کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا

کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا

کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا

کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا و شرایط مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط کار دانشجویی به همراه تحصیل در اروپا و راههای مهاجرت به اروپا و قوانین تحصیل در اروپا و قوانین کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا و یا اخذ اقامت آلمان چگونه است ؟ شرایط پیدا کردن کار ضمن تحصیل در اروپا و راههای اخذ اقامت اروپا از کشورهای مختلف به چه نحوی است ؟ اقدامات لازم جهت کار دانشجویی به همراه تحصیل در اروپا و راههای مهاجرت به اروپا چیست ؟ در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور در خصوص کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا برای شما توضیح داده است .  . اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تحصیل در آلمان هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی مشاوره رایگان تخصصی در خصوص کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا دریافت نمایید .

با توجه با انتشار وبلاگ ها و وب سایت های بسیار متنوع و مختلف در صفحات مجازی، بسیاری از دوستان به اشتباه و شاید فقط به جهت سرگرمی یا با نیات بد اطلاعاتی روی صفحات مجازی گذاشته که مسیر دانشجو را گمراه میسازد. بر فرض مثال شرایط اخذ شغل و کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا قواعد و قوانین خاصی دارد که این قواعد و قوانین کار دانشجویی در حین تحصیل در اروپا را می توانیم در سایت های معتبر دانشگاه ها و سفارات و یا سایت های معتبر وابسته به دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر بیابیم. با توجه به آنکه سطح علم زبان اکثریت دانشجویان شاید آنقدر بالا نباشد یا صبر و حوصله این را نداشته باشند که در صفحات مجازی در مورد راه های اخذ شغل دانشجویی یا کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا بگردند فقط به صفحات فارسی زبان مراجعه نموده و اطلاعات نادرست و غلط کسب می کنند با توجه به اینکه این سایت یک مرجع حقوقی و قانونی معتبر از دید متقاضیان شناخته شده است پیشنهاد میکنیم علاوه بر سایت های دانشگاه ها و سایت های رسمی سفارات مطالب مندرج در این سایت را نیز دقیق مطالعه نموده تا بتوانید به جواب سوالات خود در خصوص کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا دست پیدا نمایید .

همچنین شما عزیزان اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در خصوص کار دانشجویی به همراه تحصیل در اروپا داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مستقیم با شعبه وین تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

امروزه کشورهایی در اروپا مانند ایتالیا ، آلمان ، اتریش ، سوئد ، نروژ ، فنلاند و اسلوونی شرایط بسیار مناسب و ایده آلی گاها در باب کار دانشجویی همراه با تحصیل و در زمان دوران دانشجویی ارائه می دهند که در صورت تمایل شما متقاضیا عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و درست و دقیق تر در مورد کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا با شماره های مشاورین موسسه ی حقوقی ملکپور تماس حاصل کرده و این اطلاعات را کاملا دریافت نمایید و مشاوره تلفنی رایگان شوید، اما گاهی اوقات دوستان سوالاتی می پرسند در راستای اینکه آیا محدودیت هایی در جهت کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا وجود دارد یا خیر؟ همان طور که اکثریت متقاضیان می دانند جهت تحصیل در مقاطع لیسانس کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا به میزان ۱۰ ساعت در هفته ، در مقطع فوق لیسانس به میزان ۲۰ ساعت در هفته و گاها در مقطع دکترا به میزان ۳۰ ساعت در هفته مجاز و ممکن است. کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا و در آمریکا و در بعضی از کشورها در آسیا ممکن است محدودیت ها و قواعد و قوانین خاص دیگری هم داشته باشد که در این صورت نیاز است اسم آن کشور خاص و یا دانشگاه خاص را بیان نموده تا مشاورین موسسه شما متقاضیان را راهنمایی و یاری نماید .

از بزرگترین مسائل و سوالات متقضیان تحصیل در اروپا و یا  حتی دانشجویانی که هم اکنون در اروپا شاغل به تحصیل می باشند این است که آیا از طریق کار دانشجویی به همراه تحصیل در اروپا می توان به اقامت رسید یا خیر ؟ این یکی از مهمترین موضوعاتی است که گاها هدف اصلی و غایی دانشجویان را قبل از اینکه به مهاجرت اقدام کنند ،تشکیل داده است به این معنی که شاید یک متقاضی هدف اصلی او مهاجرت به کشوری چون آمریکا یا آلمان یا اتریش نبوده است اما به دلیل اینکه محدویت های کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا و یا آن کشور خاص کمتر بوده ، آن کشور را جهت مهاجرت انتخاب نموده است ، اما نکته قابل توجه اینجا است که شخص دانشجو زمانی که شاغل به کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا در یکی از کشورهای اروپایی است معاف از پرداخت مالیات بوده بنابراین حتی المقدور این را رعایت بفرمایید و دقت بفرمایید که با کار کردن در زمان دانشجویی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا در اروپا امکان اخذ اقامت به صورت مستقیم نخواهد بود اما اگر شخصی با محیط های کاری در ضمن کار دانشجویی در حین تحصیل در کشورهای اروپایی آشنا گردد می تواند با پیدا کردن کارفرماهایی مناسب و ارتباط برقرار نمودن با آنها جهت اخذ شغل اصلی خود به صورت فول تایم بعد از تحصیل اقدام نمایند .

