چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم و بررسی اصول چند برابر کردن سرمایه

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم
 • چند برابر کردن سرمایه از نقطه نظر استاندارد های سرمایه گذاری
 • چند برابر کردن سرمایه و بررسی شاخص حمایت از سرمایه گذار خارجی
 • چند برابر کردن سرمایه با توجه به اصول سرمایه گذاری
 • چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم ؟ سرمایه گذاری به دلار و یورو یا سرمایه گذاری به تومان؟

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم و مقدمه ای بر پاسخ آن

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم ؟ و  چگونه سرمایه خود را با امنیت بیشتری افزایش دهیم؟ سوالاتی هستند که در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل قرار گرفته و به آن ها پاسخ داده خواهد شد. بهترین راه افزایش سرمایه در زمان کوتاه چیست؟ در این نوشتار چند برابر کردن سرمایه را از طریق ارائه اصول و استاندارد های سرمایه گذاری در خارج از کشور به صورت ساده و خلاصه برای شما بیان می کنیم. پاسخ به سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم ؟ از جهات مختلف قابل بحث است که ما سعی می کنیم مهمترین و اساسی ترین نکات آن را به بحث بگذاریم. بی شک افرادی که موفق شده اند سرمایه زیادی را کسب کنند، افراد باهوشی هستند و حتی اگر از خواندن این مقاله صرف نظر کنند، خود نیز می توانند سرمایه شان را افزایش دهند. اما ما با طرح ایده های نو به این افراد راهی را نشان می دهیم تا با در نظر گرفتن یک سری اصول که در این مقاله به آن ها می پردازیم، سرعت رشد سرمایه خود را بیشتر و بیشتر کنند. به عنوان مثال اگر سرمایه داری تمایل دارد سرمایه خود را از طریق سرمایه گذاری در کشور های خارجی افزایش دهد، می بایست استاندارد های سرمایه گذاری را در کشور مقصد سرمایه گذاری خود بیاموزد. با ما همراه باشید تا برای سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم پاسخ درخوری ارائه کنیم. آگاهی از این استاندارد ها به شما کمک می کند با سرمایه گذاری درست، بهترین مزایا را از آن خود کنید. این مزایا می تواند شامل

 • اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور مورد نظرتان
 • نحوه رفتار دولت آن کشور با شما به عنوان سرمایه گذار خارجی
 • تلاش آن دولت برای حفظ امنیت فیزیکی شما

و …. باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد چطور سرمایه خود را چند برابر کنیم

مقاله مرتبط

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم و بررسی پاسخ آن از نقطه نظر استاندارد های سرمایه گذاری

در ابتدای این بخش از پاسخ به سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم سعی می کنیم که یکی از شاخص ها و معیارهای سرمایه گذاری یعنی همان اعطای اقامت را به ذکر مثال برای شما بیان کنیم. شما می توانید با سرمایه گذاری در سوئیس پس از گذشت ۵ سال، اقامت دائم بگیرید و ۱ سال پس از آن ( یعنی با گذشت ۶ سال ) پاسپورت سوئیس را برای خود و اعضای خانواده خود تضمین کنید. اما کشور امارات که اتفاقا علاقه مندان زیادی به سرمایه گذاری دارد، هیچ گاه به سرمایه گذاران خارجی خود اقامت دائم و تابعیت اعطا نمی کند؛ حتی اگر سال های سال سرمایه خود را در این کشور حفظ کنند. لذا یکی از اصولی که برای سرمایه گذاری و چند برابر کردن سرمایه تان باید در نظر بگیرید این است که قبل از سرمایه گذاری در کشور مورد نظر تان مطمئن شوید که می توانید با اخذ اقامت دائم و تابعیت آن کشور جای پایتان را محکم کنید و این مزیت را از دست ندهید.

