کار قرمز سفید قرمز و بررسی طرق اخذ آن

کارت قرمز سفید قرمز
 • کارت قرمز سفید قرمز و شرایط عمومی آن
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق نیروی بسیار ماهر
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق کارگران ماهر در شغل های با کمبود نیرو
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق سایر کارکنان کلیدی
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن توسط فارغ التحصیلان کالج ها و دانشگاه های عالی اتریش
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق کارگران کلیدی خود کفا
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق پایه گذاران مشاغل نو
 • کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق ثبت شرکت با استخدام کارمند
 • کارت قرمز سفید قرمز و مدارک مورد نیاز
 • کارت قرمز سفید قرمز و مزایای آن

کارت قرمز سفید قرمز و مقدمه ای بر آن

کارت قرمز سفید قرمز ، شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق کار و راه های اخذ کارت قرمز سفید قرمز که عنوان کارت اقامت اتریش از طریق کار می باشد  در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط به دست آوردن کارت کارت قرمز سفید قرمز چیست؟ از چه روش هایی می توان کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش را به دست آورد؟ با توجه به شرایط بسیار خوبی که کشور اتریش جهت کار در این کشور برای اشخاص با مهارت های مختلف فراهم آورده است و از این لحاظ که کشور اتریش جزو یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای عضو حوزه شینگن محسوب می شود، بنابراین ما در این مقاله سعی کرده ایم که همه راه هایی که منجر به اخذ کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش می گردد را مورد بررسی قرار داده و شما را از کلیه شرایط دریافت آن آگاه نماییم. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با دارا بودن دانش کافی در این زمینه شما را در انجام پروسه کاری اتریش همراهی نموده و شرایط را برای دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز شما بزرگواران فراهم خواهد نمود.

با ما همراه باشید تا شرایط و روش های اخذ کارت قرمز سفید قرمز که یکی از طرق مهاجرت به اتریش است را در این مقاله به بحث بگذاریم. کارت قرمز سفید قرمز و مسیر  اخذ آن یکی از روش های مهاجرت به اتریش می باشد. کارت قرمز سفید قرمز مانند یک کارت اعتباری عمل خواهد کرد و با در دست داشتن آن شما اجازه دارید که در اتریش اقامت داشته و کار کنید. برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز از روش های زیر می توانید استفاده کنید.

موسسه ملک پور در باب کارت قرمز سفید قرمز فایل های ویدیوی را تهیه کرده است که کلیه نکات اصلی و مهم در آن ها بیان شده است و شما هم اکنون می توانید آن ها را دانلود و ذخیره بفرمایید. شایان ذکر است که این فایل های برای مدتی کوتاهی به صورت رایگان ارائه می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قرمز سفید قرمز

مقاله مرتبط

روش های مهاجرت به اتریش

کارت قرمز سفید قرمز و شرایط عمومی آن

اتریش، کشوری در اروپای مرکزی است که با کشورهای اروپایی پیشرفته ای همچون سوئیس، آلمان، لیختن اشتاین، جمهوری چک و همچنین اسلواکی و مجارستان هم مرز است. از این رو موقعیت جغرافیایی بسیار خاص و عالی ای دارد. کوه های آلپ قسمت شمالی این کشور را در بر گرفته است و آب و هوای این کشور نسبتا متعادل است. این کشور از نظر سطح رفاه اجتماعی بسیار بالا بوده و پایتخت این کشور، شهر وین، به مدت ده سال متوالی بهترین شهر دنیا معرفی شده است. کارت کارت قرمز سفید قرمز از جمله کارت های اقامت اتریش محسوب می شود که شخصی که جهت کار در اتریش اقدام می کند به این کارت دست پیدا می کند. دولت اتریش برای اشخاصی که کارت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت می کنند، شرایط بسیار خوبی را فراهم آورده است. از این لحاظ که این کارت از نظر سطح رفاه اجتماعی بالاترین کارت اقامت در اتریش شناخته می شود. بر اساس این کارت نه تنها امکانات پزشکی و درمانی برای اشخاص رایگان خواهد بود، بلکه تحصیل فرزندان شخص دارای کارت کارت قرمز سفید قرمز نیز رایگان خواهد بود. علاوه بر آن با دارا بودن این کارت دولت اتریش برای فرزندان کارکنان نیز امکانات و حقوق مشخصی را در ماه تعیین نموده است که بنابر این کارت ماهیانه حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو به فرزندان کارکنان اهدا می کند. از چندین روش می توان به کارت کارت قرمز سفید قرمز دست یافت، این راه ها اغلب شامل استخدام در اتریش، ثبت شرکت در اتریش و … می باشد. در زیر به بررسی دقیق تمامی راه های دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز می پردازیم.

