کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و بررسی کامل شرایط اخذ ویزای کارآفرینی

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند، کلیه مراحل اخذ اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت و همچنین هزینه های سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. مهاجرت از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند به چه نحوی است؟ اخذ اقامت دائم و پاسپورت نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت در این کشور امکان پذیر است؟ پروسه سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت چه مقدار زمان خواهد برد؟ ثبت شرکت در نیوزلند چه شرایط و هزینه هایی دارد؟ در این نوشتار برآنیم تا به این قبیل سوالات و دیگر سوالات شما در این باب پاسخ های کامل و شفاف ارائه نماییم. نیوزلند کشوری پهناور می باشد که می توان گفت جزیره ای پهناور به همراه جزایری کوچک است که نزدیکترین همسایه به آن کشور استرالیا می باشد. اگر تمایل به کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند دارید، می توان گفت گزینه مناسبی به جهت مهاجرت را انتخاب نموده اید؛ چرا که کشور نیوزلند بستر مناسبی را به جهت سرمایه گذاری فراهم نموده و تسهیلات فراوانی را به سرمایه گذاران خارجی اعطا می کند. در صورتی که با مطالعه این نوشتار کماکان سوالاتی در باب کارآفرینی و ثبت شرکت در کشور نیوزلند داشتید، می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه‌ها و یا پرسش و پاسخ همگانی طرح نمایید و در کوتاهترین زمان به پاسخ کامل و دقیق در این باب دست یابید. همچنین در صورتی که تمایل دارید شریط خود را در رابطه با مهاجرت به نیوزلند و دیگر کشورها بررسی نموده و اطلاعات کاملی دریافت نمایید، می توانید فرم واتس آپ موسسه حقوقی ملک پور را پر کنید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

در ادامه مقاله اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری در کارآفرینی و ثبت شرکت نیوزلند به بررسی عناوین ذیل خواهیم پرداخت:

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شرایط عمومی
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و اخذ اقامت آن
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و استانداردهای سرمایه گذاری در نیوزلند
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در نیوزلند
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و سیستم امتیاز بندی آن
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و نقاط مثبت
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و خدمات مؤسسه MIE
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و مراحل آن
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و طرح تجاری (بیزینس پلن) آن
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و نکات مهم و نهایی
 • کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شرایط عمومی

نیوزلند که با نام دیگری نیز شهرت دارد و به زلاندنو نیز معروف است، کشور و به عبارتی جزیره ای است در قسمت جنوب غربی اقیانوس آرام. شاید جالب باشد بدانید این کشور همسایه ای ندارد و تنها کشور که چند کیلومتری از آن وجود دارد کشور استرالیا است. جمعیت کشور نیوزلند ۴٫۳۶۰۰۰۰ نفر است که این جمعیت را مساحتی نزدیک به ۲۶۸ هزار کیلومتر مربع در خود جای داده است. واحد پول نیوزلند، دلار زلاندنو است و زبان های رسمی این کشور انگلیسی و مائوری می باشند. پایتخت کشور نیوزلند ولینگتون و بزرگترین شهر آن اوکلند است. نیوزلند دارای اقتصادی پیشرفته و پررونق است و از جمله کشورهای توسعه یافته و ثروتمند محسوب می گردد که در سال ۲۰۱۳ از نظر شاخص توسعه انسانی در رتبه هفتم جهان قرار گرفت. نرخ بیکاری کشور نیوزلند در حدود ۵ درصد و رشد اقتصادی آن در سالهای اخیر با شیب تند رو به صعود می باشد. لازم به ذکر است که درآمد سرانه در نیوزلند در طی سالهای اخیر با رشد بسیار بالایی رو به بالا می باشد. کشور نیوزلند در سالهای اخیر با پیشرفت های بسیاری همراه بوده است به طوری که در سال ۲۰۰۶ از طرف مجله اکونومی از لحاظ کیفیت زندگی رتبه دهم را در جهان اخذ نموده است. در کشور نیوزلند طیف گسترده ای از توافق نامه های تجارت آزاد، نظام مالیاتی کارآمد و سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی، موجب ایجاد یک اقتصاد پایدار و رقابتی شده است.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شرایط عمومی

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

نکته

اگر تمایل به کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند دارید، خوب است بدانید که از این طریق می توان اقامت و در نهایت پاسپورت این کشور را اخذ نمود.

