پناهندگی رومانی و بررسی آن

پناهندگی رومانی ، خطرات پناهندگی به رومانی و مهاجرت به رومانی از طریق پناهندگی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. پناهندگی رومانی چه خطراتی را به دنبال دارد؟ آیا رومانی کشوری پناهنده پذیر است؟ آیا امکان پناهندگی ما ایرانیان به رومانی وجود دارد؟ روشهای جایگزین پناهندگی به رومانی چه روشهایی می توانند باشند؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در با پناهندگی رومانی و مهاجرت به رومانی از طریق پناهندگی پاسخ داده و سعی کرده ایم که شما را با تمامی زوایای مهاجرت از طریق پناهندگی و مراحل آن آشنا کنیم. پناهندگی رومانی یکی از انواع راه های مهاجرت به این کشور می باشد که شما می توانید راه های بهتر از جمله کار، تحصیل و سرمایه گذاری را برای بسیاری از کشورهای دنیا انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد و به شما دوست عزیز به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کند و این مقاله با عنوان پناهندگی رومانی صرفا جهت بالا بردن اطلاعات شما عزیزان از مراحل دریافت پناهندگی و آگاهی از خطرات آن تهیه و تدوین گردیده است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع راه های مهاجرت به تمامی کشورهای دنیا، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور ، همکار موسسه مشاوره MIE اتریش، تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

در این مقاله عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهند گرفت :

پناهندگی رومانی
 • پناهندگی رومانی و شرایط عمومی
 • پناهندگی رومانی و کنوانسیون ژنو(کنوانسیون پناهندگی)
 • پناهندگی رومانی و خطرات آن
 • پناهندگی رومانی و مراحل آن
 • پناهندگی رومانی و کیس های پناهندگی رومانی
 • پناهندگی رومانی و روش های جایگزین

پناهندگی رومانی و شرایط عمومی

رومانی کشوری است در جنوب شرقی اروپا و پایتخت آن بخارست است و یکی از کشورهای درجه سه و در حال توسعه اروپا محسوب می شود. کشورهای مجارستان، صربستان، بلغارستان و اوکراین با کشور رومانی هم مرز هستند. مساحت کشور رومانی در حدود ۲۳۸٫۴۰۰ کیلومتر مربع بوده که نهمین کشور بزرگ اروپا از نظر مساحت محسوب می گردد. جمعیت این کشور در حدود ۲۰ میلیون نفر است.  رومانی در ۲۹ مارس ۲۰۰۴ به ناتو، و در ۱ ژانویه ۲۰۰۷ به اتحادیه اروپا پیوست، اما عضو شنگن نمی باشد. رشد اقتصادی و شاخص توسعه انسانی رومانی از سال ۲۰۱۰ به بعد شروع شد. رومانی کشوری درحال توسعه اروپای شرقی می باشد که اخیراً در راه اصلاح و توسعه شرایط رفاه عمومی قدم برداشته است. زبان این کشور رومانیایی می باشد و واحد پولی آن لئو رومانی است. دین اکثریت مردم رومانی مسیحی است و بالای ۸۷ درصد از آنها از شاخه ارتدکس هستند. پناهندگی رومانی یکی از انواع راه های مهاجرت به این کشور می باشد که افراد به دلیل ترس از دست دادن جان و مالشان و یا آزار و اذیت، ترجیح می دهند که به کشورهای دیگر پناه ببرند و درخواست پناهندگی می دهند. کشور رومانی مشمول قانون دوبلین نیز می شود. بر اساس قوانین دوبلین، شخصی که درخواست پناهندگی دارد، به اولین کشوری که در آن وارد شده است می بایست درخواست خود را ارائه دهد و حقی در انتخاب کشور ندارد.