شاخص رضایت از زندگی در اتریش

لازم به ذکر است شرایط کار و دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز از طریق کار در این کشور بسیار ایده آل می باشد و با توجه به آمار و ارقام ارائه شده در خصوص نرخ بیکاری که عدد پایین ۴٫۸ درصد می باشد می توان اتریش را یکی گزینه های مهم برای اقامت، کار و زندگی دانست . در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور اتریش را از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۸  ملاحظه می فرمایید .

نرخ بیکاری در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قرمز سفید قرمز

مقاله مرتبط

راه های اقامت اتریش

کارت قرمز سفید قرمز و انواع راه های دریافت آن

دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش از چند روش امکان پذیر می باشد و قرد واجد شرایط می تواند کارت اقامتی اتریش را به دست آورد . راه هایی که شخص می تواند از طریق آن کارت اقامتی اتریش موسوم به کارت قرمز سفید قرمز را به دست بیاورد شامل تمامی روش های زیر می باشد :

 • دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز از طریق نیروی بسیار ماهر Very Highly Qualified Workes
 • دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز از طریق کارگران ماهر در شغل های کمبود Skilled Workers in Shortage Occupations
 • دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز از طریق سایر کارکنان کلیدی Other Key Workers
 • دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز توسط فارغ التحصیلان کالج ها و دانشگاه های عالی اتریش Graduates of Austrian Universities and Colleges Of Higher Education
 • دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز از طریق پایه گذاران مشاغل نو Start-Up Founders

از تمامی روش هایی بالا شخص می تواند به کارت اقامتی اتریش موسوم به کارت قرمز سفید قرمز دست یابد که در ادامه به صورت کامل و با جزئیات تمامی این راه ها خدمت شما ارائه می گردد.

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق نیروی بسیار ماهر Very Highly Qualified Workes

به نیروی کار ماهری که بتواند توسط سیستم امتیاز بندی کار اتریش حداقل امتیاز لازم را به دست بیاورد و واجد الشرایط دریافت ویزایی تحت عنوان جستجوی شغل Job seeker  شود کارت اقامتی کارت قرمز سفید قرمز اعطا می گردد .کشور اتریش در راستای پیشرفت و توسعه خود به نیروی کار ماهر و متخصص فرصت کار در این کشور را داده است. برای دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق نیروی کار ماهر، کشور اتریش سیستم امتیازبندی را تعیین کرده است که بر اساس این سیستم تعیین شده در صورتی که افراد ماهر و متخصص بتوانند از مجموع ۱۰۰ امتیاز ۷۰ امتیاز را به دست آورند می توانند جهت دریافت ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نموده و پس از جستجوی شغل کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت کنند. در جدول زیر به بررسی امتیازهای لازم جهت برای یک نیروی کار ماهر در کشور اتریش می پردازیم.

شرایط اخذ ویزای کار اتریش
امتیاز بندی نیروی کار ماهر
         مدارک تحصیلی ، مهارت ها و میزان حقوق دریافتی حداکثر ۴۰ امتیاز
         مدرک تحصیلی از موسسات آموزش عالی (لیسانس) ۲۰ امتیاز
  مدرک تحصیلی در رشته علوم ریاضی،انسانی،علوم طبیعی ۳۰ امتیاز
مدرک تحصیلی دکترا و کارشناسی ارشد ۴۰ امتیاز
فعالیت های پژوهشی و نوآورانه (ثبت اختراع) ۲۰ امتیاز
جوایز شناخته شده مانند المپیادها ۲۰ امتیاز
میزان حقوق دریافتی در یک سال گذشته
از ۵۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ یورو ۲۰ امتیاز
از ۶۰ تا ۷۰ هزار یورو ۲۵ امتیاز
بالای ۷۰ هزار یورو ۳۰امتیاز
مدرک تحصیلی از کشور اتریش حداکثر ۱۰ امتیاز
داشتن مدرک دیپلم از اتریش ۵ امتیاز
داشتن لیسانس یا فوق لیسانس از اتریش ۱۰ امتیاز
سن حداکثر ۲۰ امتیاز
تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز
از ۳۶ تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز
از ۴۱ تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز
سطح زبان حداکثر ۱۰ امتیاز
زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح a1 ۵ امتیاز
زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح a2 ۱۰ امتیاز
سابقه کار حداکثر ۲۰ امتیاز
هر یک سال سابقه کاری ۲ امتیاز
هر ۶ ماه سابقه کار در اتریش ۱۰ امتیاز
مجموع امتیازات ۱۰۰
حداقل امتیاز مورد نظر ۷۰ امتیاز