جالب است بدانید نرخ بیکاری کشور نیوزلند در سال ۲۰۱۸ معادل ۴ درصد است، که نرخ بیکاری بسیار مساعدی به شمار می رود و حتی از کشور صنعتی و پیشرفته ای چون اتریش نیز دارای نرخ بیکاری کمتری است و این مطلب نشان از پویایی و فعالیت های اقتصادی متعدد در این کشور دارد. در ادامه نرخ بیکاری کشور نیوزلند در سالهای اخیر را مشاهده خواهید نمود.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شرایط عمومی - نرخ بیکاری

مهاجرت به نیوزلند
ویزای کار نیوزلند

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و اخذ اقامت آن

اخذ اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت میسر است، چرا که با توجه به نیاز کشور نیوزلند به سرمایه گذار خارجی و استقبال دولت این کشور از سرمایه گذاران خارجی، شرایط اقامتی مطلوبی فراهم شده است. افرادی که از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت اقدام به مهاجرت به کشور نیوزلند می کنند می توانند پس از ۳ سال که ۱ سال اول اقامت موقت دریافت نموده و دو سال بعدی با راه اندازی کسب و کار و اثبات سودمند بودن آن، به اقامت دائم کشور نیوزلند دست یابند. پس از گذشت دو سال از اخذ کارت اقامت دائم نیوزلند، این امکان برای کسانی که از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند اقامت دائم دریافت نموده اند وجود دارد، که به اداره مهاجرت کشور نیوزلند مراجعه و درخواست پاسپورت نیوزلند کنند. همانطور که ذکر نمودیم با ۵ سال زندگی و سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار سودمند در کشور نیوزلند و اثبات این مطلب، می توان به پاسپورت نیوزلند دست یافت.

لازم به ذکر است که:

سرمایه گذاری که از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند اقدام به اقامت دائم نیوزلند می کند می تواند همسر و فرزندان زیر ۲۴ سال خود را به همراه خود داشته باشد.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و اخذ اقامت آن

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و استانداردهای سرمایه گذاری در نیوزلند

استانداردهای سرمایه گذاری از جمله عواملی هستند که میزان حمایت دولت یک کشور از سرمایه گذار خارجی را نشان خواهد داد. سرمایه گذار خارجی با استفاده از بررسی استانداردهایی نظیر « نرخ ریسک مصادره اموال » و « میزان فساد اداری » به این نتیجه خواهد رسید که میزان سرمایه ای که جهت کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند وارد این کشور می کند تا چه میزان در حاشیه و جایگاه امن قرار خواهد داشت و دولت نیوزلند و همچنین نظام قضایی این کشور تا چه میزان از منافع سرمایه گذار خارجی دفاع خواهد نمود؟ در ادامه خواهید دید که کشور نیوزلند برای سرمایه گذاران خارجی که روش ثبت شرکت و کارآفرینی در نیوزلند را به جهت مهاجرت به این کشور انتخاب نموده اند چه شرایط مطلوبی را قرار داده است و برخوردی که با سرمایه گذار خارجی در مقاطع مختلف می شود تفاوتی با اتباع این کشور نخواهد داشت. در ادامه استاندارهای سرمایه گذاری به جهت سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و استانداردهای سرمایه گذاری در نیوزلند

