کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان ، کار در آلمان و مهاجرت به آلمان در این مقاله بررسی می شود. کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان با توجه به شرایط مناسب زندگی و کار در آلمان مدنظر بسیاری از متقاضیان کار در خارج از کشور قرار گرفته است. شما سوالات فروانی را در مورد مهاجرت کاری به آلمان و کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان مطرح کرده اید که برخی از آن ها به شرح زیر هستند.

می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی و تلفنی در خصوص کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

بررسی آلمان در باب کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

کشور آلمان عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا را یدک می کشد و از قطب های صنعتی جهان به شمار می رود. در آغاز بحث کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان به بررسی وضعیت اقتصادی کشور آلمان را جهت کار پرداخته ایم  و در ادامه توضیحاتی در زمینه کاریابی در کشور آلمان ارائه خواهیم نمود. در خصوص کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان می توان بیان داشت که آلمان اصلی ترین مجور اقتصادی اروپاست و بعد از آمریکا و ژاپن سومین ابر قدرت صنعتی جهان است.

کشور آلمان جزء اولین و بزرگترین کشورهای صادرکننده جهان است به همین علت امر مهاجرت به آلمان از نظر کار و تجارت دارای اهمیت بسیاریست. بهبود وضعیت اقتصادی این کشور پس از جنگ جهانی دوم «معجزه اقتصادی آلمان» خوانده می شود. بیشترین تولیدات آلمان تولیدات مهندسی به ویژه صنایع الکتریکی، مکانیکی، خودروسازی، مواد شیمیایی، منسوجات، هوافضا، خوراکی و وسایط نقلیه ‌است. کشور آلمان غالبا در این زمینه ها اقدام به استخدام و آموزش نیروهای متخصص نموده و می نماید.

اکنون وجود نیروی کار در کشور آلمان با کمبود و پیری چشمگیری روبرو است و تعداد زیادی نیروی متخصص و مهندس از سرتاسر دنیا برای کار در آلمان استخدام گشته اند. تعداد افراد شاغل در صنایع خدماتی و تولیدی به نحو خیره کننده ای رو به فزونی است. از بین ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا «از لحاظ سرمایه» ، بیش از ۳۰ شرکت در آلمان هستند.

شرایط کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

در خصوص کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان می توان بیان نمود که به طور کلی پیدا کردن کار در آلمان با توجه به تعداد شرکت ها و کارخانه های بسیار زیادی که در این کشور مشغول به فعالیت هستند، در حالتی که ویزای کار آلمان را دارا باشید امریست در دسترس و اگر وکیلی متخصص داشته باشید معمولا میتوانید شغل مدنظر خود را اخذ نمایید و به اخذ اقامت کار از طریق کار در آلمان دست یابید .

از بین شرکت های نامی کشور آلمان میتوان به موارد زیر اشاره کرد

 • دایملر
 • زیمنس
 • مرسدس بنز
 • فولکس واگن
 • BMW
 • بایرن
 • پورشه
 • دویچه تله کام
 • بوش
 • مترو

در این میان بیشترین تعداد کارمند، در شرکت های معروف آلمان مثل زیمنس، مرسدس بنز، بایرن ،BMW  و پورشه استخدام میشوند.

در راستای بحث مهاجرت به آلمان و کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان می توان اینگونه بیان نمود که  اگر شما فارغ التحصیل رشته ی مهندسی می باشید و هم اکنون در آلمان زندگی میکنید و هنوز شغل مورد نظر خود را پیدا نکرده اید میتوانید با موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین بصورت مستقیم تماس بگیرید و با بیان سابقه ی کاری و تحصیلی خود از شرایط کار کردن در کمپانی های معتبر و بزرگ کشور آلمان و مهاجرت کاری به آلمان و کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان مطلع شوید و مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