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق کارگران ماهر در شغل های کمبود

معمولا در هر کشور مشاغلی وجود دارد که همیشه با کمبود نیروی کار در آن مشاغل مواجه می باشند، به همین جهت کشور اتریش در راستای حل این مشکل و رفع نیاز به نیروی کار جهت استخدام در مشاغل مورد نیاز شرایطی را فراهم کرده است که کارفرمایان شرایط درخواست نیروی کار بین المللی را نیز داشته باشند. در این روش که فرد از طریق پیشنهاد شغلی job offer   از یک کارفرما در کشور اتریش اقدام دعوت به کار می گردد کافیست بتواند در سیستم امتیازبندی مربوط به نیروی کار ماهر در شغل های کمبود از ۹۰ امتیاز ۵۵ امتیاز کسب نماید . با کسب امتیازات لازم فرد یک کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز دوساله دریافت خواهد کرد  که در صورت نیاز کارفرما و تمدید قرارداد فرد می تواند کارت اقامت خود را تمدید نماید .در ادامه جدول امتیاز بندی برای نیروی کار ماهر در شغل های کمبود ارائه می گردد

امتیاز بندی نیروی کار ماهر در شغل های کمبود
مدارک تحصیلی ، مهارت ها و میزان حقوق دریافتی حداکثر ۳۰ امتیاز
تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های کم درآمد ۲۰ امتیاز
واجد شرایط پذیرش در دانشگاه ۲۵ امتیاز
تکمیل برنامه مطالعاتی ۳ ساله در موسسات آموزش عالی ۳۰ متیاز
سن  حداکثر ۱۵ امتیاز
تا ۳۰ سال ۱۵ امتیاز
تا ۴۰ سال ۱۰ امتیاز
مهارت زبان انگلیسی
انگلیسی در سطح A2 ۵ امتیاز
انگلیسی در سطح B1 ۱۰ امتیاز
مهارت زبانی آلمانی
آلمانی در سطح A1 ۵ امتیاز
آلمانی در سطح A2 ۱۰ امتیاز
آلمانی در سطح B2 ۱۵ امتیاز
تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد
 هر یک سال سابقه کاری ۲ امتیاز
کار در اتریش به ازای هر سال ۴ امتیاز
مجموع امتیازات ۹۰
حداقل امتیاز مورد نظر ۵۵ امتیاز

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق سایر کارکنان کلیدی

از طریق ویزای جستجوی کار افراد ماهر براساس مجموعه ای از امتیازها تعیین صلاحیت می شوند. در این سیستم امتیاز بندی شما باید حداقل ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن را بدست بیاورید. با رسیدن به امتیاز حداقل شما واجد شرایط حضور شش ماهه برای جستجوی کار در اتریش هستید و در صورت یافتن کار مناسب می توانید برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز اقدام کنید. بعد از گذشت ۶ سال نیز می توانید با داشتن مدرک زبان آلمانی B2 برای دریافت پاسپورت اتریشی اقدام کنید.

امکان دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای اشخاصی با شغل های خاص و کلیدی نظیر هنرمندان، طراحان و ورزشکاران  و … نیز وجود دارد. کار در اتریش برای این گروه از افراد در صورت داشتن یک درخواست کار از کارفرمای اتریشی امکان پذیر می باشد. برای درخواست کار توسط یک کارفرما به یک نیروی کلیدی در اتریش در سال ۲۰۱۹ شرایطی معین گردیده است که در زیر بیان می گردد:

 • حقوق ناخالص ماهانه پیشنهاد شده توسط کارفرما برای اشخاص بالای ۳۰ سال حداقل ۳٫۱۳۲ یورو باشد.
 • حقوق ناخالص ماهیانه پیشنهاد شده توسط کارفرما برای اشخاص زیر ۳۰ سال حداقل ۲٫۶۱۰ یورو باشد.
 • هیچ فرد اتریشی برای شغل موردنظر در اداره کار اتریش AMS ثبت نام نکرده باشد.
 • از جدول امتیاز بندی سایر نیروهای کلیدی حداقل ۵۵ امتیاز کسب نماید