 • نرخ ریسک مصادره اموال نیوزلند

نرخ ریسک مصادره اموال یا Expropriation Risk Rate به این مطلب می پردازد که تا چه میزان دولت و نظام قضایی کشور نیوزلند حافظ منافع و همچنین حامی سرمایه گذاران خارجی خواهند بود. در ادامه نموداری مبنی بر نرخ ریسک مصادره اموال در کشور نیوزلند را مشاهده می نمایید . نمودار نرخ ریسک مصادره اموال به صورت بازه ای بین ۱ الی ۷ تعریف می شود که هرچه کمتر باشد به این معنی خواهد بود که ریسک سرمایه گذاری در کشور نیوزلند پایین تر است و امنیت سرمایه گذاری در آن بالاتر. در این نمودار می بینید که نرخ ریسک مصادره اموال در نیوزلند معادل ۱ است که نرخ نزدیک به ایده آل محسوب می شود. در ادامه می توانید نمودار نرخ ریسک مصادره اموال در کشور نیوزلند را مشاهده نمایید:

نرخ ریسک مصادره اموال در کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند

 • نرخ کنترل فساد نیوزلند

همانطور که در نمودار ذیل می بینید میزان « کنترل » فساد در کلیه نهاد های خصوصی و دولتی کشور نیوزلند بسیار بالا است؛ چرا که در بازه ۲٫۵- الی ۲٫۵+ که ۲٫۵- کمترین میزان کنترل فساد و ۲٫۵+ بیشترین میزان کنترل فساد را نشان می دهد. کشور نیوزلند دارای نرخ کنترل فسادی معادل ۲٫۲۴ است که می توان گفت کشور نیوزلند به شدت توسط دولت تحت نظارت دائمی و مستمر بوده و فساد در آن تحت کنترل و تدابیر شدید است. لذا میزان فساد در این کشور در کمترین حد می باشد که این امر برای سرمایه گذاران خارجی که تمایل به کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند دارند، می تواند بسیار خشنود کننده باشد:

نرخ کنترل فساد در کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در نیوزلند

کارافرینی و ثبت شرکت در نیوزلند نیاز به آگاهی از این مطلب دارد که بدانیم اقتصاد کشور نیوزلند تا چه حد کشش سرمایه گذاری دارد و یا به عبارتی چه میزان پویایی و پتانسیل خواهد داشت تا سرمایه گذاران خارجی به امید سود دهی بخشی از سرمایه خود را وارد این کشور کنند. از جمله مهمترین شاخص های اقتصادی به جهت سرمایه گذاری نرخ تولید ناخالصی، میزان مالیات و همچنین نرخ مالیات خواهد بود که تاثیر بسزایی در تصمیم سرمایه گذاران به جهت سرمایه گذاری در دیگر کشورها خواهد داشت. در ادامه به هر کدام از شاخص هایی که ذکر شد خواهیم پرداخت و مختصر شرح خواهیم نمود.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در نیوزلند

 • نرخ تولید ناخالصی نیوزلند

تولید ناخالصی نشان از میزان فعالیت های اقتصادی، پویایی بازار کار و میزان تولیدات کشوری دارد. در صورتی میزان تولیدات صنایع تولیدی یک کشور بالا خواهد بود که بازار تقاضا پررونق باشد. از جمله صادرات کشور نیوزلند محصولات دریایی، کشاورزی، دامداری و ماهیگیری می باشد که می توان گفت اقتصاد کشور نیوزلند بر پایه صنایع ذکر شده استوار است. در سال ۲۰۱۸ نرخ تولید ناخالصی معادل ۳۶٫۳۵۴٫۲۶ دلار آمریکا بوده است که نرخ خوبی محسوب می شود. در ادامه می توانید نرخ رشد تولید ناخالصی کشور نیوزند را در سالهای گذشته مشاهده بفرمایید:

نرخ تولید ناخالصی نیوزلند به جهت کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند

 • نرخ تورم در نیوزلند

نرخ تورم در هر کشور میزان تعادل در درآمدها و هزینه های یک کشور را تعیین می کند. نرخ تورم به صورت کلی هر چه کمتر باشد میزان درآمدها با هزینه ها در تعادل است و به صورت کلی هر چه تورم دارای نرخی پایینتر باشد هرج و مرج اقتصادی کمتر آن کشور را تهدید می کند. کشور نیوزلند می توان گفت از میزان تورم بسیار پایینی برخوردار است که معادل ۱٫۸۴ درصد می باشد. در ادامه در نمودار ذیل میزان نرخ تورم در سالهای گذشته را مشاهده خواهید نمود:

نرخ تورم به جهت کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند

 • نرخ مالیات کشور نیوزلند

مالیات در هر کشور از جمله موارد مهمی است که سرمایه گذاران خارجی توجه ویژه ای به آن خواهند داشت؛ چرا که به میزان درآمد باید به دولت مالیات بدهند. حال آنکه هر چه نرخ مالیات از رقم بالاتری برخوردار باشد سرمایه گذاران باید مبلغ بیشتری را به عنوان مالیات به دولت اعطا نمایند. نرخ مالیات در کشور نیوزلند در سال ۲۰۱۷ معادل ۵۲٫۷۳ درصد است که می توان گفت نرخ بسیار بالایی است. در ادامه نرخ مالیات کشور نیوزلند در سالهای گذشته را نیز می توانید مشاهده نمایید. که در اولیت تصویر شما نرخ مالیات بر درآمد افراد را مشاهده می کنید و در نمودار دوم میزان مالیات بر درآمد شرکت ها را مشاهده می نمایید که معادل ۲۸ درصد می باشد و می توان گفت متعادل محسوب می گردد.

نرخ مالیات کشور نیوزلند به جهت کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند

نرخ مالیات بر درآمد

نرخ مالیات کشور نیوزلند به جهت کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند - نرخ مالیات شرکت ها

نرخ مالیات بر شرکت ها

مقاله مرتبط

حقوق رقابت و انحصار در سرمایه گذاری خارجی

مقاله پیشنهادی :‌ کار در نیوزلند

کار در نیوزلند

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و سیستم امتیاز بندی آن

به جهت کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند لازم است امتیازات سرمایه گذار بررسی گردد. تمامی پارامترهای سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، تمکن مالی و…. در کارآفرینی وثبت شرکت در نیوزلند و سیستم امتیازبندی آن مهم و موثر خواهد بود. در ادامه جدول امتیازبندی به جهت واجد شرایط بودن به منظور ثبت شرکت و اشتغال زایی در نیوزلند و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از این طریق بررسی خواهد شد. لازم به ذکر است از جمله عوامل مهم در اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری با کارآفرینی و ثبت شرکت تسلط متقاضی به زبان انگلیسی است که با وجود لزوم تسلط به زبان امتیازی را در بر نخواهد داشت.

سن
سن ۲۴ سال به پایین ۱۵ امتیاز
سن ۲۵ الی ۴۹ سال ۲۰ امتیاز
سن ۵۰ الی ۵۹ سال ۱۰ امتیاز
میزان سرمایه
۱۰۰ الی ۱۹۹ هزار دلار نیوزلند ۰ امتیاز
۲۰۰ الی ۲۹۹ هزار دلار نیوزلند ۱۰ امتیاز
۳۰۰ الی ۳۹۹ هزار دلار نیوزلند ۲۰ امتیاز
۴۰۰ الی ۴۹۹ هزار دلار نیوزلند ۳۰ امتیاز
۵۰۰ الی ۷۴۹ هزار دلار نیوزلند ۵۰ امتیاز
۷۵۰ الی ۹۹۹ هزار دلار نیوزلند ۶۰ امتیاز
میلیون دلار نیوزلند به بالا ۸۰ امتیاز
اشتغال زایی در نیوزلند
ایجاد شغل تمام وقت برای یک نفر ۱۰ امتیاز
ایجاد شغل تمام وقت برای دو نفر ۲۰ امتیاز
ایجاد شغل تمام وقت برای ۳ الی ۴ نفر ۳۰ امتیاز
ایجاد شغل تمام وقت برای ۵ الی ۹ نفر ۵۰ امتیاز
ایجاد شغل تمام وقت برای ۱۰ نفر یا بیشتر ۸۰ امتیاز
سوابق کاری مرتبط با بیزینس راه اندازی شده در نیوزلند
۳ الی ۴ سال ۲۰ امتیاز
۵ الی ۹ سال ۳۰ امتیاز
۱۰ سال یا بالاتر ۴۰ امتیاز
۳ الی ۴ سال ۲۰ امتیاز
میزان صادرات بیزینس تاسیس شده در کشور نیوزلند
۲۰۰ الی ۲۹۹ هزار دلار نیوزلند ۱۰ امتیاز
۳۰۰ الی ۳۹۹ هزار دلار نیوزلند ۲۰ امتیاز
۴۰۰ الی ۴۹۹ هزار دلار نیوزلند ۳۰ امتیاز
۵۰۰ الی ۷۵۰ هزار دلار نیوزلند ۴۰ امتیاز
۱ میلیون دلار نیوزلند و بالاتر ۸۰ امتیاز
مکان تاسیس بیزینس
اگر محل تاسیس بیزینس خارج از اوکلند باشد ۴۰ امتیاز

