کار در آلمان و بررسی و تحلیل شرایط مهاجرت کاری به آلمان

کار در آلمان ، بررسی ویزاهای کاری در آلمان، اخذ اقامت آلمان از طریق کار ، مشاغل مورد نیاز و تمامی مطالب مرتبط با مهاجرت کاری به آلمان در این مقاله بررسی خواهد شد. شرایط پذیرش کار در آلمان برای ایرانیان چیست؟ آیا کار در آلمان بدون مدرک تحصیلی ممکن است؟ مشاغل مورد نیاز به جهت اخذ اقامت آلمان از طریق کار چیست؟ سایتهای جستجوی کار در آلمان کدامند؟ آیا می توان با پیدا کردن کار در کشور آلمان به شهروندی، تابعیت و پاسپورت آلمان دست یافت؟ اصولا شرایط کار در آلمان برای ایرانیان چیست؟ پاسخ این سوالات و ابهامات موجود در مورد مهاجرت به آلمان از طریق کار و انواع ویزاهای کار آلمان در این مقاله وجود دارد و شما با مطالعه آن می توانید به اطلاعات وسیع و ارزشمندی در این خصوص دست یابید. آلمان از برترین کشور های جهان است که افراد زیادی از طرق مختلف (تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و …) برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند. سطح بالای زندگی و نرخ بیکاری بسیار کم در این کشور منجر شده است که متقاضیان برای مهاجرت به این کشور از راه های گوناگون شانس خود را امتحان کنند تا به اقامت و پاسپورت آلمان دست یابند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن وکلای مجرب و تجربه و تخصص کافی در زمینه ی مهاجرت می تواند در این مسیر در کنار شما عزیزان باشد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام، اینستاگرام و دنبال کردن وب سایت های موسسه از جدید ترین اخبار و اطلاعات مهاجرتی بهره مند شوید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام مهاجرتی می توانید همواره با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی مهاجرتی رایگان استفاده نمایید. در ادامه به بررسی مباحث زیر در خصوص مهاجرت کاری به آلمان خواهیم پرداخت. لطفا با ما همراه باشید:

کار در آلمان
 • کار در آلمان و ویزای کاری
 • کار در آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار
 • کار در آلمان و نرخ بیکاری
 • کار در آلمان و مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰
 • کار در آلمان و میزان حقوق
 • کار در آلمان و نحوه کاریابی و آشنایی با مؤسسات کاریابی
 • کار در آلمان و بررسی ویزای همراه
 • کار در آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت
 • کار در آلمان و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در آلمان و شرایط عمومی آن

جمهوری آلمان کشوری در قاره اروپا است که جمعیتی نزدیک به ۸۱ میلیون نفر را در خود جای داده است. برلین پایتخت این کشور است و ۶ میلیون نفر در این شهر ساکن هستند. آلمان عضو معاهده ی شنگن و اتحادیه ی اروپا نیز می باشد و با کشور های جمهوری چک، اتریش، لهستان، سوئیس، فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ و هلند همسایه است. مساحت کشور آلمان ۳۵۷۳۸۶ کیلوتر مربع است. واحد پول در این کشور یورو است و دین اکثریت مردم مسیحیت می باشد. آلمان، قطب صنعت اتحادیه اروپا است و از بزرگترین اقتصاد های حال حاضر دنیا می باشد. در سال های گذشته کشور آلمان برای جذب نیروی کار متخصص، اقدام به ارائه ی ویزای جست و جوی کار یا اصطلاحا Job Seeker کرده است و افراد از سراسر جهان می توانند برای پیدا کردن کار به این کشور مهاجرت کنند. نرخ بیکاری بسیار پایین ( ۳ درصد ) سطح بالای رفاه و امنیت، تحصیل رایگان در دانشگاه ها و… سبب شده است که امروزه آلمان بتواند در لیست کشور های برتر برای زندگی، کار، و تحصیل باشد.

نکته مهم

از پارامتر های اصلی که برای اخذ ویزای کار در آلمان باید زیر نظر داشت میتوان به مدرک تحصیلی دانشگاهی، سن ( از ۲۴ سال تا ۴۰ سال)، سابقه ی کار ( مرتبط با رشته و حداقل ۳ سال) و مدرک زبان آلمانی ( B2) اشاره کرد.

بطور کلی مهاجرت کاری به آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق کار به دو روش صورت می پذیرد :

روش پیشنهاد کاری یا Job Offer

در این روش، شرکت، موسسه، ارگان و یا کارخانه ای برای متقاضی نامه ی دعوت به کار ارسال می کند. فرآیند به این صورت است که شرکت یا کارخانه ای که نیاز به نیروی کار دارد باید ابتدا نیاز خود به نیرو کار را در کشور آلمان آگهی کند. در صورت عدم وجود نیروی متخصص در آلمان، آن شرکت باید آگهی را در سطح اتحادیه اروپا انجام دهد. در صورت نبود نیروی خواسته شده، می توانند از نیروی کار خارجی استفاده کنند.

روش جستجوی کار یا Job Seeker

همانطور که در بالا ذکر شد، افرادی که شرایط خواسته شده (سن مناسب، مدرک تحصیلی، سابقه ی کار و مدرک زبان) را دارا باشند، ویزای ۶ ماهه ای دریافت می کنند که در این مدت می توانند شانس خود را برای جست و جوی کار مرتبط با رشته ی تحصیلی خود را امتحان کنند که در صورت عقد قرار داد کاری، می توانند ویزای خود را به ویزای کار تغییر دهند و همراه را به خود الحاق دهند و با ۵ سال کار در کشور آلمان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنند.