نرخ تولید ناخالص داخلی کشورهای اروپایی

تولید ناخالص داخلی در کشورهای اتحادیه اروپا

مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

چطور سرمایه خود را چند برابر کنیم و بررسی شاخص حمایت از سرمایه گذار خارجی

از دیگر اصولی که شما بعنوان یک سرمایه گذار خارجی باید در نظر بگیرید و در پاسخ به سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم باید به آن توجه داشته باشید، استاندارد حمایت از سرمایه گذار خارجی National Treatment می باشد. استاندارد های سرمایه گذاری خارجی نظیر National Treatment می تواند با ایجاد یک محیط رقابت اقتصادی سالم، به معنای واقعی کلمه سرمایه شما را ذخیره کند و آن را رشد دهد. در واقع بزرگترین شاخصه National Treatment این است که دولت را مجاب می کند که همانگونه که با مردم کشورش رفتار می کند، همان رفتار را نیز با سرمایه گذار خارجی داشته باشد. برای درک بیشتر این موضوع می توان از این مثال استفاده کرد که اگر شما سرمایه خود را به کشور امارات منتقل کنید و در طی اقامت موقتتان با یک شخص یا کمپانی محلی عرب اختلاف پیدا کنید و شرایط به نحوی باشد که برای حل و فصل آن به دادگاه مراجعه کنید، بر اساس تجربه با توجه به روابط قوی که وجود دارد در حق شما به عنوان یک خارجی اجحاف می شود. کمپانی های بزرگ امارات و دوبی نظیر عمار و داماک و … در اختیار سرمایه گذاران و مردم اماراتی هستند و با توجه به عدم حمایت از متقاضیان سرمایه گذاری خارجی جایی برای رشد سرمایه گذاران خارجی نمی ماند، زیرا استاندارد National Treatment در کشور امارات عملا اجرا نمی شود.

اما استاندارد سرمایه گذاری National Treatment در کشور های آلمان، اتریش، هلند و فنلاند ، مانع از این می شود که دولت بین سرمایه گذار خارجی و شخص یا کمپانی بومی آنجا رفتار متفاوتی داشته باشد. حال بهتر می توانید درک کنید که دانستن اصول و استاندارد های سرمایه گذاری در کشور های خارجی تا چه اندازه می تواند به شما در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در کدام کشور کمک کند.

برای سرمایه گذاری خارجی قریب به ۱۰ استاندارد سرمایه گذاری وجود دارد که دانستن هرکدام از آن ها می تواند به شما کمک شایانی در این زمینه ارائه نمایند و شما را به یافتن پاسخ سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم یک گام نزدیک تر کند.

یکی دیگر از این استاندارد ها به بررسی این معیار می پردازد که Do Deligence یا حداکثر تلاش دولت برای حفظ امنیت فیزیکی سرمایه گذار خارجی خود چقدر است؟ به عنوان مثال اگر شما قصد سرمایه گذاری نفتی در کشور کنیا را داشته باشید، برای حفظ امنیت خود باید به ناچار بادیگارد شخصی استخدام کنید؛ زیرا هر لحظه ممکن است که به دلایل مختلف به شما حمله فیزیکی شود. در این مقاله سه استاندارد از استاندارد های سرمایه گذاری در کشور های خارجی را مطرح کردیم. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد برای معرفی دیگر استاندارد ها شما را به دیدن محصولات ویدئویی موسسه دعوت می کنیم. شما عزیزان نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نموده یا در بخش دیدگاه های همین مقاله، سوالات خود را در زمینه استاندارد های سرمایه گذاری خارجی مطرح نموده تا در اسرع وقت پاسخ داده شوند.