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و نقاط مثبت

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

 • کشور نیوزلند از جمله کشورهایی است که دارای خدمات اجتماعی و بهداشتی بسیار بالایی برای شهروندان است
 • نرخ بیکاری بسیار پایین
 • امکان تحصیل در دانشگاههای نیوزلند با رتبه جهانی بالا به صورت رایگان
 • زبان رسمی کشور نیوزلند زبان انگلیسی است که این مطلب برای مهاجران می تواند نکته ای مثبت تلقی گردد
 • با در دست داشتن پاسپورت نیوزلند می توان به ۱۷۲ کشور در سراسر جهان بدون نیاز به ویزا سفر کرد
 • شرایط آب و هوایی نیوزلند در حالت بسیار متعادلی می باشد
کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و نقاط مثبت

مقاله پیشنهادی : سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و مراحل آن

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت به دو روش میسر است. در روش اول متقاضی کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند می بایست با ۳ میلیون دلار زلاندنو در نیوزلند شرکت ثبت کند و در طی ۴ سال فعالیت اقتصادی و سودآوری در این کشور اقامت دائم دریافت نماید. باید به این نکته اشاره داشت که زمانی متقاضی به اداره مهاجرت رفته و درخواست اقامت دائم خود را ارائه می نماید که در این پروسه مدت زمان ۴ سال فعالیت اقتصادی، سرمایه و سودآوری وی توسط اداره مهاجرت نیوزلند مورد بررسی و تأیید قرار گرفته باشد. و پس از ۵ سال با رعایت کلیه دستورالعمل ها و شرایط و قوانین کشور نیوزلند موفق به دریافت پاسپورت نیوزلند گردد.

توجه:

در این پروسه متقاضی کارآفرینی و ثبت شرکت باید حداقل ۱۴۶ روز در سال را در نیوزلند اقامت داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است در این مدت متقاضی می تواند به ادامه تحصیل و کار نیز بپردازد.

از جمله شرایط مورد نیاز که متقاضی را واجد شرایط این نوع از ثبت شرکت می کند عبارتند از:

 • دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه کار
 • سطح زبان آیلتس بالای ۵
 • سن پایین تر از ۶۵ سال

روش دوم ثبت شرکت در نیوزلند به این صورت است که ۱۰ میلیون دلار زلاندنو نیاز است که متقاضی پس از ۳ سال فعالیت اقتصادی و سودآوری در این کشور اقامت دائم دریافت می نماید. باید به این نکته اشاره داشت زمانی که متقاضی به اداره مهاجرت رفته و درخواست اقامت دائم خود را ارائه می نماید که در این مدت زمان۳ سال فعالیت اقتصادی، سرمایه و سودآوری وی توسط اداره مهاجرت نیوزلند مورد بررسی و تأیید قرار گرفته باشد.

توجه:

متقاضی کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند، در روش دوم تنها ۴۴ روز در سال شرط حضور دارد و در ابتدا تنها ۳ ماه فرصت دارد تا وجود ۱۰ میلیون دلار زلاندنو خود را ثابت کند.