بررسی شاخه های کاری در کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

در ماه جاری شرایط جدید در این راستا را برای اشخاصی که در رشته های مهندسی و علوم طبیعی مانند زیست شناسی دارای سابقه ی کار و مدرک تحصیلی می باشند، فراهم شده است ، شما متقاضیان عزیز میتوانید در جهت پیدا کردن کار در کشور آلمان از مشاورین موسسات حقوقی معتبر که اخذ ویزای کار آلمان را نیز انجام میدهند مشاوره بگیرید. شاید نیازی به پرداخت هزینه نباشد، ابتدا با مشاوره ی رایگان با متخصصین  موسسه حقوقی ملکپور از شرایط مهاجرت پرونده ی خود مطلع شوید، شاید با این مشاوره پاسخ سؤالات خود را بگیرید.

در خصوص کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان شایان ذکر است که اگر سنتان زیر ۴۰ سال است و دارای مدرک فنی-مهندسی می باشید می توانید برای شرکت هایی همچون  BMW، Mercedes Benz و Porsche  درخواست کار در آلمان دهید .

در ابتدا بایستی ویزای کار در آلمان را داشته باشید و در کشور آلمان حاضر باشید. در صورت داشتن ویزای کار آلمان ، پس از پیدا کردن کار میتوانید جهت  Blue Card اقدام نموده و در سطح اتحادیه ی اروپا واجد شرایط کار و زندگی شوید. دقت نمایید که میتوانید بعد از اینکه ویزای کار دریافت کردید به دنبال شغل بگردید و از مراکز شغلی درخواست کاریابی در آلمان نمایید. و به این ترتیب به اخذ اقامت کاری آلمان و همینطور کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان نیز دست پیدا نمایید .

آلمان در حال حاضر نیاز به نیروی کار دارد، به همین علت پیدا کردن کار در کشور آلمان برای واجدین شرایط فراهم بوده تا اشخاص بتوانند بعد از ورود به این کشور  با اجازه ی رسمی از دولت آلمان مشغول به کار شوند. اگر هنوز درخواست ویزای کار آلمان را ننموده اید، میتوانید این امر را از همین الان استارت بزنید .

بررسی ویزای کار در کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

در خصوص بحث کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان قابل ذکر است که در حال حاضر برای اشخاصی که هدف مهاجرت دارند ویزای کار آلمان از مناسب ترین نوع ویزاهاست و پیدا کردن کار در آلمان نیازمند این است که ویزای کار آلمان داشته باشید. همانطور که در جریانید اگر ویزای کار آلمان نداشته باشید بایستی از طریق آگهی هایی که شش ماه در سطح اروپا اعلام شده اند شاغل شوید و بدیهیست این امر به ندرت امکان پذیراست. بنابراین با اخذ ویزای کار در آلمان می توان کاریابی در آلمان نیز انجام داد و به تبع پیدا کردن کار نیز می توان به کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان دست یافت .

نکته ی قابل توجه در خصوص اخذ ویزای کاری کشور آلمان  و همچنین کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان عدم نیاز به ارائه سابقه ی کار طولانی مدت میباشد. شما اگر سابقه کار چندانی ندارید مطلع باشید که ویزای کار برای شما صادر خواهد شد و همینطور شرکت های معتبر جهت کار در آلمان شما را خواهند پذیرفت.

سخن پایانی در مورد کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان

موسسه ی حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش ، برترین ارائه دهنده ی خدمات مشاوره ای رایگان در خصوص مهاجرت به آلمان و کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان و مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای کار آلمان می باشد.