تا کنون برخی از استاندارد های سرمایه گذاری خارجی را نام برده و آن ها را با ذکر مثال بررسی کردیم. حال ضمن ارائه اصول صحیح سرمایه گذاری خارجی به ارائه ایده هایی جهت چند برابر کردن سرمایه شما می پردازیم.  شما می توانید از لینک های این صفحه استفاده کرده و مقالات مختلف ارائه شده در مورد سرمایه گذاری خارجی و اصول افزایش سرمایه استفاده کنید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد چطور سرمایه خود را چند برابر کنیم

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در اروپا

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم و پاسخ آن با توجه به اصول سرمایه گذاری

یکی از مهمترنی اصول سرمایه گذاری داشتن یک Business Plan یا طرح کسب و کار موفق است که بنابر تجریه یکی از اصول ثروتمند شدن و چند برابر کردن سرمایه می باشد. برای طرح کسب و کار و نگارش آن منابع مختلفی وجود دارد اما آگاهی از منبع معتبر نیازمند تجربه و صرف هزینه است. ما در  موسسه حقوقی ملک پور شرایطی را فراهم آوره ایم که شما بتوانید با اقتصاددان های اروپایی از کشورهای مطرح اروپایی مانند اتریش و سوئیس ارتباط برقرار کنید و از ایده های مناسبی که برای سرمایه گذاری و سودآوری مناسب است استفاده کنید. روال کار با این گروه سرمایه گذاری به این صورت است که در طی مذاکرات اولیه با آنان، به شما ایده های عملی سرمایه گذاری در قالب بیزینس پلن موفق ارائه می دهند و ۵۰ درصد سرمایه اولیه برای استارت کار را هم می پردازند. ۵۰ درصد دیگر را شما بعنوان طرف دیگر این سرمایه گذاری وارد کار می کنید. لازم به توضیح است که حداقل مبلغ مورد نظر برای شروع این چنین سرمایه گذاری هایی در حدود ۳۰۰ هزار یورو می باشد. در واقع اگر شما قصد سرمایه گذاری ۴۰۰ هزار یورویی با این گروه را داشته باشید، این گروه نیز ۴۰۰ هزار یورو وارد سرمایه گذاری خواهد کرد و اگر قصد سرمایه گذاری یک میلیون یورویی داشته باشید این گروه نیز یک میلیون یورو وارد سرمایه گذاری خواهد نمود. ایده و بیزینس پلن مناسب را به شما ارائه می دهند. پس از رضایت طرفین مذاکره با تعیین تقسیم سود تضمینی، قرارداد منعقد می گردد.

یکی از مهمترین پارامترهای که در پاسخ به سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم باید در نظر داشت اعتبار پاسپورت کشور موردنظر ما برای سرمایه گذاری است. علاوه بر استاندارد ها و اصول فوق، یکی دیگر از اصول درست سرمایه گذاری در کشور های خارجی، بررسی اعتبار پاسپورت کشور مورد نظر سرمایه گذاری تان می باشد؛ در واقع اعتبار پاسپورت کشور مورد نظر در سر تا سر دنیا، یکی از ملاک های سرمایه گذاری در کشور های خارجی است. سرمایه گذاری درست در کشوری که پاسپورت آن از اعتبار بالایی برخوردار است، علاوه بر یک سرمایه گذاری موفق به شما اجازه می دهد که آزادانه به سایر کشور های دنیا مسافرت کاری یا خانوادگی داشته باشید. بعنوان مثال اگر شما مبلغ یک میلیون یورو را در زمینه املاک و مستغلات کشور هلند سرمایه گذاری کنید، علاوه بر سود تضمینی بین ۸ تا ۱۰ درصد، می توانید پاسپورت کشور هلند، که یکی از ۱۵ پاسپورت معتبر دنیاست را داشته باشید.

با داشتن مجوز سفر به کشور های مختلف شما می توانید به راحتی بیزینس خود را گسترش داده و از ایده های مختلف استفاده کنید.

همانطور که می دانید کسب سرمایه و چند برابر کردن آن، بدون داشتن سرمایه اولیه نیز ممکن است که در این مورد شما را به ویدئو های زیر ارجاع می دهیم. در ویدیو ویژه ای که تحت عنوان اصول سرمایه گذاری خارجی در دست تهیه است تمامی شرایط و نکات افزایش سرمایه و انتخاب کشور مقصد برای سرمایه گذاری به صورت کامل بیان شده است که می تواند مرجع خوبی برای علاقمندان به پیشرفت و افزایش سرمایه باشد.