در ادامه به بررسی تمامی مسائل مربوط به اخذ اقامت آلمان از طریق کار و مهاجرت کاری به آلمان می پردازیم:

کار در آلمان و شرایط عمومی

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان

مقاله مرتبط

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۸

کار در آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

برای اخذ ویزا کار در آلمان از طریق پیشنهاد کاری (Job Offer) و جست وجوی کار (Job Seeker) مدارک و شرایط خاصی مورد نیاز است که متقاضیان باید طبق لیستی که سفارت آلمان آن را ارائه می کند، این مدارک را تسلیم سفارت نمایند، مدارکی که نشان دهنده ی تخصص های فرد در زمینه ی شغلی و تحصیلی است. این مدارک عبارتند از:

 • مدارک هویتی: شناسنامه، پاسپورت معتبر، سند ازدواج و …
 • تمکن مالی: پرینت حساب مبنی بر اینکه متقاضی هزینه های زندگی خود را برای یک سال در آلمان را دارا است.
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • فرم تقاضا: این فرم باید به صوت تکمیل شده و امضا شده توسط متقاضی ارائه شود.
 • ارائه ی رزومه ی کاری: این رزومه باید حتما مرتبط با درک تحصیلی فرد باشد و حداقل ۳ ساله باشد.
 • بیمه ی مسافرتی: با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو و پوشش تمامی حوادث
 • نامه ی رزرو محل اقامت
 • پرینت بلیط هوا پیما

کار در آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

نکته: تمامی مدارک ذکر شده باید برای اخذ ویزا کاری آلمان موجود باشند و عدم ارائه ی هر کدام از موارد ریسک پرونده متقاضی را بالا می برد.

نکته: تمامی مدارک باید به صورت ترجمه شده و ممهور به مهر وزارت امور خارجه باشد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مقایسه ویزای کار آلمان و اتریش

گرفتن ویزای کار آلمان
اقامت آلمان از طریق کار
شرایط کار در کشور آلمان

کار در آلمان و نرخ بیکاری

با توجه به جمعیت کشور آلمان، این کشور نرخ بیکاری باور نکردنی و بسیار پایینی را داراست. آلمان با اقتصادی بسیار قدرتمند در صنایع مختلف، از کشور های صادرکننده در اکثر صنایع به شمار می رود. از همین رو آلمان نرخ بیکاری بسیار پایینی را در بین کشور های جهان دارد. در سال های گذشته میانگین بیکاری در این کشور ۳ درصد بوده است. در نمودار زیر نرخ بیکاری در چند سال گذشته آلمان را مشاهده می فرمایید:

کار در آلمان و نرخ بیکاری - نمودار نرخ بیکاری چند سال قبل

نرخ بیکاری در آلمان در سال ۲۰۱۹:

کار در آلمان و نرخ بیکاری - نرخ بیکاری آلمان ۲۰۱۹

نرخ بیکاری ۳ درصد به این معناست که از هر ۱۰۰ نفر در آلمان تنها ۳ نفر بیکار و فاقد شغل هستند. همین امر بعلاوه رشد صنایع مختلف سبب شده است که دولت این کشور بمنظور جذب متخصصان و نیروی کار ماهر از سراسر جهان، درهای کشور را برای متقاضیان مهاجرت کاری به آلمان باز بگذراند.

کار در آلمان و نرخ بیکاری

کار در آلمان و مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰

از نکات مهم در زمینه ی مهاجرت از طریق کار به آلمان بررسی مشاغل مورد نیاز و تخصص هایی که بازار کار آلمان به آنها نیاز دارد می باشد. داشتن اطلاعات کافی از نیازمندی بازار برای جمع آوری تجربه و تخصص برای مهاجرت کاری به هر کشوری از نکات مهم و تاثیر گذار می باشد. در فهرست زیر نام بعضی رشته هایی و فیلدهای کاری که کشور آلمان به مهندسین این رشته نیاز دارد را برای شما عزیزان آورده ایم:

مهندس در مهندسی برق (فن آوری اتوماسیون)
مشاغل در مکاترونیک
تحقیقات فنی و توسعه علم
برنامه نویسی
مهندسی نرم افزار
فناوری اطلاعات، پردازش داده ها، محاسبات
بهداشت، درمان و مراقبت
ساخت و ساز ساختمان
مشاغل در ارتوپدی، فن آوری توانبخشی
مکاترونیک، انرژی و الکترونیک
مشاغل در فن آوری اتوماسیون
ساخت و ساز تجهیزات و عرضه ابزار
راننده راه آهن (لوکوموتیو)
مکانیک و مهندسی خودرو و فلزات
مشاغل لوله کشی، گرمایش، تهویه مطبوع
حرفه در تکنولوژی ماشین الکتریکی
جوشکار
حرفه در شنوایی شناسی
حرفه بهداشت، پرستاری

لینک مقاله پیشنهادی

مطالعه این مقاله نیز می تواند برای شما مفید بوده و اطلاعات جزئی تری در مورد لیست مشاغلی که کشور آلمان با کمبود نیرو در آنها مواجه است را در اختیار شما قرار دهد :

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

کار در آلمان و میزان حقوق

در این قسمت به بررسی میزان حقوق در کشور آلمان می پردازیم. بازار کاری کشور آلمان برای افرادی که از طریق ویزای جست و جوی کار یا از طریق پیشنهاد شغلی به این کشور مهاجرت کرده اند شرایط بسیار ایده آلی را دارد. نسبت به نوع تخصص و مهارت حقوق های ماهیانه نیز متفاوت است. دولت آلمان به دلیل نیاز به نیروی متخصص در رشته های مهندسی برای افرادی که در رشته هایی که در بالا ذکر شد، حقوق، مزایا و دستمزد مختلفی را وضع کرده است اما میانگین حقوق های دریافتی مهندسین در آلمان، بین ۳۶۰۰ تا ۴۶۰۰ یورو در ماه می باشد که همانطور که گفته شد بسته به نوع تخصص و مهارت متفاوت است. لازم به ذکر است که حقوق های دریافتی افراد سالیانه نیز افزایش پیدا می کند. پزشکان و تمامی مشاغل مرتبط با صنعت پزشکی نیز، حقوق ماهیانه به صورت میانگین در حدود ۴۸۰۰ یورو به بالا را دریافت می کنند.