اگر میخواهید در خصوص بحث کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان و اخذ ویزای کاری آلمان و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و یا موسسات کاریابی در آلمان و یا ویزای جستجوی کار آلمان اطلاعات کامل و دقیقی داشته باشید و آنگاه در این کشور اشتغال یابید می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات به لینک وب سایت های موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کرده یا با تماس مسقیم با این موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان مشاوره  رایگان دریافت نمایید. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد کاریابی و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 پاسخ
 1. حمیده گفته:

  سلام ، بنده فوق لیسانس شیمی دارم و پانزده سال سابقه کار اما بیمه نبودم، چه مدارکی باید جور کنم در ضمن سابقه ی معلمی دارم ، میشه برای ویزای کار اقدام کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. کیوان گفته:

  سلام. کیوان هستم ۴۳ ساله از اهواز. وشغل بنده تکنسین مکانیک با ۱۸ سال سابقه کاری و دارای مدرک درجه یک فنی و حرفه ای طرح ایران و آلمان در زمینه تراشکاری و مدرک لیسانس مکانیک در زمینه ماشین افزار را دارم. لطفا بفرمایید که بنده را در خصوص اخذ اقامت کاری آلمان را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  پاسخ
 3. سمیه گفته:

  سلام من ۳۸ سال دارم لیسانس مدیریت و مدرک آشپزی و کافی شاپ فنی حرفه ای دارم و همچنین ایلتس ۶….سابقه کار ندارم …شانسی برای ویزای کار دارم ؟ سوال بعدی من :اگه من بخوام برای یادگرفتن زبان آلمانی ویزا بگیرم از کشور آلمان تو اون مدت اجازه دارم دنبال کار بگردم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در آلمان باید برای کار مرتبط با رشته تحصیلی اقدام کنید. در دوره های زبان می توان به دنبال کار گشت اما اجازه کار منوط به کسب مجوز از اداره کار است.

   پاسخ
 4. حامد شکری گفته:

  با سلام
  منو همسرم هر دو پرستارم حدود ۵ سال هم سابقه داریم و هر دو زیر ۳۰ سال سن داریم ..میخواستم بدونم واسه کار پرستاری تو المان مدرک آلمانی رو تو چه سطحی میخواد؟!
  ما الان A2 ایم..

  پاسخ
 5. زهره گفته:

  با سلام
  زهره ۲۵ سال سن. لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی خیام مشهد. و حدود ۴ سال سابقه کار دارم.میخاستم بدونم شانس اینو دارم ک بتونم ویزا بگیرم یا ن؟

  پاسخ
 6. کریم نوروزی اصل گفته:

  سلام ۴۰سال سن دارم ریگر و مونتاژکار و سرویسکار جرثقیلهای سبک وسنگین هستم البته با مدارک کاری معتبر درخواست مهاجرت کاری دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. Manizheh گفته:

  سلام منیژه هستم ۳۹ ساله با سابقه کاری ۱۳ سال میخواستم بپرسم میتونم ویزای کار آلمان دریافت کنم دختر ۱۴ ساله دارم و همسرم دیپلم دارد با تشکر از راهنمایی شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید مانند تحصیل ، سطح زبان و . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. رضا کشتکار گفته:

  باسلام و احترام , بنده رضا هستم ۳۴ساله از قزوین , حدود ۱۴ سال سابقه ی کار دارم و میزان تحصیلاتم مهندسی برق گرایش ابزار دقیق و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید می باشد . بنده قصد مهاجرت به آلمان جهت کار و اقامت به همراه همسر و دو فرزندم را دارم, لطفا در صورت امکان راهنمایی فرمایید .با تشکر .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در حال حاضر و با توجه به شرایط خود امکان پذیر است و می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و از این طریق به اقامت و سپس تابعیت دست یابید اما در ابتدا باید فرد اصلی وارد کشور شود و سپس پس از یافتن کار خانواده وی می توانند اقدام نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 9. mie editor3 گفته:

  سلام جناب دکتر من ۳۲ساله و مجرد هستم ساکن ایران/اصفهان لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی شهید باهنر کرمان دارم همچنین مدرک تخصصی بین المللی مربوط به رشته خوددم هم دارم –MICROSOFT MCITP 2008 – ۴ سال هم سابقه کار داشته و ۶ ماه سابقه بیمه میخواستم بدونم چقدر شانس برای پیدا کردن شغل مناسب و دریافت ویزای کاری آلمانو دارم ممنونم

