کارآفرینی در کانادا و بررسی و تحلیل شرایط آن

کارآفرینی در کانادا ، شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی و روش های اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی امکان پذیر است؟ شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی چیست؟ برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا چگونه است؟ چگونه می توان با ویزای کارآفرینی کانادا به اقامت دائم و پاسپورت کانادا دست یافت؟ آیا اصولا امکان اخذ اقامت دائم از طریق کارآفرینی در کانادا وجود دارد؟ مزایای سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی چیست؟ نحوه ثبت شرکت و کارآفرینی در کانادا به چه صورت است؟ در ادامه به سوالات بالا و هم چنین دیگر سوالات شما عزیزان پاسخ خواهیم داد. کانادا کشوری مهاجر پذیر بوده که امکان سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم این کشور از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار برای افراد خارجی فراهم است. لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس برقرار نموده، مشاوره اولیه رایگان دریافت کرده و شرایط خود را به منظور مهاجرت بررسی نمایید. هم چنین می توانید سوالات خود در مورد کارآفرینی در کانادا و یا دیگر راه های مهاجرت را در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت مطرح نموده تا کارشناسان مجموعه ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

کار آفرینی در کانادا
 • کارآفرینی در کانادا و شرایط عمومی
 • کارآفرینی در کانادا و اخذ اقامت آن
 • کارآفرینی در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری در آن
 • کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار
 • کارآفرینی در کانادا و انواع آن
 • کارآفرینی در کانادا و هزینه های مورد نیاز
 • کارآفرینی در کانادا و نقاط مثبت
 • کارآفرینی در کانادا و معایب آن
 • کارآفرینی در کانادا وکیل آن و خدمات مؤسسه MIE
 • کارآفرینی در کانادا و مراحل ثبت آن
 • کارآفرینی در کانادا و طرح تجاری (بیزنس پلن)
 • کارآفرینی در کانادا و نکات مهم نهایی
 • کارآفرینی در کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کارآفرینی در کانادا و شرایط عمومی

یکی از راه های ورود به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا، ویزای کارآفرینی می باشد. به منظور کارآفرینی در کانادا و ثبت شرکت و اخذ اقامت از این طریق بهتر است در ابتدا با شرایط عمومی این کشور آشنا شوید. کانادا کشور وسیعی است که در شمال قاره آمریکا قرار گرفته، از چندین قلمرو و ایالت تشکیل شده و با ایالات متحده آمریکا نیز بیشترین مرز مشترک را داراست. پایتخت کانادا، شهر اتاوا است و از مهم ترین شهرهای آن می توان به مونترآل، ونکوور و تورنتو (که بزرگ ترین شهر آن است) اشاره کرد. کانادا بیشترین میزان تنوع آب و هوایی را از شمال تا جنوب خود دارد و البته بعد از کشور روسیه بیشترین مساحت را نیز دارا می باشد. مساحت این کشور در حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع بوده و جمعیتی در حدود ۳۷ میلیون نفر را در خود جای داده است. زبان های فرانسوی و انگلیسی، زبان های رسمی این کشور بوده و واحد پول آن دلار کانادا می باشد. همان طور که گفته شد، کارآفرینی در کانادا یکی از روش های مهاجرت به این کشور است، از آن جا که این پروسه از روش های سرمایه گذاری است توصیه می کنیم به شاخص های اقتصادی و مالی این کشور پیش از هر گونه اقدامی توجه نمایید. در ادامه به توضیح کامل این موارد خواهیم پرداخت:

کارآفرینی در کانادا و شرایط عمومی
مقاله مرتبط
انواع سرمایه گذاری در اروپا و کانادا

فایل ویدئویی صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا (برنامه کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا)