عنوان شغل درآمد به یورو
عنوان شغل درآمد به یورو
پزشک ۵۶۶۷ آرایشگر ۱۱۷۸
پرستار ۲۵۳۳ مهندس عمران ۴۳۴۹
نجار ۲۰۶۸ فیزیو تراپ ۲۴۸۳
نانوا ۲۱۶۴ آشپز ۲۹۸۰
مکانیک ماشین ۲۴۸۲ نقاش ۲۳۳۹
وکیل ۵۵۰۶ باغبان ۲۰۰۵
مهندس برق ۵۱۶۰ خلبان ۶۹۲۷
لوله کش ۲۳۵۵ مهندس مکانیک ۵۲۰۱
کار در آلمان و میزان حقوق

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت آلمان و اتریش، ویزای کاری

کار در آلمان و نحوه کاریابی و آشنایی با مؤسسات کاریابی

نحوه کاریابی در آلمان نیز مانند سایر کشور ها می تواند از طریق سایت های کاریابی در آلمان یا موسسات کاریابی انجام شود. در تمامی کشور ها موسساتی تحت عنوان موسسات کاریابی وجود دارند که متقاضیان می تواند مدارک و رزومه ی خود را به این موسسات ارسال کنند تا آنها با ارسال مدارک و اصطلاحا CV متقاضی به ارگان ها، شرکت ها و موسساتی که به نیروی کار نیاز دارند، زمینه ساز اشتغال افراد شوند. این مقاله توسط موسسه ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی برداری از این مطالب خلاف قانون می باشد. دستمزد این موسسات معمولا از حقوق ماه اول متقاضی از موسسه یا مکانی که در آن اشتغال پیدا کرده است کسر می شود. در فهرست زیر نام برخی موسسات کاریابی در کشور آلمان را برای شما عزیزان آورده ایم:

 • Proco Global Frankfurt
 • Mietkoch freelance-cook
 • TTA Personal GmbH
 • English Language Jobs
 • Tml-professional Sp.zo
 • AZ Futuro – Trabajar en Alemania
 • Job Center Berlin-Lichtenberg
 • Mietkoch freelance-cook
 • Contacts & Management

کار در آلمان و مؤسسات کاریابی در آلمان

نام تعدادی از سایت های کاریابی در کشور آلمان را در جدول زیر مشاهده می کنید:

 • http://www.stepstone.de/includes/
  listing/de/pb/bitkom/index.cfm
 • http://www.channel-e.de/stellenmarkt.html
 • http://www.computerwoche.de/
  stellenmakt
 • http://www.dotnetjob.de/118/de/
  portal.job
 • http://entwickler.com/jobs/index.php
 • http://www.geekjobs.de
 • http://www.heise.de/jobs
 • http://www.ictjob.de/de/it-jobs/young-professionals
موسسات کاریابی در آلمان
هزینه مهاجرت به آلمان

کار در آلمان و بررسی ویزای همراه

همانگونه که گفته شد ویزای کار در آلمان چه به صورت پیشنهاد شغلی (Job offer) و چه به صورت ویزای جست و جوی کار (Job seeker) در کشور آلمان برای متقاضیانی که شرایط خواسته شده از سوی دولت آلمان را داشته باشند امکان پذیر است. در هر یک از این نوع ویزاها شرایط ویزای همراه متفاوت است:

در ویزای های جست جوی کار آلمان (Job seeker) ویزایی ۶ ماهه به متقاضی تعلق می گیرد که در این ۶ ماه بتواند شانس خود را برای پیدا کردن کار مرتبط با رشته ی خود رابیابد. اگر متقاضی موفق به انجام این کار شد می تواند نوع ویزای خود را از ویزای جست و جوی کار به ویزای کاری (مجوز کار در کشور آلمان یا اصطلاحا Work Permit) تغییر دهد. در حالت کلی برای افرادی که از طریق ویزای جست و جوی کار اقدام می کنند ویزای همراه در ابتدا داده نمی شود و تنها یک ویزا به شخص داده می شود. اما بعد از پیدا کردن کار در کشور آلمان متقاضی می تواند برای الحاق خانواده درخواست دهد. شایان ذکر است که اگر در زمان درخواست ویزا متقاضی برای همراه نیز درخواست دهد شانس اخذ ویزا بسیار پایین خواهد آمد. افرادی که از طریق جاب آفر به آلمان مهاجرت می کنند از همان بدو ورود نمی توانند همراه را با خود ببرند، باید ابتدا قرار داد کاری منعقد کرده باشند و سپس برای الحاق همراهان درخواست دهند.

نکته: در علم مهاجرت و حقوق بین الملل، منظور از همراه همسر و فرزند زیر ۱۸ سال می باشد.