پرچم رومانی ـ مهاجرت به رومانی

دفتر UNHCR در رومانی در سال ۱۹۹۲، یک سال پس از پیوستن به کنوانسیون ۱۹۵۱ پناهندگان و پروتکل ۱۹۶۷ تاسیس شد. درخواست های پناهندگی در رومانی در ماه می از ۱۱۵ نفر به ۱۶۰ نفر در ژوئن ۲۰۱۸ افزایش پیدا کرد. میانگین درخواست پناهندگی در رومانی ۱۷۴٫۸۹ نفر از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ می باشد که در ماه اوت ۲۰۱۷ به بالاترین سطح از ۷۵۰ نفر رسید و در ژانویه سال ۲۰۱۱، کمترین میزان ۴۵ نفر؛ را تجربه کرد. اکثر پناهجویان از الجزایر، مراکش، پاکستان و افغانستان آمده اند. در زیر نمودار تعداد پناهندگان به رومانی در ماههای اخیر را مشاهده می نمایید.

پناهندگی رومانی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به رومانی

فایل ویدئویی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به رومانی

پناهندگی رومانی و کنوانسیون ژنو(کنوانسیون پناهندگی)

بر اساس کنوانسیون ژنو یا کنوانسیون پناهندگی، کشورهایی که عضو این کنوانسیون می باشند، در قبال حق زندگی عادی برای همه افراد دنیا، فارغ از هرگونه نژاد، مذهب، ملیت، زنگ و … متعهد شدند که از پناهجویانی که به کشورشان می آیند، حمایت کنند. کنوانسیون ژنو که در تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۱۹۵۱ مصوب شده است، این امکان را به افراد می دهد تا به کشورهای عضو آن پناهنده شوند. در کشور رومانی اداره پناهندگی و اداره مهاجرت (IGI-DAI) پرونده های پناهجویان را اداره می کند و درخواست های آنها را بررسی می نماید. بر اساس منشور سازمان ملل متحد و اعلامیه جهانی حقوق بشر، تمامی افراد دنیا باید بدون تبعیض از حقوق بشر و آزادی های اساسی انسانی برخوردار گردند. پناهنده براساس کنوانسیون ژنو به فردی اطلاق می شود که به دلیل عضویت در گروه اجتماعی یا سیاسی خاص، مذهب، نژاد، ملیت و … مورد تهدید و اذیت باشد و در صورت بازگشت به کشور خودش، خطرات روحی و جانی تهدیدش خواهد کرد.

پناهندگی به خارج از کشور ـ مهاجرت از طریق پناهندگی

نظر به اینکه منشور ملل متحد و اعلامیه جهانی حقوق بشر که در ۱۰ دسامبر ۱۹۴۸ به تصویب مجمع عمومی رسیده است. این اصل را مورد تاکید قرار داده اند که کلیه انسان ها باید بدون تبعیض از حقوق بشر و آزادی های اساسی برخوردار گردند. از نظر کنوانسیون ژنو ( کنوانسیون پناهندگی ) پناهنده به شخصی اطلاق می شود که در کشور خود به یکی از دلایلی همچون نژادی، مذهبی، ملیتی، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص و همچنین عقاید سیاسی، مورد تهدید و آزار و اذیت جدی باشد و اگر در کشور خود بماند خطرات روحی و جانی او را تهدید می کند. اگر شما نیز یکی از این دلایل را دارید میتوانید با قبول مخاطرات آن برای پناهندگی رومانی اقدام کنید.

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی

پناهندگی رومانی و خطرات آن

پناهندگی یکی از انواع راه های مهاجرت به رومانی می باشد. بسیاری از افرادی که راه پناهندگی را جهت مهاجرت انتخاب می کنند، به دنبال شرایط بهتری برای زندگی هستند. عموماً این افراد، افرادی ناراضی هستند که در شرایط ناامیدی در حال حاضر زندگی می کنند و فکر می کنند که اگر راه پناهندگی را در پیش بگیرند، می توانند به آرزوهایشان دست یابند. در صورتی که این افراد از خطرات و عواقب این روش آگاهی ندارند. پناهنده کسی است که به دلایل مختلف مانند مذهب، نژاد، ملیت، عضویت در گروه های اجتماعی و سیاسی خاص در کشور خودش، ترس از دست دادن مال، جان و یا شکنجه و آزار و اذیت دارد و می خواهد که به کشوری برود که از این منظر در امان باشد. کسانی که درخواست پناهندگی رومانی را دارند، باید خیلی مراقب باشند؛ زیرا افراد سودجوی بسیاری هستند که می توانند به دلیل عدم آگاهی شما از قوانین مهاجرت بین المللی سوء استفاده کنند. شما همواره در خطر از دست دان جان و مال هستید و خدای نکرده ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای خودتان و خانواده تان به بار بیاورید. این را در نظر داشته باشید که همیشه مردم کشوری که به آن مهاجرت کرده اید و پناهنده شده اید، همواره شما را به عنوان سربار جامعه می شناسند و دید خوبی نسبت به پناهندگان ندارند. زیرا عموماً افراد با دروغ اعلام پناهندگی می کنند. در ادامه به بررسی مراحل و جزئیات پناهندگی رومانی می پردازیم.