  پاسخ
 10. ام اص گفته:

  درود
  ضمن سپاس از خوبي و منش والاي جنابعالي
  محسن هستم۲۷ سال انگليسي بلدم (نه خيلي خوب ولي نرمال) ولي مدرك آيلتس را نگرفتم اگر نياز شد امتحانش رو مي دهمء
  داراي كسب و كار خودم كافه است البته فقط مديريتش ميكنم عملي بلد نيستم و وكار صادرات واردات (بدون كارت بازرگاني) همچنين كار اينترنتي هم دارم ( بدون شركت ثبت شده) كه البته سرويس تخصصي و ميزباني اينترنتي سايت و ءءء مي باشد
  درآمد هاي كلي من مناسب و حداقل ماهانه ٢٠ ميليون است تنها روش پرينت حساب بانكي است
  ء
  ابتدا در مورد تمكن مالي فكر كردم اما بعد به اين نتيجه رسيدم كه براي طولاني مدت مناسب نيست زيرا اگر اروپا باشم بايد از آنجا هم درآمد داشته باشمء بنابراين بنده را راهنماييي بفرماييد كه آيا مي توانم ابتدا با تمكن مالي وارد آلمان يا اتريش شوم و با توجه به اينكه رفت و آمد آسان است به سوييس يا آلمان يا هلند بروم؟
  (اگر با تمكن مالي وار اتريش شوم در اتريش اجازه كار ندارم و بايد به كشور ديگر بروم؟ اين مورد قابل حل است؟) كه در كشور ديگر اقامت دايم كاري بگيرمء
  گرفتن اقامت كار با توجه به اينكه كار واقعا عملي حرفه اي آي تي دارم مي كنم و دانشگاه هم رها كردم (فوق ديپلم از دانشگاه رده پايين ايران دارم) آيا قابل انجام است ؟
  تا اينجا شد دو پرسش كه اميدوارم دقيقا راه درست براي من را مشخص كنيدء اقامت كار چقدر طول مي كشد چه شرايطي چقدر هزينه و زمان ؟
  در هر حال براي استارت حدود چند هزار يورو هزينه خانه و نقل و انتقال خواهد شد؟
  ضمنن در هر دو مورد مي توانم هر وقت خواستم برگردم ايران مثلا كلا اول استارت اروپا رو بزنم و اونجا خانه نگيرم و برگردم ايران زندگي رو جمع و جور كنم و شش ماه يك سال ديگر برگردم اونجا ؟

  پاسخ
 11. سعید صفرزادگان گفته:

  با سلام و عرض ادب چندین سوال داشتم که اگر امکانش هست با جناب دکتر ملک پور در میان بگذارید بنده ۲۹ سال سن دارم و دارای مدرک کشاورزی هستم از دانشگاه ازاد و دارای مدرک زبان و ۴ سال سابقه بیمه کجای دنیا میتوانم راحتربرای مهاجرت کاری اقدام کنم ؟ و ایا مدارک دانشگاه ازاد مورد قبول برای کشورها است یا خیر؟ تشکر و سپاس

  پاسخ
 12. علی ساداتی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان.یک سوال بسیار مهم دارم که شاید سوال خیلی از دوستان باشد.بنده ۳ سوال عمده دارم.