کار در آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت

سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت کاری به آلمان این است که آیا اخذ اقامت و تابعیت آلمان از طریق کار برای ایرانیان امکان پذیر است؟ این سوال از اصلی ترین نکات برای مهاجرت از طریق کار در آلمان محسوب می شود. همانطور که مستحضر هستید، برای ویزا های جست و جوی کار(Job seeker ) در ابتدا یک اقامت موقت صادر می شود که به فرد اجازه می دهد کار مرتبط با رشته ی تحصیلی خود را بیابد. بعد از این که متقاضی کار خود را پیدا کرد، به او اقامت موقت ۱ ساله می دهند. در اغلب کشور های اروپایی افرادی که ۵ سال در یک کشور کار کنند، بیمه و مالیات پرداخت کنند و مشکل خاصی را نداشته باشند، اقامت دائم اعطا می شود. پس از اخذ اقامت دائم آلمان، با گذشت ۲ الی ۳ سال اگر با جامعه و فرهنگ آلمانی آمیخته و ادغام شوید و در آزمون زبان آلمان و تاریخ آلمان، قوانین شهروندی آلمان پذیرفته شود و هیچ سوء پیشینه ای در طول اقامت خود در آلمان نداشته باشید، می توانید برای اخذ شهروندی، تابعیت یا پاسپورت آلمان درخواست دهید. گفتنی است که هم اقامت دائم و هم تابعیت علاوه بر خود شخص به خانواده ی فرد نیز تعلق می گیرد.

کار در آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت
کارت آبی اتحادیه اروپا
ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش
کار در آلمان و سخن پایانی

کار در آلمان، شرایط و روشهای مهاجرت کاری به آلمان و اخذ اقامت و تابعیت آلمان از طریق کار، مشاغل مورد نیاز و تمامی نکات مربوط به کار در آلمان در این مقاله برای شما عزیزان مورد نقد و بررسی قرار گرفت. آلمان از قدرتمند ترین و ثروتمند ترین کشور های جهان محسوب می شود که از نظر اقتصادی از بزرگترین اقتصاد های حال حاضر در جهان به شمار می رود. در چند سال گذشته کشور آلمان به دلیل نیاز به نیروی کار متخصص در زمینه های مهندسی، اقدام به جذب نیروی کار کرده است و افراد از سراسر جهان برای این کشور اقدام می کنند. کار در آلمان از دو روش جست و جوی کار (Job seeker) و پیشنهاد شغلی (Job offer) امکان پذیر است که هرکدام شرایط خاص خود را دارند. آلمان با نرخ بیکاری بسیار کم مقصد بسیار ناسبی برای نیروی کار خارجی محسوب می شود. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سالها تجربه ی تخصصی در زمینه مهاجرت از طریق کار در آلمان و سایر روش های مهاجرتی، می تواند در این راه در کنار شما عزیزان باشد. شما می توانید از طریق تماس با موسسه، شرایط خود را برای مشاورین بیان کنید تا به صورت رایگان مورد ارزیابی قرار گیرد. همچنین با طرح پرسش یا نظر در خصوص اخذ اقامت آلمان از طریق کار در بخش دیدگاه‌های همین مقاله و در بخش انجمن پرسش و پاسخ مهاجرتی سایت می توانید در زمانی کوتاه به پاسخ سوالات خود از طریق کارشناسان ما برسید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 پاسخ
 1. سلیمان طاهرزاده گفته:

  سلام
  من لیسانس ابزار دقیق دارم و بدنسازی پاورلیفتینگ کار میکنم مربی هستم ۱۱سال سابقه کار دارم پالایشگاهی و حدود ۲۰ سال سابقه دامداری کردن هم دارم شرایط لازم دارم برای مهاجرت به آلمان یا ویزای کار باشه
  با تشکر
  طاهرزاده

  پاسخ
 2. سعید صفرزادگان گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید اینجانب ۲۹ سال سن دارم.دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی تولیدات گیاهی کشاورزی هستم .حدودا ۴ سال سابقه بیمه دارم.تسلط نسبی به زبان دارم و در حال اتمام زبان و گرفتن مدرک ایلتس هستم.میخواستم بپرسم ایا مدرک فنی و حرفه ای بین المللی مثل نرم افزار و برنامه نویسی مورد قبول المان است یا نه؟و حدودا ۳۰۰۰۰ یورو پول در حسابم دارم.ایا با این شرایط میتوانم برای ویزای کار اقدام کنم؟لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر و با آرزوی موفقیت برای مجموعه شما.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام متاسفانه مدارک فنی حرفه ای تاثیری در فرایند گرفتن ویزا ندارد ولی میتوانید برای دریافت اقامت کاری و ویزای کاری اقدام نمایید . بهتر است با شماره ویژه ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. الهه گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۹ سال سن دارم .دارای مدرک لیسانس محیط زیست از دانشگاه آزاد و دانشجوی فوق لیسانس در رشته مدیریت محیط زیست در همان دانشگاه هستم.میخواستم بدونم شرایط برای گرفتن ویزای کار در آلمان که مرتبط به رشتم باشه را دارم یا خیر؟ و اگر بخوام بورسیه بشم واسه دکترا آیا با توجه به اینکه بنده فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم میپذیرند یا خیر؟ با تشکر

  پاسخ
 4. میلاد گفته:

  سلام و خسته نباشید

  میخواستم ببینم با شرایط من راهی برای اخذ اقامت انگلستان یا دیگر کشور ها هست

  مدرک کارشناسی عمران و ارشد راه و ترابری رو از دانشگاه آزاد دارم همچنین مجوز تدریس در دانشگاه آزاد رو هم دارم
  از سال ۸۹ تا امروز سابقه کار اجرایی و دفتری مرتبط با مدرک دارم و برام بیمه رد شده
  فقظ ماسفانه مدرک زبان ندارم