پناهندگی به خارج از کشور ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق پناهندگی

پناهندگی رومانی و مراحل آن

پناهندگی رومانی و درخواست آن به دولت رومانی طی فرآیند خاصی انجام می پذیرد و شخصی که متقاضی پناهندگی رومانی و اخذ اقامت رومانی از طریق پناهندگی می باشد پس از ورود به این کشور طی شرایطی باید در خواست خود را ارائه دهد. این مراحل شامل معرفی و اعلام پناهندگی در مرز رومانی، مراجعه به اداره پلیس رومانی و اداره مهاجرت (IGI_DAI) می شود که بصورت تفصیلی پناهندگی در رومانی و مراحل آن در نمودار ذیل مشخص می باشد.

مدت زمان متوسط ​​پروسه بررسی پرونده های پناهندگی رومانی
مرکز منطقه ای برای اقامت پناهجویان مدت زمان متوسط (​​در روز)
تیموشورا ۳۰-۶۰
ساتو ماره ۶۰-۹۰
گالاتسی ۴۵-۶۰
بخارست ۱۵۰-۱۸۰
بخارست برای متقاضیان منتقل شده ۳۰-۴۵
جورجی ۶۰

درخواست های پناهندگی رومانی توسط اداره کل اداره مهاجرت و ادغام یا اداره پناهندگی رومانی (IGI_DAI) بعد از ۳ تا حداکثر ۶ روز کاری پردازش می شوند. میانگین پروسه بررسی پرونده های پناهندگی در هرکدام از مراکز منطقه ای در جدول ذیل مشخص شده است.

در روند پناهندگی رومانی و اخذ اقامت رومانی از طریق پناهندگی عموما در دو مرحله با پناهجویان مصاحبه صورت می گیرد، و بعد از این مصاحبه ها که گاهاً تا دو سال هم این فرآیند به طول می انجامد. دادگاه رأی نهایی خود را صادر می کند. اگر جواب دادگاه منفی باشد پناهجو ۱۰ روز فرصت دارد تا درخواست تجدید نظر نماید. ماده ۶۲ قانون پناهندگی رومانی می گوید که پرونده های پناهندگی رومانی باید قبل از سایر مسائل مدنی مورد توجه قرار گیرد. در جدول ذیل مدت زمان تجدید نظر در دادگاه های منطقه ای بیان شده است.

مدت پرونده تجدید نظر توسط دادگاه منطقه ای: ۲۰۱۷
دادگاه منطقه ای محاسبه تعداد روزها
بخارست (منطقه ۴) بیشترین ۱۸۰
گالاتسی میانگین ۹۰
بیه ده ارم (شهرستان مهدینسی) میانگین ۲۱-۱۸۰
جورجیو میانگین ۱۸۰
تیموشورا میانگین ۶۰

لذا به طور کلی اگر بخوایم مراحل پناهندگی رومانی را مورد بررسی قرار دهیم، باید گفت که هنگامی که شخص درخواست پناهندگی رومانی را می دهد، می بایست حتما مورد مصاحبه قرار گیرد. که در این صورت بازرس عمومی مهاجرت، به عنوان یک مقام دولتی، جهت بررسی پرونده مسئولیت آن را برعهده دارد. ظرف مدت سی روز از تاریخ درخواست، پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورتی که نیاز به تکمیل مدارک و اسناد داشته باشید، درخواست پناهندگی رومانی تا ۶ ماه قابل تمدید می باشد. پس از مصاحبه اولیه، عکسبرداری و تعیین هویت از پناهجویان صورت می گیرد. آفیسر IGI-DAI یا پرونده را قبول و یا رد می کند. جواب پناهندگی رومانی به شخص پناهنده یا به صورت مستقیم و یا به صورت کتبی ابلاغ خواهد شد. اگر به صورت کتبی قرار است که به متقاضی جواب داده شود، یا به زبان رومانیایی نوشته خواهد شد و یا به زبانی که متقاضی آن را درک می کند. در این نامه، علل رد و یا تائید درخواست توضیح داده خواهد شد. به فردی که درخواست پناهندگی رومانی را دارد، به مدت ۱۰ روز فرصت می دهند تا درخواست تجدیدنظر کند.