در کنار سوالاتی که در باب کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا این سوال نیز مطرح   گشته که آیا اشخاصی که درسشان و دوره تحصیلیشان در هر مقطعی در کشورهای خاص و مشخص تمام می شود اجازه اخذ اقامت و اینکه مدت زمانی بیشتر و اقامتی مضاعف داشته باشند تا بتوانند دنبال کار بگردند و در اروپا کار پیدا کنند را دارند یا خیر ؟ لازم به ذکر است که برخی از کشور ها همانند ایتالیا و آلمان گاها چند ماه و یا در کشوری مثل اتریش تا یک الی دو سال نیز طی دوره ای به نام دوره اطمینانی به شما بعد از تحصیل اجازه می دهند بمانید تا بتوانید شغل مورد نظر را پیدا کنید و در صورت امکان می توانید اقامت کاری اروپا اخذ نمائید ، مثلا در کشور اتریش بعد از هر مقطع تحصیلی کارتی به نام قرمز سفید قرمز (که رنگ پرچم که اتریش می باشد) به شما دانشجویان داده میشود تا بتوانید یک الی دو در همان کشور بمانید و جویای کار فول تایم و تمام وقت باشید تا به آسانی ویزای دانشجویی و تحصیلی خود را به ویزای کاری اروپا تبدیل نموده و بعد از مدتی کار بتوانید به اقامت دائم کشورآلمان اتریش برسید .

در پایان بحث کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا می توان به صراحت بیان نمود که افرادی که به دنبال کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا و مهاجرت به اروپا و کشورهای اروپایی هستند و قصد دارند که به اقامت دائم کشورهای اروپایی از جمله راههای مهاجرت به آلمان و یا راههای اخذ اقامت آلمان دست پیدا نمایند می توانند در خصوص بحث کار ضمن تحصیل در اروپا وشرایط اقامت پس از تحصیل در آلمان و راههای اخذ اقامت اروپا از کشورهای مختلف با مشاورین و حقوقدانان با تجربه موسسه حقوقی ملک پور صحبت نموده و به صورت رایگان و تلفنی در رابطه با موضوع کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا مشاوره ی تلفنی و رایگان دریافت نمایند . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در رابطه با کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا دارای جامع ترین اطلاعات و دانش ها می باشد .

 

با توجه به اینکه مطالب مندرج در این صفحه توضیحات تکمیلی در باب کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا توضیح و شرح می دهد خدمت شما متقاضیان عزیز که جهت تحصیل در اروپا و کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا سوالاتی مطرح میکنید و متقاضی هستید اعلام میکنیم در دانشگاه و کشور انتخابی بسیار دقت نمائید ، با توجه به آمار گیری کارشناسان امور حقوق بین الملل در مبحث مهاجرت های تحصیلی اکثر دانشجویان در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در منطقه اروپا بیشتر به کشورهای ایتالیا ، اتریش ، آلمان ، دانمارک و اسلوونی سفر کرده و صحبت از سهولت در اخذ شغل ها و کارهای دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا داشته اند ، بنابراین با توجه به این آمار کشورهای ایتالیا  ، اسلوونی ، دانمارک، آلمان و اتریش به شما پیشنهاد داده می شود .

در بین کشورهای پیشنهادی به شما کشور آلمان و اتریش میتوانند گزینه های مناسب و ایده آلی برای شما متقاضیان تحصیل در اروپا تلقی گردند چرا که هزینه تحصیل در این کشورها بعضا رایگان و یا با شهریه هایی بسیار اندک بوده و شما فقط هزینه های زندگی را دارید که شما متقاضیان عزیز میتوانید با کارهای دانشجویی در حین تحصیل در آلمان و اتریش اغلب هرینه های تحصیل و زندگی خود را به دست آورید . به عنوان مثال شما متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان یا اتریش که به صورت قانونی اجازه ۲۰ ساعت کار پاره وقت و دانشجویی دارید میتوانید حداقل دستمزدی که بابت کار دانشجویی در حین تحصیل به دست آورید ۸ الی ۱۲ یورو باشد که با آن تقریبا اکثریت هزینه های شما ساپورت می شود .

حال با توجه به شرایطی که در باب مهاجرت به آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان و یا مهاجرت تحصیلی به آلمان و شرایط کار دانشجویی همراه با تحصیل در اروپا مطرح شد اگر در این زمینه اطلاعات تکمیلی و کامل تر نیاز دارید می توانید با شماره های موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیاو یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده تا توسط مشاورین حقوق بین الملل خصوصی راهنمایی و یاری شوید و مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 نظرات, میانگین: 4٫83 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. پریا گفته:

  سلام،میخواستم بدونم شرایط سنی برای دوره ی کارشناسی در همه ی کشورها هست؟ اینکه اگه سنت بالا باشه نمیتونی کارشناسی بخونی؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیر در همه کشور ها نیست ، میشه پذیرش گرفت در اکثر جاها ولی بعضی از کشورها وقتی که میخواین برای ویزا اقدام کنید خیلی سخت میگیرن.

   پاسخ
 2. raha گفته:

  سلام
  من همسرم برای دوره کارشناسی ارشد میخواد به صورت پارت تایم بره و کار کنه آیا معافیت تحصیلی برای سربازی شامل پارت تایم هم میشه یا فقط باید فول تایم باشه؟

  پاسخ
 3. Negar گفته:

  سلام
  من ۱۸سالمه ومیخوام بدونم آیا کشوری در اتحادیه اروپا هست ک به یه دانشجو اجازه کار تمام وقت بده؟ ینی اجازه داشته باشه روزی ۸ساعت کار کنه؟ و یه سوال دیگه اینکه میشه ویزای کاری گرفت و بعد دو سه سال اقامت دائم گرفت و شروع ب تحصیل پزشکی کرد؟
  و میشه بگید چطور میشه از ایران درخواست داد و در دانشگاه های دولتی یک کشور ثبت نام کرد اخه دانشگاه های غیر دولتیش شهریه بالایی داره

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی خیر در حین تحصیل می توانید به صورت پارت تایم کارکنید در زمانی که کلاس های درسی وجود دارد امکان کار فول تایم نیست و در صورتی که مدرک تحصیلی شما دیپلم باشد نیز نمی توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