  چه راه هایی و چه کشور هایی میتونم اقدام کنم ؟

  راستی بنده الان ۲۴ سالمه و مجردم
  کارت معافیت و پاسپورت هم دارم

  پاسخ
 5. طلبه گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده تحصیلاتم حوزوی و مدرک معادل لیسانس تبلیغ و معارف اسلامی ب تاید وزارت علوم هست با پنج سال بیمه .
  میخواستم ابداع خودم ک در زمینه پزشکی هست (دستگاه ضد زخم بستر)را درکشور المان ب ثبت برسونم .بنا به دلایل همو چون وجود اشنایان در این کشور مشکل مسکن و … ندارم

  پاسخ
 6. غریبه گفته:

  با سلام
  من دیپلم هنرستان دارم، و ادامه تحصیل دادم تا اینکه فوق لیسانس برق مخابرات گرفتم. شغل آزاد مربوط به رشتم تقریبا ۲ تا۴ سالی انجام دادم ومیتونم از محل کاریمم گواهی کار کردنم رو بگیرم اما بیمه نبودم تا کنون. الانم استاد دانشگاه دولتی هستم ولی هنوز بیمه نیستم. ولی اونم میتونم با یک ترم تدریس در دانشگاه ازاد بیمه بشم. استاد داور کنفرانس هم بودم، البته کنفرانس داخل کشور، چندتایی هم مقاله درسطح کنفرانسی دارم. در واقع کلی اگر بگم بیمه ندارم. در حال حاظر شروع به مطالعه در مورد زبان آلمانی کردم. و ۳۱ سال سن دارم. ایا من میتونم اقامت کاری بگیرم؟ ایا تو حسابم باید پول باشه؟ برای رفتن به اونجا باید تقریبا چقدر پول همراهم ببرم؟ آیا برم اونجا کار پیدا میکنم یا دست از پا درازتر برمیگردم؟ تو کشور خودمون که همه زبان همو بلدیم مشکل پیدا کردن کار داریم چه برسه به کشور غریبه
  اگر اطمینان میدهید برای پیدا کردن کار که ما زودتر برای مهاجرت اقدام کنم و زودتر زبان المانی رو یاد بگیرم.

  پاسخ
 7. آليسا گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من كارشناسي رشته ادبيات انگليسي دارم، سنم ٢٦ هست سابقه كاري فقط تدريس زبان انگليسي هست و در حال يادگيري زبان آلماني هستم، مهارتهايي كه دارم مدرك icdl كامپيوتر و كشيدن تابلو هاي نقاشي هست.ميخواستم بدونم شانسي هست كه بتونم ويزاي كتر و اقامت كشور آلمان رو با اين شرايط ها بگيرم يا بايد كارهاي ديگه اي هم انجام بدم لطفا راهنمايي كنيد.

  پاسخ
 8. سجاد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  بنده به مدت ۲سال نیم در کشور آلمان از طریق پناهندگی بودم. البته زیر سن قانونی یعنی از ۱۶ سالگی تا ۱۹ سالگی. به تازگی از آلمان به صورت داوطلب به ایران برگشته ام و درحال گذراندن خدمت سربازی هستم و قصد دارم دوباره بعد از اتمام سربازی از طریق ویزای کاری یا تحصیلی به آلمان برگردم. مسلط به زبان المانی و دارای مدرک B2 اآلمانی از المان هستم و ۱۹ سالم هست و دیپلم نقشه کشی معماری هم دارم. سوالم این هست که اگر شخصی قبلا در اآلمان درخواست پناهندگی داده باشه و مصاحبه هم شده باشه اما به صورت داوطلبانه به ایران برگشته باشه ممیتواند دوباره درخواست ویزای کاری یا تحصیلی آلمان را بکند؟ آیا مشکل قانونی ندارد؟ و سوال دوم شانس گرفتن ویزای کاری برای من چقدر هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
 9. مهسا گفته:

  با سلام و خسته نباشید ۰من و همسرم قصد مهاجرت به آلمان رو داریم مدرک من دلداری و همسرم مهندس مکانیک هستنسن من ۳۲ و همسرم هستن چند احتمال گرفتن ویزا هست؟و اینکه هزینه قرارداد چه مبلغی است؟

  پاسخ
 10. علیرضا گفته:

  با سلام
  ۳۱ سال،فوق لیسانس اتوماسیون و برق از دانشگاه شیراز،۷ سال سابقه کار مرتبط در شرکت نفت
  مدرک زبان b1 آلمان
  شرایط اخذ ویزای کار دارم؟

  پاسخ
 11. حامد گفته:

  با سلام و تشکر از شما بابت وقتی که میزارین،من ۲۷ سالمه و لیسانس مهندسی صنایع دارم و به زبان انگلیسی در حد خوبی تسلط دارم ویک سال سابقه کار بیمه ای دارم،میخواستم بدونم برای کار در آلمان میتونم اقدام کنم?و هزینه های ویزا چقدره?بازم ممنون از کمکتون

  پاسخ
 12. احسان گفته:

  سلام و وقت بخير خدمت شما
  بنده ترم اخر كارشناسي كامپيوتر گرايش نرم افزار هستم و در زمينه شبكه هاي كامپيوتر مدرك دارم. حدودا پنج سال در زمينه تعمير خودپرداز كار كردم، هم در زمينه نرم افزار و هم سخت افزار بيمه نيز بوده ام. هم اكنون شروع به خوندن زبان الماني كرده و تا يك سال اينده خواهم توانست به سطح b1 برسم با توجه به شرايطي كه دارم ايا احتمال پيدا كردن كار و ادامه زندگي در آلمان را دارم؟ لطفا راهنمايي فرماييد.
  با تشكر از وقتي كه ميگذاريد.