پناهندگی رومانی و کیس های پناهندگی رومانی

جهت اقدام برای پناهندگی رومانی و دیگر کشورهای دنیا، شما می بایست دلایلی برای این اقدام اعلام کنید. یعنی باید بتوانید ثابت کنید که مثلا به دلیل مذهبی، سیاسی و … در کشور خود ترس از آزار و اذیت، شکنجه و یا حتی مرگ دارید. دلایلی که شما می توانید برای درخواست پناهندگی رومانی بیاورید، به شرح زیر می باشد :

 • کیس مذهبی: بر اساس این کیس فردی که دارای مذهب خاصی است که در کشور متبوع وی، پذیرفته نیست و مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، می تواند طی ارائه مدارکی اعلام پناهندگی رومانی را نماید.
 • کیس قومی و نژادی: بر اساس این کیس، شخصی که در یک کشور بر اساس نژادش مورد آزار و تبعیض قرار می گیرد، می تواند در کشور دیگر پناهنده شود.
 • کیس اجتماعی: بر اساس این کیس، فردی که در یک گروه اجتماعی خاص فعالیت می کند و این فعالیت ها علنی شده، ممکن است برایش خطرآفرین باشد، می تواند برای پناهندگی رومانی اقدام نماید.
 • کیس سیاسی: بر اساس این کیس فردی که دارای عقاید سیاسی خاصی است و در این زمینه دارای فعالیت گسترده می باشد، و به دلیل این فعالیت ها و عقاید سیاسی در معرض خطر می باشد، می تواند درخواست پناهندگی رومانی را نماید.
 • کیس وضعیت جنگی: بر اساس این کیس اتباع کشورهایی همچون افغانستان، سوریه، عراق و… که کشور آنها جنگ زده و در حال جنگ است می توانند پناهندگی رومانی یا یک کشور خارجی دیگر را درخواست کنند.
 • کیس وضعیت اجتماعی: بر اساس این کیس پناهجو صرفا به دلیل داشتن یک زندگی و شغل بهتر به یک کشور خارجی پناهنده می شود. این شخص باید مدارک محکمی مبنی بر سخت بودن زندگی در کشور خود نشان دهد، تا بتواند پناهندگی دریافت کند.

پناهندگی رومانی و روش های جایگزین

اگر شما قصد مهاجرت به رومانی را دارید، می توانید راه های دیگری به غیر از پناهندگی رومانی را انتخاب نمایید. اگر شما یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمایی در کشور رومانی داشته باشید، می توانید برای دریافت ویزای کاری کشور رومانی اقدام نمایید. همچنین شما می توانید راه تحصیل در کشور رومانی که هزینه های زندگی و تحصیل در آن نسبتا پایین است را اقدام کنید. سرمایه گذاری در رومانی از طرق مختلف مانند ثبت شرکت، خرید ملک امکان پذیر است ولی اگر قصد شما دریافت اقامت کشور رومانی است، باید حتما توجه کنید که تمامی روش های سرمایه گذاری، منجر به دریافت اقامت نخواهد شد. پیشنهاد ما این است که قبل از مهاجرت به کشور رومانی، حتما شرایط تان را با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور بررسی کنید تا به شما در زمینه تمامی کشورها مشاوره دهند و بهترین کشور و بهترین راه را با توجه به شرایط تان به شما عزیزان پیشنهاد نمایند. شما از دو طریق دیگر که ازدواج و تولد در رومانی می باشد، نیز می توانید به رومانی مهاجرت کنید. اگر شما با فرد رومانیایی ازدواج کنید، می توانید اقامت رومانی را کسب کنید. تولد فرزند از طریق خاک و یا خون به فرزند منتقل می شود که در رومانی از طریق خون می باشد. یعنی حتما باید یکی از والدین رومانیایی باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

