کارآفرینی در انگلستان و بررسی کامل شرایط اخذ ویزای tier 1 کارآفرینی انگلیس

کارآفرینی در انگلستان ، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در انگلستان ، اخذ اقامت انگلستان از طریق کارآفرینی و همه شرایط آن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. سرمایه اولیه مورد نیاز کارآفرینی در انگلستان چقدر است؟ آیا کارآفرینی در انگستان منجر به اخذ اقامت و پاسپورت انگلستان می گردد؟ شرایط کارآفرینی در انگستان چگونه است؟ چگونه می توان ویزای کارآفرینی انگلیس را اخذ نمود؟ شما می توانید با مطالعه این مقاله پاسخ تمامی این سوالات را دریافت نمایید. عملکرد نسبتاً خوب انگلیس از فعالیتهای کارآفرینی و تغییرات چشمگیر منطقه ای بسیاری را بر این امر مصمم کرده است تا با ورود به این کشور علاوه بر افزایش سرمایه خود به اقامت انگلستان نیز دست پیدا کنند. موسسه حقوقی ملک پور ، MIE اتریش با همکاری با وکلای برجسته اروپایی می تواند با بررسی شرایط شما و ارائه راهکارهای مناسب ، شما عزیزان را برای این پروسه به خوبی راهنمایی کند. از این رو اگر شما نیز متقاضی کارآفرینی در انگلستان هستید لازم است ابتدا در خصوص کشور انگلستان و زیر ساخت های انگلیس برای سرمایه گذاران خارجی اطلاعات کافی داشته باشید  تا محرز گردد که آیا کشور انگلستان شرایط ایده آلی برای سرمایه گذاری و کارآفرینی دارد یا خیر؟ مباحثی که در این مقاله به آن ها می پردازیم به شرح ذیل می باشد:

کارآفرینی در انگلستان
 • کارآفرینی در انگلستان و شرایط عمومی آن
 • کارآفرینی در انگلستان با نگاهی به انواع شرکت ها
 • کارآفرینی در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری
 • کارآفرینی در انگلستان و شاخص های سرمایه گذاری
 • کارآفرینی در انگلستان و روش ایجاد آن
 • کارآفرینی در انگلستان و مزایای آن
 • کارآفرینی در انگلستان و بررسی اقامت و تابعیت انگلستان از طریق کارآفرینی
 • کارآفرینی در انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • کارآفرینی در انگلستان و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

کارآفرینی در انگلستان و شرایط عمومی آن

انگلستان در مقایسه با سایر اقتصادهای اروپا خصوصاً از نظر اکوسیستم کارآفرینی بازارهای آزاد شده، بازارهای رسمی مالی عمیق، ایجاد علم و دانش قوی و میراث قدرتمند حمایت از حقوق مالکیت معنوی (IPR) نسبتاً خوب عمل کرده است. لازم به ذکر است که انگلیس دارای اکوسیستم کارآفرینی قوی اما نسبتاً نامتوازن است و باید گفت همانقدر که انگلستان در نوآوری بنیادین و شناسایی فرصتهای کارآفرینی قوی است، در تحقق این پروژه ها ضعیف تر است. نقاط قوت برای کارآفرینی در انگلستان برتری در شناخت فرصت ها و پذیرش ریسک توسط استانداردهای اتحادیه اروپا، و نقاط ضعفش در زمینه شبکه سازی و مهارت راه اندازی می باشد.

کارآفرینی و سرمایه گذاری در خارج از کشور

با همه این موارد اگر شما نیز به دنبال راه اندازی یا گسترش شرکت خود در یک کشور دیگر هستید، کارآفرینی در انگلستان گزینه ایده آلی است که دلایل این امر عبارتند از:

 • انگلستان یکی از پایین ترین نرخ های مالیات بر شرکت در G20 را دارد. (عنوان ۲۰ اقتصاد بزرگ جهان که دارای ۸۵ درصد از کل اقتصاد دنیا و همچنین دو سوم جمعیت جهان را دارند)
 • در عرض ۴۸ ساعت می توانید شرکت را به ثبت برسانید.
 • از نظر نیروی کار انگلستان دومین کشور بزرگ اروپا می باشد.
 • حمایت بسیار عالی دولت انگلستان از کارآفرینی و کارآفرینان
 • حمایت دولت از شرکت های نوپا و کارآفرینان، شامل دسترسی به برنامه های مربیگری و بودجه از طریق همکاری با بخش خصوصی
 • اجرای برنامه جهانی کارآفرینان تجارت بین الملل (DIT) (GEP) به کارآفرینان خارج از کشور و مشاغل اولیه که می خواهند تجارت خود را به انگلستان انتقال دهند

این برنامه تاکنون به این موارد کمک کرده است:

 • جابجایی ۳۴۰ شغل به انگلستان
 • ایجاد بیش از ۱۰۰۰ شغل در اقتصاد انگلستان
 • بالغ بر ۱ میلیارد پوند سرمایه گذاری خصوصی برای comp

پشتیبانی این برنامه رایگان است و شامل موارد زیر است:

 • به توسعه برنامه های تجاری کمک می کند
 • کمک به نقل مکان در انگلستان
 • معرفی به سرمایه گذاران
 • راهنمایی در مورد چگونگی رشد بین المللی
 • مشاوره از کارآفرینان با تجربه

که در ازای دریافت این پشتیبانی، کارآفرینان خارج از کشور به راه اندازی دفتر مرکزی خود در انگلیس تشویق می شوند.

پرچم انگلستان | مهاجرت به انگلستان | اقامت انگلستان

مقالات پیشنهادی و مفید :

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

سرمایه گذاری در انگلیس

مقاله مرتبط

مهاجرت به انگلستان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به انگلستان و راههای اقامت انگلستان

مقاله مرتبط

شرایط زندگی در انگلستان

کارآفرینی در انگلستان با نگاهی به انواع شرکت ها

ثبت شرکت در انگلستان به راحتی برای همه، حتی کسانی که در این کشور اقامت ندارند، بدون نیاز به حضور و سفر به این کشور امکان پذیر می باشد. جهت اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در انگلستان شما می توانید تنها با وجود یک نفر که می تواند سهامدار و و مدیر باشد شرکت خود را به ثبت برسانید. انواع شرکت در انگستان در ادامه خدمت شما عزیزان معرفی شده است :

 1. شرکت با مسئولیت محدود و آماده به کار Ready Made Private Limited Company
 2. شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود Private Company Limited by Shares(LTD)
 3. شرکت با مسئولیت محدود با گارانتی Private Company Limited by Guarantee
 4. شرکت سهامی عام
 5. مشارکتی با مسئولیت محدود

به منظور ثبت شرکت در انگلستان مراحل ذیل باید طی شود:

 • انتخاب یک نام برای شرکت
 • ارائه آدرس معتبر به عنوان محل شرکت
 • معرفی مدیر عامل
 • ارائه سهام شرکت – همانطور که قبلا اشاره گردید در انگلستان شرکت ها می توانند تنها یک سهامدار داشته باشد که همان مدیر عامل نیز می تواند باشد.
 • تعیین اساسنامه به منظور مشخص کردن زمینه ی فعالیت شرکت
 • مشخص نمودن افرادی که حق رای و تصمیم گیری در شرکت را دارند.

پس از تهیه همه موارد اعلام شده امکان ثبت شرکت وجود دارد که می توان تمامی این فرایند را به صورت آنلاین انجام داده هزینه ثبت آن تنها ۱۲ پوند می باشد و ظرف مدت ۴۸ ساعت این شرکت به ثبت می رسد.

یکی از بهترین راههای اخذ اقامت top ترین کشور های جهان روش نوین مهاجرتی است که توسط موسسه حقوقی ملک پور به صورت انحصاری معرفی شده است. این روش « اقامت کار شرکت » نام دارد. شما عزیزان می توانید به منظور اطلاعات بیشتر ، تخصصی و جزئی می توانید به لینک این مقاله مراجعه فرمایید.