  پاسخ
 13. احسان گفته:

  سلام و وقت بخير خدمت شما
  بنده ترم اخر كارشناسي كامپيوتر گرايش نرم افزار هستم و در زمينه شبكه هاي كامپيوتر مدرك دارم. حدودا پنج سال در زمينه تعمير خودپرداز كار كرده ام، هم در زمينه نرم افزار و هم سخت افزار بيمه نيز بوده ام. هم اكنون شروع به خوندن زبان الماني كرده ام و تا يك سال اينده خواهم توانست به سطح b1 برسم با توجه به شرايطي كه دارم ايا احتمال پيدا كردن كار و ادامه زندگي در آلمان را دارم؟ لطفا راهنمايي فرماييد.
  با تشكر از وقتي كه ميگذاريد.

  پاسخ
 14. سید کوشا غفاری راد گفته:

  سلام ببخشید یک سوال در باره کار و تحصیل برای من که تازه رفتم داخل ۱۷ سال دارم میخواهم ببینم میتوانم تا قبل از سن مشمول شدن سربازیم بهم آلمان بروم و در آنجا کار کنم و تحصیلم رو ادامه بدهم میخواهم هزینه راهم بدانم

  پاسخ
 15. علي ح گفته:

  سلام من ٣٠ سال دارم ليسانس رشته تحصيلي مهندسي كامپيوتر (تكنولوژي و نرم افزار) داري مدرك HSE-ms و دوره CCNA و Network + هم هستم و دورهاي جوشكاري و لوله كشي و رانگاميزي هم رفتم و كار كردم اما مدركي از اينها ندارم ٩ سال سابقه كاري با بيمه رو هم دارم ولي بعضي جاها با مرتبط با رشته تحصيلي كار نكردم و مسلط به زبان انگليسي و عربي و خودمون بنظر شما من ميتونم ويزاي كار المان رو بگيرم و حدودا چقدر زمان ميبره براي گرفتن ويزا ممنون ميشم

  پاسخ
 16. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید همسر من ۳۴ساله است. لیسانس ITدارد با معدل بالای ۱۶.در شرکت خصوصی کامپیوترمشغول به کار است .۱۳ سال سابقه بیمه دارد .درحرفه پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار نصب دوربین های مدار بسته وشبکه برای اداراتی مثل تامین اجتماعی بانک های دولتی و… مشغول است . به حرفه ی خود کاملا مسلط است و چندین مدرک بین المللی و داخلی در همین زمینه ها دارد.
  میخواستم ببینم چند درصد شانس دریافت ویزای کاردر آلمان و بلو کارت را دارد و شما میتونید او را به شرکتی مناسب در آلمان معرفی کنید؟و آلمان جای مناسبی برای ما هست؟ ممنون میشم ما را راهنمایی کنید . –

  پاسخ
 17. meysam گفته:

  با عرض سلام و تشکر از پاسخ به سوالات
  بنده لیسانس مهندسی مکانیک-طراحی جامدات از دانشگاه آزاد و ۵ سال تجربه کاری در صنعت ترانسفورماتور و آشنا با نرم افزار های تخصصی مکانیک هستم.قصد یادگیری زبان آلمانی و تقویت زبان انگلیسی را دارم.متاهل و دارای فزند ۱ ساله هم هستم.با توجه به اینکه حداکثر یکسال بازه ی زمانی برای مهاجرت خود به آلمان رو دارم، میخواستم بپرسم در مدت ۶ ماه، هزینه زندگی چقد خواهد بود و امکان کا مناسب هست؟
  با تشکر

  پاسخ
 18. سالار گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید

  بنده الان سال سوم مهندسی معماری هستم توی دانشگاه آزاد، از روز اول دانشگاه واسم بیمه رد شده و الان حدود دو نیم سال سابقه کار دارم و تا گرفتن لیسانسم میشه ۴ سال
  زبان اینگلیسیم در حد خوبه ولی زبان آلمانی بلد نیستم . میخواستم ببینم با این شرایط میتونم بعد از فارغالتحصیلی میتونم درخواست ویزا بدم ؟
  در ضمن سنم الان ۲۰ ساله و ۲۲ سالگی درسم تموم میشه .
  مرسی

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   چنانچه بتوانید طی مدت زمان باقی مانده برای اتمام تحصیل مدرک زبان المانی B1 را ارایه بفرمایید می توان شانس خوبی را برای مقطع بالاتر برای شما در کشور المان متصور بود. همچنین شما می توانید برای کشورهایی چون امریکا کانادا نیز با دریافت مدرک زبان انگلیسی نیز خواهید داشت. برای کسب اطلاعات کامل تر با ماتاس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 19. Zahra گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی با نزدیک به چهارسال سابقه کار مرتبط هستم. چند مدرک فنی و حرفه ای در زمینه نرم افزارهای مهندسی دارم.چندمقاله داخلی و خارجی و همچنین عضو نظام مهندسی هستم. مدرک تافل و جی آر ای هم دارم و الان هم مشغول خواندن زبان آلمانی که بتوانم در نیمه دوم سال امتحان گوته را بدم. میخواستم میزان شانسم برای درخواست ویزای کار در آلمان را بدونم.
  با تشکر

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما با توجه به شرایط سنی و سابقه کاری و مدرک تحصیلتون امکان اقدام برای هم ویزای تحصیلی و هم ویزای کاری کشور آلمان خواهید داشت . ولکن اختلافاتی در این تایپ های ویزا وجود دارد که پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 20. Fatemeh گفته:

  با سلام و خسته نباشيد. همسر من ۳۴ساله و مهندس کامپیوتر هستن. دارای ۱۲ سال سابقه کار رسمی با بیمه در شرکت نفت اصفهان. در حال گرفتن مدرک B1. دارای یک دختر یک سال و نیمه. ميخواستم بدونم شرایط ما برای گرفتن ویزای کار آلمان چطوره و کار مناسب چطور میتونیم پیدا کنیم. و اینکه من و دخترم هم میتونیم از ابتدا همراه همسرم بریم یا خیر. با تشکر

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   باسلام عرض ادب خدمت شما
   احتراما با توجه به جمیع شرایط شما،امکان دریافت ویزای جستجوی کار شش ماهه برای کشور آلمان وجود دارد و در حال حاضر کشور آلمان به نیروی کار در رشته های کامپیوتر،نرم افزار و IT نیازمند می باشد البته باید این نکته را مد نظر قرار دهید که با دریافت این ویزا فقط خود شخص میتواند به کشور ورود پیدا نماید و پس از اخذ شغل میتوانید برای دریافت ویزای همسر و فرزندتان اقدام نمایید لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید. موفق باشید

   پاسخ
 21. Hasti گفته:

  با عرض سلام.بنده کارشناس پرستاری هستم.۲۸ساله.۴سال سابقه کار با بیمه.متاهل.در حال یادگیری زبان المانی هستم.خواستم بدونم شانس من برای گرفتن ویزای کار چقدر هست؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام عرض ادب خدمت شما
   احتراما با توجه به جمیع شرایط شما امکان در صورت اخذ مدرک زبان در حد متوسط به راحتی می توانید ویزای جستجوی کار آلمان را در یافت نمایید لذا به شما متقاضی عزیز پیشنهاد میشود برای کسب آگاهی از اطلاعات تکمیلی و بررسی شرل=ایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • Behnam asayesh گفته:

   با سلام من بهنام لیسانس پرستاری ۳۴ ساله با ده سال سابقه کار وبیمه ورزومه قوی ویک مدرک بین المللی درمان زخم هستم.لطفا بنده را از نظر مهاجرت کاری اروپا والمان راهنمایی کنید
   باتشکر

   پاسخ
   • رضا شریفی گفته:

    با عرض سلام و ادب
    احتراماً به استحضار می رساند رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان وجود دارد ولکن احتیاج به مدرک زبان آلمانی و سابقه کار عالی و شرایط سنی فوق العاده دارید ، پیشنهاد می شود برای ادامه تحصیل برای کشور های آلمان و اتریش اقدام نمائید لذا در این باره پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
    ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
    ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

    پاسخ
 22. سارا گفته:

  با سلام.همسر بنده دیپلم کامپیوتر دارند و کار تاسیساتی و همچنین کابینت سازی انجام میدهند .۲۸سال سن دارند با زبان انگلیسی هم اشنایی ندارند ولی امکانش هست ک بتونن یادبگیرند.خودم لیسانس ناقص حسابداری پیام نور دارم و مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر .زبانم تقریبا متوسطه و میتونم مدرک ایلتس بگیرم.۳۰ سال سنمه یه بچه یک ساله هم داریم.ممنون میشم بفرمایید شانسی واسه مهاجرت به کشورهای اروپایی داریم یا نه؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند باتوجه به اطلاعات داده شده برای ویزای کار احتیاج به مدرک زبان و مدرک آکادمیک دانشگاهی می باشد ولکن شما می توانید از طریق ادامه تحصیل در کشور های اروپایی اقدام نمائید .

   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با شماره تماس های موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 23. Abbas گفته:

  سلام .من عضو هیات علمی دانشگاه با ۱۳ سال سابقه تدریس و مدرک ارشد کامپیوتر هستم ..برای ما معلمی میتوان در آلمان اقدام کنم…سنم ۴۱ سال ..
  همسرم ارشد کامپیوتر با ۲۷ سال سن و سابقه کار ندارد .و یک دختر داریم …برای ویزای کار آلمان راهنمایی کنید ..ممنون

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ به عرض می رساند شما می توانید با توجه به سوابق شغلی خود برای ویزای کار آلمان اقدام نمایید و شرایط شغلی بسیار خوبی برای شما در اروپا فراهم خواهد بود. همچنین همسر محترم شما می تواند برای ویزای تحصیلی و یا کاری اروپا اقدام نمایند.
   شما می توانید برای بررسی شرایط مهاجرت خود و استفاده از مشاوره رایگان با شماره تماسهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 24. على قادرى گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  من ٢٩ سال دارم و ١١ سال سابقه كار همراه با بيمه و ٥ سال سابقه مربوط به رشته تحصيليم،بنده ليسانس عمران از دانشگاه غير انتفاعى قزوين،و همچنين داراي مدرك نظارت نظام مهندسى.متاهل هستم بدون فرزند،ولى فقط همسرم با زبان انگليسي آشنايي دارد
  ممنون مىشم اگر راهنماييم كنيد براى گرفتن ويزاى كار در آلمان
  با تشكر

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام احترام
   باید پیرو فرمایشات شما عرض کنم که شما شانس گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان را دارید که به مدت ۶ماه می باشد در این ۶ماه می توانید به دنبال کار بگردید پس از پیدا کردن کار می توانید ویزای خود را به اقامت کاری تبدیل کنید.همچنین اگر سوالات بیشتری دارین می توانید با موسسات همکار آقای ملک پور تماس بگیرید و با مشاورین خبره مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 25. Afshin گفته:

  درودبرشما
  هزینه دریافت ویزای کارآلمان چقدره؟با۲۰درصدتخفیفتون
  چندماهه ویزا رومیگیرین؟
  آیاامکان این وجود دارد که درآلمان کارپیداکنید برامون؟
  من تاالان۱۲ماه سابقه کارمربوط به رشته تحصیلی همراه بادرآمدو۵ماه بیمه درمربوط به کارهای دیگه رودارم.
  سنم۳۱سال،لیسانس مکانیک ساخت وتولید گرایش ماشین ابزار، مجرد،کاردانی دانشگاه دولتی وکارشناسی غیر انتفاعی شیراز،ودارای ۳۲۵۰ساعت مداراک مربوط به رشته تحصیلی ازسازمان فنی و حرفه‌ای وآشنای به زبان آلمانی دزسطح a1رودارم وتا حدوداتاهشت ماه دیگه که مایلم ویزا بگیرم b1رومیگیرم شرایط بنده رو چطور میسنجین؟
  باتشکرفراوان
  به درود دوباره

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   باید خدمت شریفتان عرض نماییم که با توجه به شرایط شما امکان دریافت ویزای کار برای کشور آلمان برای شما میسر می باشد و می توانید یک ویزای ۶ ماهه اخذ کرده و وارد کشور آلمان شوید و موسسه حقوقی ملک پور نیز باتوجه به ارتباط با شرکت های معتبر می تواند برای کاریابی در آلمان نیز به شما یاری رساند حال می توانید برای بررسی دقیق شرایط خود و بهر مندی از تخفیفات عید سعید فطر با موسسات همکار آقای ملک پور تماس گرفته و با مشاورین خبره مشاورین رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
  • محمدرضا صفائي فر گفته:

   با سلام و احترام
   مهندس عمران هستم با حدود ۲۵ سال سابقه كار اجرايي و مديريتي . سنم ۴۹ سال و داراي مدرك كرداني از دانشگاه دولتي و مدرك كارشناسي از دانشگاه آزاد هستم . ميخواستم درخصوص شانسم براي مهاجرت به آلمان از طريق اخذ ويزاي كار نظرتان را بفرمائيد . همچنين همسرم با سن ۴۵ سال داراي مدرك پرستاري از دانشگاه دولتي است ولي سابقه كار زيادي ندارد . بهتر است كداممان براي اخذ ويزاي كار اقدام كنيم ؟ با سپاس

   پاسخ
   • علی حسینی گفته:

    با عرض سلام
    در پاسخ به سوال ما باید گفت معمولا برای اخذ ویزای کاری معمولا کشور المان تا سن ۴۰ سال می توان اقدام نمود. در غیر این صورت شرایط برای پیدا کردن کار و همچنین اخذ ویزا برا یکشور المان بیار سخت بوده و عملا هم غیر ممکن است. اگر تمایل داشتید می توانید برای اقدام در امر مهاجرت از طرق محتمل تر و دیگری اقدام کنید. بدین منظور می توانید از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.
    شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
    ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
    ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
    ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

    پاسخ
 26. وحیدیه حسن لو گفته:

  سلام. بنده مهندس عمران هستم ۳۶ سال دارم دارای همسر و فرزند. و یک بار به صورت توریستی از ایتالیا به آلمان مونیخ آمده ام. البته یکی از اقوام مونیخ هستند. سوال اگر بنده برای ويزاي کار بتونم بیایم آلمان خانواده ام را ميتوانم همان لحظه با خودم بياورم.
  و حق الزحمه شما برای ما چقدر خواهد بود

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   شما می توانید با گرفتن ویزای جستجوی کار وارد خاک المان شوید و پس پیدا کردن کار و انعقاد قرارداد برای الحاق همراهان خود اقدام نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل کنید

   پاسخ
 27. mojtabashiri گفته:

  سلام اقای ملکپورخسته نباشید …
  سوال من اینه اگرمن بخام بعنوان کارکردن بیام المان بایدچیکارکنم یااصلا بخام درسمو ادامه بدم یابخام پناهنده آلمان شم لطفا دراین مورد هم راهنماییم کنیدممنون از لطفتون

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اقدام به کاریابی ابتدا می بایست واجد شرایط ان بود. بهعبارت دیگر می بایست دارای مدرک تحصیلی لیسانس و سابقه کاری مرتبط بود. با توجه به اینکه حجم پناهندگان در این چند ساله زیاد بوده و بسیاری از دولت ها در حال سخت تر نموده پذیرش مهاجرین از این طریق شده اند پیشنهاد می شوده به هیچ وجه از این طریق اقدام ننماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و اینکه چطور می توان به اروپا و به طریق قانونی مهاجرت نمود با ما تماس حاصل کنید
   شماره تماس :

   ۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۷۳۲۶ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۹۱۲۲ ۲۱ (۹۸+)

   پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت کار در آلمانی داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 28. محمد جواد عبادتی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  بنده میخواستم ببینم با شرایط و زمینه کاری بنده میشود ویزای کاری آلمان را گرفت
  دیپلم الکترونیک
  زبان آلمانی تا سطح B1
  سن بیست و هفت سال
  سابقه کار در ارگانهای دولتی و کارخانه ها ۸ سال
  دارای ثبت اختراع در زمینه های انرژی های نو و مخابراط و مکانیک و ترمودینامیک و مهندسی برق
  بازهم از شما به خاطر مشاوره روشن و قانونمند که در سایت ارائه میدهید ممنونم
  خواهشا جواب بنده را بدید 🙂

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