 • کارآفرینی در نیوزلند

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و مراحل آن

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی برای متقاضیانی میسر است که در زمینه یک کسب و کار مشخص دارای سوابق کاری قابل توجهی باشند و تمایل داشته باشند که بیزینس خود را در کشور نیوزلند نیز راه اندازی نمایند. متقاضی سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی می تواند در این پروسه پس از گذشت ۳ سال اقامت دائم خود را دریافت نماید که البته این مطلب با رعایت کلیه قوانین و شروط لازم میسر خواهد بود. سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق سرمایه گذاری دارای مراحل مختلفی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

در مرحله نخست: متقاضی درخواست خود را ارائه نموده و در صورت تائید درخواست متقاضی به وی ویزای یکساله تعلق خواهد گرفت تا شرایط خرید یک بیزینس و یا راه اندازی آن در این مدت برای وی میسر شود

در مرحله دوم: در مرحله بعد از راه اندازی و یا خرید بیزینس به متقاضی یک اقامت دو ساله اعطا می شود تا باقی مراحل راه اندازی و فعالیت های اقتصادی خود را آغاز نماید و به سود دهی برسد.

از جمله الزامات سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی عبارتند از:

 • سرمایه مورد نیاز حداقل ۱۰۰ هزار دلار نیوزلند
 • ارائه بیزینس پلن قوی
 • سابقه کاری مرتبط با بیزینسی که تمایل به راه اندازی آن در نیوزلند دارید
 • کسب ۱۲۰ امتیاز به بالا
 • ارائه گواهی سلامت
 • ارائه مدرک زبان
 • ارائه گواهی عدم سوء سابقه
ویزای نیوزلند

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و خدمات مؤسسه MIE

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند نیاز به کمک یک وکیل مجرب در امور مهاجرت، سرمایه گذاری و تسلط به قوانین بین المللی دارد چرا که باید طرح تجاری یا Business Plan متقاضی باید مورد قبول دولت نیوزلند قرار گیرد که این قبولی تنها در صورت قوی بودن طرح تجاری میسر خواهد بود. در اغلب اوقات یک متقاضی خود به تنهایی نمی تواند یک طرح تجاری قوی را ارائه نماید و نیاز به راهنمایی یک وکیل متخصص و خبره در این باب می باشد. همچنین به جهت انجام کلیه مراحل ثبت شرکت و کارآفرینی در نیوزلند هوشمندانه ترین انتخاب، یاری گرفتن از یک وکیل مجرب است که به تمامی پیچ وخم قوانین کشور نیوزلند در مواجه با سرمایه گذار خارجی تسلط داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از مشاوران مجرب در امور مهاجرت و قوانین بین المللی و راههای مناسب به جهت سرمایه گذاری و همچنین با همکاری با وکلای مطرح بین المللی با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر مهاجرت و سرمایه گذاری آماده است تا شما عزیزان را در اخذ اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت یاری رساند. شما سروران می توانید به جهت آگاهی از رزومه موسسه حقوقی ملک پور سری به آلبوم ویزاهای موسسه در کلیه سایت های این کشور بزنید تا بتوانید گوشه کوچکی از ویزاهایی که به مدد وکلای بین المللی اخذ شده است را مشاهده نمایید.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و خدمات مؤسسه MIE

ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و طرح تجاری (بیزینس پلن) آن

افرادی که تمایل به اخذ اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت دارند باید در مرحله اول یک بیزینس پلن یا یک طرح تجاری قوی را ارائه دهند که این بیزینس پلن و یا طرح تجاری باید دارای برنامه و اطلاعات شرکت متقاضی کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند باشد. لازم به ذکر است که طرح تجاری باید توسط دولت نیوزلند مورد تائید قرار گیرد تا متقاضی موفق به اخذ مجوز و ثبت شرکت گردد. متقاضیان اخذ اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند که طرح تجاری و یا بیزینس پلن باید نوآورانه و خلاقانه و در عین حال بسیار قوی باشد تا دولت نیوزلند را قانع کند که این طرح برای کشور نیوزلند سودآوری قابل توجهی دارد. بهتر است این طرح تجاری را به شرکت هایی که در زمینه طراحی بیزینس پلن فعالیت می کنند واگذار نمود، چرا که شرکت هایی در هر کشور وجود دارند که طبق نیازهای آن کشور و به صورتی که مورد تائید دولت و اداره کار آن کشور باشد بیزینس پلن و یا طرح تجاری طراحی می نمایند و به نوعی مشاور تجاری محسوب می شوند، بهتر است در این راستا از وکلای متخصص در امر سرمایه گذاری در هر کشور نیز کمک گرفت تا به طرح تجاری مورد تائید و در ادامه به مجوز ثبت شرکت دست یافت. موسسه حقوقی ملک پور به سبب برخورداری از کمک وکلای متخصص در امور بین الملل و همچنین سرمایه گذاری و تسلط کامل به امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اکثر کشورهای توسعه یافته آماده است تا در این مسیر شما سروران را یاری رساند.