مقاله مرتبط

ویزای انگلستان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در انگلستان

مقاله مرتبط

ثبت شرکت در اتریش

کارآفرینی در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری در انگلستان

اگر می خواهید برای امر کارآفرینی کشور مناسبی را انتخاب نمایید، قبل از آنکه دست به اقدام بزنید در رابطه با شرایط سرمایه گذاران در آن کشور خوب تحقیق کنید تا بتوانید با بررسی درست و آگاهی کامل با شرایط آن به صورت مطمئن وارد عمل شوید. آنچه که یک کشور را مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری تبدیل می کند، نوع رفتار آن کشور ، سیستم قضایی و حقوقی و همچین میزان فساد در نهادها و ارگان های آن می باشد. هر چه که میزان فساد قضایی و حقوقی در یک کشور کمتر باشد امنیت سرمایه گذار در آن بالاتر می باشد. از این رو توجه به این موارد در قالب استانداردهای سرمایه گذاری بسیار مهم می باشد. این استانداردها شامل موارد زیر می باشد که می توانید توضیح هرکدام به همراه نمودار آن را برای کشور انگلستان مشاهده نمایید:

 • نرخ ریسک مصادره اموال Expropriation Risk

با توجه به این مورد شما می توانید متوجه گردید که آیا کشور مد نظر شما جز کشورهاییست که اموال افراد خارجی را که به قصد سرمایه گذاری و یا کارآفرینی وارد این کشور شده اند را مصادره می کند یا خیر؟ متقاضیان کارآفرینی در انگلستان می توانید با بررسی این مورد در سنوات گذشته متوجه شوید که کشور انگلستان در این قضیه با شما به عنوان یک خارجی چه رفتاری را دارد؟ در نمودار Expropriation Risk شاخص و اعداد بین ۱ تا ۷ می باشد. اگر کشور مد نظرتان نرخ زیر ۱ داشته باشد به این معنیست که از آن کشور مقصدی امن جهت سرمایه گذاری می باشد و در غیر اینصورت با خطر مصادره اموال یا سلب مالکیت مواجه خواهید بود که با توجه به نمودار زیر و نرخ آن در بازه سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ می توان به این نتیجه رسید که این کشور از این نظر در وضعیت پایدار و امنی قرار دارد.

نمودار نرخ مصادره اموال کشور انلگستان

 • نرخ کنترل فساد قضایی و حقوقی Corruption Rate

نرخ کنترل فساد قضایی و حقوقی کشورها از دیگر استانداردهای سرمایه گذاری می باشد که در خصوص بررسی اعمال قدرت عمومی در جهت منافع شخصی به کار می رود و باید به آن توجه ویژه ای داشت. ( مقاله ای با عنوان حقوق رقابت و انحصار در سرمایه گذاری خارجی می تواند شما را در این زمینه بهتر راهنمایی نماید ) چراکه به واسطه فساد در سیستم قضایی و حقوقی یک کشور امکان اینکه سرمایه گذار در بحث های حقوقی متضرر گردد بسیار زیاد خواهد بود. به طور مثال در کشورهایی که از این نظر دچار فساد می باشند بسیاری از مسائل را به واسطه دادن رشوه و همچنین استفاده از رابطه و ضابطه اشخاص دارای نفوذ می توانند کنترل کنند و اگر شما یک طرف این مسائل باشید به دلیل اینکه یک فرد خارجی هستید و امکان استفاده از این روابط را ندارید ممکن است در مباحث مربوط به سیستم قضایی حقی از شما ضایع گردد و متضرر گردید. از این رو دقت نمایید که اگر برای سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در انگلستان مصمم هستید این کشور از این حیث در چه جایگاهی قرار دارد. اعداد در نمودار مربوط به این شاخص از بین عدد منفی ۲٫۵ تا مثبت ۲٫۵ متغیر هستند که هر چه این عدد به سمت مثبت باشد به این معنیست که از شرایط خوبی برخوردار می باشد. در نمودار زیر می توانید کنترل فساد قضایی در کشور انگلستان را مشاهده نمایید که تا سال ۲۰۱۷ عدد ۱٫۸۴ بوده است که عدد مناسبی می باشد.