مقاله مرتبط
سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک

کارآفرینی در کانادا و اخذ اقامت آن

در ایالت بریتیش کلمبیا، دولت کانادا شرایطی را برای افراد و خانواده هایشان فراهم آورده است که در صورت داشتن شرایط مناسب قادر به اخذ ویزای کارآفرینی کانادا و راه اندازی کسب و کار در این کشور باشند. این برنامه کار آفرینی قسمتی از برنامه های استان بریتیش کلمبیا می باشد که برای افراد با تجربه و دارای مهارت که صاحب مشاغل هستند و یا مدیران دارای سابقه کار مرتبط که تمکن مالی مناسبی دارند و به منظور بهبود و یا ایجاد یک تجارت و کسب و کار کانادایی در این کشور قصد سرمایه گذاری دارند ایجاد شده است. هدف این برنامه ایجاد مشاغل جدید در کانادا و همین طور بهبود و افزایش رشد اقتصادی این کشور پهناور است. به همین منظور به مهاجرینی که در برنامه کارآفرینی در کانادا پذیرفته شده اند و قصد سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را دارند ویزای کارآفرینی به مدت ۲ سال داده خواهد شد و افراد با این مجوز کار میبایست به مدت حداقل ۱۸ ماه بر فعالیت خود مدیریت کنند و بیزنس خود را فعال نگاه دارد. افرادی که تمامی این الزامات را با موفقیت در بریتیش کلمبیا اجرا نمایند نامزد استانی شده و برای اخذ اقامت دائم این کشور به همراه خانواده خود واجد شرایط خواهند بود. در پروسه های کارآفرینی در کانادا درواقع انتظار می رود که افراد در بریتیش کلمبیا زندگی کرده و بر فعالیت تجاری خود نظارت داشته باشند.

مقاله مرتبط
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

مقاله مرتبط
اخذ اقامت دائم کانادا

کارآفرینی در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری در آن

 در پروسه کارآفرینی در کانادا یکی از مواردی که توجه به آن اهمیت ویژه ای دارد بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور است. دربحث کارآفرینی در کانادا که در ایالت بریتیش کلمبیا قابل اجراست، میبایست تمامی قوانین موجود در ارتباط با نرخ مصادره اموال و یا ریسک های مربوط به روابط دیپلماتیک کانادا با کشور خود را مورد بررسی قرار دهید. به طور مثال سوالی مطرح می شود به این نحو که اگر در روابط دیپلماتیک کشورها مشکلی بوجود بیاید آیا امکان مصادر اموال سرمایه گذار خارجی وجود دارد؟ و یا آیا شخص می تواند به راحتی سرمایه خود را بین دو کشور منتقل کند؟ در خصوص نرخ فساد و نحوه کنترل آن توسط دولت چطور؟ به طور مثال کشوری که از لحاظ حقوقی دستگاه قضایی سالمی داشته باشد هنگامی که در پروسه سرمایه گذاری از لحاظ حقوقی به مشکلی برخورد کنید دادگاه به صورت کاملا عادلانه رای صادر خواهد کرد. وجود فساد در اقتصاد یک کشور، می تواند ریسک سرمایه گذاری را بالا برده و امنیت سرمایه گذاری را به خطر بیاندازد. در ادامه نمودار کنترل فساد توسط دولت کانادا را مشاهده خواهید کرد:

کارآفرینی در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری در آن - نمودار کنترل فساد

مصادره اموال شامل کلیه اقدامات تبعیض آمیز از طرف دولت میزبان سرمایه گذار خارجی می باشد که بدون هیچ گونه جبرانی سرمایه گذار را از سرمایه گذاری محروم نماید و یا اموال وی را مصادره نماید. به منظور تجزیه و تحلیل میزان خطر مصادره اموال، رویدادهای تحریم و تغییر رژیم مورد ارزیابی قرار می گیرد. در نمودار زیر نرخ مصادره اموال در کانادا را می توانید مشاهده بفرمایید:

کارآفرینی در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری در آن - نرخ مصادره اموال

مقاله مرتبط
سرمایه گذاری در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کبک کانادا

مقاله مرتبط
حقوق رقابت و انحصار در سرمایه گذاری خارجی

کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

به منظور کارآفرینی در کانادا موارد و شاخص های اقتصادی تاثیرگذاری وجود دارد که می تواند در آینده سرمایه گذاری شما و همین طور شرایط زندگی تان تاثیر مستقیمی داشته باشد. از جمله موارد دیگری که در روند کارآفرینی در کانادا و در ایالت بریتیش کلمبیا از اهمیت برخوردار است، میزان مالیات بر درآمد می باشد که باید حتما بررسی کرده و از شرایط آن به طور کامل آگاه گردید. در ادامه به بررسی هر یک از این موارد به صورت جداگانه خواهیم پرداخت:

تولید ناخالص داخلی

میزان افزایش و یا کاهش تولید ناخالص داخلی کانادا هر ساله و طبق شاخصس معین، محاسبه می شود و این شاخص میزان رشد اقتصادی در کانادا را به خوبی نمایش می دهد. میزان رشد اقتصادی کشورهای مختلف، با نگاهی به شاخص کشورهای مختلف، در حدود سالی ۲ الی ۳ درصد می باشد که در کشورهایی که اقتصاد آن ها به طور منظمی در حال رشد هستند، این درصد حتی به ۵ درصد در سال هم خواهد رسید. میزان تولید ناخالص داخلی کانادا طی سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸ را بر حسب دلار مشاهده می نمایید.

کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار - تولید ناخالص داخلی

نرخ مالیات

نرخ مالیات عددی است که بر درآمد شخص و هم چنین درآمد شرکت لحاظ می شود. در نمودار شکل زیر میزان مالیات بر درآمد در کانادا را طی یک بازه ده ساله مشاهده می نمایید؛ به این صورت که کمترین میزان آن ۲۹ درصد در سال ۲۰۰۹ و حداکثر میزان آن طی سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ بوده است.

کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار - نرخ مالیات درآمد شخصی

نمودار مالیات بر درآمد شرکت ها نیز به شکل زیر می باشد.

کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار - نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها

نرخ بهره بانکی

این نرخ به میزان سودی که بر سپرده ها و وام های بانکی اعمال می شود، اشاره دارد. صندوق بین المللی پول هر ساله آماری از داده های این شاخص منتشر می کند. در زیر نمودار مربوط به این داده را که طی بازه ده ساله گذشته است، مشاهده می کنید. میانگین نرخ بهره بانکی کانادا ۳٫۲۷ بوده است که بیشترین میزان این نرخ ۴٫۰۲ در سال ۲۰۰۷ و کمترین میزان آن ۲٫۳ در سال ۲۰۰۹ بوده است.

کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار - نرخ بهره بانکی

میزان تورم

نرخ تورم از شاخص های بسیار تاثیرگذار در اقتصاد هر کشور است که افزایش آن نشان دهنده بالا رفتن قیمت هزینه ها، کالاها و خدماتی است که مردم دریافت می کنند. در زیر نمودار میزان تورم کانادا را طی سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ مشاهده می کنید:

کارآفرینی در کانادا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار - میزان تورم

مقاله مرتبط
بهترین کشور برای سرمایه گذاری

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

مقاله مرتبط
ثبت شرکت در کانادا

کارآفرینی در کانادا و انواع آن

کارآفرینی در کانادا یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور است. یکی از الزامات این روش، ارائه یک طرح تجاری یا بیزنس پلن مناسب و نوآورانه می باشد که باید در ابتدای امر توسط دولت فدرال کانادا مورد تایید واقع شود. در کنار این طرح تجاری باید مدارک و الزامات دیگری را نیز فراهم آورید؛ مواردی از جمله مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم، مدرک زبان با نمره حداقلی CLB 4 ، حداقل ۳ سال سابقه مدیریتی در ۵ سال گذشته و در کسب و کار مورد نظر و همین طور سرمایه کافی از جمله الزامات این طرح می باشد.

در حال حاض امکان کارآفرینی در دو طرح جداگانه در ایالت بریتیش کلمبیا کانادا وجود دارد:

 • طرح کارآفرینی ۱۰۰ هزار دلاری
 • طرح کارآفرینی ۲۰۰ هزار دلاری

تفاوت این دو طرح در آنست که در طرح کارآفرینی ۱۰۰ هزار دلاری کانادا محدودیت های بیشتری نسبه به طرح ۲۰۰ هزاردلاری وجود دارد. به این شکل که این طرح برای شهرهای دور از مرکز استان و جوامع کمتر توسعه یافته ای است که کمتر از ۷۵ هزار نفر جمعیت دارد. برای این اقدام شما باید مبلغ ۱۰۰ هزار دلار را در بیزنس خود سرمایه گذاری کنید در حالیکه پشتوانه ای به مبلغ ۳۰۰ هزار دلار را نیز می بایست ارائه نمایید. در هر دو این طرح ها شما باید طی دو سال پس از اجازه راه اندازی کسب و کار خود، به دولت کانادا ثابت نمایید که طرح شما به اقتصاد این کشور کمک نموده و موجب ایجاد مشاغل جدید گشته است.

کارآفرینی در کانادا و انواع آن

فایل ویدئویی صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا (برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا)

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا و اروپا

کارآفرینی در کانادا و هزینه های مورد نیاز

همان طور که گفته شد کارآفرینی در کانادا یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور می باشد و مبلغی به عنوان سرمایه اولیه برای این امر باید در نظر داشته باشید. به این شکل که در طرح کارآفرینی ۱۰۰ هزار دلاری میبایست حداقل ۱۰۰ هزار دلار را در کسب و کار سرمایه گذاری نموده و ثابت نمایید که حداقل ۳۰۰ هزار دلار سرمایه و ملک و مستغلات ( منقول و غیر منقول ) دارید.

در طرح ۲۰۰ هزار دلاری نیز می بایست در کسب و کاری که قصد ایجاد آن را دارید حداقل ۲۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه گذاری نموده و ثابت نمایید که مبلغی در حدود ۶۰۰ هزار دلار سرمایه و ملک و مستغلات به عنوان پشتوانه مالی دارید و توانایی ایجاد و پشتیبانی کسب و کار خود را خواهید داشت.

