کار در اروپا و آمریکا

کار در اروپا و آمریکا

کار در اروپا و آمریکا

کار در اروپا و آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ برای پیدا کردن کار در اروپا و آمریکا باید چکار کرد ؟ چه کسانی می توانند کار در اروپا و آمریکا و یا مهاجرت کاری به آمریکا و یا اخذ ویزای کاری آمریکا و یا اخذ اقامت آمریکا داشته باشند ؟ شرایط کار در اروپا و آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا به چه صورت است ؟ موسسه حقوقی ملک پور  در خصوص کار در اروپا و آمریکا توضیحاتی ارائه داده است . شما عزیزان اگر قصد مهاجرت به اروپا و آمریکا و همچنین کار در اروپا و آمریکا را دارید و می خواهید که اقامت دائم اروپا و آمریکا از طریق کار را بگیرید و قبل از آن می خواهید که برای ویزای کار در اروپا و آمریکا اقدام نمایید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص کار در اروپا و آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

قدم اول در پيدا كردن شغل خوب اين است كه براي خودتان مشخص كنيد منظورتان از شغل خوب چيست؟ راستي آيا تا به‌ حال فكر كرده ايد كه تعريف يک شغل خوب چيست؟ چه عاملي يک شغل را تبديل به يك كار خوب مي‌كند؟ حقوق بالا؟ محيط خوب و دوستانه؟ موقعیت و عنوان شغلي؟  و بلاخره پیدا کردن کار در اروپا و آمریکا چگونه است .

همه این مسائل باعث می شود شما بتوانيد با بكارگيري صحيح اين روش ها و با داشتن پشتكار به هدف خود كه پيدا كردن يك كار خوب است برسيد.

اولین قدم برای پیدا کردن یک شغل خوب و ویزای کار اروپا و آمریکا برنامه ریزی است در این برنامه ریزی باید زمان بندی مشخص برای پیدا کردن کار خوب وجود داشته باشد در این برنامه ریزی باید میزان علایق و استعدادهای ما و مخصوصا میزان تجربیاتی که داریم نوشته شود.

داشتن یک رزومه ی خوب برای کار در اروپا و آمریکا  و استخدام شدن لازم است مخصوصا وقتی که میخواهید برای شرکتی رزومه بفرستید باید دقت کنید که این رزومه شما به روز باشد و مطابق با آخرین تجربیات و مهارت هایی باشد که در طول کار کسب نموده اید. و تمام اطلاعاتی که فکر میکنید یک کارفرمای خارجی به آن نیاز دارد را در آن درج کنید. در اینجا فرستادن رزومه کاری را برای توضیح خواهیم داد.

شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار اروپا و آمریکا این است که  در آگهی پذیرفته شوید، که طی مراحلی توسط یک دعوت نامه کاری از یک شخص واجد شرایط که دارای شرکت  معتبردر انگلستان و آمریکاست دریافت نمایید و شخص نیز  باید شرایط لازم را داشته باشد تا بتواند در این فرصت شغلی انتخاب شود البته این دعوت نامه  ابتدا ۳ ماه در داخل کشور و سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا  آگهی می شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص متقاضی کار در اروپا و آمریکا در این آگهی پذیرش شد می تواند برای ا ویزای کار اروپا و آمریکا اقدام نماید. اما تجربه نشان داده است که این پروسه عملا امکان پذیر نمی باشد.

در واقع در خصوص کار در اروپا و آمریکا  افرادی در اروپا وجود دارند که در این ۶ ماه آن شغل ها را بپذیرند و فردی که از اینجا اقدام میکند در اولویت نباشد. اما شما با بودن در آن کشور به راحتی می توانید آن شغل ها را دریافت کنید و در اولویت باشید که بهترین راه برای ورود به کشور پذیرش تحصیلی است.

شما عزیزان در خصوص کار در اروپا و آمریکا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تماس دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به اروپا و آمریکا و چگونگی اخذ ویزای کار اروپا و آمریکا و چگونگی اخذ اقامت دائم اروپا و آمریکا و کار در اروپا و آمریکا مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید .

با بررسی تمام مسائل و داشتن شرایط کار در اروپا و آمریکا باز هم افراد تمایل دارند در خارج از کشور کار کنند و آینده ی شغلی خود را در این کشورها رقم زنند.