نمودار میزان نرخ فساد در کشور انگلستان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

سرمایه گذاری یورویی
اقامت اروپا با ۵۰ هزار یورو

کارآفرینی در انگلستان و شاخص های سرمایه گذاری

شاخص های اقتصادی به مواردی اطلاق می گردد که ارتباط مستقیم با اقتصاد و سرمایه گذاری اشخاص دارد. در واقع مواردی نظیر تولید ناخالص داخلی یک کشور و میزان مالیات بر درآمد افراد و مالیات بر شرکت ها در یک کشور می تواند گویای این امر باشد که آیا انتخاب صحیحی برای ایجاد کسب و کار در آن داشته اید یا خیر؟ چرا که اگر یک کشور از نظر اقتصادی در جایگاه بالایی نباشد امکان وجود کارآفرینی و حمایت از کارآفرینان و ایجاد بستر مناسب برای آن ها نیز فراهم نخواهد بود. علاوه بر این، مالیات از دیگر شاخصه هایی می باشد که اگر به آن توجه نکنید می تواند یکی از علل عدم موفقیت شما در کسب و کارتان باشد. از این جهت کارآفرینی در انگلستان توجه به تولید ناخالص داخلی و میزان مالیات بسیار مهم می باشد که در ادامه بررسی شده اند:

 • کارآفرینی در انگلستان و تولید ناخالص داخلی

تولید ناخالص داخلی در هر کشور گویای اقتصاد آن کشور می باشد که کمیت آن می تواند به قدرت اقتصادی آن کشور اشاره کند. در این میان لازم است تا به بررسی میزان تولید ناخالص داخلی کشور انگلستان بپردازیم .

تولید ناخالص داخلی در انگلیس در سال ۲۰۱۸ به ارزش ۲۸۲۵٫۲۱ میلیارد دلار آمریکا ارزش داشته است. ارزش تولید ناخالص داخلی انگلیس ۴٫۵۶ درصد از اقتصاد جهانی را متشکل می شود. مطابق آمار سنوات گذشته بانک جهانی تولید ناخالص داخلی در انگلستان از سال ۱۹۶۰ تا ۲۰۱۸ به طور متوسط ​​۱۱۹۴٫۰۱ میلیارد دلار بوده است.

در نمودار فوق می توانید ببینید که نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور انگلستان به صورت سرانه از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۸ به چه صورت بوده است.

 • کار آفرینی در انگلستان و مالیات

از مهمترین شاخص های سرمایه گذاری در هر کشور بحث مالیات می باشد. در واقع میزان نرخ مالیات در هر کشور در تصمیم افراد برای ورود به این کشورها بسیار اثر گذار می باشد. چرا که امکان دارد بخش بسیار زیادی از میزان درآمد و سود سرمایه گذار به مالیات اختصاص یابد. از این رو متقاضیان سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در انگلستان باید بدانند که مالیات در انگلستان به چه مواردی تخصیص می یابد. معمولا مالیات شامل:

 • مالیات بر درآمد شخصی
 • مالیات بر درآمد شرکت ها
 • مالیات بر فروش
 • مالیات بر بیمه
 • و …

می باشد.

 • مالیات بر درآمد شرکت ها

 برای کارآفرینی در انگلستان توجه به مالیات بر درآمد شخصی و مالیات بر شرکت ها بسیار مهم می باشد. طبق اعلام بانک جهانی در بازه سال های  ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۹ مالیات بر شرکت ها در انگلستان روند نزولی داشته است و در نمودار ذیل می توانید مالیات بر شرکت ها را مشاهده نمایید که همانطور که پیشتر عنوان شد انگلستان یکی از پایین ترین میزان مالیات بر شرکت ها را در G20 دارد که در حال حاضر ۱۹ درصد می باشد.