کارآفرینی در کانادا و نقاط مثبت

کارآفرینی در کانادا و به طور کلی سرمایه گذاری در این کشور مزایا و معایبی با خود به همراه دارد. اگر تمایل به اخذ ویزای کارآفرینی کانادا و اقامت این کشور دارید پیشنهاد می کنیم تمامی الزامات و شرایط مربوط به این امر را مطالعه نموده و با آگاهی اقدام نمایید. برخی از مزایای سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا عبارتست از:

 • برنامه های کارآفرینی و سرمایه گذاری بسیار متنوعی در کانادا وجود دارد که منجر به اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت کانادا خواهد شد
 • کشور کانادا از رفاه اجتماعی، نظام آموزشی و شرایط زندگی بسیار فوق العاده ای برخوردار است.
 • این کشور از امنیت سرمایه گذاری بالایی برخوردار بوده و نرخ فساد و مصادره اموال در آن پایین است.
 • کانادا بسیار مهاجرپذیر بوده و تنوع فرهنگی و ملیتی آن موجب جذ افراد برای کارآفرینی و سرمایه گذاری می شود.
 • در صورت موفقیت آمیز بودن طرح شما و پذیرفته شدن آن توسط دولت، می توانید در مدت تقریبا کوتاهی به اقامت دائم کانادا برسید.
 • برای این پروسه نیاز به آیلتس بالا ندارید.
 • در این روش سرمایه شما از بین نمی رود و می توانید از طریق آن به سود برسید.
کارآفرینی در کانادا و نقاط مثبت

کارآفرینی در کانادا و معایب آن

هر روش مهاجرتی علاوه بر مزایا و نقاط مثبتی که دارد، ممکن است معایب و نکات منفی نیز داشته باشد. کارآفرینی در کانادا و به طور کلی سرمایه گذاری در این کشور هم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از از مواردی که کارآفرینی در کانادا را مشکل می کند، قوانین سخت گیرانه ای است که دولت این کشور پیش روی سرمایه گذاران و متقاضیان راه اندازی کسب و کار در کانادا قرار داده است. برخی دیگر از معایب سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا به صورت زیر می باشد:

 • تنوع روش های سرمایه گذاری در کانادا محدود و شامل الزامات خاصی است.
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا به نسبت اروپا بسیار بالاتر است.
 • ثبت شرکت در کانادا و اخذ اقامت از طریق آن مستلزم ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری بسیار قوی است که باید نوآوری داشته باشد.
 • از دیگر معایب مهاجرت به کانادا مسافت بالای ایران تا این کشور است.
 • از دیگر مواردی که شرایط سختی را برای افراد ممکن است فراهم کند، الزام استخدام شهروند کانادایی در شرکت مورد نظر است.

کارآفرینی در کانادا وکیل آن و خدمات مؤسسه MIE

کارآفرینی در کانادا و همین طور ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در این کشور از جمله امور تخصصی است که باید برای اقدام، با وکیل متخصص در این امر یا مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا مشورت نمایید و با کمک وکیل مجرب و آگاه کانادا مبادرت به کارآفرینی نمایید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه سرمایه گذاری و مهاجرت و هم چنین دارا بودن نمایندگی در ونکوور کانادا می تواند در این مسیر یاری رسان شما عزیزان بوده و با بهره مندی از مشاور مجرب، تا انتهای مسیر در کنار شما خواهد بود. هم چنین شما عزیزان می توانید با تهیه محصول گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت با راه های سرمایه گذاری در دیگر کشورها و همین طور امکان اخذ سود مناسب از طریق سرمایه گذاری در فرانچایزها آگاه شده و اطلاعات کاملی کسب نمایید.

کارآفرینی در کانادا وکیل آن و خدمات مؤسسهMIE
ویزا ملک پور
مشاوره مهاجرت به کانادا

کارآفرینی در کانادا و مراحل ثبت آن

پروسه کارآفرینی در کانادا به صورت امتیاز بندی است. به این شکل که شما باید ابتدا درخواست خود را برای دولت فدرال ارسال نموده و هم چنین باید اطمینان کسب کنید که قادر به کسب امتیازات لازم این امر خواهید بود تا بتوانید وارد استخر مجازی شوید. حداکثر میزان امتیاز در این پروسه ۲۰۰ امتیاز است که مواردی شامل سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه کاری و… دارای امتیاز هستند و سازمان pnp بریتیش کلمبیا بر اساس سیستم امتیاز بندی، نمره نهایی شما را محاسبه خواهد کرد. در صورتی که بتوانید حداقل امتیاز اعلام شده را کسب نمایید می توانید وارد pool یا استخر شده و طی مدت ۶ ماه برای پروسه خود اقدام نمایید:

امتیاز بندی این پروسه به نحو زیر می باشد:

مواردامتیازات
دارایی خالص 12
سازگاری با محیط18
سابقه کاری24
مبلغ سرمایه گذاری30
شغل متقاضی36
هدف کسب و کار80
مجموع200

کارآفرینی در کانادا و طرح تجاری (بیزنس پلن)

در پروسه کارآفرینی در کانادا یکی از مواردی که به طور مستقیمی در روند پرونده شما تاثیرگذار خواهد بود بیزنس پلن یا طرح تجاری است که می بایست به منظور ایجاد کسب و کار در کانادا ارائه نمایید. یکی از شرایط این بیزنس پلن یا طرح تجاری آن است که باید طرح شما نوآوری داشته و همانند آن در کانادا نباشد و هم چنین باید اثبات نمایید که از این طریق حداقل ۲ نفر شهروند کانادایی را استخدام خواهید نمود. بعد از ارائه این بیزنس پلن که می بایست مرتبط با سابقه کاری و مدیریتی شما بوده باشد، و هم چنین تایید آن، می بایست مدیریت این کسب و کار را به عهده گرفته و بر آن نظارت داشته باشید و گزارش عملکرد خود را به دولت فدرال کانادا نشان دهید. در صورت سود آور بودن و هم چنین تایید اینکه طرح شما به اقتصاد کانادا کمک خواهد کرد می توانید بعد از پایان دو سال درخواست اقامت دائم نمایید.

کارآفرینی در کانادا و طرح تجاری (بیزنس پلن)

موسسه حقوقی ملک پور به تازگی روش کار شرکت کانادا را به بازار مهاجرتی معرفی نموده است که با این روش می توانید با شرایط و الزامات آسان تری اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا نموده و تنها از طریق کار در این شرکت، اقامت خود و خانواده تان را بدست آورید. مشابه این روش در کشورهای اروپایی نظیر اتریش، سوئیس، آلمان و… نیز امکان پذیر است و این موسسه مفتخر است که در زمینه ارائه بیزنس پلن و هم چنین ایده های جدید یاری رسان شما عزیزان باشد.

اقامت کار شرکت

کارآفرینی در کانادا و نکات مهم نهایی

همان طور که توضیح داده شد کارآفرینی در کانادا یکی از راه های اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار است. شما از این طریق قادر خواهید بود که ویزای کارآفرینی کانادا را دریافت نموده و پس از اثبات سوددهی کسب و کارتان بعد از مدت زمان معینی که دولت در اختیار شما قرار داده است، اقامت دائم این کشور را اخذ نموده و پس از گذشت چند سال قادر به کسب تابعیت و پاسپورت کانادا خواهید بود. نکاتی که در این خصوص بسیار مورد اهمیت است، توجه به ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری ای است که از نوآوری برخوردار بوده و دولت فدرال کانادا را قانع کند که این بیزنس به اقتصاد این کشور کمک شایانی خواهد نمود. شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به راه اندازی کسب و کار در کانادا، با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور مشاوره دریافت نموده و با دریافت اطلاعات کاملا تخصصی از کارشناس ارشد مجموعه در کشور کانادا، با اطمینان خاطر مبادرت به کارآفرینی در کانادا ورزید.

کارآفرینی در کانادا و نکات مهم نهایی
مهاجرت به اروپا یا کانادا
برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟
کارآفرینی در کانادا و سخن پایانی

کارآفرینی در کانادا و مراحل ثبت آن و همین طور اهمیت ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری در پروسه کارآفرینی در کانادا مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. همان گونه که توضیح داده شد کانادا کشوری مهاجرپذیر است و کارآفرینی در کانادا و مهاجرت به این کشور همواره مورد توجه ایرانیان بوده و روش کار و شرکت نیز که یکی از روش های ابداعی موسسه MIE در خصوص کانادا و چندی از کشورهای top اروپا می باشد، به تازگی بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت بسیاری قرار گرفته است. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه نحوه دریافت ویزای کارآفرینی کانادا و اقامت و پاسپورت کشورهای مختلف با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره اولیه رایگان دریافت نمایید. هم چنین این امکان برای شما وجود دارد که سوالات خود در زمینه کارآفرینی در کانادا را در بخش پرسش و پاسخ همین سایت مطرح نموده تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان باشند. در انتهای این مقاله و در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات و نقطه نظرات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان موسسه به پرسش های شما سروران گرامی پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