کشور عضو کنوانسیون می باشد.کنوانسیون پناهندگی ژنو در سال ۱۹۵۱ به تصویب رسید و دانمارک اولین کشوری بود که این معاهده را به تصویب رساند. با وجود اینکه کشور جمهوری چک از اعضای این کنوانسیون می باشد ولی در سالهای اخیر با توجه به عدم پذیرش پناهنده در کشور جمهوری چک کمیسیون عالی پناهندگی سازمان ملل از این کشور در خصوص نقض قوانین و قواعد کنوانسیون شکایت کرده است ولی دولت این کشور در این مورد اهمیت خاصی نشان نداده و حتی وزیر اعظم این کشور آندره بابیس اعلام کرد در سال ۲۰۱۸ کشور جمهوری چک حتی ۱ پناهنده نیز نمی پذیرد و حتی دیگر کشورهای اروپایی نیز باید همین رویه را داشته باشند. با اینکه کشور جمهوری چک پناهنده نمی پذیرد ولی کمک های مالی بسیاری برای پناهجویان و پناهندگان در کشورهای دیگر نظیر سوریه و عراق ارسال کرده است.

در هر حال عضو کنوانسیون بودن باعث اعطای پناهندگی به اشخاص نمی شود به همین جهت بهتر است در خصوص درخواست پناهندگی در کشور جمهوری چک نهایت تحقیق و بررسی به عمل آید و از روش های مناسب تر و کم خطر تر جهت دریافت اقامت کشور جمهوری چک اقدام کرد. حتی خود کشور دانمارک نیز که اولین کشوری بود که این معاهده را به تصویب رساند تمایلی به پذیرش پناهندگان ندارد و حتی با اهدای پول به متقاضیان پناهندگی این افراد را به بازگشت به کشور خود دعوت می کند.

پناهندگی جمهوری چک و خطرات پناهندگی

پناهندگی جمهوری چک خطرات بسیار زیادی دارد که در این بخش مقاله به آنها می پردازیم. پناهندگی و درخواست پناهندگی در کشور جمهوری چک روش های مختلف دارد. برخی افراد با روش های قانونی مثل ویزاهای توریستی یا ویزاهای تحصیلی به این کشور می روند و سپس در آن کشور درخواست پناهندگی می دهند ولی برخی به روش های غیر قانونی و قاچاق به این کشور رفته و همین موضوع روشی بسیار خطرناک می باشد که اخبار ناگوار زیادی از اشخاصی که با قاچاقچیان به اروپا رفته و قصد پناهندگی دارند منتشر شده است. گاهاً دیده شده هزینه های مهاجرت به صورت غیر قانونی و قاچاق بیشتر از روش های قانونی نیز بوده است و اشخاص بدون علم و تحقیق کافی در خصوص روش های قانونی مناسب با پرداخت هزینه های بیشتر به صورت غیر قانونی به این کشور وارد شده و درخواست پناهندگی داده اند. در کنار خطرات و هزینه ها و ریسک های اقدام از طریق غیر قانونی و قاچاق که پیامد های ناگوار خود را دارد خطر عدم پذیرش شخص در وزارت کشور جمهوری چک نیز از خطرات بزرگی است که شخص را در این روند تهدید می کند. طبق موارد اعلام شده کشور جمهوری چک در سالهای گذشته به ندرت پناهنده پذیرفته است و در سالهای آتی نیز اعلام کرده است که قصد قبول پناهنده را ندارد و به علت دیدگاه امنیتی که دولت این کشور نسبت به پناهندگان دارند شانس قبولی شخص شاید کمتر از ۱% باشد. همین طور زندگی در کمپ ها تا زمان تصمیم گیری در خصوص پرونده بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و برخی از افراد به بیماری های مختلف مبتلا شده و اکثر پناهندگان از شرایط نامناسب بهداشتی در این کشور خبر داده اند. یکی دیگر از مهمترین نکات در خصوص پناهندگی عدم استقبال و برخورد بسیار نامناسب افراد و مقامات این کشور با پناهندگان می باشد. در کشور جمهوری چک عموماً به پناهنده به دید خطر برای جامعه و یک شخص نامفید نگاه می کنند که این موضوع خود باعث شده است بسیاری از افرادی که در این کشور درخواست پناهندگی داده اند یا پناهجو هستند از تصمیم خود پشیمان شده اند ولی راه برگشت نیز برای آنان پیامد های حقوقی دارد.