  ۱-بنده ۲۰ ساله هستم و فوق دیپلم هم گرفتم.
  اما در نظر دارم برای کار یا ادامه تحصیل بتونم به خارج از ایران برم.هیچ حال و هوای خارج از ایران رفتن مثل بعضی جوانان هم ندارم و فقط صرفا پیشرفت در محیطی مناسب تر و ایده آل تر هست.
  سوال بنده این هست اگر پیشنهاد شما اینکه بنده لیسانس بگیرم و بعد برم در آلمان با ویزای کار دنبال شغل بگردم پیشنهاد شما اینکه چه رشته ای لیسانس بگیرم برای ۲ سال آینده که شغل و اقامت بهم بدن ؟ فنی و مکانیکی یا پرستاری

  ۲-این ویزای جستجوی کار چقدر هزینه بر هست و شامل چه کسانی میشود ؟
  ۳-درضمن بنده ورزشکار هم هستم و سوال دیگه بنده اینکه میتونم در عین جستجو کار به عضویت باشگاهی در آلمان در بیام و از این طریق بمونم ؟)!
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
 13. کیوان گفته:

  باسلام خدمت جناب ملک‌پور
  خانم بنده آرایشگر حرفه ایی در زمینه میکاپ و ناخن،گریم و….ودارای مدارک اکثر رشته های فوق از فنی حرفه ایی می‌باشد قصد مهاجرت به آلمان را داریم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
 14. ارش گفته:

  سلام.من همه دفاتر همکار تماس گرفتم.الان اروپام همه شرایط ویزای کار را دارم.فقط یاری میخام کار پیدا کنم.چون زبانشون المانیه برام غیر ممکنه.۰۳۵۶۹۹۹۳۱۹۴۹
  هرچی زنگ‌زدم دفتر اتریش کسی جواب نمیده دفاتر ایرانم میگن دفتر اتریش بسته شده.خواهشا یاری کنین

  پاسخ
 15. فرشاد غنی زاده گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من لیسانس ابزار دقیق با معدل هفده ونیم دارم سابقه کار دولتی هم ندارم
  بیست و هفت سالمه اگه راهی برای مهاجرت و کار کردن در آلمان هست راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 16. ابراهیم گفته:

  با سلام و خسته نباشید من ابراهیم هستم چندین بار در رابطه با ویزای کار آلمان تماس گرفتم ولی جوابی داده نشد
  خواهشمندم جواب منو بدین

  پاسخ
 17. رسول دهنوي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  آيا در آلمان براي من كه تحصيلات دانشگاهي ندارم و فقط بصورت تجربي كار كرده ام اجازه كار هست يا نه ، اگر هست به چه صورت بايد اقدام كنم.
  با تشكر

  پاسخ
 18. محمد وصولی پور گفته:

  با سلام
  بنده قصد دارم برای کار و زندگی به کشور آلمان سفر کنم. از مؤسسه حقوقی ملک پور خواهش می کنم سهل الوصول ترین راه را به اطلاع بنده برسانید

  پاسخ
 19. وحید دلاوری گفته:

  باسلام ، احتراما باستحضار میرساند اینجانب وحید دلاوری از تهران هستم که از علاقمندان جدی جناب ملکپور میباشم.باتوجه به اینکه چندین بار برای ایشان ایمیل ارسال کرده و ازایشان تقاضای وقت مشاوره تلفنی ویا متنی داشته وجوابی دریافت نکردم وازانجاییکه تمام مطالب کانال تلگرام و وب سایت ان موسسه محترم را جهت امر مهاجرت مطالعه کرده ام‌ لذا خواهشمندم درصورت امکان بفرمایید بنده به چه صورتی میتوانم با جناب ملکپور تماس تلفنی داشته ودرخصوص شرایط خاصی که دارم ازایشان مشاوره وراهنمایی دریافت نمایم. تقاضا میکنم هرگونه اقدام لازم دراین خصوص میتوانم انجام دهم بفرمایید تا به خواسته خویش دست یابم.با سپاس فراوان از زحمات کلیه کارکنان و مدیریت موسسه محترم حقوقی ملکپور.

  پاسخ
 20. غزاله صفایی پور گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ضمن تشکر از اطلاعات مفید و روشن که در مورد شیوه های مختلف مهاجرت ارائه میدهید
  میخواستم برای مهاجرت از طریق ویزای کار اقدام کنم
  ممنون میشم که در این مورد هم فایل صوتی داشته باشید

  پاسخ