نمودار میزان مالیات بر درآمد شرکت ها در کشور انگلستان

 • مالیات بر درآمد شخصی

مالیات بر درآمد شخصی از دیگر شاخص های اقتصادی می باشد. در دوره کنونی نرخ مالیات بر درآمد شخصی در کشور انگلستان از سال های ۲۰۱۴ تا به اکنون ۴۵ درصد از میزان کل در آمد به صورت سالیانه می باشد. این عدد در سالهای قبل از ۲۰۱۴ به مقدار ۵۰ درصد بوده است که در سال های بعد به ۴۵ درصد تقلیل یافت:

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
اقتصاد اتریش
بهترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی

کارآفرینی در انگلستان و روش ایجاد آن

برای کار آفرینی در انگلستان ابتدا لازم است بدانید که این پروسه جز پروسه های سرمایه گذاری در این کشور قلمداد می گردد؛ به همین منظور لازمست تا ابتدا انواع سرمایه گذاری در این کشور را بشناسید. پروسه های سرمایه گذاری در انگلستان قبلا تحت عنوان tier1  بوده اند و اشخاصی که قصد داشتند برای سرمایه گذاری و یا کارآفرینی در انگلستان اقدام کنند این ویزا را دریافت می کردند اما در حال حاضر این ویزا به این موارد تغییر یافته است:

 1. ویزای مبتکر innovator visa))
 2. ویزا start up

جدول امتیازبندی ویزای کارآفرینی ویزای Tier انگلستان

ویزای مبتکر innovator visa)) انگلستان

بر اساس این ویزا اشخاصی که مایل به کارآفرینی در انگلستان هستند می توانند این ویزا را اخذ نمایند. این ویزا به اشخاصی داده می شود که شرایط لازم برای دریافت آن را داشته باشند. لازم است بدانید برای کارآفرینی در انگلستان شخص باید واجد شرایط آن باشد که مبنای تشخیص آن سیستم امتیاز بندی می باشد. در حال حاضر و بر اساس مصوبه ای که در تاریخ ۹ مارس ۲۰۱۹ تصویب گردید، اشخاصی که خارج از اتحادیه اروپا می باشند می توانند از طریق Innovator visa یا ویزای مبتکر برای کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایند. شرایط لازم برای اخذ این ویزا موارد زیر می باشد:

 • شما باید در ابتدا طرح تجاری خود را توسط یک نهاد تایید شده ارزیابی کنید.
 • در صورت ارزیابی طرح شما از سوی نهاد های تایید شده شما یک تاییدیه دریافت می کنید.
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی تأیید شده با حداقل سطح CE2 BF در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن
 • داشتن مدرک دانشگاهی که توسط UK NARIC به رسمیت شناخته می شود معادل مدرک لیسانس انگلستان، کارشناسی ارشد یا دکترا
 • حداقل سن ۱۸ سال
 • اثبات داشتن پس انداز کافی به اندازه ۹۴۵ پوند در حساب خود برای خود و اعضای خانواده
 • داشتن سرمایه ای ۵۰ هزار پوندی
 • اگر می خواهید به صورت اشتراکی برای این پروسه اقدام کنید هرکدام از شرکا برای کار آفرینی در انگلستان باید ۵۰ هزار پوند داشته باشند.

شما با این ویزا می توانید ۳ سال در انگلستان بمانید و در صورتیکه ۳ سال به اتمام رسید می توانید ویزای خود را مرتبا برای ۳ سال دیگر تمدید نمایید و در تعداد دفعات تمدید محدودیتی وجود ندارد.