درصورت دارا بودن کلیه شرایط اشاره شده و کسب امتیاز ۵۵ از ۹۰ امتیاز در سیستم امتیاز بندی سایر نیروهای کلیدی به فرد یک کارت اقامت دوساله کارت قرمز سفید قرمز اعطا می گردد. کلیت این امتیازبندی به شرح زیر است:

امتیاز بندی نیروی کار ماهر در شغل های کمبود
مدارک تحصیلی ، مهارت ها و میزان حقوق دریافتی حداکثر ۳۰ امتیاز
تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های کم درآمد ۲۰ امتیاز
واجد شرایط پذیرش در دانشگاه ۲۵ امتیاز
تکمیل برنامه مطالعاتی ۳ ساله در موسسات آموزش عالی ۳۰ متیاز
سن  حداکثر ۱۵ امتیاز
تا ۳۰ سال ۱۵ امتیاز
تا ۴۰ سال ۱۰ امتیاز
مهارت زبان انگلیسی
انگلیسی در سطح A2 ۵ امتیاز
انگلیسی در سطح B1 ۱۰ امتیاز
مهارت زبانی آلمانی
آلمانی در سطح A1 ۵ امتیاز
آلمانی در سطح A2 ۱۰ امتیاز
آلمانی در سطح B2 ۱۵ امتیاز
تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد
 هر یک سال سابقه کاری ۲ امتیاز
کار در اتریش به ازای هر سال ۴ امتیاز
مجموع امتیازات ۹۰
حداقل امتیاز مورد نظر ۵۵ امتیاز

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن توسط فارغ التحصیلان کالج ها و دانشگاه های عالی اتریش

فارغ التحصیلان رشته های مختلف از کشور اتریش نیز تحت شرایطی امکان اخذ کارت کارت قرمز سفید قرمز را دارند. به طور قطع افرادی که در کشور اتریش تحصیل می کنند در کنار تحصیل خود در طول هفته اجازه کار نیز خواهند داشت. این موضوع بسته به مقطع تحصیلی فرد متفاوت خواهد بود. برای مثال در سطح کارشناسی شخص ۱۰ ساعت در هفته، در سطح کارشناسی ارشد ۲۰ ساعت در هفته و در سطح دکترا تا ۳۰ ساعت در هفته نیز شخص اجازه کار خواهد داشت. اما جهت دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز نیاز است که شخص از رشته خود در دانشگاه اتریش فارغ التحصیل شود. پس از آن شخص برای دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز باید کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را پیدا نماید و در آن صورت برای اخذ کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز درخواست دهد. یکی از مهم ترین و بهترین نکات در این زمینه شرایطی است که کشور اتریش برای فارغ التحصیلان فراهم آورده است و آن هم امکان تمدید اقامت پس از تحصیل در کشور اتریش به مدت ۱۲ ماه است. کشور اتریش ۱۲ ماه پس از فارغ التحصیلی به شخص فرصت می دهد تا جویای کار بوده تا بتواند کارت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت نماید. البته لازم به ذکر است که باید شغل مورد نظر مرتبط با رشته تحصیلی شما و حداقل حقوق تعیین شده را دارا باشد. حداقل حقوق تعیین شده در سال ۲۰۱۹ در کشور اتریش ۲۳۴۹ یورو در ماه بوبده که این مبلغ درآمد جدای از پرداخت های ویژه ای است که برای کارکنان در اتریش قرار داده شده است. علاوه بر موارد گفته شده نیاز است که محل اقامت شما و بیمه درمانی شما نیز مشخص شده باشد و به دولت اتریش ارائه شود.

کسانی که به تحصیل در اتریش مشغول هستند، بعد از اتمام تحصیل می توانند با یافتن کار در اتریش و برآورده کردن یک سری پیشنیازها جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز اقدام نمایند. با در دست داشتن این کارت می توانید بعد از گذشت ۵ سال برای دریافت اقامت دائم این کشور و پاسپورت اقدام کنید.