خیلی ازافراد قصد دارند تا کار در اروپا و آمریکا داشته باشند و انگلستان و آمریکا کار کرده تا بتوانند اقامت این کشورها را کسب نمایند، اما باید در نظر داشته باشید که  تنها افرادی  می توانند مشغول به کار شوند که یک دوره تحصیلی را در انگلستان و آمریکا گذرانده باشند. این پروسه به این صورت امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را اخذ کنیم تا شما بتوانید در در دوره های تحصیلی حضور داشته باشید و بعد از گذراندن مدت تحصیل بتوانید با پیدا کردن کار،نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و بعد از مدتی اقامت دائم خود را ازانگلستان وامریکا اخذ کنید.

بنابراین چنانچه عنایت فرمودید اخذ ویزای کار در کشورهای دیگر امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد .در اصطلاح شخص کارفرما در کشورانگلستان و کشور آمریکا باید بتواند اسپانسر شود.  در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری سخت است . مراقب باشید افراد کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند ،اینها از میل زیاد اشخاص در باب کار استفاده میکنند و این حرفها را میگویند پس باید اول از شخص سوال کنید آیا تا به حال از کشور خارج شده است که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران فراتر نگذارده اند  و هیچ تجربه ای در این زمینه ندارند . بنابراین در خصوص توصیه این است که حتما با افراد متخصص در زمینه اخذ ویزای کار اروپا و آمریکا برای اخذ اقامت دائم اروپا و آمریکا صحبت نموده و مشاوره دقیق و به روز دریافت نمایید .

نکته قابل توجهی که  در خصوص کار در اروپا و آمریکا میتوان به آن اشاره کرد این است که افراد زیادی علاقه دارند تا در کشورهای انگلیس و آمریکا بمانند و اقامت خود را بگیرند همانطور که میدانید این عمل با چند سال کار کردن فرد صورت می گیرد که راحت ترین راه اخذ پذیرش تحصیلی در این کشورها می باشد و افراد با پذیرش تحصیلی به راحتی می توانند شغل مورد نظر را در آن کشور به دست آورند و اینده خوب و درخشانی را هم برای خود و هم خانواده خود رقم زنند.

در پایان بحث کار در اروپا و آمریکا می توان بیان نمود که افراد بسیاری خواهان مهاجرت به آمریکا و یا کار در اروپا و آمریکا می باشند و می خواهند که از طریق کار در اروپا و آمریکا به اخذ اقامت دائم اروپا و آمریکا دست پیدا کنند این عزیزان اگر می خواهند که از طریق کار در اروپا و آمریکا به اخذ اقامت دائم اروپا و آمریکا برسند می توانند با کارشناسان و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص کار در اروپا و آمریکا مشاوره رایگان اخذ نمایند . بسیاری از افراد در خصوص کار در اروپا و آمریکا روزانه با ما تماس حاصل نموده و می خواهند که شرایط کار در اروپا و آمریکا را بدست آورند و از اقدامات لازم برای کار در اروپا و آمریکا آگاه شوند . این افراد در پی اخذ اقامت دائم اروپا و آمریکا از طریق ویزای کار اروپا و آمریکا می باشند و می خواهند که با اخذ ویزای کار اروپا و آمریکا برای مهاجرت به اروپا و امریکا اقدام نمایند .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫80 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. مجتبی رفیعی گفته:

  سلام.‌من دارای کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی هستم. ۳۸ ساله و ۱۵ سال سابقه کار در حوزه استقرار نرم افزار، استقرار ایزو، برنامه ریزی استراتژیک و… . آیا برای بنده با توجه به رشته دانشگاهی،امکان پیدا شدن شغل در آلمان هست .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. صالح گفته:

  با سلام
  بنده حدودا ۲۰ سال رئیس هیات اسکیت استان البرز بودم دارای مدارک کارت مربیگری درجه ۱ و کارت داوری درجه ۳ و سابقه داوری و مربیگری تیم های استانی بوده ام بسیار زیاد

  دارای مدرک فنی حرفه ایی جوشکاری ۱۸ ماهه din آلمان هستم
  و مدرک کاردانی رشته جوشکاری

  برای مهاجرت به کدام کشور بهتر میتونم نتیجه بگیرم
  اتریش یا کانادا یا نیوزیلند یا استرالیا کدوم کشور اقدام کنم و نتیجه بگیرم

  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. سهیل گفته:

  سلام من مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم زبان انگلیسی هم متوسط بلدم بهترین کشور برای مهاجرت کجاست و آیا مرجعی وجود داره که برای ما کاریابی رو انجام بده که بتونیم ویزای کاری بگیریم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را داشته باشید می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. فرزاد گفته:

  سلام من تحصیلاتم سیکل
  زبان انگلیسی هم بلد نیستم
  نقاش ساختمانم می خواستم بدونم می تونم تو کشور دیگه ای کار پیدا کنم که از نظر در امد خوب باشه

  پاسخ