مطالعه این مقالات نیز شاید برای شما مفید باشد :

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان

مدارک مورد نیاز برای ویزای مبتکر

 • گذرنامه فعلی یا سایر شناسنامه سفر معتبر
 • صورتهای بانکی که نشان می دهد شما حداقل ۹۴۵ پوند پس انداز در حساب بانکی خود را برای ۹۰ روز متوالی قبل از درخواست داشته باشید
 • اثبات اینکه شما الزام زبان انگلیسی را برآورده می کنید
 • شواهدی از صندوق های سرمایه گذاری خود (اگر در حال راه اندازی یک تجارت جدید هستید(
 • اگر از کشوری هستید که باید آزمایش را انجام دهید، نتایج آزمایش سل را نشان دهید
 • برای ویزا به یک صفحه خالی در پاسپورت خود نیاز دارید

ویزای start up انگلستان

شما برای اخذ این ویزا از ۳ ماه قبل از سفر خود و شروع کسب و کار تان باید اقدام کنید و برای این کار باید شرایط زیر را داشته باشید :

 • ایده نوآورانه و خلاقانه
 • تایید طرح شما توسط یک نهاد مجاز که سابقه حمایت از کارآفرینی در انگلستان را دارد.
 • شما نمی توانید به یک شرکت بپیوندید و باید طرح و ایده نوی خود را به صورت مستقل ارائه دهید.
 • سن بالای ۱۸ سال داشته باشید.
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی تأیید شده با حداقل سطح CE2 BF در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن

شما با دریافت این ویزا تنها برای مدت ۲ سال می توانید در انگلستان بمانید؛ این ویزا غیر قابل تمدید می باشد و می توانید در انتهای سال دوم نوع ویزای خود را به ویزای کارآفرین ۱ یا tier1 entrepreneur تبدیل کنید. در واقع این ویزا برای افرادی می باشد که در انگلستان از یک طریقی حضور دارند و اینک می خواهند نوع ویزای خود را تبدیل کنند.

راه اندازی استارت آپ و کارآفرینی در خارج از کشور

کارآفرینی در انگلستان و بررسی مزایا و معایب آن

از مزایای کارآفرینی در انگلستان می توان موارد زیر را اشاره کرد :

 • اخذ اقامت انگلستان برای نفر اصلی سرمایه گذاری و خانواده وی
 • امکان دسترسی به بازار پویا و حمایتگر کشور انگلستان
 • امکان دریافت خدمات و مزایای شهروندی به واسطه داشتن اقامت این کشور

مزایا و معایب

از معایب کارآفرینی در انگلستان می توان به این موارد اشاره کرد

 • امکان عدم پذیرش طرح و ایده متقاضی
 • اقامت موقت در روش استارآپ و غیر قابل تمدید بودن آن
 • امکان ریجکت شدن ایده به دلایل مغایرت با منافع اقتصادی این کشور

مقاله کارآفرینی در اتریش می تواند کلید گمشده اطلاعاتی برای شمایی باشد که علاقمند به کارآفرینی در اروپا می باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا

کارآفرینی در انگلستان و بررسی اقامت و تابعیت انگلستان از طریق کارآفرینی

همانطور که در بحث فرایند کارآفرینی در انگلستان و سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی عنوان شد شما می توانید با دریافت ویزای مبتکر یک اقامت سه ساله را برای خود و اعضای خانواده تان در کشور انگلستان کسب نمایید که به دفعات قابل تمدید می باشد و شما پس از ۷ سال حضور در این کشور می توانید اقامت دائم کشور انگلستان را به دست بیاورید. در خصوص ویزای استارت آپ شما تنها می توانید یک اقامت ۲ ساله را انگلستان اخذ نمایید که قابل تمدید نمی باشد اما قابل تغییر به ویزای کارآفرینی یا tier1 entrepreneur می باشد که پس از اخذ این ویزا می توانید اقامتتان را در این کشور از این طریق تمدید نمایید. اخذ تابعیت و پاسپورت انگلستان معمولا پس از ۱۰ سال صورت می گیرد . در صورتیکه شما ۱۰ سال در این کشور زندگی کنید می توانید برای پاسپورت انگلستان درخواست نمایید.