تحصیل در اتریش

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق کارگران کلیدی خود کفا

ممکن است شما قصد داشته باشید در کشور اتریش کسب و کاری را راه اندازی نمایید و از این طریق کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز را به دست آورید. خوشبختانه این کشور شرایط دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز را از این طریق برای افراد خودکفا فراهم آورده است اما شرایطی را برای اقدام برای این موضوع تعیین نموده است که در صورت دارا بودن این شرایط می توانید برای این پروسه اقدام نموده و کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت نمایید. البته یکی از نکات مهم برای این پروسه درنطر داشتن این نکته است که کسب و کار مورد نظر باید در جهت بهبود اقتصاد کشور اتریش باشد نه سود خود شخص. لازم به ذکر است برای راه اندازی کسب و کار توسط افراد خودکفا دولت اتریش هیچگونه سیستم امتیازبندی را تعیین نکرده است و تنها با دارا بودن شرایط زیر شما می توانید برای دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز از این طریق اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید ثبت شرکت در اتریش را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ نمایید.

 1. حداقل حدود ۱۰۰٫۰۰۰ یورو را برای کسب و کار مورد نظر وارد کشور اتریش کنید
 2. کسب و کار موردنظر شغل های جدیدی را ایجاد کند و یا کامل کننده شغل های موجود در اتریش باشد
 3. کسب و کار شما شامل انتقال تکنولوژی به کشور اتریش در جهت فن آوری های جدید باشد
 4. کسب و کار شما برای کل منظقه اهمیت داشته باشد

اخذ کارت قرمز سفید قرمز از راه ثبت شرکت و طرح تجاری

با استفاده از این روش شما می توانید از طریق یک طرح تجاری خوب یا بیزینس پلن به کار در اتریش بپردازید و اقامت اتریش را کسب کنید. طرح تجاری شما باید به تایید اداره کار اتریش یا AMS برسد و هدفمند و سورآور بودن آن باید بررسی شود. نوآوری، سودآوری و برنامه قابل اجرا حداقل معیارهای است که در تایید یا رد شدن طرح تجاری شما موثر است. طبق آماری که در این مورد وجود دارد فقط ۱۰ درصد از طرح های تجاری که توسط خود شخص ارائه می شود با موفقیت تایید می شوند.

سوالات فراوانی که در مورد طرح تجاری برای شما ایجاد می شود برخواسته از عدم آگاهی جهت اقدام صحیح است. طرح تجاری موفق را از کجا باید بدست آورد؟ نحوه ارائه طرح تجاری به اداره کار اتریش چگونه است و بهترین روش برای اثبات اینکه توانایی مدیریت یک شرکت در اتریش را دارید چیست تنها بخشی از سوالات مطرح شده در باب اخذ کارت قرمز سفید قرمز از طریق طرح تجاری است.

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق پایه گذاران مشاغل نو

کار آفرینی و شروع یک کسب و کار جدید برای افرادی که ایده های نو دارند یکی از راه های رسیدن به کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش است. این امکان برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیز فراهم شده است تا در صورتی که ایده و نظر جدید و نوآورانه ای داشته باشند جهت اجرایی کردن ایده های خود به کشور اتریش رفته و برای این پروسه اقدام نمایند. تنها نیاز است تا در طرح ارائه داده شده ابتکار وجود داشته باشد تا از این طریق کارت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت کنند. البته لازم به ذکر است که شرایطی برای اقدام برای کارآفرینی در اتریش وجود دارد که شخص در صورت داشتن شرایط فوق می توانند کسب و کار خود را آغاز نموده و کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت کنند.

 1. نیاز است که در ابتدای امر شرکتی را در کشور اتریش تاسیس کنید.
 2. باید طرح تجاری نوآورانه و قوی داشته باشید که با شرایط کار کشور اتریش نیز همخوانی داشته باشد.
 3. شما به عنوان فرد اصلی شرکت مورد نظر را مدیریت نمایید.
 4. بایستی حتما سرمایه ای را به عنوان سرمایه اولیه شرکت مورد نظر نشان دهید که باید حداقل حدود ۵۰٫۰۰۰ یورو باشد و همچنین در همین راستا باید شما حدود ۵۰ درصد از سهام شرکت مذبور را به نام خود داشته باشید
 5. . براساس سیستم امتیاز بندی زیر حداقل امتیاز ۵۰ را از مجموع امتیازات کسب نمایید.