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و طرح تجاری (بیزینس پلن) آن

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و نکات مهم و نهایی

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند نیاز به رعایت برخی نکات دارد تا بتوان این مسیر را با آسودگی خاطر طی نمود. همچنین در مبحث سرمایه گذاری در نیوزلند از طرق مختلف چه کارآفرینی و چه ثبت شرکت باید به این نکته توجه داشت که:

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و نکات مهم و نهایی

توجه:

تنها به جهت ثبت شرکت، به امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت نیوزلند نمی توان دست یافت و متقاضی باید پس از راه اندازی شرکت و اخذ مجوز شروع به فعالیت اقتصادی نماید و سوددهی طرح تجاری و شرکت خود را به دولت نیوزلند به اثبات رساند.

 • البته به متقاضی ۳ سال زمان داده خواهد شد که یک سال اول به طی تمامی مراحل و پروسه های ثبت شرکت و یا راه اندازی کارآفرینی طی می گردد. متقاضی باید امتیازاتش جهت ثبت شرکت و کارآفرینی برسد که این امتیازات توسط دولت نیوزلند در همان یکسال پروسه ثبت شرکت و یا راه اندازی کارآفرینی محاسبه و صلاحیت وی تعیین می شود.
 • افرادی که پرسه کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلد را طی می کنند می توانند خانواده خود که شامل همسر و فرزندان زیر ۲۴ سال است را همراه خود داشته باشند.
 • فرزندان متقاضیان می توانند به صورت رایگان در مدارس و دانشگاههای این کشور که دارای اعتبار بین المللی و رتبه جهانی بالا هستند مشغول به تحصیل باشد.
ویزای توریستی نیوزلند
کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند و سخن پایانی

کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند، مراحل کارآفرینی و ثبت شرکت و همچنین میزان امتیازاتی که متقاضی سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت باید دریافت نماید در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این نوشتار تلاش نمودیم تا اهم موارد و نکات در رابطه با کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند را خدمت شما سروران شرح نمودیم تا با آگاهی کامل و کسب اطلاعات دقیق در این باب اقدام نمایید. کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند دارای مزایای بسیاری است نظیر برخورداری از کلیه خدمات و تسهیلات اجتماعی و همچنین امکان همراهی فرزندان زیر ۲۴ سال می باشد که در بسیاری از کشورها فرزندان زیر ۲۴ سال جزء پرونده والدین خود قرار نمی گیرند اما در نیوزلند اینگونه نیست. چنانچه با مطالعه این نوشتار کماکان سوالاتی در این زمینه داشتید می توانید در بخش دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی آنها را طرح نمایید تا در زمانی کوتاه کارشناسان ما به آنها پاسخ دهند. همین طور می توانید دیگر مقالات موسسه حقوقی ملک پور را در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و یا راههای مهاجرت به نیوزلند را با استفاده از کلیدواژه ملک پور در گوگل جستجو نموده و مطالعه نمایید. کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور آماده اند تا از طرقی نظیر تماس و یا دریافت درخواست دریافت مشاوره از سوی شما مشاوره رایگان تلفنی اطلاعات بیشتری در باب کارآفرینی و ثبت شرکت در نیوزلند خدمت شما سروران ارائه نمایند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