پرچم انگلستان ـ مهاجرت به انگلستان ـ شرایط تحصیل پزشکی در انگلستان

اخذ اقامت انگلیس از طریق خرید ملک در لندن
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
اخذ تابعیت انگلستان

کارآفرینی در انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

کارآفرینی در انگلستان توسط تیم تخصصی و وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور امکان پذیر می باشد و اگر شما نیز از متقاضیان کارآفرینی در انگلستان می باشید لازمست که حتما در خصوص پرونده خود با یک وکیل متخصص که به تمامی مسائل حقوقی این کشور تسلط کافی دارد مشورت نمایید و کار خود را به وی بسپارید. بر این اساس شما می توانید با کمک وکلای طراز اول موسسه حقوقی ملک پور برای کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایید.

خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور - اعزام دانشجو کانادا و دیگر کشور ها

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در اروپا
سرمایه گذاری در خارج از کشور
کارآفرینی در انگلستان و سخن آخر در باب آن

کارآفرینی در انگلستان و سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی و همچنین اقامت انگلستان از طریق کارآفرینی و شرایط آن را به صورت مفصل مورد بررسی قرار دادیم. لازم به ذکر مجدد است که کارآفرینی در انگلستان به واسطه ایجاد کسب و کار جدید و نوآورانه می باشد و شما می توانید بر اساس آن برای اخذ ویزاهایی که برای این پروسه قرار داده شده است اقدام نمایید. شما می توانید برای انجام پروسه خود در خصوص کارآفرینی در انگلستان با موسسه حقوقی ملک پور، MIE اتریش مشورت نمایید و کار خود را به ما بسپارید. برای این منظور می توانید هم اکنون با پر کردن فرم درخواست مشاوره برای اخذ مشاوره رایگان درخواست نمایید تا کارشناسان و مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. همچنین اگر همچنان در خصوص ویزای کارآفرینی در انگلستان با ابهامی روبرو هستید در ذیل همین مقاله و یا در بخش پرسش و پاسخ سوالات همگانی ابهامات و سوالات خود را مطرح نمایید تا در سریعترین زمان ممکن به متقن ترین و به روز ترین پاسخ دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. Researcher گفته:

  سلام و سپاس از مطالب مفیدتان،
  من ۵۰ ساله و پزشک هستم. فرزندی ۱۸ ساله دارم که دوست دارم برای تحصیل به انگلستان بره و پزشکی بخونه. آیا سطح نمرات فرزندم تاثیرگذاره یا نه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز فرزند شما برای تحصیل پزشکی می بایست ابتدا دوره ای لول رو بگذرونند و برای اخذ پذیرش ،نمرات و معدل تحصیلی فرزندتان تاثیر گذار می باشد ضمن اینکه ایشان در طول دوره تحصیل در دوره می بایست وضعیت تحصیلی مناسبی داشته باشند تا امکان تحصیل در رشته پزشکی را داشته باشند .

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید. من ۳۹ سالم هست و دارای مدرک فوق لیسانس برق هستم و ۱۳ سال در زمینه تحصیلی سابقه کار دارم. متاهل هستم و دو فرزند ۱۳ و ۹ ساله دارم و از نظر مالی مشکلی ندارم. برای سرمایه گذاری در انگلستان آیا امکان اقدام دارم با توجه به شرایط سنیم؟ ممنون میشم توضیح کوتاهی بفرمایید.
  من لایو های جناب دکتر ملک پور را دنبال می کنم واقعا بی نظیرند ممنونم از سایت عالیتون. برقرار باشید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای سرمایه گذاری در انگلستان شما می بایست بیزینس پلنی رو ارائه بدید که نشان دهد شما قصد سرمایه گذاری به میزان ۲۰۰ هزار پوند و یا دو میلیون پوند رو دارید. که البته سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی از مارچ ۲۰۱۹ بسته شده و امکان این نوع سرمایه گذاری فعلا فراهم نمی باشد. برای سرمایه گذاری عموما سن ملاک قرار نمی گیرد. البته شما می توانی خرید ملک داشته و یا ثبت شرکت انجام دهید ولی در نظر داشت باشید که هیچ کدام باعث اعطای اقامت نمی گردد.شما می توانید در کشورهای دیگر سرمایه گذاری نمایئد .پشتوانه مالی شما به چه میزان می باشد.

   پاسخ