مهاجرت به رومانی

پناهندگی رومانی و روش جایگزین آن از طریق کار

یکی از راه های مطمئن و ارزان برای مهاجرت به رومانی از طریق کار می باشد. اخذ اقامت رومانی از طریق کار چندین مرحله دارد تا نهایتاً منجر به اخذ اقامت و تابعیت رومانی گردد. شرایط مربوط به مهاجرت کاری به رومانی مشابه اکثر کشورهای اروپا می باشد و از قانون حمایت از نیروی کار داخلی تبعیت می کند بدین صورت که شغل مورد نظر اول در کشور رومانی به مدت ۳ ماه آگهی می شود در صورت نبود نیروی کار در رومانی این آگهی باید در اتحادیه اروپا هم به مدت ۳ ماه دیگر آگهی شود و پس از طی این مدت، نیروی کار خارجی مجاز به دریافت شغل می باشد.

متقاضیان خارجی کار در رومانی برای شروع این فرآیند نیازمند یک پیشنهاد شغلی، اخذ مجوز کار و دریافت یک ویزای اقامت بلند مدت برای کار می باشند. عموما پروسه اخذ ویزا های کاری بین ۵ تا ۹ به طول می انجامد و فرد متقاضی بعد از چند سال ( ۳ تا ۵ )کار و پرداخت مالیات تقاضای اقامت دائم و بعد از ۷ سال درخواست پاسپورت نماید.

در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری در کشور رومانی در یک سال اخیر را ملاحظه نمایید :

نمودار نرخ بیکاری در رومانی در یک سال گذشته

نرخ بیکاری در این کشور مناسب است و احتمال پیدا کردن کار در آن با توجه به این نرخ بیکاری اندک بالاست؛ اما از آنجا که کشور رومانی در حال توسعه است و کیفیت زندگی در آن به پای کشور های پیشرفته و صنعتی همچون آلمان یا اتریش نمی رسد، پیشنهاد می شود اگر تمایل به مهاجرت کاری به خارج از کشور را دارید، به کشور های آلمان یا اتریش حتما فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینکی با عنوان کار در آلمان یا اتریش کلیک نمایید.

مهاجرت به رومانی از طریق کار

پناهندگی رومانی و روش جایگزین آن از طریق تحصیل

یکی دیگر از راه های جایگزین پناهندگی رومانی ، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. مهاجرت تحصیلی به رومانی مستلزم پذیرش و ویزای تحصیلی می باشد. متقاضی مهاجرت به رومانی از طریق تحصیل می تواند اقامت تحصیلی کشور رومانی را دریافت نماید که در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر می باشد. عموم دانشگاه های رومانی نیاز به مدرک زبان انگلیسی ندارند اما فرد متقاضی تحصیل در رومانی باید بتواند از پس مصاحبه دانشگاه و سفارت بر بیاید. هزینه تحصیل در رومانی دانشگاه به دانشگاه متفاوت است و بصورت سالیانه حدود ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو و هزینه های زندگی ماهانه بین ۴۵۰ تا ۶۰۰ یورو می باشد. یکی از مزیت های تحصیل در رومانی این می باشد که دانشجو حین تحصیل اجازه کار پاره وقت دارد و این فرصت بسیار مناسبی برای کار کردن و کسب تجربه و دریافت پیشنهاد شغلی می باشد. از مزیت های دیگر ویزاهای تحصیلی این است که پس از دریافت شغل مناسب دانشجو می تواند ویزای تحصیلی را به ویزای کار و اقامت تبدیل بکند.