در ادامه جدول امتیاز بندی کار آفرینی را ملاحظه می فرمایید :

معیارهای واجد شرایط بودن برای بنیانگذاران شرکت نوبنیاد
مدارک تحصیلی ، مهارت ها و میزان حقوق دریافتی حداکثر ۳۰ امتیاز
آموزشهای فنی و حرفه ای / مهارت در زمینه شغلی خود ۲۰ امتیاز
یک برنامه حداقل ۳ ساله در موسسات آموزش عالی ۲۰ امتیاز
داشتن دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترا / تحصیلات فنی و حرفه ای در اتریش ۳۰ متیاز
مهارت زبان حداکثر ۱۵ امتیاز
انگلیسی در سطح B2 ۱۰ امتیاز
آلمانی در سطح A2 ۵ امتیاز
آلمانی در سطح B1 –B2 ۱۰ امتیاز
آلمانی در سطح C1-C2 ۱۵ امتیاز
تجربه کاری حداکثر ۱۰ امتیاز
هر یک سال سابقه کاری ۲ امتیاز
امتیازات اضافی حداکثر ۳۰ امتیاز
شواهدی که نشان دهد حداقل ۵۰٫۰۰۰ یورو سرمایه گذاری گردیده است ۱۰ امتیاز
داشتن اسپانسر مالی توسط یک شرکت تامین یا انکوباتور مالی و تجاری ۱۰ امتیاز
سن تا ۳۵ سال ۱۰ امتیاز
مجموع امتیازات ۸۵
حداقل امتیاز مورد نظر ۵۰ امتیاز
ثبت شرکت در اتریش

کارت قرمز سفید قرمز و دریافت آن از طریق ثبت شرکت با استخدام کارمند

یکی دیگر از راه های دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، از طریق ثبت شرکت است. جهت اقدام از این طریق نیاز است که شخص ابتدا یک شرکت را در کشور اتریش ثبت نماید. سرمایه اولیه مورد نیاز جهت ثبت شرکت از این طریق ۳۵ هزار یورو تعیین شده است. که البته می توان این مبلغ را در دو مرحله پرداخت نمود و برای شروع به کار با ۱۷ هزار و پانصد یورو نیز می توان کار را شروع کرد. در صورتیکه سرمایه مورد نیاز را داشته باشید پروسه شما شروع می شود اما یک نکته بسیار مهم در این پروسه وجود دارد و آن این است که باید خود شخص و یا همسر او به عنوان کارمند در این شرکت استخدام شوند. در این صورت شما می توانید به ازای استخدام خود و یا همسر خود برای دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز اقدام نمایید، زیرا در این صورت شما و یا همسر شما به عنوان کارمند کشور اتریش شناخته می شوید که توسط یک کارفرما در کشور اتریش استخدام شده است. از این رو کارت اقامت کاری اتریش یعنی کارت کارت قرمز سفید قرمز را دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است در صورتیکه همسر شما به عنوان کارمند اتریش استخدام شود، شما و یا فرزندان شما نیز به عنوان همسر ایشان اجازه ورود و دریافت اقامت اتریش را خواهید داشت.

کارت قرمز سفید قرمز و مدارک مورد نیاز

کارت قرمز سفید قرمز

جهت دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز شما ابتدا باید بتوانید مدارک لازم برای در یافت انواع ویزاهای کار که پیشتر گفته شد آماده نمایید تا مجوز ویزاهای کاری را دریافت کنید. معمولا مدارک مورد نیاز برای کلیه پروسه های ذکر شده مشابه می باشد تنها در بعضی از موارد نظیر استارت آپ ها و یا کار آفرینی و همچنین ثبت شرکت مدارک دیگری مورد نیاز می باشد . مدارک مشترک جهت دریافت انواع ویزاهای کاری به شرح زیر می باشد:

 • گذرنامه معتبر
 • شناسنامه
 • عکس ۳۵*۴۵ که حداکثر ۶ ماه قبل گرفته شده باشد.