پناهندگی جمهوری چک و راه های جایگزین

پناهندگی جمهوری چک ، اخذ اقامت جمهوری چک از طریق پناهندگی و مهاجرت به چک از طریق پناهندگی به علت خطر های زیاد و شرایط نامناسب اصلا پیشنهاد نمی شود ولی راه حل جایگزین چیست؟ برای اخذ اقامت کشور جمهوری چک روش های مناسب تری نیز وجود دارد. بین ۶ روش مهاجرت شاید بدترین و پر خطر ترین روش، همین روش پناهندگی باشد که در این بخش ما به روش های دیگر و کم خطر تر مهاجرت به کشور جمهوری چک و اخذ اقامت این کشور می پردازیم.

 • ازدواج در جمهوری چک

  روش ازدواج یکی از روش های کم هزینه و دردسر اخذ اقامت کشورهای مختلف می باشد که در کشور جمهوری چک نیز میتوان با ازدواج با یک تبعه یا مقیم این کشور اقامت این کشور را اخذ کرد. برای اقامت از طریق ازدواج ابتدا باید ازدواج شخص به ثبت رسیده باشد و شخص مقیم کشور جمهوری چک باید از نظر مالی توانایی حمایت از همسر خود را اثبات کند.

 • تولد در جمهوری چک

  تولد در کشور جمهوری چک بر اساس سیستم خون می باشد. به این معنی که شخصی که در کشور جمهوری چک متولد شود و پدر یا مادر او از اتباع کشور جمهوری چک باشند این تابعیت به فرزند نیز منتقل می شود و صرفا تولد یک شخص در خاک جمهوری چک بدون آنکه پدر یا مادر وی از اتباع این کشور باشند، موجب اخذ تابعیت جمهوری چک شخص به دنیا آمده نمی شود.

 • تحصیل در جمهوری چک

  یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشور جمهوری چک روش تحصیل می باشد. تحصیل در کشور جمهوری چک به علت هزینه های پایین و کیفیت بالای دانشگاه های این کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است و حتی اشخاص اروپایی نیز خواهان تحصیل در این کشور هستند. تحصیل در کشور جمهوری چک به زبان رسمی کشور چک بسیار کم هزینه می باشد و گران ترین رشته که پزشکی می باشد سالیانه چیزی نزدیک به ۱۵۰۰ یورو هزینه دارد. کشور جمهوری چک به دانشجویان و فارغ تحصیلان کشور خود تا ۱ سال اقامت پس از تحصیل می دهد تا دانشجو با توجه به مدرک تحصیلی در این کشور مشغول به کار شده و بتواند اقامت کاری دریافت کند. دانشگاه چارلز و دانشگاه فنی پراگ جزء بهترین دانشگاه های کشور جمهوری چک می باشند و دانشگاه های ماساریک و برنو نیز از دانشگاه های برتر و با کیفیت این کشور می باشند. دانشگاه چارلز جمهوری چک جزء بهترین دانشگاه های جهان می باشد که به خصوص جهت تحصیل پزشکی به علت کیفیت بسیار بالا و اعتبار بالای این دانشگاه متقاضیان بسیار زیادی دارد. هزینه تحصیل در کشور جمهوری چک به زبان انگلیسی حدود ۴ الی ۱۳ هزار یورو در سال می باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و وهر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری است.

 • کار در جمهوری چک

  اقامت از طریق کار یکی دیگر از روش های اخذ اقامت کشور جمهوری چک می باشد. جهت اقامت کاری در کشور جمهوری چک شخص باید یک پیشنهاد کاری یا Job Offer از یکی از کارفرمایان این کشور داشته باشد. کارفرما باید یک قرارداد کاری طبق قانون کار این کشور با حقوق مشخص با فرد منعقد کند و پس از آن به مدت ۳ ماه در کشور جمهوری چک ثبت آگهی شود. در صورتی که شخص مقیم کشور چک متقاضی این شغل نباشد باید ۳ ماه در اروپا این آگهی به ثبت برسد و باز هم در صورتی که شخص اروپایی برای این کار نباشد کارفرما در کشور چک می تواند یک شخص خارج اتحادیه اروپا را استخدام نماید. با توجه به نرخ بیکاری بسیار پایین کشور جمهوری چک (۲٫۵% نرخ بیکاری) شانس افراد برای یافتن کار در این کشور بسیار بالا می باشد. بهترین و پر نیاز ترین مشاغل در کشور جمهوری چک به شرح زیر می باشد:

  • اقتصاد و بیمه
  • قسمت های مدیریت
  • کادر بهداشت و درمان
  • بخش مهندسی فناوری اطلاعات
  • بخش فروش
 • سرمایه گذاری در جمهوری چک

  سرمایه گذاری نیز یکی از روش های اخذ اقامت کشور جمهوری چک می باشد. اشخاص می توانند با سرمایه گذاری دراین کشور که اقتصاد رو به رشدی نیز دارد هم اقامت این کشور را اخذ کنند و هم با راه اندازی یک کسب و کار مفید سرمایه خود را افزایش دهند. در آخرین قوانین کشور جمهوری چک که در سال ۲۰۱۷ به تصویب رسید برای اخذ اقامت این کشور با راه اندازی یک کسب و کار مفید که حداقل ۷۵ میلیون کرونا چک (نزدیک به ۳ میلیون یورو) سرمایه داشته باشد و حداقل بتواند ۲۰ نفر از اتباع جمهوری چک یا اروپایی استخدام کند. البته این رقم از بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی بیشتر می باشد ولی این سرمایه گذاری می تواند اقامت دو ساله حتی به چند نفر سرمایه گذار اهداء کند. بر خلاف اکثر کشورهای اروپایی که اقامت از طریق سرمایه گذاری به یک نفر اهداء می شود در کشور جمهوری چک چند سرمایه گذار با سرمایه گذاری ۳ میلیون یورویی می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

مقاله مرتبط

راه های مهاجرت به کشور چک

پناهندگی جمهوری چک و مسیر پناهندگی

پناهندگی جمهوری چک مسیر بسیار طولانی و خطرناکی دارد. با توجه به شرایط فعلی که کشور جمهوری چک پناهنده نمی پذیرد ورود به این روند سرانجام مطلوبی ندارد و می توان گفت پرونده شخص رد می شود. اما به طور کلی روند پناهندگی در کشور چک به صورت زیر می باشد:

مراجعه به اداره مهاجرین و پناهندگان و درخواست پناهندگی که در شهر پراگ عموما این رسیدگی انجام می شود.پلیس مهاجرت ابتدا بررسی های هویتی را انجام میدهد. در صورتی که شامل قانون دوبلین شود پرونده رد میشود و در صورت عدم اعتراض به کشور مبداً ارجاع می شود.

در صورتی که پرونده شخص پذیرفته شود پرونده در دادگاه های این کشور رسیدگی می شود.در بررسی پرونده دلایل عدم بازگشت شخص به کشور خود بررسی می شود و وقتی این بررسی ها انجام و تائید شد شخص به مرکز اقامت منتقل می شود تا منتظر جواب های اولیه باشد. در این حین مصاحبه ای با شخص انجام می شود و دلایل و ادعاهای وی مورد بررسی قرار می گیرد. تصمیم گیری در خصوص پرونده طبق قانون تا ۹۰ روز باید انجام شود ولی در صورتی که نیاز به بررسی های بیشتر باشد این زمان تمدید می شود که در عمل این زمان خیلی بیشتر بطول می انجامد. البته می توان در خصوص تصمیم نهایی وزارت کشور به دادگاه محلی این کشور درخواست تجدید نظر نیز نمود.

پناهندگی جمهوری چک و کیس های پناهندگی

پناهندگی اتریش و کنوانسیون ژنو

پناهندگی جمهوری چک

پناهندگی جمهوری چک و اخذ اقامت از طریق پناهندگی در کشور جمهوری چک نیاز به ارائه کیس و پرونده دارد. پرونده هایی که دلیل و مدارک اثبات اینکه وضعیت شخص شامل کنوانسیون پناهندگی می شود را مشخص کند. در سالهای اخیر کیس های تقلبی و دروغین به حدی زیاد بوده است که اکثر کشورها دیگر پرونده های پناهندگی را نمی پذیرند و حتی کشورهایی نظیر همین جمهوری چک به طور کلی پناهنده قبول نمی کنند.