تحصیل در رومانی

پناهندگی رومانی و راه های جایگزین آن از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت درست و قانونی به رومانی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به جای پناهندگی رومانی می باشد. در این روش فرد متقاضی مهاجرت به رومانی با اختصاص مبالغی بین ۲۵٫۰۰۰ تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ یورو در روش های مختلفی که از سوی دولت معرفی شده است می تواند اقامت رومانی را دریافت نماید. روش های مختلفی  برای سرمایه گذاری در رومانی وجود دارد که در ذیل به اهم مواردی که منجر به اقامت رومانی می شود بصورت خلاصه می پردازیم.

 1. سرمایه گذاری در رومانی از طریق خرید ملک: در این روش فرد متقاضی مهاجرت به رومانی با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ یورو می تواند در ابتدا یک اقامت ۴ ساله دریافت نماید که در نهایت می تواند منجر به اقامت دائم و تابعیت رومانی گردد.
 2. سرمایه گذاری در رومانی از طریق ثبت شرکت در رومانی: برای ثبت شرکت در رومانی سرمایه اولیه ۲۵٫۰۰۰ یورو مورد نیاز می باشد اما باید توجه داشته باشید که در این روش شما نیاز به دو سهامدار و همچنین در آمد ماهیانه ۵۵۰ یورویی نیاز دارید تا اقامت یکساله شما سال بعد نیز مورد تأیید و تمدید قرار گیرد.
 3. سرمایه گذاری در رومانی از طریق کار آفرینی: در این روش متقاضی سرمایه گذاری در رومانی حداقل باید مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ تا ۵۰۰٫۰۰۰ یورو سرمایه گذاری که منجر به اشتغال حداقل ۲۵ تا ۵۰ شغل تمام وقت در رومانی می گردد. در این روش در ابتدا یک اقامت ۳ ساله صادر می شود.
سرمایه گذاری در رومانی

پناهندگی رومانی و روش های جایگزین آن از طریق ازدواج و تولد

یکی دیگر از راه های قانونی مهاجرت به رومانی از طریق ازدواج و تولد فرزند می باشد که در این روش فرد متقاضی مهاجرت در ابتدا باید آثار نکاح در ایران و همچنین رومانی را مطالعه نماید و نسبت به آن آگاه گردد. برای مهاجرت به رومانی از طریق ازدواج متقاضی باید نشان بدهد که از توانایی مالی مناسبی برای حمایت از خود و زندگی مشترک برخوردار می باشد. در این روش ابتدا یک اقامت موقت صادر می شود و پس از گذشت چند سال منجر به اقامت دائم و پاسپورت می گردد.

در خصوص تولد در رومانی و اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد، عموما مبتی بر دو سیستم خاک و سیستم خون می باشد. کشور رومانی به مانند کشور خودمان ایران از سیستم خون پیروی می کند و اگر نوزادی در رومانی به دنیا بیاید که مادر یا پدرش تابعیت رومانی را داشته باشد نوزاد نیز تابعیت رومانی را می گیرد. بنا به تعریف در کشور ما تابعیت باتوجه به قانون مدنی ایران، از خون پیروی می کند یعنی کسی که از پدر ایرانی در ایران یا بیرون از کشور متولد شود ایرانی است اگرچه مادرش غیرایرانی باشد.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

پناهندگی رومانی و سخن پایانی

پناهندگی رومانی، شرایط پناهندگی رومانی و مراحل پناهندگی در این کشور مورد بررسی قرار گرفت. همانگونه که در مقاله به تفصیل در مورد آن توضیح داده شد، موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی نماید و به شما عزیزان این راه را به هیچ وجه توصیه نمی کند. به طور کلی کشور رومانی برای مهاجرت گزینه مناسبی به شمار نمی رود. پیشنهاد ما این است که قبل از هرگونه اقدامی جهت مهاجرت، حتما با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شرایط شما را برای کشورهای درجه یک دنیا و از طرق دیگر مانند کار، تحصیل ، سرمایه گذای و دیگر روش های مهاجرت بسنجند و به شما بهترین راه و بهترین کشور برای مهاجرت را نشان دهند. امیدواریم که توانسته باشیم به سوالات شما در زمینه پناهندگی رومانی به طور کامل پاسخ داده باشیم. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با پناهندگی رومانی و یا طرق دیگر مهاجرت، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین شما می توانید در قسمت انتهایی مقاله، در قسمت دیدگاه ها و نظرات، پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