 • اثبات محل زندگی در اتریش (اجاره نامه خانه یا خوابگاه)
 • اثبات بیمه درمانی
 • اثبات توانایی مالی
 • مدارک تحصیلی
 • گواهی اشتغال به کار
 • مدارک زبان
 • فرم درخواست ویزا
 • پرینت حساب بانکی
 • فیش حقوقی

علاوه بر مدارک ذکر شده برای دریافت کارت اقامت کارت قرمز سفید قرمز از طریق کار آفرینی شما به یک طرح تجاری، اسناد و مدارک دال بر ثبت شرکت شما در اتریش و اثبات فعالیت حرفه ای شما در کشور مبدا نیاز دارید . لازم است بدانید معمولا کارت کارت قرمز سفید قرمز ابتدا دوساله صادر می گردد و پس از آن مجددا تمدید شده به کارت کارت قرمز سفید قرمز پلاس تبدیل می گردد که طول مدت این کارت اقامت سه ساله می باشد

کارت قرمز سفید قرمز و مزایای آن

دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز که معتبرترین کارت اقامت کشور اتریش می باشد مورد توجه بسیاری از افراد از سر تا سر دنیا می باشد چرا که اتریش کشوریست با موقعیت اقتصادی و جغرافیایی بسیار عالی که از نظر خدمات و سطح رفاه اجتماعی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد در ادامه  به بررسی مزایای اقامت اتریش میپرازیم:

 • قرار گرفتن در رتبه ۲۲ام از نظر اقتصادی در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است.
 • سومین پاسپورت قدرتمند دنیا متعلق به کشور اتریش می باشد
 • چهارمین کشور ثروتمند جهان .
 • کشوری توسعه یافته با زیرساخت های بسیار قوی
 • موقعیت جغرافیایی فوق العاده واقع در اروپای مرکزی و همسایگی با بهترین کشورها
 • کیفیت بالای زندگی .
 • ثبات سیاسی
 • نظام قضایی بسیار قوی
 • بالاترین سطح رفاه اجتماعی .

ما در موسسه حقوقی ملک پور با تجربه ۱۵ ساله خود در امر مهاجرت و همچنین دریافت کارت قرمز سفید قرمز از طریق ثبت شرک و سرمایه گذاری قادر هستیم مسیری را به شما نشان دهیم که ریسک انجام سرمایه گذاری به حد بسیار کمی برسد.

در اتریش برخی شرکت های تجاری وجود دارند که در زمینه ارائه طرح تجاری بسیار موفق عمل کرده اند. این شرکت ها با موسسه ملک پور دارای رابطه بسیار نزدیکی هستند. روند کاری این شرکت ها به این طور می باشد که از صفر تا صد تهیه طرح و اجرای آن را به عهده می گیرد و فقط  سرمایه از سوی شما ارائه می شود.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که از بین طرح های تجاری مختلف طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید. همچنین این امکان بسیاری استثنایی برای شما فراهم شده است که در ابتدا هیچ مبلغی را پرداخت نکنید و بعد از تایید کار برای سرمایه گذاری و اخذکارت قرمز سفید قرمز اقدام کنید.  با این روش علاوه بر کاهش ریسک روند اخذ اقامت از طریق کارت قرمز سفید قرمز سریع تر اتفاق می افتد و شانس آن تا ۹۰ درصد افزایش می یابد. مقالات متعددی برروی سایت های مختلف ملک پور در این باب وجود دارد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است تا دامنه اطلاعات خود را افزایش دهید.  در نهایت از تمام عزیزانی که تا پایان نوشتار کارت قرمز سفید قرمز اتریش همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کارت قرمز سفید قرمز و نتیجه گیری

کارت قرمز سفید قرمز کارت اقامت مربوط به کار در کشور اتریش است که جزو بهترین کارت های اقامت در سطح جهان شناخته می شود. به طور کلی یکی از بهترین نوع اقامت، اقامت از طریق کار است. زیرا اشخاص به محض شروع به کار، درآمد کافی را که برای داشتن یک زندگی ایده آل لازم است را کسب کرده و از این رو مهاجرت آنها هزینه کمتری را در بر خواهد داشت. علاوه بر این دارندگان کارت کارت قرمز سفید قرمز، از شرایط رفاهی عالی نیز برخوردار خواهند بود. در این مقاله کلیه راه های دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز اتریش بررسی شده است. شما می توانید جهت بررسی شرایط خود و بررسی امکان دریافت کارت کارت قرمز سفید قرمز با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره دریافت نمایید. در زیر این مقاله در قسمت دیدگاه تمامی نظرات و پیشنهادات خود را ذکر کرده تا در اسرع وقت توسط کارشناسان مجرب موسسه پاسخ خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. سعید گفته:

  من میخوام ویزای کار بگیرم برای استرالیا یا المان رشتم هم تو لیستی شغلایی که لازم دارن هست و سابقه و کار مدرک زبان رو هم دارم میشه راهنماییم بکنید که چیکار باید بکنم

  پاسخ