برخی واقعا شرایط پناهندگی را دارند و به علت هایی که در کنوانسیون نیز اشاره شده است در کشور خود خطر جانی آنها را تهدید می کند ولی ارائه کیس های دروغین نیز زیاد شده است و افرادی که با کیس های دروغین اقدام به پناهندگی می کنند شانس بسیار پایینی برای اخذ اقامت از طریق پناهندگی دارند. برخی با تغییر دین و تغییر دین خود برای مثال به مسیحیت درخواست پناهندگی می دهند که همین امر نیز عملی بسیار نادرست می باشد. این اقدامات و ارائه پرونده های دروغین باعث شده است افرادی که واقعا شرایط پناهندگی را دارند نیز در بسیاری از مواقع پرونده آنها نیز رد شود و مورد قبول واقع نشود و دیدگاه اکثر کشورها و مردم دنیا نسبت به پناهندگان کاملا دگرگون شود. در کشور جمهوری چک به علت اینکه افرادی که با دروغ توانستند اقامت کشور جمهوری چک را به دست بیاورند باعث سلب امنیت و سلب آرامش مردم این کشور شدند حتی اعتراضات خیابانی بسیاری به دولت این کشور داشتند و خواستار ممنوعیت ورود پناهندگان به این کشور شدند.

لازم به تکرار است که موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل هیچگونه خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد ولی جهت ارزیابی شرایط و رزومه خود میتوانید با مشاورین موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر درمورد اخذ اقامت جمهوری چک می توانید سایر مقالات مرتبط زیر مجموعه کشور چک را مطالعه فرمایید و یا از ویدئوهای مؤسسه در این زمینه استفاده نمایید. همواره نیز می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش، تماس برقرار نمایید و در خصوص اخذ اقامت جمهوی چک از طرق قانونی به صورت تخصصی مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. ایضا شما می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله طرح کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

پناهندگی جمهوری چک و سخن پایانی

پناهندگی جمهوری چک و اخذ اقامت جمهوری چک از طریق پناهندگی و پناهجویی با تمام سختی ها و موانعی که دارد هنوز هم مورد سوال بسیاری از افراد می باشد. به تمام اشخاصی که قصد پناهندگی جمهوری چک را دارند پیشنهاد می شود، قبل از هر اقدامی با وکیل و مشاورین متخصص، مشاوره انجام بدهند و از تمامی روش های قانونی مهاجرت به این کشور زیبا مطلع شوند. قطعا با یک برنامه ریزی مناسب و صحیح می توان به صورت قانونی اقامت کشور جمهوری چک و یا هر کشور دیگری را اخذ کرد تا نیازی نباشد از روش های پر خطر و ناصحیح اقدام کرد. کشور جمهوری چک کشور بسیار زیبایی می باشد که در سالهای اخیر از نظر اقتصادی پیشرفت بسیاری داشته است و نیاز به نیروی کار متخصص در این کشور احساس می شود. اشخاص با گذراندن یک دوره کم هزینه دانشگاهی و اجازه کار پس از تحصیل می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند و پس از چند سال کار در این کشور تابعیت این کشور را نیز دریافت کنند. همیشه تحقیق و کسب اطلاعات میتواند اشخاص را در یافتن بهترین راه مهاجرت و موفقیت راهنمایی کند و جهت همین امر نیز جناب دکتر ملک پور ویدئو بسیار کامل و جامعی با عنوان راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت جهت راهنمایی عزیزان در یافتن بهترین مسیر برای مهاجرت تهیه نموده اند و همینطور ویدئو بسیار کامل و جامعی در خصوص موفقیت با عنوان هنر زندگی برای شما عزیزان فراهم نموده اند که برای انتخاب مسیر زندگی خود و رسیدن به موفقیت و اهداف خود میتوانید با کمک این ویدئو های آموزشی بهترین مسیر را برای خود برگزینید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. Soheil گفته:

  سلام من علاقه زیادی به فوتبال دارم الان ۲۵ سالمه تا یکسال پیشم بازی میکردم چون پول و پارتی نداشتم کنار گذاشتم دوباره تمریناتمو شروع کردم میخوام خودمو آماده کنم برم خارج از کشور بازی کنم اما نمیدونم میتونم جایی بازیکنم یا از کجا باید شروع کنم لطفا راهنمایی کنید اگه باشگاهی هست که تست بگیره لطفا بهم بگید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای ادامه ورزش با توجه به سن اگر قصد کار را دارید باید از یک باشگاه پیشنهاد داشته باشید تا بتوان برای ویزای شما اقدام کرد و برای تست گرفتن در صورتی که باشگاه ها این امکان را داشته باشند از طریق ویزای توریستی می توان اقدام کرد.

   پاسخ