نرخ بیکاری کشورهای اروپایی

بنابر گزارش CNN در اوایل سال ۲۰۱۹ کشورهای با بالاترین ارزش پاسپورت به شرح زیر هستند.

 • ژاپن ۱۹۰ کشور
 • سنگاپور ، کره جنوبی ۱۸۹ کشور
 • فرانسه ، آلمان ۱۸۸ کشور
 • دانمارک ، فنلاند ، ایتالیا ، سوئد ۱۸۷ کشور
 • لوکزامبورگ ، اسپانیا ۱۸۶ کشور
 • اتریش، هلند ، نروژ ، پرتغال ، سوئیس ، انگلستان ، آمریکا ۱۸۵ کشور
 • بلژیک ، کانادا ، یونان ، ایرلند ۱۸۴ کشور
 • جمهوی چک ۱۸۳ کشور
 • مالتا ۱۸۲ کشور
 • استرالیا ، ایسلند ، نیوزلند ۱۸۱ کشور
سرمایه گذاری در خارج از ایران

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم ؟ سرمایه گذاری به دلار و یورو یا سرمایه گذاری به تومان؟

پاسخ به این سوال نیاز به بحث فراوان و تحلیل تمام جوانب ندارد. پر واضح است که هر چه میزان ثبات در نرخ ارز بیشتر باشد باشد، برنامه ریزی برای سرمایه و هدفمند کردن آن راحت تر است. با توجه به نوسانات عجیب نرخ ارز در چند مدت اخیر سرمایه گذاری خارجی و با استفاده از ارزهای بین المللی معقول تر و نتیجه مناسب تری را رقم زده است.

بنابر گزارش CNN در اوایل سال ۲۰۱۹ کشورهای با کمترین ارزش پاسپورت به شرح زیر هستند.

 • فلسطین ، سودان ۳۹ کشور
 • اریتره ۳۸ کشور
 • یمن ۳۷ کشور
 • پاکستان ۳۳ کشور
 • سومالی ، سوریه ۳۲ کشور
 • افغانستان ، عراق ۳۰ کشور
سرمایه گذاری در خارج از کشور

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم و جمع بندی کلی برای پاسخ به آن

همانطور که در بالا گفته شد یکی دیگر از پارامترهای پاسخگویی به سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم توسعه بعد بین المللی بیزینس و استفاده از حوزه تجارت بین الملل است. گفتنی است که فرد یا کمپانی که چند ملیتی می شود، بسیار بزرگتر از فرد یا شرکت تک ملیتی است. البته این ادعا علمی است و برای اثبات آن ادله و evidence وجود دارد. پس اگر سرمایه دار هستید یا شرکت موفقی در زمینه کاری خود دارید، به شما اکیدا پیشنهاد می شود که ضمن آگاهی از اصول و استانداردهای سرمایه گذاری در کشور های خارجی ، به این سرمایه گذاری نیز فکر کنید. در این مقاله چند برابر کردن سرمایه را از طریق ارائه اصول و استاندارد های سرمایه گذاری در خارج از کشور مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دادیم و با بیان اصول و استاندارد های سرمایه گذاری و ارائه بهترین گزینه های سرمایه گذاری در خارج از کشور به این سوال که چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم؟ پاسخ دادیم. امیدواریم این مقاله با ارائه اطلاعات مورد نیازتان در زمینه چند برابر کردن سرمایه و بررسی ایده ها، اصول و استانداردهای سرمایه گذاری در خارج از کشور ، رضایت شما را جلب کرده باشد. در انتها از تمام عزیزانی که تا پایان این نوشتار همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم. اگر هنوز هم در پاسخ به سوال چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم برای شما ابهاماتی وجود دارد لطفا آن را در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آن برای شما ارسال گردد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